PDA

Pogledaj cijelu verziju : GW factions kupnja!!!pomoc



revenion
16-06-2006, 10:27
ljudi treba mi neki dućan u zagrebu u kojem mogu kupit GW factions kolekcionarsku ediciju i kaj to znaci zapravo na algoritmovoj stranici nije raspolozivo to je sam ak kupujes prek interneta ili kad kupujes osobno

str33t6l0w
16-06-2006, 10:42
sorry ali nisam mogo nac collectors edition.... evo obicni

http://www.crovortex.com/webshop/igra-2479.html

Jerry
16-06-2006, 11:02
Također,ali ako hočeš obični Guild Wars Collector`s Edition evo ti link našao sam na CV-u dođe ti 499 KN
http://www.crovortex.com/webshop/igra-1945.html

revenion
16-06-2006, 11:06
eh ma kupio bih ja i normalni ali dobis 7 stvari vise evo gle normalni:

GUILD WARS FACTIONS


ve�a slika
barcode: 5060094440491
godina: 2006
jezik originala: engleski


prikaz pogodan za ispis na papir

cijena 298,99 kn
za Vas 296,00 kn u košaricu stavi na
listu želja


opis proizvoda mišljenja korisnika


Guild Wars, mega-popularni MMORPG fenomen koji je još u rujnu prošle godine probio granicu od milijun aktivnih korisnika, osvojio je naklonost igrača već i činjenicom da je jedan od rijetkih online naslova koji ne zahtjevaju mjesečnu preplatu. Uz to što štedi napaćene novčanike igrača, može se podičiti i doista prekrasnom grafikom. No, od proljeća ove godine moći će se pohvaliti nečim još impresivnijim – stand-alone nastavkom po imenu Guild Wars: Factions. Stand-alone, da ne kažemo "samostojeći", zapravo znači da je Factions igra za sebe, a ne dodatak za Guild Wars. Factions možete igrati i bez da posjedujete Guild Wars, a Guild Wars možete nastaviti igrati i ako nemate Factions. A ako posjedujete obje igre, čeka vas, naravno, najveća uživancija. Moći ćete po želji putovati između Tyrie i novog kontinenta, Canthe i upuštati se u izazovne i zanimljive misije koje će se protezati kroz obje igre. Naravno, Factions sa sobom donosi pregršt novosti koje će oduševiti i iskusne GW igrače i privući nove zaljubljenike u ovu vrhunsku MMO igru. Uz 6 postojećih klasa, tu su i dvije nove – ritualist i assassin. "Assassin" je u nas često prevođen kao "atentator", "plaćeni ubojica" ili jednostavno "ubojica", ali svaki igrač RPG-a koji drži do sebe zna TOČNO što je assassin. Bez ikakvog prijevoda. E, pa, ova klasa nije iznimka ni u Factionsima. Ovaj okretan, spretan i tih borac sposoban je oponentima nanijeti jako puno štete, pogotovo potpomogne li se mračnim vještinama. Ritualist je nalik šamanu, i priziva duhove i spiritualne sile da se bore uz njega. Obje klase ponudit će odlično osvježenje već postojećem fondu "zanimanja". Osim toga, Factions nudi i 300 novih vještina, uključujući i 90 elitnih vještina, 50 novih lokaliteta, borilačke arene, kompleksne misije, više od 100 novih stvorenja, stotine novih oružja i predmeta, nove ljubimce i još mnoštvo noviteta. Ako dosad niste zaigrali najeftiniji, a po mnogima i najljepši MMORPG današnjice, krajnje je vrijeme da to učinite.




A evo i collectors edition:


GUILD WARS FACTIONS COLLECTOR'S EDITION


ve�a slika
barcode: 5060094441047
godina: 2006
jezik originala: engleski


prikaz pogodan za ispis na papir

cijena 349,99 kn
za Vas 346,49 kn nije
raspoloživo stavi na
listu želja


opis proizvoda mišljenja korisnika


Guild Wars, mega-popularni MMORPG fenomen koji je još u rujnu prošle godine probio granicu od milijun aktivnih korisnika, osvojio je naklonost igrača već i činjenicom da je jedan od rijetkih online naslova koji ne zahtjevaju mjesečnu preplatu. Uz to što štedi napaćene novčanike igrača, može se podičiti i doista prekrasnom grafikom. No, od proljeća ove godine moći će se pohvaliti nečim još impresivnijim – stand-alone nastavkom po imenu Guild Wars: Factions. Stand-alone, da ne kažemo "samostojeći", zapravo znači da je Factions igra za sebe, a ne dodatak za Guild Wars. Factions možete igrati i bez da posjedujete Guild Wars, a Guild Wars možete nastaviti igrati i ako nemate Factions. A ako posjedujete obje igre, čeka vas, naravno, najveća uživancija. Moći ćete po želji putovati između Tyrie i novog kontinenta, Canthe i upuštati se u izazovne i zanimljive misije koje će se protezati kroz obje igre. Naravno, Factions sa sobom donosi pregršt novosti koje će oduševiti i iskusne GW igrače i privući nove zaljubljenike u ovu vrhunsku MMO igru. Uz 6 postojećih klasa, tu su i dvije nove – ritualist i assassin. "Assassin" je u nas često prevođen kao "atentator", "plaćeni ubojica" ili jednostavno "ubojica", ali svaki igrač RPG-a koji drži do sebe zna TOČNO što je assassin. Bez ikakvog prijevoda. E, pa, ova klasa nije iznimka ni u Factionsima. Ovaj okretan, spretan i tih borac sposoban je oponentima nanijeti jako puno štete, pogotovo potpomogne li se mračnim vještinama. Ritualist je nalik šamanu, i priziva duhove i spiritualne sile da se bore uz njega. Obje klase ponudit će odlično osvježenje već postojećem fondu "zanimanja". Osim toga, Factions nudi i 300 novih vještina, uključujući i 90 elitnih vještina, 50 novih lokaliteta, borilačke arene, kompleksne misije, više od 100 novih stvorenja, stotine novih oružja i predmeta, nove ljubimce i još mnoštvo noviteta. Ako dosad niste zaigrali najeftiniji, a po mnogima i najljepši MMORPG današnjice, krajnje je vrijeme da to učinite.

· 2 CD-a
· PlayNC katalog
· Guild Wars Factions priručnik
· Guild Wars Factions brzi vodič kroz igru
· Plastičnu aktivacijsku karticu
· Sliku ritualista na tkanini
· Guild Wars Factions stolni kalendar
· Guild Wars Factions podmetač za miša
· Guild Wars Factions komplet naljepnica
· Guild Wars Factions knjiga s crtežima
· Ekskluzivni Guild Wars Factions poster
· Mapa Canthe u visokoj rezoluciji
· Ekskluzivni prepoznatljivi in-game emotes za dvije nove klase, ritualista i Assassina
· Guild Wars Factions soundtrack CD + bonus za downloadanje dodatne glazbe sa Direct Sound websitea



vidis ovo dolje dodatno za samo 50 kn vise

Sonic_Moronic
16-06-2006, 11:17
Problem je što je GW rasprodan na algoritmu, jedino što je ostalo je GW factions obični.

revenion
16-06-2006, 11:19
e da ali kad dolazi nova posiljka

revenion
16-06-2006, 11:22
Također,ali ako hočeš obični Guild Wars Collector`s Edition evo ti link našao sam na CV-u dođe ti 499 KN
http://www.crovortex.com/webshop/igra-1945.html


e kak sam ja tebi pomogo tak ti meni kvit smo e sad uzet cu ovaj super ali gde je cro vortexov dućan brbljaj odma

Jerry
16-06-2006, 11:23
pročitaj ovo:
http://www.crovortex.com/impressum.php
http://www.crovortex.com/ald-zg.php#placanje

revenion
16-06-2006, 11:33
to je tam kod jaruna jel

revenion
16-06-2006, 11:33
idem horvaćanskom i onda tamo sidem i pjesice do sibeliusove

Jerry
16-06-2006, 11:37
regaj se tamo i pitaj interghosta za sve

revenion
16-06-2006, 11:45
vec sam otkad regAN

revenion
16-06-2006, 11:54
gle nikaj ne kuzim nekaj se moras najavit kaj ja znam nemres sam otic u ducan i kupit daj mi to objasni malo

Jerry
16-06-2006, 12:05
ahhh naručiš igru i donesu ti u dućan i ti odeš podići

revenion
16-06-2006, 12:08
da vec jesam ali moras cekat email ili da te nazovu ne znam kolko dugo sad sam narucio ali sad cekam da mi jave da mogu podic

Jerry
16-06-2006, 12:09
doći će ti ja mislim mail

revenion
16-06-2006, 12:18
e da ali kad kad kad OMG kad kad kad :pray: :pray: please :cry: :cry: OMG kad kad kad kad

revenion
16-06-2006, 12:49
sve sam rijesio uzet cu gw prophecies kolekcionarsku ediciju znas kak ludo
gle kaj sve ima cak bolje od factionsa:

Guild Wars Collector's Edition
Guild Wars Collector's Edition (PC)
Naruči Guild Wars Collector's Edition (PC) Žanr: RPG
Cijena: 499,00 kn(PDV uključen)
Platforma: PC
Prvi pogled na igru

Prosječna ocjena igre: 7.9 (16 ocjena)
Tvoja ocjena igre: 10

Izdvojeno

Paket sadrži:
- Game Discs: 2 CD's in Card Wallets
- Guild Wars Manuals - Part 1 and Part 2: 150 pages of information
- Guild Wars Art Book: Perfect Bound, 128 pages
- Guild Wars Soundtrack CD: Music by British Academy Award winner Jeremy Soule
- Guild Wars Logitech Internet Chat Headset: Headphones and Microphone
- TeamSpeak (Speakeasy) Software installation disc (for use in in-game voice chat system)
- Quick Reference Card: Full color, Keyboard layout and key mapping


dobis cak i tastaturu i soundtrack mos to vjerovat

str33t6l0w
16-06-2006, 13:02
Revenion sorry ali moram ti dat opomenu... za cega sluzi opcija EDIT!!!?? da editiras post i da ne pravis duble postove.... ovdje si napravio 3-4 puta duble post... zbog toga imas opomenu...

revenion
16-06-2006, 13:10
not again dobro ispricavam se necu vise neg zaboravim jer sam uvijek u žurbi a sestra mi stalno slusa black eyed peas pa se nemrem koncentrirat
razumis sad

W3DR4N
16-06-2006, 13:50
Ova tipkovnica koji si spomenuo je samo papir na kojem piše raspored.

Inače, ovo ti je sadržaj.

http://www.imagesforme.com/thumbs/2911gw_contents.jpg (http://www.imagesforme.com/viewer.php?id=2911gw_contents.jpg)

revenion
16-06-2006, 14:13
pa covjece nije lose

revenion
18-06-2006, 16:32
e ak neko zna zakej vec ssam narucio da cu preuzeti u ducanu ali vec mi vise od 48 sati traje i ne javljaju i se znate li zasto jer zelim igrat gw

Glass
18-06-2006, 18:42
Možda zato jer je danas nedelja a jučer je bila subota

revenion
18-06-2006, 19:23
a moze bit znaci sutra bi mi dosao email

revenion
19-06-2006, 13:44
evo proslo je vise od 72 sata i jos nisam dobio e mail pa koji je njima ku**c :o

str33t6l0w
19-06-2006, 14:44
Revenion- 2 opomena nakon izrecene prve u gornjem djelu topica opet si nastavio s duble postovima.. a reko sam da koristis edit....dakle.. imas 2 opomenu od mene!

revenion
19-06-2006, 16:42
Revenion- 2 opomena nakon izrecene prve u gornjem djelu topica opet si nastavio s duble postovima.. a reko sam da koristis edit....dakle.. imas 2 opomenu od mene!

slusaj ovu prvu zaredom sam napiso od prije 24 sata pa bi neki mislili
da sam se to zalio po dva puta u isto vrijeme misleci da je proslo 72 sata pa je logicno da napisem dva odvojena posta malo prvo razmisli zasto sam napiso pa onda daj opomenu

str33t6l0w
19-06-2006, 16:48
mogo si ovako napisat...

ispod onog sto si napisao...


EDIT: sad je toliko i toliko sati i proso je 72 sata i nisam jos uvijek dobio mail...
a ne novi post radit....

revenion
19-06-2006, 16:53
dobro ovo je offtopic i prelazi u svadu zato se vratimo glavnoj temi i razjasnimo zasto kreteni u crovortexu ne zele poslat e mail u roku od 72 sata(pazite ne 48 nego 72 sto je trebalo biti 48)tako da ja ne mogu preuzet proizvod i igrat ga.
i tko je uopce napravio njihov glupi webshop,mislim nemres onak uc u ducan i kupit neg moras narucit(najavit se)i onda kad dobis e mail za preuzimanje,onda tek mos doc platit i uzet.mislim stfvarno glup ali gore je to sto uopce ne dobis e mail kojeg cekam vec negde 76 sati i 45 min

v4MP1r3
23-06-2006, 21:59
ovako, en znam jel ovo receno il nije

za GW:F ti nije dobro ako kupis normalni, ako mene pitas zastedi jos 100 kunica i kupi si collectors ( ja imam P i F collectors) dobis jos hrpu stvari u bonusu, isplati se...

a dalje, NAZOVI prije nego sto ides po CD, REZERVIRAJ itd, da ne odlazis bezveze u maksimirsku, da u maksimirskoj ti je CD shop algoritma...tako je, valjda sam pomogao ^^