PDA

Pogledaj cijelu verziju : farmanje renowna



Rang€r
12-06-2009, 15:17
evo topic za po meni jedno od važnijih stvari u WARu, kak vi farmate renown u WARu?

ja sad več dugo nisam rvro onak baš popravo i danas sam se odlućio za to i od rr48 56% sam sad nakon 5h na 7% rr49...

inače radim dosta sca sa guildijima i allyima, rekord u jednom scu mi je 9k renowna na rr48 sa assault pathom kao specc, serpents passage(omiljeni mi sc:))

bilo bi dobro da destro jednom napadne fort i da za razliku od failova u zadnje vrijeme pokušavaju nas ljepo nafarmat infom i rpom a ne se pokupit nakon prvog pusha :(

P.S. dok sam ovo piso lokali smo DW, dobio 10% renowna do rr50 :pray:

Worthaur
12-06-2009, 15:35
A ono, najbolje je farmat ak si healer i budes solo u partyu u scenariju, ak bude dobar scenarij mozes dobit 10k+ renowna

Rang€r
12-06-2009, 15:48
joj to sam gledo renown gain zadnjih par dana u healera... to je nevjerojatno, iako imaju manje killeva i u nekim slučajevima manje heala nego ja recimo dmga, a dmg im je koma ofc, u partyu su i ipak nekim čudom dobiju više renowna :S

vjerojatno zbog rra... btw jel znaš možd kak ide taj renown gain po ranku/renown ranku?

Worthaur
13-06-2009, 12:50
Sto si veci rank manje renowna dobivas

Rang€r
13-06-2009, 15:21
šta ne postoji odreženi sistem kolko bi trebo dobivat renowna na određenom rru i kolko bi trebo davat... ko što i onaj prokleti contribution system nema sistema..

Worthaur
13-06-2009, 15:26
Pa ima, sto si veci renown rank dobivas manje renowna ak ubis nekog nego sta bi dobio neko tko je manji renown rank. I od vecih renown rank playera se dobiva vise renowna