PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gta 4 detalji ??



Cookie monsta
19-06-2009, 09:16
Znači imam problem ja kupio original gta 4 jučer i danas instaliram jer mi se nije dalo jučer, i pokrenem igricu malo igram i vidim da šteka, i odem u grafics i namjestim detalje tako da više nešteka i ugasim komp i za 2 ili 3 sata upalim i idem igrat i pokrenem i vidim opet šteka i onda opet odem u grafics i meni opet po starom, znači moj problem je taj što svaki put kad upalim gta 4 on podesi sve na staro u grafics i svaki put to moram namještat. Ima li ko rješenja za moj problem pomoć molim !!! :pray: :toilet: :scared: :hangin:

Don Kihot
19-06-2009, 09:19
Igra ti je jedan poluproizvod, koji će uvjek štekati...

Dok ne kupiš 8 jezgreni proc od 60 GHz, i radeon HD6890X2 sa 20GB rama... :thumbs1:

Hellboy
19-06-2009, 09:23
Instaliraj 1.0.3.0 patch. Prokleto je remek djelo koje radi čuda sa igrom.

Cookie monsta
19-06-2009, 09:27
Evo upravo sam skinuo i preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedobro je nemam riječi skinuo i riješio problem !! :)

dale
19-06-2009, 09:27
To je Rockstar namjerno uveo, to da ne možeš mjenjat graphic settinge, zato da igrači sa slabim kompom ne bi previše povećali settinge, zato jer onda ne bi mogli igrat.

Rješenje:

1. Odi tamo gdje si instalirao igru i napravi shortcut na desktopu od Launchgtaiv.exe .
2. Klikni desnim klikom na shortcut i dodaj –norestrictions na kraj target fielda (pritisni space poslije onih navodnika tako da bude razmak od navodnika, onda dodaj –norestrictions i pritisni ok).
3. Upali igru kroz taj shortcut. Sada bi trebao biti u stanju mjenjati graphic setinge.

Edit: E da, mogao si i sam skinit patch novi :D

Cookie monsta
20-06-2009, 19:00
A jel ti patchevi moraju ic po redu izdanja il ja odma mogu instalirat 1.0.30 :?

Kid A
20-06-2009, 19:24
To je Rockstar namjerno uveo, to da ne možeš mjenjat graphic settinge, zato da igrači sa slabim kompom ne bi previše povećali settinge, zato jer onda ne bi mogli igrat.

Rješenje:

1. Odi tamo gdje si instalirao igru i napravi shortcut na desktopu od Launchgtaiv.exe .
2. Klikni desnim klikom na shortcut i dodaj –norestrictions na kraj target fielda (pritisni space poslije onih navodnika tako da bude razmak od navodnika, onda dodaj –norestrictions i pritisni ok).
3. Upali igru kroz taj shortcut. Sada bi trebao biti u stanju mjenjati graphic setinge.

Edit: E da, mogao si i sam skinit patch novi :D
Dale dao jedan nadasve normalan,stalozen i drustveno prihvatljiv post?Ja sam u nevjerici :shock:

dale
20-06-2009, 19:31
Ma taman sam se bio probudio, pa mi se sarkazam nije aktivirao još.

Cookie monsta
20-06-2009, 21:27
Šta mislite jel pametnije da stavim vecu rezoliciju i manje detalje ili manju rezoliciju i veće detalje :?

croat1gamer
20-06-2009, 21:44
Manju rezoluciju i manje detalje.

Also:
Ako naletis u nekoj igri za fullscreen/not fullscreen, uzmi potonje i stavi da se rasiri preko cijelog ekrana.

Cookie monsta
20-06-2009, 21:53
Al to mi nije logično, pre jadno izgleda igrica, kad odem na onu ljuljačku i kad mi se razbije auto ništ se nevidi posebno :toilet: :hangin: :twisted:

croat1gamer
20-06-2009, 21:59
Stavi sve na najvise onda.
Mislim na prokleto SVE.

Cookie monsta
20-06-2009, 22:02
A neam baš tak dobar komp da mogu stavit sve na high, pa se sad dvoumim da stavim rezoluciju high a detalje medium, ili obrnuto
:?

croat1gamer
20-06-2009, 22:07
Ne kuzim te, sto je tesko shvatiti kod:
SVESNASHIGH

Cookie monsta
21-06-2009, 10:29
NEMAM TAKU KONFU ZA TAK ŠTA :kill:

Hellboy
21-06-2009, 11:07
Ne vidim da te pitao za to, samo je rekao da staviš apsolutno sve na high, hell, izmisli neku razinu detalja iznad maksimuma i postavi igru na istu. Valjda ćeš postaviti kako ti kanti bude odgovaralo. Eksperimentiraj malo u zahtjevnim scenama.