PDA

Pogledaj cijelu verziju : Legend of Zelda: Ocarina of time za N64



Mr. G33k
19-06-2009, 20:44
Ne znam koliko ste upoznati s igrama za Nintendo 64, al za Zelda serijal mora da ste čuli, pogotovo stariji gameri.
Ova Zelda slovi kao jedan od najboljih RPG naslova u povijesti. Sjetio sam ga se neki dan i sad sam ponovo uposlio svoj N64. Jedva sam ga na tavanu pronašao, barem cartridge nisma dugo tražio (bio je u N64).
Totalno sam se odvikao od kontrolera; al vratit će se to s vremenom.

Kakvi su vaši dojmovi o Zelda: Ocarina of time?

Meni je uz Chrono Trigger to najbolji Nintendo rpg.

Kid A
19-06-2009, 21:31
Igrao sam ga malo.....osim one pucacine Goldeneye 007(ako se tako zvala)svaka igra mi je imala onako mutnu i neispoliranu grafiku pa mi je bila odbojna.Pokrenuo sam tu Zeldu,trckarao po onom selu nekih pola sata i odustao.....valjda mi ne lezi.Naravno,Zelda kao serijal je nesto prejako,ali ovaj dio mi nesto nije sjeo.

Ementaler
25-06-2009, 13:13
Jesi za mjenjanje? :)

Imam N64, također ga neki dan nakon dosta neaktivnosti ponovno uposlio, i baš se sjetio da nisam nikada igrao Ocarinu of Time na Nintendu 64 ( igrao sam na emulatoru malo ).

Mozda bi se mogli za neki exchange dogovoriti? Imam oko 8-9 igara, moram malo prebrojat...

reverse
28-06-2009, 12:06
Zelda nije rpg. Zelda je uvijek bila akcijska avantura. I da Ocarina of Time je na svakom sajtu koji sam ja vidio najbolja igra svih vremena.