PDA

Pogledaj cijelu verziju : Program za drivere



Feanor
10-06-2009, 21:49
Jel ima kakav totalno free program koji proskenira sustav i automatski downloada sve potrebne drivere bez da treba posjetiti internet stranicu i po mogucnosti da sam instalira....
Molim vas samo provjerene odgovore jer sam nasao par programa koji samo proskeniraju sustav ali onda treba rucno skidati drivere. Potrebno mi je to jer cesto raznim ljudima reinstaliram windowse sto mi nije problem, ali mrzim sto sa sobom trebam nosit kutiju razlicitih cd-a za sve moguce drivere, pa bi mi ovo nekako bilo najednostavnije, reinstalirat windowse, sredit net pokrenut program i puustiti da on obavi svoje...

P.S-neznam jel postoji vec tema, al stvarno nemam ideje kako sam je mogao searchat

Frky
11-06-2009, 13:32
Teško da postoji free program! Jako teško!

Ghost_Rider
11-06-2009, 13:54
Citiram


A i ako nekim cudom nadzes takav program,takva instalacija drivera nije "zdrava" posto skoro svaki driver na kraju instalacije zahteva restart.Ovo osobito vazi za drivere graficke karte.

Nek ti bude na pameti,sretno u pronalazenju programa :wink: .

Deadwalker
12-06-2009, 08:58
meni je recimo everest dobar za to. Na njemu imas izlistane sve komponente u kompu i za svaku od komponenata imas link za upgrade drivera. Tako barem ja radim... :wink: