PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pušenje? ( Original by ReiKo )



Stranica : 1 2 [3] 4 5 6

Systematic Reverse
30-04-2010, 19:07
Žute prste riješiš sa limunom.

dis.

rudeboy95
01-05-2010, 11:45
kako se vi najlakse rijesite mirisa duhana..msm oke uvijek ce se osjetit al ono npr s prstiju? (naravno za usta ubacis zvakacu i aj bok)
borovina
Borovina ispari nakon 10 min, a duvan ne.

Ivan_87
02-05-2010, 10:14
ma kakvi žuti prsti operem ruke kad jedem na poslu kad dođem doma i navečer stim da popušim kutiju do dvije ,svako ko malo drži do sebe prsti mu neće požutit a za usta me boli rac tu i tamo nešto pojedem i super ..

Doctor Freak
06-05-2010, 21:21
Odlučio sam prestat pušit. Prije 10min za popušio zadnju cigaretu.

Ima tko kakav savjet...dal naci kakvu zamjenu u obliku zvakaca,lizalica???

Kako se nositi sa krizom??

bezimeni
06-05-2010, 21:31
Ja sam prije deset godina prestao uz žvakaće Nikorete . Teško je prestati a još teže ustrajati .Što je najgore i nakon deset godina bih se mogao vratiti pušenju.Jednom ovisnik zauvijek ovisnik ! Nikada si ne bih oprostio da sam se razbolio sa cigaretom u ruci. Teško je i fali ali 100 X je gore pušiti ...ja sam imao grižnju savjesti svaki dan . Ispočetka misliš na cigaretu svakih par minuta .Nakon godinu dana pomisliš na nju par puta dnevno i tako sve rjeđe i rjeđe .

Nemoj pretjerivati sa Nikoretama jer bi ti moglo biti muka ( ja sam ih žvakao nekih desetak dana i prekinuo ).Užasne su za žvakanje ali bolje i to nego živčaniti po kući .I još jedna greška...ja sam se udebljao dobrih deset kila .Klasični problem :( .

Anarion.Umarth
06-05-2010, 21:42
Znan jednog barbu koji je nakon 30 godina pušenja 2 kutije na dan samo reka dosta i gotovo. Ni nicorette, ni kurci palci. Tako da pada u vodu da je to nešto preteško, sve je u glavi.

Doctor Freak
06-05-2010, 21:58
Nikorete sam probao ali meni su gadne...gorke su ko vrag....

E upravo zbog zivcano me i strah tog da ne popustim...taman sada opet ispiti...

Al probat cu ovaj put bez iceg...i malo u rekreaciju...da dodem k sebi...

Nije meni ni tolki bed kad sam kod kuce ne zapaliti vec kad idem s frendovima na cugu...i kad vidim da zapale...

SkunK
06-05-2010, 22:43
Ja na LAN-u upravo i dimi se sve u 16. :)

Karlo_from_Bjelovar
06-05-2010, 22:58
evo... i ja u srijedu prestao! pusio tek pola godine, a pocelo me malo pa malo vuc da zapalim... jos gore cim bi kutiju kupio pa bi je osjecao u dzepu...
a svako malo cujem od frendova koji puse 5-6 godina i kazu da im je zao sto su poceli... reko nece se meni to desit...

i prestao... :)

a djed mi je prije pusio i uz rakijicu se okladio s frendom (totalno spontano) ko ce dulje izdrzat bez cigare...
i obojica su prestali jer ni jedan nije htio popustit... :D

Kalu
06-05-2010, 23:39
Ma tko god kaže da ne može bez cigareta grdno se vara, samo je potrebno malo volje ili iole zdrav razum, jer pusenjem samo sebi stetis. Nema ama bas nikakve svrhe, besciljno bacanje novaca, itd. Stvarno mi je drago da u zivotu nisam zapalio niti jednom. :eyebrows:

Karlo_from_Bjelovar
07-05-2010, 00:26
a kako mozes znat kako se to odvikavat ako nikad nisi ni pusio? (ja osobno nemam bog zna kakvih problema, ali vidam ljude oko sebe svakodnevno koji imaju)

FaTaL_mRkvA
07-05-2010, 10:09
Ma tko god kaže da ne može bez cigareta grdno se vara, samo je potrebno malo volje ili iole zdrav razum, jer pusenjem samo sebi stetis. Nema ama bas nikakve svrhe, besciljno bacanje novaca, itd. Stvarno mi je drago da u zivotu nisam zapalio niti jednom. :eyebrows:
Ne baš, jer ovisnost o pušenju nije kao ovisnost o čokoladi.
Kad prestaješ pušit dolazi do apstinencijske krize, a o tome si trebao učiti u 8. razredu... Ili ćeš učiti, neznam kolko si star :?

gothic45
07-05-2010, 13:59
Ne pušim.
Smeta mi dim od cigareta.

Helena
07-05-2010, 14:12
I meni smeta, al nemam izbora kad svi oko mene puše. Osim dečka i jedne frendice. I još sam saznala da će u Scoutu uskoro bit dozvoljeno pušenje. Yey... -.- Al dobro, oni imaju tu ventilaciju koda dim vuče van, pa se to manje osjeti.

Kalu
08-05-2010, 14:37
Ma tko god kaže da ne može bez cigareta grdno se vara, samo je potrebno malo volje ili iole zdrav razum, jer pusenjem samo sebi stetis. Nema ama bas nikakve svrhe, besciljno bacanje novaca, itd. Stvarno mi je drago da u zivotu nisam zapalio niti jednom. :eyebrows:
Ne baš, jer ovisnost o pušenju nije kao ovisnost o čokoladi.
Kad prestaješ pušit dolazi do apstinencijske krize, a o tome si trebao učiti u 8. razredu... Ili ćeš učiti, neznam kolko si star :?


Ma to ti samo misliš, svaka kriza se može riješiti :wink: (dosta davno je bio 8. razred ali se toga sjecam ne brini hehe).

Zasto uopce poceti s necim kao sto je pusenje i raditi stetu samom sebi?

Luka123
08-05-2010, 14:39
zbog drustva...

Kalu
08-05-2010, 14:44
Nadam se da se salis :shock: , koliko glup(nije mi cilj nikoga uvrijediti, ali ne znam koji bi drugi epitet upotrijebio) moras bit da padnes pod utjecaj drustva cineci sebi nesto lose? kad napokon sazres i razvijes svoju osobnost vidjet ces kako ce ti biti zao zbog toga! Dajte ljudi probudite se...

Viper33
08-05-2010, 16:52
meni osobno nikad niej bio problem da pocnem niti prestanem pusit par puta sam poceo npr po mjesec-dva i onda jednostavno prestanem jer niti sam imo neki uzitak puseci niti mi je falilo dok sam prestao..jednostavno koju god cigaretu ja probao meni su ajmo rec iste niti mi pruzaju neki osjecaj zadovoljstva niti mi fale.Zato i ne pusim vise :)

FaTaL_mRkvA
08-05-2010, 20:24
Zato jer nisi postao ovisan... dva mjeseca ipak nije tako puno...

bezimeni
27-05-2010, 17:52
KLIK (http://www.jutarnji.hr/dvogodisnji-ardi-pusi-cetrdeset-cigareta-na-dan/796510/)

:rotfl:

Jašar
27-05-2010, 21:36
Zato jer nisi postao ovisan... dva mjeseca ipak nije tako puno...
ali znaš kako kaže u udžbeniku..? prva cigareta i već si ovisnik :)

LPFireDog
27-05-2010, 21:46
mene boli ona stvar...pusim i znam da steti ..jbg .

samo je jedan zivot i planiram ga skroz iskoristiti
a cigare su mi jedan od najvecih uzitaka

Forengner
27-05-2010, 21:48
Iskoristiti ga na ubijanje sebe?
You sir,are a legend.

loo
28-05-2010, 09:40
Ne nego za užitak. Ako voli nek puši. Ja osobno to ne bih mogao podnjeti. Smrad i žuti zubi :thumbs1:
Ako ćemo tako onda i hodanje kroz grad i udisanje ispušnih plinova isto ubija. Sjedenje za kompjuterom također. Jedenje nezdrave hrane(nejedenje zdrave) i nevježbanje isto ubija. Pijenje kave i sokova. Korištenje mobitela. I tako dalje. Najgluplji razlog za nepušenje cigareta je to što "ubijaju". Smrad i žuti zubi su druga stvar i to je meni dovoljno da ne pušim.

Forengner
28-05-2010, 10:20
Cigarete ne skode samo meni,zar ste zaboravili na 'pasivno' pusenje?Ako je meni zapaliti koju,uzitak,barem to ne radim u blizini drugih.

LPFireDog
28-05-2010, 10:46
Ne nego za užitak. Ako voli nek puši. Ja osobno to ne bih mogao podnjeti. Smrad i žuti zubi :thumbs1:
Ako ćemo tako onda i hodanje kroz grad i udisanje ispušnih plinova isto ubija. Sjedenje za kompjuterom također. Jedenje nezdrave hrane(nejedenje zdrave) i nevježbanje isto ubija. Pijenje kave i sokova. Korištenje mobitela. I tako dalje. Najgluplji razlog za nepušenje cigareta je to što "ubijaju". Smrad i žuti zubi su druga stvar i to je meni dovoljno da ne pušim.
zubi ti nikad nece biti zuti ako ih redovito peres...jedini problem je smrad ..a kad si pusac taj smrad neosjecas :P

Sickmanno1
28-05-2010, 17:52
Danas sam prvi put kupio i probao Black Devil.

http://farm1.static.flickr.com/56/114931972_3e8f244d84.jpg

Imaju neki stih po vaniliji i ono fora su totalna :pray:

SkunK
28-05-2010, 18:20
Dobre su. Probao, pušio neko vrijeme...jako dobro.

Systematic Reverse
28-05-2010, 22:50
Cigarete ne skode samo meni,zar ste zaboravili na 'pasivno' pusenje?Ako je meni zapaliti koju,uzitak,barem to ne radim u blizini drugih.

yeye we care.

Sickmanno1
28-05-2010, 23:17
Dobre su. Probao, pušio neko vrijeme...jako dobro.

A nisu tak ni skupe kad uzmes u obzir cijene ostalih cigareta. 20kn

Samo bedara totalna, na kiosku gdje sam ih ugledao zadnja kutija :hangin:

Sad ih treba naci i biti cool vikendom u gradu xd

SkunK
28-05-2010, 23:38
Ma ti Crni Vragovi su se kurili ko ludi u Rijeci dok ih je bilo, sada ih nema ni za ljek.

LPFireDog
29-05-2010, 01:34
u bjelovaru ih trenutacno ima na 2 mjesta...masovno se kupuje po 2-3 kutije

Viper33
29-05-2010, 09:00
Ma ti Crni Vragovi su se kurili ko ludi u Rijeci dok ih je bilo, sada ih nema ni za ljek.

ima ih opet u rijeci...u taweru gore onaj cigar shop..prvo su dosli i nestali u jednoj suboti valjda par steka..svi se sletili to kupit :) sad su opet tamo

Sickmanno1
29-05-2010, 10:49
u bjelovaru ih trenutacno ima na 2 mjesta...masovno se kupuje po 2-3 kutije

Gdje? Ja znam samo za onaj kiosk pokraj Keslina...

Systematic Reverse
29-05-2010, 15:30
probably u kauflandu onaj duhan shop i na omwu?

oni imaju svega..

Norther
29-05-2010, 16:54
blek devila nema pretjerano niti u puli, a i skup je. i gej nekako, to mi je vise za cure cigara nekako. ja inace ne pusim shy.

Ivan_87
29-05-2010, 17:14
ja bas neki dan kupio šteku marlbora gold u duty free shop-u između hrvatske i slovenske granice ,zeznuo sam se žešće pošto sam bio u žurbi nisam gledo kokavo je pakovanje , otvorim šteku kad unutra cigare između slim i običnih i to slabije od bjelog marlbora

ali ima puno više izbora nego kod nas pogotovo puno više vrsta stranih cigareta , 5-6 vrsta camela .. Šteka marlbora gold ili običnog 30 eur

Sickmanno1
29-05-2010, 20:12
blek devila nema pretjerano niti u puli, a i skup je. i gej nekako, to mi je vise za cure cigara nekako. ja inace ne pusim shy.

Da 20kn je fakat skupo, kad uzmes u obzir da prosjecna cigareta Walter kosta 17kn :kotrljanjeocima:

I da slazem se cigara je za cure. Pravi muskarci puse ili Malboro red ili Drinu. NEMA IZMEDU!!!!

SkunK
29-05-2010, 22:00
Ma ti Crni Vragovi su se kurili ko ludi u Rijeci dok ih je bilo, sada ih nema ni za ljek.

ima ih opet u rijeci...u taweru gore onaj cigar shop..prvo su dosli i nestali u jednoj suboti valjda par steka..svi se sletili to kupit :) sad su opet tamo


Daj šuti jbt, imaš P.M. pa javiš, sada neće više biti :)

Viper33
30-05-2010, 11:07
Ma ti Crni Vragovi su se kurili ko ludi u Rijeci dok ih je bilo, sada ih nema ni za ljek.

ima ih opet u rijeci...u taweru gore onaj cigar shop..prvo su dosli i nestali u jednoj suboti valjda par steka..svi se sletili to kupit :) sad su opet tamo


Daj šuti jbt, imaš P.M. pa javiš, sada neće više biti :)

ups :oops:

blood4me
30-05-2010, 12:17
Meni se od black devila ne svidja duhan uopce :S
Nekak mi ne pase... bijeli walter ftw. :))

FaTaL_mRkvA
31-05-2010, 00:12
To se puši zbog mirisa.

SkunK
31-05-2010, 00:53
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_a17efe34.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/1136742_IMG2060.JPG)

http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_2ae33ef6.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/1136743_IMG2061.JPG)



Smoke's Up. 8)

FaTaL_mRkvA
31-05-2010, 09:28
Neznam što je to, al izgleda ko neke brutaleeeeeee :D
I wish I was thar.

Forengner
31-05-2010, 12:42
Reiko,-imamo istu tastatur :) .
Btw:te sam pobao jednom,ne leze mi..

SkunK
05-06-2010, 11:24
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_76bd79d4.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/1137202_Luckies.JPG)

Sickmanno1
05-06-2010, 13:42
To su dobre cigare. Makar volim jake cigarete i izbjegavam lite izdanja, crveni Lucky Strike mi nikako nepase dok sam taj "plavi" pusio jedno vrijeme. Jako dobra cigara :thumbs2:

Systematic Reverse
05-06-2010, 15:06
@reiko

ti nesmeta sto stalno pusis drugacije cigarete?

ja pusim ronhill vec pun kurac, i druge cigarete mi nepasu kao on, bila to stosha, walter, marlboro ili nesto sesto..

SkunK
05-06-2010, 15:50
@reiko

ti nesmeta sto stalno pusis drugacije cigarete?

ja pusim ronhill vec pun prozor, i druge cigarete mi nepasu kao on, bila to stosha, walter, marlboro ili nesto sesto..

Pa pušim stalno iste većinom :)

LPFireDog
05-06-2010, 15:54
zadnja dva dana pusio sam stosu zbog stiske s parama i mogu rec da ako izostavimo kasljanje
cigare uopce nisu lose...

lulix
05-06-2010, 16:38
nit pusim nit lizem al pruzam neka druga zadovoljstva xD

Chappi
05-06-2010, 16:42
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_76bd79d4.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/1137202_Luckies.JPG)

Cigane..kadi si to kupil...Danas cu kupit te cigare malo za promjenu.

Feanor
05-06-2010, 16:43
zadnja dva dana pusio sam stosu zbog stiske s parama i mogu rec da ako izostavimo kasljanje
cigare uopce nisu lose...

Takođe, zadnjih tjedan dana pusim stošu (I benšu) meku zbog izostanka para i moram se složit da duhani uopce nisu preloši. malčicu presuhi i prejaki za moj ukus, ali osim toga, su sasvim ok...

m0dkayZ
05-06-2010, 17:08
Ovako razmisljo sam da promjenim cigare (mozda pocnem i duhan pusit)... Naime uskoro krecem radit i bice mi zao davat 22kn na kutiju bijelog Marlbora ili po novom Marlboro Gold-a....(ovako dok starci opskrbljuju odlicno , al svoje pare ce mi bit zao davat )....Moze neko predlozit nesto slicne kvalitete.....Sve ostalo mi para grlo....A probao sam svasta....Pusim Marlboro bijeli jedno dobre 4.5 god

Feanor
05-06-2010, 17:09
Ovako razmisljo sam da promjenim cigare (mozda pocnem i duhan pusit)... Naime uskoro krecem radit i bice mi zao davat 22kn na kutiju bijelog Marlbora ili po novom Marlboro Gold-a....(ovako dok starci opskrbljuju odlicno , al svoje pare ce mi bit zao davat )....Moze neko predlozit nesto slicne kvalitete.....Sve ostalo mi para grlo....A probao sam svasta....Pusim Marlboro bijeli jedno dobre 4.5 god

Sve ljude koji puše bijeli malboro mrze sve druge duhane, jebiga, žao mi je. Zaglavio si s Malborom bijelim...

SkunK
05-06-2010, 18:11
http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_76bd79d4.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/1137202_Luckies.JPG)

Cigane..kadi si to kupil...Danas cu kupit te cigare malo za promjenu.

U Tiho Komercu, tj. bivšem Tiho Komercu sada je Arbum. Imaš još dvije šteke. Prvi u šarengradu kod, ali ne onaj kod šiptarske voćare već kod onog ludog psa tj. gdje je bila prije ljekarna.

streetrace777
06-06-2010, 11:15
Ovako razmisljo sam da promjenim cigare (mozda pocnem i duhan pusit)... Naime uskoro krecem radit i bice mi zao davat 22kn na kutiju bijelog Marlbora ili po novom Marlboro Gold-a....(ovako dok starci opskrbljuju odlicno , al svoje pare ce mi bit zao davat )....Moze neko predlozit nesto slicne kvalitete.....Sve ostalo mi para grlo....A probao sam svasta....Pusim Marlboro bijeli jedno dobre 4.5 god

Plavi Phillip Morris :)
Po meni cigara jednaka Marlboru.. Ja osobno samo to dvoje i uzimam ali cesce je to PH nego Marlboro :)

m0dkayZ
06-06-2010, 12:00
Budem probo. :P

Jerry
09-06-2010, 22:07
plavi je definitivno zakon :)

ako ti bude jak, imaš bijeli nešto slabiji, al dobar je

Karlo_from_Bjelovar
11-06-2010, 15:47
iako sam smanjio pusenje na minimum, najcesce uzimam plavi philip morris, nakon toga bijeli lucky, a zatim bijeli marlboro...
nekad uzmem i black devil, jer su mi cigare stvarno po gustu (ali mi ih u blizini ne zele prodat, a ne da mi se ic na drugi kraj grada... uzmem kad uzicam buraza il sestru da mi kupe...)
mozete rec da su gay, da su ovakve onakve, al meni su bas po gustu...

Forengner
11-06-2010, 15:55
Ne zele da ti ih prodaju?Meni Lucky resava posao.
Ali se trudim dici ruke od pusenja.. :( .

LPFireDog
11-06-2010, 18:43
danas prvi put kupio lakija
i kulne su cigare
jos sam camel moram probat pa da odlucim sta cu pusiti u duzem periodu...

streetrace777
12-06-2010, 13:00
danas prvi put kupio lakija
i kulne su cigare
jos sam camel moram probat pa da odlucim sta cu pusiti u duzem periodu...

Ako imas di kupit Camel, onda nemoj razmisljat. Cigare su odlicne :)
Zuti Camel <3

ringo
30-06-2010, 00:37
Da,zuti Camel owna i to samo tako...trenutno na Plavom Domingu i Smoking rizlama,crvenim (Najbolje rizle za koje ja znam,genijalne su)

Karlo_from_Bjelovar
30-06-2010, 00:54
frendice su kupile cokoladni black devil i ne znam... plavi ili zuti camel... meni taj camel nije nikako sjeo... takoder, iako 4kn jeftiniji, plavi PM mi je puno bolja cigara... bijeli marlo mi je pomalo neugodan, ali prva alternativa nakon PM... ako nema ni toga uzmem bijeli walter... malo mi je slab, ali ronhil mi je definitivno preslab... nakon subote crnog waltera me pece grlo, a crveni marlo mi je malo prejak... :S

meni je black devil i dalje najdraza cigareta, ali kvragu nemam ih gdje za kupovat...
u qurac, jesam izbirljiv... xD

Dania
30-06-2010, 01:42
Pušite li? Da
Koliko dugo? Sedam godina
Koliko puno? Ovisi o situaciji i potrebi
Što vam roditelji kažu na to? "Ej, jel' ti treba pljuga kojim slučajem...?"
A društvo? "Daj cigaru"
Kako ste počeli pušiti? Stara mi je ponudila opcije, ja sam izabrala
Možete li prestati? Mogu, ali ne želim
Jeste li ikad prestajali? Nikad, osim kad me situacija natjera na to, onda na određeno vrijeme
Koje cigarete pušite? Kad nemam novaca Benston, kad imam Lucky Strike, svijetli
Što mislite o zabrani pušenja u kafićima? Više ne razmišljam o njom intezivno jer imaju opcije prilagoditi se ili ne :D

Kid A
30-06-2010, 02:20
Pušite li? Da
Koliko dugo? 8 godina
Koliko puno? kutijdnevno
Što vam roditelji kažu na to? "Mrtvog cu te zakopati!"
A društvo? "......"
Kako ste počeli pušiti? Prislonio sam je na usta i snazno povukao
Možete li prestati? Mogu, ali ne želim
Jeste li ikad prestajali? Svaku noc
Koje cigarete pušite? Marlboro crveni
Što mislite o zabrani pušenja u kafićima? Svejedno mi

Sickmanno1
30-06-2010, 02:32
Pušite li? Da
Koliko dugo? 11 godina
Koliko puno? 2-3 kutije dnevno
Što vam roditelji kažu na to? "Pa kupovali mi cigare dok sam kreto, oba dvoje su pusaci i nemaju nista protiv toga..."
A društvo? "U mom drustvu od nas dvadesetak, dvoje nepuse, s tim da jedan zapali dok se napije..."
Kako ste počeli pušiti? Spontano uz alkohol
Možete li prestati? Mogu, ali ne želim
Jeste li ikad prestajali? Nikad
Koje cigarete pušite? Mjesam konstantno, ali se uvijek vracam plavom Walteru...

Ivan_87
30-06-2010, 09:44
Pušite li? Da
Koliko dugo? 9 godina
Koliko puno? 2 kutije dnevno
Što vam roditelji kažu na to? pošto je stari presto on kaže da sam budala , stara puši i nema ništa protiv
A društvo? većina pušači
Kako ste počeli pušiti? zadnji razred osnovne škole nas 5-6 mangupa
Možete li prestati? Mogu, ali nemam razloga i nepada mi napamet
Jeste li ikad prestajali? Nikad
Koje cigarete pušite? Crveni marlboro

bezimeni
30-06-2010, 11:21
Pušite li? Pušio
Koliko dugo? 16 godina
Koliko puno? prvih par godina kutija trajala tjedan dana , pred prestanak kutiju i pol dnevno
Što vam roditelji kažu na to? pravili se blesavi isto kao i ja
A društvo? ogromna većina prestala pa se ni ne spominje
Kako ste počeli pušiti? prvi srednje , pokupio od drugih frajera
Možete li prestati? dva puta ozbiljno prestao , prvi puta izdržao godinu dana a sada duram već osam godina
Jeste li ikad prestajali? Prestao ali jednom ovisnik uvijek ovisnik
Koje cigarete pušite? Samo pasivno što se izdahne od strane ovisnika

SkunK
30-06-2010, 11:23
Aj mogao bi i ja:

Pušite li? Da
Koliko dugo? 8 godina
Koliko puno? 1 i pol - 2 kutije dnevno
Što vam roditelji kažu na to? Ništa. Zaboli ih.
A društvo? Većina puše cigarete
Kako ste počeli pušiti? Ja i frend smo našli plavi Walter u 5 razredu osnovne i zapalili
Možete li prestati? Mogu, ali trenutno uživam u cigaretama i nemam želje za prestankom pušenja
Jeste li ikad prestajali? Nikad
Koje cigarete pušite? Lucky Strike (više plavi nego crveni)

ringo
30-06-2010, 11:41
Pušite li? Da
Koliko dugo? 4 godine
Koliko puno? Kutija dnevno,sad posto motam kesa traje 3 dana
Što vam roditelji kažu na to? Stara prigovara,stari zica kad nema
A društvo? Drustvo se pravi blesavo,cura izvodi neke scene da prestanem
Kako ste počeli pušiti? Prvi srednje,jednostavno dosao i krenio kad idem s ekipom van
Možete li prestati? Mogu,ali neda mi se,pretjerano uzivam u tome
Jeste li ikad prestajali? Nikad
Koje cigarete pušite? Filter 160 (mekani),plavi Walter,trenutno motam plavi Domingo

Feanor
30-06-2010, 11:44
Aj mogao bi i ja:

Pušite li? Da
Koliko dugo? 6 godina
Koliko puno? 1 kutija dnevno
Što vam roditelji kažu na to? Nije im svejedno otkad su oni prestali pušiti. Heheh, apstinencijska kriza.
A društvo? Ništa, nemam 12 pa da svi misle kako sam kul što pušim.
Kako ste počeli pušiti? Prvo smao vikendima prilikom izlaska, pa bi onda ostalo duhana pa sam počeo lagano i preko tjedna pušit...
Možete li prestati? Neznam...
Jeste li ikad prestajali? Jednom me puklo i u 3 i pol mjeseca sam popušio samo jednu kutiju, neznam koji mi je bio.
Koje cigarete pušite? Walter Wolf, kad se ima para ili slavi Lucky Strike.

System
30-06-2010, 12:09
Pušite li? ne
Koliko dugo? 16 godina
Koliko puno? 0 kutija dnevno
Što vam roditelji kažu na to? Radi sta hoces, ali boje da pare od cigara cuvas za nesto bolje.
A društvo? Niko ne pusi.
Kako ste počeli pušiti? Nisam
Možete li prestati? Mislim da ne mogu, jer me ukus cigara odbija.
Jeste li ikad prestajali? Kao mali sam popusio kutiju sa drustvom da vidimo sta je to.
Koje cigarete pušite? Ni jedne

Eto

blood4me
30-06-2010, 12:34
Pušite li? da
Koliko dugo? 2 god
Koliko puno? pol kutije dnevno
Što vam roditelji kažu na to? neznaju, uhvatili me jednom pa misle da sam prestao :roll:
A društvo? svi do zadnjeg puse xDD
Kako ste počeli pušiti? napio se jednom.. dalje je povijest xD
Možete li prestati? Ne mogu, privuce me kad netko drugi zapali.. mogu al bi morao bit u karanteni 2 tjedna xD
Jeste li ikad prestajali? da.. ni tjedan dana nisam izdrzo..
Koje cigarete pušite? bijeli walter :P

Death By Sexy
30-06-2010, 12:39
Pušite li? Ne
Koliko dugo? Sad će 22
Koliko puno? Sve
Što vam roditelji kažu na to? Volimo te sine
A društvo? I mi te volimo; 80% ih puši
Kako ste počeli pušiti? Nikako
Možete li prestati? Ne
Jeste li ikad prestajali? Ne
Koje cigarete pušite? Ne

m0dkayZ
30-06-2010, 13:15
Pušite li? Da
Koliko dugo? 6 godina
Koliko puno? 1-1,5 kutiju dnevno
Što vam roditelji kažu na to? Da smanjim ili da pokušam prestat.
A društvo? 90% pušači
Kako ste počeli pušiti? Više iz zajebancije u osnovnoj 6-7 razred.
Možete li prestati? Mogu, ali nemam želje da prestanem.
Jeste li ikad prestajali? Za korizmu svake godine ne pušim.
Koje cigarete pušite? Bijeli Marlboro ili nekad kad nađem žuti Camel.

Systematic Reverse
30-06-2010, 16:17
Pušite li? NE ONAK ;///// nub
Koliko dugo? 6-7 god
Koliko puno? kutiju / kutiju i pol dnevno
Što vam roditelji kažu na to? nista
A društvo? brijem da svi puse sa kojima se druzim ;o
Kako ste počeli pušiti? ribar, osnovna and so..
Možete li prestati? nebi rekao..
Jeste li ikad prestajali? Nikad
Koje cigarete pušite? Ronhill bijeli..

Worthaur
30-06-2010, 18:01
Pušite li? Da
Koliko dugo? 4 god
Koliko puno? Ovisi, zna proc tjedan dana da ne zapalim, zna proc tjedan dana da popusim kutiju i po dnevno
Što vam roditelji kažu na to? Stara srala prvih par mjeseci nakon sto sam im reko, sad su se vec naviknuli
A društvo? Vecina
Kako ste počeli pušiti? Na nagovor frendica >.>
Možete li prestati? Nebih znao, nije da imam zelju prestat
Jeste li ikad prestajali? Nope
Koje cigarete pušite? Uglavnom Filter 160

LPFireDog
30-06-2010, 18:08
Pušite li? Da
Koliko dugo? 2 godine
Koliko puno? 1 kutija dnevno
Što vam roditelji kažu na to? stara suti a stari uporno sere
A društvo? svi pusaci
Kako ste počeli pušiti? kolega daj da povucem dim i tako to...
Možete li prestati? mogu ali nezelim
Jeste li ikad prestajali? ne.
Koje cigarete pušite? kad imam para bijeli marlboro i plavi lucky strike a kad nemam york ili bijeli walter

FaTaL_mRkvA
01-07-2010, 00:47
Ček, vama svima starci znaju da pušite?
(znam da ima starijih, ali ima i mlađih) :?

LPFireDog
01-07-2010, 01:03
meni stara zna
stari me uvatio par puta i dosadan je ko proljev..sta ces :D

Viper33
01-07-2010, 06:37
jeste robali novi ronhill unlimited? :)

Systematic Reverse
01-07-2010, 08:24
jeste robali novi ronhill unlimited? :)

to je bijeli ronhill jebote..

i zna mi se pocet raspadat oko filtera kad dodjem pri kraj aaaaa to mrzim :twisted:

Viper33
01-07-2010, 09:18
uuuu facoo :?..nije
to je novo sad izaslo crna kutija skroz sa nekim plavim isaranim preko
http://www.jatrgovac.com/usdocs/adris-ronhill-ultimate.jpg
ova kutija iza..znam da je slika losa al niam mogao nac bolje

Worthaur
01-07-2010, 09:50
Ak se nevaram to je plavi ronhill samo u novoj kutiji, ima i bijeli unlimited

Viper33
01-07-2010, 09:52
-.- na kutiji pise ronhill unlimited..to je jedino sto znam..ja do sad nisam pusio ronhill niti sam znao koji sve postoje..msm znao sam otprilike..fend mi je neki dan dao jednu i svijele su mi se..sad dal je to plavi ronhill u novoj kutiji ili sta vec ja neznam :o

Systematic Reverse
01-07-2010, 12:09
uuuu facoo :?..nije
to je novo sad izaslo crna kutija skroz sa nekim plavim isaranim preko



faco, je.

Bijela unlimited kutija je bijeli ronhill (ili ti ronhill light), a crno/plava je plavi ronhill..

._.

C
09-08-2010, 12:31
Možete li mi dati listu svih običnih cigareta koje su dostupne na našim kioscima i njihove cijene, te koje su razlike, koje su jake, koje su slabe, itd.?

Lord Ragnarok
09-08-2010, 12:33
pocinjes pusiti? il prelazis na slabije?

C
09-08-2010, 12:38
Počinjem pušiti, prelazim na jače.

Evo, našao sam ovu finu listu cigareta:
http://online.konzum.hr/categories/5471889/products

Zanima me koja je razlika između Avangarde No4, No7 i No9? Šta je neka veća kvaliteta u 4, nego u 9, ili je 4 jače od 9?

Sickmanno1
09-08-2010, 12:41
4 je slabije od 9

C
09-08-2010, 12:45
Aha, evo našao sam:

No4:
Katran 4 mg
Nikotin 0,4 mg

No7:
Katran 7 mg
Nikotin 0,7 mg

No9:
Katran 9 mg
Nikotin 0,9 mg

Evo napraviti ću anketu s imenima cigareta, da vidim šta ljudi najviše duvaju u Hrvatskoj. (Edit: Ma u stvari mi se ne da.)

Edit: Stara frendica je imala cigarete po okusu mentola neke, predobre, baš te spale iznutra i lijepo mirišu, ne mogu ih naći. XD

Niko Bellic
09-08-2010, 12:58
Ronhill Mentol

Koliko ja znam u RH se najviše duvaju bijele pljuge...

Walter - ex travari
Ronhill - svi pomalo
Marlboro - elita, šmekeri i klinci vikendom

Počni pušit Lucky Strike. Definitivno najbolja pljuga, no ne paše svima i nema je baš posvuda za kupit.

C
09-08-2010, 13:14
THX

Evo ovdje se može naći baš sve: http://www.tdr.hr/proizvodi/
Walter je OK isti kao i Ronhill serija, OK su svi, itd., a Filter 160 i Largo su čisti otrovi, 10mg katrana i 1mg nikotina, mislim da je to za travare.

Tražim nešto ukusno, što mogu svugdje kupiti. Za sada sam zapeo za Avangard No9, vidjeti ću dali mi odgovara. Ronhill Ultima povučem 2x dima od jednom (onako povučeš, pauza od 1 sec i opet povučeš), i jedva ga osjetim. Katran i Nikotin je po 0,2mg u Ultimi, a obzirom da ću pušiti na dan jednu ili svakih par dana jednu kada budem živčan, treba mi nešto jako da me smiri u tom trenutku, ne mogu biti stalno ni na Helex tabletama.

Edit: Nije Ronhill Mentol, neke strane, u Austriji ih je uvijek kupovala. XD

Niko Bellic
09-08-2010, 13:20
Kažem ti bro try the Lucky Strike. It's awesome and it's toasted. If you don't trust me ask ReiKo. He knows...

C
09-08-2010, 13:25
Nije mi fora kada ih trebam tražiti gdje ih ima za kupiti. Koliko koštaju?

Edit: LOL
http://www.rtl.hr/australci-uvode-jedin ... anak-18175 (http://www.rtl.hr/australci-uvode-jedinstvene-kutije-za-cigarete-clanak-18175)
http://www.cosmopolitan.hr/ja-samo-bolj ... a-cigarete (http://www.cosmopolitan.hr/ja-samo-bolja/zenski-stav/zdravlje/novi-dizajn-kutija-za-cigarete)

Sickmanno1
09-08-2010, 13:36
Lucky Strike ti puse klinci vikendom, oni klinci koji su prerasli marlboro ^^

IMO, Walter je nasa najjaca cigara...

Da_killah
09-08-2010, 13:36
osobno ne pušim, al pred jedno 10 dana sam se naslušao priča kako je filter 160 najbolja cigarea u hrvatskoj, doduše, od travara pa ono... :D

C
09-08-2010, 13:39
Zavisi koji Walter, mnogi od njih su kao i Ronhill, osim njih 3 koji su jači.
* Walter Wolf Limited Edition
* Walter Wolf White
* Walter Wolf White 100's
* Walter Wolf Blue
* Walter Wolf Gold 100`s
* Walter Wolf Silver
Gdje mogu vidjeti informacije o Lakiju? Cijena? Etc.?

Sa Filterom 160 bi samo leg'o.

Niko Bellic
09-08-2010, 13:51
Lucky Strike je cigareta specifične arome i dugogodišnje tradicije. U Hrvatsku se uvozi iz Švicarske i košta okruglo 20 kuna. Ako pušiš jednu do dvije dnevno LS ti je najbolji izbor pošto je u njemu prepržen najkvalitetniji duhan i nije osjetljiv na stajanje nakon što otvoriš kutiju. Pušio sam sve i svašta, ali LS ima posebno mjesto u mojim plućima.

Filter 160 je legendarna pljuga i najbolja u budget kategoriji.

Karlo_from_Bjelovar
09-08-2010, 14:20
@sick@ovo za lucky: so not true... ja zicam buraza/sestru kad dodu u BJ da mi ih ode kupit u kaufland jer mi ne zele prodat pa odma uzmem par kutija... inace kojem god zakletom marlborasu sam dao lucky strike nije mu pasao... zapravo jednom je...

slusaj... best bang ti je bijeli walter - ima ga svuda i dobar je. lucky strike je isto dobar (plavi osobno pusim kad pusim lucky).
plavi philip morris najcesce pusim... ta cigara cak ni u sobi ne ostavlja smrad ko druge cigare, vec specifican "morrisonski" koji moras osjetit...

eh... i znat ce ti se desit da uletis u birtiju/ducan i nema nista od gore navedenog... onda uzmes ronhill gold... a ako ni toga nema, ne ostaje ti nista drugo nego bijeli marlboro...

Chappi
09-08-2010, 14:25
LS je stvarno dobar...Popušio sam reiku na kavi pola kutije,skoro me nije čekićem!A što se tiče filtera 160 ubi boze..najgore moguće cigare,fuj.

Lucky.Strike
09-08-2010, 14:28
<---Lucky Strike FTW,po mogucnosti crveni

Niko Bellic
09-08-2010, 14:49
<---Lucky Strike FTW,po mogucnosti crveniTo i je Lucky Strike, ostalo je GMO. Kad kupuješ kažeš samo daj enega Lakija bez da rečeš črleni.

C
09-08-2010, 15:23
Umjesto da kažete, C nemoj pušiti, mani se cigareta, nema vajde od toga, itd., vi govorite, C počni pušiti Waltera, Lakija, 160, itd. :friends:

OK, probati ću Lakija i Avangard No9 (i Special Edition). ^^
Dakle, gdje tu u gradu ima za kupiti Lakija i Avangarde?

Niko Bellic
09-08-2010, 15:44
Imaš tu kod čarlija preko puta šubidua.

Macolla
09-08-2010, 16:06
http://www.tabac-trends.ch/raucherwaren/images/MoodsFIlterGR.jpg

Nemate pojma ove su najbolje. I naravno ima ih kupit u svakom Mercator Centru i Candy Shopu.

streetrace777
09-08-2010, 16:20
Ronhill Mentol

Koliko ja znam u RH se najviše duvaju bijele pljuge...

Walter - ex travari
Ronhill - svi pomalo
Marlboro - elita, šmekeri i klinci vikendom

Počni pušit Lucky Strike. Definitivno najbolja pljuga, no ne paše svima i nema je baš posvuda za kupit.

Ja pusim Marlboro i P.M. a nisam bas elita... jednostavno mi cigare pašu vise nego druge. znaci tebi bi sad mogli reci da si fensi jer pusis Lucky koji dode 20 kn ?

Duke of Earl
09-08-2010, 16:21
Te Moods su preloše. I sve cigarete su ti općenito isto govno, ako hoćeš stvarno osjetit neke razlike u okusu i jačini, prijeđi na duhan. Meni je sad nakon 2 godine duhana svejedno jer zapalim Walter ili Marlboro, sve mi samo isuši grlo, ostavi odvratan aftertaste i ima okus ko ona bljutava sića šta ti ostane na dnu duhana.

SkunK
09-08-2010, 16:22
Lucky is the man. btw. postoji već tema zar ne?

C
09-08-2010, 17:50
Ne znam. Čak i da postoji, ja gazda ju nisam postao. 8)

Niko Bellic
09-08-2010, 17:55
Joj da, hvala DoE skoro sam zaboravio. Kvalitetan duhan owna SVE cigare. Dobar duhan i jedna dobra lula su čista magija...

C
09-08-2010, 18:03
Zar ti ja ličim na Indjanca? :)

Lucky.Strike
09-08-2010, 18:32
onda se nauci motat

C
09-08-2010, 18:43
Neću, kupiti ću si ovako kao i većina što radi. :)

@ReiKo - Lijepo na trudu.

Niko Bellic
09-08-2010, 21:12
Zar ti ja ličim na Indjanca? :)
Pa nisam vidio sliku, ali recimo da mislim da si neka kombinacija između Indijanca i onog tipa iz filma "Bogovi su pali na tjeme" ili kak se već zove. Znaš onaj što ga boca kole iz aviona rokne u vugla i onda pukne ko kokica...

:D :D :D

C
09-08-2010, 21:46
Ne znam. :)

Niko Bellic
09-08-2010, 21:53
Ma daj nemoj me...

GorHLQ-jLRQ

C
09-08-2010, 22:20
Je*o te Bog šta ja još sve neću biti. :cry:

Niko Bellic
09-08-2010, 22:27
Možda si i multi od Arbitera? Who knows... :)

mortician
09-08-2010, 22:27
Te Moods su preloše. I sve cigarete su ti općenito isto govno, ako hoćeš stvarno osjetit neke razlike u okusu i jačini, prijeđi na duhan. Meni je sad nakon 2 godine duhana svejedno jer zapalim Walter ili Marlboro, sve mi samo isuši grlo, ostavi odvratan aftertaste i ima okus ko ona bljutava sića šta ti ostane na dnu duhana.

To.
Nego, na kojem si duhanu trenutno? Ja motam G. Kareliasa. I neku domacu škiju :)

C
09-08-2010, 22:38
Ne kužim ja ništa, al' OK.

SkunK
09-08-2010, 23:43
Neću, kupiti ću si ovako kao i većina što radi. :)

@ReiKo - Lijepo na trudu.

Wtf?

C
09-08-2010, 23:53
( Original by ReiKo )

C
10-08-2010, 17:08
Uzeo sam Avangard No7, njih su jedino imali (uspio sam ih naći). Gdje god sam pitao, rekli bi da nemaju, jedna me čak i pitala: "Šta? Prvi put' čujem za te cigarete. Kako je to pakirano?", u glavnom nije imala.

Full mi odgovaraju za razliku od Ronhill Ultime, kojeg kada pušim, evo doživljaja, grozan im je okus u ustima, dugo ostaje, mirisa im se ne možeš riješiti sa prsta, u plućima ga ne osjetiš, a po sinusima pali i žari, užasno to mrzim, pa kada mi ostane taj šugavi okus u sinusima.
Avangard No7, lijep okus u ustima, ne zadržava se dugo, miris im se relativno brzo izrači (kada mi ostane na prstima veoma nježno duva), u plućima pali do neke maksimale a da se ne zakašlješ, baš onako na knap kada full počne paliti po plućima i misliš da ćeš zakašljati u biti prestane i imaš lijep osjećaj u plućima (okus), i po sinusima ga se skoro ni ne osjeti.

Ronhill Ultima
Katran: 2 mg
Nikotin: 0,2 mg
CO: 4 mg

Avangard No7
Katran: 7 mg
Nikotin: 0,7 mg (Na kutiji piše 0,6, ali realno je 0,7 sa službene stranice)
CO: 9 mg

Praktički je tri do četiri puta jači, ali mi je puno ukusniji. ^^
Tj. zadovoljavajući mi je totalno. S obizrom da ih je teško naći, vjerojatno ću duvaniti No4, No7 i No9, kako kada. Mislim da bi mi No4 bio slab, a No9 jak, tako da mi se ipak sviđa ovaj srednji No7.

Niko Bellic
11-08-2010, 07:31
Kupio sam ga i ja danas. Stvarno dobra pljuga C. Nije nešto jak, ali sve ostalo si dobro rekao.

:bravo:

C
11-08-2010, 09:31
No9 je možda za tebe, jer je jači. :D

Niko Bellic
11-08-2010, 10:01
Ostavlja u ustima okus kao nakon popijene crne kave. Fakat nisam mislio da valja taj Avangard, ali TI SI KRIV! Nego C, zašto ti pušiš? Meni pljuga djelomično isključi mozak i odem lagano u standby mod. Ništa osim pljuge ne izaziva u meni takav osjećaj. Jednostavno me dok pljuga gori za ceo svet racku boli i nisam od onih koji mogu nešto radit i paralelno uz to pljugat. Ti?

K4ciga
11-08-2010, 10:26
Tri dana bez pušenja, a kutija Ronhilla mi stoji na polici. Čudan osjećaj, nekako mi se grlo steže :scared:

C
11-08-2010, 11:15
Ostavlja u ustima okus kao nakon popijene crne kave. Fakat nisam mislio da valja taj Avangard, ali TI SI KRIV! Nego C, zašto ti pušiš? Meni pljuga djelomično isključi mozak i odem lagano u standby mod. Ništa osim pljuge ne izaziva u meni takav osjećaj. Jednostavno me dok pljuga gori za ceo svet racku boli i nisam od onih koji mogu nešto radit i paralelno uz to pljugat. Ti?
Da, isto, u miru popljugam, isključim se iz ovog svijeta, o ničemu ne razmišljam, mozak na pašu, i nakon toga sam miran/smiren neko vrijeme. Jednostavno opuštajuće.
BTW Ni ja ne mogu pljugati i nešto raditi.

Niko Bellic
11-08-2010, 11:26
Ajmo organizirati "Avangard Jam" pod geslom "Bit će super dođi i ti - cigaretom protiv zdravlja!"; sigurno će biti velik odaziv i puno dima... xD

C
11-08-2010, 11:28
Da. :pray:
Nepušačima ulaz zabranjen. :rotfl:

C
11-08-2010, 13:11
Koje ti cigarete duvaniš? Koje si probao (No 4, 7 ili 9)?

Duke of Earl
11-08-2010, 17:40
To.
Nego, na kojem si duhanu trenutno? Ja motam G. Kareliasa. I neku domacu škiju :)
Samo mali Zlatni Dukat rokam, Karelias mi je lagano preskup za budžet :D Pušio sam i ja neku domaću škiju dosta dugo, koja je zapravo bila vrlo odlična za 500 g=100 kn, ali odjednom je tip od kojeg smo uzimali počeo dobivat drugu robu koji ima okus po jebenoj piljevini, doslovno te sve peklo dok si uvlačio, a u isto vrijeme tolko slabo da uopće ne osjetiš ništa osim tog peckanja po grlu:( Reko zajebi to, i vratio se dukatu, a kad imam viška para za užitak si uzmem Old Holborn žuti ili Karelias.

Niko Bellic
11-08-2010, 17:54
Koje ti cigarete duvaniš? Koje si probao (No 4, 7 ili 9)?7 ]> Prije uglavnom Lucky Strike Original ]> Jel poznaš kojeg Let 3 ovca ili Urban a ]> Danas opet Hot & Spicy za večeru ]><[

mortician
11-08-2010, 18:18
To.
Nego, na kojem si duhanu trenutno? Ja motam G. Kareliasa. I neku domacu škiju :)
Samo mali Zlatni Dukat rokam, Karelias mi je lagano preskup za budžet :D Pušio sam i ja neku domaću škiju dosta dugo, koja je zapravo bila vrlo odlična za 500 g=100 kn, ali odjednom je tip od kojeg smo uzimali počeo dobivat drugu robu koji ima okus po jebenoj piljevini, doslovno te sve peklo dok si uvlačio, a u isto vrijeme tolko slabo da uopće ne osjetiš ništa osim tog peckanja po grlu:( Reko zajebi to, i vratio se dukatu, a kad imam viška para za užitak si uzmem Old Holborn žuti ili Karelias.

Jep, i mi nabavljamo od nekog lika skiju i isto tak, nekad je pre, a nekad koma. Takva se onda ostavlja za crne dane :)
Odl Holborn? Nisam probao. Kolko para i cemu je najblizi po okusu, ako se da usporedit?

C
11-08-2010, 18:29
Koje ti cigarete duvaniš? Koje si probao (No 4, 7 ili 9)?7 ]> Prije uglavnom Lucky Strike Original ]> Jel poznaš kojeg Let 3 ovca ili Urban a ]> Danas opet Hot & Spicy za večeru ]><[
Sada sam popio 2 pive, izduvao sam dvije No7, ni ne osjetio ih nisam. Dobro, dok ovo poduvam, onda ću tražiti No9, ako nađeš negdje da ih prodaju, javi mi, da me ženska kasi ne pita "Šta? Kako je to pakirano?" XD

Chappi
11-08-2010, 18:38
Ako te zenska pita "sta?" lupi je kurcem po celu...Ta cigara je poznata i mora bit poznata...Ima je svaka trgovina,sigurno...Nego ih malo ljudi pusi pa glupe prodavacice niti neznaju da ih imaju...Inace taj avangard ima poseban filter...Raspolovite malo na pol,vidjet cete kamencice....

Niko Bellic
11-08-2010, 18:46
Koliko sam informiran druže C, Avangard ti drži Konzum, tj. bar sam ga tamo danas izjutra pazario. E da, ostale mi pljuge na poslu... :cry:

Worthaur
11-08-2010, 20:17
Kolko mi je poznato Avangard mozes kupit na svakom tobacu/kiosku, bar je tak kod mene a ja živim u pripizdini

C
11-08-2010, 20:31
Da, ali zavisi koje. No 4, 7 ili 9.

Worthaur
11-08-2010, 20:42
Sve.

C
11-08-2010, 20:46
Ma velim ti zavisi kako kada i kako gdje.

SkunK
11-08-2010, 20:55
Inace taj avangard ima poseban filter...Raspolovite malo na pol,vidjet cete kamencice....

To su ti minerali.

C
11-08-2010, 21:03
kakvi minerali BRE

SkunK
11-08-2010, 21:22
Minerali i svih deset vitamina u cigareti.

C
11-08-2010, 21:51
Nema cigateta vitamine, lažeš ko pad.

Duke of Earl
11-08-2010, 21:55
(Takva se onda ostavlja za crne dane :)
Odl Holborn? Nisam probao. Kolko para i cemu je najblizi po okusu, ako se da usporedit?
Vjeruj mi, ovo nije bilo ni za crne dane :D


Nisam ga već dugo kupio, ali bio je mislim 40 g = 29 kn. A ima baš neku specifičnu aromu, fakat neznam s čim bi ga usporedio, trebaš probat. I preporučam da uzmeš žuti, plavi mi je previše aromatičan, ko da su ga s parfemom našpricali, meni to nikak ne paše. I sjetio sam se još jednog odličnog, ali je isto preskup, Manitou, prije pol godine vrećica od 30 g = 28 kn. Kao jedini kupovni duhan bez ikakvih aditiva, ovlaživaća i inih otrova. Po okusu naravno najbliži zlatnom Dukatu, samo ima manje granja i smeća. Da imam neograničen budžet, mislim da bi samo njega kupovao.

Niko Bellic
11-08-2010, 22:09
Minerali i svih deset vitamina u cigareti.
Daj nemoj me... :scared:

C
11-08-2010, 22:13
Laže po pas, danas sam poipušio cigarete z6abredom uz pivu nisam ih ni nosjetio, i prije toigs sam isto pušio, nema to vitwamie, ne piše na kutijhi sada gledam, laše kao pas, pokušava me zsjebati jer sam pijan ali ne može C Se drži, C je pametan i mudar, a nadasve predobar. ne može se njega zejabari da ga jebeš.

Sickmanno1
11-08-2010, 22:39
Pa jesu minerali :D

Minerali koji sprecavaju unos nikotina :P

Karlo_from_Bjelovar
11-08-2010, 22:40
:rotfl:

zar je ista vise potrebno? :D

Lucky.Strike
11-08-2010, 23:23
Nema samo avangard takav filter ima i Muratti Ambasador :D

C
12-08-2010, 00:50
Još mi se malo manta, ali nisam više pijan, glava me boli i ne mogu spavati.

Ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio psovkama.

(:

Blink
12-08-2010, 21:48
HAHAHAHAHAHA! Gledam koji ti je k u onom postu. :D

SkunK
12-08-2010, 22:04
Dakle jesu minerali i vitamini. Avangard je taj tip cigareta koji pokušava smanjiti loša svojstva kroz neka dobra. Bolji je ponekad i Cedevita te Nutella u kombinaciji. Po vitaminima. Ali nije da ušlagira jel tako :P

C
12-08-2010, 22:19
HAHAHAHAHAHA! Gledam koji ti je k u onom postu. :D
Bilo je oko 60 postova u k, od mene tada. Na koji misliš?

@Tako je.

Azer
12-08-2010, 22:23
Vjerojatno na onaj "jebote bok" :) .

Iako, ne vjerujem ti priči, iskustvo mi govori suprotno.

Doctor Freak
12-08-2010, 23:03
Odlučio sam prestat pušit. Prije 10min za popušio zadnju cigaretu.

Ima tko kakav savjet...dal naci kakvu zamjenu u obliku zvakaca,lizalica???

Kako se nositi sa krizom??


UPDATE


Ponosni sam nepušač : ))))))

Nisam pušio od 6.5...ni jedan jedini dim....što se zdravlja tice dozivio sam preporod...prvih mjesec dana mi je bilo najgore...al sad je lako....

SkunK
12-08-2010, 23:33
Kurim sada.

Smoke's up! :)

K4ciga
13-08-2010, 00:16
Ponosni sam nepušač : ))))))

Nisam pušio od 6.5...ni jedan jedini dim....što se zdravlja tice dozivio sam preporod...prvih mjesec dana mi je bilo najgore...al sad je lako....

Šesti dan bez pušenja ovdje. Imam jebačku želju da zapalim i pomirim se sa sudbinom :|

Doctor Freak
13-08-2010, 00:23
Ponosni sam nepušač : ))))))

Nisam pušio od 6.5...ni jedan jedini dim....što se zdravlja tice dozivio sam preporod...prvih mjesec dana mi je bilo najgore...al sad je lako....

Šesti dan bez pušenja ovdje. Imam jebačku želju da zapalim i pomirim se sa sudbinom :|

Prvih mjesec dana je najgori....barem je meni bio...a nakon toga svaki dan sve laksi....

hrčak
13-08-2010, 01:56
Ponosni sam nepušač : ))))))

Nisam pušio od 6.5...ni jedan jedini dim....što se zdravlja tice dozivio sam preporod...prvih mjesec dana mi je bilo najgore...al sad je lako....

Šesti dan bez pušenja ovdje. Imam jebačku želju da zapalim i pomirim se sa sudbinom :|

Žderi bombone, znam zbog mog starog.

Doctor Freak
13-08-2010, 08:56
Ja sam se do sad zdebljao 12 kila : ((((

Al nema veze, sada pocinje zdrav zivot, vise se bacam na sport.

Dakle moj savjet ti je da papaš bombone, cim jace to bolje...nemoj one pizdeke poput tic taca i s crtom 505 :) Imaš jace robe poput fishermens friend i slicne....

I jedi kad god ti se jede. Ljudi grijese kad kazu da nije dobro kod prestanka pusenja tolko jesti. Itekako je dobro, barem zamjenjujes tu cigaretu, a kile uz malo vjezbe i sporta lako vratis na normalu. Ako se pak zdravo hranis onda uopce nemas brige, jer se od kile rajcice vise neces bas zbucat.

Samo nemoj to sranje zapalit,i probaj se drzat tih mjesec dana podalje od birceva....i mjesta di se puno puši...Već nakon tjedan dana ces vidjet kolko ti se promenilo samo zdravlje...biti ces barem 10-15% zivlji nego ranije...


Pogledaj si pak ovo:


POVOLJNI UČINCI PRESTANKA
PUŠENJA NA ORGANIZAM

-Nakon dva sata nikotin počinje izlaziti iz organizma.

-Nakon 6 sati broj otkucaja srca i krvni tlak počinju se smanjivati.

-Nakon 12 sati ugljični monoksid iz duhanskog dima izlazi iz organizma, pluća postupno počinju bolje funkcionirati.

-Nakon 2 dana osjeti okusa i mirisa postaju istančaniji.

-U roku od 2-12 tjedana poboljšat će se cirkulacija krvi, što će olakšati hodanje i trčanje.

-Nakon 3-9 mjeseci smanjit će se kašljanje i otežano disanje, a funkcija pluća će se povećati.

-U roku od godine dana rizik srčanog udara biti će dvostruko manji nego u pušača.

-Nakon 10 godina rizik za rak pluća biti će dvostruko manji nego u pušača, a rizik za srčani udar biti će jednak onom u osoba koje nikad nisu pušile.


Također bio sam na praksi po bolnicama dobre 4 godine, i cura mi studira medicinu i vjeruj mi je da je rak pluca najgori rak koji postoji. Toliko boli i patnje da si to vjerovatno nemozemo ni zamisliti.


Pa sad ti samo zapali....i glumi debila i uzivaj sa tim smradom...pa cemo vidjet za desetak godina tko ce dobit na lotu i lezat sa zakopcanim cijevima u vinogradskoj ;)

K4ciga
13-08-2010, 10:46
Ma užasno, evo nisam dosad zapalio, imam neki tup osjećaj u stomaku i uopće ne osjećam glad. Btw, je li pravilo da se ljudi udebljaju nakon prestanka pušenja? Nisam ni znao da sam tolio slab i da me jedna cigareta može tolko jebat u zdrav mozak :scared:

Niko Bellic
13-08-2010, 12:05
Frend se (otkad je prestao pušit) udebljao sa 90-ak kila na skoro 120 u par mjeseci, no on je pušio skoro 2 kutije dnevno i cigare su mu bile zamjena za jedan do jedan i pol obrok. Što se debljanja tiče to uvelike ovisi o tome koliko se gibaš svakodnevno. Ako si neaktivno mrtvo puhalo narast će ti podbradak, sise i salasti pojas masnog špeka oko struka. Najbolje ti je pare koje bi davao za pljuge preusmjeriti u lokalnu teretanu, nabildat se kao životinja, kupit kvalitetnu sjekiru i otić živjet u brda.

SkunK
13-08-2010, 14:12
nabildat se kao životinja, kupit kvalitetnu sjekiru i otić živjet u brda.

I tamo zapaliti joint :D

C
13-08-2010, 14:17
Gledaj drugu priču...počeo sam pušiti malo...težina mi se nije promjenila ni najmanje...počeo sam pušiti jače cigarete po danu 5 komada...apetit mi se otvorio...udebljao sam se 3 kg u tjedan dana.

Mnogi kada su živčani jedu, ja kada sam živčan i u problemima ne jedem u opće, i tako mogu biti 2 dana bez hrane sit.

C
13-08-2010, 14:21
Ma užasno, evo nisam dosad zapalio, imam neki tup osjećaj u stomaku i uopće ne osjećam glad. Btw, je li pravilo da se ljudi udebljaju nakon prestanka pušenja? Nisam ni znao da sam tolio slab i da me jedna cigareta može tolko dragat u zdrav mozak :scared:
Da, neke cigarete ne odgovaraju svima. Recimo ja kada zapalim Ronhill, nakon 10 min sam u WC-u i pišam na dupe, a u stomaku grozan osjećaj.

K4ciga
13-08-2010, 14:30
Sranje. Morat ću se pomiriti sa svojom soon-to-be škembom. I boli me kurac, sad ću zapaliti. Ali ovo će biti zadnja :p

C
13-08-2010, 15:00
Sada ispada da sam te nagovorio da zapališ.

Doctor Freak
13-08-2010, 15:08
Sranje. Morat ću se pomiriti sa svojom soon-to-be škembom. I boli me prozor, sad ću zapaliti. Ali ovo će biti zadnja :p


Slab si...ko curica...

Ajd kad si vec bio musko pa poceo pusiti dokazi da si muskarcina i da mozes bez toga ;)

pussy

C
13-08-2010, 15:14
Sranje. Morat ću se pomiriti sa svojom soon-to-be škembom. I boli me prozor, sad ću zapaliti. Ali ovo će biti zadnja :p


Slab si...ko curica...

Ajd kad si vec bio musko pa poceo pusiti dokazi da si muskarcina i da mozes bez toga ;)

pussy
Budi jak, budi muško, možeš ti potegnuti i više nego što misliš. Nemoj kao pičkica vući, budi muškarčina.

K4ciga
13-08-2010, 15:24
Daj nemam više 10 godina da me motivira to "curice" :D

Doctor Freak
13-08-2010, 15:27
pa onda se dusi u bolnici od boli sa 55 dok cu ja jos seksati : )))

C
13-08-2010, 15:29
Možda ćeš početi pušiti tada nešto drugo? :rotfl:

Doctor Freak
13-08-2010, 15:33
ma da...ne nego imam osobnost...i ako mi cigareta smeta za zdravlje...i ako kazem dosta je...onda je dosta..pusio sam 3 godine...i dosta mi je...


I netrebam branit ni jedne ni druge, ako zelite pusit samo naprijed, ja nisam jedan od onih koji gledaju na pusace kao nesto lose i kojima dim u bircevima uzasno smeta...

A to što ti svakog nepusaca i njegov savjet gledas neprijateljski nastrojeno je totalno debilno. Zaboravljas da se trujes ti, a ne ja. ;)

C
13-08-2010, 15:43
Ja sam pasivno pušio 21 godinu. Znaš šta je to kada svaki dan min. 5 ljudi zadimi u prostoriji 10 sa 5 metara u kojoj i ja boravim.

K4ciga
13-08-2010, 16:00
Mit o "štetnosti pasivnog pušenja" je bijela laž u svrhu smanjivanja pušenja roditelja u prisutnosti male dječice koja će kasnije imitirati roditelje. Iako to nije zdravo, nije ni blizu informaciji o "dvostrukoj šteti na plućima kod pasivnog pušenja".

Amd tebi svaka čast ako si uspio, nadam se da ću i ja. Sutra je prvi test, najteže mi je u društvu dok se karta i cuga. BTW, nakon tri godine pušenja i prestanka, kakve promjene nakon prestanka si uočio na sebi?

C
13-08-2010, 16:31
Čuj, mene je od tog dima bilo bolilo srce i katkada bi me pluća bolila i imao bi osjećaj kao da sam razvalio pluća, pa ne mogu disati, a sve zato jer sam bio u prostoriji gdje od dima ne vidiš prst pred nosom, i tako tokom godina, tako da ove cigarete nisam ni osjetio kada sam počinjao pušiti, rekoh šta je ovo, pa nema ni okusa ni mirisa. Kako god, i pasivno pušenje šteti. Ali kada već mogu birati, pasivno ili aktivno, jednom se živi, ali drugima bi preporučio da ne duvaju nikako.

Jerry
14-08-2010, 14:56
plavi philip morris <3

TeraBajt
15-08-2010, 15:40
rofl rehab klinka na pcplayu.

Niko Bellic
15-08-2010, 16:15
Pa desi moj omiljeni retaju. Kako je prošla apstinencija od trolanja? Pušiš li i ti?

Lord Ragnarok
15-08-2010, 16:25
pogodil je zivac.
a i ima pravo.

TeraBajt
15-08-2010, 17:34
Pa desi moj omiljeni retaju. Kako je prošla apstinencija od trolanja? Pušiš li i ti?
sup. ok. rekreativno. (pa si sad ti misli sta to znaci HE HE HE HEH.)

Niko Bellic
15-08-2010, 17:35
Ja ću za cca 45 minuta zapaliti jedan Avangard. Can't wait! :|

C
15-08-2010, 18:05
Imati ću te na duši kada umreš od raka. :boohoo:
Ja sam malo prije zapalio jedan. Okrenuo me na 1 min, fenomenalno. ^^
BTW Slagao sam kada sam rekao jedna dnevno, evo danas je bila jedna dnevno, ali ovih zadnjih 4-5 dana sam duvao 5-6 dnevno, sada sam se opet smirio i vraćam se na standardnih 1-2 dnevno, jučer nisam nikako ni pušio. :)

LPFireDog
16-08-2010, 19:26
kutiju do dvije bijelog marlbora svaki dan...nimalo se nebojim stetnosti jer kao sto svaki dan u novinama i vijestima vidimo mnogo mladi od nas umiru bez razloga pa zasto bi ja zivio usrano zivot ako je tako kratak...

Blink
16-08-2010, 19:38
Imaš love za 2 Maše dnevno? :D

Niko Bellic
16-08-2010, 20:00
Možda mu svi frendovi puše bijeli Marlboro, pa zato stoji ovo kutiju do dvije. Kad popuši sve iz svoje kutije, vadi njima iz njihovih i skupi se tako od svakog po par komada i eto ti još jedna kutija. Tak sam i ja prije neke 3 godine prakticirao...

Sickmanno1
16-08-2010, 22:01
Kad si vec napomenuo, kako me jako zivciraju likovi sto zicaju :(...ok zna se i meni desiti da ostanem bez cigara, ali jako rijetko, obavezno furam rezervnu kutiju, ali ono cmon, pusit a ne imat za cigare je ko da jebes a nemas kurc.a...

Doctor Freak
16-08-2010, 22:33
kutiju do dvije bijelog marlbora svaki dan...nimalo se nebojim stetnosti jer kao sto svaki dan u novinama i vijestima vidimo mnogo mladi od nas umiru bez razloga pa zasto bi ja zivio usrano zivot ako je tako kratak...


Da zato danas u Hrvatskoj ljudi već sa 25 odlaze u penziju i žive od socijale, rade djecu i njima je dobro...nema stresa i briga...


Very f ucking smart :(

LPFireDog
18-08-2010, 11:47
sorry ti sta si jako pametan

Doctor Freak
18-08-2010, 12:45
Ne nego ti ja nisam kriv što je tvoj život toliko loš, a ti toliko slab da utjehu pronalaziš u cigaretama ;)

Jer ak je to stvar u kojoj ti jedino uživaš onda se malo upitaj zašto uopce zivis.

Ahhh da ti zivis zato da patis...da ti je zivot los...pa je super cim vise pusit...ipak ljudi stradavaju svakog dana : ))))

Sickmanno1
18-08-2010, 13:18
:pray: :pray:

TeraBajt
18-08-2010, 13:59
:))))))))))))))))))

C
18-08-2010, 16:55
Prešao sam na No9. ;)

LPFireDog
19-08-2010, 02:47
Ne nego ti ja nisam kriv što je tvoj život toliko loš, a ti toliko slab da utjehu pronalaziš u cigaretama ;)

Jer ak je to stvar u kojoj ti jedino uživaš onda se malo upitaj zašto uopce zivis.

Ahhh da ti zivis zato da patis...da ti je zivot los...pa je super cim vise pusit...ipak ljudi stradavaju svakog dana : ))))
svaka cast...tek sada sam uvidio kakve su cigare zlo ...nadam se da ce jednog dana i mom djetetu neko ovako pametan biti spreman pomoci!moj zivot je dosada bio jadan ali sada ...sada postajem nov covjek i krecem u avanture...avanture kakve nijedan pusac nije dosad vidio ...zivjet cu punim plucima jer mogu zato sto vise ne pusim hehehehehe kuzis ne pusim hehehehe

i jos jednom ti hvala svaka ti dala!

Niko Bellic
19-08-2010, 07:25
Ne nego ti ja nisam kriv što je tvoj život toliko loš, a ti toliko slab da utjehu pronalaziš u cigaretama ;)

Jer ak je to stvar u kojoj ti jedino uživaš onda se malo upitaj zašto uopce zivis.

Ahhh da ti zivis zato da patis...da ti je zivot los...pa je super cim vise pusit...ipak ljudi stradavaju svakog dana : ))))
svaka cast...tek sada sam uvidio kakve su cigare zlo ...nadam se da ce jednog dana i mom djetetu neko ovako pametan biti spreman pomoci!moj zivot je dosada bio jadan ali sada ...sada postajem nov covjek i krecem u avanture...avanture kakve nijedan pusac nije dosad vidio ...zivjet cu punim plucima jer mogu zato sto vise ne pusim hehehehehe kuzis ne pusim hehehehe

i jos jednom ti hvala svaka ti dala!
:bravo:

blood4me
19-08-2010, 07:30
Tu u madjarskoj ima neki Pall Mall, neznam zas al mi cigare totalno pasuuu :pray:
Pusio sam i neki duhan vanilla\cherry isto predobro.. sam se ne druzim vise s tim likom koji mi je to frko XD

Doctor Freak
19-08-2010, 09:19
Ne nego ti ja nisam kriv što je tvoj život toliko loš, a ti toliko slab da utjehu pronalaziš u cigaretama ;)

Jer ak je to stvar u kojoj ti jedino uživaš onda se malo upitaj zašto uopce zivis.

Ahhh da ti zivis zato da patis...da ti je zivot los...pa je super cim vise pusit...ipak ljudi stradavaju svakog dana : ))))
svaka cast...tek sada sam uvidio kakve su cigare zlo ...nadam se da ce jednog dana i mom djetetu neko ovako pametan biti spreman pomoci!moj zivot je dosada bio jadan ali sada ...sada postajem nov covjek i krecem u avanture...avanture kakve nijedan pusac nije dosad vidio ...zivjet cu punim plucima jer mogu zato sto vise ne pusim hehehehehe kuzis ne pusim hehehehe

i jos jednom ti hvala svaka ti dala!


Ne postoji pametan razlog za pušenje. A pluća nisu jedina stvar koj stradava od tvojih cigareta. Ne dobiva se samo rak pluća već je moguć i rak bronha, ždrijela,grkljana,jednjaka,usne šupljine,mokraćnog mjehura,gušteraće,bubrega.

No što se mene tiće ja neam ništa protiv, samo komentiram tvoje debilne postove oko razloga za pušenjem dvije kutije. Mora da si pametniji od svih nepušaca kada imaš toliko pametne i nabrijane razloge ;) Žalosno je samo da kada ljudi poput tebe završe u bolnici, i kada je već kasno, tek tada požale za tim što su radili cijeli život. Jer im tek nakon toliko godina dođe u glavu da su bili debili. I tada slijedi račun za to zadovoljstvo. A to je polagana i užasno bolna smrt. A vjeruj mi da je za primjer rak pluća i bronha jedna od najbolnijih i najdugotrajnijih smrti koje postoje.

No ti si ionako junak svoje vrste pa ja za tebe pricam ionako idiotizam, vjerovatno bi trebao svima vama reci, samo naprijed zapalite kutiju i za mene. Da to bi bilo super...hihihihihih

McPingvin_v2.0
19-08-2010, 10:20
Freak, prestani.

Sickmanno1
19-08-2010, 11:53
Kakav sam tek ja onda debil koji pusi vec 10 godina i od toga 5 godina preko 2 kutije dnevno ^^

Bash dobro da imam freaka, sad cu prestat pusit kad sam vidio kako sve mogu oboliti lol

TeraBajt
19-08-2010, 13:52
ne zovu njega dzaba doktor.

K4ciga
26-08-2010, 18:36
Cigarete idu gore jednu kunu.

keko
26-08-2010, 19:17
Sad imaju sreće oni koji žive blizu granice s BiH ili Srbijom, još će više štedjeti. :)

Aral
26-08-2010, 19:24
Šta jednu...treba najmanje 10kn dignut. Jedva čekam dan kad će bit oko ili preko 50kn.

K4ciga
26-08-2010, 21:20
I ja isto, ali samo da bi ljudi poput tebe imali manje plaće i skuplje poreze. Vidiš, kad kupim cigarete, dio od tih 20kn ide u državnu blagajnu, a kapljica toga pada i tebi u plaću, što je, između ostaloga, razlog zašto se cigarete uopće prodaju.

bezimeni
27-08-2010, 05:30
Kapne mu na plaću ako je jedan od onih koji su na državnom proračunu .Moja plaća npr. nije pa meni ne kapne ništa.Meni samo uzimaju za zdravstvo gdje se liječi posljedica pušenja .Jedna kuna poskupljenja je malo .Švercanje se lako spriječi ako bude volje sa vrha .Pojačati kazne i striktno ih provoditi .

Feanor
27-08-2010, 09:16
[quote="Doctor Freak":3r2wocvp]Ne nego ti ja nisam kriv što je tvoj život toliko loš, a ti toliko slab da utjehu pronalaziš u cigaretama ;)

Jer ak je to stvar u kojoj ti jedino uživaš onda se malo upitaj zašto uopce zivis.

Ahhh da ti zivis zato da patis...da ti je zivot los...pa je super cim vise pusit...ipak ljudi stradavaju svakog dana : ))))
svaka cast...tek sada sam uvidio kakve su cigare zlo ...nadam se da ce jednog dana i mom djetetu neko ovako pametan biti spreman pomoci!moj zivot je dosada bio jadan ali sada ...sada postajem nov covjek i krecem u avanture...avanture kakve nijedan pusac nije dosad vidio ...zivjet cu punim plucima jer mogu zato sto vise ne pusim hehehehehe kuzis ne pusim hehehehe

i jos jednom ti hvala svaka ti dala!

Ne postoji pametan razlog za pušenje. A pluća nisu jedina stvar koj stradava od tvojih cigareta. Ne dobiva se samo rak pluća već je moguć i rak bronha, ždrijela,grkljana,jednjaka,usne šupljine,mokraćnog mjehura,gušteraće,bubrega.

No što se mene tiće ja neam ništa protiv, samo komentiram tvoje debilne postove oko razloga za pušenjem dvije kutije. Mora da si pametniji od svih nepušaca kada imaš toliko pametne i nabrijane razloge ;) Žalosno je samo da kada ljudi poput tebe završe u bolnici, i kada je već kasno, tek tada požale za tim što su radili cijeli život. Jer im tek nakon toliko godina dođe u glavu da su bili debili. I tada slijedi račun za to zadovoljstvo. A to je polagana i užasno bolna smrt. A vjeruj mi da je za primjer rak pluća i bronha jedna od najbolnijih i najdugotrajnijih smrti koje postoje.

No ti si ionako junak svoje vrste pa ja za tebe pricam ionako idiotizam, vjerovatno bi trebao svima vama reci, samo naprijed zapalite kutiju i za mene. Da to bi bilo super...hihihihihih[/quote:3r2wocvp]

Besmrtnim riječima Billa Hicksa

''You fucking sadist. I'll smoke, I'll cough, I'll get the tumors, I'll die. Deal? Thank you, America.'' i ja bih još dodao odjebite svi, svi se našli pametovati kako je pušenje štetno, glupo i skupo. Pa nije da mi to neznamo ono c'mon, meni nepušač ide govorit kakvo je pušenje, di toga ima...

You could have cigarettes that were called the warnings. You could have cigarrets that come in a black pack, with a skull and a cross bone on the front, called tumors and smokers would be lined up around the block going, "I can't wait to get my hands on these fucking things! I bet you get a tumor as soon as you light up! Numm Numm Numm Numm Numm" Doesn't matter how big the warnings are or how much they cost. Keep raising the prices, we'll break into your houses to get the fucking cigarettes, ok!? They're a drug, we're addicted, ok!? Numm Numm Numm Numm Numm *wheeze*

Aral
27-08-2010, 09:30
Na državnom proračunu nisam. A i da jesam, trpio bi i taj porez il kaj već, samo da pušača ima manje. Mrzim ih, što mogu :P Ne kao osobe, nego kao pušače.

Sickmanno1
27-08-2010, 09:39
I ja mrzim anime fegove :P

Aral
27-08-2010, 11:00
Mrzi, nitko ti ne brani. Sva sreća pa ja nemam veze s time. U biti imam, al ja sam gospodin doktor za anime.

Horny Devil
27-08-2010, 11:20
Besmrtnim riječima Billa Hicksa

''You fucking sadist. I'll smoke, I'll cough, I'll get the tumors, I'll die. Deal? Thank you, America.'' i ja bih još dodao odjebite svi, svi se našli pametovati kako je pušenje štetno, glupo i skupo. Pa nije da mi to neznamo ono c'mon, meni nepušač ide govorit kakvo je pušenje, di toga ima...


:P :P :P
Posto sam nepusac, odjeb je lansiran i meni medu ostalima. OK, hajdemo onda ovako.

Slobodno se napusi cigareta, nek' ti zubi pozute, pluca pocrne, zena nek' ti pobaci zbog udisanja dima, dobij u ranim 30-ima rak pluca, idi na kemo i radioterapiju, nek' ti zbog toga ispadne kosa, nek' ti se rak vrati 2 godine kasnije i metastazira na mozak te umri u najgorim mukama koje ni morfij ne ublazava. Ako postignes sve ovo javi mi se iz zagrobnog zovota i kupim ti steku cigareta po zelji.

Happier now?
:P :P :P

bezimeni
27-08-2010, 11:29
Ali nek si i sam plati troškove liječenja a ne da mu ja plaćam doktore kad krene kukati da pljuje krv .

Doctor Freak
27-08-2010, 11:49
Uz to ide mene citirati kaže da mu se obrača nepušač. Ja bih rekao bivši pusač...tako da jako dobro znam kako djeluje pušenje i kaj znaci ovisnost o nikotinu.


A to kaj vi brijete da je vama super pušit se malo informirajte. Vaše tijelo je željno nikotina a ne cigarete kao cigarete. I zato je vama super. Isto ko što je i ovisniku o sexu super kad se olakša. A to da djeluje umirujuće je točno, pošto ubija stanice i čini te tromim, a i tu dolazi do placebo efekta.

Niko Bellic
27-08-2010, 12:08
Ok. Prestajem. 8)

Sickmanno1
27-08-2010, 14:39
+1

Progledo sam :pray:

Dania
27-08-2010, 14:56
Bill Hicks, car hahahaha :rotfl: Jašta da pušim, jučer nisam 15-ak sati zapalila...ali, zato sad imam duhan.
Sad mi je nekih pol kutije dnevno i više nego dosta.
I, usput, ne puca me kriza gotovo nikad...kad nemam pljuge, radim nešto drugo -sviram, vozim bicikl, penjem se po drveću, jedem, šetam psa i tako :) ili, odem na bazene, jerbo na more baš i nemerem.
I dalje, moje najdraže Lucky Strike kad imam para, kad nemam Benston. Kad nemam ni to, ilegala. ALI...samo uz neku tekućinu...mislim da nisam zapalila barem 3 godine ovako, bez soka/vode/kave/cuge.

Doctor Freak
27-08-2010, 15:54
+1

Progledo sam :pray:


Je svi postovi ovdje kontra pušenja su samo za tebe i samo zato da ti prestaneš. We dont give a f uck about you and your smoking mmkay??

Ja mogu uživati i bez cigarete, a ono što šteti mojem zdravlju nemoze apsolutno nikako pozitivno djelovati na mene. Osim ako sam tard i "pušim" placebo.


Billa Hicks???

Sva sreća da su ljudi prije 60 godina vjerovali kako pušenje nije štetno, već naprotiv dobro, uz to što smiruje ima i cool faktor. Jasna poruka industrije :)

Niko Bellic
27-08-2010, 16:13
Ljudi prebacite se s kutije cigara na kutiju Pringles čipsa dnevno, a ti Sickmanno1 s dvije kutije cigara na dvije kutije Pringles čipsa. :D

C
27-08-2010, 17:24
Ja duvanim jednu cigaretu i dvije velike kutije Pringlesa, dnevno. :)

Marvin OCX
27-08-2010, 17:57
Čips je vece zlo od cigara.
Mene sredio da valja,tako da sam se morao totalno fizicki aktivirati teretanom i kosarkom da popravim stetu...

Sickmanno1
27-08-2010, 18:54
+1

Progledo sam :pray:


Je svi postovi ovdje kontra pušenja su samo za tebe i samo zato da ti prestaneš. We dont give a f uck about you and your smoking mmkay??

Ja mogu uživati i bez cigarete, a ono što šteti mojem zdravlju nemoze apsolutno nikako pozitivno djelovati na mene. Osim ako sam tard i "pušim" placebo.


Billa Hicks???

Sva sreća da su ljudi prije 60 godina vjerovali kako pušenje nije štetno, već naprotiv dobro, uz to što smiruje ima i cool faktor. Jasna poruka industrije :)

:pray: :pray: :pray:

C
27-08-2010, 20:21
Čips je vece zlo od cigara.
Mene sredio da valja,tako da sam se morao totalno fizicki aktivirati teretanom i kosarkom da popravim stetu...
Ja sam vitak i žilav, tako da ne moram paziti šta jedem, jedem sve. :D

TeraBajt
28-08-2010, 00:09
proud to be ecto app:

Sonic_Moronic
28-08-2010, 00:30
Besmrtnim riječima Billa Hicksa

''You fucking sadist. I'll smoke, I'll cough, I'll get the tumors, I'll die. Deal? Thank you, America.'' i ja bih još dodao odjebite svi, svi se našli pametovati kako je pušenje štetno, glupo i skupo. Pa nije da mi to neznamo ono c'mon, meni nepušač ide govorit kakvo je pušenje, di toga ima...



Nepušači umiru svaki dan. :)

Doctor Freak
28-08-2010, 00:54
Čips je vece zlo od cigara.
Mene sredio da valja,tako da sam se morao totalno fizicki aktivirati teretanom i kosarkom da popravim stetu...


Skoro pa i točno.

Čips je sam po sebi jako karcinogena grickalica.

Marvin OCX
28-08-2010, 01:21
Svaki jaci internista zna za cips ali kad cujes za bijelo brasno,kristalni secer i tako neke svakodnevne namirnice da su cisto zlo, zapitas se sta da jedes...
Integralno brasno i riba ako hoces koju godinu duze da se patis :)

C
28-08-2010, 06:57
Žvači žvake. Ja sam ovisnik o žvakama već 7 godina. Kada mi nema žvaka, to je kao da kronični pušač nema cigarete, ratno stanje.

Doctor Freak
28-08-2010, 11:11
Žvači žvake. Ja sam ovisnik o žvakama već 7 godina. Kada mi nema žvaka, to je kao da kronični pušač nema cigarete, ratno stanje.

Ako imaš dobre zube onda da...ali ako imaš loše zube kao ja (jbg loša genetika) žvake ti nakon nekog vremena lako shebu plombe na zubima xD

C
28-08-2010, 11:39
Ja imam full dobre zube, uz srednjoj šk. sam vadio mliječne zube velikim silama i naporima, jer nisu još htjeli ispasti, i onda je bila fora da ih treba maknuti, jer je vrijeme za trajne zube.

Eventualno imam problema s 4 zuba koja stalno pucaju, kojih skoro pa ni nema, matrice i sl..
Dolje lijevo šestica, jedna kruna je puknula (od 4), rascijepala se uzduž, tako da imam rupu u mesu na tom dijelu gdje je trebao biti zub. Obično zubi pucaju horizontalno, međutim meni se rascijepio vertikalno, mali komadić.
Dolje desno šestica je uber jaka, kao klinac sam na nju znao kamenja drobiti, nju mi svaki puta brusi, jer je kao kod neke zvijeri utori, prirodni gdje mi zna hrana ostati i nema Boga da to izbijem vani kada nabijem. XD
Gore desno šestice imam samo 10% (jučer mi je opet puknuo), i to je u biti živac i ono u mesu, iz vana je sve matrica (ne matica). I gore desno sedmica je bila puknuta.
Gore desno četvorka stalno krvari kada perem zube (ja to krvnički ribam uvijek).
I jedinice su mi istrošene (na njih najviše žvačem žvake).

Ali zavisi ti i koje žvake, imaš one koje se strašno lijepe, takve meni plombe iščupaju bez frke, jer meni na zubima plomba teško stoji. Recimo do jutra plomba doslovno sklizne sa zuba, ne može mi e držati za zube. Ali kako god, te žvake koje čupaju zube nisu dobre.

Evo meni osobno najbolje žvake su Mentos. Imam iskustva sa žvakama, nekada sam u krizi znao jednu žvaku žvakati doslovno tjedan dana. Ove finte, Orbit, Airwaves, Wintrefresh, itd., sve te poznate žvake nisu nešto dobre, niti kvalitetne.

Recimo prvo što gledam jest dali se žvaka lijepi, ne smije se lijepiti, nakon toga gledam koliko dugo može izdržati stlačivanje (recimo Chunga Lungu ili Hubba Bubbu nakon 1h toliko stlačiš da postane toliko malena i tvrda da ih ne možeš više žvakati), i onda gledam izdržljivost (recimo ako niste nikada žvakali jednu žvaku tjedan dana, žvaka se počne raspadati u zrnca, pa ispadne kao da žvačete šećer koji se ne može istopiti, niti spojiti, to se ne smije dogoditi), i na kraju sastav, većinom sve žvake imaju sastave koje su na crnoj listi i koji se ne smiju stavljati u niti jedan artikal (recimo neće napisati njegovo ime, nego će fino staviti Exxxx, pa se ti misli šta je to, i onda progooglaš crnu listu najopasnijih tvari/emulgatora i onda vidiš šta je to i koliko je opasno).

Doctor Freak
28-08-2010, 11:58
Dakle preporučaš mentose...jel ih ima na tiskovim kioscima??? I na koje točno misliš, može jedna slika??


Da inače sam uvijek žvakao ili crni airwawes ili zeleni orbit i vrlo često bi mi nakon nekog vremena shebalo plombe...

I zato sam nedavno rekao odhebi to...nema žvakanja...a da mi fali..fali mi...pogotovo sad kad ni ne pusim he he

LPFireDog
29-08-2010, 12:50
žvači duvan ko prava faacaaa :rambo:

Raoul Duke
29-08-2010, 12:57
žvači duvan ko prava faacaaa :rambo:
wild wild west :rambo:
inace da i ja napisem...nepusim,probao jesam,nesvida mi se,i mislim da bi to meni bilo trosenje para nemilo,dec it :)

zippo3
09-09-2010, 20:21
Evo napravio sam account samo za ovu temu pa da se predstavim :D

Pušite li? Da
Koliko dugo? 2 i pol godine
Koliko puno? 1 kutiju dnevno
Što vam roditelji kažu na to? Stara nista jer pusi... stari presto pa gnjavi
A društvo? Da nije bilo njih nebi ni poceo :)
Kako ste počeli pušiti? Sa frendicama u 8 razredu, pa reko da probam
Možete li prestati? Mogu, ali necu jer uzivam
Jeste li ikad prestajali? Nikad
Koje cigarete pušite? Bijeli Marlboro (dugi i kratki), Camel zuti, Lucky Strike crveni i Walter bijeli (kratki i dugi)

K4ciga
09-09-2010, 20:49
Samo za ovu temu? :)

Niko Bellic
09-09-2010, 21:29
Probaj Avangard 7. Puno ugodnija pljuga od Marlbora i Waltera.

C
09-09-2010, 22:13
Ja sam prešao na devetku, ako nisam rekao. :)

Interceptor
09-09-2010, 22:16
Evo napravio sam account samo za ovu temu pa da se predstavim:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

C
10-09-2010, 00:19
Nego, koliko nikotina ima marihuana? :rotfl:

Ono, poduvao sam dvije i fora sam si već 4 sata.

Mislim koje su to budale da THC ne stavljaju i u obične cigarete...kakvi kreteni.

Feanor
10-09-2010, 00:34
Nego, koliko nikotina ima marihuana? :rotfl:

Ono, poduvao sam dvije i fora sam si već 4 sata.

Mislim koje su to budale da THC ne stavljaju i u obične cigarete...kakvi kreteni.

U ovisnosti jeli mjesas s duhanom ili ne, ako ne mjesas s duhanom onda uopce nema, doduse neznam nikog tko pusi cisto tako da si vjerovatno unio i malo nikotina u sebe. Ne brini neces dobit rak pluca...

C
10-09-2010, 01:38
Da, bila je čista, ofc. :)

Bara
10-09-2010, 11:19
Pušači su blesavi...

Systematic Reverse
10-09-2010, 11:30
Nego, koliko nikotina ima marihuana? :rotfl:

Ono, poduvao sam dvije i fora sam si već 4 sata.

Mislim koje su to budale da THC ne stavljaju i u obične cigarete...kakvi kreteni.

kada se kuri jednostavno nestane volja za cigaretom..

svejedeno jebes ju..

zippo3
10-09-2010, 13:49
Samo za ovu temu? :)

Da samo za ovu temu :D


Probaj Avangard 7. Puno ugodnija pljuga od Marlbora i Waltera.

Probao sam al mi ne pase... preslaba mi je

Lord Ragnarok
10-09-2010, 13:57
sigurno ne zato sto ovdje se vristi picokima i trebama?

Bartuc
16-09-2010, 06:31
Ljudi, jel znate gdje se može kupiti tabakera (kutijica za cigarete)?SBilo bi cool da se na nju mogu odmah i inicijali ugravirati, ali bitnije mi je da prvo saznam gdje se uopće može kupiti u ZG-u :D

C
16-09-2010, 06:48
Mene to isto zanima i u Rijeci.

Imaš na njuškalu neki prodaju neke.