PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što sada slušate?:-x



Glass
15-06-2006, 18:48
Tema "Što sada slušate?" koja se trenutačno nalazi u "Multimedija" podforumu se meni čini kao jedan običan "post builder" koji nema apsolutno nikakvu svrhu nego bildanje postova raznih kvazi spamera i moj je prijedlog da se ona ili locka ili briše.
Čak sam veća pristaša brisanja te teme jer bi tako svi koji su postali u njoj izgubili post count koji su njoj nabili.
Tema je potpuno ista kao i "asocijacije" i "kaladont" teme koje su bile izbrisane iz "Umjetnički se izražavam" podforuma jer prema objašnjenu administratora nisu bile "produktive"(ili nešto u tom stilu), tema "Što sada slušate?" je još gora jer za razliku od "kaladonta" i "asocijacija" tamo se čak nemožeš ni "zabavljat" smišljajući riječi i asocijacije nego se svaki post sastoji od imena autora pjesme i imena same pjesme (npr. Red Hot Chili Peppers - Californication, Pain - same old song, Nirvana - Come As You Are i tako 172 stranice foruma pa ako to nije za brisanje onda neznam što je)

MindReader
15-06-2006, 19:25
da... ja sam zato i dao onaj prijedlog za radio-stanice, al očito me nitko ne šljivi :cry:
da... ja mislim da treba lockat, otvorit novu takvu, ali.. da se svaki dan uređuje jedan post i upisuju pjesme. (dakle; radiostanica :D )

ps. kud si baš pepperse prve spomenio? LEGENDOOOO :pray: :rotfl:

Rocchiro
15-06-2006, 19:30
ljudi,lockajte to al nemojte brisati jer bu puno ljudi izgubilo postcount i napravite ovo kaj smo napravili W3DR4N,Osiru$ i ja-regajte se na last.fm i stavite u sig-recently played i to je to!

Helena
15-06-2006, 19:31
da... ja sam zato i dao onaj prijedlog za radio-stanice, al očito me nitko ne šljivi :cry:
da... ja mislim da treba lockat, otvorit novu takvu, ali.. da se svaki dan uređuje jedan post i upisuju pjesme. (dakle; radiostanica :D )

ps. kud si baš pepperse prve spomenio? LEGENDOOOO :pray: :rotfl:

Slažem se!

Prince-Artas
15-06-2006, 22:09
LOCKAT TO TRIBA

Sgt. Bull
15-06-2006, 22:11
ono 2.

str33t6l0w
15-06-2006, 22:52
Da treba je lockat!!!

Ps1ho
15-06-2006, 23:12
pa ako nije u skladu pravila foruma onda lock...

Sonic_Moronic
16-06-2006, 11:01
Briši to!!
Ak ne onda bar slijedite pravila od Mind Readera!!! Svako jedan post i dobro. Ja to slijedim pa sam zato pametan 8) (šalim se lol)

Glass
16-06-2006, 11:08
MindReader ako me oči nevaraju ti si moderator u Multimediji zar ne?

MindReader
16-06-2006, 11:12
MindReader ako me oči nevaraju ti si moderator u Multimediji zar ne?
jesam... ali neću lockat dok se većina ne složi. aj mi reci, ako znaš, kako se barata onima last.fm . . . skinio sam program i ne znam dalje :?

Jerry
16-06-2006, 11:14
lockaj to!!!!

Glass
16-06-2006, 11:17
MindReader ako me oči nevaraju ti si moderator u Multimediji zar ne?
jesam... ali neću lockat dok se većina ne složi. aj mi reci, ako znaš, kako se barata onima last.fm . . . skinio sam program i ne znam dalje :?

Pitaj hanzaplast on to koristi, ja baš i neslušam muziku na kompjuteru.

hacker
20-06-2006, 20:09
Zbrisali ste.Tako treba :pray: :pray:
Samo neznam netko je to stavio pod 'VAZNO'????

Worthaur
20-06-2006, 20:12
Zbrisali ste.Tako treba :pray: :pray:
Samo neznam netko je to stavio pod 'VAZNO'????
nisu izbrisali, premjestili su u banned podforum

hacker
20-06-2006, 20:15
Zbrisali ste.Tako treba :pray: :pray:
Samo neznam netko je to stavio pod 'VAZNO'????
nisu izbrisali, premjestili su u banned podforum

Sta,to je onaj koji mi "smrtnici" ne vidimo???

Worthaur
20-06-2006, 20:23
Zbrisali ste.Tako treba :pray: :pray:
Samo neznam netko je to stavio pod 'VAZNO'????
nisu izbrisali, premjestili su u banned podforum

Sta,to je onaj koji mi "smrtnici" ne vidimo???
da, taj, ja sam ga mogao vidjet prije, ali vise ne =(

Glass
20-06-2006, 21:41
Dali tamo idu i izbrisane teme, jer ima jedna moja koji bi rado vidio?

Worthaur
20-06-2006, 22:05
Mislim da na forumu ni jedna tema nije bila izbrisana, u banned idu sve zakljucane teme... barem mislim da je tako

MindReader
20-06-2006, 22:09
Mislim da na forumu ni jedna tema nije bila izbrisana, u banned idu sve zakljucane teme... barem mislim da je tako
je je... ima obrisanih.. provjeri svaki put kad se loginiraš koliko iamš postova; smanjuje se broj - nekad

anyway. . . . iggy, wik, dajte lockajte ovo, lockana je tema što sada slushate

Glass
20-06-2006, 22:13
Mislim da na forumu ni jedna tema nije bila izbrisana, u banned idu sve zakljucane teme... barem mislim da je tako

Onda moram pisati IgGy-u da mi da pristup tome jednostavno moram vidjet riječi koje sam napisao u momentu inspracije, a donjele su mi jedan veliki lijepi slasni.....
















.....BAN

IgGy
21-06-2006, 12:05
Mislim da na forumu ni jedna tema nije bila izbrisana, u banned idu sve zakljucane teme... barem mislim da je tako

teme iz "umjetnicki se izrazavam" se brisu. zakljucane iz ostalih podforuma idu u banned.

v4MP1r3
24-06-2006, 17:56
Zbrisali ste.Tako treba :pray: :pray:
Samo neznam netko je to stavio pod 'VAZNO'????
nisu izbrisali, premjestili su u banned podforum

i lockati, naravno...
iggy ima ono pravilo 2ne brisati, samo lockati" pa enka tako i bude...

Dj_Morales
09-08-2006, 19:59
najbolje bi je bilo lockat i kasnije otvorit novu

MindReader
10-08-2006, 16:59
najbolje bi je bilo lockat i kasnije otvorit novu
lockana je već davno.. i neće se otvarat nova jer moš imat i ovo što većina nas ima signu - last.fm :wink:

str33t6l0w
10-08-2006, 17:35
najbolje bi je bilo lockat i kasnije otvorit novu
lockana je već davno.. i neće se otvarat nova jer moš imat i ovo što većina nas ima signu - last.fm :wink:

tocno... jednostavnije je a nespama se uz to :D