PDA

Pogledaj cijelu verziju : Another SP topic



Mr.G4m3r
13-06-2006, 21:02
Anketa s PcPlaya:


Predstojeće Svjetsko nogometno prvenstvo doživljavam kao:

Priliku da napokon ugasim računalo na mjesec dana 2376 (29,4 %)
Veliku euforiju nakon što naši osvoje prvo mjesto 235 (2,9 %)
Simultanku Ronaldinha protiv ostatka svijeta 720 (8,9 %)
Okupljanje starog društva uz FIFU, PES ili ISS 852 (10,5 %)
Puno buke nizašto 274 (3,4 %)
Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)
Nogomet? Što je to? 1215 (15,0 %)

:roll:

pogledajte moj blog sta ja mislim o tome, ne da mi se opet pisat http://mistergamer.blog.hr

mrs.croft
13-06-2006, 22:10
Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)

da bar znam koji su degeni za ovo glasovali.

T.N.T.
13-06-2006, 22:21
Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)

da bar znam koji su degeni za ovo glasovali.sigurno neki geekovi... :yuck:

'L$d'
13-06-2006, 22:24
Simultanku Ronaldinha protiv ostatka svijeta 720 (8,9 %)


Ronaldinjo pushi kitu . smrdi

King tiger
13-06-2006, 22:25
Protiv su glasali likovi koji kad vide fudbal kazu:"vidi oni zapravo micu noge ja nisam od stolice 2 godine ustao igram WoW"

T.N.T.
13-06-2006, 22:29
Protiv su glasali likovi koj ikad vide fudbal kazu:"vidi oni zapravo micu noga ja nisam od stolice 2 godine ustao igram WoW"to careee.... :)

King tiger
13-06-2006, 22:38
Pa jel tako jbga, fudbal je najbolji sport na svijetu ima smisla a ne onaj glupi americki fudbal oni trce preko terena a ovi ih biju, ili baseball gdje covjek od 55 godina moze bit vrhunski igrac!?
Trebaju se ljudi fizicki
aktivirat a ne stalno buljit u komp sto je previse je previse. :D

AtOmIc
13-06-2006, 23:40
lol ja sam glasao da je svijetsko prvenstvo najdosadniji dogadjaj na planeti....a nisam geek niti neka debela svinja koja se ne ustaje iz stolice, vec jednostavno ne pratim nogomet, i to me uopce ne zanima, jedino sto volim je pogledati utakmice koje igra hrvatska protiv nekoga, i volim gledati brazil dok igra.... P.S. pomaknuli su mi termin F1 zbog tog sugavog natjecanja i zbog toga sam najvise glasao protiv lol ...

'L$d'
14-06-2006, 10:59
odi u kurac

Awspuh
14-06-2006, 11:10
Nogomet je bzvz.Dosadan sport.

King tiger
14-06-2006, 11:19
Zasto to mislis?
Koji ti sport pratis?

Awspuh
14-06-2006, 11:39
Zasto to mislis?
Koji ti sport pratis?


Neznam,jednostavno mi nije zanimljiv.Jedini sport koji me zanima je košarka,iako ni to ne pratim baš.Nedamise gledat druge ljude kako igraju,radije cu ic na igralište i igrat :wink:

Neven <R>
14-06-2006, 11:48
Pa jel tako jbga, fudbal je najbolji sport na svijetu ima smisla a ne onaj glupi americki fudbal oni trce preko terena a ovi ih biju, ili baseball gdje covjek od 55 godina moze bit vrhunski igrac!?


Ima boljih sportova od nogometa - košarka, rukomet, vaterpolo u tim sportovima smo među najjačima u svijetu (pogotovo zadnja dva), ali jednostavno nema toliko medijskog hypea koliko ima oko tog nogometa pa se dogodi žalosna situacija da neki osrednji igrač nogometa dobiva trideset puta više novaca i slave od jednog vaterpolista koji je uložio jednako ako ne i više odricanja od nogometaša, a nešto što me ubija u pojam je kad se nogometaši onako bacakaju na terenu ko curice svaki put kad ih netko pokosi, po tome bi rukometaši trebali svi biti u invalidskim kolicima...
Uz to 99% sportova je dinamičnije od nogometa di u prosjeku padaju 2-3 gola po utakmici i još par šansi i to ako im se igra...

Sonic_Moronic
14-06-2006, 11:49
Nogomet me ne zanima i ako mi neko opsuje za ovo dabogda mu alienware pao na glavu i razbio se da ga ne može koristit.
Dosadno mi je to i nemojte se svađati, nemam ja niš protiv nogometa samo vi gledajte.

Babitz
14-06-2006, 11:50
Zasto to mislis?
Koji ti sport pratis?


Neznam,jednostavno mi nije zanimljiv.Jedini sport koji me zanima je košarka,iako ni to ne pratim baš.Nedamise gledat druge ljude kako igraju,radije cu ic na igralište i igrat :wink:baš i ne izgledaš ko netko tko previše trči okolo 8)

al inače, 100x je bolje igrati nego gledati :pray:

King tiger
14-06-2006, 12:10
Uz to 99% sportova je dinamičnije od nogometa di u prosjeku padaju 2-3 gola po utakmici i još par šansi i to ako im se igra...
Pa sta drugo ocekujes?Teren je mnogo veci ima vise igraca i normalno je da je sporije :wink: .Ali su zato golovi najbolji posebno razvaljotke sa 30 m:D.
Fudbal je najzastupljeniji i to je normalno jer ga mozes igrat svugdje npr.2 kamena ti mogu bit golovi,dok za vaterpolo trebas bazen,za rukomet je teze nac podlogu jer se lopta treba odbijat, a za kosarku treba naravno kos.Isto tako npr. kosarka je dijelom fizicki ogranicena jer su skoro svi pro igraci dvometrasi i tesko je nesto napravit ako si manji,moras se puno vise trudit, dok u fudbalu svako ima svojih prednosti i ako si visok ili nizi.
Dalje, mozes napravit mnogo atraktivnije trikove u nogometu.
Sto se tice ozljeda mislim da su najozbiljnije u fudbalu jer stradaju prije svega zglobovi cija je gradja nevjerovatno komplikovana, pa se npr. jedan Marco van Basten morao oprostiti od fudbala zbog povrede koju je zadobio u jednom naocigled bezazlenom startu.
Naravno ima glumaca najprije Inzaghi i Nedved al eto.
Poglupo mi je pratit sport u kojem je drzava najbolja sta bi ja sad trebo pratit sjedecu odbojku jer je Bosna u tom najbolja!?
P:S:prije je fudbal bio vise "romanticniji" sporije se igralo i nisu postojali igraci tipa Gattuso,Gravesen i Poulsen.

Neven <R>
14-06-2006, 17:39
Daleko od toga, al ipak nije nogomet nešto posebno u odnosu na druge sportove ;)

Eddie9
14-06-2006, 18:28
omg
svi vi koji imate ista protiv nogometa ste pederi
odite u tpm ( znate za sta je to kratica)
mrzim vas !!!!! :killyou:

14-06-2006, 18:31
"nogomet je najvažnija sporedna stvar na svijetu"
barem tako kaže poslovica
što se mene tiče poslovica je u pravu, a opet mi se jednostavno ne da baciti 90 ili više minuta na gledanje jedne utakmice

a činjenica je da poklonici tog sporta koji sebe nazivaju navijačima tj onima koji bodre naše igrače a zapravo samo rade nerede - pale one baklje na stadionima, tuku se, izazivaju i vrijeđaju one koji navijaju protiv nas, bacaju smeće na igralište, a poslije utakmice razbijaju automobile i izloge kafića okolo stadiona

i to su onda razumni ljudi?!!?
takvi ljudi mogu normalno funkcionirati u svijetu?!

naravno, nisu svi takvi ali opet je takvih nereda sve više i više zato su organizatori pripremili za ovo prvenstvo cijelu vojsku ljudi koja pazi igrače i navijače

14-06-2006, 18:39
omg
svi vi koji imate ista protiv nogometa ste pederi
odite u tpm ( znate za sta je to kratica)
mrzim vas !!!!! :killyou:

tako je odite u tri paketa maramica :rotfl:

zašto ti je žao što nekima nogomet ne predstavlja razlog za život, kao, očito je, tebi predstavlja?
svatko ima pravo na svoje mišljenje

ako je tebi nogomet najbolji onda dobro, ja nemam ništa protiv toga ali zbog svojih uvjerenja nemaš pravo vrijeđati ostale ljude koji su "protiv tebe"

zbog ljudi kao ti nastaju neredi na utakmicama, zbog tih nereda se prekidaju utakmice i onda takvi kao ti završe u zatvoru :fof:

a sa time što je utakmica prekinuta ti si naštetio sebi, ostalim navijačima koji su navijali za tvoju momčad i protivničku, pa i samim igračima koji će opet morati igrati utakmicu što je dodatna teškoća - veća šansa za ozljede igrača, isključenja, ili gubitak utakmice

ewok
14-06-2006, 18:42
tri paketa maramica

lol :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Eddie9
14-06-2006, 20:08
[quote="The_Archangel":k2t8iwtv]omg
svi vi koji imate ista protiv nogometa ste pederi
odite u tpm ( znate za sta je to kratica)
mrzim vas !!!!! :killyou:

tako je odite u tri paketa maramica :rotfl:

zašto ti je žao što nekima nogomet ne predstavlja razlog za život, kao, očito je, tebi predstavlja?
svatko ima pravo na svoje mišljenje

ako je tebi nogomet najbolji onda dobro, ja nemam ništa protiv toga ali zbog svojih uvjerenja nemaš pravo vrijeđati ostale ljude koji su "protiv tebe"

zbog ljudi kao ti nastaju neredi na utakmicama, zbog tih nereda se prekidaju utakmice i onda takvi kao ti završe u zatvoru :fof:

a sa time što je utakmica prekinuta ti si naštetio sebi, ostalim navijačima koji su navijali za tvoju momčad i protivničku, pa i samim igračima koji će opet morati igrati utakmicu što je dodatna teškoća - veća šansa za ozljede igrača, isključenja, ili gubitak utakmice[/quote:k2t8iwtv]

takvi kao ja??
pa nisam ja neki huligan lol
sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to

King tiger
14-06-2006, 20:09
A u sto bi pametno utrosio tih 90 minuta?
Ucio sigurno ne bi:D
Nikad ne gejmam kad je tekma jer to mogu kad god hocu.
Paljenje baklji je OK lijepo je i ok je sve dok se ne bacaju na teren.
Ovo za vrijedjanje to je najbolj dio tekme ta prepucavanja medju navijacima, npr. kad je kod nas Vjeciti Derbi cijeli dan traju zajebancije.
U vezi zagadjivanja stadiona, pa jesi ti aranzer ili nest?
To ti smeta?Pa onda u kino ne bismo smjeli ic jer rasipamo grickalice po podu :rotfl:
Ovo ostalu vec spada u podgrupu huligana i debilno je.
Ako navijaci prave nerede najcesce se utakmica registrira 3:0 protiv tima ciji su navijaci poceli nerede.
Uostalo msvako voli odredjene stvari.

goGAMERo
14-06-2006, 20:12
[quote]Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)

da bar znam koji su degeni za ovo glasovali.sigurno neki geekovi... :yuck:[/quote:3up5mtw7]


a tko bi drugi! :yuck:

Sgt. Bull
14-06-2006, 21:48
@King tiger: u sto pametno utrositi tih 90 minuta...mozda da sa rajom odigras malo lopte?? da vidis kako vrijeme leti 900 minuta ti nije dovoljno kada se zaigras.probaj...

eh ovako pojam huliganstva i pobjesnjelih navijaca je najbolje objasniti na pojmu engleskih navijaca kod kojih je to uvijek predstavljalo problem a vjerujem predstavljace jos dugo vremena.jedini problem je to sto se to huliganstvo siri na maloumne debile(nije vazno hordase,manijake ili bilo koga) koji smatraju da je cool ubiti nekoga jer je sarajevo izgubilo(nastimano) od prijedora...naravno onda su ti moroncici odlucili na malu setnju gradom,porazbijali sve zivo i mrtvo i eto ga. haos...

a sto se tice fudbala opcenito.po mome misljenju (skromnom) mnogi muskarci ali i zene uzivaju gledati fudbal i mislim da je zbog toga ona dobila epitet najvaznije sporedne stvari na svijetu(moja nada je da ce jednog dana gaming tak bit)no opet ima onih koji se protive te glasanjem na ovakvu anketu(stiskanjem dugmica na lijevoj strani misa po nekih 10000000 puta da bi njihov odgovor bio naj) je totalno debilno te uzimati ovakve ankete u obzir je totalno bespotrebno i glupo... za sada malo vidite statistiku gledanosti fudbala na svijetu i sve ce biti jasno...

Mr.G4m3r
14-06-2006, 21:54
@King tiger: u sto pametno utrositi tih 90 minuta...mozda da sa rajom odigras malo lopte?? da vidis kako vrijeme leti 900 minuta ti nije dovoljno kada se zaigras.probaj...

eh ovako pojam huliganstva i pobjesnjelih navijaca je najbolje objasniti na pojmu engleskih navijaca kod kojih je to uvijek predstavljalo problem a vjerujem predstavljace jos dugo vremena.jedini problem je to sto se to huliganstvo siri na maloumne debile(nije vazno hordase,manijake ili bilo koga) koji smatraju da je cool ubiti nekoga jer je sarajevo izgubilo(nastimano) od prijedora...naravno onda su ti moroncici odlucili na malu setnju gradom,porazbijali sve zivo i mrtvo i eto ga. haos...

a sto se tice fudbala opcenito.po mome misljenju (skromnom) mnogi muskarci ali i zene uzivaju gledati fudbal i mislim da je zbog toga ona dobila epitet najvaznije sporedne stvari na svijetu(moja nada je da ce jednog dana gaming tak bit)no opet ima onih koji se protive te glasanjem na ovakvu anketu(stiskanjem dugmica na lijevoj strani misa po nekih 10000000 puta da bi njihov odgovor bio naj) je totalno debilno te uzimati ovakve ankete u obzir je totalno bespotrebno i glupo... za sada malo vidite statistiku gledanosti fudbala na svijetu i sve ce biti jasno...

Signed... 8)

Sta se tice huliganstva i namjestenosti imas pravo, huliganstvo je jadno, a da namjestenost postoji moze se lako zakljucit s obzirom kolika se lova vrti u fudbalu...

Valjda je to huliganstvo nekome primamljivo, pa su cak i jednu igru posvetili tome:

LifeOffSide (http://www.lifeoffside.com)

Babitz
14-06-2006, 22:38
huligani su idioti 8)

Cr@zy R1d3r
15-06-2006, 06:41
Ja sam glasao za :Veliku euforiju nakon što naši osvoje prvo mjesto

a nogomet pratim kako kad nekad mi se neda 90 minuta gledat ali barem do 75 mogu bez problema :rotfl:

15-06-2006, 09:31
takvi kao ja??
pa nisam ja neki huligan lol
sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to

brzo si se razljutio zbog nekih koji su samo napisali da im nogomet nije bitan, da ga ne gledaju itd

Eddie9
15-06-2006, 10:01
[quote="The_Archangel":271rpeah]

takvi kao ja??
pa nisam ja neki huligan lol
sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to

brzo si se razljutio zbog nekih koji su samo napisali da im nogomet nije bitan, da ga ne gledaju itd[/quote:271rpeah]

idu mi na *****
kak mozes biti musko i ne voljeti nogomet?

Worthaur
15-06-2006, 10:02
kak mozes biti musko i ne voljeti nogomet?
lako

Sonic_Moronic
15-06-2006, 10:34
Ja sam igro Icy Tower dok je bilo Hrvatska protiv Brazila :rotfl:

Lord Ragnarok
15-06-2006, 10:36
Ja sam prvo poluvrijeme pogledo,a zatim ošo igrati warlords 2 battlecry (šit i pol od igre)

Neven <R>
15-06-2006, 10:42
[quote="Big Guy":q0j9uz52][quote="The_Archangel":q0j9uz52]

takvi kao ja??
pa nisam ja neki huligan lol
sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to

brzo si se razljutio zbog nekih koji su samo napisali da im nogomet nije bitan, da ga ne gledaju itd[/quote:q0j9uz52]

idu mi na *****
kak mozes biti musko i ne voljeti nogomet?[/quote:q0j9uz52]
Lako 500 milijuna kineza i 125 milijuna amerikanaca su dobar dokaz...
Zašto bi svi bili isti i zašto bi svi morali voljeti nogomet jer eto to je sport za muške, ma daj molim te takvo razmišljanje je zbilja jadno...

King tiger
15-06-2006, 10:56
Da archangel ne nameci ljudima svije misljenje.
To se radi profesionalnim preobracivanjem u ultra fanove(mutley smile u pozadini) :D .
Tvoja je stvar sto nisi gledo svoju repku jos kad je bila onako dobra
ali eto, ja gledam svaku utakmicu Bosne a kada sam u mogucnosti idem na stadione.
P:S:Ameri su debilcine ali ih jedan poveci dio ipak voli nogomet, kinezi su ludjaci za fudbalom sto se vidjelo na svjetskom 2002 znaci ovo za kineze nije tacno, u Americi nijedan sport nece preuzetri primat necem najdebilnijem izmisljeom od nastanka covjecanstva=americkom fudbalu.

Neven <R>
15-06-2006, 11:50
Pratim ja našu repku, ali me općenito nogomet ne zanima osim ak nabacim sa frendovima, samo kažem da postoje različiti ljudi i da ih ne zanima sve isti sport, isto tako kao što se svi ljudi ne oblače isto ili ne slušaju istu glazbu...

Glass
15-06-2006, 14:05
Pratim ja našu repku, ali me općenito nogomet ne zanima osim ak nabacim sa frendovima, samo kažem da postoje različiti ljudi i da ih ne zanima sve isti sport, isto tako kao što se svi ljudi ne oblače isto ili ne slušaju istu glazbu...

Isto i samnom gledam nogomet samo ako igra naša reprezentacija.

15-06-2006, 17:52
kak mozes biti musko i ne voljeti nogomet?

jednostavno, nisam taj tip muškarca
ti si izgleda muške podijelio na 2 skupine: jedna voli nogomet, a druga su žene? :rotfl:

ne razumijem kako možeš biti takav
takvi su i rasisiti - mrze ljude koji su različiti od njih
takav je bio Hitler, takve su bile južne države Amerike do građanskog rata (ropstvo), a ipak su danas barem donekle tolerantni
jedino je žalosno što se nešto takvo događa i u mladim ljudima kao ti i tvoje društvo (vjerojatno nisi sam došao na tu ideju - mrziti one koji ne gledaju nogomet, ili?)

Sterpo
16-06-2006, 10:31
ja pratim nogomet samo kad igra hrvatska reprezentacija inače mi je nogomet ok.

Jerry
16-06-2006, 10:41
pratim nogomet svakodnevno a uz to treniram ga 5 godina

Sonic_Moronic
16-06-2006, 10:51
[quote="The_Archangel":2f9sfyu5]
kak mozes biti musko i ne voljeti nogomet?

jednostavno, nisam taj tip muškarca
ti si izgleda muške podijelio na 2 skupine: jedna voli nogomet, a druga su žene? :rotfl:

ne razumijem kako možeš biti takav
takvi su i rasisiti - mrze ljude koji su različiti od njih
takav je bio Hitler, takve su bile južne države Amerike do građanskog rata (ropstvo), a ipak su danas barem donekle tolerantni
jedino je žalosno što se nešto takvo događa i u mladim ljudima kao ti i tvoje društvo (vjerojatno nisi sam došao na tu ideju - mrziti one koji ne gledaju nogomet, ili?)[/quote:2f9sfyu5]


Tako se govori care!!!! :pray:

Meni kolege iz razreda kažu da sam debil jer nisam gledo utakmicu....
Dabogda im lopta izvadila oko
To je tako glupo, oni govore da svi ljudi na svijetu gledaju utakmicu i da sam ja posebnka kobasica....
Žalosno. Stvarno su jadni. Mene to jednostavno NE ZANIMASa oni kažu da MORAM gledat utakmicu kao da je to moja dužnost.
Tako ja svima mogu reći da su debili što ne gledaju npr. Bračne vode. To je jadno jer ne mogu svi ljudi biti isti. Sebični su, hoće da svi rade kao oni.
Nadam se da će se neko od takih opametiti nakon ovih postova i shvatiti da ne mogu svi voljeti istu stvar!!!!

T.N.T.
16-06-2006, 11:03
meni jednostavno nije gušt gledat utakmicu na TV-u, brzo dosadi, ja dosad nisam odgledao niti jednu utakmicu od početka do kraja....

Tri66a
16-06-2006, 12:58
....u Americi nijedan sport nece preuzetri primat necem najdebilnijem izmisljeom od nastanka covjecanstva=americkom fudbalu.
pa titulu je već preuzeo baseball :)

Lord Ragnarok
16-06-2006, 14:00
Nije baseball najgluplji sport na svijetu; najgluplji je ragbi (ili kako već) i polo (ono na konjma kad šutiraš lopticu s palicom).

King tiger
16-06-2006, 14:56
Ma svi americki sportovi su glupi.
Americki Fudbal=seljacine trce preko terena pokusavajuci loptu prenijeti na drugi kraj(wow kakav objective)
Baseball=Kuronje od 50 godina(da mos bit vrhunski profesionalni igrac sa 50)se preseravaju po terenu u debilnim pederski pripijenim dresovima.
Ovaj mu baci loptu,ovaj je pukne,pa onda ovaj trci i nesto uklizava, a sve to gleda sudija u panciru jebiga kad bi ga tenk pogodio nista mu ne bi bilo.

Neznas koji je gluplji.
I da seljacine fudbal zovu soccer(!) a svoju seljacku igru football.

Neven <R>
16-06-2006, 15:41
Baseball uopće nije loš sport ako znaš pravila, a ovako srati možeš o svakom sport, npr. u nogometu manekenčići dodaju loptu između sebe 90 minuta i pritom se bacakaju da se vidi tko bolje simulira, i moraju zamisli postići gol između dvije stative wow kakav objective...
Tako bi se moglo o svakom sportu i zato je bezveze što tako pljuješ po sportu a najvjerojatnije nisi pogledao nijednu utakmicu a kamoli da znaš pravila...

T.N.T.
16-06-2006, 15:58
Argentina - SCG 6:0 !!:))))))

Tri66a
16-06-2006, 15:59
Najbolja odluka koju je sudac donijeo je da ranije prekine susret......
A o baseballu (mislim da)znam da ima 9 inninga(jedan traje valjda dok se ne izmijeni ekipa koja udara). Onda ju ovaj opali i ako je van igrališta to je home run(ili ako optrči sve 4 baze prije nego vrate lopticu na početnu). Ako je udarac u dozvoljenoj zoni onda ide zauzeti baza koliko može i kada ide sa treću na zadnju to je kao bod. a između toga ovaj koji baca žvače neki kura* pljucka po terenu i svako malo se pomakne(ali ne previše da se ne umori). i onda mu ovaj koji hvata daje znak kako da baci lopticu jer je jedan igrač premalo za takvu kompliciranu radnju. ostatk ekipe stoji na terenu i izgleda cool. Eto, mislim da je to ono osnovno o baseballu. Ispravi me ako nije.

Neven <R>
16-06-2006, 16:16
Nisam tebi odgovarao nego king tigeru, koji kenja a tako se kenjati o svemu može ;)

Tri66a
16-06-2006, 16:18
Pa znam da nisi meni prigovorio. Šta se ne smijem niti uključiti u raspravu ako me netko ne prozove?

King tiger
16-06-2006, 16:21
Ne smijes vidis da neven mora prvo rijesiti probleme sa mojim kenjanjem.
A sad ozbiljno:Nevene zezo sam se vidis da je post u zajebantskom duhu i u cilju zajebavanja amerikanaca.
Znam pravila baseballa pomalo to jest onaj baci loptu,ovaj je udari pa ovaj mora dotrcati do baze prije nego ovaj dobije loptu.

Neven <R>
16-06-2006, 16:25
Šta se ne smijem niti uključiti u raspravu ako me netko ne prozove?
Ne. :)

BTW žvaču duhan, eto samo sam htio reći kako mi ide na živce (općenito na forumu) kad ljudi govoro protiv nečega bez pokrića...

King tiger
16-06-2006, 16:28
Od duhana zubi odu :D

kad ljudi govoro protiv nečega bez pokrića..
Ma eto zajebavo sam se procitaj jos jednom i vidjeces kakve sam rijeci koristio(tipa kuronje) :rotfl:

Babitz
16-06-2006, 21:12
jebo vas bejzbol u topicu o nogometu

King tiger
16-06-2006, 23:11
Jebo ja likove koji psuju druge zbog offtopica.

'L$d'
17-06-2006, 22:21
danas je baš bilo zanimljivo gledat kako gana sjebava čehe , a talijani jedva x sa amerima. zadnje kolo će sve odlučit ali vjerojatno će italija ili češka ispast, to nama odgovara jer ako budemo 2. igramo s 1. iz te skupine. talijane tradicionalno razguzujemo , ne paše im naš stil igre. jebeno će bit . vjerujem da ćemo sutra dat sve od sebe protiv japana. gl to Croatz

mrs.croft
17-06-2006, 23:36
danas je bilo super,dvije zanimljive utakmice (koje su btw. pomrsile račune svim kladioničarimaS:D ),sad je zanimljivo,može bit da ako prođemo u 1/8 finala da nas umjesto italije ili češke čeka gana ili sad....no opet,svaka je zemlja na ovom SP-u neugodna...osim naših istočnih susjeda naravno :rotfl:

Wizard
18-06-2006, 12:36
Koja utakmica, oni De Rossi, koji ludijak, ali 3 crvena u jednoj utakmici, ameri su dobro igrali, nisam od njih to ocekivao, ali nemaju sanse za prolazak, prolaze Ceska i Gana :pray:

King tiger
18-06-2006, 12:49
Ma mislim da je sigurno-Italija i Ceska Gancima nece igrat Muntari i Gyan 2 ponajbolja igraca a Ameri jos nisu dali sami gola na svjetskom!
Neznam kako ce Ceska sa Italijom igrat bez napadaca uopste.
Inace Talijani su poznati kako katastrofalno startaju 82 kad su osvojili imali su u grupi 3 remija i jedva prosli a kasnije i Brazil i Njemacku pobijedili.
Neki su rekli da je gol za Amere trebo bit priznat ali ono je ispravno jer je Amerikanac blokirao golmanu pogled na loptu i jos ju je dodirnuo mislim.

Tri66a
19-06-2006, 12:21
Nije ju dirao....ALI!! Stajao je u zaleđu i svojim micanjem noge je u biti sudjelovao u akciji i zato je bilo čisto zaleđe(ilitiga ofsajd)