PDA

Pogledaj cijelu verziju : LJetovanje u vodicama



szeljkos
23-06-2009, 19:15
jel ko bio da mi kaze kak je tamo iskustva za bircevima klubovima....

Human m0nst3r
23-06-2009, 19:54
Iskreno ako se tamo mislis kupat ja cu ti rec sljedece. Prije bi usao u jarun i bundek. Nadalje po meni su te vodice prenaupcene i nemas gdje mjesta za proc i ja ne idem na more da bi se mora gurat kao palacinka nego da mogu lijepo i mirno se prosetat. Nadalje nije bas neka ponuda, bar po meni i rade biram odredista tipa tucepi, makarska, vis.

Anarion.Umarth
23-06-2009, 20:48
puno bolja su manje razvikana mista tipa pirovac, betina ili tisno. Vodice su toliko zatrpane apartmanima da se stari dio grada može viditi u jednoj ili 2 ulice. A i turista je stvarno previše, sve je preskupo (mala pizza 50ak kn itd.).
šta se tiče izlazaka imaš sveprisutnu rivu, princess (:D), auroru u primoštenu, hacijendu i neki klub u okolici pirovca

Chappi
23-06-2009, 20:56
Dodji na Rab

serijski samoubojica
23-06-2009, 23:21
puno bolja su manje razvikana mista tipa pirovac, betina ili tisno.

Care :pray: Tisno je jedno od najboljih mjesta na svijetu :D Dok sam imao 3 ili 4 godine djed je tamo imao vikendicu pa bi cijelo ljeto provodio tamo. Ono i dan danas nekad znam otić tamo. Btw. svi ostanu fascinirani mostom koji se diže :D

Human m0nst3r
24-06-2009, 08:25
Kako je netko rekao, bolje je bit di je manje napuceno nego di je puno napuceno. Za kupanje makarska, tucepi, brela ownaju jednostavno cistocom mora. :)

Gu$ht3r
24-06-2009, 11:26
mozda covjek zeli natrpana mjesta s odlicnim provodom.

szeljkos
24-06-2009, 21:26
to jest tocnije ja sam smjesten u tribunju a do vodica mi je pjeske 15 20min pa za kupanje manje mjesto taj tribunj i nema puno ljudi sto mi se svidja. a kad pozelim provod odem u vodice :D

Anarion.Umarth
24-06-2009, 21:34
a moš koji put i do Šibenika svratit, zna se zalomit da bude dobra večer

Luka
26-06-2009, 01:58
Iskreno ako se tamo mislis kupat ja cu ti rec sljedece. Prije bi usao u jarun i bundek. Nadalje po meni su te vodice prenaupcene i nemas gdje mjesta za proc i ja ne idem na more da bi se mora gurat kao palacinka nego da mogu lijepo i mirno se prosetat. Nadalje nije bas neka ponuda, bar po meni i rade biram odredista tipa tucepi, makarska, vis.

Potpis. Iako sam samo jednom bio, u prolazu, nije mi se svidjelo.