PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moja porodica i ja



Niko Bellic
15-06-2009, 23:08
Ova pjesma od Perković Marka svaki put me dirne u srce. Kad je cujem sjetim se svog dide koji je nazalost preminuo od raka. Sjecate li se i Vi svojih didova i dolazite li s vremenom do spoznaje koliko su u nekim stvarima bili u pravu, a vi mladi i nadobudni niste to shvatili na vrijeme, dok su jos bili tu pokraj vas. Mislite li da ce buduce generacije u ovom materijalnom ludilu okrenuti ledja od svojih najblizih zbog prolaznih vrijednosti koje nam se namecu od svuda i da je sve manje dobrih ljudi koji su odlucili biti takvi iako od tog nemaju nikakve materijalne koristi?

Moj dida i ja (WPdkZ3HzonM)

Hellboy
15-06-2009, 23:13
Mrzim mog djeda i sve što predstavlja. Bio je đubre kojem bih najradije plesao po grobu da nije odmah pokraj groba mog starog. I da, to je djed sa tatine strane. Djeda sa mamine strane nikad nisam upoznao. Umro je par godina prije mog rođenja.

Registrirani
15-06-2009, 23:14
wow i moj dida je mrtav. ajmo osnovati komunu.

str1k3r
15-06-2009, 23:16
Hellboy, djed mora da ti se jako zamjerio.
ot- Ja za svog dedu imam samo riječi hvale, jedna divna osoba. I da spoznajem to i žalim što ga nisam poslušao, no još stignem.

Registrirani
15-06-2009, 23:19
sage

Frky
15-06-2009, 23:29
Moj djed nikad nije prao zube, a drugog se nesjećam jer je umro kad sam dio djete, a možda i prije!

Hellboy
15-06-2009, 23:30
Pa pitaj nekog jel taj drugi djed prao zube kad ga se već ne sjećaš. :D

Niko Bellic
15-06-2009, 23:34
Moj djed nikad nije prao zube...
I to je kvaliteta po kojoj sudis o njemu? :shock:

Ti si ocito pripadnik ove "nove generacije" i bas me zanima kakvo ce misljenje imati tvoji unuci o tebi jednog dana... :thumbs1:

Hellboy
15-06-2009, 23:37
Jednog dana kad njegov unuk bude pisao svoj post u ovoj temi sigurno će spomenuti njegovu izvanrednu kvalitetu zuba i u 103. godini.

dale
15-06-2009, 23:38
Iako mi djedovi nisu tolko loši, nikad nisam bio nešt blizak s njima:P.

edit: e i da, thompsona mnogo ne volem:D

Niko Bellic
15-06-2009, 23:39
Jednog dana kad njegov unuk bude pisao svoj post u ovoj temi sigurno će spomenuti njegovu izvanrednu kvalitetu zuba i u 103. godini.
:twisted:
:twisted:
:twisted:

Sram te bilo! :-x

Raz
15-06-2009, 23:41
Jednog djeda i nisam baš previše poznavao, dok je drugi tek nedavno preminuo. Bilo smo prilično bliski i zauvijek će mi ostati u lijepom sjećanju :thumbs2:

Btw, pjesma rula, tako da se suzdržite od pljuvanja...

Duke of Earl
16-06-2009, 00:42
Da, moram priznat, ova pjesma mi je odlična, i jedna od rijetkih Thompsonovih koju mogu poslušati s užitkom. Poznajem oba djeda, od kojih je jedan nedavno preminuo, i jedni su od rijetkih ljudi koje istinski poštujem. Preminuli je ujedno najbolja i najmudrija osoba koju sam ikad poznavao, sad mi je stvarno žao što nisam još više vremena provodio s njim :(

streetrace777
16-06-2009, 02:17
Ova pjesma od Perković Marka svaki put me dirne u srce. Kad je cujem sjetim se svog dide koji je nazalost preminuo od raka. Sjecate li se i Vi svojih didova i dolazite li s vremenom do spoznaje koliko su u nekim stvarima bili u pravu, a vi mladi i nadobudni niste to shvatili na vrijeme, dok su jos bili tu pokraj vas. Mislite li da ce buduce generacije u ovom materijalnom ludilu okrenuti ledja od svojih najblizih zbog prolaznih vrijednosti koje nam se namecu od svuda i da je sve manje dobrih ljudi koji su odlucili biti takvi iako od tog nemaju nikakve materijalne koristi?

Moj dida i ja (WPdkZ3HzonM)

Odlicna pjesma. Jbg i moj je djed jedan umor kad sma imaao 7 godina a drugi prosle godine u 12 mjesecu. sa obojicom sam bio jako blizak i obozavao sam ih. i ne to nije bili kao stodanasnja ekipa obozava bake i djedove jer im daju lovu. moji su zivjeli u ZG dok sam ja u Puli tako da sam jedva cekao samo da ih vidim.

la50
16-06-2009, 06:52
Jedan djed je umro davno prije mog rođenja(s tatine strane) a drugi djed je legenda(je da nemam baš priliku vidjet ga često) ali on je legenda,čovjek puno puno radi,uvijek pazi na neki sklad,da nema svađa(znači nije svadljiv tip osobe),šta više reć osim da je jako dobar.

pimp
16-06-2009, 09:36
Da, moram priznat, ova pjesma mi je odlična, i jedna od rijetkih Thompsonovih koju mogu poslušati s užitkom. Poznajem oba djeda, od kojih je jedan nedavno preminuo, i jedni su od rijetkih ljudi koje istinski poštujem. Preminuli je ujedno najbolja i najmudrija osoba koju sam ikad poznavao, sad mi je stvarno žao što nisam još više vremena provodio s njim :(

uzeo si mi rijeci iz usta , i meni je Djed nedavno preminuo (s mamine strane) , moram napomenuti da mi je deda bio legenda , u 89 godini je vozio quad-bike i s njime čuvao krave (oba djeda žive/živjeli na selu)

Constantine
16-06-2009, 09:40
Meni su oba dva djeda živa :/
Jedan je prevario ženu(baku moju) u 65 godini života i sad žive odvojeno,drugi pak cijele dana visi za kompom i bavi se alternativnom medicinom :)

Niko Bellic
16-06-2009, 09:51
Sta fakat? Dida ti visi za kompom? :pray:

Frky
16-06-2009, 10:04
Moj djed nikad nije prao zube...
I to je kvaliteta po kojoj sudis o njemu? :shock:

Ti si ocito pripadnik ove "nove generacije" i bas me zanima kakvo ce misljenje imati tvoji unuci o tebi jednog dana... :thumbs1:

Hej, čovjek ima sve zube zdrave, sve do jednog, a nikad ih nije prao! Ne rugam mu se, nego divim!
Inače, djed mi je tipični seoski čovjek koji se i sa svojih 70-ak godina penje po maslini!

Constantine
16-06-2009, 10:06
Sta fakat? Dida ti visi za kompom? :pray:
Vise od mene :D

Kenyi
16-06-2009, 10:10
Jednog nisam poznavao jer je umro prije mog rođenja, a drugog se jedva sjecam, umro je kad sam imao 8.

Electromaster
16-06-2009, 10:12
Moj djed, s majčine strane, živi u Splitu i diplomirani je elektrotehničar, i prije nego što je otišao u mirovinu, predavao je na FESB-u, druga godina, lake struje. Sad se većinu vremena bavi restauriranjem jedne stare kuće u njegovom vlasništvu, pa dosta vremena provodi na kompu, petljajući po AutoCAD-u. Također, on mi je kupio ovaj komp koji upravo koristim. Ima Parkinsonovu. :(

Drugi djed, s očeve strane, živi na Korčuli. Prije je vozio dostavni kamion, a sada se većinu vremena mota okolo, ili obrađuje nešto u vrtu. Pomalo je depresivan, i ima nekih problema s kostima, ali ništa kronično. Želi da se mi [moja obitelj]Spreselimo kod njega, ali mojoj staroj je draže živjeti u vlastitoj kući u Žrnovu.

The Great Duck
16-06-2009, 10:33
Meni su oba dva djeda živa :/
Jedan je prevario ženu(baku moju) u 65 godini života i sad žive odvojeno,drugi pak cijele dana visi za kompom i bavi se alternativnom medicinomS :)
Doktor Dabić? :) :P

Jedan did (po mami) mi je živ,živi kat poviše mene s babom,malo je nagluh pa mu često moram glasno objašnjavati nešto što mu kažem i uvijek ima nekakve fore,al mi ide na živce što uvijek mora uz vijesti ili TV Kalendar govoriti kako su Tuđman,Gotovina,Amerika,EU,Thompson itd. loši/krvnici/razarači države i kukat kako je sve bilo dobro u vrijeme Tita i da ga ne smiju napadati (inače,on i baba su bili susjedi Sime Dubajića i učili su njegovu djecu).
Za drugog dida ne znam ni tko je ni šta je ni gdje je,jer je ostavio babu kad je zatrudnila. :( Al zato mi je babin muž kao pravi did,izgleda isto danas i na slikama od pred 40 godina (danas ima 70-ak godina).
Što se tiče Thompsona...Inače mi je jedan od najdražih domaćih pjevača,al ova mi je pjesma malo dosadnjikava u usporedbi s njegovim ostalim poznatijim pjesmama.

Registrirani
16-06-2009, 10:46
ajmo osnovati gildu ljudi s mrtvim dedama 8)

Da_killah
16-06-2009, 11:12
ova pjesma je izašla taman negdje kad mi je djed umro, al em ne volim tomsona, em mi pjesma nije nešto, em je taj djed bio srbin :)

Grim
16-06-2009, 11:32
Dida s mamine strane mi je umro kada sam bio mali tako da ga se nesjecam bas.
Dida s tatine strane mi je jos fala Bogu ziv i jako ga volim, vrlo je mudar i zabavan covjek, volim provodit vrijeme s njim.

The Jackal
16-06-2009, 11:33
Prije nego što mi je djed umro.. pjesma mi je bila odlična. Sad mi je dosta onako tužna.

Arbiter of Change
16-06-2009, 11:39
Oba mrtva; jedan direktor Vodovoda, drugi profa drvene brodogradnje koji je napustio život faksa i predao se zanatu.

serijski samoubojica
16-06-2009, 11:53
Oba 2 živa. Jedan je skroz prolupao. Priča gluposti, nagluh, izmišlja događaje i onda kaže da je pročitao to u novinama. Drugi je legenda kakve nema. Radio je do prije 2 godine u luci i onda otišao u mirovinu. Sada je ili kući ili pomaže mojoj ujni jer ima 3 male djece(ujak radi po cijele dane). Lik još može trčat :D

MAFNi
16-06-2009, 14:34
Meni su oba umrla prije nego sto sam se rodio i neznam nista ni o jednom ni o drugom.

Registrirani
16-06-2009, 16:18
Neznam koliko će ovo zvučati istinito, ali nije me briga. Ja znam što se dogodilo .

Mog djeda su oteli vanzemaljci koji su izgledali poput gmazova , nema mu traga i nitko ga se ne sječa osim mene koji sam njegovu otmicu gledao skriven u ormaru sa svojih 4 godine života . To je zadnji put otkad sam ga vidio , za drugog dedu neznam ni di je ni šta je .
istina je oko nas, na svakom koraku, samo sto ju vecina ljudi odbija vidjeti.

dale
16-06-2009, 16:32
Neznam koliko će ovo zvučati istinito, ali nije me briga. Ja znam što se dogodilo .

Mog djeda su oteli vanzemaljci koji su izgledali poput gmazova , nema mu traga i nitko ga se ne sječa osim mene koji sam njegovu otmicu gledao skriven u ormaru sa svojih 4 godine života . To je zadnji put otkad sam ga vidio , za drugog dedu neznam ni di je ni šta je .

I meni isto! Nevjerojatno!

keko
16-06-2009, 16:38
Neznam koliko će ovo zvučati istinito, ali nije me briga. Ja znam što se dogodilo .

Mog djeda su oteli vanzemaljci koji su izgledali poput gmazova , nema mu traga i nitko ga se ne sječa osim mene koji sam njegovu otmicu gledao skriven u ormaru sa svojih 4 godine života . To je zadnji put otkad sam ga vidio , za drugog dedu neznam ni di je ni šta je .

OMG, šta još sve neću čuti...
OT: Jedan djed je umro par godina poslije mojeg rođenja, tako da ga se ne sjećam previše, a drugoga djeda sam upoznao te ga prvi put i jedini put (zasad) vidio prije 3 godine, rastao se od moje bake, ponovno oženio i osnovao novu obitelj.

Registrirani
16-06-2009, 16:39
Postajte o svojim bakama.
Moje su dobre i jako ih poštivam.

megalodon
16-06-2009, 16:43
Jednu baku ne volim, jednu volim. Obadvije su zive, jel.

Registrirani
16-06-2009, 16:44
Jedna daje pare, jedna ne. Obadvije su zive, jel.

MAFNi
16-06-2009, 16:50
Baka s majkine strane je umrla (bila ne super), a s cacine strane je ziva (ova se sprda na sve zivo i nezivo).

Insert
16-06-2009, 17:49
financiraju me sasvim pristojno

Ghost_Rider
16-06-2009, 17:52
Neznam koliko će ovo zvučati istinito, ali nije me briga. Ja znam što se dogodilo .

Mog djeda su oteli vanzemaljci koji su izgledali poput gmazova , nema mu traga i nitko ga se ne sječa osim mene koji sam njegovu otmicu gledao skriven u ormaru sa svojih 4 godine života . To je zadnji put otkad sam ga vidio , za drugog dedu neznam ni di je ni šta je .

Ali djeco znate gluparije pricati to nije moguce,kako se mozes sjecati neceg sa 4 godine zivota.Ne seri majketi.

Constantine
16-06-2009, 19:33
Jedna se bavi poljoprivredom u nekoj selendri,druga je ok.

Kid A
16-06-2009, 19:39
Postajte o svojim bakama.
Moje su dobre i jako ih poštivam.
:pray:

Raz
16-06-2009, 19:53
Jedna daje pare, jedna ne. Obadvije su zive, jel.
Također, jedna mi je ipak draža od druge... iako ne zbog gore navedenog razloga.

serijski samoubojica
16-06-2009, 19:57
Jedna i druga su dobre. Ova sa tatine strane daje više para, ali zato više tužaka. S mamine strane daje manje para, ali je daaaaleeeeekoooo luđa. Mog rođaka od 3 godine uči psovat. Nudi mi cigarete. :D

dale
16-06-2009, 20:38
Ali djeco znate gluparije pricati to nije moguce,kako se mozes sjecati neceg sa 4 godine zivota.Ne seri majketi.

šta ti znaš, nikad nečeš razumjeti bol koju sam proživio , oni su znali da se skrivam i promatraju me svakog dana sa nevidljivim uređajima

To objašnjava puno stvari.

stevan_nikolic
16-06-2009, 22:31
molimte damakneš onu rasistićku pesmu jer pošto sam SRBIN,ona me vredža

serijski samoubojica
16-06-2009, 22:35
molimte damakneš onu rasistićku pesmu jer pošto sam SRBIN,ona me vredža

Ajme ne ti opet.

Frky
16-06-2009, 23:02
Umrle obe, ali znam da su bile cool i prave bake! Sve za unuka, jeli!

Lord Jambrek
17-06-2009, 00:07
Baba sa strane od starog umrla, kao i deda.

Baba i deda sa mamine strane živi. Deda ima rak :( deda je zakon, baba je totalni pain in the ass. Kad vidi da igram nekaj i čim je puška ili neko oružje na ekranu, ona postaje Jack Thompson, samo u 3x gorem izdanju.

Rang€r
17-06-2009, 00:33
umrla mi samo baka s mamine strane, inače ih jako volim i da mrgu mrzi njegova baka

Rang€r
17-06-2009, 00:54
joj mene ta pjesma podsječa na sve osim na ono što predstavlja :)))

obadva dida i deda su mi živi, obadva rulaju...

Sonic_Moronic
17-06-2009, 09:17
Jedna baka ima bašču, druga igra CS.

Aral
17-06-2009, 09:32
S mamine strane super, sa tatine prava ku*****.

Insert
17-06-2009, 10:07
molimte damakneš onu rasistićku pesmu jer pošto sam SRBIN,ona me vredža




Zagrli me stevaneeeeeeeeeee.

http://metro-portal.hr/img/repository/2008/01/web_image/spe-thompson-.jpg

theplaya
17-06-2009, 12:12
LOL

OT: meni je jedan umro prije mog rodjenja, a drugi je legenda kakve nema,
nevjerojatno kako covjek od 90 godina moze biti toliko zabavan i živahan(mislim na osobnost, jer ima problema sa nogama inace bi i plesao i skakao da moze :))

Chappi
17-06-2009, 19:52
S tatine strane neda pare ali bar ne dosađuje kao ova s mamine strane ali ta s mamine strane barem daje pare.

Zízzy
17-06-2009, 20:50
baka s mamine strane nezna komunicirat s ljudima, a s tatine je OK, ali dosadđujeeeeeeeee :cry:

mortician
18-06-2009, 00:00
umrle.

Hellboy
18-06-2009, 00:03
I vratile se natrag jer su pokopane na indijanskom groblju.

No da, obje su umrle, baku sa tatine strane nisam imao prilike upoznati jer je bila nepokretna otkad je dobila moždani, a baba sa mamine strane je po njenim pričama bila inkarnacija sotone. Eh da, i ukrala mi je čokoladu.

mortician
18-06-2009, 00:10
SEh da, i ukrala mi je čokoladu.

ubio si ju. priznaj.

Hellboy
18-06-2009, 00:13
Bio sam pecto kilometara dalje. Imam svjedoke.

Blacky_123
18-06-2009, 11:42
S tatine strana, baka rulz, zivi kat ispod nas, svaki put je nazicam neku sicu, daje mi pljuge, kad napravim sranje ona ga pokri, sve najbolje
S mamime strane, baka ko baka, kešovina :D

stevan_nikolic
18-06-2009, 15:43
molimte damakneš onu rasistićku pesmu jer pošto sam SRBIN,ona me vredža




Zagrli me stevaneeeeeeeeeee.

http://metro-portal.hr/img/repository/2008/01/web_image/spe-thompson-.jpg
KAKOTE NIJESRAM STAVLJATI FAŠISTIĆKE SLIKE OVDE????

The Jackal
18-06-2009, 15:51
@ Insert

+999999 respekt.

Epic burn :pray:

Kid A
19-06-2009, 15:52
Insert :thumbs2:

Registrirani
19-06-2009, 16:59
@ Insert

+999999 respekt.

Epic burn :pray:
rispekt zbog defaultnog ustastva


Insert :thumbs2:
rispekt zbog nesnosljivosti prema stevanu

Medolina
19-06-2009, 17:27
:rotfl: Ona slika mi je prefora!!!
Uglavnom, moja familija je zdrkana.... skroz- naskroz... Stari je rođen u obitelji u kojoj ih je bilo 8- ero. Svi su još živi. Svako malo se posvađaju između sebe... Djed s tatine strane je bio pijandura i niš koristi... naštancao djecu da mu ima ko radit po vani... Zagorka sam po tati..... :D
Ugl... djed je umro prije nego kaj sam ga upoznala... možda i bolje.... Baka ima 92 godine i preživjela je 2 rata... Rodila se poslije 1. svj., živjela za vrijeme 2. svj. i još Domovinski izgurala..... To je inače tatina mama, ona koja je rodila njih 8. Svi guraju nos u tuđe živote i petljaju se gdje im nije mjesto.. Ja sam ih sve davno odjebala.

Mama je freak-a-zoid. Ima dvije sestre, i one imaju djecu s kojom se nikada ne čujem, Žive u Slavoniji- Slavonci su... Valjda nema goreg spoja od Zagoraca i Slavonaca... Pa sam i pola slavonka.... :D
Deda, njen tata, umro je od alkohola. jetra zakazala.. ajd, taj je barem zaradio mirovinu... Sramota za reć da nisam bila kod bake jaaako dugo, jer ih stari baš i ne voli, pa se čujemo telefonom kad on ne čuje....

Uglavnom, nitko od ovdje navedenih ne posjeduje baš preveliku inteligenciju, pa kad mi netko kaže da sam pametno dijete, ja zbilja ne znam na koga????? :rotfl:

I tako... Imam sestru... vojim je jako.... Dok me ne traži da joj dam pare.. :kill:
Iskorištava me financijski koliko može. Posjeduje jako veliku inteligenciju (????), ali rekla sam joj milijun puta da će joj ispijanje kava i tračanje popiti to malo mozga kaj joj je ostalo... Sluša cajke, još jedan veliki promašaj....
Mama nema smisla za humor i tak..... stari je bio alkoholičar :friends: , pa je postao radoholičar,pa je opet bio malo alkoholičar :friends: , a sada je napokon trijezan 0-24.

Ja- usred svega toga, kap inteligencije i razuma, cajke-i-ostale seljačke gluparije-free, u svom svijetu, politički neangažirana, crtam svašta, pišem pjesme, radim i pokušavam živjeti! :D

Nodakim
19-06-2009, 18:14
*hug
Baka ima 92 godine i rođena poslije 1. svjetskog rata?

Da_killah
19-06-2009, 18:30
rođena 1918., navršila 91 i sad je u 92. godini života? :)

Medolina
19-06-2009, 18:35
rođena 1918., navršila 91 i sad je u 92. godini života? :)

Tako je!
Ma ja sam u osnovnoj imala bilježnicu u koju sam biljezila sve ludorije moje familije!
Sjećam se da sam to raspačavala na nedjeljnoj misi za krizmu, svakog vikenda, među svojim suučenicima!
Ludo je bilo, samo to moram naći!
Inače, stari ne priča sa punicom, samo zato kaj je rekla da štedi za sprovod, pa kad bude imala dovoljno da će onda otegnuti, a on ju je pitao koliko joj fali, da joj nadometne... :D
Moram li naglasiti da je bio :friends: ?SMada sam sigurna da bi to rekao i trijezan...

cham3leon
19-06-2009, 18:43
Tolstoj bi od vas pobrao dobrog materijala za još jednu Anu Karenjinu :pray: :pray:

ot: 1 dida i 1 baka pokojni, oba s majčine strane živi.

Kid A
05-11-2009, 18:34
Ljudi,opasno ste blizu locka.Sva sreca da Raz nije onoliki bilde kao njegov prethodnik inace bi vec bio lock.Preporucam vam da usmjerite razgovor u skladu s naslovom teme.

Raz
08-11-2009, 22:38
Žao mi je zaključat ili brisat temu kad je takav lolSpa sam pobrisao samo zadnjih par provokativnih postova. Probajte se držat gore napisanog xarabasovog posta ubuduće.

rudeboy95
08-11-2009, 23:26
meni je dida najjači!!! svaki dan trči, vježba, igra karte.. ka da mu je 20 godina! Svaki put kad dodjen na selo vidin da je nešto novo oko kuće sagradija... čudo od čovika!!

Niko Bellic
09-11-2009, 00:15
Moj deda isto. Star 84 godine. Ujutro ustane iz kreveta (baka pomogne), pojede doručak (baka napravi) i malo odspava do ručka (baka skuha i posluži), pa pojede ručak i gleda TV. Nakon toga opet malo odspava do večere (baka napravi), pa onda večera i malo gledat TV i zatim ode u WC/kupatilo (baka pomogne) i onda legne u krevet, malo gleda TV i zaspe da se malo odmori. Treba to sve sutra opet ispočetka... Legenda!

Kid A
09-11-2009, 00:18
:pray:

Niko Bellic
09-11-2009, 00:27
Baka ova što titra oko dede voli i dat para (ona brine za financije), a deda samo kad mu dođe ponavlja bakino ime + "jesi mu dala šta novaca" i onak "svjestan je svega" par minuta, dok druga baka ama baš sve radi po kući, ima ogroman vrt, pravi rakiju, razne pekmeze i džem od jagoda, "uzgaja pečene piliće", ima manufakturu jaja, fenomenalno kuha i radi najbolje kifle s paštetom na Balkanu, a drugi deda na groblju odmara...

Mmm kifle s paštetommm... :P

Shadow031
09-11-2009, 12:02
Oba živa i zdrava :D prvi s majcine strane -ziv i zdrav igra u slobodno vrijeme tenis ima 60-ak godina jako smo povezani :D
drugi s tatine strane-80-ak godina radi u bašći nista ga nemoze sprijeciti nema nikake bolesti niti šećerne niti visoki tlak :D i snjim sam takodje povezan ali vise s majcine strane...

rudeboy95
10-11-2009, 15:54
baba luda.

The Great Duck
10-11-2009, 20:41
Meni je did umro prošli tjedan. :(

gothic45
14-11-2009, 21:03
Upoznao sam djeda samo sa majčine strane.

Živio sam sa njim od rođenja a umro je kad sam imao 9 godina, pokoj mu duši.

Kad sam imao 7-8 godina stalno smo filozofirali i pričali o SF-u, svemiru i astronomiji, povijesti, geografiji...

Dok nisam počeo pisati ovo nisam ni znao koliko mi ustvari fali.

Bio je vrlo mudar i vrlo dobra osoba, da je bar još živ pa da me ponekad usmjeri na pravi put u bunilu puberteta...

chiEEEF
21-11-2009, 13:36
nažalost ja nisam upozno ni jednog djeda :S

Sickmanno1
21-11-2009, 15:13
Nevolim svoju obitelj...zato sam i otisao u Albaniju lol

Mario nemoj pit, Mario zasto nisi bio jucer doma, Mario kad se mislis ozenit, Mario pametno sa novcima, Mario.....

loo
21-11-2009, 15:18
Mario slušaj svoju obitelj

njub
21-11-2009, 16:17
"Kad se misliš oženit?"

To je tako prokleto retardirano, i tako prokleto često. Ne kužim kako to roditelji mogu uopće reći. Bit će da je svima nekakva ljubav izvan pameti, već očekuju da se ženiš sa nasumičnom osobom samo da dosegneš nekakav komfor il nešt. Živcira me. :(

GG, opet Sonik, i opet sam zaboravio logat se sa svojim accom.

Arbiter of Change
21-11-2009, 16:40
"Kad se misliš oženit?"
Welcome to the club. :)

loo
21-11-2009, 16:49
"Kad se misliš oženit?"

To je tako prokleto retardirano, i tako prokleto često. Ne kužim kako to roditelji mogu uopće reći. Bit će da je svima nekakva ljubav izvan pameti, već očekuju da se ženiš sa nasumičnom osobom samo da dosegneš nekakav komfor il nešt. Živcira me. :(

GG, opet Sonik, i opet sam zaboravio logat se sa svojim accom.

Ne, nego očekuju da nađeš svoju životnu izabranicu i oženiš se s njom. To je ipak sastavni dio života... Vrijeme istiće i kasnije bi vam moglo bit žao.

Sickmanno1
21-11-2009, 16:54
Jao kak bi ti sad volio napisati da si glup :D

loo
21-11-2009, 17:13
E, a kako bi volio da znaš koliko me boli kurac šta ti misliš :friends:

Sickmanno1
21-11-2009, 17:34
Onda dobro :D

loo glup si xD

loo
21-11-2009, 17:38
A ti si debel :P

Sickmanno1
21-11-2009, 17:43
Debel covjek moze smrsavit dok glup covjek ostaje glup...

loo
21-11-2009, 17:46
No, tebi debljina ne smeta i svi znamo da nikad nećeš smršavit :P

Pa ni šalu ne možeš prepoznat :(

Sonic_Moronic
21-11-2009, 20:22
"Kad se misliš oženit?"

To je tako prokleto retardirano, i tako prokleto često. Ne kužim kako to roditelji mogu uopće reći. Bit će da je svima nekakva ljubav izvan pameti, već očekuju da se ženiš sa nasumičnom osobom samo da dosegneš nekakav komfor il nešt. Živcira me. :(

GG, opet Sonik, i opet sam zaboravio logat se sa svojim accom.

Ne, nego očekuju da nađeš svoju životnu izabranicu i oženiš se s njom. To je ipak sastavni dio života... Vrijeme istiće i kasnije bi vam moglo bit žao.

Da, ništa lakše. Odmah krećem sa turnejom po svijetu u potrazi za izabranicom. :)

Lord Ragnarok
21-11-2009, 21:36
gogogo sonic!
http://ironywear.com/treasure-map.jpg

Sickmanno1
22-11-2009, 15:32
No, tebi debljina ne smeta i svi znamo da nikad nećeš smršavit :P

Pa ni šalu ne možeš prepoznat :(

Albanija me otupila :(

rudeboy95
22-11-2009, 15:52
No, tebi debljina ne smeta i svi znamo da nikad nećeš smršavit :P

Pa ni šalu ne možeš prepoznat :(

Albanija me otupila :(
pauk.

Chupacabra
24-11-2009, 22:18
Ja nemam nit jednu baku nit jednog didu ne znam dal' da se smijem ili da plačem ajoj.