PDA

Pogledaj cijelu verziju : THE BEST WEAPON



revenion
11-06-2006, 22:03
e ljudi slucajno mi sinula ova ideja zahvaljujuci brokken mirroru i jos dvojici pa tu pisite o oruzjima recimo kao prvo najbolje je oruzje i najace po mome misljenju ali pazite ovo je skoro nemoguce napravit summonajte daedra lorda i onda gaa napadnite ali pazite dali ste dovoljno jaki jer vas onda on napadne i utrenutku kad umre kliknite use tipku kao da je on neki scamp kojega ste ubili i dobit cete onak za uzimanje stvari i tam se nalazi neki claymore of oblivion tak nest ali oruzje je ludo jos kada ga dodatno nabrijes ufff 8) ali pazite mora bit dobar timing i to je to 8) 8) 8)

Rocchiro
11-06-2006, 22:09
najs,nisam probal,niti nebum jer mi netreba mac :wink:

Ps1ho
11-06-2006, 22:35
Pa taj claymore sam našo u jednom realmu od Obliviona, ili ga je imo Xivilai nesjećam se, al znam da sam ga imo...

Domy
12-06-2006, 12:02
Ak taj claymore fakat ima riječ oblivion u nazivu onda: Item ko i svaki drugi (tj lako se dobije),inače se zove Oblivion's embrace i DREMORA claymore je što će reć slabiji čak od ebonyja. a enchantment mu je weak fire što će reć NIŠ POSEBNO.

revenion
12-06-2006, 20:55
hebote nije to taj to je jedan drugi i reko sam neki i nemora bit bas taj jer sam vidio da potpuno drugacije izgleda uostalom to nije taj i taj koji sam ja dobio ima 279 dammaga stete pa mi ti reci da je slabo :yuck:

Ps1ho
12-06-2006, 23:28
Sigurno nema tolko damagea, možda kad zbrojiš sa magijom ali magija ti uvijek ovisi...

Domy
13-06-2006, 12:30
Preko 200 dmg-a? i to osnovnog? jest da nisi naveo kakav je točno,kaj ima... al ipak,nemoguće. Ne bez nekakvog petljanja po construction setu. uostalom,da još pitam,kaj tocno misliš pod dodatno nabrijati? repairat ga iznad 100%? jer mi to jedino pada napamet...

Domy
13-06-2006, 13:16
Hm... Išao sam probat fore radi i,očekivano,ništa. Summoned creatures nemaju inventar nit ih se može pljačkat kad umru. Samo duše,to je još iz morrowinda. U con. setu nema nijednog itema BladeTwoHand opisa koji imalo liči na ono što tvrdiš da imaš.
E sad,il si ti nekaj krivo zapamtio,il živjela Modra Lasta! :D

revenion
13-06-2006, 20:36
ne,ne kuzis to moras bas kad tocno umre ja sam to sam dva puta uspio ali to je stvarno ludo a ovo na nabrijavanje sam mislio enchantanje

13-06-2006, 21:51
daedra lord???

gdje si nabavio taj spell
ja sam kupio sve spellove na koje sam naišao ali taj spell nemam
imam samo summon daedra

probao sam to sa običnim daedrom ali nisam uspio (možda jer imam instaliran patch?)

revenion
13-06-2006, 22:30
gle ja mislim u anvilu u mages guildu koji proddaje summon spellove jedan wood elf ti prodaje skoro sve summon spellove i kod njega pronades summon daedra lord ali cudo nije jako skupo

Domy
14-06-2006, 17:19
Kada tako neprecizno i netočno pišeš,nije ni čudo da nitko ne kuži kaj hoćeš reć. NEMA TAKVOG SPELLA! Postoji summon DREMORA lord i time summonaš dremora markynaza. to je to,nema nikakvog summon daedra lorda ni u igri ni u construction setu ni nigdje. ima summon spider daedra,summon xivilai,summon storm atronach i slično,al naziv LORD je isključivo i samo u spellu summon dremora lord.
i pokušavao sam par stotina puta,nema načina da se otvori loot menu kod summoned creaturesa.

Domy
14-06-2006, 17:21
ne,ne kuzis to moras bas kad tocno umre ja sam to sam dva puta uspio ali to je stvarno ludo a ovo na nabrijavanje sam mislio enchantanje

Dakle tvrdiš da ne samo možeš dobit loot menu od summoned creaturea, nego i da dobiješ mač koji ima preko 200 damage-a i da ga još možeš i enchantat? Sorry,al nema šanse da to ikad povjerujem...

ewok
14-06-2006, 19:27
to je isto ko sto je jedan lik na sluzbenom TES4 forumu rekao da je nasao put u hammerfell.... :rotfl:

Glass
14-06-2006, 19:29
to je isto ko sto je jedan lik na sluzbenom TES4 forumu rekao da je nasao put u hammerfell.... :rotfl:

Naišao sam neki dan na taj topic i baš mislim probat.

ewok
14-06-2006, 19:32
to je isto ko sto je jedan lik na sluzbenom TES4 forumu rekao da je nasao put u hammerfell.... :rotfl:

Naišao sam neki dan na taj topic i baš mislim probat.

ja sam trazio taj cave al ga ocito nema....ajd javi ak uspijes, mada mislim da lik sere i to se sve da provjerit u CS-u, svejedno probaj

Ps1ho
14-06-2006, 22:48
to je isto ko sto je jedan lik na sluzbenom TES4 forumu rekao da je nasao put u hammerfell.... :rotfl:

ma našo je on moj k.... da nekažem šta :?

revenion
15-06-2006, 12:19
to je isto ko sto je jedan lik na sluzbenom TES4 forumu rekao da je nasao put u hammerfell.... :rotfl:

Naišao sam neki dan na taj topic i baš mislim probat.
daj mi recigde si ga pronaso zanima me

Doggy
15-06-2006, 12:30
a vidi ko od vas temu topica???

Glass
15-06-2006, 14:18
to je isto ko sto je jedan lik na sluzbenom TES4 forumu rekao da je nasao put u hammerfell.... :rotfl:

Naišao sam neki dan na taj topic i baš mislim probat.
daj mi recigde si ga pronaso zanima me

Ma naleti sam neki dan na službenome forumu sekciji "Oblivion general"

Doggy
15-06-2006, 15:34
a vidi ko moj prosli post ak vec ne vidite temu topica?!?!?!

Domy
15-06-2006, 16:09
Doggy,kaj se ti pjeniš?

Tema je loša,tj lošeg naziva. U igri NEMA SUMMON DAEDRA LORD spella! Dakle od početka topic ne valja. A postupak je jasan,al se to ipak ne može jer summoned creatures nemaju inventar.
Kaj se tiče onog drugog,na službenom Elder Scrolls forumu odi na search,advanced options pa traži hammerfell kao keyword i stavi topic titles only. naći će ti topic koji se zove found a way into hammerfell.
I to kaj on piše nije moguće,nema nikakve Ginis Cave sjeverozapadno od brume. daleko prije mjesta gdje je kao ta pećina ti kaže da nemreš ići dalje,onaj je nevidljivi zid.
Dakle il je mod il lik priča gluposti.
Kako provjerit? Vrlo lako-il potraži sam i vidi da nemreš dalje od nevidljivog zida i gotovo okomitih bridova planina,il upiši u konzolu ShowMapMarkers 1 i popunit će mapu svim kaj postoji,al ne i tom pećinom. Simple as that.

ewok
15-06-2006, 17:18
sad smo daleko offtopic al nema veze....
evo slike za one koji ne mogu nac to sranje....koje ne postoji
http://img79.imageshack.us/img79/2104/untitled8ps.jpg (http://imageshack.us)

15-06-2006, 17:59
možda je to mod

Ps1ho
15-06-2006, 18:20
može biti mod, jer sam vidio jedan koji uvodi u igru južni dio Morrowinda, te par gradova...

ewok
15-06-2006, 18:28
može biti mod, jer sam vidio jedan koji uvodi u igru južni dio Morrowinda, te par gradova...
koji to???
sto se tice hammerfella, to je sigurno mod ili tuširana slika jer sam sad gledao u CS-u i nema nikakvog Gnisis cave-a....izgleda da nam decki iz Bethesde nisu sakrili nikakvo iznenađenje :(

Ps1ho
15-06-2006, 18:59
http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... ail&id=904 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=904)<----mod koji dodaje Calderu

a taj mod koji dodaje dio Morrowinda potraži na http://www.planetelderscrolls.com

Domy
15-06-2006, 19:01
Off topic? A ja mislio da se tu priča o stvarima koje su ljudi u stanju izmislit... :P
Ma to su sve modovi il obična igrarija u photoshopu. Vidio sam i ja tu sliku Ginis Cave-a,samo,problem je kaj ti po položaju na karti možeš doć ne bliže od pola centimetra do te slikice,provjereno.

Doggy
15-06-2006, 19:03
ak se ne varam, tema je the best weapon...

Domy
15-06-2006, 19:06
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=904<----mod koji dodaje Calderu

a taj mod koji dodaje dio Morrowinda potraži na http://www.planetelderscrolls.com

Čuj,ne znam kak stojiš sa zemljopisom,al Caldera baš i nije na južnom dijelu Vvardenfell-a... :D

revenion
15-06-2006, 19:29
Doggy,kaj se ti pjeniš?

Tema je loša,tj lošeg naziva. U igri NEMA SUMMON DAEDRA LORD spella! Dakle od početka topic ne valja. A postupak je jasan,al se to ipak ne može jer summoned creatures nemaju inventar.
Kaj se tiče onog drugog,na službenom Elder Scrolls forumu odi na search,advanced options pa traži hammerfell kao keyword i stavi topic titles only. naći će ti topic koji se zove found a way into hammerfell.
I to kaj on piše nije moguće,nema nikakve Ginis Cave sjeverozapadno od brume. daleko prije mjesta gdje je kao ta pećina ti kaže da nemreš ići dalje,onaj je nevidljivi zid.
Dakle il je mod il lik priča gluposti.
Kako provjerit? Vrlo lako-il potraži sam i vidi da nemreš dalje od nevidljivog zida i gotovo okomitih bridova planina,il upiši u konzolu ShowMapMarkers 1 i popunit će mapu svim kaj postoji,al ne i tom pećinom. Simple as that.

e na to sam pronaso odgovor krivo sam napiso ide dremora lord nekaj me zbunilo ali sa tim spellom pokusajte

Ps1ho
15-06-2006, 23:01
Znate koje vam je najbolje oružje? Šake!, nema boljeg nego kad zatvorite Oblivion Gate sa šakama, i shvatite me ozbiljno...

S4MUR41
16-06-2006, 21:07
najbolje oruzje koje sam dosad naso jest onaj Akaviri Katana... koji dobijes kada udes u Blade ... (odmah na pocetku igre) e al sam u imerial city naso jos jedan bolji... isto se zove akaviti katana... laksa je od onog kojeg dobijes... i ima neka magicna svojstva...

Doggy
17-06-2006, 09:49
onda imas jos puno igre za proci ...

S4MUR41
20-06-2006, 10:28
jok... pa de tek sam peti lvl... pocel bi igrat oblivion od kad je izaso al onda nisam imal masinu koja bi ga mogla pokrenut... ... ... pocel sam igrat... u petak... ...

Doggy
20-06-2006, 11:34
dobro je to... nisam ni ja odma imal dosta dobrz grafulju, al sam onda kupil 6600GT i sve je za 5, jos kad mi dojde 512 rama, onda bu to to...

ewok
20-06-2006, 11:43
dobro je to... nisam ni ja odma imal dosta dobrz grafulju, al sam onda kupil 6600GT i sve je za 5, jos kad mi dojde 512 rama, onda bu to to...
s kakvim detaljima igras na 6600GT??? koliko fps-ova imas?

Domy
20-06-2006, 12:11
dobro je to... nisam ni ja odma imal dosta dobrz grafulju, al sam onda kupil 6600GT i sve je za 5, jos kad mi dojde 512 rama, onda bu to to...
s kakvim detaljima igras na 6600GT??? koliko fps-ova imas?

Ovisi mu o ostatku kompa,ne? :wink:
Ja imam asus 6600gt extreme silencer,256RAM i igram relativno stabilno na 1024x768,medium detaljima (otprilike,svakako sam si rasporedio one slidere,travu npr sasvim isključio jer me užasno smeta opce gledat ju,a i dobio sam nekih 5 fps-a kao posljedicu). Uglavnom ide na 30-ak fps il više. Jedino kad mi gadno zašteka su masovne situacije-npr bitka za Kvatch ili kad se izvjesni bog pojavi...
Btw,relevantni ostatak čine "samo" 512 rama, amd athlon 64 3000+. Dakle,ništa pretjerano fenomenalno,al igra šljaka i sasvim je igriva,čak i nakon mnogo mnogo sati neprekidnog rada.

Doggy
20-06-2006, 18:19
opet svi osli off-topic...

neznam za fps, al ide normalno... tu i tam malo duze (5sec) ucitava kod prelaska na drugi dio mape, i kad je puno likova okolo, al da se igrati...

S4MUR41
20-06-2006, 21:34
ja isto imam 6600 GT... 128 MB... ... uglavnom jel se tebi pokazuju neke kricavo zelee tocke po ekranu??... il ako malo duze igrats ti se zna zacrniti od ruba ekrana pa prema kursoru...


12. lvl sam i jos uvijek mi je najbolji Akaviri Katana... al ne onaj obicni nego neki magicni... koji sam kupil kod one trojce brace u imperial citiju...

e i ke nije malo glupo ke svako malo moras punit oruzje... i to kosta pun kurac... ... ...

Domy
20-06-2006, 21:38
e i ke nije malo glupo ke svako malo moras punit oruzje... i to kosta pun *****... ... ...

Soultrapaj pa nećeš imat problema. Nabavi Azura's star i osiguran si do kraja igranja

S4MUR41
20-06-2006, 21:39
e da kako soultrapam... (imam samo one magije koje sam dobio od nekog questa i one koje sam dobil na pocetku igre...)

Doggy
21-06-2006, 11:19
idi k nekom kipu obavi quest za azuras star (taj kip ti je na sjeveru mape, negde u planinama), a za soul trap ti je najbolji umbra sword, al nisam siguran da si dosta visok level da dobis taj quest... procackaj malo forum, bus nasel odgovore...

a to da charganje kosta, da, koste tocno tolko kolko ti ga treba napuniti...
a na pocetku igre ti to nije bas dobra ideja...
kupi soul gemove s trap-anim soul-ima, jeftinije ti je od punjenja oruzja, a opet ista stvar...

Domy
22-06-2006, 11:44
e da kako soultrapam... (imam samo one magije koje sam dobio od nekog questa i one koje sam dobil na pocetku igre...)
Nabavi soul gemove ili najjači,azura's star. Imaš magiju za soultrap? prebij neko čudovište (ne čovjeka tj player rase-za to trebaju black soul gemovi) i prije nego je mrtvo baci soultrap NA NJEGA. (ovisi kolko ti je duration spella i kolko brzo možeš ubit,ako brzo ubijaš,a spell traje dugo,možeš i prije fighta bacit. Kad ga ubiješ,duša će mu bit zarobljena u soul gemu. onda u inventaru klikneš na soul gem i napuniš si kaj oćeš (tj kaj ima chargeove)

Doggy
22-06-2006, 12:33
e, kad smo vec kod black sougemova...

kak ga napraviti... znam da ima neki oltar negde i bil sam ga nasel, al se ne sjecam di je...

kak se zove taj ruin di je i kak napraviti black soulgem?!?!?

pomoc molim...

Ps1ho
22-06-2006, 13:50
obavljaj misije za Mages Guild i u jednom trenutku ćeš dobit popis na kojem se nalaze lokacije Necromancera, na par lokacija su ti oltari...
...e sad, da napraviš blacksoul gem, treba ti grand soul gem i spell za soultrap te taj oltar...
..u jednom trenutku iznad oltara će ti se pojavit ko neko svjetlo, tad staviš grand soulgem u oltar i baciš soulltrap na oltar...to je to.

Doggy
22-06-2006, 14:06
mora soultrap spell biti jak il moze i najslabiji???

Domy
22-06-2006, 14:11
Bilokakav. samo budi na pravom mjestu u pravo vrijeme. a najlakše ćeš se sjetit di si bio tako da pogledaš completed quests za mage guild i nadješ ime lokacije. cek,idem potražit,moda nađem kak se zove

Domy
22-06-2006, 14:20
Pećina se zove Dark Fissure, nalazi se jugoistočno od Cheydinhall-a. Ispred pećine je oltar,brijem da je jednom tjedno obasjan onom svjetlošću. Kad jest,stavi grand soul gem na njega i baci bilokakav običan soultrap ( ne znam dal radi s Hermaeus Mora-inim soultrapom... 8) )

Ps1ho
23-06-2006, 01:21
...ja mislim da neradi, jer tu moć dobiješ samo tijekom tog questa (Harmaeus Mora)...btw. ima više lokacija za te oltare...

Lord of Darkness
28-06-2006, 14:28
Što je ovo? Kakav je ovo staff? To ima u igri ili je napravljeno preko construction seta???
A-1Ag6Rg ... %20Scrolls (A-1Ag6RglH4&mode=related&search=The%20Elder%20Scrolls)

Doggy
28-06-2006, 15:50
bolestan staff...

moje misljenje:

kad sve opustosis, obavis sve questove ili nadjes sve spilje i ruinse dobijes to... i onda mozes postati zli necro... buahahaha

28-06-2006, 22:37
ovo bi trebalo lockat!
ako se ne locka vratite se prvoj temi ili napravite novi topic

Doggy
29-06-2006, 12:31
mislim da smo jos uvjek na pravoj temi, ak se ne varam, a ona glasi "THE BEST WEAPON", a meni se ovaj staff iz vide, nekak cini savrsenim, bez mana... i mene zanima kak ga dobiti...

malo OT - di ima za kupiti soul trap scroll-ove???? (preslab sam za magije)

black_dragon
21-03-2007, 20:46
Ahem! Best weapon je Ebony Blade, tek sam ga danas našo i repairo do 125 healtha(tj. onog što označava u koliko dobrom stanju je to oružje) i napad mi je s mačem 37...

Ps1ho
21-03-2007, 20:52
Jel ti to možda The Blade of Chorrol?

black_dragon
21-03-2007, 20:57
Ne nego Ebony Blade dobiješ od Mephale(Daedra Lorda) koji se nalazi južno od Brume.

FaTaL_mRkvA
22-03-2007, 08:35
ja sam isto čul da je ebony blade neki dobar mač

Ps1ho
22-03-2007, 08:58
Ne nego Ebony Blade dobiješ od Mephale(Daedra Lorda) koji se nalazi južno od Brume.

Aha...eh, za to neznam, morat cu vidit, zivi bili pa vidli :)

Demon Hunter
14-04-2007, 23:25
E ljudi jeste nasli neka Uniq oruzja tj,najbolja.Evo ja sam do sada skupio neki Mace Rokshater ali ima Quest,onda Umbra Sword,pa Worms Staff i sad sam dobio neki lud Hammer od boga Malachata,Hammer se zove Volngrad nesto tako.

Jel imate vi kakih,i di ste nasli!

Đuro-Pero Blatobran
02-05-2007, 13:02
Najbolje oružje mi je "Samson the Longsword". Komično do boli

Nightyx
02-05-2007, 13:34
Dawnfang :pray: :pray:

samo nešto se odbrojava po killu...da li je on ograničen ili??

TeraBajt
03-05-2007, 17:10
Dawnfang :pray: :pray:

samo nešto se odbrojava po killu...da li je on ograničen ili??

Ma nije neg odbrojava ujutro(kad se zove duskfang) kolko killova i navečer(kad se zove dawnfang).
ak ujutro imaš 12 killova, navečer če ti bit dawnfang surperior, i ak imaš navečer 12 imačeš duskfang surperior.
A kad je surperior onda ima cold/fire attack i drain helth, a inače samo cold/fire! Fuckin strong!!
Inače, i meni je najbolji taj!

Evo opet ti pomažem, lol :D !

Nightyx
04-05-2007, 12:50
thx :D nisam to znao :)

Bartuc
04-05-2007, 13:11
Dawnfang :pray: :pray:

samo nešto se odbrojava po killu...da li je on ograničen ili??

Ma nije neg odbrojava ujutro(kad se zove duskfang) kolko killova i navečer(kad se zove dawnfang).
ak ujutro imaš 12 killova, navečer če ti bit dawnfang surperior, i ak imaš navečer 12 imačeš duskfang surperior.
A kad je surperior onda ima cold/fire attack i drain helth, a inače samo cold/fire! Fuckin strong!!
Inače, i meni je najbolji taj!

Evo opet ti pomažem, lol :D !

Di ste našli taj mačić? :D

Nightyx
04-05-2007, 16:34
Dawnfang :pray: :pray:

samo nešto se odbrojava po killu...da li je on ograničen ili??

Ma nije neg odbrojava ujutro(kad se zove duskfang) kolko killova i navečer(kad se zove dawnfang).
ak ujutro imaš 12 killova, navečer če ti bit dawnfang surperior, i ak imaš navečer 12 imačeš duskfang surperior.
A kad je surperior onda ima cold/fire attack i drain helth, a inače samo cold/fire! Fuckin strong!!
Inače, i meni je najbolji taj!

Evo opet ti pomažem, lol :D !

Di ste našli taj mačić? :D

U Shivering Islesu pratiš main quest i dobit ćeš ga.

TeraBajt
04-05-2007, 19:17
Dawnfang :pray: :pray:

samo nešto se odbrojava po killu...da li je on ograničen ili??

Ma nije neg odbrojava ujutro(kad se zove duskfang) kolko killova i navečer(kad se zove dawnfang).
ak ujutro imaš 12 killova, navečer če ti bit dawnfang surperior, i ak imaš navečer 12 imačeš duskfang surperior.
A kad je surperior onda ima cold/fire attack i drain helth, a inače samo cold/fire! Fuckin strong!!
Inače, i meni je najbolji taj!

Evo opet ti pomažem, lol :D !

Di ste našli taj mačić? :D

U Shivering Islesu pratiš main quest i dobit ćeš ga.

Mala dopuna- Kod questa (xavier il tak nešto se zove) sa onim za mučenje (jedan od prvih questova u nizu main questova) češ ubijat 3 lika jednog po jednog, al postoji opcija da ih izludiš ili ubiješ. 1. je neki frik 2. je neki mage (mislim) a 3. orc koji ima dusk/dawnfang. prva dva možeš izludit a zadnjeg, ako očeš mač, ubi! Kasnije češ dobit stvari od ubijenih, pa češ dobit taj ljepi, ubojiti, korisni maćič!

Ljudi, samo pitajte mene sve šta vas zanima, jer sam prešo cijeli main quest u shivering islesu, pa znam većinu toga. :D :D
:twisted: rock'n roll :twisted:

Žokva
21-05-2007, 08:33
Po meni je najbolji Akaviri Sunderblade, disengrate armor 100, disengrate weapon 100!!!!
:yuck: :yuck: :yuck:

Bartuc
21-05-2007, 08:39
Po meni je najbolji Akaviri Sunderblade, disengrate armor 100, disengrate weapon 100!!!!
:yuck: :yuck: :yuck:

A jel možeš poslije toga napada pokupiti oružje sa trupla? Bilo bi realno da to oružje nestane, što je zapravo loše jerbo lik kojega kokneš možda ima neki bolesni item :D

TeraBajt
21-05-2007, 10:45
Po meni je najbolji Akaviri Sunderblade, disengrate armor 100, disengrate weapon 100!!!!
:yuck: :yuck: :yuck:

A jel možeš poslije toga napada pokupiti oružje sa trupla? Bilo bi realno da to oružje nestane, što je zapravo loše jerbo lik kojega kokneš možda ima neki bolesni item :D

Jebiga, to mi je pre jako jer ubiješ lika u trenu, a ovak bar 2 hitca

Kenyi
21-05-2007, 11:05
Po meni je najbolji Akaviri Sunderblade, disengrate armor 100, disengrate weapon 100!!!!
:yuck: :yuck: :yuck:

A jel možeš poslije toga napada pokupiti oružje sa trupla? Bilo bi realno da to oružje nestane, što je zapravo loše jerbo lik kojega kokneš možda ima neki bolesni item :D

a jedini trik je sto ima charge tako da mozes nekoga udariti 10 puta .

Blacky
28-08-2007, 12:58
Ahem! Best weapon je Ebony Blade, tek sam ga danas našo i repairo do 125 healtha(tj. onog što označava u koliko dobrom stanju je to oružje) i napad mi je s mačem 37...
nema šanse da ti je sa ebony blade 37 napad kad je umbra jači , ja sam umbru popravio na 125 healtha i ima 33 štete a ebony blade isto imam on je nešto slabiji neznam točno koliko sad.

Rang€r
28-08-2007, 13:21
Ahem! Best weapon je Ebony Blade, tek sam ga danas našo i repairo do 125 healtha(tj. onog što označava u koliko dobrom stanju je to oružje) i napad mi je s mačem 37...
nema šanse da ti je sa ebony blade 37 napad kad je umbra jači , ja sam umbru popravio na 125 healtha i ima 33 štete a ebony blade isto imam on je nešto slabiji neznam točno koliko sad.

nothing is immposible

TeraBajt
29-08-2007, 17:09
Najbolji koji sam ja naso je dawn/duskfang

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
07-09-2007, 18:50
koji je najbolji bow? meni zasad steel xD

Čux
08-09-2007, 21:48
Light Of Dawn, nema jačinu Umbre, al je zbog ukupne težine od 0 (nula) reže 3 puta brže.

Blacky
09-09-2007, 11:34
koji je najbolji bow? meni zasad steel xD
deadric :D

cropir
09-09-2007, 11:37
meni ebonoy predobro izgleda

Blacky
09-09-2007, 11:43
Light Of Dawn, nema jačinu Umbre, al je zbog ukupne težine od 0 (nula) reže 3 puta brže.

Jel taj Light Of Dawn iz nekog moda ili kaj nisam to još vidio,koliki mu je damage?Ja sam zavšio onaj quest di moraš vratit Honorble Blade Of Chorol dobio štit a mač možeš ukrast od one grofice (al samo dok spava u svojim odajama i full ga je teško popalit najbolje je prije toga maznut joj dok sjedi na tronu sve ključeve da možeš doč u njene odaje bez sranja).
Taj mač izgleda kao ebony težak je 0 i radi za 1 damage više štete od običnog ebony,nakon questa ostaje quest item i uvijek ti je u inventoriju a teži 0 pa to nije bad.

Rang€r
09-09-2007, 11:53
najbolji je elven bow kad ga enchantas sa +20/fire/cold/shock damage

Blacky
09-09-2007, 12:18
najbolji je elven bow kad ga enchantas sa +20/fire/cold/shock damage
ja sam našo deadric sa 20 cold damaga ima veči damage od elven bow-a

Čux
10-09-2007, 08:54
to je iz OOO moda. nađeš ga u Nornalhorst-u i čuva ga brdo vampira i Lord Volmyr. onda s njim mlatiš vampire i nakon 100 killova se apgrejda

Rang€r
10-09-2007, 15:12
najbolji je elven bow kad ga enchantas sa +20/fire/cold/shock damage
ja sam našo deadric sa 20 cold damaga ima veči damage od elven bow-a

hebes, elven owna :D

btw, glupo mi to nisu deadra bogzna sto u dalekometnoj borbi :?

cropir
10-09-2007, 19:42
meni deadric stvari malo ružno izgledaju...jedino je mač dobar ostalo ne bas.

nego koji je najbolji sigil stone koji ste nasli?

Rang€r
13-09-2007, 13:49
onaj prvi sigil iz kvatcha je dobar za strjelce enchantas bow sa onim burden i lik je gotov :D

cropir
13-09-2007, 19:11
SFree BFS (big f*cking sword) :D :D

lol :)

ja sam imam svakakvih oruzja, rekao bi da mi je najdraza akavari katana sa absorb endurance 5 pts

i dobra su mi frost oruzja jer je deadra slaba na njih a ja samo po oblivion vratima ownam

Nightyx
14-09-2007, 11:09
SFree BFS (big f*cking sword) :D :D

lol :)

ja sam imam svakakvih oruzja, rekao bi da mi je najdraza akavari katana sa absorb endurance 5 pts

i dobra su mi frostSoruzja jer je deadra slaba na njih a ja samo po oblivion vratima ownam

:(
meni električna :D

darth burek
14-09-2007, 22:34
U mom svijetu Morrowinda ovako ide...uzmeš bilo koje oružje,po mogućnosti neko koje ti se sviđa...i ako si završio igru i žeiš se malo zafrkavat onda ovako.Uzmeš to ružje i možda ga malo enchantash da se sjaji i nabiješ šifru za strength.Ako previše staviš strength onda ga možeš ubit i time da ga samo izvadiš(mala zafrkancija)...uglavnom staviš onoliko da oduzima sočan HP i to je to!Imaš jačinu i ljepotu!Al u temu nije poanta ha?HEHhehhehe...

Kasa7
18-09-2008, 23:26
jel tko imal mace of dynamo.34 sam level i rasturam sa tim oružjem.

Kasa7
18-09-2008, 23:27
jel tko imal mace of dynamo.34 sam level i rasturam sa tim oružjem.

Sony Ericsson
04-02-2009, 20:00
problem je sto su ono oruzje i oklop iz knights of the nine dlc-a najbolji i jos leveliraju s tobom