PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crysis 2



Stranica : [1] 2 3 4 5 6

Deadwalker
04-06-2009, 11:52
Dakle, na ovogodisnjem E3-u je sluzbeno najavljen ocekivani Crysis 2. Novost je da vise nije PC eskluziva nego dolazi i za Xbox 360 te PS3. To moze imati dobre i lose strane, sve ce naravno ovisit o developeru kako ce napraviti posao. Trenutno nema puno materjala vani osim nekoliko video uratka. Za ovaj nastavak Crytek je napravio trecu inacicu svoje masine, CryEngine 3. Taj "motor igre" je prilagođen za konzolasku verziju a na pc-u mozemo ocekivati podrsku za dx11. U prijevodu, mozemo se nadati boljoj optimiziranosti samog naslova te da pc verzija valjda nece imati famozni konzolitis te opcenito nece biti los port. Crysis je pomaknuo granice racunalne grafike pa me zanima sta ocekujete od ovog nastavka? Oce li to biti jos jedan benchmark naslov, ili mozemo ocekivati "pravu modernu pucacinu"?
Discuss...

teaser trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-crysis-2/50065)

W3DR4N
04-06-2009, 11:55
Očekujem da će dignuti letvicu zabavnosti arkadnog shootera, te polja tehničkog dostignuća računalne grafike, upravo kako je to učinio i njegov prethodnik. :thumbs2:

ssalG
04-06-2009, 12:22
I baš će poput svoga prethodnika biti iznimno kratka igra sa abnormalnim hardverskim zahtjevima zbog čega će većina ljudi nabaviti "specijalnu" verziju.

Megger
04-06-2009, 12:27
Sto god da se pricalo o njemu meni je bio ok, i jedva cekam nastavak price..
Sad koliko sam cuo(al u to ne mogu bit siguran) a i koliko se vidi i trailera, prica se seli i u neki grad. tj. glavna radnja ce zahvatit cijeli svijet..

Rang€r
04-06-2009, 13:12
Crysis je igra koja je imala fantastican sistem i izvodjenje, ali je upropastena losim sadrzajem, sto je popravljeno u ekspanziji. Nesto slicno kao Assasins Creed.


de nemoš mi to uspoređivat :(

meni je AC u svakom pogledu dosta ispreda crysisa...

Grim
04-06-2009, 13:13
Zanima me dosta zato jer me uhvatio feeling gorkosti u grlu kada je zavrsio Crysis i Crysis Warhead... bas me zanima sta ce se dogodit.

Raz
04-06-2009, 13:15
Zanimljiv teaser... po njemu bi znači u ovom nastavku moglo biti i urbanih središta. Što se tiče prvog Crysisa, bio mi je odličan i savršeno optimiziran tako da puno očekujem i od ove igre.

Deadwalker
04-06-2009, 13:18
Zanimljiv teaser... po njemu bi znači u ovom nastavku moglo biti i urbanih središta. Što se tiče prvog Crysisa, bio mi je odličan i savršeno optimiziranStako da puno očekujem i od ove igre.

:o Weird. Meni je Crysis sinonim za katastrofalnu optimizaciju. Kod mene Crysis i pod automatskim postavkama koje odredi igra ide rijetko preko 20 fps-a, a cesto i nize...uzas

ScorpiuS
04-06-2009, 13:20
Zanima me dosta zato jer me uhvatio feeling gorkosti u grlu kada je zavrsio Crysis i Crysis Warhead... bas me zanima sta ce se dogodit.
Ja dobijem blagu bol u želucu kad mi završi bilo koja igra koju sam obožavao dok sam igro, a najveća bol je bila sa Mass Effectom i Fahrenheitom, sa Crysisom me ništo nije dirnulo, jer nije baš neka priča. Par amera došlo uništit izvanzemaljce, nebi u bilo koje slučaju bilo npr. par španjolaca ili bilo koja druga nacija.

@Deadwalker: kolko para tolko grafike

Grim
04-06-2009, 13:23
Zanima me dosta zato jer me uhvatio feeling gorkosti u grlu kada je zavrsio Crysis i Crysis Warhead... bas me zanima sta ce se dogodit.
Ja dobijem blagu bol u želucu kad mi završi bilo koja igra koju sam obožavao dok sam igro, a najveća bol je bila sa Mass Effectom i Fahrenheitom, sa Crysisom me ništo nije dirnulo, jer nije baš neka priča. Par amera došlo uništit izvanzemaljce, nebi u bilo koje slučaju bilo npr. par španjolaca ili bilo koja druga nacija.

@Deadwalker: kolko para tolko grafike
Ma to je vise neki gorak okus u grlu... zanima me sta ce biti, mene je vrlo dirnuo kraj CoD4, najvise od svih igara... zamalo sam i suzu pustio... bio sam u depri mjesec dana... :cry:

@Deadwalker: meni Crysis nije radio bas dobro na staroj konfi, ali kada je doso Warhead radio mi je i na najvisim postavkama bez trzanja... savrseno optimiziran tako da ne shvacam kak tebi nije.

Raz
04-06-2009, 13:24
@Deadwalker
Ne, ne... Crysis je dobro optimiziranSali jako hardverski zahtjevanS(bar u mojem slučaju). Nisam pokretao ni jedan program da vidim koliko imam FPS-a no igra je na medium detaljima, na mojoj već slaboj kanti radila savršeno, a izgledala bolje od mnogih igara postavljenih na high detalje.

Čak mi je i ljepše od CoD4 radio, koji mi je u nekim trenutcima znao "trzakati".

Deadwalker
04-06-2009, 13:29
@Deadwalker: kolko para tolko grafike

znam to, al svejedno, optimizacija je katastrofa. Ako igra na dual core procu, 3 gige rama i grafickoj srednje kategorije ne moze raditi normalno, onda bome nesto ne stima. Svi ostali novi naslovi idu bez beda na medium/high detaljima u 30+ frameova...


@Deadwalker: meni Crysis nije radio bas dobro na staroj konfi, ali kada je doso Warhead radio mi je i na najvisim postavkama bez trzanja... savrseno optimiziran tako da ne shvacam kak tebi nije.

e vidis, meni je Crysis Warhead radio jos gore od originala, i mislim da nisam jedini.


Ne, ne... Crysis je dobro optimiziran ali jako hardverski zahtjevan (bar u mojem slučaju).

Nije istina. Igra randomicno na mapi mjenja perfomanse, bez ikakvih zakonitosti. Npr, na jednom dijelu mape imam 25 fps-a, dok onda 2 metra dalje fps padne na bijednih 15.
I da, na danasnjim racunalima igra radi sasvim ok posto su jace graficke postale mnogo jeftinije kao i ostale komponente. Dok sam ja kupovao novi komp graficka mi je kostala preko 1500kn. Pa jos jednom kazem, ako se igra na grafulji srednje kategorije ne moze vrtit na pristojnom fps-u na medium detaljima bez ukljucenog AA-a i AF-a, znaci da nesto opako ne stima...
A vi govorite sta hocete

Raz
04-06-2009, 13:32
Neznam, je nikad nisam dobivao takav nagli pad performansi. Jedino mi se na snježnim levelima osjetio pad fps-a.

Aral
04-06-2009, 14:21
Kad je dosao Crysis imao sam grafu preko 2k kuna, star nes sitno. Isao je tako tako. Tek kad sam nedavno kupio novu, opet preko 2k kuna tek je onda isao zadovoljavajuce, iako su i tada ponekad performanse padale gdje nije bilo logike. Istina, igram na 1680x1050 i high detaljima ali opet...kad usporedjujem sa bilo kojom danasnjom igrom ovo ispada da je neoptimizirano do boli.

Insert
04-06-2009, 15:30
Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.

Deadwalker
04-06-2009, 17:06
Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.

Stalker Clear Sky :wink:

Raz
04-06-2009, 17:09
Meni Stalker radi lošije od Crysisa xD

Inače, nadam se da u Crysis 2 neće biti opet stalno džungla. Bilo bi dobro da se malo odmaknu i u druga područja.

Grim
04-06-2009, 17:11
Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.

Stalker Clear Sky :wink:
Kak sam se na ovo odvalio :rotfl:

Deadwalker
04-06-2009, 17:20
Oke, da se razumijemo kako nebi brkali stvari. Zahtjevnost naslova je jedna stvar, a optimiziranost druga stvar. U prijevodu: ako se Stalker igra na medium detaljima onda igra stvarno ide na fps-u predviđenom za te postavke, dok Crysis s druge strane ima ceste bezrazlozne velike dropove u framerate-u. Sve igre igram s ukljucenim frapsom tak da dobro znam kako se koji naslov ponasa. E sad, ciji je ukupni graficki dojam bolji, to je vec subjektivna stvar(nekome je grafika WoW-a ljepsa od one u Crysis-u), al neoptimiziranost naslova se ne moze "subjektizirati". Crysis kada je izasao prije gotovo dvije godine je bio "KATASTROFA OPTIMIZIRAN NASLOV" jer ako ja nisam mogao na racunala tada vrijednosti 5000kn igrati normalno na medium detaljima znaci da nesto ne valja, dok sam, vidi cuda, sve ostale naslove igrao na full detaljima... :wink:

Eto, samo sam htio dati do znanja taj nedostatak te se također nadam da ce se novi engine bolje ponasati na danasnjim mainstream masinama. Shvacam, Crysis je zapravo bio naslov ispred svoga vremena, al ljudi u Cryteku su morali racunati da nemaju doma svi "nuklearnu elektranu" te bolji sredit taj naslov...

Raz
04-06-2009, 17:51
Dobro, grafika je u Crysisu onda bila ispred svog vremena tako da su možda trebali pričekati još koju godinu da izađe.

Maloki
04-06-2009, 17:54
Teaser mi je očajno loš.

Grim
04-06-2009, 18:22
Oke, da se razumijemo kako nebi brkali stvari. Zahtjevnost naslova je jedna stvar, a optimiziranost druga stvar. U prijevodu: ako se Stalker igra na medium detaljima onda igra stvarno ide na fps-u predviđenom za te postavke, dok Crysis s druge strane ima ceste bezrazlozne velike dropove u framerate-u. Sve igre igram s ukljucenim frapsom tak da dobro znam kako se koji naslov ponasa. E sad, ciji je ukupni graficki dojam bolji, to je vec subjektivna stvar(nekome je grafika WoW-a ljepsa od one u Crysis-u), al neoptimiziranost naslova se ne moze "subjektizirati". Crysis kada je izasao prije gotovo dvije godine je bio "KATASTROFA OPTIMIZIRAN NASLOV" jer ako ja nisam mogao na racunala tada vrijednosti 5000kn igrati normalno na medium detaljima znaci da nesto ne valja, dok sam, vidi cuda, sve ostale naslove igrao na full detaljima... :wink:

Eto, samo sam htio dati do znanja taj nedostatak te se također nadam da ce se novi engine bolje ponasati na danasnjim mainstream masinama. Shvacam, Crysis je zapravo bio naslov ispred svoga vremena, al ljudi u Cryteku su morali racunati da nemaju doma svi "nuklearnu elektranu" te bolji sredit taj naslov...
Pa s obzirom da je Stalker SoC bio isto zahtjevan, Stalker CS je bio jos zahtjevniji od poslog te ga nisam mogao pokrenut bez da stavim lightining na najmanje.
Crysis Warhead je bio dosta neoptimiziran ali ipak su shvatili pogresku i Warhead optimizirali tako da je mogo raditi na prosjecnim racunalima na medium - high, a s obzirom da stalker cs nije mogao rekao bih da je Crysis bolje optimiziran.
Jedino sta je u Crysis-u je pad fps-a zbog cudnovatog razloga na nekim djelovima ali to je rijetko i traje par sekundi...

Deadwalker
04-06-2009, 18:38
Opet brkas pojmove. Gle, zahtjevnost naslova je totalno druga stvar od optimiziranasti. Stalker CS je izasao u jesen prosle godine, dok Crysis prije dvije godine i svejedno Stalker CS radi bolje ako ga igras na detaljima u mogucnosti svoje graficke. Ono sta ja govorim cijelo vrijeme je da Crysis na detaljima prilagođenim za graficku koju imas(oni automatic detalji, koje ti igra namjesti) radi jednostavno lose te su vrlo cesti veliki dropovi framerate-a sto totalno ubija gameplay i gust igranja. U tome je glavni problem. Gle, ne patim ja na detalje nesto, al me uzasno iritira kada na detaljima koji su i vise nego u rangu mojeg racunala imam i dalje velike dropove u perfomansama.


Pa s obzirom da je Stalker SoC bio isto zahtjevan

Prvi stalker na mojoj kanti radi savrseno, na full detaljima sa maksimalnim osvjetljenjem frame rate nejde ispod 25. Nikad... :wink:

Grim
04-06-2009, 18:39
Lako tebi kada imas love za pristojnu konfu :), vjerujem da ce 2 dio biti dosta bolji te da ce ucit na svojim greskama.

Insert
04-06-2009, 18:46
Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.

Stalker Clear Sky :wink:

lol

iako sam fan stalkera, ne mogu reći da ima bolju grafiku. plus, u crysisu je fizika jebena, gotovo je sve uništivo. igra je tehnički jednostavno ispred svih igara dosad.

Deadwalker
04-06-2009, 18:47
Pa i vise nije "pristojna". Trebao bih vec mjenjati neke stvari :wink: ...glede drugog dijela da, nadam se da ce situacija biti nesto bolja. Inace, veseli sveukupna situacija na trzistu gdje se razvoj hardware-a dosta usporio te dobivamo sve bolji software. Novi naslovi vec polako imaju određeni standard kvalitete i sve je manje tehnicki lose odrađenih naslova. U prilog ide tome da ja na grafickoj vrijednosti 400kn igram gotovo sve nove naslove na pristojnoj kvaliteti prikaza... :)


iako sam fan stalkera, ne mogu reći da ima bolju grafiku. plus, u crysisu je fizika jebena, gotovo je sve uništivo.Sigra je tehnički jednostavno ispred svih igara dosad.

Stalker ima jos bolju fiziku...

Constantine
04-06-2009, 18:57
Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.

Stalker Clear Sky :wink:

lol

iako sam fan stalkera, ne mogu reći da ima bolju grafiku. plus, u crysisu je fizika jebena, gotovo je sve uništivo. igra je tehnički jednostavno ispred svih igara dosad.
u potpunosti se slažem s ovim gore rečenim,u stalkeru je grafika jako dobra ali smatram da crysis vise nudi nego sto trazi sto se tice grafike.

Insert
04-06-2009, 18:58
balistika i ragdoll su jedini elementi fizike koji su bolji u stalkeru. plus toga, stalker ima manje mape levela.

možeš li u stalkeru srušiti stablo i to u bilo kojoj točki?
Možeš li podignuti 80% objekata u igri i bacati ih uokolo?
možeš li pomicati grane stabala/grmova dodirujući ih?
ima li u stalkeru onako lijepih eksplozija?

probaj u dignuti u zrak jednu od onih koliba pa ćeš shvatit o čemu pričam.
u stalkeru gotovo da i nema vode, a ionako ne možeš plivati/roniti u njoj. pogledaj vodu u crysisu.

Možda se igre na screenshotima ne razlikuju mnogo, ali izgled crysisa sveukupno je bolji.

Cookie monsta
04-06-2009, 19:02
Samo da naprave neku dugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaačku igricu da se mogu igrat a ne 2 dana gotovo nema gotovo :-x , i volio bi da mogu naređivat nekim idiotima da nemoram ja ic ginut. :rotfl:

Deadwalker
04-06-2009, 19:06
balistika i ragdoll su jedini elementi fizike koji su bolji u stalkeru. plus toga, stalker ima manje mape levela.

možeš li u stalkeru srušiti stablo i to u bilo kojoj točki?
Možeš li podignuti 80% objekata u igri i bacati ih uokolo?
možeš li pomicati grane stabala/grmova dodirujući ih?
ima li u stalkeru onako lijepih eksplozija?

probaj u dignuti u zrak jednu od onih koliba pa ćeš shvatit o čemu pričam.
u stalkeru gotovo da i nema vode, a ionako ne možeš plivati/roniti u njoj. pogledaj vodu u crysisu.

Možda se igre na screenshotima ne razlikuju mnogo, ali izgled crysisa sveukupno je bolji.


Neznam, meni je sveukupni dojam bolji kod Stalkera al kao sto rekoh prije, to je vec subjektivna stvar. Glede fizike u biti se slazem s tobom, al meni je balistika i ragdoll puno vaznija od nekakvog bezveznog elementa rusenja drveca ili bacanja objekata koje zapravo nikada niti ne bacam... :wink:

Constantine
04-06-2009, 19:38
Rusenje drveća nije bezvezno,naprotiv,to je jedan od najboljih dijelova crysisa.

Deadwalker
04-06-2009, 19:40
:o Ja ne vidim neki veliki stos u tome...

Raz
04-06-2009, 19:41
Pa recimo... izrušiš drvo i ono padne na neprijatelje i ubije ih xD

###DK###
04-06-2009, 19:59
E ovo se čeka. Nastavak jedne od najlegendarnijih igara ikada.
Crysis i Crysis: Warhead su bili fenomenalni.

ScorpiuS
04-06-2009, 20:16
Pa recimo... izrušiš drvo i ono padne na neprijatelje i ubije ih xD
Nikad mi to nije uspilo.

Insert
04-06-2009, 20:41
Pa recimo... izrušiš drvo i ono padne na neprijatelje i ubije ih xD
Nikad mi to nije uspilo.

meni je, ali je u praksi beskorisno za ubijanje. uzmem uništavati okolinu čisto iz zabave.

ScorpiuS
04-06-2009, 20:59
Pa recimo... izrušiš drvo i ono padne na neprijatelje i ubije ih xD
Nikad mi to nije uspilo.

meni je, ali je u praksi beskorisno za ubijanje. uzmem uništavati okolinu čisto iz zabave.
Istina, kladim se da vojnicima u borbi prije na pamet padne da pogode neprijatelja ketkom, a ne da bate stablo na njih.

###DK###
04-06-2009, 21:09
Meni bome prvo padne na pamet uzeti kutiju i baciti je na neprijatelja.
Ili po mogućnosti onu zapaljivu bačvu. Pa je onda pogoditi par puta. :D

ScorpiuS
04-06-2009, 21:13
Meni bome prvo padne na pamet uzeti kutiju i baciti je na neprijatelja.
Ili po mogućnosti onu zapaljivu bačvu. Pa je onda pogoditi par puta. :D
Ma vidi ti to, a meni prvo padne na pamet bacit... pazi sad, GRANATU!

Raz
04-06-2009, 22:41
Meni bome prvo padne na pamet uzeti kutiju i baciti je na neprijatelja.
Ili po mogućnosti onu zapaljivu bačvu. Pa je onda pogoditi par puta. :D
Ma vidi ti to, a meni prvo padne na pamet bacit... pazi sad, GRANATU!
Da, ali dok ponestane granata dobro dođe i neki okolni objekt. Kontenjer u glavu FTW! xD
Ovo s zapaljivom bačvom je dobro, ne trošiš previše municiju a k tome je efektivno.

Tsaя
05-06-2009, 09:17
Očekujem igru s odličnom grafom i super igrivošću. U prošlim me nastavcima razočaralo to kaj su pre kratki. Baš bi volio da ovaj ak nemože trajat 3x duže, onda barem 2x duže.

Deadwalker
05-06-2009, 09:26
Očekujem igru s odličnom grafom i super igrivošću. U prošlim me nastavcima razočaralo to kaj su pre kratki. Baš bi volio da ovaj ak nemože trajat 3x duže, onda barem 2x duže.

tu se slazem s tobom. Iako to nije problem samo s Crysis-om, nego s vecinom danasnjih pucacina

Macolla
05-06-2009, 09:34
Evo na cemu sam ja pokretao Crysis i Crysis Warhead.

8800 GTS 640MB
2GB RAM (neznam takt)
E6420 Dual Core 2.13 GHz
P5B Motherboard

Na rezoluciji 1440x900 sa vannila igrom sam imao oko 25 fps, nikad nije bilo ispod 20.
Kad sam overclockao graficku samo malo hajde recemo za 5% i instalirao Taowolfov mod dobio sam sve na ultra high sa DX10 sa oko prilike izmedju 30-35 fpsa.

Mislim da je igra bila dobro optimizirana ali nesto treba i pokretati tu silnu fiziku i sve te detalje.

A mogu dodati da sam gliserom jednom ubio petoricu sto govori o iskoristivosti okolnih predmeta i vozila.

EDIT: E da bas je to najveci problem kod pucacina jer sve zavrse prebrzo a mnoge imaju tako dobru pricu...

Anarion.Umarth
05-06-2009, 09:38
Neznam, meni je sveukupni dojam bolji kod Stalkera al kao sto rekoh prije, to je vec subjektivna stvar. Glede fizike u biti se slazem s tobom, al meni je balistika i ragdoll puno vaznija od nekakvog bezveznog elementa rusenja drveca ili bacanja objekata koje zapravo nikada niti ne bacam... :wink:
meni je zbog odlične balistike i ragdolla painkiller jedna od najboljih igara
šta se tiče fizike, moram priznati da san samo rušija one straćare od valovitog lima, bacanje kutija mi je malo blesavo
Ali, naravno, prava ljepota Crysisa je u tome šta je sve to igraču na raspolaganju, može se igrati tako da svakome odgovara

Deadwalker
05-06-2009, 09:46
moram priznati da mi je u Crysis-u najljepse bacati granate. Ono, efekt dok eksplodira je prepredobro izveden. Posebice ako grune negdje u blizini nekakve kucice :D

Macolla
05-06-2009, 09:55
najljepse sto sam u zivotu vidio je bacanje tac-a u sumu

GODSKILLER
07-06-2009, 22:18
ma koja fizika,u crysisu me baš fizika razoćarala,samo se palme mogu uništiti ali ne i neko tamo tri puta tanje grmlje,a u stalkeru je balistika isto samo na papiru,još će mo se naćekati mi realne fizike

Peyo
08-06-2009, 00:32
Pošto dolazi Crysis 2 i na Xbox 360 kojeg ja i imam znaći nema trzanja, barem na konzoli. :pray:

ScorpiuS
08-06-2009, 05:52
Pošto dolazi Crysis 2 i na Xbox 360 kojeg ja i imam znaći nema trzanja, barem na konzoli. :pray:
Nikad neznaš

cham3leon
08-06-2009, 14:14
Ja sam nedavno pokretao Crysis na, pazite sad:

AMD Athlon X2 5200+
1GB RAM
nVidia GF 8400GS

Rezolucija 1024x768, medium detalji. Dosta je štekalo ponekad, ali se dalo igrat.

Megger
10-06-2009, 12:25
To nije nista..

Ja i dalje pokrecem Crysis na ovom stroju.. Na medium detaljima sa pokojim na low na 1028x768
AMD Athlon XP 2800+
2GB DDR
GeForce 7600GS 256MB

ScorpiuS
10-06-2009, 14:30
Ništa ispod 30 FPS-a ja ne zovem fluidno, a ta se fluidnost jako primjeti sa pucačinama tako da je moja teorija dobro opravdana

Deadwalker
21-08-2009, 07:59
Izgleda da cemo u dvici imati i unaprijeđeni nanosuit...trailer (http://www.gametrailers.com/video/gc-09-crysis-2/54669)

Megger
21-08-2009, 10:23
Neka neka, tako treba.. Neka poboljsaju i nadodaju sto vise novih stvari, kad su nam vec kvalitetu grafike(engine), uskratili(smanjili).. :wink:

Tsaя
21-08-2009, 10:33
Prijašnji su bili super, samo kratki od ove dvice se očekuje dugotrajnost, malo bolja grafa iako ni onu u jedinici još nitkjo nije nadmašio, te nova oružja vozila i sl.

Znali tko kad dolazi u prodaju ???

Deadwalker
21-08-2009, 10:35
Prerano je jos za takve spekulacije. Al vjerojatno krajem iduce godine(moje nagađanje)

Aral
21-08-2009, 10:47
Bas pogledao trailere, looks nice. Vidjet cemo sta ce nam dvojka donijeti...za jedno godinu dana, ako ne i vise xD

Assasin`s
29-08-2009, 07:42
:shock: JzhUXFXqx8oS :pray:

bezimeni
29-08-2009, 08:00
Jebenica , igram sigurno i jedva čekam ali kad gledam ovo kao da sam to već odigrao...reciklaža.

vjever_masni
29-08-2009, 09:32
ne bi reko da je ovo ingame :D

Raz
29-08-2009, 09:33
To su vjerojatno skriptirane scene napravljene u game enginu posebno za ovaj trailer.

ScorpiuS
29-08-2009, 09:48
Čist sumljam da je ovo službeni trailer

mravojed20
29-08-2009, 09:52
Ovo nije in-game, šteta. :)

###DK###
29-08-2009, 10:13
Ja tek sad pogledao onaj trailer koji je Deadwalker stavio.
Dakle, poboljšan nanosuit. Legendarno. :D

Deadwalker
29-08-2009, 10:20
Ma nije ovo sigurno in-game. Sluzbeni in-game video bit ce u HD rezoluciji na gametrailers.com za neko određeno vrijeme. :wink:

Forbs
29-08-2009, 15:12
Trenutno mi je na isntallu prvi dio nekih 50 %..Isplati se ponovo odigrati...I nabrijat komp za ovaj nastavak--

Hidraulicar Kreso
29-08-2009, 15:51
trailer je odličan, ali ipak mislim da to nije in game, jer je tako bilo i sa crysis jedinicom pa kad je izašao, ostali smo paf kako fali dosta toga iz trailera. Tako da vrijedi pričekati igru, i malo nabrijati strojeve za svaki slučaj... :)

Grim
29-08-2009, 16:03
Falile su one strelice s otrovom, o kako li su kulne bile, klanjam im kevu. :(

ScorpiuS
29-08-2009, 18:49
Falile su one strelice s otrovom, o kako li su kulne bile, klanjam im kevu. :(
O čem ti pričaš?

neox99buleseye
29-08-2009, 21:00
na crysisu imas tactical attachment , kojeg kada dodas imas otrovne strelice koje bi omamile neprijatelja, ali ga nebi ubile...
o tome prica

###DK###
29-08-2009, 21:36
E ono je bilo zakon. Možeš pola prijeći bez da ispališ metka. :)

Forbs
30-08-2009, 07:06
E ono je bilo zakon. Možeš pola prijeći bez da ispališ metka. :)

To mi se i svidjelo posto sam igru prelazio suljanjem koliko sam god mogao...Dobra stvar je sto igru mozes prec na vise nacina... :?

Grim
30-08-2009, 08:25
Bile su u traileru strelice za tactical attachment, uz te koje omamljuju bile su jedne s otrovom koje možeš puno brže ispucivat, pogodiš npr. tri korejca, i oni to ne osjete, i ti onda možeš aktivirat otrov kada god hoćeš, i kada aktiviraš, roknu na pod mrtvi. :pray:

Ali klanjam im mamu to su izrezali jer je bilo overpowered. :(

cham3leon
30-08-2009, 18:04
Ček, onaj video sa jubitubija mora biti fejk. Neće valjda radnja opet biti klon prvog krajsisa? Mislim, ne vjerujem da će opet stavljati taj isfurani setting tropskog otoka, a kamoli da će opet biti borbe s istim elijenima?

mravojed20
30-08-2009, 18:38
Mislim da će upravo to biti jer je kontinuirana priča i sve se događa tamo, možda i presele radnju..na drugi tropski otok. :D

bezimeni
30-08-2009, 18:40
Pa igra je za konzole čiji vlasnici nisu imali prilike igrati originalni Crysis...tak da , da . Gotovo sam siguran da će igra većinom biti reciklaža uz pokoju novu lokaciju .

Bartuc
30-08-2009, 19:05
Jebeno izgleda onaj filmek par stranica prije. Baš opipljiva grafika i fizika, čini mi se puno bolje od jedinice i expanzije.


PS: I zvukovi su puno kvalitetniji.

cham3leon
30-08-2009, 21:17
Pa igra je za konzole čiji vlasnici nisu imali prilike igrati originalni Crysis...tak da , da . Gotovo sam siguran da će igra većinom biti reciklaža uz pokoju novu lokaciju .

Onda će s druge strane PC gameri biti zakinuti. Teško da će se nekome dati odigrati igru sa istim settingom i još k tome klonom priče iz prvoga dijela koja je i sama trashasta i bljutava.

bezimeni
30-08-2009, 22:02
Priča je u originalu i ekspanziji odlično prezentirana .U principu se slažem...i meni je ta reciklaža prva pala u oko .

Grim
30-08-2009, 22:03
Pa Crysis je trilogija što znači da će se sva tri Crysisa vrtit oko iste priče, zar ne? :D

Deadwalker
30-08-2009, 22:04
Crysis-u je jedino bio problem sto ga 90% ljudi nije moglo igrati u pristojnom frame rate-u. Inace je rijec o blockbuster naslovu...

bezimeni
30-08-2009, 22:05
@ GrimTheReaper naravno ...ali pri tome se mislilo na pc verziju gdje imamo prva dva dijela i čekamo treći .Od Crysis 2 sam ipak očekivao malo veći odmak od nedavno izdanih dijelova na pc-u.

mravojed20
30-08-2009, 22:38
Jebeno izgleda onaj filmek par stranica prije. Baš opipljiva grafika i fizika, čini mi se puno bolje od jedinice i expanzije.


Naravno da je bolje kad nije ingame.

Ista stvar ko i ovo.
Oko 2.20 počinje predrenderirani ušminkani intro, sve do tada je ingame. ALi razlika se vidi, bez obzira koliko ingame bio bolesno moćan i badass, i na konzolama samo :(
DsNudumdzzg

EDIT:

Ovo je lik napravio u editoru, iz zajebancije kao trailer za crysis 2.

7Ab7UOUtN_Q

stavit fullscreen i pojačajte zvuk. Tek kad se ekstremno glatko vrti, tek onda ljepota grafike dolazi do izražaja.

Forbs
31-08-2009, 07:36
Mislim ono isplati li se nakraju napravit igru za pc kad vise pd 50 % ljudi nece moci pokrenut sve to na max detaljima...

ScorpiuS
31-08-2009, 11:44
Moći će to ljudi pokrenut, prvi Crysis je bio podosta dobro optimiziran samo što je bio previše tehički napredan i nije ga se moglo ikrat kako spada. Sada će Crysis 2 biti ograničen sposobnostima na konzolama i mi ćemo na PC-u (ako bude optimizacija na istom levelu kao i sa konzolama) moći uživat u visokim detaljima.

W3DR4N
31-08-2009, 12:05
:rotfl:

Isto kao GTA u početku.

Deadwalker
31-08-2009, 12:27
GTA nema zahtjevnu grafiku, nego fiziku. Stovise, sama grafika u GTA-u 4 je losa(barem meni).

Constantine
31-08-2009, 13:13
Bile su u traileru strelice za tactical attachment, uz te koje omamljuju bile su jedne s otrovom koje možeš puno brže ispucivat, pogodiš npr. tri korejca, i oni to ne osjete, i ti onda možeš aktivirat otrov kada god hoćeš, i kada aktiviraš, roknu na pod mrtvi. :pray:

Ali klanjam im mamu to su izrezali jer je bilo overpowered. :(
eeee da,sjecam se toga,najvise sam se zbog toga bio veselio crysisu i onda to nisu ukljucili u orginalnu igru :(
Sto se tice lokacije,ja bi rado da bude neka druga lokacija,bas bi bilo zanimljivo vidjet kako bi izgledao neki grad na takvom engineu ili makar da bude crnogorična šuma ili nešto,samo ne jebene palme i led ponovno.

IGoR_2803
31-08-2009, 18:19
GTA nema zahtjevnu grafiku, nego fiziku. Stovise, sama grafika u GTA-u 4 je losa(barem meni).

to sto je grafika losa ne mora znaciti da je istovremene ne zahtjevna...

Deadwalker
31-08-2009, 19:53
Tko je rekao da losa grafika ne mora biti zahtjevna? :) Samo sam rekao, onak bezveze, da mi se grafika nikako ne sviđa... :wink:

Assasin`s
01-09-2009, 19:31
ovaj igra če biti manje zahtjevna od crysis-a i warhead-a.Tako sam čito.

cham3leon
01-09-2009, 20:00
Tako i izgleda.

Hidraulicar Kreso
01-09-2009, 22:48
ovaj igra če biti manje zahtjevna od crysis-a i warhead-a.Tako sam čito.

ali nisi u obzir uzeo optimizaciju.

Macolla
02-09-2009, 00:24
vec predvidjam kako ce ova igra ponovo imat redukcije zbog esrb i pegi rejtinga te se nece vidjeti ozljede na zrtvama svakojakog oruzja... prvo sto cu napraviti kada izadje igra je traziti gore mod za ovo...

Cookie monsta
03-09-2009, 09:20
Šta stvarno neće više bit nano suita?? :shock:

###DK###
03-09-2009, 09:58
Ček, odakle ti to? :?
Valjda hoće, samo što će biti poboljšaniji.

Constantine
03-09-2009, 10:18
Šta stvarno neće više bit nano suita?? :shock:
wtf,o cemu ti to,po cemu si to zaključio?

Cookie monsta
03-09-2009, 13:26
Reko mi lega ja nisam bio siguran i nisam mu vjerovo jer nebi oni nas baš toliko iznevjerili!! uuuu sad ga idem razbit usro sam se od straha!! fala dečki!!! :kill:

W3DR4N
03-09-2009, 13:52
Prva dva trailera su bila isključivo o nano suitu. Šta bi sad trebali, izdati treći i reći "zajebavali smo vas"?

ScorpiuS
03-09-2009, 19:24
Zakj ne? Možda bude neka misija gdje se Nano suit pokvari?

Tsaя
03-09-2009, 20:28
Može biti.
Kad ono izlazi igra i koju konfu zahtjeva ???

vjever_masni
03-09-2009, 23:01
ja sam cuo da ce bit bez oruzja, mozda se i ona pokvare

ScorpiuS
04-09-2009, 13:51
Može biti.
Kad ono izlazi igra i koju konfu zahtjeva ???
Jos nije poznato, ali ako uzmemo u obzir da dolazi i na konzole i EA-ovu opsjednutost predobrom optimizacijom za PC mozemo reci da nece biti puno.

Tsaя
04-09-2009, 13:59
Sigurno Q1 2010.

Delirium
05-09-2009, 09:15
usuđujem se reci da ce trajat malo vise

neox99buleseye
06-09-2009, 12:30
ma gle... moze trajat i sat vremena, ak ce igra biti super...

str1k3r
06-09-2009, 12:36
Ne može trajati 1 sat. Ne želim da mi ponove Warhead; kojeg sam prešao u nedelju ujutro i zaboravio. Crysis sam prelazio više puta i svaki puta guštao u novom prelasku. Iskreno, meni Warhead nije nešto posebno, Crysis ga dere u više pogleda. Jedino dobro što Warhead unosi je lik sa "dušom"(Psycho). Crysis bi bio nebrojeno puta bolji da Nomad ima "ono nešto" što mu daje karkter. Bez obzira što ljudi govore da je Warhead bolji od Crysisa meni jednostavno nije bolji. Nadam se da će Crysis 2 imati kvalitete prvoga djela i Nomada sa "dušom", jer mu, po mojem mišljenju ne treba ništa više(ovdje ne gledam hardverske zahtjeve).

neox99buleseye
06-09-2009, 13:10
word bitch
ali nemozes reci, za jedan fps nomad je bas ... socijaliziran karakter

Grim
06-09-2009, 22:13
Nomad ima vrlo, vrlo lejm glas, i recenice su mu pickaste... to mi se nesvida.

Mirko L
07-09-2009, 15:14
Slažem se.
Nema uopće karakter.
Negdje sam pročitao da neće biti shy, i da će moći pirčati, iako to nemože.

A u onim rjetkim trenucima kada priča, pokazuje svoj vrlo monoton i gay glas.
Takav glas čuješ samo na dokumentarcima.

Ono, stvarno, kao da govori na TV-u.
Psycho bar ima karakter i prepoznatljiv.

Constantine
07-09-2009, 16:19
nomad nema ali onaj drugi ima barem neki.

neox99buleseye
07-09-2009, 18:08
ali svejedno nekakav glas je bolji nego nikakav glas

Cookie monsta
09-09-2009, 11:57
Ja se nadam da cemo na microfon moc naređivat svojim " kompanjerosima :ekipa: " di da ide ili da nam pomognu!! nadam se, ma da vrlo mala vjerojatnost toga!!

cham3leon
09-09-2009, 13:54
Ja bih radije vidio glasovne naredbe u ARMA 2 gdje bi bile uber korisne.

neox99buleseye
09-09-2009, 17:29
da... bilo bi super za crysis, ali to nije takva vrsta igre.... di imas dosta svojih da im mozes govoriti sto da rade

Aral
14-10-2009, 20:49
Evo nam malo ljepota novog CryEngine-a 3

CryEngine 3 - Beauty Speed Interaction Trailer (http://www.gametrailers.com/video/beauty-speed-cryengine-3/57638)

Mirko L
16-10-2009, 19:54
Wow.

Sviđa mi se ta uništivost svega i svačega.

str1k3r
16-10-2009, 21:25
Wow.

Sviđa mi se ta uništivost svega i svačega.
Isto što smo vidjeli i u prvotnome engine-u, samo još više fizike. :)

Constantine
16-10-2009, 22:14
izgleda deset puta prirodnije i realnije nego crysis,u crysisu sve izgleda kako da je "fake"

Grim
17-10-2009, 18:35
Izgleda odlično, puno realnije i bolje od prvog dijela, i like it.

vjever_masni
17-10-2009, 21:11
radujem se crnogoricnim sumama predobro izgleda, na ovom demou me onaj grad razocarao, ocekivao sam bolje zgrade

Delirium
28-10-2009, 08:59
Evo nam malo ljepota novog CryEngine-a 3

CryEngine 3 - Beauty Speed Interaction Trailer (http://www.gametrailers.com/video/beauty-speed-cryengine-3/57638)


OOHH THE DESTRUCTION!!!

Deadwalker
21-01-2010, 21:29
Crysis 2 u New Yorku? (http://www.hcl.hr/vijesti-crysis-2-smjesten-u-new-yorku-3780-27.html)

Constantine
21-01-2010, 22:44
fakjea
napokon vise nece biti one odvratne džungle i grafika ce se moc pokazat u najboljem svijetlu.

Chappi
21-01-2010, 22:51
Gut :)

Deadwalker
30-01-2010, 21:26
Crysis 2 detalji (http://www.hcl.hr/vijesti-novi-crysis-2-detalji-3813-27.html)

I ako netko dobro zna njemacki...klik ovdje (http://www.mycrysis.com/thread.php?threadid=43011&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&sid=5af5fcec3beb0e7c803725a77c9c3a83&page=19)

Raz
30-01-2010, 21:37
Drago mi je da se iz zelene džungle miču u onu betonsku. :)

Constantine
30-01-2010, 21:45
također.izgledat ce barem 5 puta bolje.

vjever_masni
30-01-2010, 22:40
a ne, meni po videjima zgrade bas lose izgledaju, dok one sume izgledaju preljepo

Raz
30-01-2010, 22:50
Kakvim videima, pogledaj screenshotove u časopisu koji je stavljen u link. :)

Mislim da nebi bila dobra ideja da je ponovo po zelenjavi... Far Cry, Crysis i ekspanzija... kud ćeš više, šuma mi je od Cryteka dosta za sad.

Vedro
30-01-2010, 23:45
slažem se Raz.
došlo je vrijeme za Cryengine 3 i mnoštvo armiranog betona i asfalta.

ScorpiuS
31-01-2010, 12:25
Ali će to onda lako ispast prazan sivi dosadluk, a u zelenim tropima je baš ljepo i za oči i za atmosferu.

D.O.M.I.
31-01-2010, 12:29
meh, meni se nekako više sviđa raznolik okoliš i priroda od grada koji se forsira u većini igara :|

str1k3r
31-01-2010, 12:32
Nah, give us jungles, precious.

Kostolomac
31-01-2010, 13:47
Ako budem mogao raznest koju zgradu, ja zadovoljan :)

ScorpiuS
31-01-2010, 16:01
Nema šanse. Nema teoretske šanse! Nemoguće da oni sa onakvom grafikom i fizikom uspiju ugurat i potpuno rušenje zgrada, a da radi kako valja i na kompjuterima 10 godina od sad.

Aral
31-01-2010, 16:48
Kako ne? Možda su izmislili neki algoritam koji to sve omogućava. Igra ćemo se ko ludi na ovome.

Deadwalker
31-01-2010, 18:37
Nema šanse. Nema teoretske šanse! Nemoguće da oni sa onakvom grafikom i fizikom uspiju ugurat i potpuno rušenje zgrada, a da radi kako valja i na kompjuterima 10 godina od sad.

Ako će raditi na konzolama, radit će na PC-u sigurno. I jos ce bolje izgledat.

ScorpiuS
31-01-2010, 19:00
Hmm, čini se da ne pratim ovu igru dobro kao što sam mislio. Zar su rekli da ćeš na konzolama moći rušiti građevine???
Ako da, onda će moć i na PC, ali neće moć bolje, jer je engine rađen i za konzole i za PC, pa je tu veliki kompromis napravljen zbog razlika sistema.
Ali ako rade ovo odvojeno za PC i za konzole kao što radi BioWare onda možemo očekivat velike stvari, iako sam malo skeptičan u vezi toga.

Deadwalker
31-01-2010, 19:29
Kolko sam gledao neke video sekvence, Cryengine 3 je zamisljen tako da prilikom izrade igre se sam prilagođava platformi tj. postupak nekakvog konvertiranja tj. prilagodavanja igre razlicitoj platformi je ovaj puta bespotreban. Samo da bude dobra optimizacija.

Grim
31-01-2010, 20:14
Ali ono, sada je problem... gdje su Korejci koje sam toliko volio stealth klati?

Čini mi se da ćemo u Crysis 2 od početka klati samo aliene, to mi se ne sviđa. :(

ScorpiuS
31-01-2010, 20:19
Bit će i malih žutih isto

Grim
31-01-2010, 20:35
Heh sumnjam... Korejci u New Yorku ? :D

bezimeni
11-02-2010, 21:58
L0hkSsBNlNc&translated=1

:(


Meni ovo izgleda kao korak unazad .

ScorpiuS
11-02-2010, 23:20
Vide se lag spikeovi :(

Bartuc
11-02-2010, 23:39
Meni ovo izgleda kao korak unazad .


Zašto?


Baš sam pogledao malo temu i taj CryEngine 3 te mogu reći da pre jebeno sve izgleda. Ne smeta me niti prelazak iz šume u grad, biti će pravo osvježenje, samo ne znam kakvu će priču formirati u gradskom "settingu".

Raz
12-02-2010, 00:22
Korak unazad ili ne, meni i dalje izgleda dobro. Na piceku će ionako vjerojatno teksture i sve biti bolje. Gah, jedva čekam... već vidim kako ogromni hodači plaze po Empire State Buildingu. :D

Hidraulicar Kreso
12-02-2010, 00:40
Mislim da ćemo ovaj puta dobiti još jedan gadno neoptimiziran naslov unatoč obećavanjima izdavača. Znamo kako je završila konverzija GTA četvorke na PC, a tako bi moglo biti i sa Crysisom 2 pošto je Crytek odustao od PC ekskluziva. Onako smo barem znali da rade na grafici ispred svoga vremena koja zahtjeva budući hardver, a GTA zahtjeva budući hardver samo zbog nemara njihovih izdavača.

Raz
12-02-2010, 00:44
Crysis nije bio neoptimiziran, već zahtjevan. Neznam, vidjet ćemo... no što se tiče portanja, Rockstarove igre nikad nisu bile dobro portane... kako zadnji GTA tako ni Bully, San Andreas i ostale igre.

Bartuc
12-02-2010, 00:54
Crysis nije bio neoptimiziran


Da, bio je pre jebeno optimiziran. Mogao si ga vrtiti na full slabim konfama uz genijalnu grafiku, dok su max detalji bili za odlikaše. Samo što je skupina sugestivnih noobova igru prozvala neoptimiziranom i naravno što se desi, ti noobovi za sobom povuku i ostale ljude te počnu pljuvati po igri i prije nego li su je vidjeli/probali :( To se na žalost pre često dešava, dovoljan je samo 1 Vedran (ali da ima moć sugestije) da okrene masu protiv nekog proizvoda :D

Hidraulicar Kreso
12-02-2010, 00:54
Prvi je patio od prevelike zahtjevnosti, mislim da bi to sada moglo prestati biti problem, no portanje bi moglo biti problem, osim ako se ne potrude, pa ne naprave odličan posao gdje ćemo dobiti fenomenalnu tehničku stranu uz odličnu optimiziranost. Vrijedi čekati, ali nikako ne treba misliti da će igra biti loša, jer Crysis ne može biti loš.

Bartuc
12-02-2010, 00:59
Prvi je patio od prevelike zahtjevnosti...


A i to je diskutabilno, svega par tjedana nakon izlaska Crysisa je izašla jeftina serija geForce kartica (8800GTS ili je bila GT) koja je igru tjerala na MAX detaljima pri 1680x1050 rezi. Tako da si Crysis gotovo od početka mogao igrati savršeno dobro na Mainstream konfiguraciji pošto je ta kartica spadala u "višu mainstream" klasu (rame uz rame sa Ultra karticom, a više nego duplo jeftinija).

vjever_masni
12-02-2010, 02:02
Prvi je patio od prevelike zahtjevnosti...


A i to je diskutabilno, svega par tjedana nakon izlaska Crysisa je izašla jeftina serija geForce kartica (8800GTS ili je bila GT) koja je igru tjerala na MAX detaljima pri 1680x1050 rezi.


da, na 4 fps-a

Hidraulicar Kreso
12-02-2010, 02:10
A nije baš na 4 fps-a jer sam posjedovao tu grafičku, istina je mučila se sa crysisom, pogotovo sa warheadom, ali nije imala tako jadan framerate. Malim tweakovima, i podešavanjem detalja, igra se mogla pristojno igrati. Ni današnje neke high end grafičke nemaju tako bajan framerate u crysisu, pogledaj malo testove pa ćeš se iznenaditi.

bezimeni
12-02-2010, 07:17
Meni ovo izgleda kao korak unazad .


Zašto?


Male konzolaški ograničene mape koje iz korijena mijenjaju gameplay .Mislim da će se misije moći obavljati strogo linearno .Ali možda sam i i u krivu .

Aral
12-02-2010, 07:30
Ah, lijep tech demo, igra niti izbliza neće tak izgledat. Ako se ne varam odlučili su se konačno maknut iz onih đungla, hoćemo malo grada. Vidjet ćemo samo kak će biti optimiziran, cry engine je tak ispred svog vremena, barem po zahtjevnosti ^^ A na piceku će još bolje izgledat. Me likes.

W3DR4N
12-02-2010, 08:59
Crysis nije bio neoptimiziran


Da, bio je pre jebeno optimiziran. Mogao si ga vrtiti na full slabim konfama uz genijalnu grafiku, dok su max detalji bili za odlikaše. Samo što je skupina sugestivnih noobova igru prozvala neoptimiziranom i naravno što se desi, ti noobovi za sobom povuku i ostale ljude te počnu pljuvati po igri i prije nego li su je vidjeli/probali :( To se na žalost pre često dešava, dovoljan je samo 1 Vedran (ali da ima moć sugestije) da okrene masu protiv nekog proizvoda :D

Hej, Vedran nije nikad ništa rekao protiv Crysisa. Ta igra rula.
za razliku od Stalkera recimo :)

Constantine
12-02-2010, 09:07
uspoređivat stalker i crysis,lol,stalker posjeduje crysis na sve moguce nacine.crysis je zabavan prvih par sati,nakon toga postaje monoton,jednostavan i dosadan.

ScorpiuS
12-02-2010, 09:14
Meni nije, Crysis me je zabavio od početka do kraja, ali ipak mi je STALKER draži.

bezimeni
12-02-2010, 09:14
Obje igre su odlične , svaka na svoj način.

Aral
12-02-2010, 09:16
Stalker je nekakav kvazi rpg dok je crysis čisti action fps. Dobro da još niste Borderlands ubacili xD Gledajući na taj način neusporedivi su, a ako bi ih baš i uspoređivali onda je crysis bolji, ljepši i napredniji. Meni je pri kraju sve zanimljiviji i zanimljiviji, guštao sam se dok sam igrao ^^

W3DR4N
12-02-2010, 09:21
Ne, razlika u njima je da je Crysis dobra pucačina, a Stalker se uopće srami svog pucačkog dijela. Obje su u suštini obične pucačine. Lol, RPG.

bezimeni
12-02-2010, 09:31
Pričaj ti to nekom drugom ..

CqOAYQ7ZoHE


Isprike na skretanju sa teme .

Aral
12-02-2010, 09:31
Ma dobro, ima kao nekakve elemente toga, možda ovaj inventory sistem a ostalo niš. Iskreno, pucački dio u stalkeru je njegova najveća mana, kao u igrama prije jedno 10 godina. Zato i je kasnio tolko sa izlaskom.

Constantine
12-02-2010, 09:33
ME2 bi onda mogli nazvati samo TPS-om zato sto i on ima sam oneke elemente,cak ni nema inventory.

Aral
12-02-2010, 09:35
Pa to i je, samo ima onu shema sa skillovima i nešto sa statsima te ostalim stvarima. Igrački je TPS a tehnički nekakav blagi rpg. Čak je me1 bio više rpg nego dvojka. I da, nemorate se odmah uzbuđivat čim se kaže neš protiv stalker, sam iznosimo činjenice, kako za tu igru tako i za bilo koju drugu. Meni je iskreno svejedno, ako se mogu zabavit uz nju boli me kifla koji je žanr :)

W3DR4N
12-02-2010, 09:38
Tu na forumu je netko izjavio da je Jedi Knight RPG jer imaš silu. :rotfl:

Aral
12-02-2010, 09:41
Svi smo mi RPG :) Sad čekamo Arbya da kaže nešto lijepo i onda će se tema vratit na pravi put 8)

bezimeni
12-02-2010, 09:50
Kaj sad bu te rekli da stalker serijal nema dobro razrađene rpg elemente. Igra je u suštini FPS ali FPS sa najbolje razrađenim rpg elementima kod tog tipa igara . Nadogradnja oružja je jako osjetna , nadogradnja zaštitne odjeće i oklopa također .Biraš put kojim ćeš krenuti i misije koje ćeš obavljati .Glavna priča i sporedne misije. Inventar , razgovor sa likovima ,artifakti , novčani sustav ,razrađena balistika , različiti krajevi igre ( 1. dio ) ...


Crysis je izvrsna igra ali po dubini , atmosferi i opsegu gameplaya je potpuno drugačija .Jedan i drugi su FPS ali potpuno različiti . Prvi Crysis je daleko bolji nego drugi.Drugi je potpuno linearan.Prvi pruža makar privid nelinearnosti velikim mapama u kojima možeš obaviti zadatak iz više kutova .Ovaj treći će , barem po onome što sam vidio na gameplay video sa konzola , biti više konzolaški orijentiran . Moglo bi se dogoditi slično kao i s COD-om MW gdje je drugi dio postao kozolaški tobogan ( snowboard , gliser i sl. gluposti ) .

Aral
12-02-2010, 10:04
Ne postoji drugi crysis, barem još nije izašao, nego expanzija za crysis, warhead ;) Kad bi tak morao gledat onda mi je Borderlands svakako bolji izbor. Te sve tri igre jedino veže pogled kamere, ništa drugo (barem crysis i stalker).

Kaj se tiće crysisa2 neznam kaj će ispast, ako krenu putem mw2 neću se puno bunit, skripatni fps-i rulaju bigtime i donose boljem filmskom doživljaju same priče i atmosfere. Naravno, bilo bi glupo da bude ko mw2 (ili bilo koja druga igra slične tematike) pa će pretpostavljam biti barem djelomično open world. Istini za volju, crysis je najviše hypea pobrao zbog svoje grafike i grafičkog enginea te poveznicama sa far cryem.

Imate prilike vidjet kuda je otišao far cry2 čim ga je primio drugi tim a kuda crysis, koji je razvijao isti tim kao i far cry. Može stalker imat super atmosferu, ovakav i onakav sistem al ja kad ga dan i danas igram imam osječaj kao da igram napola dovršenu igru, neznam zašto. Ne vidim u njoj tu nekakvu dozu kvalitete koja postoji kod određenih igara.

Inače, tak bi mogli govorit i o razrađenim rpg elemetnima u diablu i baldurs gateu npr...no point. Crysis2 je još daleko od izlaska i po ničem nemožemo ocjenit kakva će bit igra.

bezimeni
12-02-2010, 10:15
I mislio sam na ekspanziju ...napisao sam drugi Crysis a ne Crysis 2 . Isto tako ne postoji ni drugi stalker nego stalker i dvije ekspanzije ali svatko će skužiti na koju igru mislim ako kažem stalker 2 ili 3 pošto punokrvni nastavak još nije ni izašao .

Ne postoji single player igra koja nije skriptana.Svaka je skripta sa varijacijama.Crysis 2 izlazi za koliko ..pola godine.Igra je sigurno pri kraju i sljedi poliranje , ispravak bugova i sl.Mislim da se iz prikazanog videa može zaključiti kakva bi igra mogla biti . Ne tvrdim da će biti loša i ali nekako sam skeptičan po pitanju krajnjeg pojednostavljivanja igre i konzolitisa. Drugi dio ( ekspanzija ) je nekako nagovjestila taj pravac .A drugu ekspanziju za PC koju su najavljivali izglada da nikada nećemo ni ugledati .Sada su jednostavno preskočili nekoliko godina i nastavili priču iz neba u rebra :thumbs1: .

Aral
12-02-2010, 10:26
Možda, al ja do sada nisam vidio niti nikakav konkretan info u vezi ove igre a ako se budu držali release datea, ta igra će jako brzo doć. Ak niš drugo, očekujem jedan stvarno dobar sci-fi shooter. Možda nas iznenadi al sumnjam da će postić učinak kakav je imao crysis ili još bolje far cry, više s time jer ima i drugih igara vani a nažalost polovica i više igrača ne cijeni tehnologiju koja je iza toga. Samo da ta predanost developera ne pojede ostale segmete igre.

Deadwalker
12-02-2010, 10:35
Kolko sam vidio do sada, sav marketing glede Crysisa 2 se ticao do sada konzola. Logicno je pretpostaviti da ce onda i PC verzija patiti od konzolitisa, prevelike linearnosti(iako to ne mora biti nuzno lose) te lose optimizacije. Iako sam ja gledao jednom nekakav video u kojem su naglasili u Cryteku(a bilo je o tome u intervjuu kojeg je napravio Pcplay) da CryEngine 3 prilikom izrade nekog levela se automatski prilagodava svakoj platformi tj. kada rade igru za PS3, rade je odmah i za Xbox 360 i za PC pa kao konvertiranje nece biti potrebno. Nadajmo se onda samo da ce optimizacija biti na nivou te nas onda zasigurno ocekuje blockbuster sc-fi shooter.
A usporedbe sa Stalkerom nemaju smisla.

Aral
12-02-2010, 10:45
A usporedbe sa Stalkerom nemaju smisla.
Tak je, mislim da smo to riješili. Inače, neznam zašto bi linearnost značil konzolitis, i obrnuto. Ovisi na koji način gledaš taj konzolitis, a ruku na srce stara dobra plejka i xbox rade svoj posao poprilično dobro kaj se tiće ovog enginea. Iako, nema do pc-a.

Raz
12-02-2010, 10:50
Opet silne usporedbe dvoje sasvim različitih igara. :rotfl:

Inače, pravi gameplay filmići osim ovih par grafičkih prezentacija još nisu pušteni, ne?

W3DR4N
12-02-2010, 10:51
No mogu li se potrošeni serijali Stalker i Crysis nositi s novim nadama Metro 2033 i Singularity?

Raz
12-02-2010, 10:55
Nova ideja, priča, setting... igra > reciklaža u nastavcima.
Naravno, nisu ni nastavci za bacit ako ispadnu kako treba.

Aral
12-02-2010, 11:11
No mogu li se potrošeni serijali Stalker i Crysis nositi s novim nadama Metro 2033 i Singularity?
Možda a možda i ne :D Vjerujem da će svatko nać svoje. Iako, moram priznati da dosta očekujem od Metrao i Singularitya...vidjet ćemo.

Constantine
12-02-2010, 11:12
metro izgleda ok,kao nekakva mjesavina stalkera i jos necega,kada izlazii o cemu se radi u singularityu?

Aral
12-02-2010, 11:14
Evo teme (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=30045&hilit=singularity). Diskutabilan je taj release date.

IGoR_2803
12-02-2010, 11:20
slažem se s bezimenim što se tiče ovog videa... čim se počelo prilagođavati konzolama, tu mora biti masa kompromisa, a to se i vidi s videa... već mi je pun kufer mračnih FPSova, ako su već morali preći u urbano okruženje zašto atmosfera mora biti tmurna, zašto ne napraviti normalan grad?

a što se tiče stalkera vs. crysisa, stalker je mnogo ispred crysisa, gledajući po raznim elementima... daleko od toga da je cryisis loša igra, to ne tvrdim, ali glavni adut joj je napredan grafički engine... a danas je očigledno to puno lakše napraviti nego smisliti nešto originalno što će nas uvući u svoj svijet i držati tamo... a upravo to stalker uspijeva, koliko god wedran i sl. ekipa to pokušava osporiti... jednostavno je tako... crysis takvom doživljaju koji se servira igraču kakav je imao stalker ne može ni prismrditi...

Bartuc
12-02-2010, 12:00
Hej, Vedran nije nikad ništa rekao protiv Crysisa. Ta igra rula.


Ma ne brini, nisam mislio na Crysis, bitan je bio ovaj dio di te malo suptilno piknem :D



Vedran (ali da ima moć sugestije)


:P

W3DR4N
12-02-2010, 13:03
a upravo to stalker uspijeva, koliko god wedran i sl. ekipa to pokušava osporiti... jednostavno je tako... crysis takvom doživljaju koji se servira igraču kakav je imao stalker ne može ni prismrditi...

Ja kad igram Crysis imam dojam beskompromisnog, dovršenog proizvoda.
Kod Stalkera, i nakon tri nastavka imaš dojam poludovršene Bete za 350 kuna.

Bartuc
12-02-2010, 13:16
Meni su obje igre genijalne.


Crysis kao polu-taktički FPS (Delta težina) sa savršenom grafičkom i tehničkom podlogom te jednostavno fenomenalnim otvorenim lokacijama koje ti dopuštaju planiranje akcije iz gro različitih kuteva i perspektiva.


A STALKER kao kralj atmosfere (što post apokaliptične, što horror atmosfere) sa savršenim prelaskom iz nemoćnog i izgubljenog lika do vladara Zone koji opet nije na vrhu hranidbenog lanca dok se sretne oči u oči sa beštijama koje vrebaju noću. Također je ovo jedini FPS koji je u meni budio ljubav za naprednim oružjem i dodacima koji čine to oružje još savršenijim (optika, prigušivač, bacač granata) i to sve do trenutka kada nađeš oružje koje odgovara tvojem stilu igre nakon čega se potpuno zaljubiš u njega te više ne želiš imati posla sa 99% ostalih pucačina na tržištu. Koliko god bio loš sa tehničke strane, toliko dere apsolutno sve FPS naslove koji su do danas izašli. Nakon Stalkera ti ostale pucačine jednostavno izgledaju jadno, nedorađeno i površno. Isto kao što ti nakon Mass Effecta svi "dialog based RPG-i" izgledaju jadno i površno.

bezimeni
12-02-2010, 13:54
E upravo to .Potpis.

Samo se bojim da će Crysis 2 iz polutaktičkog fpsa sa fenomenalnim otvorenim lokacijama prerasti u arkadni fps sa malim i strogo linearnim lokacijama .Nešto kao prvi Crysis nakon što uđeš u pečinu ( zadnja 1/3 igre ) ili 70% njegove ekspanzije gdje su također otvorene lokacije rijetke. Također vidim neke fantazijske mape koje mi nikako ne odgovaraju uz ovaj serijal koji je isključivo high tech po gameplay-u .

I meni je Crysis fenomenalan i brijem si da bih ga mogao odigrati i peti puta s obzirom da ga najmanje godinu dana nisam igrao.I tako dere većinu fpsova za dvije klase.

Vedro
12-02-2010, 17:15
Što se tiče optimiziranosti,Crysis se igrao i na Radeonu 9600 pro jer je podržavao shadere 2.0,a neke druge igre koje su izašle u to vrijeme se nisu mogle igrati bez shader 3.0 grafičke,koliko se sjećam.

vjever_masni
12-02-2010, 18:04
ma igro se na 9600, ne pricaj gluposti molim te

na 4870 imam 25 fps :S

Aral
12-02-2010, 18:09
I više nego dovoljno :)

Bartuc
12-02-2010, 18:14
ma igro se na 9600, ne pricaj gluposti molim te

na 4870 imam 25 fps :S

Ja sam na HD3850 imao 30-ak FPS-a na max/high detaljima, na 7900GS je išla fluidno na Medium/High postavkama, a na 7600GS je išla odlično na Low/Medium postavkama. Igra je bila dobro optimizirana za čitav spektar konfiguracija, od Budget do High End si je mogao igrati.

ScorpiuS
12-02-2010, 18:42
Mislim da ću ja opet instalirat Crysis, čist zbog nedostatka eye candy igara u zadnje vrijeme.

Bartuc
12-02-2010, 18:44
Ja bi morao odigrati Warhead. Probao sam ga 2x igrati i strašno brzo me odbio. Ne kužim zašto, većina kaže da je bolji od jedinice, a meni nikako ne sjeda dok bio jedinicu mogao preći i po 4. put.

Deadwalker
12-02-2010, 18:48
Meni je originalni Crysis daleko bolji od Warheada. Ekspanzija je prelinearna... :(

Aral
12-02-2010, 18:51
Meni je originalni Crysis daleko bolji od Warheada. Ekspanzija je prelinearna... :(
Nije ak voliš linearne igre ;)

mravojed20
12-02-2010, 18:51
Moraš bit nabrijan i željan razvaljivanja. Psycho ima karakter, igra je napravljena tako da se osjećaš ko mačo manijak velikog srca zbilja :D Nabrij grafiku, zvuk nek bude na odvrnutim zvučnicima i deri. Kad budeš trčao kroz kamp, meci pljušte, soundtrack savršen, baciš par granata iza sebe, nastaviš trčati, preskočiš ogradu i ekran se taman zatrese od eksplozije i komadi smeća počnu padati oko tebe dok sprintaš prema prašumi... Zadnji level je isto brutalno odličan, epski što bi rekli. Glazba u igri vrlo zaslužna za taj dojam. Da ne govorim o cutscenama koje su super.

str1k3r
12-02-2010, 18:52
Meni je originalni Crysis daleko bolji od Warheada. Ekspanzija je prelinearna... :(
Kužimo se. :)

Deadwalker
12-02-2010, 18:54
Meni je originalni Crysis daleko bolji od Warheada. Ekspanzija je prelinearna... :(
Nije ak voliš linearne igre ;)

Slazem se, subjektivna stvar. Nisam fan linearnih igara(osim izuzetaka kao sto je HL 2 recimo) te zato toliko uzivam u Stalkeru :D
Da se razumijemo, i jedinica je skroz linearna igra, ali ima daleko "otvoreniji" pristup igranju. Ekspanzija je kao MW2 po stilu prelazenja levela.

Aral
12-02-2010, 19:10
Da, baš to. Mah, vjerujem da će nas tu većina to igrat, tko će moć naravno ^^

Bartuc
12-02-2010, 19:12
Moraš bit nabrijan i željan razvaljivanja. Psycho ima karakter, igra je napravljena tako da se osjećaš ko mačo manijak velikog srca zbilja :D Nabrij grafiku, zvuk nek bude na odvrnutim zvučnicima i deri. Kad budeš trčao kroz kamp, meci pljušte, soundtrack savršen, baciš par granata iza sebe, nastaviš trčati, preskočiš ogradu i ekran se taman zatrese od eksplozije i komadi smeća počnu padati oko tebe dok sprintaš prema prašumi... Zadnji level je isto brutalno odličan, epski što bi rekli. Glazba u igri vrlo zaslužna za taj dojam. Da ne govorim o cutscenama koje su super.


A niš, budem joj dao treću šansu :D Počelo se nakupljati igara, još samo 8 dana...

ScorpiuS
12-02-2010, 19:26
Odbrojavaš te dane kao da je Nova godina :D

GDra
12-02-2010, 21:48
Moraš bit nabrijan i željan razvaljivanja. Psycho ima karakter, igra je napravljena tako da se osjećaš ko mačo manijak velikog srca zbilja :D Nabrij grafiku, zvuk nek bude na odvrnutim zvučnicima i deri. Kad budeš trčao kroz kamp, meci pljušte, soundtrack savršen, baciš par granata iza sebe, nastaviš trčati, preskočiš ogradu i ekran se taman zatrese od eksplozije i komadi smeća počnu padati oko tebe dok sprintaš prema prašumi... Zadnji level je isto brutalno odličan, epski što bi rekli. Glazba u igri vrlo zaslužna za taj dojam. Da ne govorim o cutscenama koje su super.

Baš to. Zato mi je Warhead bolji od Crysisa.

bezimeni
13-02-2010, 12:06
Baš stavio prvi Crysis sa patchom 1.21 .Ide ko lud na 1680X1050 sve na high bez AA ...ma uživancija :D . Ako odmah tako dobro optimaliziraju dvojku nitko sretniji.

R@pt0r
13-02-2010, 16:12
Crysis Warhead ti još bolje radi. ;)

Bartuc
13-02-2010, 16:54
Crysis Warhead ti još bolje radi. ;)


Većini ljudi (i meni), Warhead radi 20-ak % lošije od originala. Na istim postavkama, Crysis radi genijalno, Warhead ne trza ali nije niti fluidan.

R@pt0r
13-02-2010, 17:17
Onda ja ne spadam u tu većinu. :)
Crysis + 1.2.1 mi radi odlično, a Warhead barem ~10% bolje. I uzevši u obzir "obični" Crysis bez modova, Crysis Warhead je nešto ljepši.

Durin
13-02-2010, 17:57
U Warheadu su učinili performanse boljima samo zato jer su pogoršali detalje koje je inače svatko mogao i sam tweakati. Pogledaj na kojoj udaljenosti će ti u Crysisu komp loadat detalje na udaljenim teksturama, a na kojoj udaljenosti u Warheadu. U Warheadu se i na malim udaljenostima stvari pretvaraju u spriteove.

bezimeni
13-02-2010, 18:28
Crysis Warhead ti još bolje radi. ;)


Baš i ne .Istina nisam ga probao na ovo procesoru ali na starijem X2 5400 i sa ovom istom grafom mi je Warhead radi lošije .

Grim
13-02-2010, 20:33
Meni Warhead radi duplo bolje. :D

Deadwalker
13-02-2010, 20:34
A meni losije. Fascinantno :D

ScorpiuS
13-02-2010, 21:18
Apokalipsa sje na pomolu. Nikome više igre neće radit kako trebaju, prvo rade par minuta a onda BSOD!!!
:D

Raz
13-02-2010, 21:26
Ja sam očito jedini koji još nije Warhead odigrao, moram tu pogrešku ubrzo ispravit. :)

Aral
13-02-2010, 22:33
Meni Warhead radi duplo bolje. :D
Bogme i meni isto. I odigraj Warhead Raz, Sajko rula :D

tigerija
14-02-2010, 01:31
Mislio sam da je ovo Crysis 2 thread, ali nakon zadnje 2 stranice... očito sam se prevario :D .

R@pt0r
14-02-2010, 07:20
Onda je tu u pitanju ATI - nVidia. Ja imam 9800GT i Warhead radi bolje.

@DurinSto što govoriš za teksture, nije uopće strašno, pa skoro je i neprimjetno. Jedino ako si picajzla pa ti smetaju takve sitnice. :)

Vedro
14-02-2010, 11:18
ma igro se na 9600, ne pricaj gluposti molim te

na 4870 imam 25 fps :S

uživaj! :D
jxGMhHkx2qw&feature=related

Bartuc
14-02-2010, 12:21
Još i jebeno izgleda (grafički), a i ne trza puno :D Baš sam pogledao detalje filmeka i snimljen je na ovoj konfi pri 800x600 rezi i low detaljima...


CPU: Pentium 4 @2.4Ghz
RAM: 1,256 GB
VGA: ATI RADEON 9600 PRO, 256MB


To je konfa iz cca 2002 godine, a Crysis je izašao krajem 2007 godine :D

rudeboy95
14-02-2010, 13:02
Ovo nema veze sa dvojkom, ali nisam htio bumpat temu za jedinicu.
Jel moguće ikako igrat bez GameSpy Comrade-a? Stalno me taj šit zasipa sa reklamama i glupostima..

GODSKILLER
14-02-2010, 22:20
Uf kad će jesen i novi CRYSIS za PC,po meni definitivno među 5 najboljih FPS-ova na bilo kojoj konzoli,
priča
muzika
grafika
crysis&warhed odigrao na 1950GT,u listopadu kupio GTX260 tako na jesen ponovno priči oba ali vjerojatno na plasmi od 42"

Grim
14-02-2010, 22:37
Priča u Crysisu je loša i uvijek će biti loša. Nije toliko važna ionako.

IGoR_2803
14-02-2010, 22:42
Uf kad će jesen i novi CRYSIS za PC,po meni definitivno među 5 najboljih FPS-ova na bilo kojoj konzoli,
priča
muzika
grafika
crysis&warhed odigrao na 1950GT,u listopadu kupio GTX260 tako na jesen ponovno priči oba ali vjerojatno na plasmi od 42"

reci mi da se šališ? priča u cryisisu je na razini jeftinih akcijskih filmova sa dolph lundgrenom u glavnoj ulozi...

ScorpiuS
15-02-2010, 12:55
Priča u Crysisu je na razini Tetrisove.

Sgt. Bull
15-02-2010, 12:56
Crysis nema priče.

Bartuc
15-02-2010, 13:14
Ima ali je prožvakana :D No nemojmo zaboraviti da je riječ o trilogiji, a prvi nastavak + exp je samo uvod u priču. Možda nas do kraja trećeg nastavka iznenadi sa nekim twistovima i dubljom radnjom :D




A cura kaže da sam vječni pesimist xD

Sgt. Bull
15-02-2010, 13:20
Ne, nema. Pogledaj developera i vidjet češ da su im sve igre na isti fazon. Far Cry - Sra*je, Crysis - Sra*je II, Crysis Exp. - Sra*je continued. Jednostavno su loši.

p. fucking s. Pardon my language, or whatever.

Bartuc
15-02-2010, 13:24
Jebiga, mene zanima kako će se vezati Crysis 2 na jedinicu i da li će poraditi na priči ili će nam dati samo bezumni akcić kao do sada...

Aral
15-02-2010, 13:28
Sad će još netko doć i reć da priča u Đuki Nuklearcu ne postoji...ccc.

kulamasta
15-02-2010, 13:30
99 posto igara uopce nema pricu, tako da se time zamarat je bespredmetno

Aral
15-02-2010, 13:33
Prije je obrnuto al ajd, ovisi kak tko gleda. Ovisi o tome kaj mislite da je priča. U Crysisu2 je to pak najmanje važno al je ipak bitno da je ima, samim time što je nastavak.

tigerija
15-02-2010, 14:40
Moje iskreno mišljenje...

Prije igrice nisu imale skoro uopšte priču. Danas skoro sve imaju, ali očekivanja su iznad krova.
Crysis mi je bio dobojan radi onog gay odjela, moje mišljenje.

Nedugo sam skinuo igru samo da vidim to "čudo" od grafike. I iznenadio sam se. Naime i priča je dosta dobra. Barem je početak jako zanimljiv, možda da su malo mističnije sve to držali ali priča u Crysis je ok. Warhead ima lošiju grafiku, tj nešto lošije texture da bolje radi. Makar nekima radi brže a nekima sporije...

Sve u svemu Crysis mi je puno bolji od Warheada. Jedino downfall Crysis seriala mi je Multiplayer gdje oba tima igraju tim odjelima, a realizam je ok i šteta šta nemoš samo normalnim vojnicima igrat.


Crysis 2 če biti vjerojatno dobar. Možda neče bit bolji ali neče bit vjerojatno niti gori.

Raz
15-02-2010, 14:43
Ne kužim poantu ove rasprave. Priča se od Crysisa ni ne očekuje, već mnogo eksplozivne rambo-like akcije i uništavanja. Kad bolje razmislim, niti ne želim da naprave neku extra priču već da samo daju malo informacija o tome kako su se alieni uopće našli ovdje i sve pet.

Aral
15-02-2010, 15:02
Ni ja ne bih bolje to rekao ;)

Megger
15-02-2010, 15:11
Ma pricate gluposti.. ne znam stvarno koje su vas to igre razmazile, ali ocekivanja za pricu su vam prevelika..
Crysis ima ok pricu.. taman kakvu treba da ima, ni previse ni premalo.. (fallout 3 ima losiju prucu od Crysisa!!)

Sad svi govore da je prica lose.. pa recite kako bi onda vi to napravili, sta bi nadodali? Samo pljujete.. mislim da ni ne znate sta je prica i sta bi vi htjeli...

Deadwalker
15-02-2010, 17:20
@kulumasta, smiri se. Nasao si usporedivati knjizevna dijela sa scenarijima u igrama. :( U biti, sve ovo nema veze sa Crysis-om 2 tako da dalje molim da se drzite topica, inace cu poceti masovno brisati postove.

Evo nesto konkretno u vezi igre.
Crysis 2 detalji (http://www.edge-online.com/news/new-crysis-2-details-revealed)

Deadwalker
15-02-2010, 17:55
@GODSKILLER...šta u mojem prethodnom postu nije bilo jasno? Brisem sada postove. Tko sljedeci spomene u ovoj temi nesto sto nema veze s Crysisom, ide opomena.

Bartuc
15-02-2010, 17:59
Sviđa mi se što ide u Manhattan sa radnjom, ali zašto su napravili gap od 3 godine između radnje iz prvog i drugog Crysisa? Kako će to popuniti i kakve veze to ima sa odlaskom Nomada na onaj otok!? Stvarno ne vidim poveznice između ta 2 nastavka, kao da nije riječ o trilogiji. Baš me zanima zašto Manhattan i da li će se saznati nešto o Nomadu - zašto/kako/gdje/koga...

Deadwalker
15-02-2010, 18:06
Mislim da je trebala biti jos jedna ekspanzija kada je jedinica u pitanju, koja bi pokrila radnju oko Nomada. Projekt na kraju nije zazivio, a mi imamo sada rupu u radnji...

Bartuc
15-02-2010, 18:13
Na kraju će ubaciti animaciju od pol minute da vidimo što je bilo sa njime. Jedino ako igra krene na otocima, pa se nakon par uvodnih sati prebaci u Manhattan, to bi bilo ok.

Deadwalker
15-02-2010, 18:15
Ili da slože recimo još uvodni dio igre na otoku(kao nekakav tutorial), a zatim da se radnja nekom megakulnom animacijom prebaci u New York.

Nadam se da ce biti misija i van grada, recimo u nekakvoj listopadnoj sumi :)

Bartuc
15-02-2010, 18:34
Auuu, to bi bilo pre genijalno. Napravili su najsavršeniju prašumu ikada, daj zamisli da taj skill prebace na kreiranje listopadnih i crnogoričnih šuma :pray:

Tsaя
15-02-2010, 19:03
Koja bi bila radnja Crysisa u gradu ??? Nemogu zamislit nešto dobro, i puno uništavanja, i to pogotovo u dosadnom New Yorku !!! Bolje im je da ostanu na šumama, dobar je prijedlog listopadne i crnogorične šume !!!

IGoR_2803
15-02-2010, 19:26
ma trebali su za setting crysisa 2 uzeti Zagorje, pa da lijepo sa glavnim junakom možeš upasti u neku klet i dobro se zapit zagorskog direktora...

Constantine
15-02-2010, 19:30
Auuu, to bi bilo pre genijalno. Napravili su najsavršeniju prašumu ikada, daj zamisli da taj skill prebace na kreiranje listopadnih i crnogoričnih šuma :pray:
e jedino tome se ja veselim,one prasume i palme su izgledale odvratno i gumeno ali listopadne i crnogorične šume :pray:
i zrake sunca koje prodiru kroz krošnju jele :pray:

Tsaя
15-02-2010, 19:32
Auuu, to bi bilo pre genijalno. Napravili su najsavršeniju prašumu ikada, daj zamisli da taj skill prebace na kreiranje listopadnih i crnogoričnih šuma :pray:
e jedino tome se ja veselim,one prasume i palme su izgledale odvratno i gumeno ali listopadne i crnogorične šume :pray:
i zrake sunca koje prodiru kroz krošnju jele :pray:

Stvarno lijepe ideje !!!

GDra
15-02-2010, 20:06
Auuu, to bi bilo pre genijalno. Napravili su najsavršeniju prašumu ikada, daj zamisli da taj skill prebace na kreiranje listopadnih i crnogoričnih šuma :pray:
e jedino tome se ja veselim,one prasume i palme su izgledale odvratno i gumeno ali listopadne i crnogorične šume :pray:
i zrake sunca koje prodiru kroz krošnju jele :pray:

To bi ownalo :pray:
Borba protiv koreanaca u golemoj šumi sa svim najboljim naoružanjem na very high postavkama. :D
To bi predivno izgledalo :pray:

Vedro
15-02-2010, 20:49
Pa ima ona neka šuma na Manhattanu mislim,di se ameri okupljaju jednom godišnje iz nekog razloga,ne znam kak se zove... :D
EDIT:Central Park

Bartuc
15-02-2010, 20:58
Ma to je qurac, to je park, a ne šuma :( Ali dam se kladiti da će uvesti base jump ili paraglajdanje sa neke zgrade :D

Grim
15-02-2010, 21:00
Ma to je qurac, to je park, a ne šuma :( Ali dam se kladiti da će uvesti base jump ili paraglajdanje sa neke zgrade :D
To je par veličine Gorskog Kotara. :D

https://fisher.osu.edu/blogs/internship/files/central-park-picture1.jpg

str1k3r
15-02-2010, 21:48
Da, očekujete vrhunsku priču od Crysisa. Što je slijedeće; priča u L4D? Ne zamarajte se takvim stvarima. Crysis nikada nije bila igra kojoj je priča nosila radnju dalje, već sama igra želja da ubijem još samo jednog korejca/aliena, da još jednom doživim onaj trenutak otvaranja vrata Alienskog broda. To je nosilo priču dalje. Možda Crytek nema talent za priču, ali ima za akciju te audio i video prezentaciju. Osobno mislim da im je najgori potez što su akciju prebacili na Manhattan, ali vrijeme će pokazati jesam li bio u pravu. Nadam se da nisam.




/cut
/cut

Stvarno lijepe ideje !!!

Istina !!!



Borba protiv koreanaca u golemoj šumi sa svim najboljim naoružanjem na very high postavkama. :D
To bi predivno izgledalo :pray:

To si već imao. Dvaputa čak.

Also, meni osobno Warhead saka kokove. Zbilja je dobra igra koju sam prešao u nedjelju prije ručka tako da bi ostatak dana - kojeg sam namjeravao provesti igrajući buljio u zidove. Istina, Psycho je maestralan lik, ali to nije opravdanje za kratkoću. Dobivam dojam da je ovo "jeftin" nadomjestak za akciju u kojoj sam trebao uživati u originalu.

Umalo da ne zaboravih:

!!!

ScorpiuS
15-02-2010, 21:50
U igrama uvjek izgleda malenkast :(

cham3leon
15-02-2010, 23:17
Ma to je qurac, to je park, a ne šuma :( Ali dam se kladiti da će uvesti base jump ili paraglajdanje sa neke zgrade :D
To je par veličine Gorskog Kotara. :D


Veličine polovice Rijeke otprilike, molit ću lijepo. Jest da je GK mali, ali ne baš toliko.

GDra
16-02-2010, 10:14
@Grim
To super izgleda, ali sumnjam da će biti u igri.

@str1k3r
Da, ali crnogorična šuma i da je bolje optimizirano, da možemo na very high.
http://www.cumbavac.org/images/forest.jpg