PDA

Pogledaj cijelu verziju : GOMTV Warcraft 3 invitational 2009



SkunK
06-06-2009, 16:31
Ako niste dovoljno dobro upoznati, GOMTV prenosi uživo mečeve Starcraft, WOW i Warcraft 3 turnira, a tu su i redovni "VOD" video sadržaji za one koji su propustili koji meč.

Naime, iako je dosad Starcraft imao primat u video sadržaju, odnedavno je uključen i Warcraft 3 a GOMTV skupa s Tastelessom i Daniel Leeom namjerava uvrstiti još sijaset drugih eSports igara za vaše uživanje (uz napokon razumljive ne-korejske nego engleske(1) komentare).

Stoga, pravac na http://www.gomtv.net/Si uživajte u širokoj paleti novih i budućih igara koje čine kamen temeljac eSportsa.

Arbiter of Change
06-06-2009, 16:40
Odlično, konačno je i W3 došao na red... samo što fakeri trenutno ne dopuštaju download/gledanje osim ako nije live.

Anarion.Umarth
06-06-2009, 17:20
ima li ikakve šanse da DotA dobije prijenos?

Arbiter of Change
07-06-2009, 17:52
Sumnjam, budući da je DotA više-manje nepostojeća na profesionalnoj i kompetitivnoj MP sceni (nevažno je što je gomila ljudi igra ovako inače). :)

SkunK
07-06-2009, 19:14
Sumnjam, budući da je DotA više-manje nepostojeća na profesionalnoj i kompetitivnoj MP sceni (nevažno je što je gomila ljudi igra ovako inače). :)


Poznam ljude u eSportsu, i poznam Tastelessa koji je glavni profesionalni komentator za GOMTV, napravio sam i interview s njime kojeg možete očekivati u budućim izdanjima časopisa PCPlay i jedno ću ti reći :

eSports se širi. DotA je sve više prisutna i postavlja se kao još jedan izbor za gamere elektroničkog sporta. Koliko sam skužio iz razgovora, mogu ti reći da se ima planova za integraciju DotA-e u eSports veoma uskoro na većoj globalnoj kompetativnoj razini.


Tako da, ne brini brigu priatelju, OK? Sve je pod kontrolom :)

Arbiter of Change
07-06-2009, 19:20
Nemoj reći? Nisam znao, ali nekako su spori sa tim svojim planovima oko integracije DotA-e budući da je ona već duže vrijeme popularna među komunom.
Ali naravno, bolje ikad nego nikad.

Anarion.Umarth
07-06-2009, 19:24
sad ce prob biti skok u igranosti izlaskom 6.60

Systematic Reverse
07-06-2009, 23:49
Da, ali mene bas neveseli 6.60 previse..

Nisam covjek koji voli previse promjena :(


Sumnjam, budući da je DotA više-manje nepostojeća na profesionalnoj i kompetitivnoj MP sceni

not true :nonono: :)

Anarion.Umarth
07-06-2009, 23:52
neke stvari treba promjeniti u igri, neki heroji su op. itd
recimo meduza može u par min nafarmati dosta golda bez itema na 15om lvlu

SkunK
08-06-2009, 00:02
Nemoj reći? Nisam znao, ali nekako su spori sa tim svojim planovima oko integracije DotA-e budući da je ona već duže vrijeme popularna među komunom.
Ali naravno, bolje ikad nego nikad.

Pa čuj, to je malo kontradiktorno što si sad naveo jer si rekao :


SSumnjam, budući da je DotA više-manje nepostojeća na profesionalnoj i kompetitivnoj MP sceni (nevažno je što je gomila ljudi igra ovako inače). :)

No pustimo sad to, malo si se zaletio... nije važno.


Problem ti je u tome što je svaka industrija, pa tako i eSports zasnovana na sponzorima i korporacijama koje nije baš briga za gaming koliko za novčiće. E sad, postoje ljudi poput Daniela Leea i ostatka koji se vode prvenstveno strasti za gamingom i profesionalnim elektroničkim sportom no tu dolazimo do straha tih "velikih igrača" koji razamtraju doslovno "godinama" dali da pruže žansu nekoj novoj igri.


Tako da ti to sve koče više debeli korporativci koji žele samo zaraditi. No kao što je i slučaj sa ženama, bez njih nemožeš ;)

No DotA će ti uskoro dobiti više pozornosti, najvjerovatnije izlaskom Starcrafta 2 pošto će se tad balansirati neke stvari u vezi eSportsa, pogotovo one vezane uz SC-WAR3-DOTA standard jer ih Starcraft doslovno zauzeo sve što je mogao a dolaskom Starcrafta 2 će isti prvo trebat malo uzeti "maha" a to će dovesti do laganog balansiranja rasporeda mečeva na TV postajama.

Arbiter of Change
08-06-2009, 00:23
Ma ne, krivo si ti mene shvatio ili sam ja nejasno napisao - mislio sam na to kako na jednoj strani imaš profesionalne, kompetitivne i sponzorirane turnire na globalnoj sceni, dok na drugoj imaš internet ili LAN ekipu koja igra modiranu mapu (ovim ne umanjujem vrijednost DotA-a, samo ističem razliku) te ta ista strana dobija sve više maha u već jedno duže vrijeme pa sam se zato pitao kako to da je organizatorima trebalo ovako dugo da ih primijete i počnu ozbiljnije shvaćati.

Tvoj zadnji odlomak... da, to je to.

AVGstar
08-06-2009, 01:49
neke stvari treba promjeniti u igri, neki heroji su op. itd
recimo meduza može u par min nafarmati dosta golda bez itema na 15om lvlu
on meni od svih heroja kaze da je medusa op...

nego vjerojatno zasto ovako sporo ide "integracija" dote u eSport je zato sto dota nema sponzore kao neke igrice(sc wc3 cod itd itd)