PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zakon!



Electromaster
08-06-2009, 22:01
Ja zbilja ne vjerujem da nitko dosad ovdje nije spomenuo ovu well, actually dobru seriju domaće proizvodnje, koja se od prosinca vrti na HRT 2, ponedjeljkom u 22: 25.
Ukratko, radi se o parodiji serija poput CSI, NCIS, same hrvatske policije, te raznih balkanskih, i internetskih tema.

– Od “Zakona” ne očekujte kreveljenje i prvoloptaško karikiranje. Ne očekujte ni prepričavanje starih viceva i ekranizacije nikad uistinu šaljivih skečeva koji su svoju zahvalnu publiku imali po mjesnim zajednicama na godišnjice njihova osnivanja. Pokušat ćemo naglavce postaviti svima dobro poznate šablone kako kriminalističkih, “policijskih” serija, tako i srodnih humorističnih, pritom ne zaobilazeći ni ovdašnje aktualnosti i svakodnevicu – objasnio je redatelj Vitez namjere svoje ekipe.

– Tamo gdje su s nekim bizarnostima i asocijacijama stale “Bitange i princeze“, počinje humor “Zakona“. Nadam se da će se ljudima svidjeti serija koju smo napravili za svoju dušu, pod utjecajem nama omiljenih stranih uzora poput “South Parka“, “Father Teda“ ili “Policijskog odreda“ – dodao je Lazić.

Ovo je ujedno i prvi hrvatski sitcom koji ima i svoju, totalno iskarikiranu web stranicu:
http://www.svetkovackenovosti.com/

Osnovna postava:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2008-09-24/Estrada/ZAKON3Thumbnail.jpg

A evo vam i trailer:
xrdgL1HZDiE&feature=related

flander
08-06-2009, 22:07
hehe da pratim to,predobri su mi :D

pogotovo Zdravko sa cigaretom lol

croat1gamer
08-06-2009, 22:08
Dok retardi iz skole ne pocnu forsati scene poput: " *tucet random psovki* " je dobra.
Ali retardi su mi je unistili prije nego sto sam ju poceo gledati, a sumnjam da mi se gleda.

Isto kao i south park- retard gleda- smije se bezveznim scenama (gdje se psuje ili se bije), dok netko tko zapravo gleda seriju skuzi pravi humor, ali mu retard unisti svojim smijanjem na idiotluk.

Steta, mislim da bi bila dobra. :(

TeraBajt
08-06-2009, 22:22
aj ima nekad dobrih fora. Ostalo je sve forsanje badassovsti glavnog lika i šeprtljavosti drugog.

Samael
09-06-2009, 10:10
Dok retardi iz skole ne pocnu forsati scene poput: " *tucet random psovki* " je dobra.
Ali retardi su mi je unistili prije nego sto sam ju poceo gledati, a sumnjam da mi se gleda.


ja nisam ni gledao radi seljačina iz razreda.

a i idu mi na živce kolege koji uzdižu bosanski tip humora u nebesa, a bazira se na ultra kul psovkama u tri sekunde razgovora, dok engleski ne kuže :(

The Great Duck
09-06-2009, 13:05
Gledao jednu ili dvije epizode,čini mi se dobro,al na žalost ne mogu je gledat zbog termina...Od serija jedino gledam Stipu i onu retardiranu Ludu kuću (koju zbog nekog razloga pratim iako možda u jednoj ili dvije epizode po sezoni u njoj pokušavaju biti smiješni)...Nekidan sam gledao onu novu seriju na Novu,i ne ide mi u glavu kako mogu napravit onakvu glupost,a imaju Ivu Gregurevića i Filipa Radoša...

Durin
09-06-2009, 13:25
Mogu priznati da me iznenadila serija-svaki puta kada je slučajno potrefim na TV-u odgledam je do kraja.

cham3leon
09-06-2009, 13:57
Kako se ja nisam sjetio otvoriti ovu temu...?

Enivej, gledam seriju od početka, očekivao sam jedan veliki fail, na to je zbilja ličilo, ali iznenadili su me. Hrvatski redatelji/scenaristi/tkogod ipak imaju simptome smisla za humor negdje...

Najviše sam se parao u jednoj epizodi kad su prikazivali ona dva šumara koji pričaju o znanosti, medicini i financijama uz besprijekorni vokabular i uberprofesionalnu terminologiju dok šeću po šumi :rotfl:

Death By Sexy
09-06-2009, 14:11
Jedina hrvatska serija koja me nasmijala... Ima prepredobrih fora.
Kukurijek hhehehheh

D.E.M.O.
09-06-2009, 17:40
ne svidja mi se. svi su prljavi, masni i gadni.
da ne kazem da ovaj lik nikada nije zapalio tu cigaretu (vjerojatno zbog budzeta, pa bi zbog scena trosili jednu kutiju po epizodi)

cham3leon
09-06-2009, 18:53
To je dio humora. Kao i masnost i gadnost. Tipičan hrvatski policajac. Ima policijskih stanica prema kojima je svratište za klošare čisto ko apoteka, vjerujem da je režiser htio to uhvatiti.