PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dragonica Online



Mystery In Space
11-06-2009, 10:32
Open beta je započela 10. lipnja. Ne zna se točno kako priča ide (to su trenutno ostavili fanovima da napišu te sami stvore tijek događaja). Premda igra ima dječju grafiku (čitaj anime) mogu reći da me ipak ostavila bez daha. Igra je brza, zabavna (ukoliko čitate što piše u questovima) te stvarno jako user friendly :oops:

Obavezno probajte pošto se ovakav dragulj rijetko nađe u moru F2P igara (Što ja sve pišem ajme :rotfl: ).

Malo mojeg isklustva iz CB-e.
Imate 4 glavne klase koje se dijele na podklase.
Warrior ima spor normalan napad te ga je teže naučit igrat nego ostale klase ali se isplati kasnije (i to "jako" isplati) pošto možete ostati last man standing u 50 FFA tučnjavi hehe. Gladiator je podklasa koja se bazira na čistom dpsu (ogroman damage, koristi 2-hander) dok je Knight više team based igrač sa svojim stun napadima (klasa savršena za maltretiranje monkova i ostalih range klasa, koristi 1hander+shield). Ono što warriora čini dodatno opasnim je udaljenost/range njegovih napada koji je ogroman).

Magician
Nemam nekih posebnih informacija o ovoj klasi pošto je nisam igrao puno. Na početku je klasa stvarno lagana za lvlanje (neprijatelj vas neće ni okrznut, čak ni boss) pošto imate range normal attack. Battle mage je čisti dps (tako bar kažu xD). Monk je stvarno čudan za levlanje pošto xp dobijete kada napadate monstere (ukoliko ste čisti healer kao monk možete si zamislit kako će levlanje napredovat pošto hilanje ne donosi nikakav xp). Ono po čemu je ova klasa posebna je njezin utjecaj u pvp-u (nešto prestrašno). Recimo da imate 10vs10 tučnjavu, monk ima hex spell koji sve neprijatelje pretvori u bezopasne žapce na 10 sec te ih onda vaši prijatelji jednostavno unište + instant party heal (nemojte reći da je klasa OP pošto dosta ljudi ne stavlja pointse u aoe hex i hilanje, imate oko 2 aktivna monka na 200 ljudi). Po meni najbolja timska klasa.

Archer
Jednostavno OP(overpowered) klasa. Ima ih mali miljon u igri. Imaju spell koji vas baci u zrak i onda vas gađaju dok vi letite u zraku i dok padate (ode 70% hpa ako su stvarno dobri). Problem je opet taj što ih ima stvarno "puno". Kad napokon padnete natrag drugi vas digne u zrak =_=
Pathfinder je čisti ranger (koristi luk i strijelu, postavlja zamke, koristi vjetar i takve stvari, čisti šumski frajer) dok je Arbalist najjednostavnije rečeno luđak za tehnologijom i vosjkom pošto su mu spellovi postavljanje topova, pucanje iz mitraljeza koji je ogroman, bacanje granata (koristi samostrijel).

Thief
Jako zanimljiva klasa. Ima manji range od warriora stoga je teže u početku igrat s njim. Klasa se bazira na čistom burstu.Jester je AOE dpser, jednom kad vas uhvati više vas ne pušta iz range-a te je najbolja klasa za brzo levlanje (klasa je "užasno" popularna). Assassin je na drugu stranu težak za igrat u početku ali kada se dobije zadnja podklasa mislim da ga nitko neće moći zaustaviti pošto ima teleport, knockdown, stun i najveći burst u igri (ne bih klasu nazvao OP pošto se ljudi stvarno namuče sa levlanjem).

Stvarno ne znam što da više napišem, ukoliko netko ima pitanja slobno pošaljite poruku. Nemojte reći da vas ovakav tip igre ne zanima (nije ni mene zanimao dok nisam ovo probao), probajte igru ili nemojte odgovarat.


Klase

Warrior (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/warrior/0.jpg)S( Knight (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/warrior/1.jpg)S/ Gladiator (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/warrior/2.jpg)S)

Warriors have spent years honing their strength and swordsmanship skills, turning them into exceptional fighters. Gifted with extraordinary offensive and defensive melee skills, they are the ideal vanguard of any battle group. As a Warrior progresses through Dragonica, they will be faced with the choice of becoming a skillful Knight or punishing Gladiator.

Knight
Knights gain their advantage through their skillfull training and well rounded defensive abilities. A Knight's use and understanding of their training allows them to take more damage than anyone else on the battlefield whilst dishing out a range of punishing attacks on their foes. Upon reaching level 40 a Knight is promoted to a Paladin.

Gladiator
Gladiators are pure brutes on the battle field. Trained on the premise that strength overcomes all, they have endured hours of torturous physical training to reach the level they are at. Gladiators are renowned for their ability to take inordinate amounts of damage whilst dealing out huge amounts in return. Gladiators can wield double handed weapons and are promoted to Myrmidons upon reaching level 40.
Magician (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/magician/0.jpg)S( Monk (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/magician/1.jpg)S/ Battlemage (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/magician/2.jpg)S)

Magicians grew up with an increased understanding of the world. After spending years in Magic Towers studying the laws and principles of magic, they emerge as trained sorcerers. Their powerful magical abilities more than compensate for their lack of strength. As Magicians progress, they have the choice of evolving into healing Monks or offensive Battlemages.

Monk
Monks have gained a whole new level of knowledge by combining what they’ve learned from their studies with what they have learned from the battlefield. In pursuit of a higher understanding, Monks participate in more battles to develop their sorcery skills. As the only class with resurrection and healing abilities, they are a highly valued member of any party. Monks evolve to Priests upon reaching level 40.

Battlemage
The Battlemage is a unique magician in that he or she has focused their career on the combat effectiveness of magic. The Battlemage lacks in physical strength when compared to other combat focused classes but more then makes up for it through their wide ranging magical attacks. Upon reaching level 40 a Battlemage can be promoted to a Warmage.
Archer (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/archer/0.jpg)S( Pathfinder (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/archer/1.jpg)S/ Arbalist (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/archer/2.jpg)S)

Archers are the masters of the bow and arrow, one of the greatest weapons of all time. Their ranged attacks can prove deadly in long-range battles, but they can also hold their own at close quarters. As Archers progress, they have the choice to hone their skills with traditional weapons as a Pathfinder or to use explosive modern weapons as an Arbalist.

Pathfinder
Pathfinders have remained true to their Archer roots as their primary weapon remains the Longbow. The dedication shown to the use of the Longbow has proven invaluable as Pathfinders combine a range of skills to ensure they are amongst the best ranged attackers in the land. Pathfinders can evolve to Rangers upon reaching level 40.

Arbalist
Arbalists are amongst the most adaptable fighters in the land of Dragatoka due to their ability to traverse any terrain at high speed. They are equipped with a lethal crossbow for high speed, ranged attacks and a multitude of modern weaponry from grenades, missile launchers and machine guns. Arbalists evolve to Grenadiers upon reaching level 40.
Thief (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/thief/0.jpg)S( Jester (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/thief/1.jpg)S/ Assassin (http://simg.gpotato.eu/dragonica/en/guide/classes/thief/2.jpg)S)

Thieves are masters of stealth and shadow. They are close range fighters who use their agility and dodging abilities to attack their prey and retreat. Sneaky fighters, they are rumoured to have never fought a straight battle with their set of blades. As Thieves evolve, they have the choice to become an over-the-top Jester or an elusive Assassin.

Jester
Jesters are larger than life personalities with a wicked sense of humour who have evolved above their status of simple Thieves. Jesters rely on their claws as their primary weapon for pinpoint attacks but are renowned for using their ingenious to develop a whole host of creative attacks. Jesters evolve to Harlequins upon reaching level 40.

Assassin
Assassins are geniuses of infiltration and stealth. Masters of close combat, they inflict quick and successive damage to enemies using a combination of their speed and the lethality of their primary weapon, the Katar. Assassins have a preference for using a range of poisons on their foes, eliminating large numbers enemies effortlessly. Upon reaching level 40, Assassins can be promoted to Ninjas.
System Requirements

S Minimum Recommended
Operating System Windows 2000 Windows XP or later
Processor 1.0 GHz 2.4 GHz or higher
RAM 512 MB 512 MB or higher
VGA 64MB graphics card 128MB graphics card or higher
EU verziju hosta gPotato: Dragonica Online (http://en.dragonica.gpotato.eu/)

Client Download (http://en.dragonica.gpotato.eu/Download/Client.aspx)

Chappi
11-06-2009, 10:41
Al si je nahvalio,ali mene nikako ne privlače ovi anime mmorpg-ovi.

DJ Not Nice
11-06-2009, 12:57
Vrlo lijepo formiran post Mystery In Space.
I da, igram igru, trenutno sam lv8.

Ono, što da kažem!?
To je to, igra koja ima sve, konstantnu podršku od GMa, razvijen sistem borbe(jest da je jijevo/desno aka. 2D, no igra tako rula)

Oh da, igram s warriorom, nick Jiocherry

Kostolomac
11-06-2009, 15:17
Mystery, kad si je toliko nahvalio, a još te i Cherry podržava, skidam igru :D

Mystery In Space
11-06-2009, 18:47
Igram assassina (Shahra, female naravno :oops: ) i levlanje je katastrofalno teško s tom klasom :?
Sad sam stao na 10 lvlu i čekam Cherriya :yuck:

Empe Tri
11-06-2009, 20:22
eo i ja skinuo igru bas me zanima kakva je :P

vidimo se ingame ako bude dobra nick: Alkaram ili Nakitu :D

Kostolomac
11-06-2009, 20:24
E da, ja sam napravio warriora. Nick mi je Kacot :)
Btw malo mi je glupo što nisu stavili odabir rezolucije :?

TimeLord
11-06-2009, 20:26
a baze od igre.

Mystery In Space
11-06-2009, 20:50
Ma rezoluciju možeš promjenit u igri ne na početku na početnom screenu xD

Empe Tri
11-06-2009, 21:23
zanimljiva igra al pre brzo mi je dosadila :P nakon 30min igranja :D

Rang€r
11-06-2009, 21:29
ček ti se zafrkavaš ili? :(

a baš sam se ponado da ću imat koji mmo za igrat osim WARa kojeg mi je več blago pun qrc..

Mystery In Space
12-06-2009, 06:53
Ma kad si solo dosadi igra stvarno brzo, ipak ti je ovo mmo koji jednostavno ne funkcionira bez partija. Gle, imaš Cherrija i mene, TS i neće nam biti dosadno (ono što mi je savršeno je to da u početku doslovno spašavaš crvenkapicu :rotfl: ).

@Rang€r: skini i probaj jer nemaš što izgubit. Kako to da ti je već pun kurac War-a (ja znam da sam ja odusto zbog laga/crasha i nedostatka stvari koje bi trebao radit na 40 ranku pa me zanima što je bio razlog kod tebe)?

Empe Tri
12-06-2009, 09:41
vjeruj mi svaka je igra dobra kad nas je vise i kad se igra u partiju ;)
nego ugl. vrijedi isprobat nikad neznas dali ce ti se svidjet ili ne ;)

btw. sad ispada da sam ja napravio onu temu najbolji mmo :rotfl:

Kostolomac
12-06-2009, 12:39
Da, stvarno, ne kužim di je nestao prvi post od lika koji je reklamirao neku browser igru :o

Rang€r
12-06-2009, 13:54
ma sa WARom je sve oke, samo što je katkad tolko naporan, a kak tek popizdim kad destro ima duplo više od nas onda nam dođu u fort i ne uspiju ni inner door razvalit onda čekamo 1h..... evo danas je baš bio ljep dan u WARu, očistili smo cjeli order side t4 zona, reik se locka za koju minutu.. opet čekanje, sva sreća pa postoji ovaj forum :)

oke skinut ću kad istekne sub, još ću reč i frendovima da skinu, imo sam jednog koji je htjeo WAR igrat, al kad bi išo skinut WAR stalo bi mu uvjek na 22% negdje, onda ode u algoritam, nemaju WAR, pa zapije te pare koje je imo.....

DJ Not Nice
12-06-2009, 18:00
Jao, igra je tako super.
Jedino što mi ide na živce su komboi, sređeni su loše : (

Ingame nick Jiocherry

Mystery In Space
12-06-2009, 20:05
Kako su sređeni loše? Možeš ih sve ulančit i svaki je za drugačiju situaciju. Meni su ok 0.0

DJ Not Nice
14-06-2009, 23:19
Trenutno lv18, super mi je igra.

Rang€r
15-06-2009, 00:58
evo ja i stryder skidamo :>

ja ču archera>pathfinder>ranger :)))

drago mi je što za razliku od WARa ovdje su rangeri imba ko što bi i trebali bit :DD

Mystery In Space
15-06-2009, 09:38
Ranger, da.... Ta klasa je razlog zašto sam zbrisao svoje likove.Normal hit im radi recimo 600-800 dok kod Assassina radi 200tinjak, combo od rangera radi oko 1200+ dok assassinov radi 600 max. Archeri imaju range dok assassin ima manji range od thiefa a thief doslovno nema range (uspoređeno više likova na istom lvlu i razlika je preogromna, još jedna igra koja favorizira range klase bleh a taman se ponado da će bit jebeno). I da, archer je doslovno "no brain" klasa kod koje ćeš dobit svaku klasu samo sa normal attackom bez da koristiš skillove. Ovak, igraš warhammer, archer klasa ti je ovdje isto što i sorc/bw u waru. 2 puta se brže levlaju i 10 puta jednostavnije u pvpu + puno jače.

Rang€r
15-06-2009, 13:26
bleh... nigdje neznaju balansirat jebenu igru il jednostavno ne žele... to katkad fakat ide na qrc, više ni u doti nema nekog balansa, jedine balansirane igre su sad sc i wc3 izgleda...

bah nvm, igra izgleda štosno, na kojem vi serveru igrate(il je sam jedan)?

Mystery In Space
15-06-2009, 13:30
Jedan je trenutno (Fenir). Ma gle, 90% ljudi su archeri i sad su svi počeli wajnat kak su assassini i jesteri(thief klasa) užasno jaki, tj. ne mogu ih 1shotat nego moraju čak 2 puta pucat....I naravno kada toliki broj ljudi cmizdri assassini i jesteri će ubrzo pobrat nerf te će sa najgore klase pasti na "err, ne znam, ti nadopuni"

Rang€r
15-06-2009, 13:50
ma svejedno prvo ću zarollat rangera iz gušta, onda ću sigurno onog healera, monk il kak se več zove.. :) sad idem igrat

P.S. rego se prije 10 min još nema jebenog vertification maila..

DJ Not Nice
15-06-2009, 15:23
Danas server trpi nekakav lag, nije tako velik, no opet.

Mystery In Space
15-06-2009, 16:08
Meni ništa ne laga :oops:

Izgleda da je gPotato najbolji host trenutno pošto američka i azijska verzija imaju 15sec lag sa 4 puta manjom populacijom.

Trenutno je u pokretu situacija vraćanja zbrisanih likova (nadam se da će povjerovat u moju laž xD)

DJ Not Nice
15-06-2009, 20:42
Ahahaha, nemoj kakit, pokušat ćeš vratit lika? : D
Ajd, drago mi je.

Mal mi dosadno bez tebe :' (

Mystery In Space
15-06-2009, 20:50
Evo, istražuju moj prijavljeni bug zbog kojeg mi je nestao lik :rotfl:

Nije bitno, ak ne dobijem lika nazad opet ću ga dić (monk ili assassin, nažicat ću rangera da igra sa mnom ili tebe Cherry :P).

Btw, blokirat će sve IP-e 18-tog izvan europe što je malo retardirano po meni ali ajde. Sad mi je otpalo 80% frendova koji su htjeli igrat -.-

DJ Not Nice
15-06-2009, 20:59
Ma dobro daj, meni je uredu taj IP block.

Rang€r
15-06-2009, 21:43
ma evo ja sam sad s jednim frendom malo igro, onaj je malo glumpav, zaigro je archera jedva smo rješili vagabonda, a kad je trebo ič sam na njeg odusto je od igre xDD

trenutno sam lvl11, i na zadnjem stageu da rješim onog isusa... vegasa, s archerom je sjebano na posove jer ih nemreš u zrak dič, al skužio sam kak trebo kod vegasa jebenog, uspio sam na lv10 pobjedit njega na lv11, bez potova, bez smrti, sam samcat, samo treba skakat ko majmun, imat puno strpljenja, harrasat i polako če mu helt past :)

P.S. ingame nick:mislim da je rrangerr al nisam siguran xD
jel vi igrate igru sa full screen il onak windowized?
sjebano je što nema većih reza, tak da onda malo bude smuljano na full screen a i ak je windowized moš vidit kad ti neko šalje poruke na xf/msn..

Mystery In Space
15-06-2009, 22:49
Full screen. Nego, vi imate problema sa archerima....prvi put za sve, neh? Nemoj ni slučajno igrat thiefa onda....

DJ Not Nice
15-06-2009, 23:23
Ja igram u window modu, dajte da se nađemo pa da vam lvle dižemo.
Danas lvl20, sredio sam tam nekog bossa.

Uglavnom, kad se igra, onda se lako dižu lvli, a kad se dosađuje s side questovima. Moš mjesec dana igrat i sve sporo to nekako.

Uostalom, igra mi je super. Imat ću šta igrati za ljeto.
Još sam da mi se ovaj Mistery vrati u igru.
Ja posudio PC sam da bi mogao igrati a on tako ; )

Rang€r
16-06-2009, 01:47
ja na lvl12 sad, ma nemam ja problema s archerom ima on xD

pvp mi je malo glup... malo više, nejdem tamo opet do lvl 20...

DJ Not Nice
18-06-2009, 15:30
lv22 trenutno, igram tu i tamo.
Malo mi je dosadno samom, tj. bez likova s ovih područja.

Lesi, jesi tu vratili acc? Će bit šta?

Mystery In Space
18-06-2009, 16:14
A valjda bude XD (bude najvjerojatnije jer sam im dosadan). Nisam ti nešto aktivan jer ima mogućnost da će otvorit novi server brzo a i izmjenili su IP block pravilo tako da to mogu abusat kak bi ekipa van europe mogla igrat.

Kostolomac
18-06-2009, 16:38
Ja sam bio par puta online, ali nikako vas uhvatit. :(

DJ Not Nice
18-06-2009, 18:04
Šta kažeš novi server...
Igrat ćeš na njemu?

Mystery In Space
18-06-2009, 18:44
Najvjerovatnije al tko zna, vidit ću u par narednih dana dal će mi restorat assassina. Nego Cherry, jesi napravio 2nd class job quest?

DJ Not Nice
18-06-2009, 19:01
Da, jesam.
Trenutno farmam F4 kod Khunka, mislim da se zove Khunka, bo.

Ma ja ću ostat na ovom serveru, ne idem nigdje.

Mystery In Space
18-06-2009, 19:02
Čekaj mene pacijentu jedan :twisted: Diži altove dok me nema :yuck:

DJ Not Nice
18-06-2009, 19:04
Idem danas na Vegasa i Vagabonda dizat neke likove.
Nisam igrao niš danas, fail.

Rang€r
18-06-2009, 22:55
ja sam igru igro samo jedno cjelo popodne i dio noči, odonda mi se igra neda upalit... nikak me ne privlači...

Mystery In Space
19-06-2009, 06:58
Kad si bio sam i stvarno si previše igrao :shock:

Mystery In Space
23-06-2009, 11:19
Ok ljudi, restorali su mi lika tako da sam back in the game :) Cherry powerlvl me =_=

Kostolomac
23-06-2009, 11:35
Tebe sam dodao u friend list, Cherryja nikako ne mogu :o

DJ Not Nice
23-06-2009, 11:47
lv26 trenutno, nisam igrao par dana.
Jednostavno mi se nije dalo samom, a Lesi ne želi na Xfire : (

Mystery In Space
23-06-2009, 11:48
Kak si me dodao na friend listu? =_= Tolko me ljudi dodaje da nonstop stavljam ignore xD
Koje ti je ime, budem te ja dodao.

otac
23-06-2009, 12:04
Čini mi se ok igra, volim side-scrollere pa ću isprobat.
Jel vi svi igrate na gpotato.eu?

Kostolomac
23-06-2009, 14:00
Kak si me dodao na friend listu? =_= Tolko me ljudi dodaje da nonstop stavljam ignore xD
Koje ti je ime, budem te ja dodao.
Kacot :D

Mystery In Space
23-06-2009, 14:16
Čini mi se ok igra, volim side-scrollere pa ću isprobat.
Jel vi svi igrate na gpotato.eu?

Yup

Uf, budem te kasnije dodao (moram na faks sad =_=)

theplaya
23-06-2009, 14:33
aah f**k it bum ju i ja danas skinuo da isprobam kad je vas vec toliko igra,
ima na izbor u igri neki određeni server na kojem igrate ili je jedan jedini, i otkud ste skidali da ima dobra brzina?

Mystery In Space
23-06-2009, 16:55
Jedan je server. Ja sam skidao preko Gamershell-a pošto su im brzine dobre.

DJ Not Nice
23-06-2009, 21:45
FenirSserver, tako neš.
Najčešće u Channel 4 i 1.
Skinuo s Gamershella.

Nisam igrao već par dana, nema mi domaće ekipe : (
A i nije da imam neš posebno vremena.

theplaya
24-06-2009, 08:00
OMG!!! evo jucer navecer sam je instalirao i odigrao kojih sat-dva. stvarno nisam vjerovao da je toliko dobra igra, ocito sam previse skeptican bio prema side-scroller igri sa anime grafikom.
napravio sam si archera pa jel ima netko da mi moze preporuciti koje skillove uzeti koje maxati itd. napokon neka igra u kojoj se nemora oznaciti mob da bi ga se napalo :).
posebno mi se sviđaju one mission map instance koje su vjerojatno jos puno zabavnije kad se igraju u partyu. valjda cu imat malo vremena da vas kolko tolko stignem pa da zajedno partijamo :).
inace IGN mi je Dalthor

Mystery In Space
24-06-2009, 08:16
Ma stići ćeš ti nas, nemamo baš vremena ovih dana za dragonicu :(
Mene su najviše privukli medvjedići vodoinstalateri u ovoj igri xD

Archer guide (http://dragonica.mmosite.com/content/2009-05-12/20090512182759456.shtml)S=_=

theplaya
24-06-2009, 09:46
hvala za guide bar ce nesto pomoci valjda =)). ma nemam ni ja bogzna kolko vremena (prokleti posao).
ajde nadam se da cemo naletit jedni na druge :).

DJ Not Nice
24-06-2009, 11:05
Stvarno bi se mogli naći koju večer i zajedno svi : )

theplaya
24-06-2009, 19:38
ja cu bit online danas do pola 11 - 11 negdje na channel 4 IGN Dalthor, bar me dodajte na frend listu

DJ Not Nice
24-06-2009, 19:42
Evo, budem ti ja sad došao da te dodam više : )

PS;ima li koja ženka ingame da se skompamo, couple! <3

Mystery In Space
24-06-2009, 21:41
Evo me Cherry <3 ;P

DJ Not Nice
24-06-2009, 22:07
24/7 na Xfire sam.
Hopni tu i tam.

otac
25-06-2009, 16:29
Igro, nabio lv 13, došo do onog velikog grada nakon plaže. Vidio da ima puno questova, quest limit me razočarao. Nije loša igra, ali nekako mi nije sjela baš najbolje. Igrat ću još, dok mi ne dosadi.
IGN: Stiffarrow

Mystery In Space
25-06-2009, 16:58
Nemoj sam igrat =_= Solo igranje ti zgadi svaku igru xD Ja ću počet bit aktivan za kojih 6 dana kada ispite riješim tak da nemoj odustat do tada;)

theplaya
25-06-2009, 18:29
ajme koliko patchanja danas ko da su promiejnili cijeli client.... a nis posebno nije napravljeno, pola sata mi pathcalo zzz.
btw mistery koji je tvoj IGN listao sam al nisam nasao

Mystery In Space
25-06-2009, 18:41
Shahra

DJ Not Nice
25-06-2009, 20:31
Daan mi je pečalo nekih 5 minuta : P

otac
25-06-2009, 21:33
Igro sad sa theplay-om misiju, crko, štopalo mi cijelo vrijeme. Skužio sam da svaki put kad izađem iz igre kompjuter mi zaštopa na 2 minute, a dolje kod sata mi se pojavi žuti trokut nešt piše u vezi virtual memory.

EDIT:
Izgleda da nisam jedini kojem štopa. http://en.forum.gpotato.eu/?CD=DR_EN_F016&TC=0000000000&MD=VT&US=Y&AS=Y&TNO=9873&LREFF=http%3A%2F%2Fen.forum.gpotato.eu%2FIndex.asp x%3FCD%3DDR_EN_F016

theplaya
25-06-2009, 22:17
hm svasta, meni nije bilo jos niti jedan lagg ni štekanje bilo koje vrste. sad sam lvl 15
btw nisam uspio proguglat kako doci do onih dragulja (saphire, ruby ...) koji se zamajenjuju za armor set?

DJ Not Nice
25-06-2009, 22:18
Niti ja, budem došao ingame uskoro.

btw, moj Xfire pula90
Da se nađemo, dignemo vam nabrzaka lvle i da skupo po instancama.


Evo mali tutorial;
radite Hero Quest[ove]Si samo pucajte po instancama.
Naravno, uzmite si i side questove no ne zamarajte se previše s njima jer većinu toga ćete opet morati u instanci ubit ili skupit.

Dakle, Hero Quest[ovi]

Rang€r
26-06-2009, 16:45
ja sam baš sad mislio malo zaigrat igru i skužio da ju obriso prije par dana xD

mene je pvp razočaro a pve mi je dosadan u bilokojem obliku

theplaya
30-06-2009, 17:00
:cry: kaj vise nitko ne igra ovo? a bas sam se ufurao, 21 lvl sam sad

DJ Not Nice
30-06-2009, 20:45
Igram ja tu i tam.
Trenutno imam problema s PCom, pa tako da mi se baš i neda.

No kad to sredim budem igrao.

theplaya
30-06-2009, 22:22
uf evo napokon obavio sve questove za 2nd job, uzeo sam arbalista, cini mi se ok zasad, ljepse mi se cine big guns oruzja od luka :D

DJ Not Nice
30-06-2009, 22:26
Jao momak, jesi li ti svjestan da držiš "strojnicu" u rukama : )

theplaya
01-07-2009, 15:11
u ovom tipu igre mi ionako nije bitno sta mi je u ruci glavno da ja zabavno :), na 23 lvlu cu tek imat minigun tako da eto jos 50ak % pa cu sa zlim osmjehom vikati muahaha i picit po mobovima :D , koji si ti 2nd job uzeo?

DJ Not Nice
01-07-2009, 16:11
Knight ofkors : )
Sad kad uhvatim vremena igrat, idem na 3rd job i onda derem sve i svašta : )

theplaya
02-07-2009, 08:34
ajme ovaj minigun skill koji sma dobio na 23 lvlu je stvarno opak, jucer sam se stalno gustao sa njim :), i napokon sam dobio set piece za sebe za 27 lvl, dosad sam imao samo 2 za 10 lvl, a stalno dobivam neke za mage thiefa i knighta

Mystery In Space
02-07-2009, 09:18
Daj kad dobiješ iteme za assassina/thiefa čuvaj ih xD

DJ Not Nice
02-07-2009, 10:35
Auu, koliko je prošlo tih piseva kroj moj inventory, ali ono, prodam ih za 10g ^^

theplaya
02-07-2009, 11:22
10g :shock: :shock: kaj to toliko vrijedi?
steta kaj sam lijen i za probat tradeat a kamoli prodat :(.

DJ Not Nice
02-07-2009, 12:02
Ma možeš da prodat za 10g.
Al mora se nać kupac onda : )

Kad nađeš za knight neš, stavi sa strane ; )

theplaya
02-07-2009, 20:21
:cry: izgleda da su sa zadnjim patchem nes sjebali bar sto se mene tice, jer me sad izbaci nakon 5 minuta igre i onda moram restartat komp da bi mogo ponovo uci
blah

Krnja
03-07-2009, 14:28
Stavit ću preko noći da se skida. Izgleda zabavno. Ak mi se svidi oće me ko levelovat pa da idemo derat, rado bi se pridružio ekipi. Btw. Koristite xfire kolko sam skonto?

theplaya
03-07-2009, 14:33
ma nije problem lvlat uopce, samo picis po mission mapu i brzo ce ti ic, jedino nece ti mozda radit danas kao ni meni jer su nes sjebali sa zadnjim updateom gameguara, dosta ljudi i na sluzbenom forumu ima problema kao ja. inace IGN mi je Dalthor a xfire Dalthor85.

Krnja
03-07-2009, 16:44
ma nije problem lvlat uopce, samo picis po mission mapu i brzo ce ti ic, jedino nece ti mozda radit danas kao ni meni jer su nes sjebali sa zadnjim updateom gameguara, dosta ljudi i na sluzbenom forumu ima problema kao ja. inace IGN mi je Dalthor a xfire Dalthor85.

Ok svakako cu se javit ljudofima koji igraju.

DJ Not Nice
03-07-2009, 18:09
Dodaj i pula90 na Xfire, u zadnje vrijeme baš i ne igram, no uskoro udem opet počeo.
Imam nekih obaveza i tako...

Rang€r
03-07-2009, 18:11
kakvih to obaveza ljeti imaš? ^^ (nemoraš odgovorit xD)

Krnja
03-07-2009, 18:31
Dodaj i pula90 na Xfire, u zadnje vrijeme baš i ne igram, no uskoro udem opet počeo.
Imam nekih obaveza i tako...

Ma ne koristim xfire. Mislio sam vam se u igri javit. I neš mi neda da dodavam frendove u xfire-u no nema veze.
Btw. Sad mi je palo na pamet da bi mogli i neku gildu napravit. :thumbs2:
No ja prvo moram skinit igru. :D

theplaya
04-07-2009, 15:59
ah evo otrkio sma zasto me je stalno izbacivalo, gameguard ocito avg antivirus prepoznaje kao prijetnju zzz,
anyway sad mi radi pa eto eto mozda se vidimo u igri

Krnja
04-07-2009, 18:37
Aww... ne sviđa mi se igra. A izgledala je baš kewl. Mozda je stvar u tome što igram sam. Oče mi se neko pridružit? :friends:

theplaya
04-07-2009, 23:37
ah nisam gledao forum prije sta nisi rekao, cijeli dan sam bio online u igri skoro pise it moj IGN gore mogo si me addat,

Krnja
05-07-2009, 18:28
Ah nema veze sad. Obriso sam igru. :|

theplaya
05-07-2009, 21:11
lol nisam valjda ja kriv :P?
Igra mi se sve vise svidja jos sam frenda nagovorio da igra samnom, tak da je fakat zanimljivo,
probao sam malo pvp i cini mi se dosta zabavan ako je fight izmedju podjednakih lvla.

Krnja
05-07-2009, 21:42
lol nisam valjda ja kriv :P?
Igra mi se sve vise svidja jos sam frenda nagovorio da igra samnom, tak da je fakat zanimljivo,
probao sam malo pvp i cini mi se dosta zabavan ako je fight izmedju podjednakih lvla.

Hehe ma nije niko kriv. :D

Izgleda zgodno i sve to al eto... :(

theplaya
12-07-2009, 22:26
evo danas sam dosao do 30 lvla arbalista, i jos uvijek mi nije igra dosadna, dapače sve zabavnija i zabavnija mi je, pogotovo PvP koji mi se cini kao najbolji u free mmorpg igrama koje sma probao do sad, jedino sto nisam naletio na bas previse igraca s ovih prostora, sve skupa 7 mislim od kojih 2 jos uvijek igraju koliko toliko

DJ Not Nice
15-07-2009, 17:18
A baš sam te htio pitati koji si lvl.
Budem ja uskoro započeo igrat, naštancam tih par lvla do lv30 i možemo zajedno u instance.

Imam ja neku ekipicu dobru s kojom ćemo lagano dizati lvle.

Nego, imaš guild, znam da je bio kao onaj event tko će skupiti i zadržati najviše ljudi u gildu.
I to je bio jedan kulan event. 8 od 10 igraća su bili bez gilda.

theplaya
15-07-2009, 19:05
osnovali smo cak i neki guild ja jedan lik iz srbije i jedan englez, dosla sad jos dva hrvata, anyway svatko je dobrodosao :),
Guild DarkSouls, kontakt Dalthor (ja ingame ili xfire isto), dvddvd (leader), Blalvakcv

32 lvl trenutno

theplaya
17-07-2009, 18:40
1.5 exp event ovaj vikend od petka u 17h do nedjelje u 17h (koliko sam shvatio),
dakle izvanredna prilika ako zelite malo brze napredovati :),

CIKA_spasoje
19-07-2009, 18:40
ima jedan problem s ovom igrom....igram je vec par dana i svaki dan dok ju igram ona mi se zamrzne i to mi se desi po vise puta dnevno...nemam pojma zasto....eo danas mi se vec tri put do deslio pa me zanima jel itko ima slicnih problema?????
i onak usput igra je suuuuper......... :D

theplaya
19-07-2009, 19:46
meni se to desavalo prije dva tjedna ali odkad je prije dva tjedna bio patch desilo mi se samo jednom, tako da neznam, imao sam prije problema zbog avg antivirusa ali i to su rijesili, tako da neznam u cemu je problem, probaj prolistat forum na dragonica EU stranici

mephetran11
24-08-2009, 14:26
Eto ako jos netko igra nek me kontaktira ingame, nick je Klaatu. Ja igram sa ekipicom tu iz Osijeka ima nas jedno 5-6, osnovali smo guild, svi su dobrodosli

theplaya
24-08-2009, 17:39
u zadnjih mjesec dana sam je igrao mozda par sati samo, dosao sam do 40 lvla i par dana nisam nikog mogao naci da mi pomogne sa bossom za 3rd job i izgubio volju :(. a i pored toga imam najgoru klasu za pvp od svih valjda (arbalist) tako da zbog toga mi jos vise se neda.

Markecgrad
08-09-2009, 12:35
Izgleda interesantno,skinut ću pa probat a ako mi se svidi budem se malo zadržao na ovoj igri :)

Zanima me koja je klasa najbolja i koji server da izaberem?

theplaya
08-09-2009, 17:18
pa dok sam ja igrao bio je jedan jedini server (fenir) mozda su dodali jos koji sad, bio je cak i neki balkanica guild, svaka klasa se grana na dvije strane na 20 lvlu, a sve imaju prakticki jednu koja je dosta bolja od druge, a koju ces pocet to ti je na izbor s kim volis vise igrat, fighter, mage , archer il thief,

Markecgrad
08-09-2009, 17:45
arčera sam uzeo :D
Još uvijek je jedan server i level 10 sam.

theplaya
09-09-2009, 11:25
na 20 lvlu definitivnom uzmi pathfindera jer je arbalist u totalnoj banani jer su mu nakon closed bete nerfani skillovi i sad je za k***c u pvpu.

Markecgrad
09-09-2009, 12:23
Ja bi minigan :(

theplaya
09-09-2009, 13:05
hehe da fora je minigun arbalista i njegov tenkić ali minigun se moze interuptat i ima cooldown 15 sekundi a tenkić ima premali range za pvp i cooldown od 1 minute pa je koristan samo za bossa. ak ti nije do pvp onda uzmi arbalista al nebi ga preporucio, zbog toga kolko je los sam odusto od igre ( i zbog toga jer nisam mogo naci pomoc za 3rd job quest).

Markecgrad
09-09-2009, 13:09
Uzet ću ga :P

Nego šta nebi trebalo biti nekakvih petova tu?

theplaya
09-09-2009, 15:14
ma ima neki pet master al to jos nije ugrađeno u igru izgleda, možda to stave kad igra izađe iz open bete, inace hint: najlakse ti je doci do para da dismantlas iteme koje nađeš i dobis souls koje onda prodajes u marketu(dok sam ja igrao su bile 7silver komad) tako na lvlima poslije 30 vrlo lako se mozes obogatiti

Markecgrad
09-09-2009, 15:28
Da li ti igraš još uvijek?
Mogli bi se naći jednom :roll:

theplaya
09-09-2009, 17:13
ma nisam igro vec vise od mjesec dana

theplaya
10-09-2009, 09:46
http://news.mmosite.com/content/2009-09 ... 62,1.shtml (http://news.mmosite.com/content/2009-09-09/20090909230940662,1.shtml)S
evo kad vec hoces petove dolaze u prvoj ekspanziji, kao i guild warsi i jos mnogo mnogo stvari, al ni sva sila svijeta me mislim nece natjerat da se vratim :)

DJ Not Nice
10-09-2009, 10:15
A ako počnem i ja opet igrati, a možda bude i Arbiter htio again : )
Bi se vratio? ^^

Il je u planu neka druga igra?
DnD? : )

theplaya
10-09-2009, 11:58
ma zadnjih 2 tjedna asm zaokupiran bio dosta sa PWI, a ako DnD bude radio cu se za njega mozda zakacit tko zna, jedina prednost dragonice je uvijek bila gameplay orijentiran više na akciju odnosno skill igrača nego u ostalim igrama jer u dragonici nema ''point and click'' lupanja skillova.
ozbiljno se mislis vracati u dragonicu ili?

DJ Not Nice
10-09-2009, 12:38
Da, ali ne tako skoro..

Markecgrad
22-10-2009, 19:46
Došao pet update!

Markec se vrača u igru :)

Happytime
25-03-2010, 16:23
:twisted: ajde igrat ljudi!!!!

yassuqee
02-04-2010, 22:09
ev skidam :)

bornaa
24-07-2010, 22:29
Ljudi na cijem vi serveru igrate??? g potato??? predite na thq ice ;) punoo brze lvlupanje ;D :ekipa:

Paran0a
11-08-2010, 10:09
Kako mislis puno brze lvl upanje?