PDA

Pogledaj cijelu verziju : MP Griefanje?



str1k3r
17-06-2009, 01:31
Mogu ti reći da me više živcira, nego nasmijava griefanaje, u bilo kakvom obliku. Bilo to TK ili nešto deseto. Pogotovo me živcira to što nemogu shvatiti zašt neki ljudi nakon što ih npr. cca. ~5-6 puta upucaš i ownaš ih odma prozivaju te cheaterom, ili tako nešto. Dotična igra je Day of Defeat : Source.

serijski samoubojica
17-06-2009, 01:49
Jeste ono bili sprdali Slovence kad ste puštali od Duke Nukema glas dok govori: "cum"? :D

Arbiter of Change
17-06-2009, 02:13
T-bagging, much?

Hellboy
17-06-2009, 07:42
Osobno nikad nisam naletio na griefere tako da ne mogu ni prosuditi, no hell, ako mi zasmeta neki aspekt njihove artiljerije, isključim ga. Ako bi baljezgali na TS-u, ostavim headset negdje sa strane. Ako bi lupali gluposti po tekstualnom četu, ignorirao bih ga. I slično. Jedino moram priznati da postoji neki...olakšavajući osjećaj kad teabaggaš palog protivnika. :D
Bar to nisam radio u Halou kad god sam stigao prije nego me netko fregao. :D

str1k3r
17-06-2009, 10:37
DoD : Source ima jednu lijepu mogućnost da isključiš određene osobe sa TS, tj. da ih mute. Sebi samo ofc.

r0rschach
17-06-2009, 11:14
DoD : Source ima jednu lijepu mogućnost da isključiš određene osobe sa TS, tj. da ih mute. Sebi samo ofc.
To u CS:S-u ne pomaže kada koristiš jedan exploit koji znamo ja i kolega TeraBajt :wink:

Grim
17-06-2009, 15:12
Ne susrecem ih, ne igram na jadnim pub serverima gdje su samo njabovi, to su smece od servera, igram na private serverima.

Cthulhu
17-06-2009, 15:18
Da, susretao sam se sa grieferima(disi r0rschach :D ), ali ne smetaju mi, štoviše, bilo je poprilično zabavnih slučajeva, i mislim kako je potrebno malo takvih šala u MP igrama, čisto da se razbije monotonija.

ArcL!ght
17-06-2009, 19:05
Nista boljeg nego kad vidim da me admin kicka sa servera i kao razlog navede cheater... nema mi veće pohvale mom skillu (ili lucku u dotičnom trenutku).

Npr: Igro sam CSS na nekom njemačkom serveru, i nikak doć do poštenog weapona... nakon 5 rundi KDR 1:5.
Server ima 12 igrača na svakoj strani i sad ja ko T napadam (nuke mapa) i opet neam ništ osim SIGa, pogine cijeli T team u roku 30 sekundi, ostanem ja vs 11. Što skill, što luck poskidam ovih 11 komada što gunom što puškama\sačmaricama\snajperom što nožem, 8/11 HS killovi. Odma nakon toga eto notice permanetnly banned from server.

Da nemam prek stama >30 igri ne bih ništ reko. Zbilja mi se ne isplati cheatat da mi account bannaju. Imo sam 3 službene prijave preko VACa za CSS i Red Orchestru (pretežito u RO), sve tri odbijene. Ove s RO su čak imale i priložen demo, VAC admin je samo reko: Pure skill ownage.

Isto tako ništ bolje neg kad se likovi na serveru svađaju jesi li cheater il ne

r0rschach
17-06-2009, 19:43
Khm, ovo nije topic za vajnanje kako vas prozivaju cheaterima. Griefanje je sasvim druga stvar. :(

Nego, da reviveam topic. Za vas koje zanimaju vrste i podvrste rageanja (griefanja), definicije ispod:


1 - Griefing
The use of in game exploits, such as door blocking, ghosting, team killing, holding onto the flag, gun whoring, not doing the objective, the list goes on and on depending on what game you're playing. Basically acting like a little shit to upset all the little homos you're playing with.

2 - Trolling
Saying or conveying a message to someone else in hopes of receiving some sort of response. For instance, run over your teammates and just say you had a bit too much to drink last round, hack hide and call everyone bad because you can't be touched, or team attack and say you could have sworn they were on the other team. List goes on and on.

3 - Hacking
The use of an out of game program, you know, cheating, it's pretty self explanatory. Cheating is usually broken down into two categories:
LegitS- Hiding your cheat to gain an unfair advantage. This method is often paired with trolling.
RageS- Going all out and making it blatantly clear that you're cheating, and are only doing it to dominate and upset the faggots on the other team.

Izvor: z0mby, GoronCity
P.S. Pozdrav i tebi, Čtulu :*

Macolla
17-06-2009, 20:05
Ja prcam jednog igraca na CoD4 vec zadnjih mjesec dana, kad god je online TK radim dok ne napusti server... Kaze da prestanem jer mu je to jedini server koji prihvaca njegov cd key :evil:

Grim
17-06-2009, 20:14
Najzesci su oni likovi koji se spawnaju pa spice RPG u pod i pobiju sve, onda nema admina pa se server isprazni :rotfl:

r0rschach
17-06-2009, 20:16
Ja prcam jednog igraca na CoD4 vec zadnjih mjesec dana, kad god je online TK radim dok ne napusti server... Kaze da prestanem jer mu je to jedini server koji prihvaca njegov cd key :evil:
To se traži. Lijepo je vidjeti da nismo ja i Terabajt jedini grieferi ovdje. 8)

Norther
17-06-2009, 21:10
grieferi su retaji.
ja kad odem igrat, odem se zajebavat, popricat sa ekipom itd.
onda dodju 2 retaja koja su probali igrat igru, al su shvatili da u prelosi ( diste saba i tera ) pa onda rejđaju, i unistavaju igru svima drugima, i to mjesec dana dok i sami ne shvate da su losi.
enivej, na svakom boljem serveru dobiju ban u roku od sekunde.

r0rschach
17-06-2009, 21:54
enivej, na svakom boljem serveru dobiju ban u roku od sekunde.
Mi dobre servere ne diramo :wink: Mi rejđamo samo crappy servere sa adminima koji abuseaju svoje moći, sa klincima koji se deru u mic i pričaju random stvari, te one ne-tako-legalne servere (obojica imamo oriđiđi CS:S, ne brinite). Ostatak ostaje netaknut, u skladu s našim kodeksom.

Nodakim
17-06-2009, 22:47
grieferi su retaji.
ja kad odem igrat, odem se zajebavat, popricat sa ekipom itd.
onda dodju 2 retaja koja su probali igrat igru, al su shvatili da u prelosi ( diste saba i tera ) pa onda rejđaju, i unistavaju igru svima drugima, i to mjesec dana dok i sami ne shvate da su losi.
enivej, na svakom boljem serveru dobiju ban u roku od sekunde.


Ti istu stvar radiš na ovom forumu.