PDA

Pogledaj cijelu verziju : [OOC]: Star Wars Roleplay



Stranica : [1] 2

Hellboy
07-06-2009, 19:41
Ok, bagro krijumčarska. Kako nisam jedini kojeg u zadnje vrijeme pere SW groznica, u razgovoru sa kolegom Šniclom odlučismo otvoriti SW RP temu. Daklem, da ustanovimo osnovna pravila:

Doba - BBY (kolega Šnicl preferira 32 BBY, znači početak invazije na Naboo)

LikoviS- Eh sad, probajte ne izmišljati high-end OP likove koji će imati 16 lightsabera u svakoj ruci, 2 Death Stara u garaži i slično. Sve klase i rase su dopuštene, no trudite se da budete umjereni u svemu kako bismo bili balansirani. Isto tako, likovi koji postoje u loreu su off limits. Nitko neće biti Anakin, nitko neće biti ass kicking Jedi Master Mace Windu, nitko neće biti kancelar Palpatine. Počinjete kao nitko. Doslovno. Bilo kao padawan, bilo kao šegrt kod bounty huntera, član posade na krijumčarskom brodu, niži pomoćnik senatora, barmen, trgovac...što god želite ali bez likova koje je lore zauzeo.

Lokacije - sve lokacije su dopuštene a koje su u skladu sa vremenskim periodom. Znači ne možete biti stormtrooper na Death Staru ako ista ne postoji u to doba.

PvP - probajte se suzdržavati od ovoga jer je prilično neizvedivo pošteno ovo izvesti bez PnP pravila iz D'n'D-a jer je ipak riječ o forumu, jelte. No ako baš morate, probajte osmisliti metodu koja će biti transparentna i pravedna, bez da netko one shotta nekog iako je potonji Jedi a ubojica barmen sa vilicom. Isto tako, nemojte pretjerivati sa uspjesima. Malo je onih koji mogu ubiti Rancora a i oni su posebni. Probajte ne dodavati stvari poput "srušio 16 Lucrehulk class battleshipova koristeći svog lovca kojeg sam sam složio u garaži od dijelova flux capacitora i Pentiuma trojke". Isto tako, probajte se držati pojmova već određenih SW loreom tako da ne bude izmišljanja novih gadarija, a i ako morate izmisliti nešto novo, ukomponirajte to u postojeći svijet i pratite pravila koja sam gore naveo o high end OP stvarima.

That being said, možemo početi, aye?

P.S. Sav chat u ovoj temi koji se ne odnosi na vaše likove kroz njih same stavite u Stagove da razlikujemo in character chat i onaj nevezani za njih.

Stoga, moj lik:

Ime: Sal Myndraav
Rasa: Human
Klasa: Jedi Padawan
Homeworld: Corellia
Weapon of choice: Zeleni lightsaber
Biografija: U dobi od 3 godine je odveden od svoje obitelji da pohađa trening u Jedi Templeu na Coruscantu. Nakon prolaska kroz prve testove kao youngling, biva preseljen Jedi Masteru Xin Artisu kao njegov padawan. Pokazuje sklonost Shii-Cho formi. Trenutno je u Jedi Templeu na Coruscantu.

Herr Schnitzel
07-06-2009, 20:15
Ime: Nov'ren Fal
Rasa: Human
Klasa: Diplomat/Vojni savjetnik
Homeworld: Kuat
Weapon of choice: ELG-3A blaster (http://starwars.wikia.com/wiki/File:ELG-3A.jpg)

Biografija: Rođen u srednjoj plemićkoj obitelji na planetu Kuat, Nov'ren je odmalena u rigidnom društvenom sustavu svog planeta učio kako preživjeti, nadjačati konkurenciju i domoći se svog cilja. S takvim odgojnim vrijednostima u društvu, uz njegov prirodni talent u govorništvu, interes u politiku i vojna pitanja, nije bilo boljeg izbora za karijeru nego da postane diplomat, da se kreće u samom vrhu galaktičke politike, iako nije njen direktan sudionik, već promatrač i savjetnik senatorima koji vode borbu u najkrvavijoj areni u povijesti galaksije: u Republičkom Senatu. Konkretno, radio je za predstavnika Trgovačke Federacije, Lotta Doda, od kojeg je naučio mnogo. Ipak, trenutačno se nalazi na planetu Lok, gdje je bio pozvan zbog svoje stručnosti u... manje diplomatskim sredstvima pregovaranja. Točnije, on je jedan od asistenata Lorda Toata koji nadzire testiranje novih oružja za Trgovačku Federaciju, i to na piratima koji nastanjuju ovaj sektor.

cham3leon
07-06-2009, 20:39
SOvo mi djeluje pomalo bezveze, ali pošto sam velik SW fan i zatekao ovu temu na početku, ajde :D . Ako se mene pita, definitivno treba uvesti neka pravila za borbe i slično. ne baš detaljno kao da igramo DnD, ali da ima smisla. Da bar definiramo par atributa/skillova da odredimo prema nečem ishod događaja

Ime: Vantar Baen
Rasa: Human
Klasa: Smuggler
Homeworld: Alderaan
Weapon of choice: Vantar's custom blaster
Companion: Astromech droid sastavljen od raznoraznih dijelova
Biografija: Odrastao u primitivnom seoskom okruženju Alderaana, otac je davno prognani Jedi koji je odbacio svoju poveznicu sa Silom. U djetinjstvu zavolio brodove i putovanje i pridružio se grupi krijumčara koja posluje na relacijama među Core Worldsima. Usput je složio vlastitog droida pretežno od dijelova R1 modela koji se često kvari i čudno ponaša. Vlastito preuređeni blaster ima scope i niz ostalih ilegalnih modifikacija.

The Boz
07-06-2009, 20:42
Jednostavnije od DnDa je Mutants and Masterminds, rola samo d20, i koristi pointove za kupnju skilova, featova, powera itd. Nema hitpointova nego se savea na damage, pa se broje ozlijede i masnice. Intrigantno, svakako, mogli bi malo oko bacit na to, barem okvirno.

Hellboy
07-06-2009, 20:44
Tek smo počeli, slobodno se pravila mogu prilagoditi dok god držimo stvari u balansu.

cham3leon
07-06-2009, 20:45
Ja sam za, samo nek budu neka osnovna pravila, ne mora biti ništa komplicirano. Osobno nisam nikad igrao neke pen & paper i slične roleplayeve pa se malo u tome teško snalazim, ali naučit ću.

The Boz
07-06-2009, 20:54
A da ovu cijelu temu pretvorimo u OOC, pa otvorite zasebnu za IC?

Hellboy
07-06-2009, 20:56
Works for meh...
Daklem, trebamo metodu računanja tko je kako završio u borbi koju zapravo možemo legitimno koristiti na forumu bez da netko može abjuzati neki propust.

cham3leon
07-06-2009, 21:38
Ja sam na brzaka smislio nešto uber jednostavno, ali vjerojatno neće funkcionirati. Bilo bi dobro da netko bude GM, ako ima dobrovoljaca...

Dakle, ovo samo pokriva sustav borbe:

Svaki lik ima tri atributa (ili skilla, kako vam drago):
STRENGHT (računa se za melee borbu)
RANGED (za pucnjavu)
FORCE (borba moćima sile)

i odvojeno, svatko ima određenu količinu health pointsa.

Borba bi išla tako da onaj koji napada odabire kojim će atributom napasti. Kako bi napao, njegov atribut mora biti veći od protivnikovog. Tada mu oduzima količinu healtha u vrijednosti tog atributa kojim je napao, i potroši 1 point tog atributa, tako da mu je u idućem potezu taj att slabiji (naravno, na kraju borbe, vraćaju se na početne vrijednosti).

Nakon svake uspješne borbe, lik dobiva experience u vrijednosti, recimo, svih pointsa (i atributa i healtha) protivničkog lika podijeljenog s 4 (možda bi bilo bolje neki drugi koeficijent, ne znam). Na početku igre, svakom liku je dodijeljeno 10 pointsa (i za att i HP) koje može rasporediti kako mu drago.

Ovo ima jako puno rupa, tako da je u tom slučaju lik koji je u svim atributima jači od protivnika automatski i pobjednik, ali možda se i to može regulirati. Ovaj sustav sam namjerno napravio brutalno jednostavnim jer smo ipak na forumu, mislim da nema potrebe za nečim mnogo kompleksnijim. Tko želi, neka slobodno koristi ovaj sustav i izmjeni što misli da ne valja.

Arbiter of Change
07-06-2009, 21:57
Bah, ne znam zašto se uvijek svi uhvate PvP-a u ovakvim stvarima.

Jednostavnije bi bilo da si rekao kako PvP-a jednostavno uopće neće biti, Hell. Iz prijašnjeg iskustva znam da nema pouzdanog i sigurnog načina da se putem foruma vode bilo kakve statistike ukoliko nema nekakve vanjske interakcije u vidu dice rollera, dogovora između svih igrača... ukoliko forum nema integrirani modul baš za ove stvari, što PCP nema. Ukratko, ne trebamo se uopće zamarati ovim, posebno ne vođenjem o EXP-u i ostaloga, zbog nekoliko rijetkih (ako uopće do njih i dođe) sukoba između likova. Čak i inventorij ne treba biti činjenična stvar, već se može implementirati u samim opisima. Ostavimo tehnikalije po strani.

Nego, stvorim svog lika sutra ili kasnije... najvjerojatnije ćeš dobiti sunarodnjaka, Hellboy. :)

Hellboy
07-06-2009, 22:10
Kulni likovi dolaze sa Corellie. :D

Inače, dobra ideja. PvP bi ionako trebao biti rijetka stvar u ovakvoj temi. Nije baš sad da će se moj padawan sukobiti sa nečijim traderom, ili će se Šniclin badass mo-fo poubijati sa pekarom sa Coruscanta.

Herr Schnitzel
07-06-2009, 22:14
Daleko od toga da je moj lik action-oriented.
Ali, da postoji potreba, prebio bi pekara bez beda. :)

Arbiter of Change
07-06-2009, 23:50
Ime:SThosscon Noscondra
Rasa:SHuman
Klasa:SNoble
Homeworld: Corellia
Weapon of choice:SModel Q2 blaster (http://images1.wikia.nocookie.net/starwars/images/9/98/AmidalaBlaster.jpg)

Biografija:
Rođen na Corelliji, premda je većinu svog djetinjstva proveo na Drallu gdje mu je dinastija primarno situirana i odakle upravlja svojim bogatstvom, Thosscon je već sa 15 godina, unatoč protivljenju svoje obitelji koja je za svog mlađeg sina na umu imala birokratski posao ili pak nešto slično, već bio prijavljen i primljen CorSec akademiju čime se želio što više udaljiti od svoje obitelji i čitave aristokratske pompoznosti. Prošlo jedva nekoliko dana opće orijentacije kad je došao taj dan kad je primio obavijest od svoje obitelji - brat mu je poginuo i obitelj je, na svoj karakterističan način, zahtijevala da Thosscon osobno preuzme nasljedstvo obitelji.

Nije dugo razmišljao o tome što napraviti jer je niti nekoliko sati nakon obavijesti već bio u potpunosti spakiran i u transportnom brodu za Drall ne bi li razriješio čitavu stvar i odbio položaj, čak i ako time odbija nasljedstvo. Na njegovu nesreću, odbor za doček nije bio ono čemu se nadao i konačno ishod je bilo njegovo zaključavanje u kućni pritvor na gotovo tjedan dana dok na kraju ipak nije pristao na uvjete čime je de factoSpostao javno lice svoje obitelji. Već je nebrojeno puta požalio što je uopće i pomislio da ovo može raspraviti s obitelji, a ta ista misao mu se iznenada opet našla na pameti i sada, 7 godina kasnije, dok je letio privatnim obiteljskim transportom za Coruscant... za dosadnim političkim poslom, naravno.


-----


Možda će se koncept činiti sličan kao i Šnicelov lik, ali želio sa prikazati lika koji je fejlao u tome što je želio biti i sada je praktički bogataš koji nema gotovo nikakvo konkretno znanje, ali ima gomilu resursa kojom može postići željene rezultate. Ovo mi je prvi ovakav lik pa će biti zanimljivo vidjeti kako će ispasti. :)

Hellboy
08-06-2009, 00:18
To bogatstvo bi moglo koristiti Šnicli u njegovim eventualnim makinacijama. :D
A i Jedi templeu ne bi škodilo malo restauracije od strane anonimnog donatora. :D

Arbiter of Change
08-06-2009, 00:25
Rent-a-Twi'lek nije jeftin servis, posebno ne sa punom uslugom... ho ho ho. :)

cham3leon
08-06-2009, 10:24
Bah, ne znam zašto se uvijek svi uhvate PvP-a u ovakvim stvarima.

Jednostavnije bi bilo da si rekao kako PvP-a jednostavno uopće neće biti, Hell. Iz prijašnjeg iskustva znam da nema pouzdanog i sigurnog načina da se putem foruma vode bilo kakve statistike ukoliko nema nekakve vanjske interakcije u vidu dice rollera, dogovora između svih igrača... ukoliko forum nema integrirani modul baš za ove stvari, što PCP nema. Ukratko, ne trebamo se uopće zamarati ovim, posebno ne vođenjem o EXP-u i ostaloga, zbog nekoliko rijetkih (ako uopće do njih i dođe) sukoba između likova. Čak i inventorij ne treba biti činjenična stvar, već se može implementirati u samim opisima. Ostavimo tehnikalije po strani.

Nego, stvorim svog lika sutra ili kasnije... najvjerojatnije ćeš dobiti sunarodnjaka, Hellboy. :)

U ovom sustavu kakav sam ja sklepao nema potrebe za dice rollerom. Nema apsolutno nikakvog random faktora.
Malo sam razmišljao pa sam doradio taj sustav tako da bi se sada i moglo doskočiti ranije spomenutom problemu kad je protivnik jači u svim atributima.
Rješenje nije prekomplicirano - svakoj klasi ćemo dodati neki feature.

Kod Jedi klase definitivno bi to trebalo biti mogućnost da se potez iskoristi za dodavanje pointsa iz FORCE u druge atribute, pa i HP. Bounty Hunter bi mogao imati mogućnost da nekim svojim atributom (recimo ranged) napada druge atribute, osim ako ga to ne bi učinilo malo premoćnim.
Za Smugglere sam mislio staviti neki Escape feature da mogu izbjeći borbu, ali još nisam siguran bi li to funkcioniralo.

Arbiter of Change
08-06-2009, 12:30
Ma kontaš, to je sve previše rada za premalo korištenja... kome se da voditi računa o svemu tome (ovo govorim iz osobnog iskustva iz starog RP-a koji sam vodio na WoF forumu) jer na kraju netko zaboravi i onda trebaš sve provjeravati, itd. Zamor za sve koji sudjeluju.

cham3leon
08-06-2009, 13:50
Ma kužim, ali onda cijeli RP nema baš nekog smisla. Osim ovog sistema ne treba dodavati nikakav inventory sistem, niti iteme ni ništa slično.
Svi pointsi bi se vratili na default nakon borbe i uračunao bi se experience (kojeg možeš rasporediti po att-ima po želji). Nakon toga u svakom postu/potezu možeš samo c/p statse na početku.
Ako netko ima ideju za još jednostavniji i prikladniji sistem, recite.

Hellboy
08-06-2009, 13:51
RP ne mora uključivati PvP. Hell, tučeš li se u RL-u s nekime svako malo?

cham3leon
08-06-2009, 13:58
Ne, ali u igrama skoro uvijek :D

Ma onda mi baš nema smisla ovo...

Herr Schnitzel
08-06-2009, 14:54
Uzmi to ovako: forumski roleplay nije za "igranje", nego za pricanje price. Dakle, ovo je vise za pustanje maste na slobodu i uzivanje u tudjim pricama i likovima, a ne za PvP, skupljanje itema i stajaznam. Toga i tako imas u svakom RPGu na svijetu :)

Arbiter of Change
08-06-2009, 16:01
Da, više manje, posebno jer bilo kakva interakcija (kamoli borba) sa drugim sudionicima zahtjeva vanjske dogovore tako da je uvijek korisno držati stvari što jasnijima i jednostavnijima. Onda... ostavljamo Hellu da počne kad se stvari finaliziraju (ne znam planira li se još tko pridružiti)?

Grim
09-06-2009, 10:29
Evo i ja cu vam se pridruziti, samo da smislim lika ^^

Arbiter of Change
09-06-2009, 19:48
Da smeg. :D

str1k3r
09-06-2009, 19:51
I ja ću vam se pridružiti, u srijedu ću vjerojatno napisati biografiju lika, već imam par ideja ^^. Nažalost prije ne stignem.

Grim
13-06-2009, 16:43
Ime:SVin Korden
Rasa:SHuman
Klasa:SBounty Hunter
Homeworld:SMandalore
Weapon of choice:SWESTAR-34 blaster pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/Westar-34_twin_Dallorian_blaster)

Biografija:SPoslije napisem, sada ne stignem.

Feanor
13-06-2009, 17:50
Ime: V'arumk Khalg
Rasa: Chiss
Klasa: Bounty Hunter
Homeworld: Csilla
Weapon of choice: Blast tech dl-44,DC-15x sniper rifle
Biografija:Rođen u glavnom gradu Csille Csaplaru uz oca koji je bio glavni vojni savjetnik vojne kuće Nuruodo, V'arumk je naučio baratati oružjem u ranoj dobi, te je bio poznat po svojoj ubojitoj preciznosti. Nakon smrti svog oca trebao ga je nasljediti u kući Nurundo, no prije toga je trebao ici u Csillovsku vojnu skolu.
Ne zeleci se pokoriti kući Nurundo, V'arumk bjezi s Csille i odlazi na Tattoine gdje mu je lokalnom kafiću (nakon natjecanja u pucanju)sasvim slučajno ponuđen posao lovca na nagrade, kojeg on prihvaća....

Hellboy
13-06-2009, 22:28
Uzevši u obzir da ne možemo zapeti u jednom vremenskom periodu, kolega Šnicl je u našoj konverzaciji predložio da jedna godina traje RL tjedan dana. Znači, po tome bi u sljedeću subotu trebala početi 31BBY. Štima?

Arbiter of Change
13-06-2009, 22:33
Ne znam, ja bi radije da nema neku rotaciju nego da jednostavno mijenjamo kad želimo (zajednički naravno, tamo nekad kad poželimo pomaknuti globalnu radnju). Na kraju krajeva, ne ovisimo o glavnim događajima iz SW svemira, a i netko možda ne može postati svaki dan pa bi to bila prebrza promjena vremena. Ionako ne možemo zapeti u vremenu ako gonimo svoju priču i ne utječemo direktno na glavnu radnju iz filmova.

Inače, ovo za sada što smo skupili je odlično. Yay us. :)

Hellboy
13-06-2009, 22:35
To je još bolje. Nisam smislio što će se dogoditi mom liku kad zakuca 19 BBY na vrata. :D

Arbiter of Change
13-06-2009, 23:17
Mislim, ideja je OK kad bi svatko od nas postao 5+ postova svaki dan, ali budući da će svatko postati kad želi, tj. jer si se ne petljamo direktno i svatko više-manje priča vlastitu priču, ne trebamo taj pritisak da nam nestaje vremena.

Arbiter of Change
14-06-2009, 18:05
Isse, šta derete po IC temi... kud nađete vremena za sve to napisati? :)
Ja idem po principu "opali jedan, ali veliki".

Hellboy
14-06-2009, 18:17
Mhm, sviđa mi se tema, jelte. :D

Grim
14-06-2009, 18:49
Ime:SVin Korden
Rasa:SHuman
Klasa:SBounty Hunter
Homeworld:SMandalore
Weapon of choice:SWESTAR-34 blaster pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/Westar-34_twin_Dallorian_blaster)

Biografija:SMajka mu umrla pri porodu, otac ga odgajao. Otac mu je bio manje poznat ali dosta vjest Bounty Hunter te je ucio Vina odmalena kako da prezivljava u okrutnom svijetu, ucio ga je kako se kretati neviden te kako nestati u pravom trenutku. Kada je Vin imao 14 godina otac mu je poginuo te je u naletu bijeska Vin ubio covjeka odgovornog za ocevo ubojstvo. Odtada ga je odgajao njegov djed kojeg nije znao da ima, bio je vrlo mudar covjek ali dosta siromasan te su zivjeli u bijedi. Taj mudar covjek ga je pokusao odgajati da nastavi ocevo zanimanje te je Vina to jako zanimalo. Kada je Vin napokon odrastao njegov djed se tesko razbolio te umro, ali prije nego sta je umro dao mu je ocevu opremu, bila je to vrlo stara oprema ali jos ubojita. Medu tom opremom su se nalazili dva WESTAR-34 blastera, Dur-24 wrist laser, Z-6 jetpack te Mandalorian armor (http://starwars.wikia.com/wiki/File:Jangofullarmor.jpg). Ostavljen mu je i Davaab-type starfighter imena Aurelia.
Update da mogu pocet pisat.

Herr Schnitzel
14-06-2009, 18:51
Isse, šta derete po IC temi... kud nađete vremena za sve to napisati? :)
Ja idem po principu "opali jedan, ali veliki".
'Tis fun i nemam sto raditi :)

Arbiter of Change
14-06-2009, 19:04
@Grim:
Veselim se postu (pretpostavljam da možemo ovdje komentirati tuđe i svoje postove u IC temi da ne koristimo tu temu).

Ispadam kao da ja ništa ne pišem pored vas dvojice spammera. :D

Hellboy
14-06-2009, 19:07
:shy

Bah, ja pokušavam vući na laganu horror atmosferu dok ovaj manijak proizvodi droide i testira ih na gusarima. :D

Grim
14-06-2009, 19:10
Ja sam trenutacno bez ideje, a jucer sam bas bio pun ideja a bez vremena... damn.

Herr Schnitzel
14-06-2009, 19:23
:shy

Bah, ja pokušavam vući na laganu horror atmosferu dok ovaj manijak proizvodi droide i testira ih na gusarima. :D
Ja sam samo sretan sto cu grijati guzicu u udobnosti fotelje dok se provodi genocid :)

Hellboy
14-06-2009, 19:25
Da...pitam se što će ti se dogoditi do kraja rata. :D


@grim
Samo polako. Tražimo kvalitet, ne kvantitet.

Naravno, to pravilo kršim. :D

Arbiter of Change
14-06-2009, 19:30
Da, kad ga dohvati SALOVA PRAVEDNA ŠAK... ovaj, SABLJA! :D

Bez brige Grim, ne moraš se žuriti ni forsirati budući da nam radnje nisu povezane niti si međusobno (direktno) utječemo na priče tako. Ideje će ti doći, a čak iako ne dođu jednostavno počni pisati sa nekom osnovnom idejom... jednom rečenicom ako moraš i postoji šansa da će ti ideja doći sama od sebe. Tako ja radim (šta, niste valjda mislili da nešto od onoga smišljam unaprijed?).

Sad sam spoznao da nam likovi nemaju alignment što je kulno jer onda nismo ograničeni nego ćemo možda prezentirati realne likove.

Hellboy
14-06-2009, 19:37
Dok ja prethodno kopam po loreu kako ga ne bih bendao i poremetio. Hell, čak i sad lupam o mjestu radnje jer nema puno informacija o Dandalasu. :D

Arbiter of Change
14-06-2009, 19:40
Pa u tome i je ljepota kad nema previše Lore-a o mjestu ili događaju, to što ga možeš sam ukrasiti kako hoćeš. Coruscant je meni na drugu stranu fenomenalan jer je već definiran i svima poznat, a je se ionako više volim fokusirati na među ljudske odnose tako da mjesto/opremu/itd koristim više kao alat ili pomagalo. Ukratko, kod mene se treba bojati samo da ne ubijem krive ljude koji su vitalni za Lore, slučajno naravno. :)

str1k3r
14-06-2009, 21:40
Ime:Forsyth Qui'nel
Rasa:Human
Klasa: Bounty Hunter
Homeworld:Naboo
Weapon of choice:S-5 Heavy Blaster Pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/S-5_heavy_blaster_pistol)

BiografijaS: --U izradi--

P.S. Koristio sam Wookiepediju, no svejdeno mi recite ako sam nešto fulao, nadam se da sam sve dobro smjestio.

Hellboy
14-06-2009, 22:05
Zasad imamo 3 bounty huntera, jednog aristokrata, jednog manijaka sa droidima (:D) i jednog padawana. Neloš omjer. Očekivao sam tonu high-end Sithova i sličnih sranja.

Grim
14-06-2009, 22:07
Ja volim Bounty Huntere, oni rulaju :)

Arbiter of Change
14-06-2009, 22:14
Ime:Forsyth Qui'nel
Rasa:Human
Klasa: Bounty Hunter
Homeworld:Naboo
Weapon of choice:S-5 Heavy Blaster Pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/S-5_heavy_blaster_pisto)l

BiografijaS: --U izradi--

P.S. Koristio sam Wookiepediju, no svejdeno mi recite ako sam nešto fulao, nadam se da sam sve dobro smjestio.
Kulno je, ali biografija je ono što je bitno. :)
Ako zapnete sa imenima negdje, slobodno iskoristite neki name generator ili tako nešto, čisto da vas ne ograničavaju tehnikalije.

@Hellboy:
Ja sam se baš bojao da će biti gomila BH-a i ispalo je tako. :)
Vjerojatno Sithova nema jer im se život svodi na... pa, koliko vidimo samo na izazivanje Jedija i umiranje od strane istih. Droid manijak, ha.

Grim
14-06-2009, 22:18
Pa valjda ce nam se pridruzit jedan Sith, valjda. Bilo bi lijepo da ima par vise Jedia i Sithova ali nevjerujem da ce se to dogodit ^^

str1k3r
14-06-2009, 22:20
Lako ja promjene unesem, moj lik još nije gotov^^ :)

Hellboy
14-06-2009, 23:52
Eh sad, osim pravih Sithova koji su negdje daleko, jedini korisnici Tamne strane u tom razdoblju bi bili sam Palpatine, Maul i eventualno Dooku koji je jedan od izgubljene dvadesetorice Jedi Mastera. Tako da ubacivanje još Sithova u igru ne bi bilo...lore-wise...

Arbiter of Change
15-06-2009, 00:58
Uvijek možeš biti neki tamo smegan kojeg nitko nije primjetio... svi znamo da to uvijek prolazi. :)

Ili možeš nekako JAKO rastegnuti Lore o C'baoth-u budući da se o njemu pravome praktički ništa ne zna (ima naznaka da nije bio klasični stereotip Jedija) i možeš reći da je njegov klon u biti bio pravi on, samo što to nitko nije znao... a ta njegova prava slika nije daleko od Sitha, ili tako nešto. Ali bolje ne, dosta nam je jedan lightsaber user koji koristi oružje za kompenzaciju. :)

str1k3r
15-06-2009, 01:00
--Konačan odabir lika--

Ime:Forsyth Qui'nel
Rasa:Human
Klasa: Bounty Hunter
Homeworld:Naboo
Weapon of choice:S-5 Heavy Blaster Pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/S-5_heavy_blaster_pistol)

BiografijaS:Rođen na Naboo-u u plemićkoj obitelji Qui'nel, od majke Abelie i oca Janusa, mladi Forsyth je u ranom djetinstvu pokazivao neobičnu intuitivnost i inteligenciju stoga je već sa 12 god dobio administrativnu dužnost na dvoru.
Sa 14 god je već pokazivao znakove dosade i potpune nezaintresiranosti u jednoličan i zamoran posao nižeg administratora na dvoru stoga u rano proljeće napušta, privremeno, sigurnost svoga doma i odlazi na jedan od tri mjeseca u orbiti svojega planeta.
Otišao je od doma zbog potrage za avanturom i nečim zanimljivijim od dosadnog posla na dvoru, u pratnji svojeg prijatelja Nix-a, Nix je skraćeno za Nialrenyx Stovak, sletio je na Rori, jedan od mjeseca planeta Naboo. Njegovo konačno odredište nije bila kolonija Narmle već spilje sakrivene u dubini džungle, no ubrzo otkriva da spilje Rori-a nisu mjesto za samostalno istraživanje u pratnji prijatelja. Sedmog dana ekspedicije ušao je u neobično duboku spilju sam samcat, Nix je ostao u kampu, pakirao stvari za povratak, kojeg su sami napravili jer su planirali sedam dana istraživanja, sedam dana otkrivanja, sedam dana zabave, no sedmi dan je bio sve samo ne zabavan. Kako je Forsyth ulazio sve dublje u spilju osjetio je nekakav miris, jak miris, dopirao je iz dubine spilje. Miris nije bio ugodan. Odvratio bi svakoga tko bi prolazio tamo, gotovo svakog.
Kako se Forsyth približavao kraju spilje ugledao je tragove krvi i tjela potpuno isušena svake tekućine, nije razmišljao, nastavio je dalje neobazirući se na unakažena tjela koja su ležala pred njime. Došavši do kraja spilje ugledao je kosti naslagane na sablasnu hrpu, u daljini je ugledao nešto kako mu se približava, nije bio siguran što je to, no približavalo se velikom brzinom, udarilo ga je, srušilo na pod, u strahu i u neizvjesnosti, ležeći bespomoćno na podu, Forsyth je osjećao kako se vlažni, tamni, zidovi spilje polako sužavaju, nije se dao omesti. Ustao je. Ugledao je nešto što nikako nije htio vidjeti. Borgle šišmiša, zurio je u njega, ali ne samo u njega, već u cijelo jato šišmiša koje je pohrlilo prema njemu. Okrenuo se i počeo trčati, trčao je koliko je god mogao, derao se koliko je god mogao, ali Nix ga nije čuo, Nix je nestao. Pred sami izlaz dohvatili su ga šišmiši, počeli ga vući duboko u crnu unutrašnjost spilje. Nije se dao, borio se koliko je god mogao, jedan šišmiš ga je dohvatio za nogu, no Forsyth je svoju nogu povukao snažno naprijed, otrgnuvši je od šišmiša, no uz cijenu. Velik dio mišića šišmiš je odnio sa sobom u spilju. Čudom, kako je ovaj isti odnio svježe meso u spilju tako je i ostatak jata pošao u spilju, kako su nestajali u tmini spilje Forsyth je zazivao Nix-a, no on se nije odazvao. Forsytha su spasili lovci na šišmiše, profesionalni krotitelji egzotičnih životinja.
Dok se oporavljao u bolnci u Narmle-u, saznao je da je izgubio prijatelja, kojeg je volio i cjenio, i velik dio lijeve noge, koju danas zamjenjuju bio-kibernetički implantati.
Vratio se na Naboo, godine su prolazile, oženio se Nix-ovom sestrom Aleai, koja je zadržala svoje prezime, ali i majčino djevojačko, pa je tako postala
Aleai Qui'nel Kor-Stovak, ali, budući da je sudbina to tako htjela, uzela mu je i Aleai i sina Nialrenyx-a kojeg je nazvao po svome nestalom prijatelju Nix-u, budući da su oboje umrli od zaraze Death Seed-om tjekom obiteljskog izleta, čudno je kako Forsyth nije bio zaražen, valjda je bio imun. Otac i majka umrli su nedugo nakon njegova povratka sa Rori-a. Ostavši sam odlučio je napustiti svoj udoban dom koji je imao na Naboo-u i jednostavno lutati galaksijom. Prodao je sve što je njegov otac posjedovao. Kupio je sebi oružje iako se to protivilo načelma njegova oca koji je bio pacifist kao i Nix, kupio je S-5 Heavy Blaster Pistoll od umirovljenog kraljevskog vojnika . Kupio je i
N-1T Advanced Starfighter (http://starwars.wikia.com/wiki/N-1T_Advanced_Starfighter). Bio se sada spreman, spreman izazvati cijelu galaksiju, izazvati sve koji mu se protive, izazvati samu sudbinu. Otišao je sa Naboo-a u nadi da će se jednog dana vratiti.

P.S. Kako vam se sviđa? Jeli dobro ili sam nešto fulao, opet, koristio sam Wookiepediu ali ako sam što fulao recite da promjenim.

Arbiter of Change
15-06-2009, 01:05
Isse, ovo je najveća biografija ikad... razdvoji je na odlomke da izbjegneš wall-of-tekst efekt. :)

Inače je sve OK (ono, neću sad provjeravati svaku činjenicu... to ostavljam Hellu), ali fak, ovo skoro pa da je za IC temu već. Ono, sve se bojim pomisliti kakvi će ti biti postovi tamo... jedva čekam. Heh, sad sam tek shvatio homage - Nixa. :)

str1k3r
15-06-2009, 01:18
Ah što da kažem, ideja i mašta i volja i želja ništa više, ideja i volja najviše mašta dođe sama,.
Čuo sam da Nix bio neki lik na forumu, ali sam mu zato dao ime Nialrenyx, bi li mi vjerovao kad bih ti rekao da mi je ideja za priču, imena itd. sama dolazila.

Maloki
15-06-2009, 13:03
I'm in.
Probat ću večeras nakon posla srediti lika.
Btw, smijem biti gray jedi? :)

Hellboy
15-06-2009, 13:10
Jinn je bio gray. Bio je toliko na strani Jedija koliko je bio slobodan i nesputan njihovim pravilima u tolikoj mjeri kao njegov padawan. Winduov stil borbe je balansirao između svjetla i tame.

str1k3r
15-06-2009, 13:12
Hell, jel' moja biografija dobra ili sam nešto fulao? Čujem da si ti stručnjak pa da te pitam jel+.

Feanor
15-06-2009, 13:17
I'm in.
Probat ću večeras nakon posla srediti lika.
Btw, smijem biti gray jedi? :)

Mozes biti i g(r)ay jedi??'

Hellboy
15-06-2009, 13:34
Now, now, nećemo bendati lore. Gay vodi na tamnu stranu. :D

@striker
Kakav stručnjak? Bah, ni približno. Ali koliko vidim sve štima, nisi ubio nikog bitnog, nisi dodao stvari koje se pojavljuju tek kasnije, nisi stvorio overpowered lika. Biografija je prekrasno dugačka, samo si formatiraj tekstove u manje dijelove tako da nemaš zid teksta koji odbija i najzagriženije...privrženike. :D

str1k3r
15-06-2009, 13:40
U tom slučaju počinjem pisati u IC :friends:

Arbiter of Change
15-06-2009, 14:32
Kad god želiš.
@Grim: Dao si fetch & deliver quest jadnom čovjeku? :D

Grim
15-06-2009, 14:38
Mhm... mozda :)

Hellboy
15-06-2009, 14:39
Osmislio sam nastavak priče. Budem ga natipkao kad dođem kući. Baš mi je keksi ono što čeka našeg junaka. :D

Grim
15-06-2009, 14:41
Osmislio sam nastavak priče. Budem ga natipkao kad dođem kući. Baš mi je keksi ono što čeka našeg junaka. :D
Ja pricu samo napisem, uopce je ne smisljam prije pisanja, sve mi dolazi instantno. (iako nisam bas nesto dobro napisao xD)
Kako god svida mi se ovaj roleplay :)

str1k3r
15-06-2009, 14:42
Kako god svida mi se ovaj roleplay :)

Jelda, najbolja tema.... nepamtim od kad. :D

i što je najbitnije, imam ideja uff.....

Grim
15-06-2009, 14:46
Ja cu sada ubrzo napisat nastavak, sada imam problema s winsima....

cham3leon
15-06-2009, 14:52
Ja još nemam pojma šta će se dešavati na Coruscantu u nastavku. Pošto i nisam neki poznavatelj SW lorea, Hellboj, objasniš ukratko što se točno događa na tom planetu u zadanom vremenskom razdoblju?

Arbiter of Change
15-06-2009, 15:09
Kao nadomjestak za Hellboya; na Coruscantu ti se trenutno ništa ne događa jer glavni događaji filmova (Fantomska Prijetnja, jel'te) tek sada počinju i u biti još je na vlasti Stara Republika sa onim Kancelarom Valorumom ili kako se zove. Uglavnom, statična republika. Za više informacija o Coruscantu (uvijek preporučam Wookipediu, barem za provjeru činjenica ako ne za izvlačenje samih ideja): http://starwars.wikia.com/wiki/Coruscant

Eventualno možeš uključiti neki spomen ovoga, ali bolje je da sam stvoriš svoju priču:

In 33 BBY, terrorist organization The Flail, accusing the Galactic Senate of corruption, disrupted public services of Coruscant, including commerce, communications, traffic and weather, destroying property and lives while doing so. They were stopped by agents of Finis Valorum.

Arbiter of Change
15-06-2009, 18:38
Dobar post str1k3r, svidio mi se fokus na dijalog bez previše odugovlačenja. :)

str1k3r
15-06-2009, 18:39
Ma idem drito u sridu sa većinom dijaloga^^
Jesi vidio naslov epizode ? :)

Arbiter of Change
15-06-2009, 18:42
Jesam. Gade, kako se nitko prije nije toga sjetio (imenovati poglavlja)? :D

Grim
15-06-2009, 18:44
Ja necu stavljat poglavlja, jer bi mi to malo cudno isplao, iako urednije.

str1k3r
15-06-2009, 18:44
Arbiter ,još stigneš, reci da je ono bio Prologue a da sad keće radnja^^.

Hellboy
15-06-2009, 18:46
Sad više nije fora. Ostajem pri svojem načinu i otipkat čem završetak pustolovine na Dandalasu kad dođem kući. :D

str1k3r
15-06-2009, 19:05
Ja nisam znao kako napisati Twi'lek u ženskom rodu na hrvatskom, pa sam pisao Twi'lekica^^ :D

Grim
15-06-2009, 19:50
Ja nisam znao kako napisati Twi'lek u ženskom rodu na hrvatskom, pa sam pisao Twi'lekica^^ :D
Također, vraziji hrvatski, lakse bi na engleskom bilo pisat. ^^

str1k3r
15-06-2009, 19:57
Ja nisam znao kako napisati Twi'lek u ženskom rodu na hrvatskom, pa sam pisao Twi'lekica^^ :D
Također, vraziji hrvatski, lakse bi na engleskom bilo pisat. ^^

Što se mene tiče, može.

cham3leon
15-06-2009, 20:00
Kao nadomjestak za Hellboya; na Coruscantu ti se trenutno ništa ne događa jer glavni događaji filmova (Fantomska Prijetnja, jel'te) tek sada počinju i u biti još je na vlasti Stara Republika sa onim Kancelarom Valorumom ili kako se zove. Uglavnom, statična republika. Za više informacija o Coruscantu (uvijek preporučam Wookipediu, barem za provjeru činjenica ako ne za izvlačenje samih ideja): http://starwars.wikia.com/wiki/Coruscant

Eventualno možeš uključiti neki spomen ovoga, ali bolje je da sam stvoriš svoju priču:

In 33 BBY, terrorist organization The Flail, accusing the Galactic Senate of corruption, disrupted public services of Coruscant, including commerce, communications, traffic and weather, destroying property and lives while doing so. They were stopped by agents of Finis Valorum.

Puno hvala, idem nešto iskemijat.

Inače, u slučaju da napravim interakciju s nečijim drugim likom, mogu li ja onda usporeno ispričati i njegovu priču tokom interakcije?

Arbiter of Change
15-06-2009, 20:06
Preporučam da se dogovoriš putem PP-a s tom drugom osobom, ali bolje ne miješati druge igrače u svoj RP, bar ne za sada jer ljudi ne vole baš kad drugi stavljaju riječi u usta njihovim likovima ili kad govore što rade. Možda kao spomen na ono što je ta druga osoba napisala u svom zadnjem postu (npr, primijetiš kako brod te druge osobe prolazi ili slično), ali ništa u čemu ti interaktivnoSsudjeluješ u njegovoj priči ukoliko se ne dogovorite drugačije.

str1k3r
15-06-2009, 20:11
Ja ne bih preporučio međusobnu interakciju, barem ne dok osoba s kojom želiš interakciju ne bude poznata tj. poznat karakter te osobe ako je iz tuđih postova.

Grim
15-06-2009, 20:31
Ja nezelim trenutacno nikakvu interakciju s ostalim likovima. :)

Hellboy
15-06-2009, 20:46
Dandalas kompletiran. Phew. :D

Arbiter of Change
15-06-2009, 21:38
Ja nezelim trenutacno nikakvu interakciju s ostalim likovima. :)
O RLY? Ne želiš smexy žene koje bi ti moj lik mogao unajmiti? :)
Inače, pokazujem da mogu trkeljati satima bez da radnju maknem više od nekoliko minuta... car sam.

cham3leon
15-06-2009, 21:41
Ok, ni ja ne planiram interaktirati još sada, ali kako se bude stvar razvijala, mislim da bi bilo lijepo spojiti priču dvaju likova koji se dotad nisu znali. Kao da je Koontz pisao priču :D

Hellboy
15-06-2009, 21:43
Daaaaaaamn Arby. Natukao si toliko stvari a vremenski je prošlo svega par minuta. I da, jesam li jedini koji zamišlja tvoju Twi'lekicu kao curu koja vuče na Aaylu?

Grim
15-06-2009, 21:48
Vec smo na 2 stranice, brzo nam ide :)

cham3leon
15-06-2009, 21:48
Inače, ljudi, svaka čast!

Zaista sam ostao iznenađen tekstovima koji su postani u ovom roleplayu. Ne samo da su gušt za čitati, već su i prava mala književna djela, vrhunski maštovita. Samo tako dalje!!!

Herr Schnitzel
15-06-2009, 21:48
Ja ne mogu a da se ne divim toj pažnji prema detaljima, opisima mjesta i likova. Kao da sam tamo dok čitam Arbyjeve tekstove.

Ni ostali nisu loši, dapače. Posebno moram pohvaliti Hellboya, Strikera i kameleonče.
Za Feanora i Grima se vidi da imaju dobre ideje, ali mogli bi još malo pogurati što se stilskog dijela tiče, pripaziti na gramatiku i takve stvari :)
Naravno, ne želim obeshrabrivati, samo dajem prijateljski savjet.

Grim
15-06-2009, 22:00
Trudim se, napredovat cu ja :) ... (nakon nekog vremena)
Te molim vas da komentirate moje tekstove sto vise, da uocim pogreske te da se popravim :)

Arbiter of Change
15-06-2009, 22:46
Drago mi je da vam se sviđaju tekstovi i moja nemogućnost pomicanja radnje bez odugovlačenja. :)

Inače, svi su tekstovi jako dobri i to svaki na svoj način (nemojte se uvrijediti ili nešto ako ne komentiram nečiji post, to je samo tako), samo moram napomenuti da mi je ovaj zadnji Grimov izvukao smiješak na lice jer sam ga doslovno vidio kao "quest -> nagrada iz questa", posebno u razgovoru. Preporučio bi ti da ne iznosiš samo osnovnu ekspoziciju (išao tamo, napravio ovo, ubio onog tipa, itd) već da to malo razgovjetnije opišeš riječima. Mislim, SVI mi u biti pratimo taj oblik događaj-po-događaj samo što ga maskiramo opisima, fluidnim tijekom radnje ili pak jednodijelnom radnjom koja nema lako razdvojivih dijelova. Ukratko; blebeći i opisuj tako da mi možemo vizualno zamisliti ono što čitamo. :)

@Hell:
Ne znam, nisam se još pozabavio Twi'lekicom, ali doći će ona na red. I da, samo sam čekao kad ćeš osakatiti nekoga, SAMO SAM ČEKAO. :D

str1k3r
15-06-2009, 22:47
I meni je drago da se Šnicli, a vjerojatno i ostalima sviđaju moji tekstovi(tekst), Vidim da sam donekle potaknu trend velikih postova u IC-u:)

Hellboy
15-06-2009, 22:49
Drago mi je da vam se sviđaju tekstovi i moja nemogućnost pomicanja radnje bez odugovlačenja. :)

Inače, svi su tekstovi jako dobri i to svaki na svoj način (nemojte se uvrijediti ili nešto ako ne komentiram nečiji post, to je samo tako), samo moram napomenuti da mi je ovaj zadnji Grimov izvukao smiješak na lice jer sam ga doslovno vidio kao "quest -> nagrada iz questa", posebno u razgovoru. Preporučio bi ti da ne iznosiš samo osnovnu ekspoziciju (išao tamo, napravio ovo, ubio onog tipa, itd) već da to malo razgovjetnije opišeš riječima. Mislim, SVI mi u biti pratimo taj oblik događaj-po-događaj samo što ga maskiramo opisima, fluidnim tijekom radnje ili pak jednodijelnom radnjom koja nema lako razdvojivih dijelova. Ukratko; blebeći i opisuj tako da mi možemo vizualno zamisliti ono što čitamo. :)

@Hell:
Ne znam, nisam se još pozabavio Twi'lekicom, ali doći će ona na red. I da, samo sam čekao kad ćeš osakatiti nekoga, SAMO SAM ČEKAO. :D
Hej, sakaćenje i mastera baziram na meni omiljenom liku iz cijele heksalogije. :D

Još Anakin-like elemenata čem uvesti. :D

str1k3r
15-06-2009, 22:52
Mislio sam crtati u slobodno vrijeme, ali me ovo oduševilio i jednostavno nemrem prestati smišljati ideje. Ideje koje bi mi se činile savršene, kada nebih mogao doći niti do jedne, mi se čine trećerazrednima sada.
Mislim tekstovi su fenomenalni, nemam riječi.

Grim
15-06-2009, 22:54
Drago mi je da vam se sviđaju tekstovi i moja nemogućnost pomicanja radnje bez odugovlačenja. :)

Inače, svi su tekstovi jako dobri i to svaki na svoj način (nemojte se uvrijediti ili nešto ako ne komentiram nečiji post, to je samo tako), samo moram napomenuti da mi je ovaj zadnji Grimov izvukao smiješak na lice jer sam ga doslovno vidio kao "quest -> nagrada iz questa", posebno u razgovoru. Preporučio bi ti da ne iznosiš samo osnovnu ekspoziciju (išao tamo, napravio ovo, ubio onog tipa, itd) već da to malo razgovjetnije opišeš riječima. Mislim, SVI mi u biti pratimo taj oblik događaj-po-događaj samo što ga maskiramo opisima, fluidnim tijekom radnje ili pak jednodijelnom radnjom koja nema lako razdvojivih dijelova. Ukratko; blebeći i opisuj tako da mi možemo vizualno zamisliti ono što čitamo. :)

@Hell:
Ne znam, nisam se još pozabavio Twi'lekicom, ali doći će ona na red. I da, samo sam čekao kad ćeš osakatiti nekoga, SAMO SAM ČEKAO. :D
Eh takve komentare ja zelim, evo sada cu nastojat popraviti to :)

Hellboy
15-06-2009, 22:54
Da imam dovoljno vremena posvetio bih se izradi stripa baziranog na ovim pričama. Bože dragi kako bi takav strip posjedovao. :D

str1k3r
15-06-2009, 22:57
Da imam dovoljno vremena posvetio bih se izradi stripa baziranog na ovim pričama. Bože dragi kako bi takav strip posjedovao. :D
Ane, to bi posjedovalo Big Time :pray: :pray:, nego stiže u "kina" uskoro Ponovno Rođenje - II dio

Feanor
15-06-2009, 23:24
Ja ne mogu a da se ne divim toj pažnji prema detaljima, opisima mjesta i likova. Kao da sam tamo dok čitam Arbyjeve tekstove.

Ni ostali nisu loši, dapače. Posebno moram pohvaliti Hellboya, Strikera i kameleonče.
Za Feanora i Grima se vidi da imaju dobre ideje, ali mogli bi još malo pogurati što se stilskog dijela tiče, pripaziti na gramatiku i takve stvari :)
Naravno, ne želim obeshrabrivati, samo dajem prijateljski savjet.

PA i sam sam rekao da neznam nesto posebno pisati, a što se tiče mog stila, pa pokušavam se unjeti u svoj karakter jer se svijet gleda kroz njegove oči, a on je pak sirovi bounty hunter kojeg ne zanimaju ljeni odbljesci sunca na krovima i spora jata konvojskih brodova. Nije on pjesnička Jedi dušica ili ljeni bogataš koji nema pametnijeg posal nego gledat krovove xD...Ali to mi je samo opravdanje za moje loše stilsko izražavanje pa....

I samo sam htio nadodat da se meni baš sviđa to što svako piše različitim stilovima, netko se više koncentrira na opise, netko na dijaloge, netko na unutarnje monologe i tako...

EDIT:Evo kod ovog zadnjeg dijela na Tatooine-u sam se malo više potrudio xD

Maloki
15-06-2009, 23:52
Evo bio zasad, probat ću uskoro napisati kakav događaj. Vjerojatno ću pisati u prvom licu jer si mogu više toga dopustiti.

Ime:SVaron Colsan
Rasa:SHuman
Klasa:Sex-Jedi/skitnica
Homeworld:SJabiim
Companion:SSaul (Gizka)
Weapon of choice:SJedi Mind Trick, shoto

Bio:SRođen na Jabiimu, Varon je ubrzo odveden na Coruscant u sjedište Jedi reda zbog povećane količine midi-chloriana.
Varon se pokazao kao vrlo vješt Youngling i u dobi od 10 godina mlada i talentirana Althea Jonos ga bira za svog padawana.
Godine su prolazile i Varon je pokazivao sve manje i manje interesa za jedi redom i sve više i više interesa za svojom učiteljicom Altheom.
Konačno, u dobi od 18 godina čini kobni potez - pokušava zavesti svoju učiteljicu što završava slomljenom rukom (njegovom) i izbacivanjem iz Jedi reda.
Narednih 5 godina provodi praveći svoj shoto (stari lightsaber mu je oduzet), a za život zarađuje varajući u Sabaacu zahvaljujući Jedi Mind Tricku. No kako nije bio najvještiji sa njime, često biva otkriven što rezultira batinama od strane raznih tjelohranitelja.
U međuvremenu je naišao i na gizku koju je uzeo za ljubimca i nazvao ga Saul. Od tog trenutka Varon ne ide nikud bez Saula.
Sa navršenih 23 godina Varon napokon odlučuje napustiti Coruscant i ukrcava se kao slijepi putnik na brodu za Nar Shaddaa.

Hellboy
16-06-2009, 00:07
Oh gawd, ovaj lik je napravljen od čistog sexa i wina. Kao što rekoh Šnicli:
Već vidim nekog razvaljenog isusa kako u poderanoj halji pokušava otkupiti štogod hrane na nekom zabitom svijetu:
"Credits will do fine"
*mahne rukom*
"No, they won't..."

Herr Schnitzel
16-06-2009, 00:08
And the subsequent beatings begin :)

str1k3r
16-06-2009, 00:09
To je dobro , kaj? Sviđa mi se raznovrsnost likova, ima nas svakakvih. :D

Hellboy
16-06-2009, 00:11
To je izvrsno. Nikad nisam razmišljao o Jedi skitnicama koji bivaju izbačeni iz Reda. Osobito ako su pokušali napastovati učiteljicu. :D

str1k3r
16-06-2009, 00:12
Ja dajem ljevu ruku u vatru, ako kod njega ne bude sex scena. :D
Zapravo... sad mi je dao ideju :D

Maloki
16-06-2009, 00:13
Drago mi je što vam se sviđa :)
Sad je drugi problem - treba smislit dobre priče :(

Hellboy
16-06-2009, 00:13
Očemo opise koji će zasjeniti određene stvari iz Mass Effecta. Naravno sa Twi'lekicama umjesto tamošnjih ženki. :D

str1k3r
16-06-2009, 00:14
Maloki, samo kreni, priča dođe sama, ako to želiš jel'

Feanor
16-06-2009, 00:15
Sad mi je malo glupo mjenjat stil, ali citajuci ove stare dijelove shvatio sam da ovo sto sam pisao prilično suho reklo bi se, tako da cu sad probat ubacivat malo vise opisa.
Wish me luck...

str1k3r
16-06-2009, 01:21
Evo ga, II.dio gotov, ne znam dali da napravim triologiju od prve epizode ili 4-ero logiju, kaj bi mi bilo bolje?
I, kako vam se sviđa? :)
@Arbiter, tvoj lik izgleda ne podnosi baš svemirska putovanja, zanimljiv dodatak :D

cham3leon
16-06-2009, 06:35
Da imam dovoljno vremena posvetio bih se izradi stripa baziranog na ovim pričama. Bože dragi kako bi takav strip posjedovao. :D

Dovoljan bi bio neki kopi-pejst u jedan e-book. Strip bi bio pure awesomeness. Zapravo, jednom kad napunimo dovoljno stranica i pomalo zaokružimo priču, lako bi palo nešto tako, slažete se?

Hellboy
16-06-2009, 07:13
Ne bi bilo loše i koju ilustraciju ubaciti. :D

Maloki
16-06-2009, 10:03
Zanima me jedna stvar - hoće se naše priče ispreplitati?

str1k3r
16-06-2009, 10:04
Kažu da nema PvP-a, ali u nekom dogovoru bi se mogle ispreplitati.
BTW- kako vam se sviđa novi nastavak moje priče :)

Herr Schnitzel
16-06-2009, 10:06
Ja sam za to da bude interakcije, ali ne oruzane :)
Uglavnom, trebalo bi se dogovoriti preko PPa/MSNa o smjernicama, a zatim se ipak morate uzdati u osobu koja pise da ce dobro prezentirati ono sto ste zamislili.

@striker - prica je odlicna, iscekujem(o) nastavak.

BTW, moze koji komentar o mojoj prici? Nekako mi se cini da sam presuhoparan u usporedbi s ostalima.

str1k3r
16-06-2009, 10:12
Tvoja priča je isto dobra, Šnicla, nisi suhoparan, sviđa mi se što je u prvom licu, osobnija je nekako, više nalikuje na memoare :)

Herr Schnitzel
16-06-2009, 10:12
Na pocetku sam spomenuo da je to holodnevnik :)

str1k3r
16-06-2009, 10:15
Zanimljivo je jako.
BTW, da ja svoju prvu epizodu/poglavlje stavim u 3 ili u 4 dijela, pitam zato da znam da ne ispadne naporno?

Hellboy
16-06-2009, 10:36
Stavi kako god hoćeš. Nama ne smeta. Naprotiv. :D

Arbiter of Change
16-06-2009, 11:45
@str1k3r:
- Ne treba, sredim si ja poglavlja kasnije ako mi se bude dalo. Mod sam tu pa nemam vremenska ograničenja.
- Strah od letenja sam dodao jer sam želio konačnu dati slabost jednom svom liku, nešto što još nisam nikada napravio. Osobno mislim da je ispalo cheesy i pretjerano, ali (valjda) ću imati priliku još istražiti to u nekom budućem događaju koji tek slijedi.
- Dobar ti je nastavak priče, ovaj put dijalog zasjenjuje sve ostalo. Posebno zadnja linija koje me asocirala na "and so it begins". :)

@Herr Schnitzel:
Suhoparno? Nipošto, imam osjećaj da ti i Hellboy pišete nekako najbalansiranijeSod većine nas, tj. da imate dobru dozu dijaloga, opisa i same radnje, ali i da dobro baratate njima.

E da, dobrodošao Maloki.

str1k3r
16-06-2009, 11:52
Drago mi je što ti se svđa, baš sam to upario s naslovom, to sam imao u planu od početka poglavlja/epizode^^
BTW, hoće nteko postat u IC, ako nitko ne posta uskoro, mada nevolim to raditi, ali bit će double post^^
Mada uvjek pretjeram u nečem, bio to dijalog, unutarnje misli, opis radnje itd. ...

Hellboy
16-06-2009, 12:15
Trenutno sam na poslu, nadgledat ću robovanje jedne mlade dame dok bude prala izlog (FTW). Postam nastavak svoje priče kad budem bio u miru, tišini i tmini mojih odaja. :D

Arbiter of Change
16-06-2009, 12:39
BTW, hoće nteko postat u IC, ako nitko ne posta uskoro, mada nevolim to raditi, ali bit će double post^^
Ma postaj slobodno, nema veze. Nije da spamamo ovdje ili tako nešto. :)

Grim
16-06-2009, 12:40
Ah fakat sam se uzivio, sada mi je zao sta cu ostat bez interneta na mjesec dana.... damn :cry:

str1k3r
16-06-2009, 12:41
Ah fakat sam se uzivio, sada mi je zao sta cu ostat bez interneta na mjesec dana.... damn :cry:
Why?

Grim
16-06-2009, 12:49
Ah fakat sam se uzivio, sada mi je zao sta cu ostat bez interneta na mjesec dana.... damn :cry:
Why?
Ehm, popravni iz matematike... :(

str1k3r
16-06-2009, 12:50
I ja isto frende, isto popravni iz matematike... ali ne ostajem bez interneta

Grim
16-06-2009, 12:52
Blago tebi, ja ostajem bez interneta, kompa i love....

str1k3r
16-06-2009, 12:54
Al' na mjesec dana, što to nije malo pretjerano?

Grim
16-06-2009, 12:57
Njima nije, mozda mi ni ne vrate komp... :cry:

Arbiter of Change
16-06-2009, 15:31
Gamerska solidarnost je kulna stvar, ali ajmo mi ostati na temi. Sad samo još trebam naći vremena za napisati idući dio.

cham3leon
16-06-2009, 17:46
Ovo je inače super stvar, na ovom forumu sam mnogo naučio o računalnim stvarima, sad ću izbrusiti i spisateljsku vještinu na SF žanru. S obzirom da sam počeo pisati SF priču koju zaista želim uspješno dovršiti, jako će mi dobro doći^^

str1k3r
16-06-2009, 18:48
III dio je objavljen, dojmove molim, iskrene dojmove. :D

Maloki
16-06-2009, 19:23
E ljudi, ja večeras idem na Kosovo tako da će te se morati strpiti cca 10 dana sa mojom pričom.
Mislim, imat ću pristup internetu tu i tamo ali samo na kratko, ništa značajno.
Nadam se da se ne ljutite.

str1k3r
16-06-2009, 19:26
Ma ne, di bi se ljutili^^
Piši kad nađeš vremena :D

Grim
16-06-2009, 19:39
Uf str1k3r dobro si ti to udario, ovaj ti je jos veci od prosla dva, procitat cu poslije kada svoj dovrsim ^^

Arbiter of Change
16-06-2009, 19:44
Šta je ovo sada, svi bi na Coruscant. :)

Dobar tekst, samo preporučam da ne zapisuješ nužno odmahSsve što ti prvo padne na pamet jer obično tu ideju treba dodatno izbrusiti i preformulirati, posebno kad su dijalozi u pitanju (u kojima ja sakam btw, zato i vidite da ih slabo koristim) jer trebaš stvoriti onu nekakvu fluidnost kad likovi razgovaraju, a ne kao da svatko od njih samo čita svoj dijalog bez da vidi ovog drugog... osim ovaj, ako to stvarno nije slučaj.

str1k3r
16-06-2009, 19:51
Pa... trudio sam se stvoriti fluidnost posebno između Dulce-e i Forsytha, nadam se da mi je donekle uspjelo, i osjećaj napetosti također, na kraju tj.
I grim, reci kako ti se svidio^^

cham3leon
16-06-2009, 19:54
Šta je ovo sada, svi bi na Coruscant. :)

Bez brige, za koju "epizodu" ću mijenjati lokaciju. :D

Grim
16-06-2009, 20:02
Evo i ja sam napisao nesto, sada idem procitat od str1k3ra.
Molio bih da recete kako sam napisao, komentari su vrlo dobrodosli, pozitivn i negativni :)

Arbiter of Change
16-06-2009, 20:11
Pa... trudio sam se stvoriti fluidnost posebno između Dulce-e i Forsytha, nadam se da mi je donekle uspjelo, i osjećaj napetosti također, na kraju tj.
Dobro je, samo što je još bolje kad na dijalog nekog lika dodaš onu notu koja kaže da ga baš TAJ lik izgovara, neki štih.

@Grim:
Masivno i posvuda ga ima. Što mislim? Zdipio sam ti jednu rečenicu u sig, to mislim. :)

str1k3r
16-06-2009, 20:26
... Gledao je malo uokolo ko je sve u baru, od vaznijih osoba primjetio je nekog Bounty Huntera koji je razgovarao s dvije vrlo zgodne Twi'lekice, ...
Zašto mi ovo zvuči poznato.... :D
BTW Grim, ovu si savršeno ukomponirao.

Grim
16-06-2009, 20:31
Pa... trudio sam se stvoriti fluidnost posebno između Dulce-e i Forsytha, nadam se da mi je donekle uspjelo, i osjećaj napetosti također, na kraju tj.
Dobro je, samo što je još bolje kad na dijalog nekog lika dodaš onu notu koja kaže da ga baš TAJ lik izgovara, neki štih.

@Grim:
Masivno i posvuda ga ima. Što mislim? Zdipio sam ti jednu rečenicu u sig, to mislim. :)
Isuse :rotfl:
Tek sam sada prijmjetio da sam tolko napisao, a str1k3r ono je potpuna slucajnost :)

str1k3r
16-06-2009, 20:33
Ma neka, dobro je ispalo, podsvjest FTW. Inače ovako kao da smo u drugom vremenu svi. Nitko nikog ne sreće, barem malo onako da ga vidi u baru jel'? Ovo daje veliku dozu realnosti. :)
Grim, kako ti se moje svidjelo? :D

Grim
16-06-2009, 20:37
Biti ce poslije interakcije, valjda.... :D

str1k3r
16-06-2009, 20:38
Misliš Forsyth i Dulcea^^ :D Ima kemije, a?^^

Grim
16-06-2009, 20:39
Mislim da sam poceo pisat malo prevelike tekstove, samo kada sam ga pogledao nije mi se dalo citat... :rotfl:
@str1k3r: daj ubaci malo... scena s... intimnijim stvarima... :D

str1k3r
16-06-2009, 20:42
Ah Grim... znaš kako to ide, gdje ima kemije ima i fizike, jel' tako?^^.

Hellboy
16-06-2009, 20:54
Ajd budite tako dobri pa nemojte ovo pretvarati u čet ili ću vas upucati. :D

Grim
16-06-2009, 20:57
Ajd budite tako dobri pa nemojte ovo pretvarati u čet ili ću vas upucati. :D
Oprostite druze komandate. :D

cham3leon
16-06-2009, 21:38
Dobro da nas upuca, samo nek nam grkljane ne dira :) (da, morao sam)

Inače, savjet Strikeru, pa malo i Grimu: Pod svaku cijenu izbjegavati nakrcavanje događaja u jednoj sekvenci priče. Ispadne jako loše kad gurate radnju naprijed bez da je objasnite dovoljno. U nekim trenucima treba nastojati da se otegne i odugovlači čim više. To se posebno odnosi na akcijske dijelove kad vas ponese dinamika pa počnete gurati radnju čim prije da biste došli do ključnog događaja.
Kao što ćete kasnije vjerojatno i vidjeti, akcijski dijelovi su jako teški za napisati kvalitetno čisto iz gore spomenutog problema. I sam imam dosta problema s tim. Samo naprijed!! :wink:

str1k3r
16-06-2009, 22:00
Ok Kamelonče, probat ću tako... ko' Arbiter ću, napričat masu toga a radnju pomaknuti koju minutu... :D
Mada mislim da nisam pomaknuo radnju predaleko a da je pri tome nisam dovoljno objasnio :D

cham3leon
16-06-2009, 22:35
Ne, ne, nisam to mislio. Mislim na to da ti je radnja tokom akcijskih dijelova "pregusta". Odjednom nestane opširnosti opisa tokom same borbe. Ne mislim na to da svaka akcijska sekvenca mora biti popraćena tonom čim sporijih opisa.

str1k3r
16-06-2009, 22:37
Ahhhh.... opisi, može čika str1k3r i to :)

Hellboy
16-06-2009, 23:02
Kakvo je mišljenje ekipe o jednom okupljanju na emoesenu u vezi e-booka?

str1k3r
16-06-2009, 23:03
Count me in boss, kad? ( ja mogu sad)

Herr Schnitzel
16-06-2009, 23:04
Pozitivno :)

Okupljanje je sada odma sada.

str1k3r
16-06-2009, 23:13
Ok, jel' to to, ili se čeka još...?

Hellboy
16-06-2009, 23:23
Prihvati me na MSN-u i dovuci se.

str1k3r
16-06-2009, 23:25
Prihvatio sam te, i vučem se već.

Arbiter of Change
17-06-2009, 05:46
Dobro da nas upuca, samo nek nam grkljane ne dira (da, morao sam)
Pusti to, moli se da ti ne počne rezati ekstremitete... to voli raditi. :)
@str1k3r: A ne. :)

Bando jedna, nisam mogao sudjelovati meetingu. Obavijestite me što je bilo.

I da, napisao jučer, ali nisam stigao c/p na forum tako da sam tek sada. Uključio sam čak i nekoliko referenci. :)

Grim
17-06-2009, 06:27
Nisam ni ja sudjelovao, morat cemo ponovit :)
Dodajte me na msn.

Hellboy
17-06-2009, 07:24
Well, sažetak bi bio - kolega Šnicla i ja, genijalni i sazdani od čistog sexa i wina kao i uvijek dobismo ideju da kontaktiramo LucasArts i ponudimo im nekakav oblik suradnje uzevši u obzir da i ovi naši tekstovi trenutno pripadaju njima. Trenutno pokušavamo dobiti konkretne brojeve koje bismo mogli predočiti u ponudi te bismo po slanju ponude morali napraviti i probni sadržaj pritom ne spominjući one već napisane tekstove jer su ipak njihovi. :D

Ako prijedlog prođe, LA bi dobio nekolicinu suradnika u lijepoj našoj, a nama bi išli svi komadi, slava, auti i lova koje bismo dobili svojim bestselerima. :D

Arbiter of Change
17-06-2009, 07:51
Kak'a suradnja, samo će ti uzeti što si napisao i još će te tužit, što će odvesti Hrvatsku u bankrot. :)
Ja sretan ako dobijem dio tih žena... i love... ni auto ne bi bio na odmet. Fak.

Inače, ovo mi je do sada vjerojatno najduži dio koji sam napisao tu.

Hellboy
17-06-2009, 08:43
Eh, zato smo odlučili napisati probni tekst nevezan za dosadašnje radove koje bismo držali u mraku do eventualnog pozitivnog odgovora. :D
Jer ipak, čak i da složimo potpuno besplatni e-book od materijala kojeg smo dosad nakupili, on pripada LA-u i kao takvog ga ne smijemo dijeliti okolo bez njihovog dopuštenja. Lukavo su se ogradili pa su potrpali apsolutno SVE materijale u svoju EULA-u vezanu za TOR.

Hellboy
17-06-2009, 10:29
Well, kolege Šnicla i Striker koji su sinoć bili privedeni na razgovor na MSN-u, stigao je odgovor od Cinestara:

Poštovani,

Te informacije su poslovna tajna i ne smijemo ih javno objaviti.

Lijep pozdrav,


Ne vidim zake bi to bila poslovna tajna, ali dobro, morat ćemo doći do tih brojeva na neki drugi način.

str1k3r
17-06-2009, 10:41
Zato što im je to vjerojatno lakše napisati nego kopati podatke, ali dobro. Plan B?

Feanor
17-06-2009, 10:47
Evo napisao sam, najnoviji dio, komentirajte molim vas, jeli prebrz razvoj radnje ili konverzacije,dali zvuči malo navino ovaj zadnji dio, jeli bolje/gore od prijašnjih djelova??
Svaki komentar je dobrodošao ako je konstruktivan naravno,a bit ce jer u ovoj temi nisu ljudi koji imaju ''ta priča nevalja jer nevalja'' tipa komentare...

BTW-Hellboy dodao sam te na MSN-u pa mi javite kad bude neki multi convo o SW-u xD...

Hellboy
17-06-2009, 11:22
Zato što im je to vjerojatno lakše napisati nego kopati podatke, ali dobro. Plan B?
Ići duljim putem. Sigurno postoji nekakva agencija ili neki qratz koji posjeduje podatke o prodaji ulaznica za kina. Cinestar bi nam bio glavna meta uzevši u obzir da je ipak najveći lanac. Našoj Wikipediji ne vjerujem za onaj podatak o Epizodi III. Nije mi dovoljno legitimna da to možemo iskoristiti.

Grim
17-06-2009, 11:25
Evo ja sam vas dodao na msn, :D
@ Fenaor:
Odlicno napisano, nemam negativnih komentara :)

Feanor
17-06-2009, 11:35
Hvala Grim :oops: ...Uglavnom sad ce sljediti više konverzacije, a manje unutarnjih monologa i razmisljanja V'arumka.Razmišljam čak i o tome da mu dodam sidekicka.

Grim
17-06-2009, 11:37
Pa kolko ja znam Bounty Hunteri vole radit sami, ponekad rade nakratko s nekim drugim pa ga koknu. Ti mozes uvest promjene u to :D

Feanor
17-06-2009, 11:39
MA ova smotana twi'lekica mi se sviđa, a i mlada je, a i mogla bi znati gdje ce se Neiki kretat, ali prvo bi bilo pod prisliom da ide s njim ali kasnije heheh tko zna, tko zna...

str1k3r
17-06-2009, 11:41
Odlično ti je ova Feanor. Nego... Boga pitaj što će on raditi s Twi'lekicom kad ju odvukao u nepoznato :D
Gammoreana si predobro opisao :D

Feanor
17-06-2009, 12:04
Pa nije predobro, moze to i bolje, vidiš sad kad sam opet prečitavo totalno sam skuzio da se nisam uopce pozabavio s fizičkim izgledima likova...živcira me što mi dok pišem takve stvari promaknu, ali sad cu opisat twil'ekicu xD fap fap fap

BTW-idem pisat odmah drugi dio dok su ideje još svježe..

str1k3r
17-06-2009, 12:06
Predobro osmišljeno, to sam htio reći.

Feanor
17-06-2009, 12:55
Evo napisao sam i sljedeći dio hahah, mogao bi ih sad još par, baš sam pun ideja danas.

str1k3r
17-06-2009, 13:00
Bacam se na IV-dio, s time bi trebao završitiSPonovno rođenje.
BTW, zanimljivo Feanor, ide ti danas :D

Feanor
17-06-2009, 13:09
Veselim se, ali mislio sam da će to biti trilogija xD

str1k3r
17-06-2009, 13:14
I ja sam, ali sam previše toga htio prikazati odjednom, pa će, eto, ispasti "četverologija". :D
Onda prelazim na novu epizodu, samo da joj smislim naziv :D

Arbiter of Change
17-06-2009, 13:20
Fakeru; prvo bi svi na Coruscant, a sada svi žele imati Twi'lek sidekickse... no fair. :D

Inače mi se sviđaju ova tvoja zadnja 2 posta (premda po meni fali još malo opisa), samo se uvijek pitam zašto ih formatiraš tako čudno. Ispada kao da si svaku liniju namijenio u svoj redak pa se čudno formatira na forumu. Zabavljam se zamišljajući točan izgovor imena V'arumk. :)

Inače Hell, svidio mi se tvoj Jedi pogled na Coruscant nasuprot mog hladnoga. Dobar kontrast.

Hellboy
17-06-2009, 13:22
Ako netko ima ideju kako doći do broja prodanih ulaznica u Cinestar kinima, nek ju slobodno iznese, jelte...

str1k3r
17-06-2009, 13:24
Pokušao sam "zdravo-seljački" preko Googlea, ukucao sam par ključnih riječi, ali 0 bodova.

Feanor
17-06-2009, 13:33
Fakeru; prvo bi svi na Coruscant, a sada svi žele imati Twi'lek sidekickse... no fair. :D

Inače mi se sviđaju ova tvoja zadnja 2 posta (premda po meni fali još malo opisa), samo se uvijek pitam zašto ih formatiraš tako čudno. Ispada kao da si svaku liniju namijenio u svoj redak pa se čudno formatira na forumu. Zabavljam se zamišljajući točan izgovor imena V'arumk. :)

Inače Hell, svidio mi se tvoj Jedi pogled na Coruscant nasuprot mog hladnoga. Dobar kontrast.

Više opisa hmmm, probat ću. Pozabavit cu se i s formatiranjem, da ti ne pate očice. :D, Hvala na pohvalama za ova zadnja dva posta.
Rekao sam da ću razmislit za Twiilek sidekick još...

Faker?

EDIT:Ja sam došao sa Coruscanta na Tattoine...

cham3leon
17-06-2009, 14:02
Ukoliko je potrebno i mene možete kontaktirati na emosen kad budem imao vremena.

str1k3r
17-06-2009, 15:19
Kada je sastanak partije?

Hellboy
17-06-2009, 15:33
Šnicla, Arby i ja smo ga održali. Završio je prije nekih 15 minuta. Došli smo do velikog napretka, hell usudio bih se reći ogromnog napretka. Još samo da dobijemo podatke koje trebamo, složimo priču po nacrtu kojeg smo osmislili i šaljemo da vidimo hoće li nam dati dopuštenje. :D

str1k3r
17-06-2009, 15:38
Pa kad to planirate podjeliti s nama, to što ste dogovorili?

Hellboy
17-06-2009, 15:47
Soon...very soon. :D

Šala, daklem, ovako, osmislili smo nacrt zasebne priče. Arby priča priču o uništenju Humbarinea. Tamo je imao krčmu u koju su navraćali naši likovi. Moj krijumčar, lokalna pijandura, šef policije i slični. Svi imaju zasebne priče ispričane kao što smo dosad pričali one priče u RP temi. I svima priče završavaju orbitalnim bombardiranjem. Jedino Arbyjev tragični krčmar ostaje da priča naše priče u godini 16 BBY, 4 godine nakon što je planetarna kora otopljena bombardiranjem a naši likovi izginuli.

str1k3r
17-06-2009, 15:49
Aha, to je Ok, dakle Arbiter samo prepričava naše priče. Awww, moram ubiti svog lika :(
BTW, ako opet budete imali sastanak, pozovite me, želim biti dio nečeg važnog :D

Grim
17-06-2009, 15:58
Aha, to je Ok, dakle Arbiter samo prepričava naše priče. Awww, moram ubiti svog lika :(
BTW, ako opet budete imali sastanak, pozovite me, želim biti dio nečeg važnog :D
Ja isto zelim!
Khm, uglavnom nakon sta nam dopuste to nakon nekog vremena cemo sklepit to s nasim roleplaying pricama u knjigu koja ce biti bestseller u cijelome svijetu, posadat cemo se zbog love te ce Hellboy svih upucati... ili izvadit grkljan,hmm, nisam jos siguran.

str1k3r
17-06-2009, 16:00
Igra po pričama :D ahhhh, ... wishes....

Grim
17-06-2009, 16:13
Odsada molio bih da se sastanci Vijeca najavljuju tako da se odaje mogu pripremiti i da moje Visocanstvo prisustvuje njima.

str1k3r
17-06-2009, 16:14
^What he said :D

Arbiter of Change
17-06-2009, 16:14
Wait, what? :)

Ništa to nije sigurno još, to mi samo bacamo ideje. Na kraju krajeva, nikada ne znamo kako će nam se rasporedi mijenjati.
Btw striker, ja mislio da si ti već bio jučer razgovarao sa Hello i Šniclom?

I da se logovi stave na uvid (ovaj je bio pun wina, sexa i nenamjerne nekrofilije). :)

str1k3r
17-06-2009, 16:16
Jesam, no opet, trebamo se svi sastati, jel', jer svi i sudjelujemo. :D

Feanor
17-06-2009, 16:18
Jesam, no opet, trebamo se svi sastati, jel', jer svi i sudjelujemo. :D

What he said :wink:

Arbiter of Change
17-06-2009, 16:26
Nek' glavešine brinu o tome, ja sam tu samo da pišem. :)

Hellboy
17-06-2009, 16:38
Log na uvid?
17.6.2009 14:24:40 Kontakt Arby je dodan u razgovor.
17.6.2009 14:24:48 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ah, fala bogovima.
17.6.2009 14:24:49 Herr Schnitzel Arby, Hellboy eh
17.6.2009 14:25:00 Herr Schnitzel Arby, Hellboy sad je jezgra okupljena :D
17.6.2009 14:25:08 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Samo što je ovaj odsutan.
17.6.2009 14:25:12 Hellboy Herr Schnitzel, Arby BUDI SE!!!1
17.6.2009 14:25:13 Herr Schnitzel Arby, Hellboy nije
17.6.2009 14:25:20 Herr Schnitzel Arby, Hellboy uvijek je avej
17.6.2009 14:25:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy eto :D
17.6.2009 14:25:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 14:25:32 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Sestra ti je odsutna, yo.
17.6.2009 14:25:40 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Šta ima?
17.6.2009 14:25:41 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Yo, seka je na bazenu. :D
17.6.2009 14:25:49 Herr Schnitzel Arby, Hellboy yo, dosta o sekama
17.6.2009 14:25:52 Herr Schnitzel Arby, Hellboy vise o tiwlek sekama
17.6.2009 14:25:59 Herr Schnitzel Arby, Hellboy koje cemo ukomponirati u nase remekdjelo
17.6.2009 14:26:01 Arby Herr Schnitzel, Hellboy haha!
17.6.2009 14:26:03 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Daklem, mala zapreka. Nemamo broj prodanih ulaznica za prequel trilogiju. :D
17.6.2009 14:26:22 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ... da glumim da znam o čemu je riječ ili da budem javno neupućen?
17.6.2009 14:26:27 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ovo drugo
17.6.2009 14:26:33 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Roger roger
17.6.2009 14:26:34 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Budi neupućen, zdravije je. :D
17.6.2009 14:26:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy daklem
17.6.2009 14:26:48 Herr Schnitzel Arby, Hellboy vjerojatno znas za nas devious scheme
17.6.2009 14:26:55 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Insidious!
17.6.2009 14:27:01 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pun intended
17.6.2009 14:27:07 Herr Schnitzel Arby, Hellboy koji, po mojoj procjeni, ima oko 45% sanse da uspije
17.6.2009 14:27:22 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I više ako kidnapiramo Đorđa.
17.6.2009 14:27:31 Herr Schnitzel Arby, Hellboy to je last resort :D
17.6.2009 14:27:36 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Enikejs.
17.6.2009 14:27:55 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Da bismo prezentirali LucasArtsu nešto opipljivo, trebamo broj ulaznica za zadnja 3 filma.
17.6.2009 14:28:13 Arby Herr Schnitzel, Hellboy U kakvoj je vezi to dvoje?
17.6.2009 14:28:22 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jelte, da vidi broj potencijalnih zainteresiranih osoba za SW strip na rvackom.
17.6.2009 14:28:25 Herr Schnitzel Arby, Hellboy da pokazemo opcenit interes za SW u nas
17.6.2009 14:28:28 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Type on, ja samo nešto kopam tu pa ako sam malo spor nemojte mi zamjeriti.
17.6.2009 14:28:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ništa sporiji nego obično. D:
17.6.2009 14:28:44 Arby Herr Schnitzel, Hellboy A, strip
17.6.2009 14:28:48 Arby Herr Schnitzel, Hellboy har har har
17.6.2009 14:28:50 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ili omnibus.
17.6.2009 14:28:59 Herr Schnitzel Arby, Hellboy e-book, so to speak ^^
17.6.2009 14:29:00 Hellboy Herr Schnitzel, Arby U obliku e-booka ili sličnog
17.6.2009 14:29:05 Hellboy Herr Schnitzel, Arby GMTA. :D
17.6.2009 14:29:06 Herr Schnitzel Arby, Hellboy opet :D
17.6.2009 14:29:19 Arby Herr Schnitzel, Hellboy dakle--- sa fokusom na literarni dio, manje na grafiku?
17.6.2009 14:29:24 Herr Schnitzel Arby, Hellboy trueness
17.6.2009 14:29:27 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Yup.
17.6.2009 14:29:31 Hellboy Herr Schnitzel, Arby To je i bitno.
17.6.2009 14:29:39 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pravi...privrženik će zamisliti scenu.
17.6.2009 14:30:02 Arby Herr Schnitzel, Hellboy I netreba plaćati grafičare, win situacija
17.6.2009 14:30:06 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well
17.6.2009 14:30:15 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ima li LA već nekakav ogranak u nas?
17.6.2009 14:30:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy graficari s moje strane su potkupljivi Simsima :D
17.6.2009 14:30:21 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Slovenija najbliže.
17.6.2009 14:30:25 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Malo tržište.
17.6.2009 14:30:27 Herr Schnitzel Arby, Hellboy najblizi LA ogranak je u Sloveniji :D
17.6.2009 14:30:41 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Moguća kolaboracija?
17.6.2009 14:30:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well
17.6.2009 14:30:53 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ako je potrebno
17.6.2009 14:31:13 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nikakav problem pisati na slovenskom ako treba. Ipak je to rvacki okrenut naopačke. :D
17.6.2009 14:31:22 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Samo kažem da je lakše raditi s nečim što već postoji nego pokušati pokrenuti nešto novo.. u Hrvatskoj. :D
17.6.2009 14:31:34 Herr Schnitzel Arby, Hellboy there is trueness in that
17.6.2009 14:31:37 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Enikejs.
17.6.2009 14:31:50 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Trebamo broj prodanih ulaznica i probnu priču.
17.6.2009 14:31:52 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ali opet, svaka budala moze pokrenut i-buk
17.6.2009 14:32:00 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jelte, o postojećim tekstovima šutimo.
17.6.2009 14:32:16 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Da, copyright i ostala divota
17.6.2009 14:32:25 Herr Schnitzel Arby, Hellboy kriminal, I say
17.6.2009 14:32:27 Herr Schnitzel Arby, Hellboy kriminal
17.6.2009 14:32:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Da, ako ih spomenemo, ne smijemo ih ni ukloniti više.
17.6.2009 14:32:52 Herr Schnitzel Arby, Hellboy daklem, plan je ovaj
17.6.2009 14:32:58 Herr Schnitzel Arby, Hellboy skupiti nesto brojeva
17.6.2009 14:33:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pokazati da postoji interes
17.6.2009 14:33:07 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mozda kakva internet anketa
17.6.2009 14:33:12 Herr Schnitzel Arby, Hellboy po forumima i slicno
17.6.2009 14:33:21 Herr Schnitzel Arby, Hellboy napraviti ogledni rad
17.6.2009 14:33:31 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I da, Arby, ispadaš iz eventualne ekranizacije.
17.6.2009 14:33:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy upakirati u primamljiv e-mail :D
17.6.2009 14:33:34 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Žao mi je.
17.6.2009 14:33:38 Herr Schnitzel Arby, Hellboy o da
17.6.2009 14:33:52 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Zaključismo da bi tvoj opening crawl trajao oko 4 sata.
17.6.2009 14:34:08 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Eh, samo. :D
17.6.2009 14:34:16 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Eh, i to bi bio cijeli film.
17.6.2009 14:34:23 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Bio bi u obliku ASCII arta. :D
17.6.2009 14:34:39 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I sve što bi opisao je slijetanje na Coruscant. :D
17.6.2009 14:34:39 Herr Schnitzel Arby, Hellboy gledas i citas film. AWESUM!!1
17.6.2009 14:35:05 Arby Herr Schnitzel, Hellboy A ne. :D Daklem, neki side projekti na kojima radimo van ovoga na forumu?
17.6.2009 14:35:19 Herr Schnitzel Arby, Hellboy side?
17.6.2009 14:35:25 Herr Schnitzel Arby, Hellboy full-time, brate :D
17.6.2009 14:35:34 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Mislio je novi projekt.
17.6.2009 14:35:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nevezan za postojeći.
17.6.2009 14:35:45 Herr Schnitzel Arby, Hellboy aha
17.6.2009 14:35:47 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I da, ako treba, počet ćemo ispočetka.
17.6.2009 14:35:54 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well, nisam rekao da mogu interpretirati rijeci :(
17.6.2009 14:36:05 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 14:36:15 Hellboy Herr Schnitzel, Arby To ipak zahtjeva složenije moždane funkcije. :D
17.6.2009 14:36:53 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nego, koliko nas je sve ukupno upleteno u ovo? Da znam komu smijem reći, a kome ne... volim svoje ekstremitete i volio bi ih zadržati... Hell.
17.6.2009 14:37:00 Hellboy Herr Schnitzel, Arby ^^
17.6.2009 14:37:13 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ekstremitet je otpao kao blaga šteta. :D
17.6.2009 14:37:19 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Moglo je proći puno gore. :D
17.6.2009 14:37:23 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 14:37:40 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Enikejs, zasad imamo strikera, šniclu, tebe i mene. Za ostale ne znam jesu li voljni dati svoja 2 centa.
17.6.2009 14:39:10 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Hell i ja smo balansirana ekipa (H)
17.6.2009 14:39:15 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kek, striker i feanor će uskoro ući u ABY ako nastave tim tempom.
17.6.2009 14:39:26 Arby Herr Schnitzel, Hellboy A ne. :D
17.6.2009 14:40:01 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Vas dva ste odlični... ja se nažalost previše izgubim u pisanju i zaboravim da ljude zanima radnja, a ne blebetanje i opisi
17.6.2009 14:40:09 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Oh, naprotiv.
17.6.2009 14:40:14 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Obožavam čitati opise.
17.6.2009 14:40:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Au kontrejr
17.6.2009 14:40:27 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Zamislim si kako izgleda 500 Republica kao od šale.
17.6.2009 14:40:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy makar se moze vidjeti i u filmu? ^^
17.6.2009 14:40:42 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Čak iako je se sjećam, izgleda mi bolje po opisu. :D
17.6.2009 14:40:51 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i opet :D
17.6.2009 14:40:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 14:40:58 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Kulno. :D
17.6.2009 14:41:00 Hellboy Herr Schnitzel, Arby GM fucking TA
17.6.2009 14:41:27 Hellboy Herr Schnitzel, Arby (GMTA being great minds think alike, jelte)
17.6.2009 14:41:41 Arby Herr Schnitzel, Hellboy .... naravski, naravski. :D
17.6.2009 14:42:00 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nego onda ozbiljno, koji je sljedeći korak u ovom e-book ostvarenju?
17.6.2009 14:42:17 Herr Schnitzel Arby, Hellboy brojke
17.6.2009 14:42:20 Herr Schnitzel Arby, Hellboy sto vise njih
17.6.2009 14:42:23 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Saznati broj prodanih ulaznica za prequel trilogiju iz pouzdanog izvora kojeg možemo citirati.
17.6.2009 14:42:35 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Wikipedija ne spada u iste.
17.6.2009 14:42:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ako i poznajes neke SW frikove iz raznih udruga
17.6.2009 14:42:56 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mozda oni mogu nekakvu sliku dati
17.6.2009 14:43:04 Herr Schnitzel Arby, Hellboy koliko je ova ideja viable
17.6.2009 14:43:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Eh, da, pitao sam babu u kiosku preko puta servisa jel ima koji SW strip pa mi se opalila smijati u facu.
17.6.2009 14:43:20 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Rospija.
17.6.2009 14:43:21 Hellboy Herr Schnitzel, Arby -_-
17.6.2009 14:43:33 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ja stvarno pojma nisam imao da je broj prodanih karata poslovna tajna, posebno kad su kina u pitanju. Ne poznam previše RL ljudi koji su SW fanovi. :D
17.6.2009 14:43:43 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nisam ni ja znao.
17.6.2009 14:43:55 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ali glavno je da je lik ubacio Cinestar Superbrands gif u mail.
17.6.2009 14:43:56 Hellboy Herr Schnitzel, Arby -_-
17.6.2009 14:44:31 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Josip Golubić, IT Manager.
17.6.2009 14:44:33 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Faca.
17.6.2009 14:44:42 Herr Schnitzel Arby, Hellboy :D
17.6.2009 14:45:12 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Možda... možda se možeš raspitati ne koliko je karata prodano u nekom kinu, več je koliko kina/distributera/što već u Hrvatskoj uzelo koncesiju za prikazivanje ili iznajmljivanje filmova?
17.6.2009 14:45:30 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Mora ići preko nečeg centralnog, zar ne?
17.6.2009 14:45:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy eto kad se pojavi netko s mozgom :D
17.6.2009 14:45:47 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Dunno. Znak tko bi trebao znati. LucasArts. :D
17.6.2009 14:45:58 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Neki ogranak, definitivno.
17.6.2009 14:46:18 Hellboy Herr Schnitzel, Arby "E dečki, trebam broj kina sa koncesijom za reprodukciju prequel trilogije koji ću potom iskoristiti za drugi mail, drugom dijelu vaše tvrtke. Fala"
17.6.2009 14:46:27 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ali da to doznaš direktno od njih, a da nisi neke pravna osoba u branši... teško. :D
17.6.2009 14:46:45 Arby Herr Schnitzel, Hellboy To bi bio carski mail. haha!
17.6.2009 14:46:59 Herr Schnitzel Arby, Hellboy lazno predstavljanje mi pada na pamet ^^
17.6.2009 14:47:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Well, već sam mislio poslati gospodinu Golubiću pitanje: "Zašt?"
17.6.2009 14:47:18 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 14:47:31 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I da, namjerno fali o. :D
17.6.2009 14:47:43 Arby Herr Schnitzel, Hellboy @Herr: Meni sudska tužba kad otkriju. :D Da zašt. :D
17.6.2009 14:48:02 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Te informacije su poslovna tajna i ne smijemo ih javno objaviti.
17.6.2009 14:48:11 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I NE TREBAJU MI JAVNO
17.6.2009 14:48:12 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ne znam, mislim da ćemo do tih pitanja teško doći kao civilne osobe, jebiga.
17.6.2009 14:48:20 Arby Herr Schnitzel, Hellboy odgovora*
17.6.2009 14:48:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Well, kako god dođemo do njih, a doći ćemo, poslat ću taj broj gospodinu Golubiću.
17.6.2009 14:49:12 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Pošalji i nastavimo pisati... ovako i onako ćemo poslati slavni kad nam zaplijene sve napisano. :D
17.6.2009 14:49:19 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Potpisan kao nja, nja, njaaaa, njaaaaaa, nja.
17.6.2009 14:49:34 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Bolje kao braća Mile Gas i Pero Kočnica.
17.6.2009 14:49:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby To je preočito da je zajebancija.
17.6.2009 14:49:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 14:49:47 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nek se zamisli što sugeriraš
17.6.2009 14:50:04 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Braca Grimm, perhaps? ^^
17.6.2009 14:50:08 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 14:50:12 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Meh, kako bilo, očem taj broj.
17.6.2009 14:50:24 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I makar projekt ne prošao, dobit ću ga. :D
17.6.2009 14:50:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a i 100k zvuci
17.6.2009 14:50:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well
17.6.2009 14:50:33 Herr Schnitzel Arby, Hellboy jadno
17.6.2009 14:50:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mislio sam barem 400k :(
17.6.2009 14:50:41 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Well, meni zvuči pretjerano.
17.6.2009 14:50:54 Hellboy Herr Schnitzel, Arby 100k ljudi u rvackoj da navali gledati SF operu?
17.6.2009 14:51:09 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Mene samo brine što to smrdi na izgubljenu stvar jer smo premalo tržište, posebno za to da LA da nekome pravo na proizvodnju 3rd part fan fictiona.
17.6.2009 14:51:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Slovenija ima ogranak.
17.6.2009 14:51:20 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nuff said.
17.6.2009 14:51:25 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ako slovenija ima
17.6.2009 14:51:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mi smo duplo vece trziste
17.6.2009 14:51:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Moje dvorište je veće tržište od Janezlanda.
17.6.2009 14:51:35 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Slovenci su EU
17.6.2009 14:51:42 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a mi smo krieg ^^
17.6.2009 14:51:50 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 14:51:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby A mi bismo pokrili Balkan. :D
17.6.2009 14:52:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pa sto i da odbiju
17.6.2009 14:52:28 Herr Schnitzel Arby, Hellboy nikom nece naskoditi ako probamo
17.6.2009 14:52:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Istina.
17.6.2009 14:52:40 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Samo ne spominjati postojeće tekstove.
17.6.2009 14:52:55 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Zaplijenit će nam podforum. :D
17.6.2009 14:53:10 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Problem je što smo freelanceri bez ikakvog udruženja. Mislim, ono, treba biti nekakva udruga barem prije nego li bi uopće i razmislili o tome.
17.6.2009 14:53:20 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 14:53:29 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kao što rekoh sinoć onoj dvojici nevjernika.
17.6.2009 14:53:33 Hellboy Herr Schnitzel, Arby HERI POTER.
17.6.2009 14:53:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby K? :D
17.6.2009 14:53:40 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ovime sluzbeno formiramo udrugu spisatelja Schnitzl&co
17.6.2009 14:54:04 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D Veto na ima, osjećam se zapostavljenim
17.6.2009 14:54:07 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ime*
17.6.2009 14:54:12 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Raspodjela komada,love, slave, auta i konfeta ide ovako: Šnicl - 40% Ja - 40% Ostali 20%
17.6.2009 14:54:23 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ofc
17.6.2009 14:54:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ipak smo mastermidnovi ^^
17.6.2009 14:54:34 Hellboy Herr Schnitzel, Arby S time da možete dobiti sve konfete.
17.6.2009 14:54:35 Herr Schnitzel Arby, Hellboy *mastermindovi
17.6.2009 14:54:44 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i slavu
17.6.2009 14:54:47 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Do punoljetnosti određene sestre, onda ćemo raspravljati o isplati u naturi... ho ho ho. haha!
17.6.2009 14:54:55 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ja ocem love, aute i komade
17.6.2009 14:55:02 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :@
17.6.2009 14:55:09 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Punoljetnost dolazi za mjesec i pol.
17.6.2009 14:55:20 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I dobiješ ju ako mi daš svoje osobne podatke. :D
17.6.2009 14:55:24 Arby Herr Schnitzel, Hellboy (H)
17.6.2009 14:55:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ne bas, ha?
17.6.2009 14:55:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy U
17.6.2009 14:55:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pa ti ces se morat otkriti napokon
17.6.2009 14:55:46 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Dam njoj svoj osobni... podatak.
17.6.2009 14:55:59 Herr Schnitzel Arby, Hellboy moras se potpisati na imejl imenom i prezimenom ^^
17.6.2009 14:56:10 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 14:56:13 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Srećom pa imamo umjetničke aliase. :D
17.6.2009 14:56:23 Herr Schnitzel Arby, Hellboy umjetnicki aliasi su krieg
17.6.2009 14:56:25 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Da, PenisBoy nije impresivno. :D
17.6.2009 14:56:29 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ali nazalost, ozbiljno je ozbiljno
17.6.2009 14:56:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ali, eto, ako baš inzistiraš da nas držiš u mraku, ti pošalji mail i potpiši nas.
17.6.2009 14:57:02 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Tako da ne vidimo. :D
17.6.2009 14:57:03 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Da, trebati će ozbiljno pristupiti svom tom fanmailu... eh.
17.6.2009 14:57:13 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ne fanmail :(
17.6.2009 14:57:29 Herr Schnitzel Arby, Hellboy business proposition bolje zvuci :D
17.6.2009 14:57:37 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ja sam zadužen za fanmail.
17.6.2009 14:57:44 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Fanmail tipa "pogriješio si u kontinuitetu, dolazimo ti spaliti kuću".:D
17.6.2009 14:58:04 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I recepciju mladih i eksperimentiranju sklonih blizanki koje nam dođu iskazati svoju privženost.
17.6.2009 14:58:21 Herr Schnitzel Arby, Hellboy blizanke s lekkuom, I presume ^^
17.6.2009 14:58:35 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Trebao sam to copyrightati dok sam mogao.
17.6.2009 14:58:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby XD
17.6.2009 14:59:59 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:00:05 Herr Schnitzel Arby, Hellboy no, kad smo ovdje
17.6.2009 15:00:13 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mogli bismo i postaviti neke smjernice za ogledni rad
17.6.2009 15:00:30 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ja predlažem da prvo žrtvujemo djevicu u ime sklapanja dogovora.
17.6.2009 15:00:35 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Šnicla, žao mi je. :D
17.6.2009 15:00:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Arby, daj nož.
17.6.2009 15:00:46 Arby Herr Schnitzel, Hellboy /sharpens vibrosword.
17.6.2009 15:01:01 Herr Schnitzel Arby, Hellboy you ripper
17.6.2009 15:01:12 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pun intended ^^
17.6.2009 15:01:12 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Dakle, ogledni rad... imate ideje neke?
17.6.2009 15:01:17 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:01:26 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Gut ripper, i rad mora biti epic.
17.6.2009 15:01:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Isklesan od čistog wina i sexa.
17.6.2009 15:01:36 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pa, najvaznije je
17.6.2009 15:01:47 Herr Schnitzel Arby, Hellboy da se sastoji od pure awesomenessa s dozama sexa i wina
17.6.2009 15:01:54 Herr Schnitzel Arby, Hellboy goddamn
17.6.2009 15:01:57 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Opet. :D
17.6.2009 15:02:19 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Slobodno si uzmite sav homoerotic fiction koji želite. :D
17.6.2009 15:02:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Fala, ti zadrži konfete.
17.6.2009 15:02:40 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nema na čemu.
17.6.2009 15:02:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Trudim se.
17.6.2009 15:02:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 15:02:50 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:03:03 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ne ozbiljno, pojma nemam o čemu pisati van ovoga Thosscona.
17.6.2009 15:03:06 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:03:10 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nije da ikada znam, ali ajde
17.6.2009 15:03:13 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mogli bismo isti setting
17.6.2009 15:03:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy jer je, well, "neutralan"
17.6.2009 15:03:31 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Or...we could sklepati nešto povodom TOR-a.
17.6.2009 15:03:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy to je, well, zauzeto :D
17.6.2009 15:03:51 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Fanovi TOR-a će biti zagrijani za dodatni materijal. :D
17.6.2009 15:04:01 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Goddamnit, ne želim gledati legije jedija koji kaputa stvaraju dovoljne struje za omanji grad.
17.6.2009 15:04:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ima vec enkoliko tona materijala, endorsed by papa George
17.6.2009 15:04:07 Arby Herr Schnitzel, Hellboy kaputima*
17.6.2009 15:04:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby TOR je ekpueli poslao pola Jedija u skrivanje i izlazak iz reda.
17.6.2009 15:04:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby ekšueli*
17.6.2009 15:04:43 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I KAPUTI SU KVLT.
17.6.2009 15:04:50 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Što god to značilo.
17.6.2009 15:04:53 Herr Schnitzel Arby, Hellboy cek malo
17.6.2009 15:05:03 Herr Schnitzel Arby, Hellboy zar nisi ti svrsavao na onaj trailer za TOR? :D
17.6.2009 15:05:04 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Kaputi zapnu u hidrauličkim vratima. :D
17.6.2009 15:05:14 Herr Schnitzel Arby, Hellboy (mislim na Arbyja)
17.6.2009 15:05:27 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Dobar je trailer, ali generalno pričam o settingu. Previše ih je za moj ukus
17.6.2009 15:05:45 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Meh, tebi se svidio onaj flamboyant entrance.
17.6.2009 15:05:52 Herr Schnitzel Arby, Hellboy da, najbolje da su ragtag gamad koja uci o Sili on-the-fly :D
17.6.2009 15:06:02 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kao Malokijev Jedi. :D
17.6.2009 15:06:09 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Credits will do fine...
17.6.2009 15:06:13 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ulaz je bio predobar, pričaj o faktoru iznenađenja.
17.6.2009 15:06:25 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Glavni Jedi se nije ni pomakao s mjesta.
17.6.2009 15:06:27 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ABY jediji su realni likovi, hebiga
17.6.2009 15:06:30 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Not impressed.
17.6.2009 15:06:34 Herr Schnitzel Arby, Hellboy me neither
17.6.2009 15:06:58 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a i reci da je, ne znam, Jacen SOlo realan lik
17.6.2009 15:07:05 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nije to bilo zbog Jedija, već da se ne uzbuni čitav Coruscant kad vide Sithove kako trčkaraju po ulicama
17.6.2009 15:07:07 Herr Schnitzel Arby, Hellboy dam ti keks i malo mlijeka :(
17.6.2009 15:07:23 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Silovanje Solo i Skywalker obitelji u legacy eri je toliko...untr00...
17.6.2009 15:07:43 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a tek vongovci :(
17.6.2009 15:07:51 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Većina ih je realna jer prolazi kroz stvarne ljudske promjene. Skywalkeri su više manje fokus ABY-a tako da... ono, hate/love veza, hebiga
17.6.2009 15:07:59 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Sad ćemo da se bijemo
17.6.2009 15:08:15 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nećemo da se bijemo. Legacy era saka po pitanju priče.
17.6.2009 15:08:23 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nema...plašteva na vjetru.
17.6.2009 15:08:24 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i to mnogo
17.6.2009 15:08:29 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Need moar capes.
17.6.2009 15:08:36 Herr Schnitzel Arby, Hellboy nema slvacenja kapuljace
17.6.2009 15:08:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy *svlacenja
17.6.2009 15:08:51 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Vongovci su bili nepotrebni, ali na ostalo nemam prigovora. Thrawn trilogija razvaljuje, npr
17.6.2009 15:08:58 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Thrawn posjeduje.
17.6.2009 15:09:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Thrawn je jedino dobro iz Legacy ere
17.6.2009 15:09:06 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ali Carevi klonovi? Not so much.
17.6.2009 15:09:36 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ubij me ako nisam pomislio na njih :D
17.6.2009 15:09:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Onak, Car ima pecto klonova i nikako da odapne.
17.6.2009 15:09:58 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Filleri, ništa drugo.. zaboravljaš na Thrawnovog klona... i doppelgangera.
17.6.2009 15:10:16 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i svaki je sve gori i brzo crkava :(
17.6.2009 15:10:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kojeg? Luukea ili onog po kojem sam složio Artisa?
17.6.2009 15:10:58 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Stvar je u tome da se Legacy vrti oko Skywalker/Solo likova i svi događaju su praktički pozadina za razvoj tih likova. What?
17.6.2009 15:11:07 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:11:10 Herr Schnitzel Arby, Hellboy svejedno
17.6.2009 15:11:11 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pretjerali su.
17.6.2009 15:11:12 Herr Schnitzel Arby, Hellboy 2:1
17.6.2009 15:11:15 Herr Schnitzel Arby, Hellboy legasi otpada
17.6.2009 15:11:18 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Postoje i druge familije.
17.6.2009 15:11:20 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :(
17.6.2009 15:11:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Zake nisu pričali više o tome kako je C-3P0 replicirao ženu i djecu? pa su klinci postali Jedi vitezovi?
17.6.2009 15:11:48 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Dok nisu zahrđali.
17.6.2009 15:11:59 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:12:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i uostalom
17.6.2009 15:12:25 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ne mora nam se prica vrtiti oko Dzedaja
17.6.2009 15:12:45 Herr Schnitzel Arby, Hellboy osobno, price lowly bounty huntera/politicara/vojnika su mi mnogo kulnije ^^
17.6.2009 15:12:52 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ali ne, oni poubijaju većinu likova koji su bili kulni. Čubaka, Sitiripio, Coruscant (well, planet nije lik, ali svejedno)
17.6.2009 15:13:20 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Naravski, budući da su Jediji već većinom obrađeni u svim knjigama i filmovima. Drugdje ima više potencijala.
17.6.2009 15:13:44 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Klanje likova mi nije jasno ali ajde... čika Lucas nije valjda totalno posenilio
17.6.2009 15:14:05 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Lucas je izgubio dusu onog trena kad je benao fanart
17.6.2009 15:14:14 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Imamo tonu drugih likova. Opis Bobe dok prolazi kroz mutaciju glasa i rast dlaka na nekim predjelima bi bio...zanimljiv.
17.6.2009 15:14:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mislim da je to vec obradjeno :D
17.6.2009 15:14:37 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ali ne u detalje. :D
17.6.2009 15:14:56 Arby Herr Schnitzel, Hellboy "Bobo smrade!" Ne znam baš koliko bi uživao u tome. D:
17.6.2009 15:14:57 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:15:06 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Okej.
17.6.2009 15:15:11 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Postoje i druge varijante.
17.6.2009 15:15:25 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Recimo.
17.6.2009 15:15:34 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Život Jar Jarovog glupog sina.
17.6.2009 15:15:45 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jer hej, ako je ćaća bio onakav.
17.6.2009 15:16:06 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Bježim od sina na drugi galaksije u tom slučaju. :D
17.6.2009 15:16:10 Arby Herr Schnitzel, Hellboy drugu
17.6.2009 15:16:35 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Fak... dao si mi ideju za dodati Gunganca u djelo, ali neću. Ne piše mi se onim stilom.
17.6.2009 15:16:59 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Whaaat? Yousa don' likey likey bombad Gunga talk?
17.6.2009 15:17:14 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:17:19 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Mesa thinks yousa okee-day peoples!
17.6.2009 15:17:33 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ili je okie-day
17.6.2009 15:17:37 Herr Schnitzel Arby, Hellboy not sure :D
17.6.2009 15:17:47 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kao da je bitno.
17.6.2009 15:17:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Cilj je zvuati retajno. :D
17.6.2009 15:17:54 Herr Schnitzel Arby, Hellboy debilno je ^^
17.6.2009 15:17:56 Hellboy Herr Schnitzel, Arby zvučati*
17.6.2009 15:18:08 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:18:17 Arby Herr Schnitzel, Hellboy hzed ctgsdf
17.6.2009 15:18:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy napisali smo nekoliko kvardilijuna znakova
17.6.2009 15:18:28 Herr Schnitzel Arby, Hellboy nismo se ni za setting odlucili
17.6.2009 15:18:35 Hellboy Herr Schnitzel, Arby BBY.
17.6.2009 15:18:43 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I ne nužno Jediji sa plaštevima.
17.6.2009 15:19:02 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jer ipak, Imperijalci su naporni.
17.6.2009 15:19:05 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Pardon, palo nešto na tipkovnicu. BBY... meni ne smeta ovaj trenutni setting. Vidjeti male ljude u galaksiji koja će se uskoro dramatično promjeniti.
17.6.2009 15:19:23 Herr Schnitzel Arby, Hellboy odlicno
17.6.2009 15:19:27 Herr Schnitzel Arby, Hellboy onda se slazemo
17.6.2009 15:19:40 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ovi ostali ce morati prihvatiti nase ideje jer smo kul
17.6.2009 15:19:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Vrlo.
17.6.2009 15:19:51 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Vrlo kul.
17.6.2009 15:19:54 Arby Herr Schnitzel, Hellboy haha!
17.6.2009 15:20:15 Herr Schnitzel Arby, Hellboy era - rise of the empire
17.6.2009 15:20:21 Herr Schnitzel Arby, Hellboy 30-ish BBY
17.6.2009 15:20:27 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ofc, zadnje godine Republike.
17.6.2009 15:20:38 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Okai
17.6.2009 15:20:43 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Eh da, Malokijev napasni Jedi skitnica ispada. :D
17.6.2009 15:21:03 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Credits will do fine... Nuh-uh *batine*
17.6.2009 15:21:14 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mogao bi biti comic relief ^^
17.6.2009 15:21:44 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D Šta nije u redu s njim? Ne sjećam se koncepta točno.
17.6.2009 15:21:52 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well
17.6.2009 15:21:56 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pokušao je silovati učiteljicu.
17.6.2009 15:22:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy on je jedi koji je zbog... bludnicenja ispao van
17.6.2009 15:22:06 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Izbaciše ga.
17.6.2009 15:22:15 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Sad žica pare lošim Mind trickom.
17.6.2009 15:22:20 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pa fejla i dobija batine.
17.6.2009 15:22:22 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i sad prezivljava koristeci se napola naucenim mind trickom :D
17.6.2009 15:23:07 Arby Herr Schnitzel, Hellboy haha! Pa, može proći... samo što bi ga bilo dosta teško ukomponirati. Uostalom, ne znam kako Maloki uopće piše još.
17.6.2009 15:23:19 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Maloki je na Kosovu.
17.6.2009 15:23:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Priča će doći za par dana.
17.6.2009 15:23:36 Herr Schnitzel Arby, Hellboy tamo imaju telegraf
17.6.2009 15:23:42 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Dimne signale kolega.
17.6.2009 15:23:43 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mozemo nesto iskombinirati ^^
17.6.2009 15:23:48 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ma mislim na stil i kvalitetu. :D
17.6.2009 15:23:57 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well
17.6.2009 15:23:57 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Fakeri
17.6.2009 15:24:05 Herr Schnitzel Arby, Hellboy dao mi je primjer koji mu se ne svidja
17.6.2009 15:24:13 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i shvacam zasto mu se ne svidja jer saka
17.6.2009 15:24:15 Hellboy Herr Schnitzel, Arby _Z29OVZLbZkS
17.6.2009 15:24:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy kaze da ce napisati bolje :D
17.6.2009 15:24:19 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Malokijev Jedi. :D
17.6.2009 15:24:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ane
17.6.2009 15:24:52 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Qui-Gon kicks ass... ali glazba. :D
17.6.2009 15:25:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jinn je legendaran lik, ali ovako izvan konteksta i sa blooperima...
17.6.2009 15:25:25 Arby Herr Schnitzel, Hellboy A ne. :D
17.6.2009 15:25:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Točno dobiješ Malokijevog Jedi viteza. :D
17.6.2009 15:25:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy haha!
17.6.2009 15:25:52 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okie-day
17.6.2009 15:26:00 Herr Schnitzel Arby, Hellboy moramo sklepati nove likove, jel
17.6.2009 15:26:34 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Damnz, ja samo ideje nemam... ionako jedva napišem ovo za forum navečer
17.6.2009 15:26:45 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Vaše ideje?
17.6.2009 15:26:50 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mi cemo ti davati ideje, ti samo pisi ^^
17.6.2009 15:26:51 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Neka, ti opisuj eksterijere. :D
17.6.2009 15:26:59 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ... I hate you guys.
17.6.2009 15:27:07 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:27:10 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 15:27:28 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:27:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy 'vako
17.6.2009 15:28:16 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Arby, ti ces biti depresivni vlasnik kantine u Coco townu koja je propala, hodas ulicama Coruscanta i razmisljas o zivotu opcenito :D
17.6.2009 15:28:47 Herr Schnitzel Arby, Hellboy wait, ovo je cak dovoljno ludo da djeluje ^^
17.6.2009 15:29:17 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nećem opet na Coruscant. :D
17.6.2009 15:29:19 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ja ću biti feral droid iz Worksa. :D
17.6.2009 15:29:27 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pištat ću cijelo vrijeme.
17.6.2009 15:29:29 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Tu pišem s ovim likom.
17.6.2009 15:29:33 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:29:44 Herr Schnitzel Arby, Hellboy dobro, mjesto radnje je
17.6.2009 15:29:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy well
17.6.2009 15:29:49 Herr Schnitzel Arby, Hellboy neki ekumenopolis
17.6.2009 15:30:01 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Primjer mog dijela: beep-boop-beeeeep-beeeeep-booop
17.6.2009 15:30:27 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Škripi, a?
17.6.2009 15:30:42 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ekšueli, rekao je da ga svrbi sražnji kotač.
17.6.2009 15:30:45 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Smislim nekog lika u dogledno vrijeme.
17.6.2009 15:30:47 Hellboy Herr Schnitzel, Arby stražnji*
17.6.2009 15:30:50 Herr Schnitzel Arby, Hellboy http://starwars.wikia.com/wiki/HumbarineS
17.6.2009 15:30:55 Herr Schnitzel Arby, Hellboy wadda you say?
17.6.2009 15:31:25 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ... intrigantno. :D
17.6.2009 15:31:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ekumenopolis, eh?
17.6.2009 15:31:35 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ali svi likovi su tamo
17.6.2009 15:31:35 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I to još i uništen za koju godinu.
17.6.2009 15:31:40 Herr Schnitzel Arby, Hellboy moramo se nekako preplesti
17.6.2009 15:31:56 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mogao bi se zvati ebuk "Price s Humbarinea" ili tako nesto
17.6.2009 15:32:11 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pa no, Arbyjev ludi perak ili što već zapne za mog droida i razbije se nekoliko stotina katova niže. :D
17.6.2009 15:32:18 Hellboy Herr Schnitzel, Arby pekar*
17.6.2009 15:32:56 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Vjerojatno najbolje bi bilo - jedan svezak, više likova svaki sa svojom pričom i svaki pričan od jednog igrača koji se nekako isprepliću. Onda tek slijedi pakao jer netko treba pisati tako da sjedini više likova.
17.6.2009 15:33:08 Arby Herr Schnitzel, Hellboy svaki lik sa svojim poglavljem
17.6.2009 15:33:16 Arby Herr Schnitzel, Hellboy normalno, poglavlja se izmjenjuju
17.6.2009 15:33:23 Herr Schnitzel Arby, Hellboy dobro, ali svi su situirani na tom planetu
17.6.2009 15:33:34 Herr Schnitzel Arby, Hellboy svi dijelimo istu sudbinu, probleme i zabavu
17.6.2009 15:33:41 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ne i žene
17.6.2009 15:33:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ok, u tom slučaju bih si napravio kljumičara.
17.6.2009 15:33:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jer klumičari su zakon.
17.6.2009 15:33:57 Hellboy Herr Schnitzel, Arby kljumičari*
17.6.2009 15:33:58 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ne želim da je ludi droid analno probira.
17.6.2009 15:34:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ali eventualno svi pogibamo u bombardiranju
17.6.2009 15:34:08 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mnogo grimdark
17.6.2009 15:34:14 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pa no.
17.6.2009 15:34:56 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ne znam, onda trebamo imati kompatibilnu skupinu
17.6.2009 15:35:01 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Vjerojatno svi slično orijentirani
17.6.2009 15:35:04 Herr Schnitzel Arby, Hellboy eh
17.6.2009 15:35:06 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Doduše, moj kljumičar će olito biti loša izlika za kljumičara kad ne stigne do broda prije veselja.
17.6.2009 15:35:11 Herr Schnitzel Arby, Hellboy svi su nekad bili posjetitelji tvoje kantine
17.6.2009 15:35:12 Hellboy Herr Schnitzel, Arby očito*
17.6.2009 15:35:29 Herr Schnitzel Arby, Hellboy WAIT
17.6.2009 15:35:31 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Nije ovo DnD gdje se questovi kupe od pijanih gostiju u taverni. :D
17.6.2009 15:35:38 Herr Schnitzel Arby, Hellboy arbyjev lik je prezivio
17.6.2009 15:35:49 Herr Schnitzel Arby, Hellboy bio je negdje drugdje u to vrijeme
17.6.2009 15:35:56 Herr Schnitzel Arby, Hellboy radnja je u 16 BBY
17.6.2009 15:36:01 Arby Herr Schnitzel, Hellboy I ostavili ste mi u oporuci sve svoje kćeri?
17.6.2009 15:36:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pa se prisjeca boljih vremena
17.6.2009 15:36:06 Hellboy Herr Schnitzel, Arby A da svi likovi prežive u kljumičarskom brodu i pričaju svoje priče?
17.6.2009 15:36:15 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Zašto ja? :D
17.6.2009 15:36:16 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ovo je mnogo dobro
17.6.2009 15:36:18 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nekako ne bih ostavljao kćer tom pekaru.
17.6.2009 15:36:24 Herr Schnitzel Arby, Hellboy zato jer imas smisla za sranje bez da pomaknes radnju
17.6.2009 15:36:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby XD
17.6.2009 15:36:31 Herr Schnitzel Arby, Hellboy upravo ono sto nam treba :D
17.6.2009 15:36:34 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ... hvala valjda. :D
17.6.2009 15:36:55 Herr Schnitzel Arby, Hellboy nisu svi kljumicari Han :D
17.6.2009 15:37:13 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:37:25 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Bah. Mora biti barem toliko sposoban da se ne upuca blasterom kojeg je upravo ukrao. :D
17.6.2009 15:37:40 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Sorry for the mess. :D
17.6.2009 15:37:51 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ne znam kako vi
17.6.2009 15:37:59 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ali ovo mi se cini kao mnogo dobra ideja
17.6.2009 15:38:08 Arby Herr Schnitzel, Hellboy OY! Ne pričaj tako o Malokiju do ga nema,
17.6.2009 15:38:12 Arby Herr Schnitzel, Hellboy dok*
17.6.2009 15:38:21 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 15:38:36 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Trebamo se čuti sa ostalima koji su voljni sudjelovati
17.6.2009 15:38:50 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Samo što bi ja volio barem za sada ovo na PCP-u nekako završiti
17.6.2009 15:38:52 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Eh, već vidim kako će nabiti tonu bounty huntera.
17.6.2009 15:39:07 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ne trebamo ih pitati jer smo kul i prihvatit ce sve sto im kazemo
17.6.2009 15:39:21 Hellboy Herr Schnitzel, Arby *virtual high five!*
17.6.2009 15:39:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy *high five*
17.6.2009 15:39:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Koji tentacle da dam?
17.6.2009 15:39:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Onaj drugi.
17.6.2009 15:39:55 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ajde *high oozy five*
17.6.2009 15:40:11 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ne znam zašto su svi zapeli za BH-ere :D
17.6.2009 15:40:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Eh, ali prije svega trebamo dobiti dopuštenje od LA da uopće možemo objaviti bilo kakav e-book.
17.6.2009 15:40:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Više manej
17.6.2009 15:40:42 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I da, jer su BH-ovi kulni u onom traileru.
17.6.2009 15:40:55 Herr Schnitzel Arby, Hellboy uglavnom
17.6.2009 15:41:24 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ja sam za to da se uvede i lik bivseg sefa Humbarine Security Forcesa, tj lokalne policije :D
17.6.2009 15:41:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Smrtni rival?
17.6.2009 15:41:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy moguce
17.6.2009 15:42:01 Herr Schnitzel Arby, Hellboy jer ti je kantineh bila okupljaliste galaktickog gnoja i smrada
17.6.2009 15:42:15 Arby Herr Schnitzel, Hellboy haha!
17.6.2009 15:42:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Phew, tako je i mirišalo.
17.6.2009 15:42:25 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nisi prao veceje dovoljno često.
17.6.2009 15:42:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy nije mu se dalo, a preskrt je za cistacicu
17.6.2009 15:42:56 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Samo oni željni avantura koriste javne WC-e.
17.6.2009 15:43:09 Herr Schnitzel Arby, Hellboy avantura u bolnici, mislis? :D
17.6.2009 15:43:15 Herr Schnitzel Arby, Hellboy *u bacta tanku :D
17.6.2009 15:43:16 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jer u istima vrebaju mitska stvorenja sa kracima.
17.6.2009 15:43:26 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Štogod. :D
17.6.2009 15:43:47 Herr Schnitzel Arby, Hellboy sluzavim kracima ^^
17.6.2009 15:44:32 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Fak, moram naći planet sa mladim japankama i početi svoju vladavinu terora tamo. Japanke = -20 defence on slimy tentacles
17.6.2009 15:44:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Oooooh.
17.6.2009 15:44:49 Arby Herr Schnitzel, Hellboy ... ovo Sonic progovara iz mene.
17.6.2009 15:45:00 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Budem se vratio kao Force ghost da to vidim.
17.6.2009 15:45:06 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:45:11 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej, mozemo se malo drzati teme
17.6.2009 15:45:13 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jelte, to čem naučiti kad maznem nečiji holocron sa uputama.
17.6.2009 15:45:13 Herr Schnitzel Arby, Hellboy daklem
17.6.2009 15:45:20 Herr Schnitzel Arby, Hellboy likovi: depresivni kantina owner
17.6.2009 15:45:26 Herr Schnitzel Arby, Hellboy sef policije
17.6.2009 15:45:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby loš kljumičar
17.6.2009 15:45:33 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Rodbina vam je depresivna.
17.6.2009 15:45:39 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Neki put
17.6.2009 15:45:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a ti ne bi bio da ti se planet pretvori u svemirsko govno?
17.6.2009 15:45:58 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I to jer je tako rekao lik u kanti.
17.6.2009 15:46:02 Herr Schnitzel Arby, Hellboy (nas vec je na putu :D)
17.6.2009 15:46:06 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :D
17.6.2009 15:46:19 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:46:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy *ozalosceni* kantina owner
17.6.2009 15:46:35 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Može
17.6.2009 15:46:44 Herr Schnitzel Arby, Hellboy sef policije, rival kantina ownera
17.6.2009 15:46:58 Herr Schnitzel Arby, Hellboy los kljumicar, zalazio je u doticnu kantinu
17.6.2009 15:47:10 Hellboy Herr Schnitzel, Arby I da, kljumičar nema jednu ruku, ima jeftinu protezu.
17.6.2009 15:47:20 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Išao je preveslati Jabbu pa je ostao bez iste. :D
17.6.2009 15:47:22 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pa su mu stalno ispadala pica
17.6.2009 15:47:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pića, blasteri...
17.6.2009 15:47:34 Herr Schnitzel Arby, Hellboy pa je griefao kantina ownera :D
17.6.2009 15:47:39 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Zbog potonjeg nema ni nogu. :D
17.6.2009 15:47:39 Arby Herr Schnitzel, Hellboy jel tu namjerno nema ć ili? :D
17.6.2009 15:47:56 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej, dalje
17.6.2009 15:48:04 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mogli bismo ubaciti koga/sto?
17.6.2009 15:48:16 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Twi'lekice koje plešu u kantini.
17.6.2009 15:48:21 Hellboy Herr Schnitzel, Arby To uvijek prolazi.
17.6.2009 15:48:24 Herr Schnitzel Arby, Hellboy deceased :D
17.6.2009 15:48:30 Arby Herr Schnitzel, Hellboy :P
17.6.2009 15:48:44 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Wait, what?
17.6.2009 15:48:49 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Nekrofil?
17.6.2009 15:48:52 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Much?
17.6.2009 15:48:55 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Very much?
17.6.2009 15:48:56 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 15:49:01 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Spori msn. haha!
17.6.2009 15:49:15 Herr Schnitzel Arby, Hellboy yeah, right
17.6.2009 15:49:26 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:49:31 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ajme umirem sada. :D
17.6.2009 15:49:43 Herr Schnitzel Arby, Hellboy moze neki suvisli prijedlog ili moram sve sam? :D
17.6.2009 15:50:35 Hellboy Herr Schnitzel, Arby -_-
17.6.2009 15:50:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Anycase.
17.6.2009 15:50:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby još koji lik ne bi škodio.
17.6.2009 15:50:57 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Pijana mušterija koja nikad nije odlazila sa svog mjesta.
17.6.2009 15:51:02 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kao Morn u DS9.
17.6.2009 15:51:10 Arby Herr Schnitzel, Hellboy De
17.6.2009 15:51:15 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Dežurni pijanac?
17.6.2009 15:51:23 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Takvih uvijek treba. :D
17.6.2009 15:51:24 Herr Schnitzel Arby, Hellboy hm
17.6.2009 15:51:34 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a koliko bi interesantna zivotna prica mogla biti?
17.6.2009 15:51:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Sigurno ima razlog zašto sad gubi kredite u toj rupi.
17.6.2009 15:51:40 Hellboy Herr Schnitzel, Arby NHF.
17.6.2009 15:51:40 Herr Schnitzel Arby, Hellboy u, zapravo, mogla bi
17.6.2009 15:52:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy recimo, borio se u Klounwarsima
17.6.2009 15:52:27 Herr Schnitzel Arby, Hellboy u neklonskim jedinicama
17.6.2009 15:52:32 Hellboy Herr Schnitzel, Arby There ya go.
17.6.2009 15:52:47 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Vidio je toliko toga da sad samo to želi zaboraviti.
17.6.2009 15:52:57 Herr Schnitzel Arby, Hellboy in other words, PTSP :D
17.6.2009 15:52:59 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jeftinom brljom made by Arby. :D
17.6.2009 15:53:09 Herr Schnitzel Arby, Hellboy okej
17.6.2009 15:53:19 Herr Schnitzel Arby, Hellboy dodajemo dezurnog pijanca/soldata na popis
17.6.2009 15:54:11 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ok, što još?
17.6.2009 15:54:27 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Želimo se toliko fokusirati oko krčme?
17.6.2009 15:54:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Imamo kroničan nedostatak kurv...ženskih likova.
17.6.2009 15:55:02 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ako netko spomene Twi'lek cure tužim ga za copyright, majke mi. :D
17.6.2009 15:55:12 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ok.
17.6.2009 15:55:22 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Možemo ubaciti i koju žensku sa repovima na glavi?
17.6.2009 15:55:24 Hellboy Herr Schnitzel, Arby koju*
17.6.2009 15:55:27 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 15:55:50 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Dobro, moj odvjetnički se ionako izležavao do sada. :D
17.6.2009 15:56:05 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Hej, nisam spomenuo riječi koje si istaknuo. :D
17.6.2009 15:56:29 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Kontekst je jasan, optuženiče. :D Fak, mi samo spamamo a Šnicla sve radi.
17.6.2009 15:56:50 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Hej, ipak sam dao ideju za pijanduru.
17.6.2009 15:57:05 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Onda samo ja spamam. :D
17.6.2009 15:57:23 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Snicla je naviknuta
17.6.2009 15:57:38 Hellboy Herr Schnitzel, Arby A ti si budan? :D
17.6.2009 15:57:50 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ofc ^^
17.6.2009 15:58:45 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Enikejs, trebamo još kojeg lika. Ili eventualno nešto slično.
17.6.2009 15:59:23 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Pa ostavimo nešto i za druge ljude. Da ne spominjem kako je ovo sve još uvijek veliki IF
17.6.2009 15:59:39 Herr Schnitzel Arby, Hellboy no ifs
17.6.2009 15:59:48 Herr Schnitzel Arby, Hellboy just but(T)s ^^
17.6.2009 15:59:50 Herr Schnitzel Arby, Hellboy crap
17.6.2009 15:59:53 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Well, u najgorem slučaju promjenimo imena stvarima i izdamo e-book kao nešto novo, nešto divlje. :D
17.6.2009 16:00:06 Herr Schnitzel Arby, Hellboy could work
17.6.2009 16:00:25 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Sila prevedena na Sila Nečista.
17.6.2009 16:00:36 Herr Schnitzel Arby, Hellboy i tako nema Sile u prici
17.6.2009 16:00:39 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jedi postanu Idej
17.6.2009 16:00:51 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Oh. :D
17.6.2009 16:00:52 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Moj lik dobije ima San Holo.
17.6.2009 16:00:56 Hellboy Herr Schnitzel, Arby ime*
17.6.2009 16:00:57 Hellboy Herr Schnitzel, Arby :D
17.6.2009 16:01:30 Herr Schnitzel Arby, Hellboy tog e-booka ce biti
17.6.2009 16:01:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy bio SW ili ne
17.6.2009 16:01:45 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Hell, W40k ne brani fanart. :D
17.6.2009 16:01:53 Herr Schnitzel Arby, Hellboy there ya go
17.6.2009 16:02:22 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Uostalom, neka posjeduju. Ionako ne možeš ništa SW samostalno izdati bez privole LA
17.6.2009 16:02:31 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Barem si nešto napisao
17.6.2009 16:02:36 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Kao Morgoth
17.6.2009 16:02:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy morgoth?
17.6.2009 16:02:45 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Da.
17.6.2009 16:02:46 Herr Schnitzel Arby, Hellboy link, pleeze :D
17.6.2009 16:02:48 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Dreamer Deceiver
17.6.2009 16:02:51 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Njemu sam dizajnirao naslovnicu. :D
17.6.2009 16:02:55 Hellboy Herr Schnitzel, Arby *proud*
17.6.2009 16:03:11 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Smexy je... mislim da ima tema negdje na forumu
17.6.2009 16:03:20 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ofc da ima. Ima i na fejsbuku.
17.6.2009 16:03:29 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Samo što Arby nema fejsbuk.
17.6.2009 16:03:35 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Jer tamo vrebaju pedofili. :D
17.6.2009 16:04:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy erm
17.6.2009 16:04:37 Herr Schnitzel Arby, Hellboy mogu ja sad spamat
17.6.2009 16:04:41 Herr Schnitzel Arby, Hellboy a vi smisljajte likove
17.6.2009 16:04:45 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ofc.
17.6.2009 16:04:51 Herr Schnitzel Arby, Hellboy lawl lawl
17.6.2009 16:05:05 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Znači Twi'lek cure. Barem dvije. Potpuno nage. Plešu u medu Corellianskih pčela.
17.6.2009 16:05:14 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Link na Morgothov E-book, special edition. http://www.labinhardcore.com/ebook/Toni ... %20%5D.pdf (http://www.labinhardcore.com/ebook/Toni_Juricic_-_Grotesquiem%5Bspecial_e-book_edition%20%5D.pdf)S
17.6.2009 16:05:17 Hellboy Herr Schnitzel, Arby All in favor say aye!
17.6.2009 16:05:32 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Aye, uz propisno određene tantijeme za yours truly.
17.6.2009 16:05:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Dobro, jedna nek se zove Arby.
17.6.2009 16:05:57 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Haha... no. :D
17.6.2009 16:06:04 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Wat, kulan hommage. :D
17.6.2009 16:06:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Tranny homage... ja ne volim da mi se tarzan vijori previše.
17.6.2009 16:06:44 Herr Schnitzel Arby, Hellboy holy hell
17.6.2009 16:06:49 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Wow, ovo je jedna od čudjnijih rečenica
17.6.2009 16:06:51 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ovaj Groteskijem
17.6.2009 16:06:56 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ya?
17.6.2009 16:07:01 Herr Schnitzel Arby, Hellboy totalno pogodjena atmosfera
17.6.2009 16:07:03 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ono, u creditsima sam. :D
17.6.2009 16:07:04 Herr Schnitzel Arby, Hellboy dizajn je odlican
17.6.2009 16:07:12 Hellboy Herr Schnitzel, Arby So what, i ja sam. Dizajner naslovnice. :D
17.6.2009 16:07:40 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Samo što sam ja više manje pročitao 90% e-booka mjesecima ranije... HA, suck on THAT! :D
17.6.2009 16:08:13 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Khm, dio materijala je već prošao kroz moje ruke.
17.6.2009 16:08:16 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Anycase.
17.6.2009 16:08:18 Herr Schnitzel Arby, Hellboy erm
17.6.2009 16:08:25 Herr Schnitzel Arby, Hellboy ako necemo vise nista pametno
17.6.2009 16:08:28 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Vraćam se na fejs za par minuta dok dođem kući.
17.6.2009 16:08:31 Hellboy Herr Schnitzel, Arby MSN*
17.6.2009 16:08:32 Herr Schnitzel Arby, Hellboy vratio bih se Bloodlinesu :D
17.6.2009 16:08:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy A nećemo čini se. :D
17.6.2009 16:08:46 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Ah well, još kulnije. :D
17.6.2009 16:08:51 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Raspravili smo detalje.
17.6.2009 16:08:52 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Ajde onda čujemo se ljudovi.
17.6.2009 16:08:57 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Cya peeps.


Odmah nakon vremenskog taga je ime autora poruke. :D

Grim
17-06-2009, 16:39
Danas u pol noci grupni, svi?
EDIT: Mozda sam ovo malo krivo rekao....

str1k3r
17-06-2009, 16:41
u 12 kod O.K. Korala,
Count me in boss

EDIT- pišem nastavak i slušam DoW 2 Official Soundtrack. Bit će krvi! :D

Feanor
17-06-2009, 17:26
Arghhh ljudi sutra ujutro imaju dva ispita, i to vrlo bitna, dobro ajde ovaj jedan nije toliko bitan, ali ovaj drugi je bitan...I to tadaaaam Astronomska navigacija, ironično zaista.

str1k3r
17-06-2009, 17:29
Da pomaknemo za kojih ćuku, dvije, vremena? Naravno, moramo se još dogovoriti s mastermindovima.

Grim
17-06-2009, 17:31
17.6.2009 14:37:40 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Enikejs, zasad imamo strikera, šniclu, tebe i mene. Za ostale ne znam jesu li voljni dati svoja 2 centa.
Zaboravili ste mene, :(
BTW str1k3r ae napisi to svoje da mogu ja napokon ^^

Arbiter of Change
17-06-2009, 18:01
Mislim da je log otkrio tko je najvrjedniji radnik od nas trojice koji smo se skupili bili. :)

Hellboy
17-06-2009, 18:05
Ja, jelte. :D

str1k3r
17-06-2009, 18:11
I što kažete na okupljanje u 12 kod O.K. MSN-a?

Hellboy
17-06-2009, 18:14
Zašto u 12 u ime svega svetoga? Neki od nas ustaju rano. Jutros sam se jedva odvukao do kupaone nakon sinoćnje konverzacije (nevezano, jelte, nije da mi je ta konverzacija dala razlog da idem u kupaonu).

str1k3r
17-06-2009, 18:16
Može i ranije ćuku, 2, i 3 čak. Nije greda. :D

cham3leon
17-06-2009, 18:16
Ukoliko me budete trebali, meni bi isto više pristajalo da se to održi u neko prikladnije doba, da ne bude baš u neko gluho doba noći.

str1k3r
17-06-2009, 18:19
Onda u 22 sata, je li paše?

cham3leon
17-06-2009, 18:23
Pa vjerojatno ću moći. Ako slučajno ne budem mogao, neću vam nešto falit, samo se dogovorite.

str1k3r
17-06-2009, 18:25
Pa budući da svi sudjelujemo, bilo bi ok kada bi svi i iznjeli svoje stavove, tako da nitko ne ostane zakinut nizašto. Ionako, prema prezentiranom logu chata vidite od čega bi nam se dogovor sastojao :D ( sexa i wina )To jest, ako mastermindovi budu prisutni :D .

Grim
17-06-2009, 18:27
Ja zelim biti beskucnik!
U prici ofc.

Hellboy
17-06-2009, 18:30
Sad sam opet pročitao log.

17.6.2009 16:04:32 Herr Schnitzel - erm
17.6.2009 16:04:37 Herr Schnitzel - mogu ja sad spamat
17.6.2009 16:04:41 Herr Schnitzel - a vi smisljajte likove
17.6.2009 16:04:45 Hellboy Ofc.
17.6.2009 16:04:51 Herr Schnitzel - lawl lawl
17.6.2009 16:05:05 Hellboy - Znači Twi'lek cure. Barem dvije. Potpuno nage. Plešu u medu Corellianskih pčela.


Nisam dobio konkretan odgovor vezan za ovaj prijedlog. :D

Arbiter of Change
17-06-2009, 18:35
Khm :)

17.6.2009 16:05:32 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Aye, uz propisno određene tantijeme za yours truly.
17.6.2009 16:05:44 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Dobro, jedna nek se zove Arby.
17.6.2009 16:05:57 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Haha... no. :D
17.6.2009 16:06:04 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Wat, kulan hommage. :D
17.6.2009 16:06:37 Arby Herr Schnitzel, Hellboy Tranny homage... ja ne volim da mi se tarzan vijori previše.

Inače, onda smo u 22 večeras?

str1k3r
17-06-2009, 18:39
Da, Šnicla kaže da može, a za Hellboya nisam siguran. Bude bio i Grim, Rider, Feanor ako pročita obavijest i Kameleonče.
Sad neznam da li vas sve imam na MSNu?

Hellboy
17-06-2009, 18:41
Ali nismo definirali pravilne tantijeme. :D
Samo znam da si dobio sve konfete koje dobijemo a Šnicla i ja dobijamo ženske, lovu i aute. :D

I da, žemo oko deset uri.

Arbiter of Change
17-06-2009, 18:47
O tome ćemo privatno, večeras je striktno brainstormin' seasson. :)
Dodati će nas netko tko nas ima sve, a ako ja malo zakasnim nemojte se zabrinuti. Imam nekog posla tako da mi dajte 5 minuta od akademske četvrti.

Hellboy
17-06-2009, 18:49
Oooh, sad si uzimamo i akademsku četvrt, jelte? :D
E ne bude, konfete ili akademska četvrt. Nemo'š imat' i ovce i novce. :D

Herr Schnitzel
17-06-2009, 18:51
Izuzetno mi je drago da smo pokrenuli nesto, pa makar to bili samo interes i dobra volja za ovaj projekt. Ali uspjet cemo, kazem :)

cham3leon
17-06-2009, 19:18
Ali nismo definirali pravilne tantijeme. :D

Žalibože ako samo na tantijeme misliš. Više ću zaraditi pomažući kolegama tokom ispita (nije da to inače činim za pare), nego ovime. Budi realan! :D

@Arby: Brainstorming služi za ozbiljne projekte, ne knjigu. Osim toga, nećemo li koristiti materijale koje smo već napisali u topiku?

Hellboy
17-06-2009, 19:22
Pa i jesam realan. Čekaju nas hrpe golih blizanki, brzih auta crvene boje, love na računu i nekoliko tona konfeta. Čim dovršimo ovo. :D

Arbiter of Change
17-06-2009, 19:39
Stavljajući naš uber grande projekt na stranu, mislim da ću u idućem IC postu imati malo akcije.
Da Thosscon pokaže kako je ipak nekakav lik čije su avanture koliko-toliko vrijedne čitanja. Samo moram paziti koga ubijam zbog Lore-a.

str1k3r
17-06-2009, 19:40
Završeno Poslijednje rođenje, iskrene dojmove na posljednu epizodu molim. :D
Trudio sam se da ispadne više nekakav obračun, i epski da isadne.

Arbiter of Change
17-06-2009, 19:45
Gammoreanac je komičan do bola. :D
Rascjepaj malo tekst, ali inače je u redu... samo što se akcija zbije malo prebrzo pa treba pročitati svaki redak više puta da u potpunosti apsorbiraš radnju.

EDIT:SSamo bi volio dodati kako bi možda večeras mogli i generalno raspravljati o tome što nas zanima kod tuđih priča. Likovi, radnja i ostalo. Čisto da popunimo vrijeme sa još stvari budući da pretpostavljam neće sve zanimati ovaj mega, kulni, grande projekt sa strane.

str1k3r
17-06-2009, 19:48
Na to sam i ciljao, ubacio sam 1 "epsku" rečenicu ispred obračuna. Barem mislim da je ispala epski.
Evo malčice sam ga rascjepao, better?
EDIT- mene zanima i jedno i drugo :D
i probao sam napraviti neku situaciju sa onime "novac otvara sva vrata", nadam se da mi je uspjelo. :D

Feanor
17-06-2009, 19:57
17.6.2009 14:37:40 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Enikejs, zasad imamo strikera, šniclu, tebe i mene. Za ostale ne znam jesu li voljni dati svoja 2 centa.
17.6.2009 14:39:10 Herr Schnitzel Arby, Hellboy Hell i ja smo balansirana ekipa (H)
17.6.2009 14:39:15 Hellboy Herr Schnitzel, Arby Kek, striker i feanor će uskoro ući u ABY ako nastave tim tempom
.

Ući u Aby? AKo to nije neka zgodna Twi'lekica, DEMOVA sestra ili nesto drugo tako pozitivno ne zanima me.... :D

BTW-vidimo se na MSNU u 22:00

str1k3r
17-06-2009, 19:59
ABY = After the battle of Yavin, to je nešto kao AD ili BC tj. pr.kr
nije Twi'lek, nažalost :D

Hellboy
17-06-2009, 20:03
Yup, BBY je Before the Battle of Yavin, znači prije uništenja DS1, ABY je poslije istog. Uništenje DS1 je bio značajan preokret u GFFA i kao takav dao Imperiju do znanja da nisu nepobjediva sila.

Feanor
17-06-2009, 20:03
Ma sve ovo sto sam napisao se dogodilo u dva dana. :D, još ovaj ''informativni'' razgovor sa twi'lekicom i onda ulazim u dan treći...

EDIT:Iako mi dođe da one prve djelove/postove ''prepravim'', jer sam totalno nezadovoljan s njima...

Hellboy
17-06-2009, 20:06
Inače Strikeru, svidio mi se pun na kraju teksta. Jako. :D

str1k3r
17-06-2009, 20:10
A moja epic rečenica ?
Prije borbe. Drago mi je da ti se svidjelo :D
"novac otvara sva vrata" :D

Feanor
17-06-2009, 21:09
Evo novog poglavlja :D, danas tri komada...Komentirajte molim vas, ubacio sam čak i malo opisa za Arbija iako se nemogu mjerit s njegovim majstorijama s perom.

Arbiter of Change
17-06-2009, 21:21
Prvi odlomak je WIN, a kasnije se isto tako vidi da sve bolje barataš naracijom i samim tokom radnje. Good job. :thumbs2:
Sviđa mi se formatiranje, premda je većini to nebitna stvar ovako je baš lagano za oči... bujne grudi, hohoho.

Grim
18-06-2009, 12:24
Name:SMorin Darnel'on
Race:SHuman
Class:SBounty Hunter
Homeworld:SMandalore
Weapon of choice:SWESTAR-34 Blaster Pistol

His mother died at birth, his father raised him, an less reknown but skilled Bounty Hunter and he taught Morin how to survive in this cruel world, taught him how to move unseen and to disappear at the right time. When the Morin was 14 years old his father was killed and in anger Morin killed the man responsible for the murder of his father, he was punished punished severely. From that moment Morin was raised by his grandfather, a very wise man, but quite poor, they lived in poverty. When Morin got older his grandfather got sick and died, he was 18 years old and he was the only one remaining member of his family, of his blood, everyone else died. Only thing he had was his father's equipment, it was a very old equipment, but still deadly. Then he began his life of a Bounty Hunter, he reputation was very known when he was 30 years old, he met a beautiful woman and married her, he had two kids with her. And because of his failure on one of his missions, they died, they where killed. Morin found the assassins of his family, and he killed them, and dismembered their bodies. That was an very tragic moment, and from that moment, Morin was "cold blooded". He moved to Humbarine, and started drinking, his best friend, was an 200 years old kihorn and WESTAR-34 Blaster Pistol . On Humbarine he was known as a mysterious drunkard.

str1k3r
18-06-2009, 13:34
Name:SForsyth
Last Name:SQui'nel
Class:SBounty Hunter
Homeworld:SNaboo
Weapon of Choice:SS-5 Heavy Blaster Pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/S-5_heavy_blaster_pistol)

Biography: Born on planet Naboo, in a noble family, mother's name was Abelia and fathers name was Janus. Young Forsyth demonstrated unusual intuition and intelligence, so by the age of 12. he had already earned an administrative post on the royal court. By the age of 14 he has been showing signs of boredom and complete uniterest for the boring job of a lower administrative officer on the royal court. In early spring he abandons his duty, temporarily, and walks away from ih home, and goes to one of the three moons orbiting his homeworld. He walked away from his home because he wanted an adventure, something more interesting than a boring job of a lower adminstrative officer, acompanyed by his friend Nix, Nix is short for Nialrenyx Stovak, he landed on on one of the moon's orbiting Naboo. His final destination was not the colony of Narmle but the caves hidden deep within the jungle, he will soon discover that the caverns of Rori are not a place to explore by yourself. By the seventh day of expedition he went in the cavern all by himself, Nix stayed in the camp, packing the bags for a return trip, that they made by themselves because they planed seven days of research, seven days of exploration, seven days of fun, but the seventh day was all but fun. As Forsyth entered the cave more depply he noticed a strong scent, the scent was not plesant, it would divert everyone who would pass there, almost everyone. As Forsyth approached the end of the cave he saw traces of blood and body totaly drained of any fluid, he didn't think, he pressed forward not noticing the mangled bodies that lied in front of him. Reaching the end of the cave he noticed a grim pile of bones, in the distance he noticed something was approaching him, he was not exactly sure what that was, but it approached with great speed, hit hi, knocked hi to the ground, ridden with fear and terror, lying helplessly on the ground, Forsyth felt that the damp, dark walls of the cavern were closing in on him, he would not let himself be distracted. Stood up. He saw something he never wanted to see. A Borgle bat, stared at him, but not just at him but at the entire flock of bats that was speeding towards him. He turned and ran, he ran as fast as he could, he screamed as loud as he could, but Nix did not hear him, Nix was gone. At the very end the bats finaly got him, started pulling him inside, one of the bats grabed his leg, but Forsyth pulled his leg sharpley forwards, ripping it away from him, but with a price. A large piece of muscle the bat took with him in to the cave. Stunningly, as the same bat took fresh meat, in to the cave, so did the rest of the flock follow him, as they vanished in the darkness of the cave Forsyth called for Nix, but he did not answer. Forsyth was rescued by bat hunters, professional exotic animal tamers.
As he recovered in the hospital in Narmle, he found out that he lost a friend, that he loved and cherished, and a large chunk of his left leg, and is now replaced by bio-cybernetic implants. He returned to Naboo, years went by like wind, he married Nix's sister Aleai, she kept her mothers maiden name, thus she became Aleai Qui'nel Kor- Stovak, but, as fate would have it, she took from him Aleai and his son, whom he named after his missing friend Nix, taking into consideration that they both died from Death Seed, wich they contracted during a family picnic, it was strange that Forsyth did not contract the desease, he must have been immune. His Father and mother both died soon after he returned from Rori. Left alone, all by himself, he decided to abandon his comfortable home wich he had on Naboo, and simply wander the galaxy. He sold everything his father owned, bought himself a weapon, although that was aganist his fathers principals as well as Nix's, bought a S-5 Heavy Blaster Pistol (http://starwars.wikia.com/wiki/S-5_heavy_blaster_pistol)Sfrom a retired royal officer. He bought a N-1T Advanced Starfighter (http://starwars.wikia.com/wiki/N-1T_Advanced_Starfighter)Salso. Now he was ready, ready to battle the whole galaxy, ready to battle everyone who stood in his path, ready to battle Destiny itself. He left Naboo hoping he would one day return home. Now as he accepts various assignments, he often stops on Humbarine. He visits a local bar. Enjoying the drinks, the company, Twi'lek dancers and an occasional barroom brawl.

Je li to ovako uredu? Sve je isto, samo je kraj novi.

Arbiter of Change
18-06-2009, 15:06
Znači dogovoreno je da postate te stvari ovdje?

Hellboy
18-06-2009, 15:16
Vidiš, zato smo Šnicla i ja ostali do 2 na MSN-u. :D

Da, tu postati biografije, nebitno hoće li biti na hrvatskom ili engleskom, ionako moramo još doći do onih informacija i proći kroz sve skupa još koji put da utvrdimo gradivo. Nikud se ne žurimo.

cham3leon
18-06-2009, 15:24
Onda da vas odmah obavijestim da ću možda bailati iz tog projekta. Nemam dovoljno volje ni inspiracije da napunim jedan ebook.

Hellboy
18-06-2009, 16:26
Nećeš ga sam puniti. :D

cham3leon
18-06-2009, 17:37
Jasno, ali svejedno će trebati dosta napisati. A, iskreno, ne vjerujem da će itko u LA htjeti ni pogledati. Zamisli koliko ima na cijelom svijetu SW fanova koji su se okušali u pisanju, pa misle da su još i dovoljno dobri da to unovče.
Mislim, pomoći ću koliko budem mogao, ali ako ne budem više znao o čemu da pišem, neće biti smisla da nastavim.

Hellboy
18-06-2009, 18:47
Khm, nama je bitnije dobiti dopuštenje da izdamo e-book makar bio i free.

U suprotnom je automatski vlasništvo LA ekipe čim ga izbacimo. Hell, čak i neka bude njihovo vlasništvo, neka nas samo stave kao autore i nek si zadrže priče. Samo da napišemo nešto kulno i to izdamo. Ništa više ni ne trebamo. Znači samo neka nam daju dopuštenje da napišemo i izdamo e-book. Rado čem predati svoj dio ako to znači da će taj e-book biti stvoren i kao takav postati dio canon lorea.

str1k3r
18-06-2009, 18:49
Znači naši radovi bi, kad ih predamo i objavimo e-book, trebali biti na Wookiepedii? Primjer jel.

Feanor
18-06-2009, 18:51
Sutra popodne napisem biografiju lika, uglavnom bit ce neklonski/klonski vojnik, pijanac, koji će šepat na desnu nogu..

str1k3r
18-06-2009, 18:53
Mogu ja nastaviti svoju priču u IC temi? Na engleskom(nadam se da sam dobro preveo bio.) ili ćemo imati nove priče za ove likove?

Grim
18-06-2009, 19:01
Bilo bi kulno da stave moje ime u Wookiepediu, ili bilogdje :)

Arbiter of Change
18-06-2009, 19:04
Kulno, dakle samo ja nastavljam pisati ovo trenutno na forumu budući da ste svi tamo zauzeti. :)
Monopol FTW.

Hellboy
18-06-2009, 19:27
Multitasking FTW.

Večeras budem postao nastavak Salove priče i biografiju mog jebački lošeg krijumčara. :D

I da, probao sam ga skicirati danas no nije ispalo kako sam zamislio.

Feanor
18-06-2009, 19:58
Dobra ideja, ja cu skicirati V'arumka za početak da vidim kako ce to izgledati...

cham3leon
18-06-2009, 20:12
Ja ću još malo osmisliti svog lika za projekt. Ne mogu zadržat isto ime, jelda? :/

Da li da pišem na engleskom, ne znam kako ste se vi ostali dogovorili.

str1k3r
18-06-2009, 20:15
Ja sam zadržao istog lika, i pisao sam na eng. bio, no to nije sada potrebno, kasnije ćeš prevesti, u biti vrijedi dogovor od jučerašnjeg sastanka.