PDA

Pogledaj cijelu verziju : W40k uči djecu da su mutacije kulne?



Arbiter of Change
14-06-2009, 00:38
Ok, suludo je upravo dobilo novu definiciju... čitajte i uživajte (njušim Uweovo sponzoriranje).

TOYS AND GAMES? (http://www.pbsblog.com/projects/spacemarines/deathtoys.html)


The Space Marines will condition your child to see the genetic mutilation of his or her body as desirable and good, because here it is framed in a way to make it sound like the road to being superhuman. Being superhuman then must be a good and desirable thing.

str1k3r
14-06-2009, 00:44
Vrijeme je da napišem jedan kilometarski post, čim pročitam ovo remek djelo ( i poruku mržnje ovom frajeru [just kidding])
daj Arby nešt' komentiraj da ne ispadne double post^^.

ssalG
14-06-2009, 21:20
Kako neke ljude treba tući pa to je strašno :kill:
I da ovo govorim zato jer mi je Games Workshop isprao mozak i sada živim samo zato da služim Caru.
Arbiter ajde prebaci ovo u Pljuvačnica ili Alt-F4 da se svi mogu diviti ovom zlostavljanju slova i riječi.

Rang€r
14-06-2009, 21:41
pročito sam neš malo, uvod ono čini mi se ko mlačenje prazne slame, sranje, neka glupost nekog debila(jack thompson like) da SMovi neš nevaljaju, dalje mi se nije dalo čitat, sranje..

Arbiter of Change
14-06-2009, 21:53
Arbiter ajde prebaci ovo u Pljuvačnica ili Alt-F4 da se svi mogu diviti ovom zlostavljanju slova i riječi.
Priprosti ne poznavatelji W40k-a neće shvatiti o čemu je tekst. :)
Sam tekst je sulud naravno. Ono, franšiza postoji već više od 20 godina i sad se našlo hvatati oko ovoga... retardisano do maksimuma..

croat1gamer
15-06-2009, 11:11
:pray:
Dobro sam se nasmijao.


btw.
Se to meni cini, ili tip se pri spominjanju djece orijentira na one najmlade?

edit:
Pogledajte tek root stranicu.
Koliko je tamo bedastoca nabacano jedna na drugu. :pray: :rotfl:

Arbiter of Change
15-06-2009, 20:34
Meni je samo apsolutno komično kojih se sve gluposti late ovi kvazi-stručnjaci i ljudi općenito... kao da nemaju pametnijih stvari za raditi.

Raz
15-06-2009, 20:41
Nisam neki Warhammer fan ali... loooooooool!!!

I mean, get a job or something... oh wait :(

The Fury
16-06-2009, 08:24
Njušim Xeno-a ....

Purge the alien !!! For Emperor !!! :twisted:

P.S. Jel netko pozna mlađeg obožavatelja W40k koji skuplja figurice. Jer kolko ja znam to je uglavnom starija ekipa....

Aral
16-06-2009, 09:23
Kako dobro :pray: Pa kaj nije warhammer najbolji :pray:

For the Emperor :pray:

Grim
16-06-2009, 13:01
Sub-sector Aurelia,
This cluster of worlds stands on the very edge of the Imperium of Man.
From this frontier came the Blood Ravens, a chapter of the Emperor's own Space Marines.
Now savage aliens seek to overrun the sector, and break the Blood Ravens once... and for all.

Purge, the alien.

Remember death is the servant of the righteous.
http://www.webalice.it/exgemini/stuff/blood.gif

M14Ok
09-09-2009, 20:01
Pa dobro su oni LUDI!?
Od svega što GW može ponuditi da oni izmisle takvo njesra. Osobno, ja sakupljam minijature W40k (csm) i mislim da se GW ne bi trebao obazreti na takav komentar. Osobe koje misle da je GW to želio prikazati su :toilet:

Death to the false Emperor!!!

str1k3r
09-09-2009, 20:04
Ma to su sve nadrkane gluposti. Nego, Grim staviš mi nešto koje govori o Blood Ravensima, a onda mi staviš znak Blood Angelsa. What's the point? :)

Delirium
31-10-2009, 19:04
that is heresy! DO U DOUBT THE WILL OF THE EMPEROR?!

Grim
01-11-2009, 08:57
Ma to su sve nadrkane gluposti. Nego, Grim staviš mi nešto koje govori o Blood Ravensima, a onda mi staviš znak Blood Angelsa. What's the point? :)
Kulniji je od Blood Angelsa. xD