PDA

Pogledaj cijelu verziju : What if...



Stranica : 1 2 3 [4]

Grimm-Reaper
04-01-2008, 00:25
Još kad shvatiš da si imao mokre snove... :|

Ouch... Probudiš se sa alatom u ruci.

Dyslexia
04-01-2008, 01:31
Ispizdio bi nekog uzo mu odjeco i oso kuc.

Lord Jambrek
04-01-2008, 01:45
Digao se, otišao u obližnji bikerski birc i rekao "I need your clothes, your boots and your motorcycle" :D

cmeljo22
04-01-2008, 03:17
:rotfl:

skočio bih na onaj komunalski biciklić i odletio na prvu stanicu i doma

TvRc
04-01-2008, 11:47
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?
lol, popeo se na kip bana jelačića i počeo pjevat, jer ionako gore ne može, lol, xD

Matilda Mother
04-01-2008, 12:08
odem u gajevu i sljedim dobre picke sa mašinom u ruci :|

vidim da nikad nisi bio u gajevoj :D

Dreamer Deceiver
04-01-2008, 12:10
došo kod lika i reka mu : gief me your clothes !!!1

r0pe
04-01-2008, 12:43
da li se ja to varam ili su to zapravo ispred mene Lilo i stič?

btw otišao bi do prve trgovine s odječom i neko bi mi se smilovao i posudio mi odjecu

TvRc
04-01-2008, 12:49
p.s. nakon pjevanja bi otišo u katedralu se pomolit, lOl

cropir
04-01-2008, 14:13
odem u gajevu i sljedim dobre picke sa mašinom u ruci :|

vidim da nikad nisi bio u gajevoj :D

say wha? kad god odem u gajevu vidim bar 2-3 privlačne ženske osobe...

B4j4
04-01-2008, 14:42
XD zipa lilo i stitch :rotfl: :rotfl:
@cropir i onda usput naletis na fenrira.... :rotfl:

TvRc
04-01-2008, 15:11
da li se ja to varam ili su to zapravo ispred mene Lilo i stič?

btw otišao bi do prve trgovine s odječom i neko bi mi se smilovao i posudio mi odjecu
da, smilovali bi se pogotovo kad bi te vidjeli golog, lol

Kablam
04-01-2008, 15:27
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

First you say: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,then you say: Nigga stole my bike,then you say: eilien,eilien e eilieeeen,then you say:wheres the baby,then you say: Its a Trap,then you say: Looks like Chucks Gonna bury his Boner,then you say:Fuck you man,then you say:Dang Nigazz,Dang Nigazz,then you say:The power is yours,then you say:gabadubioleleleelele,then you get raped, then you say:that was fun! Lets do it Again!

TvRc
04-01-2008, 15:40
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

First you say: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,then you say: Nicky stole my bike,then you say: eilien,eilien e eilieeeen,then you say:wheres the baby,then you say: Its a Trap,then you say: Looks like Chucks Gonna bury his Boner,then you say:Fuck you man,then you say:Dang Nigazz,Dang Nigazz,then you say:The power is yours,then you say:gabadubioleleleelele,then you get raped, then you say:that was fun! Lets do it Again!
whaaaat the fuuuu'k???
čovječe, ni bog te nebi razumio

Arbiter of Change
04-01-2008, 15:43
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?
Impresioniranje curica i uživanju u njihovim "Ooooooh...".
Ono, šta? Da tresnem nekoga i skupim mu odjeću kad već nema kanti za smeće u blizini? :roll:

Matilda Mother
04-01-2008, 16:34
odem u gajevu i sljedim dobre picke sa mašinom u ruci :|

vidim da nikad nisi bio u gajevoj :D

say wha? kad god odem u gajevu vidim bar 2-3 privlačne ženske osobe...

a znači, posjećuješ gajevu :rotfl:

kurve u gajevoj sakaju i nepristojne su^^

Kablam
04-01-2008, 17:46
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

First you say: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,then you say: Nicky stole my bike,then you say: eilien,eilien e eilieeeen,then you say:wheres the baby,then you say: Its a Trap,then you say: Looks like Chucks Gonna bury his Boner,then you say:Fuck you man,then you say:Dang Nigazz,Dang Nigazz,then you say:The power is yours,then you say:gabadubioleleleelele,then you get raped, then you say:that was fun! Lets do it Again!
ti nisi plakao kad si se rodio jelda? da bi proplakao trebale su ti doktorove nesigurne ruke, malo jači stisak, skliske gumene rukavice, 1,3 sekundi leta i cigleni zid...

Zar me zbilja tak mrziš?

cropir
04-01-2008, 17:59
[quote=cropir]odem u gajevu i sljedim dobre picke sa mašinom u ruci :|

vidim da nikad nisi bio u gajevoj :D

say wha? kad god odem u gajevu vidim bar 2-3 privlačne ženske osobe...

a znači, posjećuješ gajevu :rotfl:

kurve u gajevoj sakaju i nepristojne su^^[/quote:2caxyqrh]

ne na taj nacin ^^

nikad nisam bio u gajevoj poslje ponoci, mozda i jesam sreo kurvu al ona je radila neku predvecernju smijenu :D

Grimm-Reaper
04-01-2008, 18:10
[quote="Grimm-Reaper":2v7x55pf]NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?
Impresioniranje curica i uživanju u njihovim "Ooooooh...".
Ono, šta? Da tresnem nekoga i skupim mu odjeću kad već nema kanti za smećeSu blizini? :roll:[/quote:2v7x55pf]

Klišejično, nema šta... :D

Mafioz0r
04-01-2008, 18:39
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?Rekao bih ljudima da prestanu s masturbacijom dok me gledaju.

cropir
04-01-2008, 18:47
right.

da se odjedom probudite u nekoj sobi u kutu, 10 metara ispred vas je neki lik sa pistoljem, razgovara na telefon o nekim parama, a odma pored vas noz, sta biste napravili?

Master_of_Soup
04-01-2008, 19:04
Pravio bih se lud...vikao na sav glas "End is near" ili neke druge pizdarije i eventualno bi me neki policajac odalamio pendrekom u tintaru, te bi se zatim probudio u nekoj mentalnoj instituciji. WITH MY CLOTHES ON

Lord Jambrek
04-01-2008, 19:23
right.

da se odjedom probudite u nekoj sobi u kutu, 10 metara ispred vas je neki lik sa pistoljem, razgovara na telefon o nekim parama, a odma pored vas noz, sta biste napravili?

Došao uzeo nož, došao do njega, razrezao ga samo da padne, uzeo telefon, nazavao fenrira i ovaj bi požalio što se uopće rodio.

cropir
04-01-2008, 19:24
sve se uvijek svodi na fenrira na ovom forumu. :D

FaTaL_mRkvA
04-01-2008, 19:27
sve se uvijek svodi na fenrira na ovom forumu. :D
a kako da se ne svodi...
ONT: slušo bi kaj priča na telefon i ako je loše za mene.... try to kill him..... :-x
nema šale samnom....

TvRc
04-01-2008, 19:27
right.

da se odjedom probudite u nekoj sobi u kutu, 10 metara ispred vas je neki lik sa pistoljem, razgovara na telefon o nekim parama, a odma pored vas noz, sta biste napravili?
ak mi je okrenut leđima bi pogledao jel ima još ljudi u sobi, ako ne bi uzeo nož i bacio mu u leđa i čopio mu mob, policiju nebi zvao, jer bi došla tek za 4 sata, :wink: , neg bi uzel gun, obukao njegovu odjeću i probao pobjeć

Lord AngelRI
04-01-2008, 19:43
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

a joj bilo bi zabavno nemam pojma... ukro bi nekome šal...

FaTaL_mRkvA
04-01-2008, 19:52
[quote="Grimm-Reaper":23vavumw]NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?[/quote:23vavumw]
umro bih od srama :|

prcko
04-01-2008, 19:57
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?
Pobjego u brzini munje obleko se i išo na neki party.

Fenrir
04-01-2008, 20:15
sve se uvijek svodi na fenrira na ovom forumu. :D
I u RL nije puno drugačije.
/kul

_ZlayA_
05-01-2008, 09:52
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

ne bi se probudio.....

tmarosi
05-01-2008, 20:40
Što biste napravili ako jedan dan čujete da prema Zemlji ide ogroman meteor koji stiže za tjedan dana i sigurno će obrisati sav život na planeti?

teksaski masakr motornom pilom 7mi dio XD



Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

buduci da me nitko tmao ne poznaje, niti ja nikoga ne poznajem, pravio se da me boli neka stvar sto sam gol i lezerno potrazio nesto da obucem/sakrijem se

Grimm-Reaper
05-01-2008, 23:57
da se odjedom probudite u nekoj sobi u kutu, 10 metara ispred vas je neki lik sa pistoljem, razgovara na telefon o nekim parama, a odma pored vas noz, sta biste napravili?

Ej, sorry što gnjavim! Imaš pljugu?

Kablam
09-01-2008, 12:13
Novo pitanje:

Da ste lik u resident evil mercenaries koje bi vaše naoružanje bilo?(molim samo oružja IZ igre)

la50
09-01-2008, 14:27
Platio si kurvu da ne umrem kao djevac

ju tuk maj vrds

m374L#34d
12-01-2008, 00:52
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?


poceo bih plesat PartyBoy(Jackass) style :rotfl:

Lord Jambrek
12-01-2008, 00:57
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

Jopax
12-01-2008, 01:06
Sumnjam, ali bih iskoristio neke informacije u svoju korist :D

MoNDi
12-01-2008, 01:27
Pa otisla bi doma a kad me netko pita zasto sam gola mu kazem da je to opticki trik i da sam nasljednica David Copperfielda.

Fenrir
12-01-2008, 11:11
Pa otisla bi doma a kad me netko pita zasto sam gola mu kazem da je to opticki trik i da sam nasljednica David Copperfielda.
Očito nisi čula za provjeru iluzije silovanjem, jako je popularna po noći.

Nego, za jambrekov što ako, da iam sva sjećanja, ne bi ništa mijenjao, možda bi nešto dodao, ali mijenjao nikako. Meni se sviđa kak je ispalo zasad, manji dodatci su dobrodošli, al sve u svemu oke.

Fenrir
12-01-2008, 11:54
hm...samo bih jednu stvar promijenio...i naravno, ulagao bih u tvrtke koje su zelene bile u doba kad sam bio klinac a danas su ogromne korporacije (gugl FTW)
Djeca ne mogu ulagati koliko ja znam. A da bi starce malo dijete uvjerilo da ima sva svoja sjećanja iz budućnosti i da će se obogatit, ne bi. Tko vjeruje klincu od par godina, rekli bi, gasi te pokemone, mali poludio od toga. Il bi te poslali na psihijatriju. Either way, you lose.

Empe Tri
12-01-2008, 11:57
....skoro nista, sve bi isto radio ko i do sada tako da sam skoro pa zadovoljan sa sadasnjim zivotom al vidjet cemo jos kasnije :D

Lord Jambrek
12-01-2008, 11:59
Ja bi izmjenio gotovo sve, iskoristio bi ta sjećanja i rasturao bi u mnogim stvarima.

The Great Duck
12-01-2008, 13:06
Ne bih sve radio isto,ali bih iskoristio sjećanja za svoju koist.

Grimm-Reaper
12-01-2008, 18:13
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

Alo, kladionica!!! To je sa strane osobne dobiti. A što se tiče nekih odluka koje sam velemajstorski zajebao, to ibh promijenio...

Tegla Ajvara
12-01-2008, 19:03
Moj samostrjel i ubijao ljude ko u igricama, ionako bi za par dana umrli!
jel nisam u pravu??!! :killyou:

Lord AngelRI
12-01-2008, 19:42
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

ne naravno, neke stvari bi ispravio koje smatram da nisu bile dobre... ali to se neće nikad desit...

Arbiter of Change
12-01-2008, 20:08
Uf, puno bi mi koristilo to da se vratim - pamtim samo beznačajne trivijalnosti, a zaboravljam većinu korisnih informacija.

_ZlayA_
12-01-2008, 21:05
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

naravno sve bi isto radio sam bih neke minor mistakes usput popravljao :wink:

KI KI
12-01-2008, 21:05
[quote="Lord Jambrek":1jflx0hy]WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

ne naravno, neke stvari bi ispravio koje smatram da nisu bile dobre... ali to se neće nikad desit...[/quote:1jflx0hy]
isto

Kablam
12-01-2008, 21:11
Bio bih najpametnija beba na svijetu :D

cropir
12-01-2008, 21:55
igrao bi morrowind prije obliviona.

to bi jedino promijenio.

tmarosi
12-01-2008, 22:00
kada smo ko igranja, ja bi kupio onda GW cim je izasao a ne nakom 8 mjeseci postajanja GWa XD

Maloki
12-01-2008, 22:03
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

Uf, promjenio bi puno, puno toga...

Dyslexia
12-01-2008, 22:27
Au, to bi bilo strava,znao bi kojem sam pogreske napravio i to bi ispravio.

MoNDi
12-01-2008, 23:54
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

To bi bio horror film... sve ponovno, ne hvala. Mozda ne bih napravila one stare greske ali onda zato sigurno neke druge. Zato je bez veze.

Hugh Bliss
13-01-2008, 00:21
Popravio bih greške koje sam napravio u životu.

TvRc
13-01-2008, 15:29
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?
ufff... uglavnom sve isto, al bi ipak neke stvari promijenio... al nebi bilo dobro da sve bude savršeno, al rađe bi se zadavio nego sve prošao ponovo... xD

cropir
13-01-2008, 16:18
i iskoristio bi to da sprijecim katastrofe (poplave, tsunamiji, 11. rujan, emo kids) i kad mi nebi vjerovali rekao bi "told you so" :D

TvRc
13-01-2008, 17:14
ooo... vjeruj mi, to ti nije dobro, ja bi to napravio samo anonimno, nikad da znaju moje ime i prezime, kaj misliš, kak bi ti reagiro da ti doleti klinjo od 6 godina i kaže: "11. rujna bu blizanci pali"... pa ti bi ga odveo u labaratorij, otvaro glavu, odvel u ludnicu... etc. :rotfl:

edit: oću reći da bi ljudi mislili da si lud, i kad bi vidli bi se počeli zapitkivat jesi ti uopče sa zemlje... etc.

cropir
13-01-2008, 20:35
pa gro proroka su rekli da ce se to desit i njima nis nisu rekli.
a i nebi ni ja bas ostavio broj telefona, kopiju pasoša i dnk uz svoju izjavu :roll:

Dreadlock
13-01-2008, 20:37
lijepo je mondi rekla,popravili bi neke grske al bi i radili nove...

al ja bih ispravio par gluposti...recimo,komp nebi ni taknuo

Đuro-Pero Blatobran
14-01-2008, 09:04
ne znam, vjerojatno sve isto, iako bih sad na svim ispitima u školi imao čistu peticu i proglasili bi me wunderkidom :D

cropir
14-01-2008, 09:46
neznam bas dal bi se sijecao pitanja sa testa... :D

Matilda Mother
15-01-2008, 08:21
WHAT IF?

Što biste napravili da se jednoga dana vaš život "resetira" i vrati vas nazad u doba kada ste se tek rodili, ali da vam sva sjećanja ostanu još uvijek. Biste li sve ponovo isto radili ili?

ne bi niš promijenila jer su to događaji koji su utjecali na to kakva sam sad, a ovakva se sebi sviđam :D

dobro, ajd, možda neke sitnice^^

cropir
15-01-2008, 09:45
What if?

sta bi ste napravili da ste odjednom jako mali i da su normalni predmeti (plastična boca, šibica, karta za poker) odjednom puno veci? i naravno, mravi, paukovi i sta ja znam ce vas napadat. biste li zivjeli tako ili pokusali privuc paznju "velikih"

tmarosi
15-01-2008, 10:02
What if?

sta bi ste napravili da ste odjednom jako mali i da su normalni predmeti (plastična boca, šibica, karta za poker) odjednom puno veci? i naravno, mravi, paukovi i sta ja znam ce vas napadat. biste li zivjeli tako ili pokusali privuc paznju "velikih"

ajme meni koje glupo pitanje

necu se niti truditi odgovarati

Dyslexia
15-01-2008, 12:45
What if?

sta bi ste napravili da ste odjednom jako mali i da su normalni predmeti (plastična boca, šibica, karta za poker) odjednom puno veci? i naravno, mravi, paukovi i sta ja znam ce vas napadat. biste li zivjeli tako ili pokusali privuc paznju "velikih"


Bacio se pod vlak :wink:

TvRc
15-01-2008, 13:30
What if?

sta bi ste napravili da ste odjednom jako mali i da su normalni predmeti (plastična boca, šibica, karta za poker) odjednom puno veci? i naravno, mravi, paukovi i sta ja znam ce vas napadat. biste li zivjeli tako ili pokusali privuc paznju "velikih"
loool, malo bih putovao, pomago frendovima na testu, zajebavo profesore, i na kraju bi se bacio u utičnicu... lol

Lord AngelRI
15-01-2008, 21:44
What if?

sta bi ste napravili da ste odjednom jako mali i da su normalni predmeti (plastična boca, šibica, karta za poker) odjednom puno veci? i naravno, mravi, paukovi i sta ja znam ce vas napadat. biste li zivjeli tako ili pokusali privuc paznju "velikih"

pokušo bi privuć pažnju velikih... to bi značili da smo sa vrha hranidbenog lanca pali na samo dno loše loše....

Niđo
15-01-2008, 21:48
Malo ti je glupo pitanje pa bi se ubio. :D

cropir
15-01-2008, 23:31
znam da je, al 62 stranice, više manje smo sva pitanja potrošili. :D

McPingvin_v2.0
15-01-2008, 23:41
Što biste napravili da vam cura/ dečko prizna da vas je prevarila/o?

Ps1ho
15-01-2008, 23:48
Kunt Punt
http://www.imagesforme.com/out.php/i16919_cuntpunt.jpg

ChR0NoS
15-01-2008, 23:59
isto što i psiho

Lord Jambrek
16-01-2008, 00:12
What if?

sta bi ste napravili da ste odjednom jako mali i da su normalni predmeti (plastična boca, šibica, karta za poker) odjednom puno veci? i naravno, mravi, paukovi i sta ja znam ce vas napadat. biste li zivjeli tako ili pokusali privuc paznju "velikih"

Klonio bi se svoje tipkovnice, pitaj boga kakve živine žive ispod tipki :D

Ne znam, uvijek sam razmišljao kak bi to bilo fora, ako bi se išao ubit, hitio bi se s monitora

:D


@Pingvin

Ti se nekaj desilo ili?

Nda, vjerojatno ovo kaj je ps1ho stavio.

btw. slika je
:pray:

McPingvin_v2.0
16-01-2008, 00:26
Ti se nekaj desilo ili?
Bar nisi 3. koji to već pita :>

Ne, nije mi se ništa dogodilo, pitanje kao i više- manje svako drugo na topicu.

NowA
16-01-2008, 07:42
imam ja dobro pitanje
nestasica hrane je [kulen, cigarete, keč-ap, fanta od limuna, razrjeđivača i turskih kotleta], da nema niceg finog za papanje sto bi vi jeli?

ja bi prvo nastavnicu iz matematike

Niđo
16-01-2008, 13:22
Prvo sto se nade na putu a da meni nije drago!!! :D

Grimm-Reaper
16-01-2008, 14:23
Nutricioniste... Zdrava prehrana...

Lord AngelRI
16-01-2008, 20:23
Kunt Punt
http://www.imagesforme.com/out.php/i16919_cuntpunt.jpg

isto...

TvRc
14-03-2008, 19:15
ufff, dugo nije pisano... evo ja cu napisat pitanje:
sto biste napravili da se dogodi ono ko i u Ja sam legenda... dode virus a vi ste imuni, ostanete u gradu, i imate opremljenu kucu, ko onaj u filmu, sve, a ovi bijesni izlaze samo po noci, sta biste napravili?

Lord AngelRI
14-03-2008, 19:43
nažalost film nisam gledo...

ali neznam zabarikadiro bi se i uživo, čito bi knjige našo neki hobi...

Daniel666
14-03-2008, 22:44
Taj film je 1337!

Ne bi sigurno išao spasiti čovječanstvo. Danju van, šetat, tražim hranu... Navečer GAMING!! MAN!!

Prešao bih sve igre na svijetu ikad napravljene...

Eucaliptus
16-03-2008, 11:53
Apokalipsa sa vašeg balkona,
rezolucija perfektna,
kristalan sound,
sorround all arround
when it hits the ground :pray:

The Great Duck
16-03-2008, 12:46
Du,du du nema nam pomoći...
Vraćanje na temu,pokušao bih preživjeti a u slobodno bih vrijeme čitao,gledao filmove igrao igre itd.

Plexihack
16-03-2008, 13:02
Spasio bi Jessicu Albu prije apokalipse...pogodite šta bi radio onda ostatak :D

Mjutant
16-03-2008, 13:10
Du,du du nema nam pomoći...
Vraćanje na temu,pokušao bih preživjeti a u slobodno bih vrijeme čitao,gledao filmove igrao igre itd.

:shock:

unknown
16-03-2008, 13:52
Du,du du nema nam pomoći...
Vraćanje na temu,pokušao bih preživjeti a u slobodno bih vrijeme čitao,gledao filmove igrao igre itd.

:shock:

isto, da ne poludiš moraš se nečim baviti ja bi uzeo i pročitao sve knjige koje me zanimaju a nikako da nađem vremena da ih pročitam

The Great Duck
16-03-2008, 16:24
Du,du du nema nam pomoći...
Vraćanje na temu,pokušao bih preživjeti a u slobodno bih vrijeme čitao,gledao filmove igrao igre itd.

:shock:
Šta,čitanje je zabavno,bolje od napucavanja lopte po igralištu cijeli dan (ali ne i od kompa,iako se i to katkad dogodi).

vservera
16-03-2008, 16:30
Platio si kurvu da ne umrem kao djevac

to je carsko misljenje :pray:

Dreadlock
16-03-2008, 16:40
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

bi lovili il biste rekli "daj ajde to je za klince"

Lord AngelRI
16-03-2008, 19:29
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

ulovio bi za sebe jednog... baš me briga jel za djecu il nisu znam jedino da su fora... :)

Maja
17-03-2008, 09:43
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

bi lovili il biste rekli "daj ajde to je za klince"


iskopaš veeeliku rupu tako da se izoliraš od svijeta, uzmeš zapdosa (jači je od pikachua) za struju, articuna za vodu i led da ne budeš žedan, moltresa za vatru i uzmeš hrpu pokemona za hranu. npr. jigglypuff (mrzim tog gada) ili snorlaxa... ako ti zatreba zabave, uzmi mr. mimea ili ponytu! imaš život kakav hoćeš... :D

Nodakim
17-03-2008, 10:00
your pokemon knowledge freaks me

Maja
17-03-2008, 10:36
your pokemon knowledge freaks me

hahaha gledala sam ja pokemone i skupljala karte i igrala preko GBA... hehe :D

unknown
17-03-2008, 10:46
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

bi lovili il biste rekli "daj ajde to je za klince"


iskopaš veeeliku rupu tako da se izoliraš od svijeta, uzmeš zapdosa (jači je od pikachua) za struju, articuna za vodu i led da ne budeš žedan, moltresa za vatru i uzmeš hrpu pokemona za hranu. npr. jigglypuff (mrzim tog gada) ili snorlaxa... ako ti zatreba zabave, uzmi mr. mimea ili ponytu! imaš život kakav hoćeš... :D

zoofilu jedan

McPingvin_v2.0
17-03-2008, 10:54
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

bi lovili il biste rekli "daj ajde to je za klince"


iskopaš veeeliku rupu tako da se izoliraš od svijeta, uzmeš zapdosa (jači je od pikachua) za struju, articuna za vodu i led da ne budeš žedan, moltresa za vatru i uzmeš hrpu pokemona za hranu. npr. jigglypuff (mrzim tog gada) ili snorlaxa... ako ti zatreba zabave, uzmi mr. mimea ili ponytu! imaš život kakav hoćeš... :D
Da, no svi znamo da je Charizard najjači pokemon.

I HAS HIM AHAHAHAHAHA ROFL XD

Maja
17-03-2008, 10:57
ma kakav charizard...
mewtwo!
9k91Su1NwtE
:pray: :rotfl: :pray: [/url]

King tiger
17-03-2008, 20:21
mjaut vas sve pwna.

ludkopuska
19-03-2008, 11:30
I wudh tejk mew (III) oxyde and rule teh wurld as an evil emperor!! Hahahaha hahahaha hahahaha silence

Inace, snorlax bi mi mogao pravit drustvo dok ne bi poceo jesti moju hranu, a tada bih ja morao natrag do nje pa...

TvRc
20-03-2008, 10:22
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

bi lovili il biste rekli "daj ajde to je za klince"
ma nabavio bih nekog koj sere lovu... heheh, pa bi onda počastio cijeli pcplay forum playkama 3 :rotfl:

Maja
13-04-2008, 20:15
sto bi napravili da pokemoni postoje?
il digimoni il tak nes...

bi lovili il biste rekli "daj ajde to je za klince"
ma nabavio bih nekog koj sere lovu... heheh, pa bi onda počastio cijeli pcplay forum playkama 3 :rotfl:

mjaut baca novčiće :rotfl:

MoNDi
14-04-2008, 18:40
Ma sta vi... morate priznati da je GlurakSnajbolji!!! ^^ Znaci trebala bi uloviti Glumandu. Mogla bi na njemu letiti a bome je vatreni. XD
http://www.legendarypokemon.net/images/dp_artwork/6.png

Maja
14-04-2008, 19:31
isse...
to je charizard kojeg dobiješ od charmeleona kojeg dobiješ od charmandera :rotfl:

ne glurak :rotfl:

McPingvin_v2.0
14-04-2008, 19:39
Na njemačkom je drugačije ;)

Maja
14-04-2008, 20:34
užaaas njemački je grozan!!! :-x :twisted: :kill: :toilet: :hangin: :nonono: :ekipa:

ludkopuska
14-04-2008, 22:08
isse...
to je charizard kojeg dobiješ od charmeleona kojeg dobiješ od charmandera :rotfl:

ne glurak :rotfl:


Na njemačkom je drugačije ;)

Kak to ne znaš :o

MoNDi
14-04-2008, 22:33
isse...
to je charizard kojeg dobiješ od charmeleona kojeg dobiješ od charmandera :rotfl:

ne glurak :rotfl:

Names are like flowers in the wind...

Onda bi trebali reci Lizardon,ako smo vec na toj pruzi.:P

Maja
14-04-2008, 22:36
imena ta su kao atk i def na lažnim yu-gi-oh kartama: na originalu atk 500 a ti imaš isto to čudovište sa atk-om 2500

khm khm al nije da znam išta o yu-gi-oh kartama i crtiću... :oops:


mondi po prvi put te vidim da imaš double post, čestitam :D :pray:

edit: ode dabl post :(

McPingvin_v2.0
14-04-2008, 22:37
mondi po prvi put te vidim da imaš double post, čestitam :D :pray:
ALI NE ZADUGO!1

MoNDi
14-04-2008, 23:10
mondi po prvi put te vidim da imaš double post, čestitam :D :pray:
ALI NE ZADUGO!1
lol,hvala maja. XD ali nije prvi put... :oops:

Maja
14-04-2008, 23:12
pa onda si to lijepo prikrila, ja nisam niti jedan (tj. niti dva) skužila :rotfl:

Lord Jambrek
14-04-2008, 23:13
khm khm al nije da znam išta o yu-gi-oh kartama i crtiću... :oops:

Nije da sam bio kandidat za državno prvenstvo u hrvatskoj, al dok je došlo državno i sve, prestao sam kartat. Ima moje ime negdje u jednim od starih brojeva PC Playa navedeno dok je bila lista kandidata

Maja
14-04-2008, 23:17
khm khm al nije da znam išta o yu-gi-oh kartama i crtiću... :oops:

Nije da sam bio kandidat za državno prvenstvo u hrvatskoj, al dok je došlo državno i sve, prestao sam kartat. Ima moje ime negdje u jednim od starih brojeva PC Playa navedeno dok je bila lista kandidata

keeeewl... ah, kad je to bilo mene nisu zanimale toliko yu-gi-oh karte...
al još nekad oderem yugi d destini na kompu... khm khm tj. ne oderem :)

MoNDi
14-04-2008, 23:24
pa onda si to lijepo prikrila, ja nisam niti jedan (tj. niti dva) skužila :rotfl:
hehe 8) mora se dobro brisati iza sebe. lol
pa ne dogodi se cesto. tek tri puta mislim,ali stvarno svaki put slucajno,jer nesto zasteka pa mislim da nije postano i kliknem ponovno na "submit". :oops:

Maja
14-04-2008, 23:29
da, tako i meni nekad, al više ne klikam na submit, a ako nije zapravo postalo... ah, kao sam imala nešto pametno za reći anyway :rotfl:
šala :D

MoNDi
15-04-2008, 14:51
užaaas njemački je grozan!!! :-x :twisted: :kill: :toilet: :hangin: :nonono: :ekipa:
Bome je... :thumbs1:

Sto bi vi radili da... bi politicari njemacki jezik proglasili za svijetski jezik i sve druge zabranili?

Kenyi
15-04-2008, 16:33
poradovao bih se, znam njemacki perfektno i zivjeo sam tamo.

King tiger
15-04-2008, 16:53
pokrenuo bi pokret otpora.

LD
15-04-2008, 18:01
Pjevao bi pjesme na francuskom. \../ \../

Lord AngelRI
15-04-2008, 21:09
ma pridručio bi se pokretu otpora...

živio engleski!!!

Lord Jambrek
15-04-2008, 21:54
poradovao bih se, znam njemacki perfektno i zivjeo sam tamo.

Osnovali bi PAS (Pimmel ins Arsch Staffel) pokret zajedno i dalje promovirali pokret i pokušavali podić diktaturu :D

MoNDi
15-04-2008, 23:08
poradovao bih se, znam njemacki perfektno i zivjeo sam tamo.
Hehe, pa dorbo, za nas nije tesko. ;)
Ali ipak bi bojkotirala stvar zato sto ne volim njemacki jezik. Ima puuuno ljepsih, naprimjer francuski,japanski, finski itd....

Lord Jambrek
19-04-2008, 18:53
Sfrancuski


FUJ FUJ FUJ FUJ

Ne podnosim taj jezik nikak, odvratno

_ZlayA_
20-04-2008, 08:02
poradovao bih se, znam njemacki perfektno i zivjeo sam tamo.
Hehe, pa dorbo, za nas nije tesko. ;)
Ali ipak bi bojkotirala stvar zato sto ne volim njemacki jezik. Ima puuuno ljepsih, naprimjer francuski,japanski, finski itd....

francuski je najgej jezik ikada, finski je rtrdiran ali japanski pwna sve jezike...

Matilda Mother
20-04-2008, 08:15
francuski, jedan od najljpših jezika ikad, trebala sam ga studirat...

ScorpiuS
20-04-2008, 10:36
Francuski tako-tako, ali english sa britanskim naglaskom treba učit, najbolji!

The Great Duck
20-04-2008, 11:48
Bio bih novi Ljudevit Gaj i borio se za hrvatski jezik kao službeni (u Hrvatskoj).

Lord Jambrek
20-04-2008, 14:41
francuski je najgej jezik ikada, finski je rtrdiran ali japanski pwna sve jezike...

Jelda, užas čovječe. Dođe mi da povraćam čim čujem taj mutavi jezik.

Taman nedavno idem gledat ovaj filmić, mislim si zakon, bit će i objašnjenja, kad sladoled, počne frajer na francuskom šajbat, isus majko, odvratno.

iz9XVnF1BsQ

Fenrir
20-04-2008, 22:28
francuski, jedan od najljpših jezika ikad, trebala sam ga studirat...
Ucim ga. :proud

Nego, LL21, francuski je romanski jezik, a oni su po defoltu lagani, barem lakši od germanskih, ko njemački i engleski. Ja učim franc već 2 godine sad i već razumijem dosta kad neko priča, iako ja ne znam najbolje govorit. ALi za 5 godina naučiš većinu jezika dosta tečno, ak radiš kak spada.

Neven <R>
20-04-2008, 22:42
Al za pisat je francuski smrt. Ono što izgovoriš u par slova moraš barem duplo više napisati.

RayDX
20-04-2008, 22:52
francuski, jedan od najljpših jezika ikad, trebala sam ga studirat...

Je ne sais pas… L'anglais est beaucoup meilleur!

Meni se nikad nije nešto pretjerano sviđao... Stara me je gurala, naučio sam sintaksu i gluposti.. Nekako mi gay zvuči...

MoNDi
21-04-2008, 03:13
francuski, jedan od najljpših jezika ikad, trebala sam ga studirat...
Jej, give it to them,Matilda!
Imala sam francuski tri godine u skoli i i na usmenom ispitu na maturi sam dobila 13 od 15 mogucih bodova. :D
Ali me je ta gramatika ubijala...
Oui, j'adore aussi l'anglais.
Jooj, vec tri godina nisam imala francuski tako da sam od gramatike vec puuno zaboravila. C'est la catastrophe!
Prepljep, taj jezik.

B4j4
21-04-2008, 09:58
Francuski tako-tako, ali english sa britanskim naglaskomStreba učit, najbolji!
:yuck: :yuck: :yuck:
odurno...

unknown
22-04-2008, 13:59
Francuski tako-tako, ali english sa britanskim naglaskomStreba učit, najbolji!
:yuck: :yuck: :yuck:
odurno...


ja kada čujem taj naglasak, mislim da ih tjera na wc

MoNDi
22-04-2008, 17:15
I LOOOOVE BRITISH ENGLISH!!! :D:D:D
http://www.telegraph.co.uk/news/graphics/2007/12/09/npoll109a.jpg

Lord Jambrek
23-04-2008, 09:02
Francuski tako-tako, ali english sa britanskim naglaskomStreba učit, najbolji!
:yuck: :yuck: :yuck:
odurno...


ja kada čujem taj naglasak, mislim da ih tjera na wc


Meni se pak riga kad čujem bilo kojeg hrvata kad priča engleski i onda ima onaj hrvatski naglasak u engleskom, gdje r izgovara r, a ne kak se izgovara na engleskom i slične pizdarije.

A proper english accent is something great to hear.

Matilda Mother
24-04-2008, 08:40
ma koliko god ja voljela francuski i obožavala engleski nema boljeg jezika do..

španjolskog...amen

CRO.Monster
24-04-2008, 13:54
nakrco bi se drogom probudim se u tuđoj kući. I par sati prije bi se nakrcao toliko droge da ne bi znao da postojim. Rađe bi krepao ne znajući da umirem nego bit trijezan i umrit. Ili bi si prosvirao glavu. Ionako ću umrit. Prije ili poslje.

TvRc
24-11-2008, 20:58
kad je ova tema umrla? :(

Bob Dylan
24-11-2008, 21:35
sad je in otvarat teme stare 2 000 godina :)

TvRc
24-11-2008, 21:47
ma kad sam prie bio na pcplay forumu obozavo sam ovu temu :D
nie me bilo neko vrieme i sad je tema mrtva :(

cropir
24-11-2008, 21:56
jebovas nekrofile. ak je mrtvo, ne diraj. :(

rade0N
24-11-2008, 22:10
jebovas nekrofile. ak je mrtvo, ne diraj. :(
:rotfl:

Hellboy
25-11-2008, 10:28
zar moju temu dizati s druge strane? :(

yvohr
29-11-2008, 11:46
Spremio bih sve stvari u kofer i pravac Njemacka, haha, zezam se... radio bih stvari koje se sramim napraivit sad

Hellboy
29-11-2008, 13:55
nek me netko upuca...pl0x?

Nodakim
30-11-2008, 00:36
Mogu sjekirom?
:(

King’s Rider
30-11-2008, 10:49
Mogu sjekirom?
:(


lopata bi bila više cool :(

Quiet Riot
30-11-2008, 10:51
Mogu sjekirom?
:(


lopata bi bila više cool :(
Štihača je oštrija :(

Hellboy
30-11-2008, 11:15
:?
odfakajte mi s teme

Scourge92
01-12-2008, 04:58
eh, da znam da imam još samo par dana života napravio bih sljedeće:
otišao bih do jedne osobe i priznao joj što osječam prema njoj
ubio bih boga u jednom liku koji se pravi da je neki ''boksač'' i da je uberjak, a svi koji ga poznaju znaju da je kupio neku lažnu medalju i da se pravi da je bio drugi na nekom turniru
sigurno se ne bih napio ili napušio, da si ne uništim doživljaj apokalipse
pokušao bih zadnje trenutke svoga života provesti sa ranije navedenom osobom(onom kojoj sam izrazio što prema njoj osječam)
mislim da bi to bilo sve za sad

TvRc
01-12-2008, 13:53
sve to mozes napravit i bez saznanja da ces umriet, carpe diem :D

Scourge92
01-12-2008, 14:14
znam da mogu, al mi nikada to ne bude prioritet, uvijek iskrsne nešt drugo što moram obavit :(

meatdog
19-12-2008, 00:29
Ja bi si dovuko neku fotelju ispred zgrade i zapalio džulu i gledo kak ljudi vriste i trce okolo u panici i kido bi se od smijeha... da... :hangin: