PDA

Pogledaj cijelu verziju : mozilla download avi



Ren85
19-06-2009, 11:37
Bok
Ovo valjda nije neka velika greska ali svejedno me zanima pa da pitam ako netko zna. Recimo kad skidam sa megauploda i rapidshera, vjerojatno i ostalih stranica ali na ovima sam primjetio. Kad kliknem downlaod otvori se novi prozor od mozille i nudi mi otvori file i save file. E ovako, prije mi je uvijek bio oznacen ''save file'', a sad ''open with'' pa moram prebacivati (naviko sam da je oznaceno save pa vec kliknem OK pa mi otvoriu file umjesto savea). To samo vrijedi za avi fileove. Kad ostale fileove skidam oznaceno je ''save'' (rar, mkv, itd..) Da li mogu negdje namjestiti u postavkama, mozille ili negdje drugdje da mi bude ''save'' oznaceno.
Nadam se da je jasno sto sam pitao i ne previse opsirno hehe :D
Koristim mozillu firefox i GOM player ak to pomaze.
Hvala

shai_hulud
21-06-2009, 09:32
ako se ne varam, firefox u dl prozoru s odabirom ima kućicu "Do this automatically for files like this from now on".
Iako taj dl manager oće imat mušice ponekad, prema mojem iskustvu.

Ren85
23-06-2009, 19:43
da ima kucica "Do this automatically for files like this from now on" ali je siva i ne mogu je oznaciti

shai_hulud
24-06-2009, 11:48
firefoxov faq objašnjava da se u tom slučaju može malo kaj pomoći, i navodi da "nije problem u njihovom manageru nego serveru na kojem je postavljena datoteka koju pokušavaš skinuti". eto. preporučam da testtiraš ovu tvrdnju, ak već nisi, skidanjem avija z drugih sajtova, pa vidi jel isto. To je nabolje kaj ja mogu skužit, al evo da ne trošim post za bezveze u krajnjem slučaju preporučam akciju koju mi u provinciji upražnjavamo kod takvih nebuloznih ponašanja aplikacija - reinstall.

Ren85
24-06-2009, 16:29
ma na svim stranicama isto (kao sto su rapidshare i megaupload), isto je sa mp4 fajlovima. Mozda budem probao reinstall. hvala na pomoci, ak ima neko jos kakvu ideju slobodno nek nesto napise :)