PDA

Pogledaj cijelu verziju : What if...



Stranica : 1 2 [3] 4

Grimm-Reaper
21-12-2007, 18:34
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?

Rekao bih što sve misice kažu. Daj Ti nama mir u svijetu pa smo kvit...

TeraBajt
21-12-2007, 18:37
Čuj ako si besmrtan to znači da ne možeš umrijeti prirodnom smrću, tj. od starosti, nasilna smrt motornom pilom bi te mogla ubiti, ne mješati besmrtnost sa neuništivošću.
Sljedeće:
Što bi uradili kad bi umrli i postali duh, točnije ostali zarobljni ni tamo ni vamo sa minimalnimSutjecajem u oba svijeta

Jel to podrazumjeva gađanje teniskim lopticama odozgo? :D

Arbiter of Change
21-12-2007, 18:48
Što bi uradili kad bi umrli i postali duh, točnije ostali zarobljni ni tamo ni vamo sa minimalnim utjecajem u oba svijeta
A sad, "minimalno" je jako nedefiniran pojam.
Poltergeist, anyone? :D

The Great Duck
21-12-2007, 19:15
Ako nemam utjecaj na ništa,ali ako bih se mogao kretati,išao bih vidjeti dijelove svijeta koje nisam još vidio,išao u kino (i to besplatno!),čitao knjige itd.

Ali ako to ne mogu,koji k.... ću uopće raditi osim stajati na mjestu? :?

cropir
21-12-2007, 19:16
jel ja osjetim taktilno ako sam duh?

ako da, otisao bi do amerike i dirao jessicu albu.

ak ne ubio bi se :D

Grimm-Reaper
21-12-2007, 19:29
Što bi uradili kad bi umrli i postali duh, točnije ostali zarobljni ni tamo ni vamo sa minimalnim utjecajem u oba svijeta

Arbiter je dobro rekao. Definiraj pojam minimalno.

Kablam
21-12-2007, 20:03
Ako nemam utjecaj na ništa,ali ako bih se mogao kretati,išao bih vidjeti dijelove svijeta koje nisam još vidio,išao u kino (i to besplatno!),čitao knjige itd.

Ali ako to ne mogu,koji k.... ću uopće raditi osim stajati na mjestu? :?

Ušvercao bih se u playboy vilu :D

Jopax
21-12-2007, 21:38
Hmmm... pod minimalno mislim na moći koje pomalo rastu, neš kao ovladavanje zakonima ovog svijeta, pa ste na početku obični bezoblični, nevidljivi, bezutjecajni wisp ili koji god vrag. Vježbajući fokusirajući se ili slično možete možda zadobiti oblik, postati vidljivi, bacati stvari, sve do kontroliranja ljudskih čula i umova.
Ja bih vjerovatno glumio zlu sobu kao u 1408 ili lutao svijetom stavljao a holeove na njihova mjesta
:D

Kablam
21-12-2007, 21:41
Hmmm... pod minimalno mislim na moći koje pomalo rastu, neš kao ovladavanje zakonima ovog svijeta, pa ste na početku obični bezoblični, nevidljivi, bezutjecajni wisp ili koji god vrag. Vježbajući fokusirajući se ili slično možete možda zadobiti oblik, postati vidljivi, bacati stvari, sve do kontroliranja ljudskih čula i umova.
Ja bih vjerovatno glumio zlu sobu kao u 1408 ili lutao svijetom stavljao a holeove na njihova mjesta
:D

Može li netko napravit filozofski Topic.

Jopax
21-12-2007, 21:43
ima već, zašt?

Kablam
21-12-2007, 21:44
ima već, zašt?

Jer ovo postaje duboko razmišljanje a ne What if topic!

B4j4
21-12-2007, 21:48
e to sa duhom bi bilo zakon :D
prvo bi preplasio sve profesore na smrt ( osim mojeg razrednika i ove iz biologije.. jednostavno su prekul :S ), lovio bi kriminalce a o peep showu da i ne pricam 8)

Arbiter of Change
21-12-2007, 22:13
Hmmm... pod minimalno mislim na moći koje pomalo rastu, neš kao ovladavanje zakonima ovog svijeta, pa ste na početku obični bezoblični, nevidljivi, bezutjecajni wisp ili koji god vrag. Vježbajući fokusirajući se ili slično možete možda zadobiti oblik, postati vidljivi, bacati stvari, sve do kontroliranja ljudskih čula i umova.
Ja bih vjerovatno glumio zlu sobu kao u 1408 ili lutao svijetom stavljao a holeove na njihova mjesta
:D
Nije li to onda više neka eksponencijalna moć, a ne minimalna? Ali ajde, terminologija na stranu.

Vidim da bi većina iskoristila moć/i za sprdnju/evil wannabe/zabavu općenito. Ja osobno ne znam što bi. Da mi je imati samo jednu od tih moći, npr. kontrola (ili bar utjecanje) na tuđe umove, ja vam mogu odmah sada reći da bih to iskoristio tako da bi meni koristilo (naravno, pojma nemam što bi mi kao duhu koristilo pa bi se vjerojatno ravnao po smrtničkim danima i željama koje sam onda imao), ali vjerojatno bi nakon nekog vremena tražio nekakav viši cilj gdje bih mogao sudjelovati.

With powah comes responsability ili kako već ide, a ja imam nekakav osjećaj da ne bi bio spreman ni za jedno od to dvoje.

Dyslexia
21-12-2007, 22:13
Pljacko bi po bankama i davao lovu svojima. :)

Kablam
21-12-2007, 22:16
Hmmm... pod minimalno mislim na moći koje pomalo rastu, neš kao ovladavanje zakonima ovog svijeta, pa ste na početku obični bezoblični, nevidljivi, bezutjecajni wisp ili koji god vrag. Vježbajući fokusirajući se ili slično možete možda zadobiti oblik, postati vidljivi, bacati stvari, sve do kontroliranja ljudskih čula i umova.
Ja bih vjerovatno glumio zlu sobu kao u 1408 ili lutao svijetom stavljao a holeove na njihova mjesta
:D
Nije li to onda više neka eksponencijalna moć, a ne minimalna? Ali ajde, terminologija na stranu.

Vidim da bi većina iskoristila moć/i za sprdnju/evil wannabe/zabavu općenito. Ja osobno ne znam što bi. Da mi je imati samo jednu od tih moći, npr. kontrola (ili bar utjecanje) na tuđe umove, ja vam mogu odmah sada reći da bih to iskoristio tako da bi meni koristilo (naravno, pojma nemam što bi mi kao duhu koristilo pa bi se vjerojatno ravnao po smrtničkim danima i željama koje sam onda imao), ali vjerojatno bi nakon nekog vremena tražio nekakav viši cilj gdje bih mogao sudjelovati.

With powah comes responsability ili kako već ide, a ja imam nekakav osjećaj da ne bi bio spreman ni za jedno od to dvoje.

Ak tako onda bih opsjednuo djevojku na trgu bana jelačića i svima pokazivao sise :evil:

Kablam
21-12-2007, 22:19
hm...to je jako zrelo od tebe...i kad bi napustio njeno tijelo, kako bi joj bilo? ha? mudrac...

Im evil :evil: evil i say EEEEEEEEEEVILLLLLLLLLLLLLLL

Sonic_Moronic
21-12-2007, 22:22
Još važnije, što bi bilo sa tvojim tijelom u međuvremenu?

Kablam
21-12-2007, 22:26
Još važnije, što bi bilo sa tvojim tijelom u međuvremenu?

Ich wurde tot!!

Lord AngelRI
21-12-2007, 22:36
New kveščn: Učiteljica vas pozove na ploču i pita kolko je 2+2= a vi ne znate, što ućiniti :shock:

reć dajte mi 1...




Što bi uradili kad bi umrli i postali duh, točnije ostali zarobljni ni tamo ni vamo sa minimalnim utjecajem u oba svijeta

hm putovo bi po svijetu, zezo ljude...

Kablam
21-12-2007, 22:40
Još važnije, što bi bilo sa tvojim tijelom u međuvremenu?
tu ja i moja kutija s alatom ulazimo u jednadžbu...
enivej...da stvarno postanem duh koji je zarobljen između svjetova...lutao bih...vidio svijeta...radio stvari koje inače sad ne mogu...ali bih u isto vrijeme radio jako podle stvari u svrhu većeg dobra... :D

O da i zaklao bi Buša(opsjednuo ga, popeo se na vrh bijele kuće i... bacio se)

Podlo za Ameriku,veče dobro za Irak :D

Fenrir
22-12-2007, 22:49
Imam ja puno prijatelja, al bi dao život samo za par njih.

Grim Fandango
22-12-2007, 22:50
Pokušao bih spasiti oba, ako ne onda bih spasio njegov

Fenrir
22-12-2007, 22:51
U tom slučaju definitivno bi dao život.

Grim Fandango
22-12-2007, 22:52
Imam samo jednog takvog prijatelja sada ću mu dati svoj komp jer dobijam novi (to je kao da mu dajem svoj život :D )

Nodakim
22-12-2007, 22:52
ko ga jebe,ako sam mrtav šta će mi prijatelji?
retoričko pitanje

Fenrir
22-12-2007, 22:54
ko ga jebe,ako sam mrtav šta će mi prijatelji?
retoričko pitanje
S takvim stavom mora da imaš jako puno prijatelja :(

Grim Fandango
22-12-2007, 22:54
Kako možeš tako reći čovječe? Zamisli da ti umire na rukama, bi li zamjenio svoj život za njegov? Ja bi

Jopax
22-12-2007, 23:06
Da ali je pitanje bi li on to uradio za tebe, ja bih dao svoj život iako imam samo dva do tri takva prijatelja nebi mi bilo žao to uraditi

Grim Fandango
22-12-2007, 23:08
Naravno da bi

cropir
22-12-2007, 23:11
pa ak sam imao ispunjen zivot mozda da... u ovom trenutku valjda ne.

Nodakim
22-12-2007, 23:11
ko ga jebe,ako sam mrtav šta će mi prijatelji?
retoričko pitanje
S takvim stavom mora da imaš jako puno prijatelja :(


neki mene smatraju prijateljem ali ja nikoga ne samtram prijateljem iako imam par nominiranih(neki jako bliski bi se mogli staviti pod porodicu) ili posebno istaknutih poznanika koji mene smatraju,iskreno prijatelj si sebi samo ti i možda bliža porodica,ali u to nisam baš siguran

cropir
22-12-2007, 23:13
i zavisi kakva je smrt. ako ce mene pribit na kriz i izvodit pain olympics, a frendu bi dali random metak u glavu (gornju) onda bi ipak da njega. :D

Fenrir
22-12-2007, 23:15
neki mene smatraju prijateljem ali ja nikoga ne samtram prijateljem iako imam par nominiranih(neki jako bliski bi se mogli staviti pod porodicu) ili posebno istaknutih poznanika koji mene smatraju,iskreno prijatelj si sebi samo ti i možda bliža porodica,ali u to nisam baš siguran
Bliža familija ti gotovo nikad nisu prijatelji, zapravo, većina familije te oče zajebat, znaš onu staru: Ko će kome ako ne svoj svome. Mislim koji je to stav da si sam sebi najbolji prijatelj? Ja definitivno imam par prijatelja koji bi dali život za mene, i više puta su me izvukli, što od batina, što u školi itd.

Nodakim
22-12-2007, 23:16
oprostite ali živoot ne može vrijediti manje od prijateljstva..
@hellboy
vjeruj mi znam kako je kada te netko za koga misliš da ti je naj frend ikada izda...

Arbiter of Change
22-12-2007, 23:19
Ja bi kao prava dobričina inače riskirao život za bilo koga, jer jednostavno ne bih mogao podnijeti to da sam direktno odgovoran za nečiju smrt, tako da je ovo no brainer DA za mene.

Nodakim
22-12-2007, 23:20
Ja bi kao prava dobričina inače riskirao život za bilo koga, jer jednostavno ne bih mogao podnijeti to da sam direktno odgovoran za nečiju smrt, tako da je ovo no brainer DA za mene.


eh to bi i ja

DrunkyDuck
22-12-2007, 23:22
Ja bi kao prava dobričina inače riskirao život za bilo koga, jer jednostavno ne bih mogao podnijeti to da sam direktno odgovoran za nečiju smrt, tako da je ovo no brainer DA za mene.
Nigdje ne pise da je direktno tvoja odgovornost.

DrunkyDuck
22-12-2007, 23:25
Slazem se, ali cinjenica da bi bila direktno tvoja odgovornost uvelike olaksava situaciju.

cropir
22-12-2007, 23:26
al da moram ubit ja frenda, e to nebi :D

TvRc
23-12-2007, 10:55
oke...jedno zaguljeno pitanje...
Što biste učinili ako morate birati između života svog prijatelja i svog?
da vas sad čujem...
svoj naravno, imam puno frendova, neki možda i jesu zajebana djeca (xD) al jbg, dao bi svoj život, nije mi ni stalo tolko do života... rađe bi njega spasio, al bi mu prije toga reko da moj pepeo stavi u svoj komp, tak da mu stalno pomažem u igrama, xD, a i kad bi umro i bio duh, njega bi čuvao... Guardian Angel 8)


oprostite ali živoot ne može vrijediti manje od prijateljstva..
@hellboy
vjeruj mi znam kako je kada te netko za koga misliš da ti je naj frend ikada izda...
da biras, jel bi radje bio čovjek bez prijatelja, ili sa prijateljima?
ja bi rađe živio samo 15 godina i imo prijatelje nego živio 80 god. bez frendova, i mogu ti jamčit da bi ovih 15 god. s prijateljima bilo 10000 puta bolje nego ovih 80, i jos zahvaljujem bogu ( :pray: ) sto mi je dao prijatelje, i bit cu sretan i zivot ce mi bit ispunjen makar umro sutra...

FaTaL_mRkvA
23-12-2007, 10:59
pa ovisi kakve imamo živote, jer ako on boluje od raka dojke, radije ću pustit njega da umre, ali ako smo isti-DEATH, IM COMING!!!

TvRc
23-12-2007, 11:04
pa ovisi kakve imamo živote, jer ako on boluje od raka dojke, radije ću pustit njega da umre, ali ako smo isti-DEATH, IM COMING!!!
za*ebo si se, ja bi cak rade umro ak on ima rak dojke (ak je to uopce moguce na muskom) jer bi mogo molit boga (il ko vec je tamo) da ga izlijeci, i pomogao bi mu od gore

DrunkyDuck
23-12-2007, 11:05
oO

Moze iduce pitanje?

FaTaL_mRkvA
23-12-2007, 11:06
pa ovisi kakve imamo živote, jer ako on boluje od raka dojke, radije ću pustit njega da umre, ali ako smo isti-DEATH, IM COMING!!!
za*ebo si se, ja bi cak rade umro ak on ima rak dojke (ak je to uopce moguce na muskom) jer bi mogo molit boga (il ko vec je tamo) da ga izlijeci, i pomogao bi mu od gore
dobro, ali moramo se držati u granicama otkrivenog i sigurnog....

TvRc
23-12-2007, 11:09
pa ovisi kakve imamo živote, jer ako on boluje od raka dojke, radije ću pustit njega da umre, ali ako smo isti-DEATH, IM COMING!!!
za*ebo si se, ja bi cak rade umro ak on ima rak dojke (ak je to uopce moguce na muskom) jer bi mogo molit boga (il ko vec je tamo) da ga izlijeci, i pomogao bi mu od gore
dobro, ali moramo se držati u granicama otkrivenog i sigurnog....
znam, to je istina, al nebi ga ja olako ubio, jer vjerojatno ima vise sanse za njega neg za mene, al ko ne riskira, ne profitira
zakljucak: ja bi se ubio za frenda kakav god bio on

TvRc
23-12-2007, 11:37
oO

Moze iduce pitanje?
ofc...vidim da ovdje ima čudaka...
Što biste učinili da se jedno jutro probudite potpuno sami na svijetu?
lol, niš posebno, naždero se slatkiša, uzo mig i učio letjet (što bi završilo eksplozijom i krvavom mrljom na podu sto je bio i cilj), jer dosadno je bit sam... e, al prije nag bi umro bih bacio bombu na svaku školu... heheheh

Jerry
23-12-2007, 11:37
upalio kompjuter.

Nightyx
23-12-2007, 11:40
Otišao, nakro se svačega i čekao sljedeći dan kada neću biti sam...

TvRc
23-12-2007, 11:41
upalio kompjuter.
jbt, nebi ti nikog bilo na forumu, kad bi upalio neki MMORPG bio bi saaaam, itd. itd., znaci od neta ništa, jedino ak volis single-player... xD



Otišao, nakro se svačega i čekao sljedeći dan kada neću biti sam...
da, al kak znas da ce u slijedecem danu bit sve ko inace?

Grim Fandango
23-12-2007, 11:45
what if yo mamma was yo bro?

Nightyx
23-12-2007, 11:46
Otišao, nakro se svačega i čekao sljedeći dan kada neću biti sam...
da, al kak znas da ce u slijedecem danu bit sve ko inace?
ne mora

Jerry
23-12-2007, 11:48
what if yo mamma was yo bro?jebo bi ti mater :cheer (C by McPingvin)

TeraBajt
23-12-2007, 12:00
oO

Moze iduce pitanje?
ofc...vidim da ovdje ima čudaka...
Što biste učinili da se jedno jutro probudite potpuno sami na svijetu?

počo bi čitat Pale sam na svijetu i učit od njega... :pray: :rotfl:

Grim Fandango
23-12-2007, 12:07
what if yo mamma was yo bro?jebo bi ti mater :cheer (C by McPingvin)

Sestru ili mater?

TvRc
23-12-2007, 12:09
grim, ti si fakat bolesno dijete! xD

Edit: al fakat fakat fakat FAKAT

Grim Fandango
23-12-2007, 12:10
Ja ili Fenrir?

Jerry
23-12-2007, 12:15
[quote="Grim Fandango":3fvzgqsl]what if yo mamma was yo bro?jebo bi ti mater :cheer (C by McPingvin)

Sestru ili mater?[/quote:3fvzgqsl]sestru

_ZlayA_
23-12-2007, 12:17
oO

Moze iduce pitanje?
ofc...vidim da ovdje ima čudaka...
Što biste učinili da se jedno jutro probudite potpuno sami na svijetu?

poceo bih vjerovat u boga.

Maloki
23-12-2007, 13:16
Uf, ne želim ni pomišljati na to :|

Nemesis
23-12-2007, 13:20
oO

Moze iduce pitanje?
ofc...vidim da ovdje ima čudaka...
Što biste učinili da se jedno jutro probudite potpuno sami na svijetu?

poceo bih vjerovat u boga.

pojeo nešta jer kad sam nervozan ja jedem ili zapalim cigaru.ali prije ću jest.

TvRc
23-12-2007, 13:40
pojeo nešta jer kad sam nervozan ja jedem ili zapalim cigaru.ali prije ću jest.
lol, a da se ljudi ne vrate, da si do smrti sam, vjerovatno bi dobio 200 KG, xD

Nemesis
23-12-2007, 13:42
pojeo nešta jer kad sam nervozan ja jedem ili zapalim cigaru.ali prije ću jest.
lol, a da se ljudi ne vrate, da si do smrti sam, vjerovatno bi dobio 200 KG, xD

kontam da bi se ubio od dosade.ali doslovno.jer bez ženskih,partyja,frulanja sa ekipom,šoranja život nije isti.

TvRc
23-12-2007, 13:55
pojeo nešta jer kad sam nervozan ja jedem ili zapalim cigaru.ali prije ću jest.
lol, a da se ljudi ne vrate, da si do smrti sam, vjerovatno bi dobio 200 KG, xD

kontam da bi se ubio od dosade.ali doslovno.jer bez ženskih,partyja,frulanja sa ekipom,šoranja život nije isti.
da, im with ya bro!
dosadno je bez ljudi, =(

prcko
23-12-2007, 15:37
Iskopao si rupu i sakrio se u nju i zivio još dok ne ostanem bez hrane.

TeraBajt
23-12-2007, 15:40
Šta biste prvo učinili da postanete Admin PcPlay foruma?

Jerry
23-12-2007, 15:45
benao debile

McPingvin_v2.0
23-12-2007, 15:51
Šta biste prvo učinili da postanete Admin PcPlay foruma?
Probudio se.

Too good to be true.

D.E.M.O.
23-12-2007, 15:51
ubio se jer sam tard >.>

cmeljo22
23-12-2007, 16:33
ubio se jer sam tard >.>

:rotfl: pokido sam se :pray:

Mafioz0r
23-12-2007, 16:35
Što biste napravili da netko izbriše ALT-F4 podforum?

cmeljo22
23-12-2007, 16:38
spammali po pljuvačnici

Paran0a
23-12-2007, 16:51
izgubio smisao.

Simon the Dreamer
23-12-2007, 16:58
Drko bi dvaput dnevno.

Jopax
23-12-2007, 17:31
Ajmo sad malo mašte.
Što bi uradili da vas netko otme, a znate da vam starci nemaju love za otkupninu, bi li se pokušali osloboditi, pomirili se sa sudbinom ili nešto treće?
Ja bih na sve načine živcirao otimača i zagorčavao mu život dok me nebi pustio :D

Jopax
23-12-2007, 17:34
Čuj ako te ubije onda je u još većim govnima ako ga uhvate a velika je vjerovatnost da hoće, ali bih ga živcirao diskretno, male sabotaže život znače :D

Arbiter of Change
23-12-2007, 17:39
Oslobađanje i likvidacija otmičara, na ovaj ili onaj način. Imam neki osjećaj da bijeg iz nepoznatog područja aka. vukojebine u koju me odvukao, nije baš briljantna ideja... bar dok se ne riješim otmičara.

Grimm-Reaper
23-12-2007, 18:42
Vjerovatnost da itko učini nešto od gore navedenih izjava je vrlo mala jer većina ljudi ovdje se nikad nije suočila sa ni približno sličnom situacijom. Stres, navala adrenalina, panika, svi ti elementi umanjuju šansu da ovo što iz udobnosti kuće pišete provedete u djelo.

Ukratko, bili bi ko bubice i vrlo vjerovatno cvilili da vas puste kući i da nećete nikome reći tko su i kako izgledaju.

FaTaL_mRkvA
23-12-2007, 18:47
Vjerovatnost da itko učini nešto od gore navedenih izjava je vrlo mala jer većina ljudi ovdje se nikad nije suočila sa ni približno sličnom situacijom. Stres, navala adrenalina, panika, svi ti elementi umanjuju šansu da ovo što iz udobnosti kuće pišete provedete u djelo.

Ukratko, bili bi ko bubice i vrlo vjerovatno cvilili da vas puste kući i da nećete nikome reći tko su i kako izgledaju.
gle, ovisi, ako ima ikakve šanse da preživim, bio bih takav, ali ako znam da 100% nemam šanse, kažem ti, pokušao bih im prosut mozak, jer to je ipak onda jedini način da preživim

Arbiter of Change
23-12-2007, 18:56
Stres, navala adrenalina, panika, svi ti elementi umanjuju šansu da ovo što iz udobnosti kuće pišete provedete u djelo.
Ovisi o osobi - neke bi upravo ti elementi natjerali da nešto naprave (na stranu hoće li to biti glupo ili neće).

Grimm-Reaper
23-12-2007, 19:04
[quote="Grimm-Reaper":4jjq8dtf]Stres, navala adrenalina, panika, svi ti elementi umanjuju šansu da ovo što iz udobnosti kuće pišete provedete u djelo.
Ovisi o osobi - neke bi upravo ti elementi natjerali da nešto naprave (na stranu hoće li to biti glupo ili neće).[/quote:4jjq8dtf]

Nije glupo, istina je. Ali takvi su rijetki.

Fenrir
23-12-2007, 20:02
Ja bi se ugledao na dr. Hannibala Lectera. Uzmimo da su dvojica otmičara, a ja imam sve zube. Prvog bi izgrizao dok ne iskrvari, možda gricnuo mozak, a drugog bi svakako poštedio dok ne bi došli do neke bolje trgovine da mu mogu pojest jetru uz grah i bocu chiantija.

Lord AngelRI
23-12-2007, 20:43
oke...jedno zaguljeno pitanje...
Što biste učinili ako morate birati između života svog prijatelja i svog?
da vas sad čujem...

uvisi kakav je frend ali uglavnom bi spašavo sebe (šta ćete sebičnost...)



Ajmo sad malo mašte.
Što bi uradili da vas netko otme, a znate da vam starci nemaju love za otkupninu, bi li se pokušali osloboditi, pomirili se sa sudbinom ili nešto treće?
Ja bih na sve načine živcirao otimača i zagorčavao mu život dok me nebi pustio :D

pokušo bi pobječ ili im se nekako pridružit...

Jerry
23-12-2007, 20:44
sebe naravno
al da je neka cura iz razreda u pitanju,ona! :D

cmeljo22
23-12-2007, 20:49
stari mi je murjak.. ne vjerujem da bi me tko oteo :yuck:

Lord AngelRI
23-12-2007, 21:02
stari mi je murjak.. ne vjerujem da bi me tko oteo :yuck:

e nikad neznaš ko te baš zato može otet...

medusa
23-12-2007, 21:09
na pitanje za prijatelja:
makar su mi većina prijatelja govnad, meni moj život ne predstavlja preveliku vrijednost, pa bih dao za njih. možda se jednog dana promijene
za otmicu:
život mi ništ ne vrijedi, pa bih se ponašao kao luđak, znači ako sam svezan, onda grizenje i grebanje dok se ne uspijem osloboditi, a onda ću pokazati svoj skill u fps-ovima :kill:

Lord AngelRI
23-12-2007, 21:11
na pitanje za prijatelja:
makar su mi većina prijatelja govnad, meni moj život ne predstavlja preveliku vrijednost, pa bih dao za njih. možda se jednog dana promijene
za otmicu:
život mi ništ ne vrijedi, pa bih se ponašao kao luđak, znači ako sam svezan, onda grizenje i grebanje dok se ne uspijem osloboditi, a onda ću pokazati svoj skill u fps-ovima :kill:

imaš super mišljenje o sebi... bravo samo tako dalje...

Fenrir
23-12-2007, 21:46
Medusa, imam par riječi za tebe. Ja, ti, mračna soba i kiruški pribor.

Kablam
24-12-2007, 09:29
oke...jedno zaguljeno pitanje...
Što biste učinili ako morate birati između života svog prijatelja i svog?
da vas sad čujem...

Moj, i znam što čete reć:God your so stingy!

Grim Fandango
24-12-2007, 09:50
Da upoznate Boga, što biste mu rekli?

Kablam
24-12-2007, 10:03
Da upoznate Boga, što biste mu rekli?

Bok

Jopax
24-12-2007, 10:06
Baš si lud možemo biti prijatelji?
A onda bih ga žicao za razne stvari :D

cropir
24-12-2007, 10:24
pa ak je neki kul opusteni frajer čilali bi negdje onak... al ak je onak "bow before me I own you!!!!!11" onda bi ga nažicao neke stvari i pozdravio se.

TeraBajt
24-12-2007, 12:05
Da upoznate Boga, što biste mu rekli?

Napraviš mi lajtsejber?

Nemesis
24-12-2007, 12:23
Da upoznate Boga, što biste mu rekli?

imaš koju kunu? :D

Arbiter of Change
24-12-2007, 12:48
Da upoznate Boga, što biste mu rekli?
Ništa - ako je Bog unaprijed zna što ću ga pitati. :D
Gledali bi se neko vrijeme, kimnuli jedan drugome i ja otišao putem jave.

Lord AngelRI
25-12-2007, 19:14
Da upoznate Boga, što biste mu rekli?

da je stvorio glupa bića ljude...

Jerry
25-12-2007, 19:19
[quote="Grim Fandango":wgnk30tn]Da upoznate Boga, što biste mu rekli?

da je stvorio glupa bića ljude...[/quote:wgnk30tn]potpis,kao autora posta "Da upoznate Boga,što biste mu rekli?"

cropir
25-12-2007, 21:12
da mozete stvorit onak dobru zensku koja bi s vama bila 7 dana (onak, samo fizicka veza) il uber nabrijanu dx10 konfu, sta biste uzeli?

cropir
25-12-2007, 21:16
pa ne ono jessica alba, prosječna osoba sa duplim X kromosomom. nikakva afrodita. i 7 dana.

cropir
25-12-2007, 21:21
ispravak, iznadprosječna :D kuzite sta mislim... nemogu ju opisivat jer imamo razlicite ukuse...ugl osoba koju vidite na cesti i da si pomislio "meh, seksao bi ju." al ne ono da bi ste odma skocili i nagarili ju.

Jerry
25-12-2007, 21:38
ženka! :D

Vorban
25-12-2007, 21:39
ispravak, iznadprosječna :D kuzite sta mislim... nemogu ju opisivat jer imamo razlicite ukuse...ugl osoba koju vidite na cesti i da si pomislio "meh, seksao bi ju." al ne ono da bi ste odma skocili i nagarili ju.

uzeo bih ju, pare uvijek mogu skupit za komp, ali baš za tu ženu ne...naravno podrazumijeva se da nije prostitutka

Grimm-Reaper
25-12-2007, 21:44
Žensku, naravno...

Slayer
25-12-2007, 21:49
i onda se ispricaju na vijestima da su dobili krivu informaciju, da meteor nece pogodit zemlju nego mars :D

RayDX
25-12-2007, 22:19
wha? nije li to pitanje bilo prije nekih 40-50 stranica?

:rotfl: :rotfl: Dobro, lik nije skužio :D
Odgovor na prethodno pitanje: FEMALEZ!

lizard
25-12-2007, 22:22
what if chuck comes to Croatia?!

lizard
25-12-2007, 22:25
da ali sta ako prije posjeti pcplay foruM???

ARE WE ALL GONNA DIE ?!?

lizard
25-12-2007, 22:27
me to, me to ....

The Great Duck
25-12-2007, 22:46
Mičemo Jelačića s trga i umjesto njega stavljamo Chucka.

Ali stvarno ne znam zašto je Chuck Norris toliko štovan na netu.A i ide mi to štovanje pomalo na živce.

lizard
25-12-2007, 22:49
[quote="The Great Duck":1zeauyg4]Mičemo Jelačića s trga i umjesto njega stavljamo Chucka.

Ali stvarno ne znam zašto je Chuck Norris toliko štovan na netu.A i ide mi to štovanje pomalo na živce.

Čak saka[/quote:1zeauyg4]

ti sakas

chuck ne saka ...

aj mu to reci u lice ajde http://www.chucknorris.com/html/mission.html

cropir
25-12-2007, 22:51
lol, da dođe u hrv ja bi pred nekom curom sutnuo njega u jaja i pobjegao. :D

McPingvin_v2.0
25-12-2007, 23:37
da mozete stvorit onak dobru zensku koja bi s vama bila 7 dana (onak, samo fizicka veza) il uber nabrijanu dx10 konfu, sta biste uzeli?
dx10 konfu. tj. prodao bi većinu i uzeo 8800ultru da iam za sli.

jeb'ga, iam curu, a sli je sli ^^

Jopax
25-12-2007, 23:42
Komp, čekam novu konfu već 5 godina, za ženske ima vremena a i mislim da bi mi to nakon 2 dana dosadilo, jer sve je dobro ali u umjerenim količinama :D

Fenrir
25-12-2007, 23:59
da mozete stvorit onak dobru zensku koja bi s vama bila 7 dana (onak, samo fizicka veza) il uber nabrijanu dx10 konfu, sta biste uzeli?
Komp, fkorz, mislim, kaj će mi na tjedan dana, onda bi tam bio doživotno deprimiran jer je otišla... Najbolje nać curu koja će s tobom bit za stalno, a komp te nemre ostavit, može probat, al njega lakše tuć.

Lord AngelRI
26-12-2007, 21:20
da mozete stvorit onak dobru zensku koja bi s vama bila 7 dana (onak, samo fizicka veza) il uber nabrijanu dx10 konfu, sta biste uzeli?

mada jako volim i jedno i drugo ali 7 dana je premalo tako da biram novi PC!!!!

The Great Duck
26-12-2007, 22:10
da mozete stvorit onak dobru zensku koja bi s vama bila 7 dana (onak, samo fizicka veza) il uber nabrijanu dx10 konfu, sta biste uzeli?
Sad sam na konfi iz 2003.,a za žene sam još premlad,osim toga ta žena bi bila tu samo tjedan dana,dakle novi komp,bez dvojbe.

Toxic
26-12-2007, 23:47
Ako ona ''traje'' samo 7 dana i nije sa mnom zbog mene ako kuzite...onda biram komp...nije veliki problem naci neku funjaru ili naposljetku platiti kurvu (jeftinije je od novog kompa :D). To jednostavno nije to (vec cujem kako se neki spremaju da pljunu na mene k'o ista ali to je moje misljenje)...stoga ponavljam-komp.

Arbiter of Change
26-12-2007, 23:49
Komp.
Ako zbog ničeg drugog, premda ima razloga, ekonomska računica je prevagnula.

Matilda Mother
26-12-2007, 23:49
funjara :rotfl:

Babitz
26-12-2007, 23:50
komp, fkorz

kaj će mi ženska
lol

Toxic
27-12-2007, 00:07
funjara :rotfl:
dobar izbor rijeci? :D

Matilda Mother
27-12-2007, 00:11
funjara :rotfl:
dobar izbor rijeci? :D

a ne, ulazi u moj svakodnevni govor :gitara:

Kablam
27-12-2007, 12:00
Komp, jer sam premlad za fizičku vezu. :(

Lord AngelRI
28-12-2007, 22:26
Ako ona ''traje'' samo 7 dana i nije sa mnom zbog mene ako kuzite...onda biram komp...nije veliki problem naci neku funjaru ili naposljetku platiti kurvu (jeftinije je od novog kompa :D). To jednostavno nije to (vec cujem kako se neki spremaju da pljunu na mene k'o ista ali to je moje misljenje)...stoga ponavljam-komp.

ma zašto bi ti bilo tko prigovaro svatko ima pravo na svoje mišljenje...

Kablam
29-12-2007, 08:28
Novo question:

Što biste učinili da imate lokijevu masku(oni koji su gledali film maska znaju o čemu govorim)

Mr,Gamemaster
29-12-2007, 09:53
Novo question:

Što biste učinili da imate lokijevu masku(oni koji su gledali film maska znaju o čemu govorim)

Ako misliš na film MASKA onda ništa nebi napravili ,jer maskon sa ne upravlja.

Empe Tri
29-12-2007, 10:40
Novo question:

Što biste učinili da imate lokijevu masku(oni koji su gledali film maska znaju o čemu govorim)

Ako misliš na film MASKA onda ništa nebi napravili ,jer maskon sa ne upravlja.

e ako se ne upravlja s njom onda bi ju stavio.... ne ustvari ne bi jer ni maska nebi mogla upravljat mojom bivsom :kill: al covjece cura niko da odustane :|

TvRc
29-12-2007, 13:13
Novo question:

Što biste učinili da imate lokijevu masku(oni koji su gledali film maska znaju o čemu govorim)

Ako misliš na film MASKA onda ništa nebi napravili ,jer maskon sa ne upravlja.
da, nebi ni ja stavil, ja bi ju spalil, nikom je nebi dal al ju nebi ni koristil... žišku?

Grimm-Reaper
29-12-2007, 15:01
Ako se naše koja Cameron u blizini, ne bih ni trenutka oklijevao. Masku na lice i cha cha cha...

Kablam
29-12-2007, 15:21
Ako se naše koja Cameron u blizini, ne bih ni trenutka oklijevao. Masku na lice i cha cha cha...
Cameron?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/83/James_Cameron.jpg/240px-James_Cameron.jpg
James Cameron? :D

Ajme meni :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

Da bi ja imao masku, ja bi svima koji me zezaju u školi nabijo auspuh u guzicu.

cropir
29-12-2007, 15:49
da imam masku šutnuo bi čaka norisa u jaja i napravio zolju od balona.

r0pe
29-12-2007, 17:04
da imam masku šutnuo bi čaka norisa u jaja i napravio zolju od balona.

joj da te čuje :boohoo:

da imadem masku isao bi i letio okolo

Fenrir
29-12-2007, 17:20
Aha, sjetih se zanimljivog pitanja. Kaj bi napravili da vam se nešto dogodi i onesvjestite se, a zabunom vas pokopaju jer misle da ste mrtvi i probudite se u lijesu?

Arbiter of Change
29-12-2007, 17:25
Ovisi u kojem se trenutku osvjestiš i koliko sreće imaš; deri se i možda će te netko čuti... ili ćeš ostati bez zraka gledajući kako se se lijesovi u zadnje vrijeme zatvaraju (sa onima vijcima, čime već) gotovo hermetički tako da usput možeš i reći bye-bye bilo kakvom izbijanju poklopca.

Dunno... javim se možda kasnije ako se sjetim što bi napravio - ovo je uglavnom lose-lose situacija ako nemaš sreće.

Dreamer Deceiver
29-12-2007, 17:28
a tek ako te smatraju zlo pa te pokopaju s ljesom orekunit poklopcem prema dolje:D

TvRc
29-12-2007, 17:52
Aha, sjetih se zanimljivog pitanja. Kaj bi napravili da vam se nešto dogodi i onesvjestite se, a zabunom vas pokopaju jer misle da ste mrtvi i probudite se u lijesu?
lupao po lijesu, al bi odma izvadio svoj mob iz đepa ( 8) lol 8)) i nazvo nekog, pokušo bi potrošit što manje kisika, da se ne ugušim prije nego dođu... hehe

cropir
29-12-2007, 18:09
iam ja bolje.

sve isto, samo sta ako se nađete u lijesu, čujete svoju omiljenu pjesmu o ono vas je jako, jako vruće? :D

cmeljo22
29-12-2007, 18:19
što bi ste napravili da ste spasili nekom život ili sl. i sad dođete na markov trg, oko vas pun k*** ljudi i sad stojite časno i ponosno i čekate da vam Mesić da medalju za hrabrost a vama se najednom *digne*

cropir
29-12-2007, 18:24
jbt nitko nije odgovorio na moje pitanje ti bi odma novo? a i retajno je pitanje.

Grimm-Reaper
29-12-2007, 18:29
što bi ste napravili da ste spasili nekom život ili sl. i sad dođete na markov trg, oko vas pun k*** ljudi i sad stojite časno i ponosno i čekate da vam Mesić da medalju za hrabrost a vama se najednom *digne*

Pališ se na Mesića i njegove obrve, ha? :D

cmeljo22
29-12-2007, 18:39
jbt nitko nije odgovorio na moje pitanje ti bi odma novo? a i retajno je pitanje.

nije retajno.... pitanje ko i sva druga... a tvoje pitanje nisam ni uspio pročitat očito ti fale neka slova

cropir
29-12-2007, 20:20
ja bi izvadio dabl dekera i provozao ga... bas me zanimaju kak bi me gledali svi tam :D

r0pe
29-12-2007, 20:34
da...ja očem da budem pokopan sa nekim sredstvom za komunikaciju


to bi bilo dobro, ali jedino bi ga morali u guzicu nabiti jer bi nam uzeli na autopsiji

i da bila bi dobra ideja da sve umrle pokopaju sa mobitelom zbog "what if" oživi

cropir
29-12-2007, 20:47
to je bilo u jednom filmu, lik je za života bio poplasen da ga ne pokopaju mrtvog i onda su mu zašerafili zvono za lijes pa da može zvonit :pray:

Plexihack
29-12-2007, 21:11
to je bilo u jednom filmu, lik je za života bio poplasen da ga ne pokopaju mrtvog i onda su mu zašerafili zvono za lijes pa da može zvonit :pray:

To je popularan japanski izum za kojim su japanci ludi.

Ja probao što manje disati,stavio jastuk na ruku i počeo razbijati šakom sanduk

cropir
29-12-2007, 21:39
sta se japanci ne kremiraju uglavnom :?

Arbiter of Change
29-12-2007, 23:52
Kako god bilo, uvijek je moglo biti gore - mogli su te kremirati živoga.

Fenrir
29-12-2007, 23:57
što bi ste napravili da ste spasili nekom život ili sl. i sad dođete na markov trg, oko vas pun k*** ljudi i sad stojite časno i ponosno i čekate da vam Mesić da medalju za hrabrost a vama se najednom *digne*
Prvo bi bacio Mesića na pod, stavio mu uzicu od medalje ko uzde u zube i zguzio ga u jahačkim pokretima.

Maloki
30-12-2007, 00:04
što bi ste napravili da ste spasili nekom život ili sl. i sad dođete na markov trg, oko vas pun k*** ljudi i sad stojite časno i ponosno i čekate da vam Mesić da medalju za hrabrost a vama se najednom *digne*

Uvjek nosim traperice, pa se nebi ni skužilo da mi se digo

Fenrir
30-12-2007, 00:07
što bi ste napravili da ste spasili nekom život ili sl. i sad dođete na markov trg, oko vas pun k*** ljudi i sad stojite časno i ponosno i čekate da vam Mesić da medalju za hrabrost a vama se najednom *digne*

Uvjek nosim traperice, pa se nebi ni skužilo da mi se digo
Uvijek je mogućnost da su trapke slabijeg kroja, pa ti izleti kroz njih, trajno oštećujući vidne organe i sjećanja svih očevidaca.

r0pe
30-12-2007, 00:55
što bi ste napravili da ste spasili nekom život ili sl. i sad dođete na markov trg, oko vas pun k*** ljudi i sad stojite časno i ponosno i čekate da vam Mesić da medalju za hrabrost a vama se najednom *digne*

Uvjek nosim traperice, pa se nebi ni skužilo da mi se digo
Uvijek je mogućnost da su trapke slabijeg kroja, pa ti izleti kroz njih, trajno oštećujući vidne organe i sjećanja svih očevidaca.

odma bi si ga naštimao tako i da se digne nece se vidjet, stegao bi ga kaišom

cropir
30-12-2007, 00:57
mda, pa i remen odleti i dekapitira mesića, gro saborskih zastupnika, osobu koju si spasio i Nives Polovinu, yay.

RayDX
30-12-2007, 01:07
Što bi napravili da se nađete na pozornici pred tisućama ljudi... Kroz ruke vam prolazi čudan osjećaj, kao da znate svaki pokret koji gitari treba napraviti, a do vas se nalazi prelijepa akustična Fender gitara sa fino "podmazanim" Elixir žicama. Što bi uč'nili?

Ja bi zasvirao, pa gdje puklo da puklo :D

cropir
30-12-2007, 01:58
ne shvacam, sta bi trebao napravit, izvadit sombrero, stavit ga na pod, prolit džem od šljiva po njemu i plesat swing?

RayDX
30-12-2007, 02:10
ne shvacam, sta bi trebao napravit, izvadit sombrero, stavit ga na pod, prolit džem od šljiva po njemu i plesat swing?

Hehe, ma pitanje je trebalo biti jasno, bi ste se usrtarili i utekli? :D

cropir
30-12-2007, 03:24
onda bi ju odnio doma i tam svirao. ak me filing prođe prodao bi ju.

Fenrir
30-12-2007, 14:01
Pa ako znam kaj treba odsvirat kak si reko, onda ni nema rizika, napravil bi hardkor svirku, pojebao grupije, pobrao lovu i otišel doma s gitarom.

TvRc
30-12-2007, 20:01
Što bi napravili da se nađete na pozornici pred tisućama ljudi... Kroz ruke vam prolazi čudan osjećaj, kao da znate svaki pokret koji gitari treba napraviti, a do vas se nalazi prelijepa akustična Fender gitara sa fino "podmazanim" Elixir žicama. Što bi uč'nili?

Ja bi zasvirao, pa gdje puklo da puklo :D
ja'b napravio isto što i fenrir, nema puno opcija...

p.s. javite kad moze slijedeće pitanje, imam jedno...

RayDX
30-12-2007, 20:06
Što bi napravili da se nađete na pozornici pred tisućama ljudi... Kroz ruke vam prolazi čudan osjećaj, kao da znate svaki pokret koji gitari treba napraviti, a do vas se nalazi prelijepa akustična Fender gitara sa fino "podmazanim" Elixir žicama. Što bi uč'nili?

Ja bi zasvirao, pa gdje puklo da puklo :D
ja'b napravio isto što i fenrir, nema puno opcija...

p.s. javite kad moze slijedeće pitanje, imam jedno...

Hehe, slobodno udari sljedeće :D

TvRc
30-12-2007, 20:11
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???

RayDX
30-12-2007, 20:16
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???


~ -> r_godMode = 1 -> spawnAllWeapons(); -> resurrectComrades();


Hehehe :D

Paran0a
30-12-2007, 20:17
knife rush!!!111

TvRc
30-12-2007, 20:26
lol, ja da je fakat fakat stvarnost bi se zabio u kut di me ne vidi kad ude i legao i pravio se mrtav, kad bi otisao u drugi kraj sobe bi ga ubio nozem, uzeo pusku i ak ima granata i dimnih, sve bi bacio na druge i kroz prozor, kad se dim raširi bi kroz prozor otišao i dao petama vjetra. MUAHAHAHAHA!!!
8) =P

Nodakim
30-12-2007, 20:51
osim ako ne bih prvo nanjušili kenju tvoju i pronašli te tijekom lezim na podu i glumim da sam mrtav a nema krvi i disem...

cropir
30-12-2007, 20:51
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???


~ -> r_godMode = 1 -> spawnAllWeapons(); -> resurrectComrades();


Hehehe :D


koja finta care :pray:

nda, ja bi na stealth isao, il bi napravio gro zamki a la sam u kuci i osramotio ih, pa bi ih neki general streljao.

King tiger
30-12-2007, 21:04
lol, ja da je fakat fakat stvarnost bi se zabio u kut di me ne vidi kad ude i legao i pravio se mrtav, kad bi otisao u drugi kraj sobe bi ga ubio nozem, uzeo pusku i ak ima granata i dimnih, sve bi bacio na druge i kroz prozor, kad se dim raširi bi kroz prozor otišao i dao petama vjetra. MUAHAHAHAHA!!!
8) =P
e da

obicno poslije bitke, vojnici idu i bajonetom bodu one koji leze.
gg

r0pe
30-12-2007, 21:20
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???


~ -> r_godMode = 1 -> spawnAllWeapons(); -> resurrectComrades();


Hehehe :D


koja finta care :pray:

nda, ja bi na stealth isao, il bi napravio gro zamki a la sam u kuci i osramotio ih, pa bi ih neki general streljao.

Evo baš ti je sad sam u kući na tvu pa prouči neke zamke

TvRc
30-12-2007, 21:24
lol, ja da je fakat fakat stvarnost bi se zabio u kut di me ne vidi kad ude i legao i pravio se mrtav, kad bi otisao u drugi kraj sobe bi ga ubio nozem, uzeo pusku i ak ima granata i dimnih, sve bi bacio na druge i kroz prozor, kad se dim raširi bi kroz prozor otišao i dao petama vjetra. MUAHAHAHAHA!!!
8) =P
e da

obicno poslije bitke, vojnici idu i bajonetom bodu one koji leze.
gg
lol, zato uvijek stavis neko truplo na sebe, human shield, hehe

@Gerald rekoh, stavis truplo na sebe

r0pe
30-12-2007, 21:30
lol, ja da je fakat fakat stvarnost bi se zabio u kut di me ne vidi kad ude i legao i pravio se mrtav, kad bi otisao u drugi kraj sobe bi ga ubio nozem, uzeo pusku i ak ima granata i dimnih, sve bi bacio na druge i kroz prozor, kad se dim raširi bi kroz prozor otišao i dao petama vjetra. MUAHAHAHAHA!!!
8) =P
e da

obicno poslije bitke, vojnici idu i bajonetom bodu one koji leze.
gg
lol, zato uvijek stavis neko truplo na sebe, human shield, hehe

@Gerald rekoh, stavis truplo na sebe

da onak u stanju raspadanja, svi raspadnuti a ti jedini friški

cropir
30-12-2007, 21:31
mda, to nece bit sumljivo, svi rastrkani po sobi bez udova i svega a ti i neki mrtvi gospodin se drpate na parketu dok ti poksavas njegovu krv prolit po svojoj.

Nodakim
30-12-2007, 21:33
u mile da li je to bereta ili si sretan šta me vidiš...

Kablam
30-12-2007, 21:35
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???

Zamislio bih da igram resident evil mercenaries kao Krauser i onda divljao nožem.

Nodakim
30-12-2007, 21:39
nikad nije rečeno da suborci nemaju municije tako da bi se zabarikadiro i bacao granate sa stubišta dolje...

cropir
30-12-2007, 21:43
u mile da li je to bereta ili si sretan šta me vidiš...


:D


nego, alternativa any1? nemoraju fazore imat, mozes molotovljevog napravit... il polit prije sve benzinom i onda tam hitit prskalicu neku dok si na katu. sam je bed malo onda sam izaci :D

Kablam
30-12-2007, 21:50
u mile da li je to bereta ili si sretan šta me vidiš...

A što ako je taj tip zbilja peder?

cropir
30-12-2007, 21:53
haha, uletis u tavan gerilski onak "predajte se" a tam se dva frajera bale u 69 :rotfl:

Maloki
30-12-2007, 22:11
Ja bi se probudil.

r0pe
30-12-2007, 22:26
haha, uletis u tavan gerilski onak "predajte se" a tam se dva frajera bale u 69 :rotfl:

a što bi fenrir napravio?? :rotfl:

ja bi odma zdimio

The Great Duck
30-12-2007, 22:29
Ja bi se sakrio i pobjegao.

Kablam
30-12-2007, 22:37
haha, uletis u tavan gerilski onak "predajte se" a tam se dva frajera bale u 69 :rotfl:

Izjurio bih vrišteči kao curica tako jako da cijeli gospič čuje.

Nodakim
30-12-2007, 22:55
i usput svaki mirko i slavko na bojištu...

TvRc
31-12-2007, 16:00
lol, ja da je fakat fakat stvarnost bi se zabio u kut di me ne vidi kad ude i legao i pravio se mrtav, kad bi otisao u drugi kraj sobe bi ga ubio nozem, uzeo pusku i ak ima granata i dimnih, sve bi bacio na druge i kroz prozor, kad se dim raširi bi kroz prozor otišao i dao petama vjetra. MUAHAHAHAHA!!!
8) =P
e da

obicno poslije bitke, vojnici idu i bajonetom bodu one koji leze.
gg
lol, zato uvijek stavis neko truplo na sebe, human shield, hehe

@Gerald rekoh, stavis truplo na sebe

da onak u stanju raspadanja, svi raspadnuti a ti jedini friški

u jbt!!! pa kak ce se ljudi raspadat ak su napali kucu prije ono, 1h, kaj ak ti nekog ubiješ on bi za 5 min trebo bit samo kost? jel?
lol

Lord AngelRI
31-12-2007, 16:30
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???

čeko bi ih; pokušo bi se sakrit negdje i zaskočit jednog prerezat mu grkljan, uzet mu pušku i onda pobit ostale... :rotfl:

RayDX
31-12-2007, 16:34
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???

čeko bi ih; pokušo bi se sakrit negdje i zaskočit jednog prerezat mu grkljan, uzet mu pušku i onda pobit ostale... :rotfl:

... Zapravo, plan bi se izjalovio kod pokušaja skrivanja :D :rotfl:

Dreadlock
31-12-2007, 16:34
skinuo bih se gol i skocio pred vojnike- to nebi ocekivali

a da malo bolje razmislim,sakrio bih se negdje i cekao da odu ak me ne skuze

Lord AngelRI
31-12-2007, 16:36
YaY...
evo, jedno glupo:
sta bi ste napravili u ovom slučaju: RAT, na tavanu ste kuće (ratnik ste, naravno, imali ste pušku i sve, al nema više municije) oko vas leševi vaših suboraca, a naravno protivnici idu "očistit" kuću i na doljnjem su katu, vi samo s nožem u ruci umirete od straha i samo je pitanje časa kad će se popesti gore, šta biste vi učinili???

čeko bi ih; pokušo bi se sakrit negdje i zaskočit jednog prerezat mu grkljan, uzet mu pušku i onda pobit ostale... :rotfl:

... Zapravo, plan bi se izjalovio kod pokušaja skrivanja :D :rotfl:

vjerojatno ali pokušo bi tko zna... neće grom u koprive...

Arbiter of Change
31-12-2007, 16:42
Pretpostavljam da su u tavan ulazi kroz nekakva vrata na podu? Kad prvi vojnik otvori vrata (iza kojih si se ti već sakrio i samo čekaš da ih poklopiš iz I u _ položaj) i kad je većim dijelom torza na tavanu tada nasilno zatvorim vrata koja ga opale po rebrima i tada zgrabim pušku koju je držao u ruci (vjerojatno trebam napomenuti da bi ga trebalo više puta poklopiti vratima). Vidim ima li šta metaka... ako ima čekam dok se ekipa ispod, uznemirena kricima i bukom vrata počne uspinjati prema vratašcima (u međuvremenu bi povukao lika prema gore i ponovno spustio vrata kao da se ništa nije dogodilo) i /repat proces ako dolazi samo jedan vojnik (čujem po škripavim stubama koliko ih je), a ako ih je više: kad otvore vrata i vide da nema nikoga ispred njih raspalim puškom po njima sa bočne strane.

Iskoristite okolinu. :D

Dreamer Deceiver
31-12-2007, 16:45
skinuo bih se gol i skocio pred vojnike- to nebi ocekivali

a da malo bolje razmislim,sakrio bih se negdje i cekao da odu ak me ne skuze

kao u smrtonosnom oružju 4 , a ? :DDD
i usput glumio patku

TvRc
31-12-2007, 16:53
Pretpostavljam da su u tavan ulazi kroz nekakva vrata na podu? Kad prvi vojnik otvori vrata (iza kojih si se ti već sakrio i samo čekaš da ih poklopiš iz I u _ položaj) i kad je većim dijelom torza na tavanu tada nasilno zatvorim vrata koja ga opale po rebrima i tada zgrabim pušku koju je držao u ruci (vjerojatno trebam napomenuti da bi ga trebalo više puta poklopiti vratima). Vidim ima li šta metaka... ako ima čekam dok se ekipa ispod, uznemirena kricima i bukom vrata počne uspinjati prema vratašcima (u međuvremenu bi povukao lika prema gore i ponovno spustio vrata kao da se ništa nije dogodilo) i /repat proces ako dolazi samo jedan vojnik (čujem po škripavim stubama koliko ih je), a ako ih je više: kad otvore vrata i vide da nema nikoga ispred njih raspalim puškom po njima sa bočne strane.

Iskoristite okolinu. :D

lol, ti bi mogo napisat vodič: "kako sam protiv svih"
i izdat specijalnu ediciju: "budite okolina, a ne uSokolini"
rofl :rotfl:



skinuo bih se gol i skocio pred vojnike- to nebi ocekivali

a da malo bolje razmislim,sakrio bih se negdje i cekao da odu ak me ne skuze

kao u smrtonosnom oružju 4 , a ? :DDD
i usput glumio patku
je, al nakon toliko dana, čak i mjeseci bez žena mislim da bi ga vojnici iskoristili u druge svrhe... lol

Korpse
31-12-2007, 17:56
el može novo pitanje?

Kablam
31-12-2007, 18:12
OK:

Što ako se na današnji otkucaj ponoči vrata pakla otvore i demoni napadnu?

Kao i obično, što ućiniti?

Note:molim vas koristite maštu.

Dyslexia
31-12-2007, 18:29
OK:

Što ako se na današnji otkucaj ponoči vrata pakla otvore i demoni napadnu?

Kao i obično, što ućiniti?

Note:molim vas koristite maštu.


Pa otisao bi do vrata i ponovno zatvorio. Reko propuh je :)

TvRc
31-12-2007, 18:38
OK:

Što ako se na današnji otkucaj ponoči vrata pakla otvore i demoni napadnu?

Kao i obično, što ućiniti?

Note:molim vas koristite maštu.


Pa otisao bi do vrata i ponovno zatvorio. Reko propuh je :)
LoL
ja bi uzo kolaz u ruke i naganjo te pedere iz pakla :kill:

Frky
31-12-2007, 19:28
Čestitao bi demonima novu godinu! Onako, prijateljski....
Kažu da nesmiješ u novu godinu s mržnjom u srcu...

Dyslexia
31-12-2007, 19:49
Čestitao bi demonima novu godinu! Onako, prijateljski....
Kažu da nesmiješ u novu godinu s mržnjom u srcu...


:D :D :D :D :D :D :D

E ovo je strava smijem se ko konj...

cropir
01-01-2008, 13:12
ja bi uzeo ono gro flaša od šampanjca, zašerafio neki dalekozor na to, flomićem nacrtao križ neki i tak ih gađao :D

RayDX
01-01-2008, 13:15
Oke... Evo mašta....

// - 11.06 - Gates of hell appear in Sector G8, Europe
// - 11.07 - Ballistic missiles loading with TSAR warheads
// - 11.07.50 - Hell is no more.

cropir
01-01-2008, 13:17
rakete sa bojnim glavićem...neznam bas, ovi ih mogu srušit dok su u zraku, hite fireball il nesto.

Jerry
01-01-2008, 13:25
frky disleksija :pray:

Arbiter of Change
01-01-2008, 13:34
lol, ti bi mogo napisat vodič: "kako sam protiv svih"
i izdat specijalnu ediciju: "budite okolina, a ne uSokolini"
rofl :rotfl:

I bio bi best seller. :D



hm...a što ako nakon prvog ili drugog bedaka koji je tako stradao otvore vatru iz prizemlja?
Ovisi o mentalitetu vojnika, ali vjerojatno ne bi znali šta je jer bi mislili da su sve pobili... a i mislim da bi radije vidjeli ima li što za "posuditi" iz kuće prije nego otvore vatru po potencijalno vrijednim predmetima.


OK:
Što ako se na današnji otkucaj ponoči vrata pakla otvore i demoni napadnu?

Kao i obično, što ućiniti?
Note:molim vas koristite maštu.
Razvalili bi nas dok bi mi našli vremena za organizaciju.
Šta bi ja napravio? Dunno, ali valjda bi se naoružao onim što imam pri ruci (hladna oružja svih veličina ftw) i gledao razvoj situacija. Ako ništa drugo, oružja će pomoći pri obrani stana od lootera. :)

RayDX
01-01-2008, 13:55
rakete sa bojnim glavićem...neznam bas, ovi ih mogu srušit dok su u zraku, hite fireball il nesto.

Da ju i slučajno detoniraju u zraku sumnjam da bi izbjegli 58-megatonsku detonaciju :D

Lord AngelRI
01-01-2008, 19:29
OK:

Što ako se na današnji otkucaj ponoči vrata pakla otvore i demoni napadnu?

Kao i obično, što ućiniti?

Note:molim vas koristite maštu.

nitko nije došo u ponoć niti jedan demon očito su vidjeli ovu temu i naše odgovore pa im se smučilo...

a šta bi ja učinio pa išo bi se pomolit u crkvu...

LD
01-01-2008, 21:50
Ja bi pojeo hamburger i popio pivo, oso do tog portala ili sto god je, izvadio dvije poluautomatske puske i zaderao se na govna;
"Jebat cu vam majku"


...onda bi otisao zazivat marsovce da dodu i napune demonske šupke fuzijskim streljivom.. i platio bi ima pivu

ps: a da nisam dobar, a ^^

TvRc
01-01-2008, 22:15
zapravo što biste stvarno napravili u slučaju neke demonske/alienske/vatever invazije? iskreno sumnjam da bi itko tu odmah opljačkao lokalnu trgovinu oružjem i krenuo trgat jadne pridošlice...
lol, svi bi se mi u podrume sakrili i zvali amere u pomoć, a znajući pe p*****e oni bi poslali 200 atomskih ovdje sam da demoni ne dođu tam, a rusi bi im (amerima) onda j****i majku avijonima i poslali 200 bioloških raketa i onda bi ameri otegnuli papke, ono ostalo bi par ljudi, i onda bi se od amera stvorila nova rasa, a od europljana još jedna rasa, a samo dio istoka bi ostalo ljudi, i tak bi počela nova era... :D... mogo bi i ja neki bestseller napisat, ke ne?? lol :D :D :D


p.s. naravno bili bi i demoni u svemu tome... znači 4 rase, yay

Grimm-Reaper
01-01-2008, 23:02
zapravo što biste stvarno napravili u slučaju neke demonske/alienske/vatever invazije? iskreno sumnjam da bi itko tu odmah opljačkao lokalnu trgovinu oružjem i krenuo trgat jadne pridošlice...

Pustio im cajke pa da vidiš kako bježe...

B4j4
01-01-2008, 23:09
zapravo što biste stvarno napravili u slučaju neke demonske/alienske/vatever invazije? iskreno sumnjam da bi itko tu odmah opljačkao lokalnu trgovinu oružjem i krenuo trgat jadne pridošlice...

Pustio im cajke pa da vidiš kako bježe...
:rotfl: :rotfl: :rotfl: care :D
sta bi napravio... uzo zenu, djecu i pravac njemacka :D

Lord AngelRI
02-01-2008, 22:24
zapravo što biste stvarno napravili u slučaju neke demonske/alienske/vatever invazije? iskreno sumnjam da bi itko tu odmah opljačkao lokalnu trgovinu oružjem i krenuo trgat jadne pridošlice...

Pustio im cajke pa da vidiš kako bježe...

odlična ideja :rotfl: :rotfl:

cropir
02-01-2008, 22:27
sta da jednostavno zbog necega poludite i bacite nes tesko bzvz negdje i pogodite komp? recimo da vam se skrbnici vracaju doma za sat vremena.biste priznali, sakrili komp, snajpali ih dok se priblizavaju stanu, kupili hrčka...?

RayDX
02-01-2008, 22:28
[quote=Hellboy]zapravo što biste stvarno napravili u slučaju neke demonske/alienske/vatever invazije? iskreno sumnjam da bi itko tu odmah opljačkao lokalnu trgovinu oružjem i krenuo trgat jadne pridošlice...

Pustio im cajke pa da vidiš kako bježe...

odlična ideja :rotfl: :rotfl:[/quote:5o00ph83]

Jako dobra ideja hahah care :D :pray:

B4j4
02-01-2008, 22:29
kakve veze ima hrcak sa potrganim kompom ? :?
neg, a kaj... kupio bi isti takav za 250 kuna :rotfl: :rotfl:

cropir
02-01-2008, 22:31
kakve veze ima hrcak sa potrganim kompom ? :?

bas to. :D to je moj nacin pisanja... kad nabrojavam nesto i dođem do neceg mnogo radikalnog (snajpanje) kazem neku random riječ/rečenicu i zavrsim nabrajanje. :D

Lord AngelRI
02-01-2008, 22:33
sta da jednostavno zbog necega poludite i bacite nes tesko bzvz negdje i pogodite komp? recimo da vam se skrbnici vracaju doma za sat vremena.biste priznali, sakrili komp, snajpali ih dok se priblizavaju stanu, kupili hrčka...?

sumljam da bi pogodio komp a ako već bi neznam ovisi šta bi bacio pa bi izmislio neć...

cropir
02-01-2008, 22:34
nesto dovoljno tesko da zajebe komp toliko da nemoze radit.

nda, aj bi ga probao osposobit, kad to ne upali priznao bi.

Nodakim
02-01-2008, 23:12
sta biste napravili da slucajno nekoga ubiti,na primjer igrate fudbal i slucajno iz sve snage opalite loptu loptu u prozor i razbite ga otidete gore po lotu i batine i vidite tipa mrtvog pokraj prozora ono staklo mu se zabilo u vrat i iskrvario je?

Neven <R>
02-01-2008, 23:13
Castao ressurection.

cropir
02-01-2008, 23:14
sta biste napravili da slucajno nekoga ubiti,na primjer igrate fudbal i slucajno iz sve snage opalite loptu loptu u prozor i razbite ga otidete gore po lotu i batine i vidite tipa mrtvog pokraj prozora ono staklo mu se zabilo u vrat i iskrvario je?

sakrio bi mul nes nekak i kupio novo staklo, ljudi ce se pitat di je i dok ga traze na interpolu ja kremirz0ram tijelo, ako se pocne pricat nes o meni odo u njemacku. :D

Nodakim
02-01-2008, 23:14
a šta ako nisi monk ili necro?

cropir
02-01-2008, 23:17
um, šibneš leš u šumu, polijes ga kerozinom i hitis sibicu, nije to bas nuklearna fizika...

Fenrir
02-01-2008, 23:18
Kuiš u poljoapoteci sumporne kiseline, naliješ punu kadu, baciš leš unutra, za par minuta poustiš vodu. Čisto ko suza, tehniku hvale vrhunski ubojice.

cropir
02-01-2008, 23:20
meh, tete u apotekama uvijek jebu u mozak sta ce ti to sta oces...

Fenrir
02-01-2008, 23:22
Treba se pripremit za razne what if slučajeve, i radi toga treba postaviti bar jednog člana rodbine u apoteku i u poljoapoteku, da si olakšate nabavu supstanci korisnih za npr. rješavanje mrtvaca. Treba mislit na budućnost.

B4j4
02-01-2008, 23:23
nista.... :| maloljetan sam, nesretan slucaj.. popusite mi kurc0r.. sta ? stavice me mozda u popravni na par mjeseci i nist vise... a ovako zaaskivanjem bi samo pogorsao stvar

Arbiter of Change
02-01-2008, 23:28
Lik je mrtav ovako i onako, a meni je dobro ako me nitko nije vidio kako sam mu razbio prozor. Pitanje je bi li ušao po loptu i tek ondaSriskirao da me vide kako ulazim na mjesto zločina ili riskirao da uzmu otiske sa lopte i otišao smireno put kuće (na kraju krajeva, ja pojma nemam šta se dogodilo, zar ne?). Ako je to u mom kvartu onda bih vjerojatno ušao po loptu i anonimno pozvao policiju, a ako je u vukojebini nekoj onda ništa - koje sam sreće prošlo bi nekoliko dana dok bi ljudi shvatili da je čovjek umro i sumnjam da bi baš povezali lopta -> prozor -> agresivno staklo -> mrtav dood (mislim, ipak pričamo o našoj policiji).

Previše slojevito pitanje koje ovisi o gomili faktora tako da ne mogu dati jasan odgovor. :D

Samael
02-01-2008, 23:28
sta biste napravili da slucajno nekoga ubiti,na primjer igrate fudbal i slucajno iz sve snage opalite loptu loptu u prozor i razbite ga otidete gore po lotu i batine i vidite tipa mrtvog pokraj prozora ono staklo mu se zabilo u vrat i iskrvario je?

Jedini donekle normalan prijedlog je castanje resurrectiona...WTF?! Jeste vi normalni???

Ma koji luđak bi išao kremirati tijelo ili ga se riješiti? :rotfl:
Pa reci policiji da ste igrali nogomet i da si napucao loptu i ubila je lika, što nesretan slučaj...ono hej, polovica vas bi čak radi toga i završila u zatvoru jer ste napravili glupost. Što mislite da je život igra, pa baciti spell Sumporne kiseline na tijelo i ona dila 100+ damage i tako riješite slučaj???

Ili ga sakrijete u zid, nadajući se da ćete naići na glitch pa će tijelo upasti u teksturu i zaglaviti... :pray:

Ja bi priznao kako je lik poginuo i tu je kraj.

cropir
02-01-2008, 23:32
dobro to sam se zezao, nebi ja imao mentalne snage da smireno odvucem les i zapalim ga wtf omg oh noes?

uzeo bi loptu kad imam kapuljacu na glavi (vlasi) i otisao. to bi cinio sa vrecama nekih prek stopala (otisci šuza).

al nasa murja nije csi, mogao bi izdrkat tamo i mislili bi da je lik neki emo i zarezao se staklom sam kad mu je netko razbio prozor :roll:

B4j4
02-01-2008, 23:37
dobro to sam se zezao, nebi ja imao mentalne snage da smireno odvucem les i zapalim ga wtf omg oh noes?

uzeo bi loptu kad imam kapuljacu na glavi (vlasi) i otisao. to bi cinio sa vrecama nekih prek stopala (otisci šuza).

al nasa murja nije csi, mogao bi izdrkat tamo i mislili bi da je lik neki emo i zarezao se staklom sam kad mu je netko razbio prozor :roll:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: omg XDD jesi e...
ajd nova situacija...
nakon godinu dana emo faze jer te cura ostavila naso si novu.. ti volis nju, ona tebe sve super... upozno si ju sa starcima bla bla... i tak dolazis doma jedan dan i vidis svojeg staru i svoju curu kak se seve ( :rotfl: ).. sta ces napraviti ?

McPingvin_v2.0
03-01-2008, 00:22
Kuiš u poljoapoteci sumporne kiseline, naliješ punu kadu, baciš leš unutra, za par minuta poustiš vodu. Čisto ko suza, tehniku hvale vrhunski ubojice.
Kako ćeš se riješit kostiju?

Nodakim
03-01-2008, 00:22
isto kao i onaj tip koji sje seksualno zlostavljo onu Američku košarkašicu koja je black...

cropir
03-01-2008, 00:26
Kuiš u poljoapoteci sumporne kiseline, naliješ punu kadu, baciš leš unutra, za par minuta poustiš vodu. Čisto ko suza, tehniku hvale vrhunski ubojice.
Kako ćeš se riješit kostiju?

pola zakopaš okolo (ne na istom mjestu, razbacaš ih) pola šibneš u jezero neko il rijeku.

B4j4
03-01-2008, 00:27
Kuiš u poljoapoteci sumporne kiseline, naliješ punu kadu, baciš leš unutra, za par minuta poustiš vodu. Čisto ko suza, tehniku hvale vrhunski ubojice.
Kako ćeš se riješit kostiju?

pola zakopaš okolo (ne na istom mjestu, razbacaš ih) pola šibneš u jezero neko il rijeku.
ne nego ih das svinjama da pojedu...

Fenrir
03-01-2008, 00:38
Kuiš u poljoapoteci sumporne kiseline, naliješ punu kadu, baciš leš unutra, za par minuta poustiš vodu. Čisto ko suza, tehniku hvale vrhunski ubojice.
Kako ćeš se riješit kostiju?
Kosti + sumporna kiselina = vodica za ispiranje zuba
H2SO4 ide kroz svašta, pa i kroz kosti, vidio sam kak ih topi, i to veće od ljudskih, tak da , to nije problem.

cropir
03-01-2008, 02:19
i ponavljam, nije nasa murja csi. sta oni imaju ako nađu hrpu kostiju negdje? :|

InfernoCRO
03-01-2008, 02:31
dokaz da je netko dobro jeo? :kill:

RayDX
03-01-2008, 02:37
i ponavljam, nije nasa murja csi. sta oni imaju ako nađu hrpu kostiju negdje? :|

Evo što bi napravili (http://youtube.com/watch?v=TpoVHaWZH1M)

InfernoCRO
03-01-2008, 02:48
:D dobra ;) prvi put ovo gledam

Kablam
03-01-2008, 08:36
sta biste napravili da slucajno nekoga ubiti,na primjer igrate fudbal i slucajno iz sve snage opalite loptu loptu u prozor i razbite ga otidete gore po lotu i batine i vidite tipa mrtvog pokraj prozora ono staklo mu se zabilo u vrat i iskrvario je?

*sarcasm*Pravi biser hrvatske gramatike*sarcasm*

TvRc
03-01-2008, 13:42
ajd nova situacija...
nakon godinu dana emo faze jer te cura ostavila naso si novu.. ti volis nju, ona tebe sve super... upozno si ju sa starcima bla bla... i tak dolazis doma jedan dan i vidis svojeg staru i svoju curu kak se seve ( :rotfl: ).. sta ces napraviti ?
lol, reko bi starom da mi da 1000000 eura i da neću reć staroj a curu bi p*****o i reko bi joj da mi ga popuši, i onda bi uzo lovu od starog i preselio se, nabavio novi komp i novu curu naravno, hehehe

TvRc
03-01-2008, 13:43
sta biste napravili da slucajno nekoga ubiti,na primjer igrate fudbal i slucajno iz sve snage opalite loptu loptu u prozor i razbite ga otidete gore po lotu i batine i vidite tipa mrtvog pokraj prozora ono staklo mu se zabilo u vrat i iskrvario je?
lol, nebi niš napravio, nazvo bi policiju, reko da sam ga slučajno ubio. lol
al ak sam igro nogomet onda sam igro s više ljudi, oni su alibi, s njima znaju da sam slučajno... pa, niš od zatvora... bar se nadam.... hehhe


p.s. oprostite na double postu, nisam znao da sam postao onog prije

Lord AngelRI
03-01-2008, 21:12
sta biste napravili da slucajno nekoga ubiti,na primjer igrate fudbal i slucajno iz sve snage opalite loptu loptu u prozor i razbite ga otidete gore po lotu i batine i vidite tipa mrtvog pokraj prozora ono staklo mu se zabilo u vrat i iskrvario je?

a nemam blage uzeo bi lopticu i pobjego no ako ima svjedoka onda bi zvao policiju...

cropir
03-01-2008, 21:50
zomg, na istrazi sad bilo, frajer spali tijelo, pa nije dovoljno izgorio, pa ga raskomada i zakopa, kasnije skuzi da je lose zakopao, onda otkopa i hiti u bunar, onda to smrdi, izvadi van i zakopa opet :pray: :pray: :pray:

Grimm-Reaper
04-01-2008, 00:08
Kažeš muriji: Bio je visok, onako plavokos sa sunčanim cvikama, srednjeg rasta, malo širi u struku, kovrčave smeđe kose i plavih očiju.

Pa nek oni traže...

Grimm-Reaper
04-01-2008, 00:19
NOVO WHAT IF PITANJE

Probudite se goli usred trga bana Joleta (goli kao od majke rođeni, da se razumijemo). Subota je, špica, rulje više od golubova. Vaš potez je?

Aerial
04-01-2008, 00:20
Odem u pekaru po pirošku od višnje... :)

cropir
04-01-2008, 00:21
odem u gajevu i sljedim dobre picke sa mašinom u ruci :|

Aerial
04-01-2008, 00:21
odem u gajevu i sljedim dobre picke sa mašinom u ruci :|

:rotfl:

(boom cumshot?)

B4j4
04-01-2008, 00:22
sjedam na sablju i analno se zadovoljavam

THUNDER_DINIX
04-01-2008, 00:22
moj potez je... bjez od murje da te ne prebiju

Grimm-Reaper
04-01-2008, 00:24
Ja biram manduševac. Hladna voda, da "smiri" tenzije (ili bolje reći tenziju)...

Aerial
04-01-2008, 00:25
Još kad shvatiš da si imao mokre snove... :|