PDA

Pogledaj cijelu verziju : huligani



d0r1j@n
03-12-2008, 21:39
kako mrzim te huligane
dođe mi tip i počne ono uobičajeno
:o "imaš kunu,imaš kunu"
ja reko ne :shock:
e tad je počelo sranje :killyou:
zvao on ekipu (bili su u blizini)
pretražuju oni mene i niš nisu našli pa su me išamarali :twisted: :cry: i pustili :kill:
ko ima tako neko shebano iskustvo nek kaže

Hellboy
03-12-2008, 21:45
:rotfl:
išamarali su te? ahahahaha

nikad, ali baš nikad nisam imao takvo iskustvo...

išamarali :rotfl:
da samo znaš kako sada umirem :pray:

d0r1j@n
03-12-2008, 21:47
:rotfl:
išamarali su te? ahahahaha

nikad, ali baš nikad nisam imao takvo iskustvo...

išamarali :rotfl:
da samo znaš kako sada umirem :pray:
daj ne seri
nemoj da ja tebe išamaram :D
nisu me baš išamarali :killyou:
jedan mi je opalio laganu pljusku
ništa nasprem onome šta ću ja tebi napravit :twisted: :D

Hellboy
03-12-2008, 21:51
o rly?
još jedan keyboard warrior...

d0r1j@n
03-12-2008, 21:55
o rly?
još jedan keyboard warrior...
heh

Ivan_87
03-12-2008, 21:56
ništa čudno ima ih takvih kolko hoćeš :D


d mal držiš do sebe nebi si dopustio da te taknu a kamoli da te pretražuju

pitaj curu da ti kupi suzavac :P

Dexter PRO
03-12-2008, 21:56
Hahah koi si ti car , ubi boga u njemu sada..... :twisted:

R@pt0r
03-12-2008, 21:58
o rly?
još jedan keyboard warrior...
Prvi put ovo čujem/vidim... Keyboard warrior! roflmaočina :pray:

Hellboy
03-12-2008, 22:00
[quote="Hellboy v2.0":1hxyrcjr]o rly?
još jedan keyboard warrior...
Prvi put ovo čujem/vidim... Keyboard warrior! roflmaočina :pray:[/quote:1hxyrcjr]
http://pds5.egloos.com/pds/200701/26/08/c0045208_09014845.jpg

R@pt0r
03-12-2008, 22:02
Ojme Hell! Baahahahahaha! Ludnica e! :pray:

Electromaster
03-12-2008, 22:08
Bwahahaha, koja scena :rotfl:
Nama u školi ima ekipa (većinom stolari) koji svih po redu provociraju, na sve moguće načine, većinom vrlo gej :( Jedan lik uhvati drugog, naguzi ga preko klupe i onda se pravi da ga siluje...ili dođu liku nasred hodnika i svuku mu hlače...

...Ja sam se nasreću uspio izolirat od toga, nekim...drastičnim mjerama :D , jednom me par tipova verbalno provociralo, i jedan me pogodio mokrom spužvom u oko, nakon čega sam ja bacio svoju stolicu na njih :D ... Drugom prilikom, išao sam hodnikom, tip je tamo sjedio i kad sam prošao pored njega, pokušao me udariti nogom u...khm, rasplodne organe...promašio je, na njegovu žalost, jer sam ga sekundu poslije opalio nogom u lice :rotfl: Ostao mu je otisak moje Vansice na obrazu :pray: ... Sad ljudi misle da sam neki luđak koji lako pukne, pa me se klone...Meni odgovara...

d0r1j@n
03-12-2008, 22:09
ništa čudno ima ih takvih kolko hoćeš :D


d mal držiš do sebe nebi si dopustio da te taknu a kamoli da te pretražuju

pitaj curu da ti kupi suzavac :P
stfu
imam arsenal hladnog i vatrenog oružja a da kupim suzavac
necu se zajebavat sa tim tipovima
jedan se inatio pa je sad u bolnici
bolje samar i bok
nego visestruka fraktura glave i vidimo se uskoro
ja imam 15 a on 25 god

d0r1j@n
03-12-2008, 22:11
Bwahahaha, koja scena :rotfl:
Nama u školi ima ekipa (većinom stolari) koji svih po redu provociraju, na sve moguće načine, većinom vrlo gej :( Jedan lik uhvati drugog, naguzi ga preko klupe i onda se pravi da ga siluje...ili dođu liku nasred hodnika i svuku mu hlače...

...Ja sam se nasreću uspio izolirat od toga, nekim...drastičnim mjerama :D , jednom me par tipova verbalno provociralo, i jedan me pogodio mokrom spužvom u oko, nakon čega sam ja bacio svoju stolicu na njih :D ... Drugom prilikom, išao sam hodnikom, tip je tamo sjedio i kad sam prošao pored njega, pokušao me udariti nogom u...khm, rasplodne organe...promašio je, na njegovu žalost, jer sam ga sekundu poslije opalio nogom u lice :rotfl: Ostao mu je otisak moje Vansice na obrazu :pray: ... Sad ljudi misle da sam neki luđak koji lako pukne, pa me se klone...Meni odgovara...
mene frend na treningu opalio pa sam mu slomio zub
a frendu sam pod tehničkim slomio 2 zuba
al sa dvostruko starijim nabildanim huliganima
se necu tuc

Hellboy
03-12-2008, 22:12
imaš arsenal hladnog i vatrenog oružja? ti ne bi prepoznao vodu da padneš u jezero a kamoli arsenal hladnog i vatrenog oružja...pištolji sa placa nisu vatreno oružje...mamina turpija za nokte nije hladno oružje... :thumbs1:

Ivan_87
03-12-2008, 22:14
Bwahahaha, koja scena :rotfl:
Nama u školi ima ekipa (većinom stolari) koji svih po redu provociraju, na sve moguće načine, većinom vrlo gej :( Jedan lik uhvati drugog, naguzi ga preko klupe i onda se pravi da ga siluje...ili dođu liku nasred hodnika i svuku mu hlače...

...Ja sam se nasreću uspio izolirat od toga, nekim...drastičnim mjerama :D , jednom me par tipova verbalno provociralo, i jedan me pogodio mokrom spužvom u oko, nakon čega sam ja bacio svoju stolicu na njih :D ... Drugom prilikom, išao sam hodnikom, tip je tamo sjedio i kad sam prošao pored njega, pokušao me udariti nogom u...khm, rasplodne organe...promašio je, na njegovu žalost, jer sam ga sekundu poslije opalio nogom u lice :rotfl: Ostao mu je otisak moje Vansice na obrazu :pray: ... Sad ljudi misle da sam neki luđak koji lako pukne, pa me se klone...Meni odgovara...
mene frend na treningu opalio pa sam mu slomio zub
a frendu sam pod tehničkim slomio 2 zuba
al sa dvostruko starijim nabildanim huliganima
se necu tuc

šališ se ? :D

d0r1j@n
03-12-2008, 22:15
Bwahahaha, koja scena :rotfl:
Nama u školi ima ekipa (većinom stolari) koji svih po redu provociraju, na sve moguće načine, većinom vrlo gej :( Jedan lik uhvati drugog, naguzi ga preko klupe i onda se pravi da ga siluje...ili dođu liku nasred hodnika i svuku mu hlače...

...Ja sam se nasreću uspio izolirat od toga, nekim...drastičnim mjerama :D , jednom me par tipova verbalno provociralo, i jedan me pogodio mokrom spužvom u oko, nakon čega sam ja bacio svoju stolicu na njih :D ... Drugom prilikom, išao sam hodnikom, tip je tamo sjedio i kad sam prošao pored njega, pokušao me udariti nogom u...khm, rasplodne organe...promašio je, na njegovu žalost, jer sam ga sekundu poslije opalio nogom u lice :rotfl: Ostao mu je otisak moje Vansice na obrazu :pray: ... Sad ljudi misle da sam neki luđak koji lako pukne, pa me se klone...Meni odgovara...
mene frend na treningu opalio pa sam mu slomio zub
a frendu sam pod tehničkim slomio 2 zuba
al sa dvostruko starijim nabildanim huliganima
se necu tuc

šališ se ? :D
najstariji sam u razredu
al se klonim huligana
obiđem ih u širokom krugu

McPingvin_v2.0
03-12-2008, 22:21
Majko mila, kako mrzim ovaj forum :(

croat1gamer
03-12-2008, 22:22
vau
kod mene u skoli jedan tip me je stariji za pola godine, ide u sedmi razred, ja osmi
ako uspije zgnjeciti mrava, svaka mu cast, uspio mu je slomiti nogu, nista vise, pritom sebi davajuci trodupli prijelom ruke, koju nije niti koristio

godine=/=snaga


e, jel ti to nas zahebavas?
opcenito, svi tvoji postovi

d0r1j@n
03-12-2008, 22:24
vau
kod mene u skoli jedan tip me je stariji za pola godine, ide u sedmi razred, ja osmi
ako uspije zgnjeciti mrava, svaka mu cast, uspio mu je slomiti nogu, nista vise, pritom sebi davajuci trodupli prijelom ruke, koju nije niti koristio

godine=/=snaga


e, jel ti to nas zahebavas?
opcenito, svi tvoji postovi
ma tip može zgurat ninđu u supak od konja
najjači "šorator :rotfl: " u mom kvartu
the famous "seksi"
samo pokušavam reč da je tip užasno jak
i da bi me prebio on i njegova fakin ekipa :hangin: da sam se inatio :kill:

Hellboy
03-12-2008, 22:25
:hangin:

croat1gamer
03-12-2008, 22:27
:hangin:
iako se ne slazem s koristenjem jednog smajla kao odgovor, slazem se

majstoro
03-12-2008, 23:31
sjedim ja na hodniku nailazi neki lik i ja slucajno trznem nogom i skoro ga opalim u plodno mjesto
a on ludjak mene opali u lice i ostanu mi otisci vansice

D.E.M.O.
04-12-2008, 01:19
imaš arsenal hladnog i vatrenog oružja? ti ne bi prepoznao vodu da padneš u jezero a kamoli arsenal hladnog i vatrenog oružja...pištolji sa placa nisu vatreno oružje...mamina turpija za nokte nije hladno oružje... :thumbs1:
ajde koji kurac sad ti pricas?

Arbiter of Change
04-12-2008, 09:25
mamina turpija za nokte nije hladno oružje... :thumbs1:
Lies - ako Riddick može srediti negativce šalicom za čaj, onda ja valjda mogu napraviti manju štetu s nekom turpijom. :)

cham3leon
04-12-2008, 10:29
Iskustvo sa huliganima je uvijek poučno. Naučiš da možeš nastradat bez nekog prevelikog razloga :D

Svaka čast onima koji zadrže hrabrost tokom suočavanja sa hoolsima. Ja nisam jedan od njih :D .

najgore ti je šta su uvijek u čoporu ko vukovi. Ili još gore ako su cigani. Njih bolje ne dirat, jer ako i namlatiš jednog, dođu ti trojica, itd. Sve da si Vin Diesel bi naebo, jer se oni u onim svojim barakama kote brže nego u nekom klišeiziranom tank-rush RTS-u.

Da_killah
04-12-2008, 10:37
al ako si dobar s jednim, dobar si sa svima :)

wiseguy
04-12-2008, 10:47
najjači su mi oni šta te opkole,njih 30 i onda te išamaraju,sutra sretneš jednoga obiđe te na kilometar :D

d0r1j@n
04-12-2008, 13:54
[quote="Hellboy v2.0":1mmw55jo]imaš arsenal hladnog i vatrenog oružja? ti ne bi prepoznao vodu da padneš u jezero a kamoli arsenal hladnog i vatrenog oružja...pištolji sa placa nisu vatreno oružje...mamina turpija za nokte nije hladno oružje... :thumbs1:
ajde koji prozor sad ti pricas?[/quote:1mmw55jo]
imaš u oružarnici s&w
koji mi je od strica
a u rjeci na veloj gospi imaš noževe i boksere(ne na štandu nego iza ) :twisted:

d0r1j@n
04-12-2008, 13:56
Iskustvo sa huliganima je uvijek poučno. Naučiš da možeš nastradat bez nekog prevelikog razloga :D

Svaka čast onima koji zadrže hrabrost tokom suočavanja sa hoolsima. Ja nisam jedan od njih :D .

najgore ti je šta su uvijek u čoporu ko vukovi. Ili još gore ako su cigani. Njih bolje ne dirat, jer ako i namlatiš jednog, dođu ti trojica, itd. Sve da si Vin Diesel bi naebo, jer se oni u onim svojim barakama kote brže nego u nekom klišeiziranom tank-rush RTS-u.
ma treba tuč cigane
kad god ja i moja ekipa vidimo
neku "hm bandu hm" :ekipa:
odma ono mrš cigani
get outa my thurf :rambo:

al sa armadom je obratno
oni nama get outa my thurf :rambo:
a mi se razbježimo ko miševi

Da_killah
04-12-2008, 14:58
:( :(

blood4me
04-12-2008, 15:36
Ovo je žalosno :hangin:

cham3leon
04-12-2008, 16:17
al ako si dobar s jednim, dobar si sa svima :)

E, to je istina. Zato je najbolje ne dat im razloga da im se zamjeriš. Nije lako, jer gamad traži svaki mogući razlog da te namlati, ali meni je to omiljeni način izbjegavanja huligana. Uz održavanje udaljenosti, naravno.

Da_killah
04-12-2008, 16:32
ne znam, ali kako to da ja nikad nisam imao problemima ni s jednima, ni s drugima, a ni s trećima, koji god to bili. a još i živim na rastočinama, a tu ih ima dosta, svih :)

Ivan_87
04-12-2008, 17:30
ne znam, ali kako to da ja nikad nisam imao problemima ni s jednima, ni s drugima, a ni s trećima, koji god to bili. a još i živim na rastočinama, a tu ih ima dosta, svih :)

FORZA FIUME ARMADA DO GROBA ! :P

najača ekipa je iz lovrana opatije matulja i crikvenice iz rijeke jedino valja ekipa sa turnica i krnjeva ..

mogli biste malo na tekme počet dolazit pa bi se na zapadu skompali sa svima

streetrace777
04-12-2008, 17:46
al ako si dobar s jednim, dobar si sa svima :)

E, to je istina. Zato je najbolje ne dat im razloga da im se zamjeriš. Nije lako, jer gamad traži svaki mogući razlog da te namlati, ali meni je to omiljeni način izbjegavanja huligana. Uz održavanje udaljenosti, naravno.

Cigani me nikad nisu ni dotakli, vjerojatno znaju tko sma :D
Inace par puta su mi se zamjerili i rijesio sma to sakama i poslije toga nitko nista. Inace druzim se u krugu ljudi koji su slai na zivcima i lete po oruzje na najmanji mig :D

cham3leon
04-12-2008, 17:51
ne znam, ali kako to da ja nikad nisam imao problemima ni s jednima, ni s drugima, a ni s trećima, koji god to bili. a još i živim na rastočinama, a tu ih ima dosta, svih :)

FORZA FIUME ARMADA DO GROBA ! :P

najača ekipa je iz lovrana opatije matulja i crikvenice iz rijeke jedino valja ekipa sa turnica i krnjeva ..

mogli biste malo na tekme počet dolazit pa bi se na zapadu skompali sa svima

Ja sam sa Krnjeva :gitara:

Da_killah
04-12-2008, 18:20
ne znam, ali kako to da ja nikad nisam imao problemima ni s jednima, ni s drugima, a ni s trećima, koji god to bili. a još i živim na rastočinama, a tu ih ima dosta, svih :)

FORZA FIUME ARMADA DO GROBA ! :P

najača ekipa je iz lovrana opatije matulja i crikvenice iz rijeke jedino valja ekipa sa turnica i krnjeva ..

mogli biste malo na tekme počet dolazit pa bi se na zapadu skompali sa svima

ja sam ove sezone prestao dolazit na tekme, ne da mi se baš u zadnje vrijeme, inače sam redovno odlazio zadnje 3,4 godine, pa i na međimurje i takve tekme.

da ne bude totalni off, kad smo već o huliganima, što kažete o boysima jučer, jer kad sam prvi put vidio naslov teme baš sam mislio da će o tome biti riječ

McPingvin_v2.0
04-12-2008, 19:12
Vau, tri baklje... Više ih je bilo na proslavi 80. godišnjice NK Jaruna.

Da_killah
04-12-2008, 19:29
je, samo 3 su bile, da...

btw ovaj sudac je prekinuo i pred 2 godine protuv auxerrea

d0r1j@n
04-12-2008, 20:11
ne znam, ali kako to da ja nikad nisam imao problemima ni s jednima, ni s drugima, a ni s trećima, koji god to bili. a još i živim na rastočinama, a tu ih ima dosta, svih :)

FORZA FIUME ARMADA DO GROBA ! :P

najača ekipa je iz lovrana opatije matulja i crikvenice iz rijeke jedino valja ekipa sa turnica i krnjeva ..

mogli biste malo na tekme počet dolazit pa bi se na zapadu skompali sa svima
ma ja navijam za rijeku
al mi opet seru
na zapadu stojimo nikog se ne bojimo!!!!!!!

cham3leon
04-12-2008, 20:15
Nikad se nisam zamjerio Armadi, i ne namjeravam :)

Nego, ako živite u Rijeci, još jedno mjesto gdje se može naletit na čopore raspižđenih morona je onaj popravni dom ili što već na Podmurvicama. Likove koji tamo žive možeš odmah prepoznat, izgledaju ko klošari. I žicaju kunu non stop pa ti seru ako im ne daš.

Ivan_87
04-12-2008, 20:24
Nikad se nisam zamjerio Armadi, i ne namjeravam :)

Nego, ako živite u Rijeci, još jedno mjesto gdje se može naletit na čopore raspižđenih morona je onaj popravni dom ili što već na Podmurvicama. Likove koji tamo žive možeš odmah prepoznat, izgledaju ko klošari. I žicaju kunu non stop pa ti seru ako im ne daš.

najgorih debila u rijeci ima najviše na mlaki točnije ulica luky ostalo je više manje ok ..

pimp
04-12-2008, 20:36
e moj dorijane , nije tebi lako... koliko ti imaš godina?

wiseguy
04-12-2008, 20:59
ma ja o toj gamadi nebi ni otvarao temu,toliko mi se gamde :(

pimp
04-12-2008, 21:02
ja uglavnom imam koristi od sisackih Boysa , uvik kad idem s njima iz ZG-a u Sisak vlakom imam besplatan prijevoz , njih kondukter nikad ne traži karte pa jednostavno sjednem s njima...

d0r1j@n
05-12-2008, 13:36
e moj dorijane , nije tebi lako... koliko ti imaš godina?
petnajstak :oops:

bananac
05-12-2008, 18:43
LoL
eto...nezanm sto bi vise rekao na ovu glupost

Outmind
05-12-2008, 22:50
Više me ne peru ti retaji. Sad kad god zbog 5-10 idiota doživimo javnu blamažu na kojekakvim sportskim susretima samo se slatko nasmijem i mislim si tak nam i treba kad se ne možemo sa šačicom debila obračunat ni doma, a kamlli negdje drugdje.

ber0
05-12-2008, 23:02
nemam problema sa njima
















oni imaju samnom ^^

Luxy
05-12-2008, 23:43
hahaha
bero svaka ti čast
kako dobro lažeš

ber0
05-12-2008, 23:45
trebao sam napisat SSpa bi možda skužio

Luxy
05-12-2008, 23:50
vidim ti si tu glavni..hh
bolje da ja ušutim da nebi imo problema sa tobom, ha??
haha

ber0
05-12-2008, 23:53
:bravo:

Hellboy
05-12-2008, 23:56
vidim ti si tu glavni..hh
bolje da ja ušutim da nebi imo problema sa tobom, ha??
haha
glavni? on? ja sam glavni...i analno zlostavljam ljude motorkom...

Luxy
05-12-2008, 23:58
a koji si sad ti klošar
isto jedan ko bero...koi su opasni











al na forumima

Hellboy
06-12-2008, 00:01
http://seiryuulostmymusic.files.wordpress.com/2008/02/facepalm.jpg
vidim da sve shvaćaš...

ber0
06-12-2008, 00:02
gdje piše da sam opasan :(
štoviše, naprotiv :oops:

chiEEEF
06-12-2008, 00:05
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Luxy
06-12-2008, 00:06
pa tak pišeš po forumima ak sam dobro skužio
al ajd neču ja više pisat
treba se mal preseravat
ak ne u društvu onda bar tu na forumima
samo ti nastavi tako vidim da si tu glavni a ne ovaj hellboy

Hellboy
06-12-2008, 00:07
što? što? zar ja to vidim novi dodatak mojoj ignore listi? uistinu vidim...

ber0
06-12-2008, 00:08
pa dobro
neki se preseravaju pušenjem,neki ovako ^^

chiEEEF
06-12-2008, 00:11
pa dobro
neki se preseravaju pušenjem,neki ovako ^^
ovisi kome pušiš! :rotfl:

Luxy
06-12-2008, 00:13
j e b o t e nemoj mi se tak prijetit
uplašit ču se
hahahahahaha

ber0
06-12-2008, 00:14
pa dobro
neki se preseravaju pušenjem,neki ovako ^^
ovisi kome pušiš! :rotfl:

ne pričaj nikom

chiEEEF
06-12-2008, 00:17
pa dobro
neki se preseravaju pušenjem,neki ovako ^^
ovisi kome pušiš! :rotfl:

ne pričaj nikom

tri tocke

Luxy
06-12-2008, 00:19
bero šta ti još tu radiš već je odavno prošlo 9 sati
trebo bi ići spavat
da možeš sutra malo učit ko i obično

Hellboy
06-12-2008, 00:22
bero šta ti još tu radiš već je odavno prošlo 9 sati
trebo bi ići spavat
da možeš sutra malo učit ko i obično
oh I see...ti si neki kreten, eh? došao si tu zajebavati nekog svog frenda iz razreda koji, rekao bih po tvom izražavanju redovno biva pametniji od tebe što te čini ljubomornim i sad misliš da ćeš ga izblamirati ako lupetaš takve bljezgarije na ovom forumu?
http://uploads.neowin.net/forum/post-7103-1204801350_thumb.jpg

Luxy
06-12-2008, 00:23
hahaha
pametniji? ae dobro

Luxy
06-12-2008, 00:25
nebi ja dečku ništa reko da je takav i kad je s nama
šta se tu kurči kog vraga, kad takav nije zapravo
i nisam jedini koi to misli
a vidim da ga ti neznaš

Hellboy
06-12-2008, 00:27
zašto bih ga i znao? zašto bih i tebe znao...doduše za razliku od tebe, on na ovaj forum nije došao provocirati nikog...ti si vjerojatno na neki način doznao da je on ovdje i sad glumiš facu... :thumbs1:

Luxy
06-12-2008, 00:28
pa kad ga neznaš šta ga onda braniš koi ku rac

Hellboy
06-12-2008, 00:30
zaobilaženje cenzure je kažnjivo...osobito na tako glup način...i ne branim ga...tebe pljujem zbog tvog stava...

Luxy
06-12-2008, 00:31
dobro pljuj me boli me kurac

chiEEEF
06-12-2008, 00:40
zaobilaženje cenzure je kažnjivo...osobito na tako glup način...i ne branim ga...tebe pljujem zbog tvog stava...chilaj malo covjece novi je ovdje
zašto bih ga i znao? zašto bih i tebe znao...d

oduše za razliku od tebe, on na ovaj forum nije došao provocirati nikog...ti si vjerojatno na neki način doznao da je on ovdje i sad glumiš facu... :thumbs1:Scing cing Netocan odgovor!on je dosao zbog suprotnog razloga!



bero šta ti još tu radiš već je odavno prošlo 9 sati
trebo bi ići spavat
da možeš sutra malo učit ko i obično
oh I see...ti si neki kreten, eh? došao si tu zajebavati nekog svog frenda iz razreda koji, rekao bih po tvom izražavanju redovno biva pametniji od tebe što te čini ljubomornim i sad misliš da ćeš ga izblamirati ako lupetaš takve bljezgarije na ovom forumu?
http://uploads.neowin.net/forum/post-7103-1204801350_thumb.jpgcin cing josh jedan NETOCAN odgovor!

vej tu mach smo osli offtopik vratimo se na temu!

Hellboy
06-12-2008, 00:59
kačing fak of
gg? gg
pogledaj kako je počeo i onda nekom drugom kakaj...k?

chiEEEF
06-12-2008, 01:00
kačing fak of
gg? gg
pogledaj kako je počeo i onda nekom drugom kakaj...k?
De napisi to na hrvatskom!

Hellboy
06-12-2008, 01:01
ne pametuj...znaš što sam napisao i odabij...nisam raspoložen i za tebe sad...

chiEEEF
06-12-2008, 01:02
ne pametuj...znaš što sam napisao i odabij...nisam raspoložen i za tebe sad...
nepametujem neg sam te lijepo zamolio da mi napises to na hrvatskom jeziku...dobro ako neznash nije sramota...i nemorash mi se odma bahatit

Hellboy
06-12-2008, 01:08
-_-
oke
Prateći tvoj stil izražavanja u kojem si rabio debilne riječi tipa cing cing čime si oponašao nekakvo zvono, kopirao sam te u vidu kačing imitacije dodavši fak of, fonetski napisan oblik izjave fuck off ilitiga odjebi po naški. Zatim sam te upitao shvaćaš li navedeno rabeći svima poznat izraz gg, za koji se nadam da znaš što znači, te sam ti za kraj rekao da pogledaš njegove prve postove i vidiš zbog čega sam zauzeo takav stav prema njemu.
Jel sad kužiš ili da ti i nacrtam ako si toliko spor?

chiEEEF
06-12-2008, 01:17
-_-
oke
Prateći tvoj stil izražavanja u kojem si rabio debilne riječi tipa cing cing čime si oponašao nekakvo zvono, kopirao sam te u vidu kačing imitacije dodavši fak of, fonetski napisan oblik izjave fuck off ilitiga odjebi po naški. Zatim sam te upitao shvaćaš li navedeno rabeći svima poznat izraz gg, za koji se nadam da znaš što znači, te sam ti za kraj rekao da pogledaš njegove prve postove i vidiš zbog čega sam zauzeo takav stav prema njemu.
Jel sad kužiš ili da ti i nacrtam ako si toliko spor?

ok ok sory zvijezdo nismo svi kao ti visoko obrazovani sto se tice kratica i ostalih shema

e sad da ti kazem nesto jel ti poznash uzivo beru ili luxy-a(pretpostavljam da ne)koi k. se onda ti tu mjesas!kao pljujes stav luxy-a a neznash kog uopce branish!i ayd sad mir nam volje natezat se s tobom jer znam da bi mogli ovako do nove godine... :roll:

Hellboy
06-12-2008, 01:18
ne poznam ni tebe pa bih stao na tvoju stranu da dođe neki debil na forum da te podjebava...

chiEEEF
06-12-2008, 01:19
ne poznam ni tebe pa bih stao na tvoju stranu da dođe neki debil na forum da te podjebava...
ma gle nije u tome stvar neg..ma ustvari necu o tome jer nie u redu da ja sad tu nekog blatim i tak to :wink:

McPingvin_v2.0
06-12-2008, 08:30
Curke, znam da je tema od starta debilna, ali ne da mi se čitati vaš kvazi flejm, loši ste u njemu. Zamoljavam vas da prestanete, ne da mi se brisati postove, davati upozorenja i opomene te slati vam OZNA-u na vrata.

Human m0nst3r
06-12-2008, 08:41
Pingvin ne brini mogu i ja. Samo reci kada trebas sreco :* xD

Mirko L
06-12-2008, 10:19
ala je vi neznate sudjelovat u iole ozbiljnijin temama....
ono, lik nešto napiše da ga tuku i slično, onda odma krene 5 stranica potpuno offtopic besmislenih postova(čita san samo prvu i zdanju, ali znna da je ostalo ionako isto)

ako se oćete podjebavat, nem,ojte pisat u temi ili nađite za to prikladnu temu

Hellboy
06-12-2008, 10:24
Pingvin ne brini mogu i ja. Samo reci kada trebas sreco :* xD
srčeko...tvoje opomene ne vrijede ni pišljivog boba više, kao ni moje...

The Jackal
06-12-2008, 11:02
kako mrzim te huligane
dođe mi tip i počne ono uobičajeno
:o "imaš kunu,imaš kunu"
ja reko ne :shock:
e tad je počelo sranje :killyou:
zvao on ekipu (bili su u blizini)
pretražuju oni mene i niš nisu našli pa su me išamarali :twisted: :cry: i pustili :kill:
ko ima tako neko shebano iskustvo nek kaže
:cry: :( :| :? :) :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray:

Nemam komentara al stvarno. :rotfl: :rotfl:

Smijem tvoje neke postove stavit u sig? :rotfl:

d0r1j@n
06-12-2008, 12:04
ala je vi neznate sudjelovat u iole ozbiljnijin temama....
ono, lik nešto napiše da ga tuku i slično, onda odma krene 5 stranica potpuno offtopic besmislenih postova(čita san samo prvu i zdanju, ali znna da je ostalo ionako isto)

ako se oćete podjebavat, nem,ojte pisat u temi ili nađite za to prikladnu temu
nisam napiso da me tuku nego da me žicaju pare
i dal još nekoga zicaju il sam ja dežurni bankomat za pljačkanje :-x :-x :-x

The Jackal
06-12-2008, 12:07
Kupi teleskop

d0r1j@n
06-12-2008, 12:08
kako mrzim te huligane
dođe mi tip i počne ono uobičajeno
:o "imaš kunu,imaš kunu"
ja reko ne :shock:
e tad je počelo sranje :killyou:
zvao on ekipu (bili su u blizini)
pretražuju oni mene i niš nisu našli pa su me išamarali :twisted: :cry: i pustili :kill:
ko ima tako neko shebano iskustvo nek kaže
:cry: :( :| :? :) :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray:

Nemam komentara al stvarno. :rotfl: :rotfl:

Smijem tvoje neke postove stavit u sig? :rotfl:
daj nemoj
stvarno se sramotim :oops:

chiEEEF
06-12-2008, 13:08
[quote="d0r1j@n":294583cb]kako mrzim te huligane
dođe mi tip i počne ono uobičajeno
:o "imaš kunu,imaš kunu"
ja reko ne :shock:
e tad je počelo sranje :killyou:
zvao on ekipu (bili su u blizini)
pretražuju oni mene i niš nisu našli pa su me išamarali :twisted: :cry: i pustili :kill:
ko ima tako neko shebano iskustvo nek kaže
:cry: :( :| :? :) :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray:

Nemam komentara al stvarno. :rotfl: :rotfl:

Smijem tvoje neke postove stavit u sig? :rotfl:
daj nemoj
stvarno se sramotim :oops:[/quote:294583cb]

cek pa jel ti imash svoju neku ekipu? par frendova onak kojima je stalo do tebe a?

ak imash onda neznam u cem je problem?ak nemash onda si nadji par :D pa si bez brige a ako imash a i oni se boje onda je to stvarno ...da bash to...

e da i jesu ti stariji od tebe il sta?

chiEEEF
06-12-2008, 13:10
Kupi teleskop

vishe ni to nije po zakonu dopusteno nositi makar to neko koristio i u slucaju samoobrane

soundmaster
06-12-2008, 13:14
[/quote]pa jel ti imash svoju neku ekipu? par frendova onak kojima je stalo do tebe a?

ak imash onda neznam u cem je problem?ak nemash onda si nadji par :D pa si bez brige a ako imash a i oni se boje onda je to stvarno ...da bash to...

e da i jesu ti stariji od tebe il sta?[/quote]
jel ti čitaš druge postove :? prije nego šta ovo pišeš
tip ima svoju ekipu :ekipa:
al ti koji žicaju pare su propalice i huligani :evil: i sa njima se netreba zajebavat
(barem sam ja tako shvatio)
to su ti ovi iz popravnog doma :toilet:

streetrace777
06-12-2008, 13:18
Nema toga kooji ce ti ici zicat kunu kad mu izvadis pistolj i uperisu glavu :)
A barem gun danas nije tesko nabavit :=

soundmaster
06-12-2008, 13:24
Nema toga kooji ce ti ici zicat kunu kad mu izvadis pistolj i uperisu glavu :)
A barem gun danas nije tesko nabavit :=
ja imam gun
a ipak se necu igrat njim pred 30 huligana
imaš gunove u pevecu u rijeci

chiEEEF
06-12-2008, 13:39
pa jel ti imash svoju neku ekipu? par frendova onak kojima je stalo do tebe a?

ak imash onda neznam u cem je problem?ak nemash onda si nadji par :D pa si bez brige a ako imash a i oni se boje onda je to stvarno ...da bash to...

e da i jesu ti stariji od tebe il sta?[/quote]
jel ti čitaš druge postove :? prije nego šta ovo pišeš
tip ima svoju ekipu :ekipa:
al ti koji žicaju pare su propalice i huligani :evil: i sa njima se netreba zajebavat
(barem sam ja tako shvatio)
to su ti ovi iz popravnog doma :toilet:[/quote]
poslije sam procito sve ispocetka... ugl rijesenje tvojih problema je NADJI si ekipu :D i bez frke si kaki pištolji palije tonfe........ :thumbs2:

streetrace777
06-12-2008, 13:44
Pa ako si neki debil kak ces naci ekipu :)
Jedino da im placas da te brane:)

TvRc
06-12-2008, 13:49
procito sma zadnjih 2-3 str neam bas problema s njima jednom mene i frenda lik skoro prebio zbog moba al zicali lovu nisu bas ja sam iz spanskog jednom sam prolazio s frendom kroz precko neki frik sa kamenom u ruci dode meni i njemu: od kud ste? ja sam kazem da smo iz preckog i otpirjo lik :D

btw gun se bas i nesmie nosit al bolje skupit 50-100 eura i kupit si airsoft gun, jebiga izgleda ko pravi izvadis ga toj ekipi ak ne popuše (da je to pravi gun) onda upucas 2-3 u muda ostali se nece mjesat :D



nisam napiso da me tuku nego da me žicaju pare
i dal još nekoga zicaju il sam ja dežurni bankomat za pljačkanje :-x :-x :-x
prestani nosit pare nek ti mama doma napravi sendvič za školu :D



Kupi teleskop

vishe ni to nije po zakonu dopusteno nositi makar to neko koristio i u slucaju samoobrane
a premlacivanje zbog love je zakonito? :rotfl:


Pa ako si neki debil kak ces naci ekipu :)
Jedino da im placas da te brane:)
onda isto moze i onima koi ga zicaju lovu dat lovu :D

soundmaster
06-12-2008, 13:57
procito sma zadnjih 2-3 str neam bas problema s njima jednom mene i frenda lik skoro prebio zbog moba al zicali lovu nisu bas ja sam iz spanskog jednom sam prolazio s frendom kroz precko neki frik sa kamenom u ruci dode meni i njemu: od kud ste? ja sam kazem da smo iz preckog i otpirjo lik :D

btw gun se bas i nesmie nosit al bolje skupit 50-100 eura i kupit si airsoft gun, jebiga izgleda ko pravi izvadis ga toj ekipi ak ne popuše (da je to pravi gun) onda upucas 2-3 u muda ostali se nece mjesat :D



nisam napiso da me tuku nego da me žicaju pare
i dal još nekoga zicaju il sam ja dežurni bankomat za pljačkanje :-x :-x :-x
prestani nosit pare nek ti mama doma napravi sendvič za školu :D



Kupi teleskop

vishe ni to nije po zakonu dopusteno nositi makar to neko koristio i u slucaju samoobrane
a premlacivanje zbog love je zakonito? :rotfl:


Pa ako si neki debil kak ces naci ekipu :)
Jedino da im placas da te brane:)
onda isto moze i onima koi ga zicaju lovu dat lovu :D
ps ja sam bivši d0r1j@n
imam boxer
i gun
i nož i itd......
imam ekipu
nisam debil(možda malo munjen)
al ti debili su 2x stariji od mene
nemojte me podjebavat :cry: :oops:

Hellboy
06-12-2008, 13:59
e, e, a el imaš i haubicu? ha? ha? jel imaš?
:yuck:

soundmaster
06-12-2008, 14:01
pa jel ti imash svoju neku ekipu? par frendova onak kojima je stalo do tebe a?

ak imash onda neznam u cem je problem?ak nemash onda si nadji par :D pa si bez brige a ako imash a i oni se boje onda je to stvarno ...da bash to...

e da i jesu ti stariji od tebe il sta?[/quote]
jel ti čitaš druge postove :? prije nego šta ovo pišeš
ja imam svoju ekipu :ekipa:
al ti koji žicaju pare su propalice i huligani :evil: i sa njima se netreba zajebavat
to su ti ovi iz popravnog doma :toilet:[/quote]

streetrace777
06-12-2008, 14:05
@soundmaster

Pa ako imas gun zas nikad kad te netko napadne ne dodes s anjim i pocnes u zrak rokat pa da vidis kako ekipa bjezi :)

B4j4
06-12-2008, 14:09
ovaj forum ce ubrzo postat mjesto za dilanje boksera, nozeva, gunova, zolji...

soundmaster
06-12-2008, 14:11
@soundmaster

Pa ako imas gun zas nikad kad te netko napadne ne dodes s anjim i pocnes u zrak rokat pa da vidis kako ekipa bjezi :)
to sam radio u osnovnoj
niko me nije zajebavo :evil:

streetrace777
06-12-2008, 14:18
@soundmaster

Pa ako imas gun zas nikad kad te netko napadne ne dodes s anjim i pocnes u zrak rokat pa da vidis kako ekipa bjezi :)
to sam radio u osnovnoj
niko me nije zajebavo :evil:


Se mogu nasmijat (dva prstica u zraku)

Inace, sad cu provjerit tvoj IP, tako da mogu policiji prijavit da ilegalno drzis oruzje :)

soundmaster
06-12-2008, 14:28
@soundmaster

Pa ako imas gun zas nikad kad te netko napadne ne dodes s anjim i pocnes u zrak rokat pa da vidis kako ekipa bjezi :)
to sam radio u osnovnoj
niko me nije zajebavo :evil:


Se mogu nasmijat (dva prstica u zraku)

Inace, sad cu provjerit tvoj IP, tako da mogu policiji prijavit da ilegalno drzis oruzje :)
:rotfl: :rotfl: :shock: :o :oops:

chiEEEF
06-12-2008, 14:29
ovaj forum ce ubrzo postat mjesto za dilanje boksera, nozeva, gunova, zolji...

vjerovatno...


Pa ako si neki debil kak ces naci ekipu :)
Jedino da im placas da te brane:)

gle u tom slucaju bolje dat ovima sto te brane bar nedobijesh batina :D

aj shalu na stranu...gle kloni ih se...budi cvrst i samo hrabro :thumbs2:

daj i njima do zanja da s tobom nea z. al naravno u "normalnim mjerama"

nema potrebe za pištoljima,suzavcima,teleskopskim palicama,tonfama,pendrecima,boxerima i tako dalje da nenabrajam

pimp
06-12-2008, 22:39
@soundmaster

Pa ako imas gun zas nikad kad te netko napadne ne dodes s anjim i pocnes u zrak rokat pa da vidis kako ekipa bjezi :)
to sam radio u osnovnoj
niko me nije zajebavo :evil:


Se mogu nasmijat (dva prstica u zraku)

Inace, sad cu provjerit tvoj IP, tako da mogu policiji prijavit da ilegalno drzis oruzje :)


nemoj street bude te s gunom i ekipom propucao----

streetrace777
06-12-2008, 23:20
Istina, pmp hvala na upozorenju skoro sam si potpisao smrtnu presudu, ovaj kao i Sajo sve roka ganom:d

blood4me
06-12-2008, 23:47
Koji ste vi carevi :pray:
Citam ovo i kidam se od smjeha, i nevjerujem :rotfl:

ihateu
07-12-2008, 01:47
samo traze nesda svoj jadan besmislen zivot ucine zanimljivijim,
vecina njih ce biti takvi za 10 god al samo ce izgledat i zivjet jos jadnije
neg sad

Macolla
07-12-2008, 01:49
good point... mislim isto kao osoba iznad....

cham3leon
09-12-2008, 12:27
Aha.

Počelo je već sa "gunovima"
Pa nije vam ovo SAMP! Ćete vi njubine pucat iz pištolja, da mi je to vidit. Pola ljudi koji su postali u ovom topicu ne bi znalo ni držat pištolj a kamoli pucat, kladim se.

Meni ne treba gun, meni treba hrabrost da se suprotstavim grupi huligana. Onda bi mi i šestar bio dovoljan.

Khorne
09-12-2008, 12:51
Isss sve badass maderfakeri

Khorne
09-12-2008, 12:59
Aha.

Počelo je već sa "gunovima"
Pa nije vam ovo SAMP! Ćete vi njubine pucat iz pištolja, da mi je to vidit. Pola ljudi koji su postali u ovom topicu ne bi znalo ni držat pištolj a kamoli pucat, kladim se.

Meni ne treba gun, meni treba hrabrost da se suprotstavim grupi huligana. Onda bi mi i šestar bio dovoljan.

Da,kladim se da onaj dorijan ima 40-45kg,da je vani tiho ko bubica,i onaj njegov prijatelj je tu napisal da se tip malu kurci ako se ne varam.Nagledao sam se dosta takvih vani a i upoznao neke preko foruma koji su pisali da se kao stalno mlate,imaju opaku ekipu a kad ih vidis pucaju rebra od suzdrzavanja smijeha :D .Kolki poriv za preseravanjem imaju danas ljudi xD,takvi pizdeki stalno vani provociraju,izazivaju i onda nalete na malo jaceg pa su manji od zohara,a za tucnjavu 1na1 da ne pricam,tu ih nema nigdje,samo 10 na 3.
A ovi koji pricaju da bi kao s ganom dolazili,slazem se da ga vjerojatno nikad nisu niti u rukama drzali to je prvo,a drugo,budi frajer pa se odi zaleti sam na vise tipova sakama,ili rijesavajte to 1na1 isto sakama,za to treba muda a ne za noz ili pistolj.

Death By Sexy
09-12-2008, 13:09
heheHE :,)

muda dam..u damu... moja su glatka, ja sam huliGun

LD
09-12-2008, 13:14
Nikad se nisam zamjerio Armadi, i ne namjeravam :)

Nego, ako živite u Rijeci, još jedno mjesto gdje se može naletit na čopore raspižđenih morona je onaj popravni dom ili što već na Podmurvicama. Likove koji tamo žive možeš odmah prepoznat, izgledaju ko klošari. I žicaju kunu non stop pa ti seru ako im ne daš.

najgorih debila u rijeci ima najviše na mlaki točnije ulica luky ostalo je više manje ok ..

Najgorih debila ima na Škurinjama vjeruj mi, te likove ako im se skupi dobra ekipa nemos istuc ni da si rambo; jebene budaletine..
Btw. ja sam sa Turnica znam vecinu ekipe, neodlazim na utakmice ali podrzavam Armadu ^^. Uglavnom ovaj majstor koji je otvorio ovu temu, ono svaka ti cast, ja se ugledam na tebe jer si ti glavni frajer.

pimp
09-12-2008, 13:35
business.hr:

Novinari trljaju ruke posljednjim događajima vezanima za najavljene prosvjede i privođenja. Imaju o čemu pisati, „pozivaju na nerede“. Smatraju da je pravo svakog čovjeka iskazati nezadovoljstvo. Narod je poput njihovih vjernih sljedbenika. Danas, bi se svi napili krvi Sanaderu i njegovim pulenima. Svi su redom veliki butnovnici.

A, onda samo par redaka ispod prozivke zbog strašnih huligana, koji su se jučer u Udinama udostojili baciti četiri-pet baklji na teren. Sramota. Identična onoj prošlotjednoj kada su gosti iz Amstedrama više sati demolirali Hamburg. Bez nekog logičnog objašnjenja. Jučer su naši zločesti plavi dečki bili identični grupi Francuza koja je prošli tjedan tukla sve redom u Bruxellesu? Sramotili smo se pred Talijanima, gdje se lani prvenstvo prekidalo zbog ubojstava i nereda diljem cijele zemlje.

Zašto ta „šačica huligana“ nema pravo na „svoje“ nerede. Toliko ozbiljne i toliko strašne. Zamislite koliko su oni sa svojih nekoliko baklji unazadili mišljenje Europe o Hrvatskoj. Zamislite koliko su oni svojim ponašanjem unazadili kvalitetu našeg života.

Ako novinari imaju pravo pozivati na nerede protiv Sanadera, MMF-a, Svjetske banke, Vlade i svih ostalih nejasnih čimbenika koji možebitno utječu na kvalitetu našeg života, zašto navijači nemaju pravo pozvati na nerede zbog osvjedočenih mafijaša poput Zdravka Mamića?

Narod ima izbore da bira predsjednika i vladu. Ma da oni vjerojatno neće utjecati na odnos Europe i Svijeta prema nama. Pa opet narod misli da imaju pravo na bunu i tumače je kao bitan faktor. Navijači nisu izabrali Zdravka Mamića, on je njima nametnut. A, svoju održivost na poziciji, može zahvaliti političkom blagoslovu. Da, ako se netko buni protiv Mamića, onda je on huligan.

Toliki huligan da zaslužuje poseban Zakon, koji među ostalim donosi mogućnost zatvorskih kazni u slučaju nošenja kape. Da, zamislite. Navijač je odlučio staviti kapu na glavu i odmah je mogući sumnjivac. I kaže naš narod, tako i treba...to su sve huligani.
Ima li kraja tom licemjeruju kod ljudi? Sutra će narod klicati od oduševljenja uzaludno prosvjedujući. Toliko će „papučarski narod“ bit oduševljen svojom akcijom, koja neće izazvati nikakvu ozbiljnu reakciju, da će sam sebi laskati svojom snagom. Jadni narode, toliko si jadan da ne možeš niže od toga gdje jesi. Nisi u stanju ništa učiniti i za ništa se izboriti. Možda zato i postoji taj prijezir spram navijača. Može država uz pomoć naroda i novinara donijeti sto novih zakona, ali neće maknuti navijače s tribine. Budite uvjereni da će prije Mamić i njemu slični napustiti klub, nego navijači tribinu. A, neka se narod zapita hoće li duže bit Sanader na vlasti ili oni na ulicama u prosvjedu?

Bandić se ispričava gradonačelniku Udina. Zbog čega? Zbog toga što je došlo tisuću navijača koji su zapalili nekoliko baklji. Vjerojatno ne puno manje koliko su zapalili njihovi navijači na drugoj tribini (da gospodo, takve stvari ne idu na TV i o njima ne pričaju naši novinari, iako se događaju). Ili će se možda ispričati što je na ovu veliku sportsku manifestaciju umjesto sportskog kluba njegov grad došao predstavljati mafijaški klub? Mafijaški klub kojem je baš on kum.

Dat ću si za pravo promijeniti malo citat Martina Niemoellea:
„Prvo su odveli navijače, jer su oni bili jedini koji su vikali nešto protiv nekoga. Šutio sam, nisam bio navijač. Zatim su zabranili jednom pjevaču da ima koncert u Areni. Šutio sam, jer nisam bio ljubitelj njegove glazbe. Nakon toga su zatvarali s ulica sve protivnike režima. Ja sam se protiv režima borio preko interneta, pa sam i dalje šutio. Kada su došli po mene, više nikoga nije bilo tko bi se pobunio.“

Mirko L
09-12-2008, 14:13
Aha.

Počelo je već sa "gunovima"
Pa nije vam ovo SAMP! Ćete vi njubine pucat iz pištolja, da mi je to vidit. Pola ljudi koji su postali u ovom topicu ne bi znalo ni držat pištolj a kamoli pucat, kladim se.

Meni ne treba gun, meni treba hrabrost da se suprotstavim grupi huligana. Onda bi mi i šestar bio dovoljan.

Da,kladim se da onaj dorijan ima 40-45kg,da je vani tiho ko bubica,i onaj njegov prijatelj je tu napisal da se tip malu kurci ako se ne varam.Nagledao sam se dosta takvih vani a i upoznao neke preko foruma koji su pisali da se kao stalno mlate,imaju opaku ekipu a kad ih vidis pucaju rebra od suzdrzavanja smijeha :D .Kolki poriv za preseravanjem imaju danas ljudi xD,takvi pizdeki stalno vani provociraju,izazivaju i onda nalete na malo jaceg pa su manji od zohara,a za tucnjavu 1na1 da ne pricam,tu ih nema nigdje,samo 10 na 3.
A ovi koji pricaju da bi kao s ganom dolazili,slazem se da ga vjerojatno nikad nisu niti u rukama drzali to je prvo,a drugo,budi frajer pa se odi zaleti sam na vise tipova sakama,ili rijesavajte to 1na1 isto sakama,za to treba muda a ne za noz ili pistolj.

zašto svi danas misle da bi to trebali rješit tučom i nasiljem?

TvRc
09-12-2008, 14:24
Aha.

Počelo je već sa "gunovima"
Pa nije vam ovo SAMP! Ćete vi njubine pucat iz pištolja, da mi je to vidit. Pola ljudi koji su postali u ovom topicu ne bi znalo ni držat pištolj a kamoli pucat, kladim se.

Meni ne treba gun, meni treba hrabrost da se suprotstavim grupi huligana. Onda bi mi i šestar bio dovoljan.

Da,kladim se da onaj dorijan ima 40-45kg,da je vani tiho ko bubica,i onaj njegov prijatelj je tu napisal da se tip malu kurci ako se ne varam.Nagledao sam se dosta takvih vani a i upoznao neke preko foruma koji su pisali da se kao stalno mlate,imaju opaku ekipu a kad ih vidis pucaju rebra od suzdrzavanja smijeha :D .Kolki poriv za preseravanjem imaju danas ljudi xD,takvi pizdeki stalno vani provociraju,izazivaju i onda nalete na malo jaceg pa su manji od zohara,a za tucnjavu 1na1 da ne pricam,tu ih nema nigdje,samo 10 na 3.
A ovi koji pricaju da bi kao s ganom dolazili,slazem se da ga vjerojatno nikad nisu niti u rukama drzali to je prvo,a drugo,budi frajer pa se odi zaleti sam na vise tipova sakama,ili rijesavajte to 1na1 isto sakama,za to treba muda a ne za noz ili pistolj.

zašto svi danas misle da bi to trebali rješit tučom i nasiljem?
jer su glupi :D al istina... neznaju to rijesit normalnim putem i pameću a mrze "gubit" pa jednostavno to rade na drugi nacin :P

gle, jos nes, 1na1 je nemoguce jer ako te prebije jedan ostali ce te prebit usputno ak ti prebijes tog jednog ovi ce ga "zastitit" pa ce te natuc to nisu ljudi to su zivotinje a sa zivotinjama nema pravila il dogovora, a gun rekoh vec uzmes airsoft gun tak da briu da je stvarni :D ipak se nece usudit provjeravat dal je stvarni il gumeni :D

Khorne
09-12-2008, 14:25
Aha.

Počelo je već sa "gunovima"
Pa nije vam ovo SAMP! Ćete vi njubine pucat iz pištolja, da mi je to vidit. Pola ljudi koji su postali u ovom topicu ne bi znalo ni držat pištolj a kamoli pucat, kladim se.

Meni ne treba gun, meni treba hrabrost da se suprotstavim grupi huligana. Onda bi mi i šestar bio dovoljan.

Da,kladim se da onaj dorijan ima 40-45kg,da je vani tiho ko bubica,i onaj njegov prijatelj je tu napisal da se tip malu kurci ako se ne varam.Nagledao sam se dosta takvih vani a i upoznao neke preko foruma koji su pisali da se kao stalno mlate,imaju opaku ekipu a kad ih vidis pucaju rebra od suzdrzavanja smijeha :D .Kolki poriv za preseravanjem imaju danas ljudi xD,takvi pizdeki stalno vani provociraju,izazivaju i onda nalete na malo jaceg pa su manji od zohara,a za tucnjavu 1na1 da ne pricam,tu ih nema nigdje,samo 10 na 3.
A ovi koji pricaju da bi kao s ganom dolazili,slazem se da ga vjerojatno nikad nisu niti u rukama drzali to je prvo,a drugo,budi frajer pa se odi zaleti sam na vise tipova sakama,ili rijesavajte to 1na1 isto sakama,za to treba muda a ne za noz ili pistolj.

zašto svi danas misle da bi to trebali rješit tučom i nasiljem?

Ja pricam kada dođe do tucnjave da se barem ne koriste hladna ili vatrena oruzja,a uostalom probaj ti smiriti pijanog majmuna dok se zaleti na tebe pa reci kak si presel

Khorne
09-12-2008, 14:26
jer su glupi :D al istina... neznaju to rijesit normalnim putem i pameću a mrze "gubit" pa jednostavno to rade na drugi nacin :P[/quote]

barem jednom ces se naci u situaciji koju neces moci rijesiti razgovorom....

Hellboy
09-12-2008, 14:33
nasilje je univerzalni odgovor...većinu problema će zavidna količina kvalitetnog nasilja jako lako rješiti...
a sad se idite napucavati okolo svojim ganovima i obavezno to snimite i pošaljite mi snimku da imam novi video za jubitubi...njubine...

Mirko L
09-12-2008, 14:39
je ali nije jedini izbor...
gledaj,ako ti nekoga pitaš malo novca, a on kaže ne, uz to šta
možeš ubit boga u njemu i uzet mu novac, možeš ga na to nagovorit i rječims,ucjenom...

croat1gamer
09-12-2008, 14:55
je ali nije jedini izbor...
gledaj,ako ti nekoga pitaš malo novca, a on kaže ne, uz to šta
možeš ubit boga u njemu i uzet mu novac, možeš ga na to nagovorit i rječims,ucjenom...
ucjena je psihicko nasilje

obican balkanikus vulgaris ne razumije rijeci, tako i ti mozes nekome reci ne i objasniti mu sve, i ucjenjivati ga (ti ucjenjujes nasilnika), ali on tebe moze i dalje prebiti, najvise zbog toga sto njima rijen ne znaci nista

TvRc
09-12-2008, 14:55
ak su glupi a jesu ubit ce boga u nekom jer cak i da su pametni tezi je drugi nacin sta ces napravit babi na ulici? nemres ju ucjenit bas
jedan lik je doso babi sa onom hodalicom primio hodalicu i poceo trest i kaze babi: daj 20 kn il micem

Mirko L
09-12-2008, 14:59
ne nekužite, nisan to mislija.
scourge je napisa da bi to trebalo rješit tučon 1 na 1
kažen da u tom slučaju nije jedini izbor tuča 1 na 1

Khorne
09-12-2008, 15:04
ne nekužite, nisan to mislija.
scourge je napisa da bi to trebalo rješit tučon 1 na 1
kažen da u tom slučaju nije jedini izbor tuča 1 na 1

Nije,ali kazem da se nece uvijek bas sve moci rijesiti razgovorom,i jos velim,kada i dođe do tucnjave nek se potuku dvojica koja su to i zakuhala a ne upletati svako svoju ekipu od 10 ljudi,pa vaditi nozeve,palice itd. ili ici tih 10 na dvojicu,trojicu,to je kukavicki.

croat1gamer
09-12-2008, 15:29
balkanikus vulgaris, takvi ljudi ne znaju pricati i naci nekakav sporazum, kod njih je silom ili jos vecom silom
bez obzira 1 v 1 ili 10 v 10, i dalje je to tucnjava

Mirko L
09-12-2008, 15:31
ne, kod nasilnika nema 1 v 1 ili 10 v 10, kod
njih ima samo 10 v 1 ili 10 v 2 i slično

TvRc
09-12-2008, 15:33
da, slazem se s mirkom, gore sam vec napiso ak jedan od njih izgubi ako cak dopuste 1na1 naravno da ce te ostali prebit tak da ak se namjeris nekoj "ekipici" batine ne ginu :D

soundmaster
09-12-2008, 16:16
da, slazem se s mirkom, gore sam vec napiso ak jedan od njih izgubi ako cak dopuste 1na1 naravno da ce te ostali prebit tak da ak se namjeris nekoj "ekipici" batine ne ginu :D
to sam ja htio napisat u svim mojim postovima
u ovoj temi
1v1
a onda ako ga prebiješ
sačeka te 10v1 poslije škole :cry:

cham3leon
09-12-2008, 18:05
@Pimp

Da, simpatičan text... Ali čuj, to je istina, Mamića samo rođena mati može voljeti, tako da je ok bojkotirati domaće prvenstvo, ali demolirati Prag, recimo, je druga stvar. Što su nam Pražani skrivili? I naravno da bi se svaki čovjek trebao moći ispucati na nečemu, ali za to imamo tučnjave u Zagrebu na ulici, mafijaška ubojstva koja su dosta popularna u zadnje vrijeme, pa nam ne trebaju ovakve stvari. Bilo bi zapravo lijepo kad bi neki strani navijači razorili Zagreb, ali se to ne događa. I na europskim utakmicama, UVIJEK naši mašu s bakljama, stranci vrlo rijetko.

bornathepicek
15-12-2008, 21:12
Dakle... Koja je svrha ove teme? Jel mozda kako je bolje nekog natuć il kak pobjeć od tuče? Meni je najbolji izlaz: Tak da se ko Walker tekšaški rendžer pretvorim u pticu i maknem se od njih. Uvijek pomaze vjerujte mi.













:rotfl:

cham3leon
15-12-2008, 21:56
Danas su došla takva vremena da nitko ne drži do časti. nekad se sve rješavalo 1 v 1 šakama, danas ti iznenada leti kamen u sljepoočnicu kad se najmanje nadaš, a kad su pravila takva sakupi i ti ekipu, pa mlati :P

Sad mi je pala na pamet ideja: ajmo organizirat bandu sastavljenu od članova ovog foruma i haračit lijepom našom. Poslije možemo i snimit rieliti šou o tome...
Je da nismo baš jaki, niti nam je IQ visok, ali bi nas bilo dosta :ekipa:

Sonic_Moronic
15-12-2008, 22:16
Fizičko nasilje = fail.
Psihičko nasilje = win.

croat1gamer
15-12-2008, 22:23
Danas su došla takva vremena da nitko ne drži do časti. nekad se sve rješavalo 1 v 1 šakama, danas ti iznenada leti kamen u sljepoočnicu kad se najmanje nadaš, a kad su pravila takva sakupi i ti ekipu, pa mlati :P

Sad mi je pala na pamet ideja: ajmo organizirat bandu sastavljenu od članova ovog foruma i haračit lijepom našom. Poslije možemo i snimit rieliti šou o tome...
Je da nismo baš jaki, niti nam je IQ visok, ali bi nas bilo dosta :ekipa:
i okupljaju se svi forumasi na glavnome trgu u zagrebu. nema nikoga, cuje se tisina...



... nitko ne dolazi...




... forum zaspeman s porukama vecine usera "dragam vam mater, vi prozori, gdje ste???" ...




... masovno samoubojstvo vecine clanova foruma...




... hellboy se smjeska...



ot: slazem se s sonicom, ali je problem sto balkanikus vulgaris ne razumije te uvrede te opali ti saku u facu, teoretski je nemoguce to provesti u plan :(

cham3leon
15-12-2008, 22:35
Kombinacija psihološkog i fizičkog napada je dobitna kombinacija. Jao onome tko nije čitao mudre misli Sun Tzu-a. :D

Gravestone_bluz
15-12-2008, 22:50
Neznam, u biti se takve situacije daju izbjeć, nemoj se naveče kretat solo i po parkićima i uličicama (pogotovo po novom zagrebu ak nije tvoj kvart, možeš na leđima jednostavno napisat "razbi me" onda) i općenito gledaj okolinu, a ako te baš nađe neka malo jača ekipa, ne vrijedi glumit heroja. Il se skompaj s nekim jakim/ počmi trenirat neku borilačku vještinu ili poslušaj ovo.

Sonic_Moronic
15-12-2008, 22:55
Znači, trebaš posvetiti poveliki dio svog slobodnog vremena na učenje borilačke vještine, samo da se obraniš od idiota?

Hvala, sad se osjećam još bolje što ne izlazim van.

croat1gamer
15-12-2008, 23:03
Znači, trebaš posvetiti poveliki dio svog slobodnog vremena na učenje borilačke vještine, samo da se obraniš od idiota?

Hvala, sad se osjećam još bolje što ne izlazim van.
a sto se radi kada ne izlazis uopce?
koliko posto toga otpada komp?

ako je vecina, welcome to the club :|

imam bolje rjesenje: frostmourne, hellboy je sve lijepo objasnio

http://www.weaponmasters.com/shopping/F ... 17293.html (http://www.weaponmasters.com/shopping/FROSTMOURNE-p-17293.html)


a ne, ne bih vitlao Frostmourneom oko babe iz susjedstva vičući gadarije tipe Your pain shall be legendary prije nego što ga testiram kako on zapravo reže meso kao što reže dušu...or was it the other way around...who cares, dobila bi svoje...samo bih morao nabaviti death knight oklop :D
:D

cham3leon
16-12-2008, 12:32
Meni ne bi pomoglo ni da sam majstor deset borilačkih vještina kad hrabrosti nemam... :(

@croat1gamer, dok se ne izlazi same here :|

bornathepicek
16-12-2008, 15:40
Fizičko nasilje = fail.
Psihičko nasilje = win.
Je i onda onog kojeg Psihičko nalemaš, tebe on Fizičko nalema jer je premutav da bi ti nešto uzvratio... U većini slučajeva.

Hellboy
16-12-2008, 16:11
majstor psihičkog nasilja će slomiti svoju žrtvu tako jako da će do kraja života misliti da je petogodišnjak...bez da ga ikad takne...

xaviaz
16-12-2008, 16:13
majstor psihickog nasilj ce jesti go..a naspram istreniranog borca tolko jako da ce ovaj misliti da je posto ratni invalid

Hellboy
16-12-2008, 16:16
:rotfl:
istrenirani borci nisu huligani...

pimp
16-12-2008, 17:26
Neznam, u biti se takve situacije daju izbjeć, nemoj se naveče kretat solo i po parkićima i uličicama (pogotovo po novom zagrebu ak nije tvoj kvart, možeš na leđima jednostavno napisat "razbi me" onda) i općenito gledaj okolinu, a ako te baš nađe neka malo jača ekipa, ne vrijedi glumit heroja. Il se skompaj s nekim jakim/ počmi trenirat neku borilačku vještinuSili poslušaj ovo.


ne pomaže , uvijek se nađe flaša , cigla kamen , nož , bokser koji ti uleti u facu...

kupiš si plinski i onda se jnime razmašeš...

cham3leon
16-12-2008, 18:03
Garant da im zaprijetiš s plinskim, netko bi izvadio kalaš. Mogu se kladit :D

pimp
16-12-2008, 18:10
Garant da im zaprijetiš s plinskim, netko bi izvadio kalaš. Mogu se kladit :D

jok , kalaše nose samo bolesnici uglavnom , bilo je tu u petrinji blizu siska par komedija s kalašima , lik nabio drugog šakom , ovaj što je dobio u glavu , izašao iz birca otišao u auto izvadio kalaš i opalio rafal po bircu... onda jedan lik drugome prolio pivu po šanku , lik se digao , otišao u auto , izvukao sjekiru i ovome zabio u rame , dolazi murja , lik s pištoljem van a murja samo u rikverc i odlazi xDDD


uglavnom , ako ste u petrinji nikako nemojte zalaziti u birc pod nazivom speed....

cham3leon
16-12-2008, 18:15
Haha, ova je zanimljiva :D Murija bježi...
U hrvatskoj verziji GTA, ovakve stvari bi bile veoma zabavne.

Znam i ja jednog koji ima kalaš navodno, to je sve preostalo oružje iz rata.

pimp
16-12-2008, 18:35
Haha, ova je zanimljiva :D Murija bježi...
U hrvatskoj verziji GTA, ovakve stvari bi bile veoma zabavne.

Znam i ja jednog koji ima kalaš navodno, to je sve preostalo oružje iz rata.

vidim da si iz rijeke , tamo je civiliziran narod , ali petrinja ti je divlji zapad , bosanci ,srbi , hrvati , subota navecer , nedao bog da se zatekneš tamo...

cham3leon
16-12-2008, 20:51
Ne, ne, nije ovaj iz Rijeke. Ali o tom potom.

Najjače od svega je popravni dom u Rijeci. Neka jadna zgrada sa sjebanim željeznim vratima, oko nje se muva gamad koja u njima živi i žica pare okolo i šalje svih u 3PM, a na zidu ogromni grafit sa Mikijem i Šiljom i piše "Svima je potrebna ljubav"

ja sam se parao! :rotfl:

Mirko L
17-12-2008, 09:09
e da si ti u splitu bia.
tu bi se doslovno na svakom korak ubija od smija.
ja i moj prijatelj samo hodamo gradon i krepajemo od smijanja.


OT: zašto svi moraju predložit oružje i pucanje huligana

bornathepicek
17-12-2008, 15:09
Može prijevod?
Zar je tak teško pisat ko i svi ostali?

B4j4
20-12-2008, 10:20
Može prijevod?
Zar je tak teško pisat ko i svi ostali?
da imas bar malo mozga znao bi kaj covjek prica :wink:

pimp
21-12-2008, 15:45
Može prijevod?
Zar je tak teško pisat ko i svi ostali?
da imas bar malo mozga znao bi kaj covjek prica :wink:

sori ali ni ja ga ne kužim ,

"tu bi se doslovno na svakom korak ubija od smija.
ja i moj prijatelj samo hodamo gradon i krepajemo od smijanja"


ne kuzim kake veze ima s huliganima?

Sony Ericsson
21-12-2008, 19:56
nikakve, covjek prica o grafitima

Mirko L
22-12-2008, 14:42
to je odgovor na cham3leonov post

bornathepicek
23-12-2008, 14:40
Može prijevod?
Zar je tak teško pisat ko i svi ostali?
da imas bar malo mozga znao bi kaj covjek prica :wink:
Ah sry tu bi ja sad trebo uletit i izvrijedat tebe, jel? :roll: