PDA

Pogledaj cijelu verziju : video capture



zombi00
28-06-2009, 18:11
treba mi neki program,nebitno dal je free il se plača koji snima sadržaj ekrana u video formatu,znaći da snimam određeno vrijeme što se događa na ekranu.Program mora biti dobar jer mora pratiti točno i brzo što radim na ekranu jer mi treba za igre.Probao sam neke programe al su uglavnom bili prespori ili preloši za korištenje.Usto bilo bi poželjno da mogučnost da mogu odabrat u kojem video formatu ću snimat jer mi trebaju jako loši formati(ili da samo direktno snima u lošem formatu) ali ova opcija nije jako nužna jer ako baš treba formatirat ću file kasnije preko nekog convertara.
btw.Ako slučajno i ima mogučnost da direktno snima moj zvuk sa mikforona isto bi bilo ok,ali također nije nužno.

Shaka
28-06-2009, 18:42
FRAPS

zombi00
28-06-2009, 18:52
FRAPS

probo,sve ima osim kaj snima u avi formatu :((((( al rješim ja to brzo.thx man :friends:

Wishmaster
29-06-2009, 14:29
Hypercam 2.0
Puno "lakši" od FRAPS-a za kompjuter, filmovi koje snima su jako male veličine tak da moreš uz pametne postavke snimati jako puno materijala. Ima opciju da se odredi samo dio ekrana koji snima, radi u svemu i svačemu (nije ograničen ko fraps pa nekaj snima a nekaj ne), može snimati desktop...
Besplatna verzija je također neograničena (mali natpis u gornji lijevi vugel stavi ali je neprimjetno).

ALI!
Na nekim mašinama (nažalost, osobno iskustvo) se javlja problem. Kad snimiš film, skužiš da je video malo ubrzani (kojih 5%, ne primjećuje se puno) ali je zvuk u redu. Jednostavno rečeno slika završi prije nego zvuk.
Eh sad, kod tebe možda nebu tog problema, a i ako ti zvuk nije bitan jednostavno zanemari ovo.

ZA sad mi je ovo favorit i stvarno mislim da je najbolji od svih.