PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hellion: Mystery of the Inquisition



Arbiter of Change
09-06-2009, 15:41
Evo konačno je stiglo nešto, ma koliko malo, konkretnih informacija o ovom naslovi koji se istovremeno razvija za konzole i PC. Te informacije nam dolaze u vidu da je otkriven glavni junak igre; Godric of Glastonbury koji je vješti mačevalac i kako se čini vjerni sluga Božji.

SLUŽBENA STRANICA (http://www.hellion-game.com/)
Screensi (http://epicbattleaxe.com/image-galleries/hellion-mystery-of-the-inquisition/)


Hellion: Mystery of the inquisition is an extraordinary First-Person-Shooter set in the 13th century. As an armed man of the newborn Inquisition, the player will battle heretics, execute exorcisms, face demons and unintentionally become part of a political and religious intrigue. It is an epic journey through different medieval cultures full of real-life characters, wild animals, rough warriors, powerful Templar knights, deadly assassins and, ultimately, horrifying demons.

http://www.imagesforme.com/out.php/i534094_godric3.jpg

Deadwalker
09-06-2009, 15:48
Godric of Glastonbury koji je vješti mačevalac i kako se čini vjerni sluga Božji.
:D bogme
Ma cim sam sam cuo da cemo vrsiti inkviziciju, odmah sam se zainteresirao za ovaj naslov. Imali su inkvizitori razne i mastovite mjere protiv nevjernika :D Nadam se da ce i u igri biti lijepo implementirane, hehe

Raz
09-06-2009, 16:51
Moglo bi zanimljivo s dobrom realizacijom ideje, pogotovo jel nije bilo puno igara te tematike.

Grim
09-06-2009, 19:28
As an armed man of the newborn Inquisition, the player will battle heretics, execute exorcisms,Sface demons and unintentionally become part of a political and religious intrigue.
Ovo mi se cini zakon, moram ovo odigrat :)

Death By Sexy
09-06-2009, 19:31
Mnogo zanimljivo moram priznat.. Jedva čekam malo više infoa.

croat1gamer
09-06-2009, 21:30
Ovo i Dante's inferno imaju mogucnost da dobiju goty verzije bez imalo problema ako budu odlicno odradene.

Must... not...

str1k3r
09-06-2009, 21:38
Ovo mi jako dobro izgleda samo FPS?? Hoće tu biti i oružja tipa samostrel, luk i strijela, ili će biti šora mačem iz prvog lica, što bi BTW jako ownalo. Jedva čeka da ovo izađe pa da hereticima utjeram strah Božiji^^.

Rang€r
10-06-2009, 10:20
pa combat system će vjerojatno biti ko u DMoM&M il neš unikatno :) ja se sam nadam da neče bit potpuna tabačina u obliku bjesomučnog stiskanja određene tipke...

o priči, pa samo ime govori da ćemo na kraju još neke biskupe inkvizirat i da će se naš jadan lik na kraju još i protiv cjelog svijeta okrenut..

Grim
10-06-2009, 10:24
Ali moci cemo izvoditi egzorcizam!! :pray:

Deadwalker
10-06-2009, 11:29
pa combat system će vjerojatno biti ko u DMoM&M il neš unikatno :) ja se sam nadam da neče bit potpuna tabačina u obliku bjesomučnog stiskanja određene tipke...

o priči, pa samo ime govori da ćemo na kraju još neke biskupe inkvizirat i da će se naš jadan lik na kraju još i protiv cjelog svijeta okrenut..

da, tako to obicno ide... :)

Outmind
10-06-2009, 11:40
Killing in the name of God... woop dee doo... Mogli su barem lika malo manje njuškasto napravit... Fps u 13st, baš me zanima hoće li bit na visini.

Praetorian
10-06-2009, 11:41
Ovo bi moglo biti dobro.