PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prosvjedi protiv Lepe Brene



Registrirani
15-06-2009, 19:41
pa hajde sada..lol. mislim, ni ja ju ne volim, ali pobogu, nije lepa brena imala bradu i trcala zaklati sve hrvate. pa kakve su to gluposti? Naravno da ces se za vrijeme bilo kakve agresije prikloniti svojoj drzavi, kako zbog opceg stanja, tako zbog pritiska i toga sto sunarodnjaci i/ili vlast od tebe ocekuje. Ljudi, proslo je previse da se vice o tome, a i tema je apsolutno glupa. Puno je diskutabilnija kvaliteta doticne glazbe od toga jel' lepa brena nosila uniformu za vrijeme koncerta u ratnom razdoblju. pa u pizdu isusovu vise.

pimp
15-06-2009, 19:46
a zasto tomson nesmije nastupati u srbiji?

Death By Sexy
15-06-2009, 19:49
"Djeco četnička, obukli ste opanke." :{(

Uglavnom, ljudi idu an koncert a ne na četnički skup. Okolnosti oko njenog pjevanja u uniformi su nerazjašnjene i vjerojatno je to bilo pod prisilom. Gledajte muziku, a ne opanke. Uglavnom ona je smeće i sram me da takvo nešto puni stadione po Bugarskoj, Rumunjskoj i eto u Hrv.

Registrirani
15-06-2009, 19:50
a zasto tomson nesmije nastupati u srbiji?
jer tomson sam po sebi u svojim pjesmama ima stihove tipa
"stici ce vas nasa ruka i u srbiji"

njegova glazba sama po sebi potice odredjenu dozu netolerancije i mrznje, za razliku od cajki koje pjevaju o ljubavi, ljubavnim jadima, ljubavi, ljubavnim govnima i slicnim sranjima. zato.

naravno, vecina hrvata gleda na to kao;
tomson zabranjen kod njih, ona nije kod nas. ali pogledajte malo bolje - ona nije nigdje zabranjena, dok thompson itekako jeste. osobno, ne vidim nekakvu posebnu strku oko thompsona i zasto ga toliko zabranjuju, ali opet vidim razliku. Naravno da ti, kao poklonik jedne strane - ne mozes objektivno ocijeniti situaciju (ili ne zelis), stoga usporedjujes takve stvari kao da medju njima nema razlike.

niqqless
15-06-2009, 20:05
pimp,

Zato jer su mu koncerti okupljaliste wannabe "ustasa" i promasenih domoljuba? Da Srbi imaju svoju verziju Thompsona (znaci, slicni tu i tamo pomalo provokativni tekstovi da zapale publiku i naravno, show), mislis da bi bio dobrodosao u Hrvatskoj?
(ot: http://www.hrvatska.dk/images/Sreenshots/thompson.jpgS, jel jos nekome ovaj cover djeluje ko neka ekspanzija za morrowind)

Da i meni neopisivo ide na kurac ta hajka oko koncerta Brene u Zagrebu. Netko ocito ima previse slobodnog vremena. Pa kolko sam skuzio zenska je tipicna cajka, s tipicnim idiotskim tekstovima na koje se nocu trga pola jebenog Zagreba i sad odjednom prosvjed? Zasto, jer je Srpkinja i postoji sansa da ce okupit vise ljudi od heroja Thompsona?
Razumio bi da je Ceca, zena ratnog zlocinca ili slicni, ali sto je ova skrivila... Nastup u uniformi? O bokte...
Kao sto rekoh, neko nema pametnijeg posla pa se zajebava ovakvim glupostima.

megalodon
15-06-2009, 20:15
Ima Baja Mali Knindza.
Cak ima i album "Bjezte pase i ustase". Intelektualac =)

Kid A
15-06-2009, 20:21
Bas sam ga sad htjeo pomenuti....idiot koji oslikava cjelokupno stanje regije odakle potice.Nista bolji od Thompsona...ne ulazim u ukuse ali svaka osoba koja iole drzi do karaktera i zdravog razuma ne moze slusati takvo nesto.Ionako su mu vecinska publika nedorasle pubertetlije i new age ustase.Ali jok,Brena je zlo.Hrvatska turisticka zajednica je ove godine ulozila desetak milijuna kuna da promovise svoje turisticke pogodnosti u Srbiji a Brena im ne valja.Jadno.

Markecgrad
15-06-2009, 20:26
Nećete vjerovat koja je taj dan bila ludnica oko arene,moj stari se skoro pridružio prosvjedu :rotfl:
Kako mrzim to što živim jedva 100m od arene,stalno ti fakin koncerti i nalokane budale pod prozorom u 3 ujutro :(
Našao sam jutro poslije koncerta 2 idiota koja su mi spavala pod prozorom.Moj stari ih je budio hladnom vodom :rotfl:

Hellboy
15-06-2009, 20:27
Stara je išla na koncert. Iako osobno ne podnosim taj tip glazbe, ne pada mi na pamet da joj nešto branim. Isto tako, čujem od nje da su vani stajale majke palih branitelja i držale slike sinova. Nakon koncerta su morali skakutati okolo kako ne bi gazili po tim slikama koje su ostale na tlu. Originalno.

Registrirani
15-06-2009, 20:47
Stara je išla na koncert. Iako osobno ne podnosim taj tip glazbe, ne pada mi na pamet da joj nešto branim. Isto tako, čujem od nje da su vani stajale majke palih branitelja i držale slike sinova. Nakon koncerta su morali skakutati okolo kako ne bi gazili po tim slikama koje su ostale na tlu. Originalno.
ja te ljude ne bih nazvao ozaloscenima, vec morbidnima.
da se meni zadesilo da se vracam sa koncerta, mislim da bih ladno presao preko slika, jer su ih stavili ljudi da me zajebavaju, pa sto onda da postujem njihove kurtone i skakutam po tome. u zivotu mi je stalo do jako malo stvari, a biti tr00 hrvatina i nije jedna od njih.

pimp
15-06-2009, 21:13
pimp,

Zato jer su mu koncerti okupljaliste wannabe "ustasa" i promasenih domoljuba? Da Srbi imaju svoju verziju Thompsona (znaci, slicni tu i tamo pomalo provokativni tekstovi da zapale publiku i naravno, show), mislis da bi bio dobrodosao u Hrvatskoj?
(ot: http://www.hrvatska.dk/images/Sreenshots/thompson.jpgS, jel jos nekome ovaj cover djeluje ko neka ekspanzija za morrowind)

Da i meni neopisivo ide na prozor ta hajka oko koncerta Brene u Zagrebu. Netko ocito ima previse slobodnog vremena. Pa kolko sam skuzio zenska je tipicna cajka, s tipicnim idiotskim tekstovima na koje se nocu trga pola jebenog Zagreba i sad odjednom prosvjed? Zasto, jer je Srpkinja i postoji sansa da ce okupit vise ljudi od heroja Thompsona?
Razumio bi da je Ceca, zena ratnog zlocinca ili slicni, ali sto je ova skrivila... Nastup u uniformi? O bokte...
Kao sto rekoh, neko nema pametnijeg posla pa se zajebava ovakvim glupostima.


meni i brena i tomson su isti kuUrac drugo pakovanje