PDA

Pogledaj cijelu verziju : KIS 2009 & ATI Drivers problem (?)



R@PTOR
03-06-2009, 15:26
Koristim Kaspersky Internet Security 2009. Danas sam instalirao najnovije drivere za HD 4850 preuzete sa oficijalne stranice (http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx). Naime, Kaspersky mi je javio tijekom instalacije kako ATI instalira nekakve skrivene drivere i kako ih poslije instalacije neće moći nadzirati, te je napomenuo kako te metode rijetko koriste normalne aplikacije. To upozorenje je bilo u crvenom prozoru (potencijalno vrlo opasna radnja). Guglao sam, ali ništa korisnog nisam pronašao. Još tijekom instalacije, Kaspersky je reportao nekoliko ,,crvenih" radnji. Zanima me vaše mišljenje, pogotovo onih koji imaju iskustva sa KIS 2009.

Gwin
03-06-2009, 17:14
koristim KIS već godinama i mogu reć da se zna blesirat oko nekih postavki. radi super, ali je užasno paranoičan. doduše, zbog te paranoičnosti je i najsigurniji, ali neki put zna bit naporan..

kad instaliravaš nešta takvog, za što si apsolutno siguran da je ispravna aplikacija, poput drajvera skinutih sa službene stranice proizvođača, samo desni klik na kaspersky ikonu u systrayu, "pause protection - resume manually"
instaliraj softver i onda "resume protection" i ne uzrujavaj se ..

R@PTOR
21-06-2009, 15:30
Zahvaljujem na odgovoru. Tako sam i mislio.