PDA

Pogledaj cijelu verziju : wireless-sestra i ja



Multivitamin
15-06-2009, 22:41
znači,u kući imam wireless.ja sam daleko od njega vertikalnom linijom 10 metara,signal mi je low,ali sve radi,mogu igrat cod4 na miru lijepo.no sve se preokrene kada mi sestra dođe na laptop,te kada uključi prokleti msn ili web kameru.lagometar poludi,ja poludim.iziđem van u win,i vidim signal mi je very low.

uglavnom,dali se ona preko mene spaja na net,tj da li koristi wireless signal da njoj bude jači,znači meni "krade"net?
dali ima način da je spriječim da se ona tako miješa u moj signal?

croat1gamer
15-06-2009, 23:18
To je zato jer se wireless veza dijeli vama dvoje u pravilnome omjeru, tako da ti one ne krade, nego ruter racionalno podijeli vezu vama dvoje.
Nema nekog posebnog rjesenja osim zicanog spajanja na ruter.

Necto
16-06-2009, 01:11
A koliko sestra ima godina ?

Multivitamin
16-06-2009, 08:57
To je zato jer se wireless veza dijeli vama dvoje u pravilnome omjeru, tako da ti one ne krade, nego ruter racionalno podijeli vezu vama dvoje.
Nema nekog posebnog rjesenja osim zicanog spajanja na ruter.

znači,nemože se ništa nego sam da prestanem igrat dok je ona na msnu.




A koliko sestra ima godina ?

joj,joj.spam.
ima 19.sretan?

croat1gamer
16-06-2009, 09:31
Nabavi kabel od 15m koji sluzi za spajanje rutera i kompa (nadi i unajmi nekoga) i spoji zicnim putem komp i ruter (morat ce se busiti zid/pod).

C
16-06-2009, 09:38
Moj frend ima od Optime DSL bezžični, a u kući ima on svoj PC i stari mu ima LaPy, i obojica se spajaju bezžično, on iz svoje sobe kroz hodnik, a njegov stari po stanu tako, i uvijek je low jačina, jer je u centru baš ovdje gdje se sve mreže mješaju. I na kraju je kupio sve ukupno 40 metara LAN kabela, izbučio zidove i pospajao sve da ima žični net u svakom dijelu svog stana. :D

Cookie monsta
16-06-2009, 10:55
To je i kod mene problem ja igram cs 1.6 i onda sestra ode na msn i počne mi lagat bacio bi se sa dravskog mosta nekad strava !! :toilet: :hangin: