PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warcraft 3 na Visti x64



Frky
22-06-2009, 19:04
Ovako, iz nekog nepozntog razloga kad odem na Battle.Net igra mi počne laggati, tj. cijela igra počne štekati! MIslim, odem na Costum game i igram bez problema s najvećim detaljima i sve... ali kad odem na b.net počne to zastajkivanje!

Igra je org. ofc!

Eh da, samo da napomenem, prije mi je normalno radilo na 32 bitnoj visti, no tad sam morao reinstallirati winse te sam stavi xp! E, kasnije sam opet stavio 32 bitnu vistu (istu) i bio je ovaj problem! Opet sam bio na xp-u, pa sam sad na 64 bitnoj visti i evo ga na, opet isto!

Tablica (ako ne razumijete):
...........Vista 32bit.....Xp.....Vista 32bit.....Xp.....Vista 64bit
Radi:...........x...........x..................... ...x.....................
Neradi:....................................x...... ...................x......


Nisam probao s drugim igrama jer nemam trenutno niti jednu installiranu a ni pri ruci da je installiram!

EDIT: Pardon, nije kad uletim na battle.net, nego kad se joinam nekom game-u! Znači, kad uletim u game i kad čekamo da se napune slotovi, sve to legga tj. zastajkuje!

thonchek
24-06-2009, 13:37
To je u ovo vrijeme sad normalno sa battle.net-om..Meni isto nije prijel laggalo, al od nedjelje mi je počelo laggat..

C
24-06-2009, 14:44
Podesi kompitabilnost s XP SP2 i probaj. A ako ti izlazi iz igre dok igraš, znači da ti samo ugasi igru, to je onda do njih, ili do tebe ako imaš kopiju igre.

Frky
25-06-2009, 13:25
Nemogu sad probati jer mi je komp na servisu! Neće ga biti 15 dana (wtf?), pa kad dođe probat ću!