PDA

Pogledaj cijelu verziju : Stalno traženje konekcije za internet



Ren85
17-06-2009, 22:50
pozz
Stalno mi se otvara prozor za povezivanje na internet, najcesce kad pokrenem neki file u GOM playeru, i onda moram stisnuti connect jer ako stisnem cancel skine me s neta. Ali jos mi je gore kod emaila (outlook express u mom slucaju), otvorim outlook i prekine mi se internet (skido sam nesto i poludio kad mi stalo a nisam mogo nastaviti pa moram pitati :hangin: ). Primjetio sam i jos kod nekih programa, sam od sebe se otvori prozor za konekciju a vec sam spojen (xfire), ponekad java trazi itd....
Koristim XP, SP2, mozilla firefox mi je default a imam i internet explorer 7.
Kako bi se mogo toga rijesiti? El mozda neki tip virusa, imam NOD32.
Hvala :friends:

zoky
18-06-2009, 08:32
Skeniraj sustav s antivirusom, AD-aware i spybot-om!
Moglo bi pomoći... :wink:

Aral
18-06-2009, 11:42
Probaj ic u Internet options od interenet explorera, pod connections te stavi "Never dial a connection", ako kojim slucajem to nije stavljeno. Trenutno se nemogu sjetit nis pametnijeg.

Ren85
19-06-2009, 03:13
opa cini se da je ovo drugo pomoglo (zasad sve ok), thx Aral
ja sam stavio na always connect ali nisam znao da ce pitati, tj mislio sam da ce samo spojiti, a bilo je na; dial whenever connection not present po deafaultu i isto mi se dogadalo
hvala i Zoky-u na pokusaju :)

Aral
19-06-2009, 05:08
Ma dobro sam to zapamtio jos od davnih dana kad me zezalo, ja sam naucio na tezi nacin ti na laksi ;) Drago mi je da sam pomogao.

cham3leon
19-06-2009, 17:44
Svejedno nešto nije u redu kad mu na cancel iskopčava net.

Aral
19-06-2009, 17:56
Pa mislim da je rijesio cim je ono iskljucio, neznam sad jel stvarno baca s neta kad je drugacije postavljeno ili ne. Mislim, kao da je vazno, ako mu je ovo upalilo onda nema problema.

C
20-06-2009, 13:41
To je bilo i meni, stavio sam Windowse na novo, jer tada nisam imao vremena roviti po PC-u za infekcijama. No sigurnoje neka infekcija. I ja sam isključio dial-up pozivanje za to vrijeme.