PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jade Dynasty



theplaya
16-06-2009, 15:36
i evo pocela je open beta za Jade Dynasty, nisam još stigao skinuti i isprobati, pa eto ako netko ima vremena i voljan je bio bih mu zahvalan, jer me stvarno zanima ima li kakvog pomaak u odnosu na perfect world. probat cu i sam ovih dana kad nadjem vremena

http://jd.perfectworld.com/
EDIT: Btw cherry mogao bi preimenovat topic u Celestial Destroyer/Jade Dynasty

theplaya
16-06-2009, 18:30
i evo pocela je open beta za Jade Dynasty, nisam još stigao skinuti i isprobati, pa eto ako netko ima vremena i voljan je bio bih mu zahvalan, jer me stvarno zanima ima li kakvog pomaak u odnosu na perfect world. probat cu i sam ovih dana kad nadjem vremena

http://jd.perfectworld.com/
EDIT: Btw cherry mogao bi preimenovat topic u Celestial Destroyer/Jade DynastyS

EDIT 2: skinuto i instalirano, hm gledam malo http://jd.perfectworld.com/info/factionS klase i mislim da cu uzet vim nesto najblize tanku kak mi se cini za pocetak

Therian
16-06-2009, 18:47
Skidam... :-)

DJ Not Nice
16-06-2009, 20:07
Stavit ću skidati večeras.


Napravio sam novi topic za Jade Dynasty.

Therian
16-06-2009, 20:44
Izgleda 100% ko Celestial Destroyer.
Nije mi bash jasno chemu ta igra osim kaj ima Europe server.

theplaya
16-06-2009, 21:06
a znaci ti si igrao celestial destroyer? evo ja malo poceo igrat http://img141.imageshack.us/img141/4089/slikajadedynasty.th.jpg (http://img141.imageshack.us/i/slikajadedynasty.jpg/)S 2 lvl sam :P, nije me se dojmila nesto iz prve ruke, cini mi se da nije ni do koljena PWu al eto isprobat ce se bar do 10og lvla

DJ Not Nice
16-06-2009, 21:45
Evo, trenutno instaliravam.
Po viđenim slikama, sve je isto kao i u PW.

theplaya
16-06-2009, 21:48
slicno jako ali cini mi se da je malo kompliciraniji sustav skillova

DJ Not Nice
16-06-2009, 21:52
Uživao sam u PWu, a vjerujem da ću i u JDu.
Samo da se to instalira, vidio sam da ima i patch.

Pa ono, da se to sve skine i instala. Proć će neko vrijeme.

Ja sam baš u potpunosti zaboravio na ovu igru, baš me iznenadilo danas kad si stavio link da je u OBu.

theplaya
16-06-2009, 22:01
btw izgleda da je igra kao i PW odlicno optimizirana ( bar tako kaze frend koji ima kantu) ja za razliku od kad sam igrao PW imam novi komp koji ju goni sve na full tako da ne izgleda lose.

Evo cak sam si nasao i skill guide za faction Vim http://jd-forum.perfectworld.com/showthread.php?p=2641S i da lol vec sam na 6 lvlu uzeo skillove koje netreba al nema veze

DJ Not Nice
16-06-2009, 22:14
Daj mi samo reci pošto igraš, jesu li tekstovi prevedeni?
Znam da jesu, ali ono, ima li rupetina u tekstovima?

theplaya
16-06-2009, 22:15
pa zasad nisam primjetio, svi questovi su imali gramaticki dobar engleski

DJ Not Nice
16-06-2009, 22:17
A super onda, veoma se kritički postavim prema novoizašlim igrama ^^

kosjenko
17-06-2009, 09:04
Ovo je prejednostavno pa sve radi automatski, vodi te do npca, do mobova čak ih i sam kolje :D :D :D . Nemoraš ni čitat questove samo klikneš na zeleno i to je to. Na kojem serveru igrate, ja sam krenul na billows jer mi je tam duplo manji ping a na ovom kakti europskom mi je najgori.

theplaya
17-06-2009, 09:49
ja sam na europskom krenuo 30 ms mi je ping bio pa nisam ni probavao druge. octio planiraju imat igro igraca kad imaju east usa i west usa servere, i naravno jos i europe, i na svakom po 15 realmova.
da stvarno sad ona opcija da upises koordinate pa da te vodi je predobra, cak sam zaobilazi prepreke(što prije nije bio slucaj) a i onaj esper koji sam ubija mobove lol stvarno svasta, u neku ruku je to legalni BOT. a u kojem mmou moras citat questove da bi shvatio kaj trebas radit, makar ponekad nije lose procitat jer ima cak i smiješnih(ali jako rijetko).
odlucio sam bar neko vrijeme citati questove tu kad su toliko nahvalili pricu, a i ima dosta tipova questova.

DJ Not Nice
17-06-2009, 09:59
Igrao sam nekih par minuta, igra mi je onako, neprivlačna.
Budem danas odigrao malo više.

theplaya
17-06-2009, 10:03
ma nije ni meni bogzna kak sjela, al eto probat cu jos malo. mozda su mi se kriteriji digli jer zadnjih pol godine otkad sam kupio novi komp sam igrao samo single player naslove (witcher, fallout...) a takvu igrivost i atmosferu je tesko naci u mmou.
ovom mmou sam odlucio dat priliku pa eto vidjet cemo

DJ Not Nice
18-06-2009, 15:29
Igrao sam neko vrijeme i igra je sasvim solidna.
Ima mnogo novina i to mi se dopalo dosta.

Ali, vani je Dragonica i to trenutno igram, tako da ono, JD out!
Možda jednom drugom prilikom pružim 2. priliku xD

theplaya
18-06-2009, 15:48
eto ja sam do 10 lvla sad dosao , nije lose ali nije me se ni dojmilo nesto previse, odigrat cu jos malo da dodjem do nekog odabira factiona, cak sam si nabavio peta :D neko malo prase
smiješno izgleda dok trči, a skill mu je koliko sam skuzio da okrene zadnji dio prema mobu i prdne :rotfl: , znam da je djetinjasto ali jako smiješno mi je bilo kad sam vidio :P

DJ Not Nice
18-06-2009, 18:04
Da da, petovi, to mi se sviđa.

Kid A
18-06-2009, 18:35
Minimum system requirements?

DJ Not Nice
18-06-2009, 19:03
Minimum system requirements?

http://jd.perfectworld.com/download

Therian
18-06-2009, 22:07
Ak neko osnuje guild nek se javi.

Dropper
10-07-2009, 17:57
Stavit ću skidati večeras.


Napravio sam novi topic za Jade Dynasty.

ne nalazim taj novi topic :S

theplaya
10-07-2009, 18:55
Stavit ću skidati večeras.


Napravio sam novi topic za Jade Dynasty.

ne nalazim taj novi topic :S

to je napisao dok smo sve jos pisali u topic celestial destroyer, iz kojeg je postove premejstio u ovaj topic,
anyway svaka cast na odlicnom razlogu za spamanje :P

Krnja
10-07-2009, 19:43
Jednom sam probao i obrisao nakon manje od 10 min. igranja. I onda par tjedana poslije opet instalirao, dogurao do 19 lvl-a s lupinom, i na kraju opet obrisao. :D Evo sada mi sestra igra, ona je modo, 20 lvl. I nema baš puno domačih igrača, ima puno poljaka ali barem ne spamaju po chatu.

Dropper
12-07-2009, 22:17
igram...lvl 28 jadeon...prejebeno,ovakvo nest mi je trebalo da se odmorim od GW-a

idem do maxa xD

predobro je sto se moze botat..ostavis ga preko noci kad ono u jutro brdo love itema a sto je najbolje lvl podignut za 4-5

@therian , jos trazis guild?

Therian
13-07-2009, 14:29
Ne vishe.
Sad sam na Perfect World Internationalu.

otac
20-07-2009, 12:30
Igra je potpuni re-skin PW-a s nadodanim sadržajem. Nisu se ni malo potrudili da je promjene, isto što mi je odbojno kod PW-a, daju ti na početku 5-6 (ako ne i više) questova vezana za item mall. Ajd petovi su fora tu i tamo, ali sve ostalo je bezveze. Vrhunac svega je da dobiješ neki talisman koji ti služi kao bot, što ti odmah govori ''Ovo je jedan veliki grindfest, ali damo ti bot-a, pa ti 'ladi jaja.'' A jesam spomenuo da je re-skin PW-a? Iskreno, i PW je čisto sranje, prvo te namame sa super zabavnim questom kad tražiš onu kutiju i onda sve isto.

To je moje mišljenje, svakako tko nije probao nek' proba. Svatko ima svoje mišljenje i različite ukuse, možda se nekome svidi.

Therian
20-07-2009, 14:41
Pa chuj grindfest uopche nije ako usporedish s Silkroadom, mada igri mozhda fali ono neshto.

astral002
09-08-2009, 16:02
help !!!!!! krenuo sam igrati igricu...meni je predobra, ali mi neke stvari nisu jasne :-x da li i netko može objasniti kako dadođem do novaca u igrici????

Korpse
10-08-2009, 06:55
Radi questove, grindaj, prodaj iteme koji ti ne trebaju.

Therian
10-08-2009, 08:31
Dal je neko u kakvoj dobroj guildi?
Ne mora biti s nashih prostora.

Arden
26-03-2010, 19:05
Haha evo malo gledam komentare stvarno da se covjek nasmije :) znam da je ovo malo necro post(lol mislim pogledajte datume kad ste ovo pisali) ali evo htio bi malo da oživimo ovu temo pošto je sad izasla i ekspanzijaASCENSIONitd..pa evo javite kakvo je vase stanje u igri trenutno koji ste lvl itd,ako imate kakvih pitanja recite znam sve o jd :killyou: zopp :hangin:

yassuqee
06-04-2010, 23:51
Još da je netko napisao u ove 3 stranice na kojem serveru igrate... Shura ili Wildlands PvP... ah ebo vas ja :evil: ...
Idem na Shura, ebite se... :twisted: :ekipa:

yassuqee
07-04-2010, 00:11
Nije loše, kopija PWI-a... Samo nikak da se snađem u tom gradu, nit znam gdje su kvestovi ni nista, bilo onih par zastavica crvenih to pokupio, rijesio i kaj sad dalje, kud sad?? :) hehe...

Aj pa me dodajte u friend listu, nick: Joochy

Odoh spat, dost za danas... :friends:

Wolfwrath
07-04-2010, 09:02
Igram ti ja na Shura, lvl 55 Vim, nick je Gaurnor.
Mozd si vec cuo,al postoji integrirani bot-system unutar igre, tak da ne moras sam grindat,nego samo natrpaš questova i pustis ga da radi... Prava igra ti tek kreće na 90., kad mozes uci u PvP battlegrounde...
Javi kad dodes,ja cu ti pokazati gdje je sta... :D

yassuqee
07-04-2010, 14:39
Igram ti ja na Shura, lvl 55 Vim, nick je Gaurnor.
Mozd si vec cuo,al postoji integrirani bot-system unutar igre, tak da ne moras sam grindat,nego samo natrpaš questova i pustis ga da radi... Prava igra ti tek kreće na 90., kad mozes uci u PvP battlegrounde...
Javi kad dodes,ja cu ti pokazati gdje je sta... :D


Oke, taman gotov s poslom, sad idem doma pa se cujemo... Aj dodaj me na msn ;) :friends:

Wolfwrath
07-04-2010, 15:38
Uf, ne idem često na njega, nemam ga još ni instaliranog od zadnjeg rušenja windowsa... ak imaš xfire, dodaj me: wolfburn

yassuqee
07-04-2010, 16:44
Uf, ne idem često na njega, nemam ga još ni instaliranog od zadnjeg rušenja windowsa... ak imaš xfire, dodaj me: wolfburn

Dodah te, cya! :twisted: Moj je joochy

Maja
06-09-2010, 23:58
Netko igra ovo?

Ja sam prešla sa PWIa na Jade Dynasty, pa možda ima netko tu da igra.. Ja Shura serveru igram, nickname Sheeni o_o

Wolfwrath
07-09-2010, 13:44
Ma jok. Mjesec dana (sve skupa,otrpilike) sam tak igrao,da samo ostavim lika na ingame botu da grinda, i došo sam do negdje 60-og levela... Nemam baš volje čekat još mjesec dana da dođem do pvp-podobnog levela (90)...

Maja
11-10-2010, 15:40
Wtf?

Ja igram malo duže od mjesec dana i došla sam do lv.126 -.-

Wolfwrath
12-10-2010, 18:58
uzmi u obzir da sam 3/4 dana bio vani,a za to vrijeme nisam ostavljao uopće upaljen komp, a preko noci jos manje, pošto zuji a pokraj kreveta mi je... :P