PDA

Pogledaj cijelu verziju : ETF-osijek



vjever_masni
25-06-2009, 21:06
planiram upisati ETF u Osijeku, pa me zanima ima li itko da ga je upisao bez placanja i koliko je bodova imao.

da znam kako otprilike trebam rijesiti prijemni, hvala :)

Cookie monsta
25-06-2009, 21:31
Da to i mene zanima :friends:

marijanovic
28-06-2009, 12:00
Evo ja sad završavam treću godinu.
Upisao 2006. bez plaćanja; bio 41. na listi (prvih 20 su ušli bez prijamnog direktno).
Maturirao u gimnaziji s 3; iz predmeta što su bodovali imao tri (matka), tri (fizika) i četiri (informatika).
Zato sam bez ikakve pripreme (mislio sam da neću uopće upisati faks) imao jedan od najbolje riješenih prijamnih.
(Zadaci iz matematike skoro svi točni, iz fizike samo jedan)
Na pravu sam (na koje sam predao originalne papire) isto prošao za bez plaćanja ali 100-i-neki. No ETF rulezzz.

Samo vi što bi htjeli biti brucoši ETFOS-a, čuvajte se, odma na početku vas ćeka Hederić!

vjever_masni
28-06-2009, 12:14
jel bi bio bed da te addam na msn ak imam sta za pitat

dale
28-06-2009, 12:16
Evo ja sad završavam treću godinu.
Upisao 2006. bez plaćanja; bio 41. na listi (prvih 20 su ušli bez prijamnog direktno).
Maturirao u gimnaziji s 3; iz predmeta što su bodovali imao tri (matka), tri (fizika) i četiri (informatika).
Zato sam bez ikakve pripreme (mislio sam da neću uopće upisati faks) imao jedan od najbolje riješenih prijamnih.
(Zadaci iz matematike skoro svi točni, iz fizike samo jedan)
Na pravu sam (na koje sam predao originalne papire) isto prošao za bez plaćanja ali 100-i-neki. No ETF rulezzz.

Samo vi što bi htjeli biti brucoši ETFOS-a, čuvajte se, odma na početku vas ćeka Hederić!

Jesi bio jučer na dodjeli diploma? Ja sam svirao bio u onom gay triu :(

Cookie monsta
28-06-2009, 13:01
Ja sam 8 razred sad i mene silno zanima kolko bodova treba jer to mislim upisat i zanima me šta se gleda koji predmeti :?

vjever_masni
28-06-2009, 13:32
etf je fakultet, ne srednja skola :D

edit: dale ti ides na etf ili si sam sviro ?

dale
28-06-2009, 13:34
Ma bio samo svirat na toj nekoj podjeli diploma.

Cookie monsta
28-06-2009, 14:47
Ma nepitam ja za faklultet nego za srednju to mene zanima pošto je to povezano pa pitam!!!

marijanovic
28-06-2009, 15:59
Jesi bio jučer na dodjeli diploma? Ja sam svirao bio u onom gay triu :(

Nisam bio; to je valjda bila dodjela diploma onima što su sad završili treću a trebali lani...

Naime diplomiraš kad ti na sjednici prihvate završni rad, a završni možeš predati tek nakon što su ti ocjene iz svih kolegija u indeksu (kad ispolažeš sve ispite). Moja generacija može diplomirati tek u sedmom mjesecu (još imamo ispite) ili u devetom; ili pak oni malo ljenji nagodinu...


@ boky:
Srednja i faks su samo zgrade spojene, ništa drugo nije povezano.
Emšo (xD) je valjda dobra škola; al faks je ...