PDA

Pogledaj cijelu verziju : posao preko ljeta



zombi00
03-06-2009, 14:47
evo imam 15god i želio bi preko ljeta nešto raditi.Želio bi radit bilo što na kompjuteru,pa me zanima dali ko od vas ima iskustva sa takvom zaradom i poslovima,tj kakvi se poslovi nude i kako doći do njih?

Niko Bellic
03-06-2009, 14:59
A sto bi radio na kompjuteru? Nisi mi bas jasan.

Feanor
03-06-2009, 15:10
evo imam 15god i želio bi preko ljeta nešto raditi.Želio bi radit bilo što na kompjuteru,pa me zanima dali ko od vas ima iskustva sa takvom zaradom i poslovima,tj kakvi se poslovi nude i kako doći do njih?

Frend mi u Zatonu(mjestu kraj Zadra) radi u internet kafeu, hmmm ja mislim da je od 16. poceo radit

zombi00
03-06-2009, 15:19
evo imam 15god i želio bi preko ljeta nešto raditi.Želio bi radit bilo što na kompjuteru,pa me zanima dali ko od vas ima iskustva sa takvom zaradom i poslovima,tj kakvi se poslovi nude i kako doći do njih?

Frend mi u Zatonu(mjestu kraj Zadra) radi u internet kafeu, hmmm ja mislim da je od 16. poceo radit

nisam na moru,iz vž sam tak da tu baš internet kafei i nisu popularni



A sto bi radio na kompjuteru? Nisi mi bas jasan.

pa bilo što,može inst. windowse,brisao viruse,slagao postavke itd, ili bi popisivao,pisao,uređivao nekej

Niko Bellic
03-06-2009, 15:20
I kaj ti tam frend dela u @ kafeu? Mislim, kaj tam mores delati?

Feanor
03-06-2009, 15:29
Pa konobari, iznajmljuje kompove i tako, kaze da ima pun kufer turistkinja koje dolaze tamo, pa odu na MSN pricati s deckom, pa budu tuzne...Pa ti das rame za plakanje i tako...xD

Niko Bellic
03-06-2009, 15:51
To je koma. Konobarenje je pljuga. Malo placaju, a ubijes se od posla.

DJ Not Nice
03-06-2009, 18:47
Konobarenje u primorskim gradovima tokom ljeta je dobro plaćeno. A da ne govorim za barmene kojih ima veoma malo u HR, i koji nam dolaze iz inozemstva tokom ljeta.

Tužno ali istinito!

Blacky_123
05-06-2009, 09:22
Prvo sto trebas napravit je podici potvrdu iz skole i otici u ucenicki servis da ti naprave iskaznicu jer ako bez toga radis onda radis na crno a sumljam da ce bilo koji poslodavac te zaposlit na crno.
Kada napravis iskaznicu, pocni traziti posao, nades posao, odredite satnicu i radis potpuno legalno, imas sve papire i poslodavac je mirne duse.
Veca je vjerojatnost da ces tako nac posao

Niko Bellic
05-06-2009, 11:07
Prvi put cujem za ovo i nekak sumnjam da ce imati prednost pred studentima, a pogotovo pred studenticama...