PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows mail



SkunK
12-06-2009, 18:52
Uglavnom na mašini od mog starog stoji instaliran Windows Mail i svakodnevno dobiva tonu, doslovno tonu smeća u obliku spama.

E sad, ti mailovi imaju označen [SPAM]Skraj sebe, no on to mora stalno brisati pa brisati iz "Delete" dijela i tako... već me pili par dana da mu namjestim :

ili da mu se svi [SPAM]Soznačeni mailovi odmah pri primitku na T-Com server obrišu

ili da mu nekako automatiziram taj cijeli proces.


Iskreno, trenutno imam previše posla da bih proučio kako to mogu napraviti, pa ako netko ima savjet kako taj [SPAM]Smail koji je označen odmah po primitku na server obrisati, da niti ne dođe to accouna od mog starog.

Hvala.

12-06-2009, 19:05
Ono kaj tebi treba je Spam Bully for Outlook Express / Windows Mail.Po meni najjednostavnije i najpametnije riješenje.

SkunK
12-06-2009, 19:06
A ono mislio sam da ima neko integrirano riješenje ili specifično za Windows mail ili u sklopu T-Comove ponude ADSL usluge. Da ne moram nešto dodatno instalirati na njegov sustav i da je dosta jednostavno pošto je on doslovno tudum za te stvari (iako shvaćam da bi ja konfigurirao Spam Bullya).

12-06-2009, 23:21
Mislim da ne postoji drukciji nacin...nazalost..

Možeš ti stavit taj filter...i zamaskirat ga...i tata ti ni nece znati da radi kao add-on ;)