PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ooo, ljeto nam se vratilo



Chappi
21-06-2009, 21:21
Napokon ljeto,moje najdraze doba.Cjele dane se kupam s ekipom,nemislim ništa,svaku večer izlazimo,cure...ma sveee...Živilo ljeto.

Electromaster
21-06-2009, 21:26
Ustajanje, komp, komp, četvorosatni posao, komp, komp, spavanje. Obroci negdje između. Eventualno kino ili kupanje. Volim ljeto.

Kid A
21-06-2009, 21:27
Kisa i danas i juce i prekjuce.Danas na googlu pise da je ljeto stiglo.A ja od ljeta nisam vidio ni lj.

Chappi
21-06-2009, 21:29
Sad neka se napada pa neće cijelo ljeto pasti ništa.

Human m0nst3r
21-06-2009, 21:29
Tema sta radite. GMK. :*

Chappi
21-06-2009, 21:30
Nemoj i ovo lockat,sve teme u zadnje vrijeme lockas. :(

TeraBajt
21-06-2009, 21:43
Ekipica je još uvijek doma, ali svega par izlazi. A kad se njima izlazi, svi su na moru. Tako bude svako ljeto. Samo što ovog nema nogometa i više se družim sa lijepšim spolom. Otkrio sam ih, dale!11

serijski samoubojica
21-06-2009, 21:49
Nekako mi taj nogomet fali...Inače buđenje u podne ili 1, preskačem doručak i odma na ručak, kupanje ili vani na kavu, kući, opet vani i onda do 3-4 ujtro na kompu :D I po običaju početkom 7. mjeseca nekoliko dana na Brač bez staraca :D

Chappi
21-06-2009, 22:02
Evo beach club u koji najčešće izlazim preko ljeta...
http://www.sanantonio-club.com/santos/video.html

serijski samoubojica
21-06-2009, 22:06
A kad se već hvalimo... Mjesto gdje najradije izlazim preko ljeta(a i zime)

http://www.arsenalzadar.com/hr/index.php

streetrace777
21-06-2009, 22:06
Hmm kod mene, budenje ujutro, malo na net, pa onda more, onda karting, i neko opustanje u kaficu, i onda izlasci i trazenje turistkinja :;)

Od kompa i igranja apstiniram vec2 mjeseca :)

Aerial
21-06-2009, 22:46
Mrzim ljeto :?

Clown
21-06-2009, 22:46
Od kompa i igranja apstiniram vec2 mjeseca :)
a ovo pišeš prek laptopa il šta?

El Klinjo
21-06-2009, 22:48
ustanem se, jedem, komp, gledam malo tv, komp, ručak, komp, na trening, komp, odem trčat, komp, zaspem
Još par puta dnevno sviram gitaru

Jedva čekam sljedeći tjedan da počnem radit :(

streetrace777
21-06-2009, 23:32
Od kompa i igranja apstiniram vec2 mjeseca :)
a ovo pišeš prek laptopa il šta?

Yap laptop, i mobitel koristim za surfanje u zadnje vrijeme. kad mi se nes igram na mobu odigram nes i zadovoljan sam ;)

cropir
22-06-2009, 10:40
ljeto je najjače ako je sve u redu... ja sam dobro (vrlo dobro zapravo :D ) prošao u školi i nemam problema općenito, tako da ili odmaram ili izlazim po cijele dane. either way, ljeto je zakon. :D

El Klinjo
22-06-2009, 12:10
Ma i meni bi bilo super, ali sad fakat nemam šta radit kad je kiša i oblačno u Zagrebu :(

Deadwalker
22-06-2009, 15:44
kisa cili dan i temperatura oko 15 stupnjeva....jej, ljeto nam se vratilo... :(

Arbiter of Change
22-06-2009, 15:46
Ono, drago mi je što je kiša okrenula jer sam već krepavao od vrućine, a ljeto je tek počelo.

Deadwalker
22-06-2009, 15:52
neznam kako kod tebe, al ja sam imao lito cili 5.mjesec. I to pakleno lito...u biti, ok je ova kisa, al svejedno imam dojam kao da je jesen. A ne volim to godisnje doba... :(

Hellboy
22-06-2009, 22:19
Mrzim ljeto. Nesnosne vrućine, neizmjerna dosada u ovoj zapizdini, prijespomenute vrućine me čine grozno razdražljivim što pak rezultira neugodnim posljedicama, nekoliko tuširanja dnevno ne pomaže da se ohladiš dovoljno za radnu temperaturu, komarci, vrućina tijekom noći (i to ne ona dobra vrućina mind you) zbog koje ne možeš ni spavati pa ti jutro bude razvaljeno...
Jedva čekam da sunce krene zalaziti što ranije uz obilan snijeg.

Aerial
22-06-2009, 23:28
Mrzim ljeto. Nesnosne vrućine, neizmjerna dosada u ovoj zapizdini, prijespomenute vrućine me čine grozno razdražljivim što pak rezultira neugodnim posljedicama, nekoliko tuširanja dnevno ne pomaže da se ohladiš dovoljno za radnu temperaturu, komarci, vrućina tijekom noći (i to ne ona dobra vrućina mind you) zbog koje ne možeš ni spavati pa ti jutro bude razvaljeno...
Jedva čekam da sunce krene zalaziti što ranije uz obilan snijeg.

QFT

Samael
26-06-2009, 15:43
buđenje u 6, sviranje violine kurcu, čekanje popravnog, eventualno kupanje, glazba i to je to. posao sam našao, ali počinjem tek nakon popravnog. još ću se upisat na neki sport.

ljeto mi je specijalno radi dvije stvari. napunit ću 18 i trebao sam ići na eskurziju. ali neću davat 10 000 kn za opijanje, to mogu i doma. za 18. rođendan 8)

mnogo mi idu na kurac likovi iz razreda koji mogu priuštiti tolike novce za odlazak u španjolsku gdje će se putovati dva dana, a ostalih pet se neće sjećati. napušite mi se kurca. okej, to je eskurzija, ka provod s razredom, najluđije i sve to, ali ću ionako biti s ova dva lika s kojima se družim inače i kraj priče. a mogli smo ići po Hrvatskoj. svi seru, od vlade do mojih susjeda, da je Hrvatska najljepša, najovo, najono, a jebeno nas šalju po stranim zemljama. pušite kurac lopovi.

Chappi
26-06-2009, 21:07
buđenje u 6, sviranje violine kurcu, čekanje popravnog, eventualno kupanje, glazba i to je to. posao sam našao, ali počinjem tek nakon popravnog. još ću se upisat na neki sport.

ljeto mi je specijalno radi dvije stvari. napunit ću 18 i trebao sam ići na eskurziju. ali neću davat 10 000 kn za opijanje, to mogu i doma. za 18. rođendan 8)

mnogo mi idu na prozor likovi iz razreda koji mogu priuštiti tolike novce za odlazak u španjolsku gdje će se putovati dva dana, a ostalih pet se neće sjećati. napušite mi se kurca. okej, to je eskurzija, ka provod s razredom, najluđije i sve to, ali ću ionako biti s ova dva lika s kojima se družim inače i kraj priče. a mogli smo ići po Hrvatskoj. svi seru, od vlade do mojih susjeda, da je Hrvatska najljepša, najovo, najono, a jebeno nas šalju po stranim zemljama. pušite prozor lopovi.
Ti nisi normalan ja jedva cekam da se negdje maknem s razredom iz hrvatske jer sam se hrvatske nagledao u životu.I da nebi mi bilo problem izdvojit 10.000 kn za put s dobrom ekipom.

streetrace777
27-06-2009, 00:30
buđenje u 6, sviranje violine kurcu, čekanje popravnog, eventualno kupanje, glazba i to je to. posao sam našao, ali počinjem tek nakon popravnog. još ću se upisat na neki sport.

ljeto mi je specijalno radi dvije stvari. napunit ću 18 i trebao sam ići na eskurziju. ali neću davat 10 000 kn za opijanje, to mogu i doma. za 18. rođendan 8)

mnogo mi idu na prozor likovi iz razreda koji mogu priuštiti tolike novce za odlazak u španjolsku gdje će se putovati dva dana, a ostalih pet se neće sjećati. napušite mi se kurca. okej, to je eskurzija, ka provod s razredom, najluđije i sve to, ali ću ionako biti s ova dva lika s kojima se družim inače i kraj priče. a mogli smo ići po Hrvatskoj. svi seru, od vlade do mojih susjeda, da je Hrvatska najljepša, najovo, najono, a jebeno nas šalju po stranim zemljama. pušite prozor lopovi.
Ti nisi normalan ja jedva cekam da se negdje maknem s razredom iz hrvatske jer sam se hrvatske nagledao u životu.I da nebi mi bilo problem izdvojit 10.000 kn za put s dobrom ekipom.

Pa cimeidete u Spanjolsku da je put 10,000. Voyagerom ?

Norther
27-06-2009, 02:05
n1.

Markecgrad
02-07-2009, 21:33
Kiša,sunce,kiša,sunce,kiša,kiša....
U ti ljeta :(

majstoro2
02-07-2009, 21:54
evo meni je napokon doslo ljeto

Markecgrad
03-07-2009, 08:30
Meni još nije :(