PDA

Pogledaj cijelu verziju : Killer Showdown



SkunK
13-12-2008, 00:11
Uglavnom ide ovako :

Prvih par stranica uspoređujemo i diskutiramo o ovoj dvojici legendarnih "slashera", tko bolje ubija,reže,kolje, diže se iz mrtvih 200 puta, i tjera strah u kosti. Topic nije neke "ozbiljne" naravi pa ga nemojte niti takvog shvacati, opustena spika :)

SMichael Myers aka The Shape vs Jason Voorhees


Moj glas ide Myersu, evo mojih argumenata :

- Michael je hladnokrvni ubojica. Nema osjećaja kao Jason. Michael prezire svako ljudsko biće , u jednom trenutku je pokazao slabost(iako smatram da je to bila finta) i zatim nastavio svoj krvavi pohod.

- Michael-a na ubojstva tjera čisto zlo. Jason je nusprodukt zajednice i loše sreće.

- William Shatner maska tako owna onu hokejašku isfuranu masku od Jasona.

- Kuhinjski nož za rezanje većih komada mesa i mesnih prerađevina je ubojito i vrlo bolno oružje. Jason je kroz filmove koristio mačetu i razne štapove, a Michael kad nebi imao nož bi jednostavno ugušio ili zgnječio grkljan žrtve.

- Michael je inteligentan. Jason je jednostavno glup i samo ide naprijed kao tenk, kad se suočavaš s Myersom osim što se suočavaš s nadljudskom snagom, suočen si i s vrlo inteligentnim i hladnokrvnim ubojitim instinktom.

- Radnički "jumpsuit" je jedno od najboljih odjela za ubojice. Osim što ima stila, vrlo je otporan i dobro mu stoji krv.

- Jason trči za svojim žrtvama. Michael hoda jer zna da će ono što je naumio - ostvariti kad - tad.

- Michael je jednostavno više "cool" :)


I filmić za kraj :

sprzyvRhVQM

bananac
13-12-2008, 00:15
- Tko je Michael?

:D

###DK###
13-12-2008, 00:30
I ja sam za Michaela.
Reiko je više-manje sve razloge rekao.
S tim da moram naglasiti, Michael je cool. Ali i to je Reiko rekao. :D

SkunK
13-12-2008, 10:28
- Tko je Michael?

:D

Plz prati topic i arugmentirano daj svoj glas, zašto spamaš?

@DK probaj dati svoje mišljenje zašto je Michael bolji,

###DK###
13-12-2008, 12:15
Michael jezivije izgleda s onom maskom od Jasona.
Ima bolje oružje.
Ne znam više, jednostavno mi je draži Michael od Jasona. Jason je dosadan. :)