PDA

Pogledaj cijelu verziju : Blizzard uvodi EXP u Battlegroundse



Arbiter of Change
20-06-2009, 23:52
Važan dodatak i moguća smrt twinkova ili samo još jedan način da se olakša levelanje?


For those that would like to opt out of gaining experience while in the battleground, you will be able to visit Behsten in Stormwind or Slahtz in Orgrimmar – both located near the battlemasters in either city – and turn off all experience accumulation for the cost of 10 gold. Players with experience gains turned off who compete in Battlegrounds will face off only against other players with experience gains turned off. Behsten and Slahtz can reinstate experience gains for players, for a 10 gold fee of course. Any experience that would’ve been accumulated if experience gains were not turned off cannot be recovered.
Come You Masters of War- PvP Experience (http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=17899800652&sid=1&pageNo=1)

Sporky
21-06-2009, 02:04
ne nego ce sad biti podjela bg-ova
Znaci oni koji nece htjeti xp (Twinkovi) ici ce u jedne bg-ove,a ovi sta hoce xp (Ne twinkovi ) u drugi...
Ali ce najvjerojatnije sve manje i manje twinkova bit jer ce se smanjivat ljudi u i ovako maloj kolicini aktivnih bg-ova na malim lvlima... Tako da bi svremenom mogli i nestat..

Mislim ak oces ici PVP onda radi to na 80 bar se sada svaka budala more prikljucit. Malo farma Honor skupi za hatefull i moze pocet sa arenom ili dalje nastavit bg-ove te cekat sljedeci patch sa novom arena sezonom i dobit novi PVP set za honor...... itd itd itd

Smeagoul
21-06-2009, 07:47
Arbiter, ti stvarno ne citas do kraja stvari koji copy/pastas ? :rotfl:

Aerial
21-06-2009, 10:09
Pa dobro čovjek kaže, ovo je moguća smrt twinkova.
Poanta kod twinkanja je da napraviš lika koji je superioran nad 90% ostalih likova u low-lvl BG i da im jednostavno činiš život mizernim. Meni osobno je bilo zabavno s pala 29 twinkom, i ta zabava je trajala nekih 20 minuta... ne mogu zamisliti da netko radi lika da provodi iole duže vrijeme gankajući po BG.. al, ok, natrag na smisao patcha :)

Enivej, pošto je twink zapravo twink onda i samo onda kad onih 90% suxa u odnosu na njega, to znači da ako imaš BG pun twinkova da nijedan zapravo nije twink. Seems natural, right? :P
Dakle, sad će rogonja umjesto zlostavljanja cijelog BG naići na nekog mrcinu koji će vrlo vjerojatno zlostaviti njega - većinu vremena.
Therefore, twinkovi gube smisao :)

Smeagoul
21-06-2009, 21:28
Shvatio sam ga sa 'smrt twinkova' da kad dobivas xp ode level ^^

slanted_truth
22-06-2009, 18:12
Mislim da ste krivo shvatili twinkere. Twink je character koji je skupio najbolji moguci gear i enchantove za svoj lvl. Naravno da ima debila koji zele one-shotati sve ostale i uzivati svoj 'godmode', ali u principu to su normalni igraci koji uzivaju u pvp-u. Vjerovali ili ne, twink vs twink premade je zabavniji od genkanja po bg-u. Po forumima vidim da se patch 3.2 smatra kao vrlo pozitivna stvar za twink-ove, jedino sto ih brine su eventualno long queue vremena. Ako nista drugo, ovaj patch ce odvojiti prave twinkove od obicnih genkera.

Berax0r
28-06-2009, 23:05
Ma daj bezveze. Ono genkaju te i uživaju. Baš mi je drago.

Wizard
29-06-2009, 11:55
neznam meni je ova promjena dobra, em sto cu moci napraviti twinka i bez problema ici u istance ak zatreba nes gira, mogu i lvlat kroz bgove bez twinkova i svi sretni :) , moga bi cak napraviti twinka, samo je pitanje kolki ce q biti, kolko ih razmislja kao slated

flander
29-06-2009, 12:33
Ma daj bezveze. Ono genkaju te i uživaju. Baš mi je drago.


a ti koda nisi nikada genkal nekoga dok je qvestal ?

Kostolomac
29-06-2009, 17:30
Pa, koliko god to teško bilo za shvatit, ima nas koji nismo stvarno nikad nikoga genkali :wink:

Wizard
29-06-2009, 18:30
da ima, na normal serveru :)

ma svak je nekoga ganka kad tad i to je to, sasvim normalno, sastavni dio zivota, jaci tlaci slabijeg, ko u skoli kad si zajebava neke jadnike :)

slanted_truth
29-06-2009, 22:29
Ma koda je sta drukcije na lvl 80, isti odnos između friškog lvl 80 u greensima vs. full geared enchanted itd itd lvl 80 koji vec neko vrijeme pvp-a, kao i između twinka i random igraca. Samo sto sa twinkom tocno znas koji je best gear, nabavis ga i igras. :) To je jos i najzabavnije. Probaj doc sa lvl 10 ally priestom do Ragefire Chasm u Orgrimmaru da bi si nabavio neke bracerice sa +4 sp,+2 int,+2 spirit. I fora mi zvuci da sam s twinkom mogu bez beda u Deadmines, malo for fun :D

Sporky
29-06-2009, 22:38
Eh ili dignes paladina na 80 i koljes sve u greenisima :P