PDA

Pogledaj cijelu verziju : What if...



Stranica : 1 [2] 3 4

Lord Jambrek
06-12-2007, 20:48
je dobro je ak imas ducan s oružjem, mi tu nemamo... ja bi išo u lovački dom po dvocijevku :)

Ja bi do susjeda po dvocjevku i sačmaricu, možda i gun ima, probio bi se do frenda čiji stari radi u vojsci i tamo bi se napunio oružjem, sjeo bi u auto i pravac pri-pi-zdi-na

Danas bio kod frenda, lik mi pokazao dedinu dvocjevnu sačmaricu :pray: koje bolesno naoružanje :pray:

ToNy :)
06-12-2007, 20:50
Novo pitanje:

Što bi učinili da dođe do Zombie Outbreaka?

zatuko mamu dok je još ovaka da ju ne moram ko zombija
e a kasnije onda okupio ekipu i okupirali bi neki konzum :rotfl:

Kablam
06-12-2007, 21:03
Novo pitanje:

Što bi učinili da dođe do Zombie Outbreaka?

zatuko mamu dok je još ovaka da ju ne moram ko zombija
e a kasnije onda okupio ekipu i okupirali bi neki konzum :rotfl:

rofl daš im konzumove čevape i svi če Zombiji crknut

cropir
06-12-2007, 21:06
da mozete imat neogranicen izvor neke male stvari, koja bi bila?

(zene nisu stvari)

ja bi rondo C, helf il tic tac bombone, tak su mi :pray:

Gravestone_bluz
06-12-2007, 21:07
gradovi bi se podjelili na safe zoneu kojima bi ljudi normalno zivjeli, a sta bi ja napravio, cjezo u planine :D , i dajte neke malo hepi teme ne samo zombije , umiranje itd?

Kablam
06-12-2007, 21:11
Na rodteljskom si, WC je jako daleko a tebi se jako kenja, šta češ ućinit?

cropir
06-12-2007, 21:12
a ffs, teret cu u gace ostavit :roll:

Kablam
06-12-2007, 21:19
kvragu...zasrao mi je jako lijep niz pitanja...

Sorry, al tražili su nešto veselije, ne samo :kill: :twisted: :killyou:

MoNDi
07-12-2007, 01:20
Idem na WC.

Sto biste ucunili kada vam zvoni telefon a zove vas neocekivano cura/decko u koju/kojega ste zaljubljeni (vidite na displayu broj).Ali u istom vremenu vam zakipi mljeko,trese se akvarij s ribama i samo sto nije pao na pod i razbio se svaki tren,zvoni na netko na vratima?

Babitz
07-12-2007, 01:23
otišao bih na wc

Dyslexia
07-12-2007, 01:30
Idem na WC.

Sto biste ucunili kada vam zvoni telefon a zove vas neocekivano cura/decko u koju/kojega ste zaljubljeni (vidite na displayu broj).Ali u istom vremenu vam zakipi mljeko,trese se akvarij s ribama i samo sto nije pao na pod i razbio se svaki tren,zvoni na netko na vratima?


Ovako:Javio bi se na telefon, pustio da mljeko iskipi jer kad bude iskipilo ugasit ce plamen na stednjaku. Tako da vise nece grijat. Znaci posto bi to zanemario spasio bi akvarij tako sto bi ga samo gurnio na mjesto a ovoj osobi na telefonu bi rekao da cu ju nazvat za 2 min. Jer mi je postar na vratima. Znaci spustam slusalicu otvaram vrata i to je to. Za to sve treba 1 min.

shai_hulud
07-12-2007, 02:11
ne mogu odoljeti al.....kaj nemaju ljudi danas bežičnjake(ako je o zemljanoj liniji uopće i riječ). a s tim možeš i kosit travu i telefonirat, .... :D

McPingvin_v2.0
07-12-2007, 04:39
Sto biste ucunili kada vam zvoni telefon a zove vas neocekivano cura/decko u koju/kojega ste zaljubljeni (vidite na displayu broj).Ali u istom vremenu vam zakipi mljeko,trese se akvarij s ribama i samo sto nije pao na pod i razbio se svaki tren,zvoni na netko na vratima?
Zaderao se "ODJEBI!!!" i obavio telefonski razgovor do kraja.

Jebiga, neke se stvari moraju žrtvovati.

Kablam
07-12-2007, 07:28
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o

McPingvin_v2.0
07-12-2007, 10:02
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o
Nož bi se za tili čas našao pod njegovim vratom :)

Hidraulicar Kreso
07-12-2007, 10:18
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o


kresnuo bi ga da nebi znao dva dana šta mu se desilo, a onda bi ga još iscipelario na podu i uzeo nož sebi ako bi bio neki dobar

Plexihack
07-12-2007, 10:55
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o
Nož bi se za tili čas našao pod njegovim vratom :)

U mom slučaju u tili čas nož bi se našao U njegovom vratu :D

Samael
07-12-2007, 11:00
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o

Nekim načinom pokušao izvesti da mi nož više ne stoji na vratu, a onda se uputio na tučnjavu, ali bi se pobrinuo da ga imam izbijenog kad policija stigne.

No ako je lik jači od mene i iskusniji, prvo bi ga upitao zašto s takvim vještinama siluje ljude okolo, a onda bi se borio do smrti, ne dopustivši da me siluje živog...:cry:

_ZlayA_
07-12-2007, 11:03
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o

pa rijesio bih taj problem sa nozem vrlo lahko i onda bih uradio salto unazad dohvatio svoj hokejski stap i onda bih ja silovo njega....

Paran0a
07-12-2007, 11:18
Reko bi mu;
"Uzmi me Kenane"

_ZlayA_
07-12-2007, 11:25
Reko bi mu;
"Uzmi me Kenane"
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cropir
07-12-2007, 11:58
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o

uzivio bi se u rezi me :(

Vorban
07-12-2007, 12:31
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o
primio bih ga za ruku s kojim drži nož, prebacio bih ga preko sebe, savinuo ruku i stavio koljeno njemu na vrat, tada bih mu slomio lakat i dok on na podu vrišti od boli , bih mu skakao po glavi

Ivan_87
07-12-2007, 12:38
Novo Pitanje:
Priđe vam neki tip i kaže hej šta radiš, i onda vam stavi nož pod grlo i pokušava vas silovati, što ćete ućiniti?

Note: tip siluje muškarce i žene :o
primio bih ga za ruku s kojim drži nož, prebacio bih ga preko sebe, savinuo ruku i stavio koljeno njemu na vrat, tada bih mu slomio lakat i dok on na podu vrišti od boli , bih mu skakao po glavi

jednom je neke tip u rijeci prišo nekom dečku i počeo mu srat da vadi novac mobitel i sve što ima to je bilo na stanici u rijeci kad sam čeko bus za opatiju još sam imo totalni punk stil jaknu kožnu i friz i priđem tipu i kažem imaš ti problema??? reko je ne,pustio dečka i lagano odšeto heeh :roll:

Kablam
07-12-2007, 18:53
ne...odustajem...prvo bih ga zatukao, onda bih odlučio lockati ovo...mrzim random pitanja...

sry al odgovori su dobri.

BTW: Uzmi me Kenane :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cropir
07-12-2007, 19:55
da mozete bit clan jednog benda, koji bi bend bio (znaci da se mozete ubacit u bilokoji bend koji postoji ili je postojao)

Da_killah
07-12-2007, 19:57
zeppelini ili maideni, ili možda azra, ali zašto kvariti savršenstvo? :)

Simon the Dreamer
07-12-2007, 19:59
Bio bi u Gansima il Kissu il Pink Floydu zbog live doživljaja.

Dreadlock
07-12-2007, 19:59
da mozete bit clan jednog benda, koji bi bend bio (znaci da se mozete ubacit u bilokoji bend koji postoji ili je postojao)


prljavo kazaliste
jedan nepostojeci u planu bend :D

McPingvin_v2.0
07-12-2007, 20:01
da mozete bit clan jednog benda, koji bi bend bio (znaci da se mozete ubacit u bilokoji bend koji postoji ili je postojao)
RHCP, i to samo uz uvijet da mogu svirati kao Flea :)

Vorban
07-12-2007, 20:33
RHCP ili Hladno pivo, ne mogu se odlučit

Norther
07-12-2007, 21:05
hmm...to bi bili Blind Guardiani ili Maideni....neznam ^^

a od domacih...volio bi zasvirat Karabaju sa Zabranjenim Pusenjem :pray:

Kablam
07-12-2007, 21:09
LORDI :pray:

medusa
07-12-2007, 21:49
dropkick murphys. ili flogging molly.

Korpse
07-12-2007, 22:46
PANTERA!!!
ali bi prvo trebao oživjeti dimebaga...R.I.P.

Grim Fandango
08-12-2007, 11:55
Hmm... tough one... Ah jbga, vjerojatno Sum 41, ali onaj prijašnji sastav

Lord AngelRI
08-12-2007, 20:21
da mozete bit clan jednog benda, koji bi bend bio (znaci da se mozete ubacit u bilokoji bend koji postoji ili je postojao)

ABBA

Jerry
08-12-2007, 20:41
@cropir
Iron Maiden :pray:

Kablam
11-12-2007, 12:54
NEW QUESTION:
Što je bilo prvo: kokoš ili jaje?

KI KI
11-12-2007, 12:56
prvo su bile čestice pa onda kokoš

KI KI
11-12-2007, 13:03
What if:
što bi da nestane struje na planeti. da se nemre više proizvoditi i ta sranja

ja bih našo život i počel bi se pretvarati u Teslu, da izmislim neš srugo na šta če PC raditi

Arbiter of Change
11-12-2007, 13:11
već bi se našlo načina ponovno ju proizvoditi...ali bi problem bio kolaps koji bi to uzrokovalo...zamislite kaosa...cijeli svijet bez struje...prije 200 godina svakodnevna situacija danas bi uzrokovala epsko sranje
A baš. Lako ti za ove gluparije koje mi koristimo (buhuuu, šta neki balavac ne bi mogao biti na kompu 1 dan), nego to što bi elektrane (nuklearke, anyone?) i ostale opasnije stvari otkazale i eto ti vraga. :|

KI KI
11-12-2007, 13:13
da ali zamisli da se nemože jednostavno kao da nije izumljena. da se nas 3 milijuna idiota spasi s tim da pobjegnemo sa zemlj na mars i da neznamo napraviti generator
uglavnom neš tako. znam i ja da bi se našlo naćina pa makar bi iz trave uspijeli izvuč struju

KI KI
11-12-2007, 13:16
@AoC točno to...za nas bi to nekako i bezbolno prošlo...(neugodno ali bi se dalo podnijeti) ali zamisli da krepa hlađenje u nuklearki...i to ne u jednoj...u svima... :o
francuska više nebi postojala :rotfl: , a nebi ni pola amerike :rotfl:

Arbiter of Change
11-12-2007, 13:22
Meh, to da ne bi mogli proizvesti struju ako bi sad sve otišlo kvragu... to je po meni laž. Kao da se ne bi smislile/otkrile/usavršile neke alternativne fusije/fisije/šta već znam ovima što mi sad imamo. Trenutna situacija je jednostavno takva da giganti imaju monopol nad sistemom koji je profitabilan, jeftin (sa njihovog stajališta) i već toliko korišten, te smo toliko postali ovisno o njemu da nam se jednostavno ne daSraditi na novima, pa makar bili bolji, sistemima.

Uh, što sam danas kvazi-filozof. :D

cropir
11-12-2007, 14:24
da nestane struje skupio bi sve baterije i prodavao bi ih 100k $ komad :D

Fenrir
11-12-2007, 15:45
Meh, to da ne bi mogli proizvesti struju ako bi sad sve otišlo kvragu... to je po meni laž. Kao da se ne bi smislile/otkrile/usavršile neke alternativne fusije/fisije/šta već znam ovima što mi sad imamo. Trenutna situacija je jednostavno takva da giganti imaju monopol nad sistemom koji je profitabilan, jeftin (sa njihovog stajališta) i već toliko korišten, te smo toliko postali ovisno o njemu da nam se jednostavno ne daSraditi na novima, pa makar bili bolji, sistemima.

Uh, što sam danas kvazi-filozof. :D

Pda, pogotovo kaj se tiče motornih vozila. Korejanci su već bili napravili pogon na vodu, koji izdvaja vodik, koji gori, a ispušta čisti kisik. No, stvar je da je bilo puno takvih, funkcionalnih ideja, koje su daleko učinkovitije i skoro pa uopće nisu štetne za okoliš, ali je stvar da naftna industrija, koja je btw, valjda najjača na svijetu i više manje upravlja svime, ne daje mjesta za napredak, jer, baš njih boli k.urac za svjetski napredak dok imaju para, svi će reć, a zašto da baš ja propadnem, nek to napravi ovaj poslije mene, i tako stalno idemo u krug bez poboljšanja...

MoNDi
11-12-2007, 15:46
da nestane struje skupio bi sve baterije i prodavao bi ih 100k $ komad :D
lol
Ja bi to sa svijecama. :D

Lord AngelRI
11-12-2007, 21:21
da nestane struje upalio bi sviječu...

Kablam
11-12-2007, 21:38
Bacio bih se sa vrha Velebita.

MoNDi
11-12-2007, 23:21
da nestane struje upalio bi sviječu...
Koju bi prije kupio kod mene za 100 kuna po komadu. :D hehe... 8)
Ma sta cu jos studirati?Idem ja otvorit ducan za svijece!!!

Lord Jambrek
11-12-2007, 23:57
What if:
što bi da nestane struje na planeti. da se nemre više proizvoditi i ta sranja

ja bih našo život i počel bi se pretvarati u Teslu, da izmislim neš srugo na šta če PC raditi

Držao bi pušku staroj iznad glave da vozi bicikl spojen na veliki dinamo da mi napaja PC

@Mondi

Komm verkaufe Kerzen in meinem Dorf, hier ist ein Stromausfall die ganze Zeit :D

travar
11-12-2007, 23:59
Da nestane tv-a lipo bi uzeo krpu i glanjca komp sve dok ne dođe struje (ili bi u strica posudio agregat).

McPingvin_v2.0
12-12-2007, 00:21
Komm verkaufe Kerzen in meinem Dorf, hier ist ein Stromausfall die ganze Zeit :D
Dođi prodavati svijeće u moje selo, tu nikad nema struje? :D

Neven <R>
12-12-2007, 00:27
Pda, pogotovo kaj se tiče motornih vozila. Korejanci su već bili napravili pogon na vodu, koji izdvaja vodik, koji gori, a ispušta čisti kisik. No, stvar je da je bilo puno takvih, funkcionalnih ideja, koje su daleko učinkovitije i skoro pa uopće nisu štetne za okoliš, ali je stvar da naftna industrija, koja je btw, valjda najjača na svijetu i više manje upravlja svime, ne daje mjesta za napredak, jer, baš njih boli k.urac za svjetski napredak dok imaju para, svi će reć, a zašto da baš ja propadnem, nek to napravi ovaj poslije mene, i tako stalno idemo u krug bez poboljšanja...
Stvar je u tome da su te tehnologije vrlo skupe i da bi za njihovu implementaciju bile potrebne ogromne količine resursa. (tvornice, materijali, tvornice koje bi proizvodile vodik i još mali milijun stvari) A da ne govorim o tome kako i te tehnologije imaju itekako svojih mana, jer bi ispuštanje kisika u zraka dovelo do ekoloških posljedica u jednakoj ako ne i većoj mjeri nego CO2.

Recimo da se razina kisika poveća u atmosferi za samo 1%, to bi dovelo do ogromnih posljedica jer bi vatra puno lakše gorila i time bi bilo još više požara nego danas. Nisu stvari tako jednostavne kako se čine, npr. Shell svake godine uloži oko 700 mil. $ u istraživanje alternativnih izvora energije jer se pripremaju za budućnost, ali je stvar u tome da treba pronaći ono što je i ekonomski isplativo.

Lord Jambrek
12-12-2007, 00:36
[quote="Lord Jambrek":1imp1d34]Komm verkaufe Kerzen in meinem Dorf, hier ist ein Stromausfall die ganze Zeit :D
Dođi prodavati svijeće u moje selo, tu nikad nema struje? :D[/quote:1imp1d34]

Yup.

Pa gotovo nikad i nema, svako malo powercut.

McPingvin_v2.0
12-12-2007, 08:04
Pda, pogotovo kaj se tiče motornih vozila. Korejanci su već bili napravili pogon na vodu, koji izdvaja vodik, koji gori, a ispušta čisti kisik. No, stvar je da je bilo puno takvih, funkcionalnih ideja, koje su daleko učinkovitije i skoro pa uopće nisu štetne za okoliš, ali je stvar da naftna industrija, koja je btw, valjda najjača na svijetu i više manje upravlja svime, ne daje mjesta za napredak, jer, baš njih boli k.urac za svjetski napredak dok imaju para, svi će reć, a zašto da baš ja propadnem, nek to napravi ovaj poslije mene, i tako stalno idemo u krug bez poboljšanja...
Stvar je u tome da su te tehnologije vrlo skupe i da bi za njihovu implementaciju bile potrebne ogromne količine resursa. (tvornice, materijali, tvornice koje bi proizvodile vodik i još mali milijun stvari) A da ne govorim o tome kako i te tehnologije imaju itekako svojih mana, jer bi ispuštanje kisika u zraka dovelo do ekoloških posljedica u jednakoj ako ne i većoj mjeri nego CO2.

Recimo da se razina kisika poveća u atmosferi za samo 1%, to bi dovelo do ogromnih posljedica jer bi vatra puno lakše gorila i time bi bilo još više požara nego danas. Nisu stvari tako jednostavne kako se čine, npr. Shell svake godine uloži oko 700 mil. $ u istraživanje alternativnih izvora energije jer se pripremaju za budućnost, ali je stvar u tome da treba pronaći ono što je i ekonomski isplativo.
eda, ima jedna šemica.

voda se rastavlja na vodik i kisik.
vodik gori. ali ne ispušta se kisik van, nego gori uz pomoć tog kisika i ispušta se voda van ;)

kružni proces, praktički, kad se to sve sredi, imat ćemo perpetuum mobile aute.

KI KI
12-12-2007, 08:15
eda, ima jedna šemica.

voda se rastavlja na vodik i kisik.
vodik gori. ali ne ispušta se kisik van, nego gori uz pomoć tog kisika i ispušta se voda van ;)

kružni proces, praktički, kad se to sve sredi, imat ćemo perpetuum mobile aute.
voda če ti izlaziti van samo ako imaš spremnik na vodu spojen sa auspuhom

McPingvin_v2.0
12-12-2007, 09:10
voda če ti izlaziti van samo ako imaš spremnik na vodu spojen sa auspuhom
ARGHZ

Neven <R>
12-12-2007, 11:08
eda, ima jedna šemica.

voda se rastavlja na vodik i kisik.
vodik gori. ali ne ispušta se kisik van, nego gori uz pomoć tog kisika i ispušta se voda van ;)

kružni proces, praktički, kad se to sve sredi, imat ćemo perpetuum mobile aute.
Da da, o hladnoj fuziji govore već zadnjih 50-ak godina pa ništa.

cropir
12-12-2007, 14:20
oh noes, pametne priče.

what if: da možete ukloniti jedan problem svijeta (rat, glad, siromaštvo, ružnoča, wateva) koji bi to bio?

The Boz
12-12-2007, 14:25
Siromaštvo ubija glad i dobar dio rata. Ružnoća baš i nije neki problem svijeta, i sama činjenica da si ju naveo me zabrinjava.

cropir
12-12-2007, 14:30
ma ne, nije to problem. nego, bilo sta, mozete rec da ocete uklonit činjenicu da flasa fante ima plavi čep, bilo sta ;)

Lord Jambrek
12-12-2007, 14:33
Uklonio bi škode sa ceste, uklonio bi sve vlasti tako da ja mogu postati diktator svijeta. :D

Arbiter of Change
12-12-2007, 14:58
Ništa.

Promjene (posebno drastične kojima bi nekli pritekli ("Oooh! Neka nema ratova!" itd)) se ne događaju preko noći... bar ne bez drastičnih posljedica.

Lord Jambrek
12-12-2007, 15:02
Ukinuo bi religije, nacije, države, kontinente... za 100 godina ne bi se više ni znalo tko je tko i što, svi bi se pomiješali.

The Great Duck
12-12-2007, 18:31
Hmm...Ja bih za početak ukinuo sufiks-izam.

Grim Fandango
12-12-2007, 18:58
Ja bih uklonio visoke cijene s tržišta, FREE GAMES FOR EVERYONE!!!1

Burek_fr0m_SPACE
12-12-2007, 19:02
Ja bih uklonio visoke cijene s tržišta, FREE GAMES FOR EVERYONE!!!1
Free vile s bazenima za game developere!!1one

KI KI
12-12-2007, 19:38
ja bih uklonio zabranu rada na crno bezveze da vidim kaj bi se dogodio

MoNDi
12-12-2007, 19:46
[quote="McPingvin_v2.0":2yfmc997][quote="Lord Jambrek":2yfmc997]@ mondi Komm verkaufe Kerzen in meinem Dorf, hier ist ein Stromausfall die ganze Zeit :D
Dođi prodavati svijeće u moje selo, tu nikad nema struje? :D[/quote:2yfmc997]

Yup.

Pa gotovo nikad i nema, svako malo powercut.[/quote:2yfmc997]

Ja bih uklonila sve tvornice svijeca da budu moje. I onda postavila reklamu i ducan svijeca u Jambrekovom selu.
Ne, ja bi si izmislila masinu koja izvuce materijalizam iz bozica i prodavala ih za puno novaca.

Fenrir
12-12-2007, 19:46
Ukinuo bi religije, nacije, države, kontinente... za 100 godina ne bi se više ni znalo tko je tko i što, svi bi se pomiješali.
Brijem da bi kontinente bilo malo teže ukinut budući da su geografski definirani :) Osim ak ne misliš bombardirat dok ne izmjeniš reljef ^^
Eda, da su svi pomiješani, ne bi baš bilo zabavno, mislim, bilo bi poprilično monotono, da su svi iste boje, govore istim jezikom...

KI KI
12-12-2007, 19:47
on bi ih silom svoga uma spojio :rotfl:

Samael
12-12-2007, 19:48
Da mogu birati koji bi veliki problem izbrisao sa lica zemlje, definitivno siromaštvo...

MoNDi
12-12-2007, 19:50
oh noes, pametne priče.

what if: da možete ukloniti jedan problem svijeta (rat, glad, siromaštvo, ružnoča, wateva) koji bi to bio?
Uklonila bi egoizam covjecanstva i s time rijesila sve ostale probleme.

cropir
12-12-2007, 20:10
[quote="McPingvin_v2.0":2utbglkb][quote="Lord Jambrek":2utbglkb]@ mondi Komm verkaufe Kerzen in meinem Dorf, hier ist ein Stromausfall die ganze Zeit :D
Dođi prodavati svijeće u moje selo, tu nikad nema struje? :D

Yup.

Pa gotovo nikad i nema, svako malo powercut.[/quote:2utbglkb]

Ja bih uklonila sve tvornice svijeca da budu moje. I onda postavila reklamu i ducan svijeca u Jambrekovom selu.
Ne, ja bi si izmislila masinu koja izvuce materijalizam iz bozica i prodavala ih za puno novaca.[/quote:2utbglkb]

ti nesto volis pare a? ^^

Lord AngelRI
12-12-2007, 20:28
da nestane struje upalio bi sviječu...
Koju bi prije kupio kod mene za 100 kuna po komadu. :D hehe... 8)
Ma sta cu jos studirati?Idem ja otvorit ducan za svijece!!!

ma našo bi par kod kuće...



da mogu uklonit neki problem na svijetu uklonio bi: sebičnost i egoizam

Grim Fandango
12-12-2007, 20:47
MOgu ja jednu postaviti? Evo... What if... se probudite i shvatite da ste promijenili spol, odnosno izgled i sve, probudite se kao žensko a bili ste muško, no znate kaj mislim

KI KI
12-12-2007, 20:48
ja bih se lupao dok se ne probudim iz tog groznog sna

cropir
12-12-2007, 20:49
bilo pitanje.

da mozete odma napravit nastavak nekog filma, koji bi bio?

Babitz
12-12-2007, 20:49
probudim se još jednom

Lord AngelRI
12-12-2007, 20:50
MOgu ja jednu postaviti? Evo... What if... se probudite i shvatite da ste promijenili spol, odnosno izgled i sve, probudite se kao žensko a bili ste muško, no znate kaj mislim

ja mislim da je to bilo...

@KI KI nemoj tako...

KI KI
12-12-2007, 20:51
bilo bi za 3 god kada završe Hp 7 Deadly Hallows ja bi napravil 8-mi dio

fiLLix
12-12-2007, 22:08
oh noes, pametne priče.

what if: da možete ukloniti jedan problem svijeta (rat, glad, siromaštvo, ružnoča, wateva) koji bi to bio?
Uklonila bi egoizam covjecanstva i s time rijesila sve ostale probleme.
zašto lažeš

Sonic_Moronic
12-12-2007, 22:25
MOgu ja jednu postaviti? Evo... What if... se probudite i shvatite da ste promijenili spol, odnosno izgled i sve, probudite se kao žensko a bili ste muško, no znate kaj mislim

Prihvatim to... I was always curious about woman's pleasure... :)

cropir
12-12-2007, 22:44
bas bi kul bilo da uletis u hitnu i deres se "zena sam!!!!11" a gledaju te onak :o

Lord Jambrek
12-12-2007, 23:10
MOgu ja jednu postaviti? Evo... What if... se probudite i shvatite da ste promijenili spol, odnosno izgled i sve, probudite se kao žensko a bili ste muško, no znate kaj mislim


Davo bi svima.


@MoNDi

I da ukloniš egoizam opet bi ljudi našli nešto što bi napali. Ljudi će se međusobno boriti dok ne nađu protivnika druge vrste ili s drugog planeta.

Kablam
13-12-2007, 13:46
MOgu ja jednu postaviti? Evo... What if... se probudite i shvatite da ste promijenili spol, odnosno izgled i sve, probudite se kao žensko a bili ste muško, no znate kaj mislim

Kupijo bih TMP i izrešetao se.

Aerial
13-12-2007, 13:53
Ako postoje stvari zbog kojih bi volio biti žensko, onda su to:

1) čizme
2) kosa
3) dugi kaputi

Ne, nisam šminker(ica) u duši nego kvazi-cyber-punk-matrix-somethin' :)

Aerial
13-12-2007, 14:05
Kosu zbog veće mogućnosti ekstravagancije, ne zbog kose kao takve :) Imam ja kose, jelte...

cropir
13-12-2007, 14:09
ja bi htio malo bit žensko ako imam muški mozak, ovak bi me muski privlacili, fuj :yuck:

Grimm-Reaper
13-12-2007, 14:10
Uzeo bih kokice i colu, popeo se na najvišu zgradu u gradu i gledao šou...

Aerial
13-12-2007, 17:24
ja bi htio malo bit žensko ako imam muški mozak, ovak bi me muski privlacili, fuj :yuck:

Misliš, htio bi biti kurva? :)

cropir
13-12-2007, 19:39
ne, neg bi se dirao ispred ogledala.

B4j4
13-12-2007, 19:48
ja bi htio malo bit žensko ako imam muški mozak, ovak bi me muski privlacili, fuj :yuck:

uuuu.. nice 1.. uklucis vesmasinu, sjednes i uzivas.. nemoras ruku zamarat 8)

Lord AngelRI
13-12-2007, 22:26
evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???

Grim Fandango
13-12-2007, 22:28
Bilo već

Lord AngelRI
13-12-2007, 22:30
Bilo već

evo promjenjeno...

cropir
13-12-2007, 22:36
evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???

damn, tough one... mislim da bi pobjegao, mislim ako ona skuplja šljunak dole i ja ju dekapitiram retrovizorom, onda bi pobjegao, ako ju pokupim haubom i vidim da se mice pomogao bi joj.

Lord AngelRI
13-12-2007, 22:38
ma ja iskreno neznam...

McPingvin_v2.0
13-12-2007, 22:41
evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???
uključio brisače.

B4j4
13-12-2007, 22:56
[quote="Lord AngelRI":1vtbj4h3]evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???
uključio brisače.[/quote:1vtbj4h3]

:rotfl: :rotfl: :rotfl: ako je mrtva, maznul bi joj penziju :D

Lord Jambrek
14-12-2007, 00:48
Rekao bi babi da mi se makne s vjetrobrana jer ne vidim vozit.


Što biste napravili da saznate da imate neku žnj smrtnu bolest od koje se živi još max godinu dana?

Babitz
14-12-2007, 00:52
umro bih za godinu dana max

Aerial
14-12-2007, 12:02
umro bih za godinu dana max

:pray: true, true...

cropir
14-12-2007, 17:36
Rekao bi babi da mi se makne s vjetrobrana jer ne vidim vozit.


Što biste napravili da saznate da imate neku žnj smrtnu bolest od koje se živi još max godinu dana?

10 mjeseci zivio mocno, mjesec dana se molio i to, i ubio se.mislim ak je bolna smrt.

Grimm-Reaper
14-12-2007, 17:45
evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???

Vratio se u rikverc, da budem ziher...

Kablam
14-12-2007, 18:45
Rekao bi babi da mi se makne s vjetrobrana jer ne vidim vozit.


Što biste napravili da saznate da imate neku žnj smrtnu bolest od koje se živi još max godinu dana?

Dijagnoza:T-virus

Godinu dana pa Zombie

_ZlayA_
14-12-2007, 18:49
Što biste napravili da saznate da imate neku žnj smrtnu bolest od koje se živi još max godinu dana?

BRING ON THE DANISH CHICKS AND ROOT BEER!!!!!!! one year orgy vgg...

cropir
14-12-2007, 18:54
di si dansku našao :?

Matilda Mother
14-12-2007, 20:01
Rekao bi babi da mi se makne s vjetrobrana jer ne vidim vozit.


Što biste napravili da saznate da imate neku žnj smrtnu bolest od koje se živi još max godinu dana?

nastavila dalje normalno sa životom :|

cropir
14-12-2007, 20:28
pa par dana bi u bedu bila valjda :?

Kablam
14-12-2007, 20:51
New question:
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Lord AngelRI
14-12-2007, 20:57
[quote="Lord AngelRI":3vamhdjy]evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???

Vratio se u rikverc, da budem ziher...[/quote:3vamhdjy]

:rotfl: :rotfl:

@McPingvin_v2.0 uvijek originalan...

Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

potražio bi male zelene ili žute ili šta god... i onda bi popričo malo s njima...

Paran0a
14-12-2007, 21:05
Napravio tolke orgije dok im ne bi i zadnji stanovnik ne bi bio u njima..onda ih polio benzinom..i zapalio ih i plesao gol..u ritmu muzike

Kablam
14-12-2007, 21:05
[quote="Grimm-Reaper":dkx0dxwc][quote="Lord AngelRI":dkx0dxwc]evo da ja postavim jedno pitanje:

šta biste učini da pregazite s autom neku bakicu???

Vratio se u rikverc, da budem ziher...[/quote:dkx0dxwc]

:rotfl: :rotfl:

@McPingvin_v2.0 uvijek originalan...

Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

potražio bi male zelene ili žute ili šta god... i onda bi popričo malo s njima...[/quote:dkx0dxwc]

Note:Zavezani ste za stol.

Paran0a
14-12-2007, 21:06
a ono kaj bi mogao napraviti?:S

Lord AngelRI
14-12-2007, 21:07
@Kablam zavezan pa ništa čekao male crvene...

Kablam
14-12-2007, 21:07
Napravio tolke orgije dok im ne bi i zadnji stanovnik ne bi bio u njima..onda ih polio benzinom..i zapalio ih i plesao gol..u ritmu muzike

SLJEP SAM :o :o

Kablam
14-12-2007, 21:08
ovisi s koje strane mi se ta pilurina pribliźava...

Prednje

SnowFlake
14-12-2007, 21:09
da li smo goli?

Paran0a
14-12-2007, 21:09
ka od majke rodjeni..

Lord AngelRI
14-12-2007, 21:09
New question:
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

čitaj pitanje SnowFlake

Paran0a
14-12-2007, 21:13
kolke su sanse da je flak pokraj mene?

Kablam
14-12-2007, 21:13
ovisi s koje strane mi se ta pilurina pribliźava...

Prednje
śirok pojam...pod kojim kutem dolazi?

Pimpek :evil:

Šanse za flak su nula.

Lord AngelRI
14-12-2007, 21:13
ovisi s koje strane mi se ta pilurina pribliźava...

Prednje
śirok pojam...pod kojim kutem dolazi?

joj ne kompliciraj... samo odgovori na pitanje...

Kablam
14-12-2007, 21:18
ovisi s koje strane mi se ta pilurina pribliźava...

Prednje
śirok pojam...pod kojim kutem dolazi?

joj ne kompliciraj... samo odgovori na pitanje...
kompliciranje mi je hobi...želim znati sve parametre prije nego li odgovorim jer možem odgovoriti tek kad znam točno kako izgleda to što me čeka...

Look at the last page :-x :-x :-x

MoNDi
14-12-2007, 21:56
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Potrazila bih vozaca ili nekog iz tog j*** broda i rekla da hocu za souvenir kada me vrate na zemlju majcu di pise: "Kidnapirali su me izvanzemaljci a sve sto sam dobila je ova glupa majca."

Tuco [o]_[O]
14-12-2007, 21:58
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Potrazila bih vozaca ili nekog iz tog j*** broda i rekla da hocu za souvenir kada me vrate na zemlju majcu di pise: "Kidnapirali su me izvanzemaljci a sve sto sam dobila je ova glupa majca."
lol, dobra :rotfl:

Grimm-Reaper
14-12-2007, 22:12
New question:
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Počeo bih pjevat, pa da vidim koliko im pri max warpu treba da me odbace natrag na zemlju.

Grim Fandango
14-12-2007, 22:21
Popišao bi se po pili i nadao da zarđa

reiki_
14-12-2007, 22:29
Popišao bi se po pili i nadao da zarđa

tako da ne umreš odmah nego u mukama od tetanusa i polurastrganog tijela ?

Babitz
14-12-2007, 22:30
možda je cijepljen protiv tetanusa

Grimm-Reaper
15-12-2007, 00:01
Čisto sumnjam da mali zeleni plosnatofaci ne koriste laserski duck unitra za dezinficiranje svojih alatki prilikom piljenja golog čovjeka...

Kablam
15-12-2007, 10:21
Što biste ućinili dase nađete u situaciji na kraju ovog filma:

http://www.machinima.com/film/view&id=4549

Lord Jambrek
15-12-2007, 10:24
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Potrazila bih vozaca ili nekog iz tog j*** broda i rekla da hocu za souvenir kada me vrate na zemlju majcu di pise: "Kidnapirali su me izvanzemaljci a sve sto sam dobila je ova glupa majca."

A sonda u šupku? To uvijek ide u paketu


Kad bi se već našao na stolu znajući da će čeprkat po meni zašto onda ne bi bio prostituka?

Naplatio bi im 1000$ po satu da mi čeprkaju po šupku i ostalom

Sonic_Moronic
15-12-2007, 10:36
[quote="Lord AngelRI":353sgzhj]Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Potrazila bih vozaca ili nekog iz tog j*** broda i rekla da hocu za souvenir kada me vrate na zemlju majcu di pise: "Kidnapirali su me izvanzemaljci a sve sto sam dobila je ova glupa majca."

A sonda u šupku? To uvijek ide u paketu


Kad bi se već našao na stolu znajući da će čeprkat po meni zašto onda ne bi bio prostituka?

Naplatio bi im 1000$ po satu da mi čeprkaju po šupku i ostalom[/quote:353sgzhj]

:))))))

Dobra ideja. :rotfl:

Kablam
15-12-2007, 11:33
[quote=MoNDi][quote="Lord AngelRI":17gprfqd]Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Potrazila bih vozaca ili nekog iz tog j*** broda i rekla da hocu za souvenir kada me vrate na zemlju majcu di pise: "Kidnapirali su me izvanzemaljci a sve sto sam dobila je ova glupa majca."

A sonda u šupku? To uvijek ide u paketu


Kad bi se već našao na stolu znajući da će čeprkat po meni zašto onda ne bi bio prostituka?

Naplatio bi im 1000$ po satu da mi čeprkaju po šupku i ostalom[/quote:17gprfqd]

:))))))

Dobra ideja. :rotfl:[/quote:17gprfqd]

Bruce Bigolow, Svemirski Žigolo :D

Lord AngelRI
15-12-2007, 21:16
Odjednom se probudite potpuno goli na jednom stolu u jednom svemirskom brodu i pilurina ide prema, što ućiniti?

Potrazila bih vozaca ili nekog iz tog j*** broda i rekla da hocu za souvenir kada me vrate na zemlju majcu di pise: "Kidnapirali su me izvanzemaljci a sve sto sam dobila je ova glupa majca."

:rotfl: genijalno...

TeraBajt
15-12-2007, 23:19
Što biste ućinili dase nađete u situaciji na kraju ovog filma:

http://www.machinima.com/film/view&id=4549

Pozvo bi hellboya i njegov čejnsov, pa da vidimo ko komu hebe kevu :D :twisted:

Kablam
16-12-2007, 11:11
Što biste ućinili dase nađete u situaciji na kraju ovog filma:

http://www.machinima.com/film/view&id=4549

Pozvo bi hellboya i njegov čejnsov, pa da vidimo ko komu hebe kevu :D :twisted:

Zar nisi obračao pozornost? Raznjeli bi ga prije nego što bi reko Anarchy Onilne!

cropir
16-12-2007, 13:17
al ima neku ahilovu petu, right? sve ima ahilovu petu...

Babitz
16-12-2007, 13:23
fore sa motorkama i čakom su lejm

.

Kablam
16-12-2007, 16:05
khm...zar opet ta priča...moj čejnsou je robotical exoskeleton covered with artificially grown human skin genetically improved with some nasty alien shit...It's three times larger than Death Star 2...It's indestructible...

A da malo pogledaš Taj film?

TeraBajt
17-12-2007, 15:27
khm...zar opet ta priča...moj čejnsou je robotical exoskeleton covered with artificially grown human skin genetically improved with some nasty alien shit...It's three times larger than Death Star 2...It's indestructible...

A da malo pogledaš Taj film?

Ke to neki sveti film, kad vidim da je velikim slovima?


khm...zar opet ta priča...moj čejnsou je robotical exoskeleton covered with artificially grown human skin genetically improved with some nasty alien shit...It's three times larger than Death Star 2...It's indestructible...

da to ti je čejnsou sa robotičnim nečim, pokriven umjetnim alienskim gnojivom :P nema šanse da ga zahebu...

cropir
17-12-2007, 19:31
da mozete napravit komcerat jednog benda odma, koji bi to bio?


ja bi pink floyde :pray: :pray: :pray:

Jerry
17-12-2007, 19:49
Đubrivo

Sonic_Moronic
17-12-2007, 19:52
Hm, tough choice... Riblja čorba.

cropir
17-12-2007, 19:55
for the record, pitanje nije koji vam je najdrazi bend nego koga biste najrađe uživo vidili ;)

KI KI
17-12-2007, 20:05
S.O.A.D. FTW!
onda Lq iliti linkin park
onda bi iz fore Tokio Hotel :rotfl: i prva pjesma schrei!

cropir
17-12-2007, 20:07
onda bi iz fore Tokio Hotel :rotfl: i prva pjesma schrei!

ovo ti je ko da sa torcidinim šalom ides okolo po dubravi.

KI KI
17-12-2007, 20:16
onda bi iz fore Tokio Hotel :rotfl: i prva pjesma schrei!

ovo ti je ko da sa torcidinim šalom ides okolo po dubravi.
pa znam i ja sam išo sa Hajdukovim Šalom i majcom i hlačama po sred maksimira sa bratičem :P
gledali smo slonove :rotfl:

Kablam
18-12-2007, 07:51
khm...zar opet ta priča...moj čejnsou je robotical exoskeleton covered with artificially grown human skin genetically improved with some nasty alien shit...It's three times larger than Death Star 2...It's indestructible...

A da malo pogledaš Taj film?

Ke to neki sveti film, kad vidim da je velikim slovima?


khm...zar opet ta priča...moj čejnsou je robotical exoskeleton covered with artificially grown human skin genetically improved with some nasty alien shit...It's three times larger than Death Star 2...It's indestructible...

da to ti je čejnsou sa robotičnim nečim, pokriven umjetnim alienskim gnojivom :P nema šanse da ga zahebu...

Oni samo nategnu mišiće u taj određeni predmet i taj predmet explodira

Vorban
18-12-2007, 09:49
Definitivno RHCP

Lord AngelRI
18-12-2007, 19:29
Nightwish definitivno...

Kablam
18-12-2007, 21:01
Brisanje

Kablam
19-12-2007, 09:13
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?

Arbiter of Change
19-12-2007, 09:38
Uzimajući u obzir ne tako svijetlu budućnost tog odreda mislim da bi se potrudio nabaviti pilulu cijanida... onako, za svaki slučaj.

B4j4
19-12-2007, 09:48
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?
onu pusku/vanzemaljcovu ruku iz unreal 2 koja pravi crne rupe :D

Kablam
19-12-2007, 10:16
Sagradio bi onaj Killa Kan iz Dawn of wara pa onda :twisted: :twisted: :twisted:, a ako to zakaže imam Nano muscle Suit da pobjegnem iz bitke.

cropir
19-12-2007, 10:29
meh, nevolim te svemirske igre, sagradio bi vault PCP i sakrivali bi se tamo, yay.

cropir
19-12-2007, 11:23
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?
gamerski odred u borbi protiv vanzemaljcova? i taj gamerski odred bi radio što? gađao jadne male zelene gamepadovima?

gledao sam u jednoj emisiji kako je jedan recezent sta ima iskustva sa simulacijama isao 1. put letit helićem sa obukom od nekih 15 min i nije se srušio... malo je išao lijevo desno al prezivio je. lik je iz PC gamer casopisa.

RayDX
19-12-2007, 11:48
gle...ako je igrao neku od jačih simulacija onda ništa čudno...ali ako je netko igrao ut, cod, vatever i daš mu pušku i kažeš mu da mora ubiti bilo što, misliš da će biti sposoban to samo tako učiniti?

Tu je puno više nego iskustvo ubijanja drugih igrača iz čistog užitka na mreži. Vama da daju MOAC iz Crysisa te da vas stave ispred aliena kojemu vire dvije plave neonke iz onoga di je prije bio nos.... Eh, to je već druga stvar. 99% od vas bi se usralo ko grlice. U taj 1% spadamo ja, helboj, žak i čak zbog dugogodišnje obrane zemlje od borgovskih napada... Whoops... *vadi_neuralizator_i stavlja_cvike_ 8) * *blic*

Ja vjerujem da kada bi me posjeli iza upravljača Boeinga 777, bez većih poteškoća bih ga prizemljio živ i zdrav. Odlične simulacije, zlata vrijede, dokle god ne stavljate simulaciju na easy ^^ Ali ipak, ima taj psiho-element ehhehe.

cropir
19-12-2007, 12:04
gle...ako je igrao neku od jačih simulacija onda ništa čudno...ali ako je netko igrao ut, cod, vatever i daš mu pušku i kažeš mu da mora ubiti bilo što, misliš da će biti sposoban to samo tako učiniti?

pa da, znam da nije isto to...zasto nikad ne bude prica da mi nađemo neke slabe aliene koji su manje razvijeni i pwnamo ih, to oću :(

cropir
19-12-2007, 12:13
ja bi trgovao s njima, mi njima ploče od pink floyda a oni nama nacrte i fensi goriva.

Babitz
19-12-2007, 12:51
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?


gamerski odred za borbu protiv vanzemaljaca :pray:

TeraBajt
19-12-2007, 14:12
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?

Malo glupo pitanje, ali odgovaram...


Now you're thinking with portalsS:wink:

McPingvin_v2.0
19-12-2007, 16:46
Ja vjerujem da kada bi me posjeli iza upravljača Boeinga 777, bez većih poteškoća bih ga prizemljio živ i zdrav. Odlične simulacije, zlata vrijede, dokle god ne stavljate simulaciju na easy ^^ Ali ipak, ima taj psiho-element ehhehe.
Ja vjerujem da kad bi me proglasili generalom, bez velikih poteškoća bih dobio bitku. Odlični RTS-ovi, zlata vrijede, dokle god ne igrate na easy^^ Ali ipak, ima taj psiho-element ehhehe.

Grimm-Reaper
19-12-2007, 17:19
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?S :rotfl:


Uzimajući u obzir ne tako svijetlu budućnost tog odreda mislim da bi se potrudio nabaviti pilulu cijanida... onako, za svaki slučaj.S- Čovjek je sve rekao.

TeraBajt
19-12-2007, 17:42
Wiking vam kuca na vrata. Vi ga puštate unutra. On kaže da vam daje adminske ovlasti ako nađete Škodine pilule ili ga primirite nekom metodom... Nema pilula... koju metodu izabirete?

nhf Škoda :)

McPingvin_v2.0
19-12-2007, 17:46
Wiking vam kuca na vrata. Vi ga puštate unutra. On kaže da vam daje adminske ovlastiSako nađete Škodine pilule ili ga primirite nekom metodom... Nema pilula... koju metodu izabirete?

nhf Škoda :)
syntax error.

TeraBajt
19-12-2007, 17:55
Wiking vam kuca na vrata. Vi ga puštate unutra. On kaže da vam daje adminske ovlastiSako nađete Škodine pilule ili ga primirite nekom metodom... Nema pilula... koju metodu izabirete?

nhf Škoda :)
syntax error.

omg :rotfl: da se ubiješ... :rotfl: :pray:

Ignore

Kablam
19-12-2007, 19:42
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?
gamerski odred u borbi protiv vanzemaljcova? i taj gamerski odred bi radio što? gađao jadne male zelene gamepadovima?

UN misli da bi gameri zbog svoje agresivnosti napravili veliku razliku u ratu.

Kablam
19-12-2007, 19:49
hm...paravojna postrojba gamera koja nikad u životu (čast iznimkama) nije držala oružje...znaš li kako obični lovački karabin ima jak trzaj? nezgodno držanje i puca ti ključna kost...rame ti bude jedna velika modrica...a ti bi nosao neke next gen nepostojeće pljuce koje ispaljuju zrake svih boja poznatih čovjeku...vgg...već vidim tebe kao predvodnika tog elitnog odreda...odoste vi u vanzemaljsko sondiranje vaših čmarova...

Zakaj ja vođa? Ja sakam i kao vođa u anarchy onlineu.(and under suck i mean no leadership-skills suck)

cropir
19-12-2007, 19:49
gameri mogu bit jedino gerila, pokusat stavit eksploziv na tračnicu i to... doduse raznjeli bi sebe onda, ali to bi bilo nemoguce smijesno neprijatelju i povukli bi se.

Lord AngelRI
19-12-2007, 20:21
New kveščn:
Inzvanzemaljci napadaju zemlju i UN odluči osnovati posebni gamerski odred i vi se odlučite pridružiti, Što biste ponjieli u rat kao oružje?

hm teško pa cd-e pa bi ih gađo time koda igram frizbi...

RayDX
19-12-2007, 21:15
Ja vjerujem da kada bi me posjeli iza upravljača Boeinga 777, bez većih poteškoća bih ga prizemljio živ i zdrav. Odlične simulacije, zlata vrijede, dokle god ne stavljate simulaciju na easy ^^ Ali ipak, ima taj psiho-element ehhehe.
Ja vjerujem da kad bi me proglasili generalom, bez velikih poteškoća bih dobio bitku. Odlični RTS-ovi, zlata vrijede, dokle god ne igrate na easy^^ Ali ipak, ima taj psiho-element ehhehe.

Sad ga sereš. Hehe. Sa svim dužnim poštovanjem neka arkadna letalica i RTS ne možeš usporediti sa simulacijom. Simulacija leta avionom je 90% točna i realna. Turbulencije, kontrole, pravila pri slijetanju, prelazak maksimalne preporučene brzine, ATC, vremenski uvjeti. Pilotiranje uopće nije komplicirano ako te to imalo zanima ili si to malo proučavao. Naravno ne kažem da ti ne treba neka ogromna škola da bi bio sposoban letjeti profesionalno ali smatram da bih nakon više od 200 sati letova u simulatoru bio sposoban prizemljiti avion. Boeing 777 osobito, jer mi je omiljeni avion, ako ne poznajem 99% kokpita, poseri mi se na čelo. A kada se sagleda sa malo višeg nivoa, tu ni nema previše mudrovanja, 98% vremena te ATC navodi, uglavnom ideš na IFR (instrument flight rules) pa ti kontroler određenog airspacea daje upute o HDGu i visini, pred kraj se poravnaš sa pistom, potvrdiš vizualni kontakt sa određenim aerodromom, zatražiš dozvolu za slijetanje, otprilike oko 3 km prije slijetanja počneš postupno degradirati brzinu dok ju ne prilagodiš određenom tipu aviona kojim letiš te spuštaš zakrilca do 20 stupnjeva. Na zadnjih 800 metara spuštaš stajni trap te guraš zakrilca do 40 stupnjeva (referenciram na Boeing naravno, manji tipovi zrakoplova imaju npr. samo tri stanja zakrilaca jasno naznačenih). Na kraju dolazi i kontakt sa pistom, preporučeno je držati nos podignut 8 stupnjeva od horizontale te postupno gurati kočnicu (ovisno o tipu, i onu na stajnom trapu i airbrake). Pri zaustavljanju tražiš dozvolu od tornja za rulanje do određenog parkinga. To bi bilo jako ukratko. A to je 95% ista priča koja se dešava i na zrakoplovu. A kod ratovanja, sumnjam da dobivaš pointove za reinforcements. Je l' tako? :roll:

McPingvin_v2.0
19-12-2007, 21:21
Sad ga sereš. Hehe. Sa svim dužnim poštovanjem neka arkadna letalica i RTS ne možeš usporediti sa simulacijom. Simulacija leta avionom je 90% točna i realna. Turbulencije, kontrole, pravila pri slijetanju, prelazak maksimalne preporučene brzine, ATC, vremenski uvjeti. Pilotiranje uopće nije komplicirano ako te to imalo zanima ili si to malo proučavao. Naravno ne kažem da ti ne treba neka ogromna škola da bi bio sposoban letjeti profesionalno ali smatram da bih nakon više od 200 sati letova u simulatoru bio sposoban prizemljiti avion. Boeing 777 osobito, jer mi je omiljeni avion, ako ne poznajem 99% kokpita, poseri mi se na čelo. A kada se sagleda sa malo višeg nivoa, tu ni nema previše mudrovanja, 98% vremena te ATC navodi, uglavnom ideš na IFR (instrument flight rules) pa ti kontroler određenog airspacea daje upute o HDGu i visini, pred kraj se poravnaš sa pistom, potvrdiš vizualni kontakt sa određenim aerodromom, zatražiš dozvolu za slijetanje, otprilike oko 3 km prije slijetanja počneš postupno degradirati brzinu dok ju ne prilagodiš određenom tipu aviona kojim letiš te spuštaš zakrilca do 20 stupnjeva. Na zadnjih 800 metara spuštaš stajni trap te guraš zakrilca do 40 stupnjeva (referenciram na Boeing naravno, manji tipovi zrakoplova imaju npr. samo tri stanja zakrilaca jasno naznačenih). Na kraju dolazi i kontakt sa pistom, preporučeno je držati nos podignut 8 stupnjeva od horizontale te postupno gurati kočnicu (ovisno o tipu, i onu na stajnom trapu i airbrake). Pri zaustavljanju tražiš dozvolu od tornja za rulanje do određenog parkinga. To bi bilo jako ukratko. A to je 95% ista priča koja se dešava i na zrakoplovu. A kod ratovanja, sumnjam da dobivaš pointove za reinforcements. Je l' tako? :roll:
Koliko je težak Boing 777?

RayDX
19-12-2007, 21:32
Sad ga sereš. Hehe. Sa svim dužnim poštovanjem neka arkadna letalica i RTS ne možeš usporediti sa simulacijom. Simulacija leta avionom je 90% točna i realna. Turbulencije, kontrole, pravila pri slijetanju, prelazak maksimalne preporučene brzine, ATC, vremenski uvjeti. Pilotiranje uopće nije komplicirano ako te to imalo zanima ili si to malo proučavao. Naravno ne kažem da ti ne treba neka ogromna škola da bi bio sposoban letjeti profesionalno ali smatram da bih nakon više od 200 sati letova u simulatoru bio sposoban prizemljiti avion. Boeing 777 osobito, jer mi je omiljeni avion, ako ne poznajem 99% kokpita, poseri mi se na čelo. A kada se sagleda sa malo višeg nivoa, tu ni nema previše mudrovanja, 98% vremena te ATC navodi, uglavnom ideš na IFR (instrument flight rules) pa ti kontroler određenog airspacea daje upute o HDGu i visini, pred kraj se poravnaš sa pistom, potvrdiš vizualni kontakt sa određenim aerodromom, zatražiš dozvolu za slijetanje, otprilike oko 3 km prije slijetanja počneš postupno degradirati brzinu dok ju ne prilagodiš određenom tipu aviona kojim letiš te spuštaš zakrilca do 20 stupnjeva. Na zadnjih 800 metara spuštaš stajni trap te guraš zakrilca do 40 stupnjeva (referenciram na Boeing naravno, manji tipovi zrakoplova imaju npr. samo tri stanja zakrilaca jasno naznačenih). Na kraju dolazi i kontakt sa pistom, preporučeno je držati nos podignut 8 stupnjeva od horizontale te postupno gurati kočnicu (ovisno o tipu, i onu na stajnom trapu i airbrake). Pri zaustavljanju tražiš dozvolu od tornja za rulanje do određenog parkinga. To bi bilo jako ukratko. A to je 95% ista priča koja se dešava i na zrakoplovu. A kod ratovanja, sumnjam da dobivaš pointove za reinforcements. Je l' tako? :roll:
Koliko je težak Boing 777?

Lol 250000 kg. Ne baš točno, nisam siguran napamet sad ali jako je lagan za svoju klasu. EDIT: U vrijeme kada je konstruiran, onda je bio lagan definitivno, sada se koriste još lakši materijali ^^

McPingvin_v2.0
19-12-2007, 21:59
Vidiš, ti upravo tvrdiš da uz igranje simulacija letenja možeš upravljati mrcinom od 250 tona bez ikakvog problema. U čemu je onda razlika ako bi ja nakon intenzivnog igranja FPS-a išao u rat ili nakon intenzivnog igranja RTS-a zapovjedao vojnicima na bojištu?

DrunkyDuck
19-12-2007, 22:06
ako bi te sve jedinice slušale bez prigovora i oklijevanja...
Hello.
Right'o.
Job done!
Yes m'lord.
Yes.
Yes.
More work?
Leave me alone!

B4j4
19-12-2007, 22:12
ako bi te sve jedinice slušale bez prigovora i oklijevanja...
Hello.
Right'o.
Job done!
Yes m'lord.
Yes.
Yes.
More work?
Leave me alone!

:rotfl: :rotfl: a ti si lik sa maljem koi je veci od tebe, imas plast i healas sve oko sebe i zovu te ''the lightbringer'' :D

DrunkyDuck
19-12-2007, 22:12
Ne, Uthar ne gradi farme.

cropir
19-12-2007, 22:17
rts u rl nije bas moguc, jer jedinice valjda ne slusaju tako... imaju svoju volju, ako im kazes da miniraju neku sikaru i onda igraju skolice po njoj neznam hoce li bas napravit to... nego dajte pitanje neko :|

RayDX
19-12-2007, 22:21
Vidiš, ti upravo tvrdiš da uz igranje simulacija letenja možeš upravljati mrcinom od 250 tona bez ikakvog problema. U čemu je onda razlika ako bi ja nakon intenzivnog igranja FPS-a išao u rat ili nakon intenzivnog igranja RTS-a zapovjedao vojnicima na bojištu?

Gledaj to iz ovake perspektive, 1500 kg npr ima prosječan automobil kojeg pogoni njemu prikladan motor. Jednako tako na 250 tona stavi se jet motori sposobni da održe pticu takvog kalibra. Naravno, još i da ne govorim o rasponu krila, veličini zakrilaca itd. Na drugu stranu, nikad ne bih mogao letjeti F-22 bombarderom iako je mnogo lakši i okretniji jer jednostavno nemam srca ispustiti bombe nad nekim gradom gdje žive nevini ljudi koji pate zbog odluka političara. Znaš li ti kakva je odgovornost nad tobom kada bi bio general i imao krv svojih vojnika koje si poslao u zapizdinu da se bore za neki cilj koji ni tebi samom nije jasan. To je jednostavno psihički teško, a da ne govorim o potrebnom strateškom znanju i sposobnosti.

Neven <R>
19-12-2007, 22:24
Pingvin stvar je u tome da su simulatori letenja realne simulacije koje se na kraju krajeva i koriste za uvježbavanje pilota, a sumnjam da će na West Pointu netko dobiti Warcraft za uvježbavanje strategija.

Arbiter of Change
19-12-2007, 22:25
Vidiš, ti upravo tvrdiš da uz igranje simulacija letenja možeš upravljati mrcinom od 250 tona bez ikakvog problema. U čemu je onda razlika ako bi ja nakon intenzivnog igranja FPS-a išao u rat ili nakon intenzivnog igranja RTS-a zapovjedao vojnicima na bojištu?
Možda kad bi se FPS-ovi igrali s replikama pušaka i VR naočalama kad se već avionske simulacije igraju joystickom ne nužno toliko različitim od stvarnog (manje više), ali ovako to stvarno ne stoji.

McPingvin_v2.0
19-12-2007, 22:48
Ciljam na to da je praktični dio prijeko potreban, jer isto onda vrijedi i za sve simulacije.

Osoba koja rastura Richard Burns Rally može bez problema voziti rally iako nema ni vozačku dozvolu?

B4j4
19-12-2007, 22:50
Ciljam na to da je praktični dio prijeko potreban, jer isto onda vrijedi i za sve simulacije.

Osoba koja rastura Richard Burns Rally može bez problema voziti rally iako nema ni vozačku dozvolu?

mozda ak je vozio na volanu sa pedalama i mjenjacem ? :)

RayDX
19-12-2007, 22:51
Ciljam na to da je praktični dio prijeko potreban, jer isto onda vrijedi i za sve simulacije.

Osoba koja rastura Richard Burns Rally može bez problema voziti rally iako nema ni vozačku dozvolu?

Naravno da je prijeko potreban ali ako imaš hrpu iskustva u simulatoru i poznaješ cijeli avion, u teškoj situaciji naravno da ćeš se uspjeti prilagoditi. Ili to ili umireš. Ja sam imao prilike letjeti u Cessni Skylineru, čak na par trenutaka i sam. Planiram nakon faksa otići završiti tečaj letenja najmanje.

Lord Jambrek
19-12-2007, 23:14
Dakle ja dok sam bio u modelarskom klubu mi smo učili voziti avion na daljinski preko simulatora, ne znam sad kojeg, ali je bio moćan, na komp se spojio daljinski kojim se vozi avion (vozili smo modele aviona, imali smo drveno čudo od skoro 1000€ vrijednosti) i na tome smo se učili.

cropir
20-12-2007, 02:17
da nađete onak, malog uberslatkog psića na kucnom pragu, i da vam starci kazu da ga mozete uzet, biste li? ono, zrtvovali spavanje i dio slobodnog vremena da prezivi? :D

Dyslexia
20-12-2007, 02:19
Nevjerujem pitao bi susjede jel oce tko, a ako ne mozda bi mu se smilovo ali u kucu ne bi usao.

Matilda Mother
20-12-2007, 02:20
da nađete onak, malog uberslatkog psića na kucnom pragu, i da vam starci kazu da ga mozete uzet, biste li? ono, zrtvovali spavanje i dio slobodnog vremena da prezivi? :D

ja taman čekam jednog malog haskija; još nekih mjesec dana i budem se žrtvovala svako jutro..nije problem

al zato se nikd ne mogu zamislit sa djecom, nisam ja zatoxD

Babitz
20-12-2007, 02:21
da, djeci bi trebala pomagat oko matiše u prvom osnovne
preteško

Matilda Mother
20-12-2007, 02:22
da, djeci bi trebala pomagat oko matiše u prvom osnovne
preteško

odi sisaj veslo

Dyslexia
20-12-2007, 02:22
uuuu sto padaju uvrede ... vas dvoje se nsto nevolite ili.... :)

Babitz
20-12-2007, 02:22
da, djeci bi trebala pomagat oko matiše u prvom osnovne
preteško

odi sisaj veslo

kakva je to fora, isusebože?

očaj, e :(

Matilda Mother
20-12-2007, 02:24
N/C :|

djeca...

cropir
20-12-2007, 02:27
uuuu sto padaju uvrede ... vas dvoje se nsto nevolite ili.... :)

da, i ja sam stekao takav dojam :D

nego znam da je malo sebicno al nikako se nebi u 6 mogao dic po ovoj hladnoci da cekam da se neko krme isere po travi :|

Dyslexia
20-12-2007, 02:30
nego znam da je malo sebicno al nikako se nebi u 6 mogao dic po ovoj hladnoci da cekam da se neko krme isere po travi :|[/quote]

Ma nije to je ok. Mislim sta imas uopce cekat. Stavis ga van u neku supu preko noci pa ne sere kolko oce. :)

Matilda Mother
20-12-2007, 02:30
uuuu sto padaju uvrede ... vas dvoje se nsto nevolite ili.... :)

da, i ja sam stekao takav dojam :D

nego znam da je malo sebicno al nikako se nebi u 6 mogao dic po ovoj hladnoci da cekam da se neko krme isere po travi :|

i još moraš pokupit za njim... :D

ma ono, draža mi je bezuvjetna ljubav koju ću dobit od psa nego odgajanje djeteta koje će postat malo, sebično derište koje će mi izvlačit živce i pare :D

mrs.croft
20-12-2007, 02:32
da nađete onak, malog uberslatkog psića na kucnom pragu, i da vam starci kazu da ga mozete uzet, biste li? ono, zrtvovali spavanje i dio slobodnog vremena da prezivi? :D

o kako ga ne bi uzo.

al žrtvovat spavanje, to je pitanje :o

cropir
20-12-2007, 02:32
ma ni dijete nebi mogao, kad sam prije zlatne ribice u sobi imao previse sam ih hranio i povecale su se nekih 5 puta i uginule onda...zomg sta bi sa djecom onda.

Dyslexia
20-12-2007, 02:34
Kakva si ti to zena. Sta se ti neradujes da ces jednoga dana ti nesto donijeti na svijet da ces imati nesto svoje od svojega tijela. Sto ces moci voljeti najvise na svijetu i bit ce ti drago svakog trenutka koji si propatila dog ga budes gledala dok spava.

Matilda Mother
20-12-2007, 02:34
ajd da je to na par sati na dan, al čitav dan-.-

neki su jednostavno za to, neki ne, a neki su glupi pa ne znaju u šta se upuštaju :(



Kakva si ti to zena. Sta se ti neradujes da ces jednoga dana ti nesto donijeti na svijet da ces imati nesto svoje od svojega tijela. Sto ces moci voljeti najvise na svijetu i bit ce ti drago svakog trenutka koji si propatila dog ga budes gledala dok spava.

žena koja zna što želi i za što je sposobna...

jebote, neću rađat djecu samo zato jer ih moram rađat..ako se ja ne osjećam tako onda se ne osjećam, većina žena ne ulazi u stereotipe koje ti imaš.

kakav si ti muškarac koji mi se usuđuje to predbacit? zatucan, jel. gg...

cropir
20-12-2007, 02:37
Kakva si ti to zena. Sta se ti neradujes da ces jednoga dana ti nesto donijeti na svijet da ces imati nesto svoje od svojega tijela. Sto ces moci voljeti najvise na svijetu i bit ce ti drago svakog trenutka koji si propatila dog ga budes gledala dok spava.

mda, odgajas kcer, brises joj guzicu i sta sve ne, kupujes joj medeke, odbija igrat igre s tobom u lanu i sa 14 godina ti doveze doma nekog uber prištavca i veli ti da ga voli.

gg?
gg.

Dyslexia
20-12-2007, 02:40
Kakva si ti to zena. Sta se ti neradujes da ces jednoga dana ti nesto donijeti na svijet da ces imati nesto svoje od svojega tijela. Sto ces moci voljeti najvise na svijetu i bit ce ti drago svakog trenutka koji si propatila dog ga budes gledala dok spava.

mda, odgajas kcer, brises joj guzicu i sta sve ne, kupujes joj medeke, odbija igrat igre s tobom u lanu i sa 14 godina ti doveze doma nekog uber prištavca i veli ti da ga voli.

gg?
gg.


Ok ali ovo je bilo namijenjeno za matildu.

Jebiga, sve su to i nasi starci prosli. A mi se stalno zalimo na njih a oni se toliko trude da nama bude dobro a mi stalno bi vise i vise i nikada nam nije dovoljno. Moras se pomirit s tima da ce i nama nasa djeca nedaj boze ali mozda jos gora biti.

Matilda Mother
20-12-2007, 02:42
možda se tvoji trude, ja svoje baš ne bi svrstala u tu kategoriju...

Dyslexia
20-12-2007, 02:46
možda se tvoji trude, ja svoje baš ne bi svrstala u tu kategoriju...


Nemoj ovo shvatiti krivo

Jel imas za jest?
Jel imas za obuci sta?
Jel imas novaca?
Jel imas krov nad glavom?
Jel imas komjuter?
Jel imas Internet-adsl?
Jel imas mobitel,mp3 player...i neznam kakva jos sva sranja ne.

Moram napomenuti da neki nemaju ni za kruh. Tako da ja ne bih bio jako kritican prema starcima.

Matilda Mother
20-12-2007, 02:48
um, jel radim i sve si plaćam sama?

nisam balavica od 16 godina u pubertetu pa se žalim...

Dyslexia
20-12-2007, 02:51
um, jel radim i sve si plaćam sama?

nisam balavica od 16 godina u pubertetu pa se žalim...

Pa ne bas zato sto god pozelis oni ti daju. Mama ja bio ovo ja bio ono mama kupi. Kuzis sta ocu rec. Neko nemoze rec mama kupi mi ovo jer mama nema da kupi kruh. :cry:

Matilda Mother
20-12-2007, 02:54
oke, ovo je otišlo u sasvim drugom smjeru...onak, koji kurac će nekome dijete ako ga ima samo zato jer se djeca trebaju imat, ako razumiješ kudidem, al dobro..ne da mi se više o tome.

on topic... i ja se brinem za žrtvovanje spavanja-.-

Dyslexia
20-12-2007, 02:56
Da slazem se, idem i ja spavat treba se ujutro dic. Aj pozdrav

Babitz
20-12-2007, 06:56
da se referiram na ono gore o starcima

ja svoje mrzim. jea.
imam svoje razloge. nemam 12 godina.
jea.

Kablam
20-12-2007, 08:36
New kveščn:

Izgubljeni ste ali nađete neko selo pa vi odete pitati za smjer ali vi priđete selu a odjednom seljaci izvade srpove,vile i šta več ne, i na vas, Što ućiniti?

Matilda Mother
20-12-2007, 09:20
New kveščn:

Izgubljeni ste ali nađete neko selo pa vi odete pitati za smjer ali vi priđete selu a odjednom seljaci izvade srpove,vile i šta več ne, i na vas, Što ućiniti?

pokazat sise, ako to ne upali(a neće :D ) onda trčim!!!

Kablam
20-12-2007, 09:54
Pozvonio Zvono i nadao se da če od toga otić, ako ne onda u praznu kuću se zabarikadirat onda kroz stražnja vrata natrag u šumu.

cropir
20-12-2007, 10:21
ono, bježao bi? :roll:

Master_of_Soup
20-12-2007, 11:43
Izvadio bih moj uber enchanted machine gun, sve ih poklao i nekog preživjelog (ako bude takvih) na samrti upitao gdje sam.

Đuro-Pero Blatobran
20-12-2007, 13:02
usro se od straha i tek onda pobjegao

TeraBajt
20-12-2007, 13:34
New kveščn:

Izgubljeni ste ali nađete neko selo pa vi odete pitati za smjer ali vi priđete selu a odjednom seljaci izvade srpove,vile i šta več ne, i na vas, Što ućiniti?

krivo si shvatio... Divlja svinja je iza mene, oni oće zaklat svinju da me posluže... :D

Babitz
20-12-2007, 13:41
New kveščn:

Izgubljeni ste ali nađete neko selo pa vi odete pitati za smjer ali vi priđete selu a odjednom seljaci izvade srpove,vile i šta več ne, i na vas, Što ućiniti?skinut gaće :(

cropir
20-12-2007, 13:50
ownz0rd :D

Grimm-Reaper
20-12-2007, 14:29
New kveščn:

Izgubljeni ste ali nađete neko selo pa vi odete pitati za smjer ali vi priđete selu a odjednom seljaci izvade srpove,vile i šta več ne, i na vas, Što ućiniti?

Pokazao svoj srp, pa da vidim ko će rukom na mene! :D

The Great Duck
20-12-2007, 18:38
Probao bih odvući im pozornost sa sebe i za to vrijeme pobjeći i sakriti se.
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?

TvRc
20-12-2007, 19:00
New kveščn:

Izgubljeni ste ali nađete neko selo pa vi odete pitati za smjer ali vi priđete selu a odjednom seljaci izvade srpove,vile i šta več ne, i na vas, Što ućiniti?

izvadio bih iz džepa: auto, strojnicu, 20 mina, robota... (stavio bih strojnicu na auto, robota da puca, stavio bih 20 mina po cesti, i dao gas xD)
ali bi bila dovoljna playboyeva zečica... ona bih ih zadržala dok ja dajem petama vjetra. :D :D :D

cropir
20-12-2007, 19:03
Probao bih odvući im pozornost sa sebe i za to vrijeme pobjeći i sakriti se.
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?

od ovih, nevidljivost. tjelesni je, cure idu u svlacionicu, *cloak engaged*...samo bi oruzje drzao u holsteru, ako opalim onda se cloak makne :(

TvRc
20-12-2007, 19:04
Probao bih odvući im pozornost sa sebe i za to vrijeme pobjeći i sakriti se.
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?
hmmm... uzeo bih besmrtnost, ukrao mu obitelj, i prijetio mu da cu ih ubit ak mi neda sve tri moći.... MUAHAHAHHAHA
:D :D :D

Empe Tri
20-12-2007, 19:21
hmmm... uzeo bih besmrtnost, ukrao mu obitelj, i prijetio mu da cu ih ubit ak mi neda sve tri moći.... MUAHAHAHHAHA
:D :D :D
ta ti je dobra :rotfl: i pametno ;)

nego sta bi npravili da ste bez love, gladni i da ste beskucnik, a prodavac vam daje 3 konzerve... prvoj je prosao rok prje 1 god, druga je otvorena, stara 2 dana a oko nje i u njoj musice, a treca dojde 300 kn....
Sta bi napravili ?

hacker
20-12-2007, 19:23
Počeo bi pljačkati, tak i tak nebih imao sta izgubiti.

TvRc
20-12-2007, 19:26
nego sta bi npravili da ste bez love, gladni i da ste beskucnik, a prodavac vam daje 3 konzerve... prvoj je prosao rok prje 1 god, druga je otvorena, stara 2 dana a oko nje i u njoj musice, a treca dojde 300 kn....
Sta bi napravili ?
hmmm... našo 2 beskučnika, 1. reko da ako opljačka trgovinu oruzjem da cu mu dat sve tri konzerve, kad opljacka ga ubijem rubom konzerve (ove otvorene, i onda nju bacim), dodem 2. zaprijetim mu oruzjem neka ode opljackat trgovinu, on ode, donese hrane, ja mu dam pokvarenu konzervu i on umre... prezivljavo bi s tom hranom dok se ne smiri situacija i onda bi doso 3. (nadem ga negdje u pm) beskucniku i zaprijetio mu da proda 3. konzervu za 1000000 kn inace cu ga ubit, njemu se neda prodat pa ukrade negdje, onda ga ubim i imam 1000000 kn, s time kupim cijelu trgovinu oruzjem, opljackam citycentar, postavim barikade i tamo zivim... xD
:D :D :D :D :D

TeraBajt
20-12-2007, 20:30
Probao bih odvući im pozornost sa sebe i za to vrijeme pobjeći i sakriti se.
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?

beskrajnim znanjem otkrio bih ključ besmrtnosti i nevidljivosti... :wink:
tako da bi ih imo sve... 8)

Lord AngelRI
20-12-2007, 20:44
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?

beskrajno znanje to bi bilo dovoljno...

RayDX
20-12-2007, 21:18
[quote="The Great Duck":j4hx2bqb]Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?

beskrajno znanje to bi bilo dovoljno...[/quote:j4hx2bqb]

Sa beskrajnim znanjem imate ključ svemu ostalom, i nevidljivosti i besmrtnosti i još mnogo više toga.

D.E.M.O.
20-12-2007, 21:22
jab nevidljivost >.>

cropir
20-12-2007, 22:18
demo se reinkarirao :o

Kablam
21-12-2007, 08:45
New kveščn: Učiteljica vas pozove na ploču i pita kolko je 2+2= a vi ne znate, što ućiniti :shock:

Arbiter of Change
21-12-2007, 08:52
Probao bih odvući im pozornost sa sebe i za to vrijeme pobjeći i sakriti se.
Novo pitanje:Jednog vam se dana obrati Bog (sad nije bitno u što ili koga vjerujete,ali obrati vam se nekakvo nadnaravno biće),i ponudi vam jednu od svojih moći,npr.besmrtnost,nevidljivost,beskrajno znanje itd.
Što ćete od toga izabrati?
Aha... ja bi 1. tražio dokaz njegove svemoćnosti, pitao zašto baš meniSnudi takvu pogodbu i što traži zauzvrat.

Remember kids; nitko ne daje božanske moći samo zato jer mu se tako prohtje.

Dyslexia
21-12-2007, 11:37
New kveščn: Učiteljica vas pozove na ploču i pita kolko je 2+2= a vi ne znate, što ućiniti :shock:


Ja bi reko 22 :)

TeraBajt
21-12-2007, 11:43
Remember kids; nitko ne daje božanske moći samo zato jer mu se tako prohtje.

...and kids, its down the road not across the street :D ...

Fakat... Dam se kladit da bi te Bog poslo onda na neki sje*an planet da radis kupusarije, jer na kraju, imas besmrtnost, al nemos letit kroz svemir :D ...

TvRc
21-12-2007, 12:58
Remember kids; nitko ne daje božanske moći samo zato jer mu se tako prohtje.

...and kids, its down the road not across the street :D ...

Fakat... Dam se kladit da bi te Bog poslo onda na neki sje*an planet da radis kupusarije, jer na kraju, imas besmrtnost, al nemos letit kroz svemir :D ...
da, al se baciš i "plivaš" xD kroz svemir, jer si besmrtan, hehe... i tak sve do zemlje, lol, ili ak imaš beskrajno znanje bi skužio kak možeš pobjeć a ak imaš nevidljivost se skrpaš u neku letjelicu... xD

Norther
21-12-2007, 13:00
nego sta bi npravili da ste bez love, gladni i da ste beskucnik, a prodavac vam daje 3 konzerve... prvoj je prosao rok prje 1 god, druga je otvorena, stara 2 dana a oko nje i u njoj musice, a treca dojde 300 kn....
Sta bi napravili ?
hmmm... našo 2 beskučnika, 1. reko da ako opljačka trgovinu oruzjem da cu mu dat sve tri konzerve, kad opljacka ga ubijem rubom konzerve (ove otvorene, i onda nju bacim), dodem 2. zaprijetim mu oruzjem neka ode opljackat trgovinu, on ode, donese hrane, ja mu dam pokvarenu konzervu i on umre... prezivljavo bi s tom hranom dok se ne smiri situacija i onda bi doso 3. (nadem ga negdje u pm) beskucniku i zaprijetio mu da proda 3. konzervu za 1000000 kn inace cu ga ubit, njemu se neda prodat pa ukrade negdje, onda ga ubim i imam 1000000 kn, s time kupim cijelu trgovinu oruzjem, opljackam citycentar, postavim barikade i tamo zivim... xD
:D :D :D :D :Ddobro da nemaš oružje, pa prijetis beskucnicima umjesto da zaprijetis prodavacu i uzmes mu konzerve...

bistar momak :roll:

Arbiter of Change
21-12-2007, 13:03
da, al se baciš i "plivaš" xD kroz svemir, jer si besmrtan, hehe... i tak sve do zemlje, lol, ili ak imaš beskrajno znanje bi skužio kak možeš pobjeć a ak imaš nevidljivost se skrpaš u neku letjelicu... xD
Ponovno kažem da besmrtanSne znači i neranjiv.

TvRc
21-12-2007, 13:34
da, al se baciš i "plivaš" xD kroz svemir, jer si besmrtan, hehe... i tak sve do zemlje, lol, ili ak imaš beskrajno znanje bi skužio kak možeš pobjeć a ak imaš nevidljivost se skrpaš u neku letjelicu... xD
Ponovno kažem da besmrtanSne znači i neranjiv.
da, al ak si besmrtan, nemres umrijet, mozda bi i bio u velikim bolovima, al NEBI umro, žišku? ak si besmrtan NEMREŠ umrijet, šta god radio, raniš se, ok, al umrijet neeee, xD

Kablam
21-12-2007, 13:35
Wiking vam kuca na vrata. Vi ga puštate unutra. On kaže da vam daje adminske ovlasti ako nađete Škodine pilule ili ga primirite nekom metodom... Nema pilula... koju metodu izabirete?

nhf Škoda :)

Zavezat ga za stolicu pa električnom palicom izlemat.

TvRc
21-12-2007, 13:44
New kveščn: Učiteljica vas pozove na ploču i pita kolko je 2+2= a vi ne znate, što ućiniti :shock:
foru koju uvijek koristim kad sam u frci, NAgnem glavu, stavim ruku na nos i izletim iz razreda, vratim se na kraju sata i kažem: "počela mi curit krv iz nosa, oprostite"... MUAHAHHA :D

@Hellboy heheh, da sam besmrtan to bi probo, tak da kad postanem besmrtan ti javim odgovor :D :D
lol, ma neam pojma, pitaj ove marvelove junake, oni ti to ziher znaju :)

TeraBajt
21-12-2007, 14:42
Remember kids; nitko ne daje božanske moći samo zato jer mu se tako prohtje.

...and kids, its down the road not across the street :D ...

Fakat... Dam se kladit da bi te Bog poslo onda na neki sje*an planet da radis kupusarije, jer na kraju, imas besmrtnost, al nemos letit kroz svemir :D ...
da, al se baciš i "plivaš" xD kroz svemir, jer si besmrtan, hehe... i tak sve do zemlje, lol, ili ak imaš beskrajno znanje bi skužio kak možeš pobjeć a ak imaš nevidljivost se skrpaš u neku letjelicu... xD

a da... Mozda ovo da imam beskrajno znanje, ali besmrtnost ne, zato jer je ipak nekakva gravitacija na planetu :wink:

Jopax
21-12-2007, 18:20
Čuj ako si besmrtan to znači da ne možeš umrijeti prirodnom smrću, tj. od starosti, nasilna smrt motornom pilom bi te mogla ubiti, ne mješati besmrtnost sa neuništivošću.
Sljedeće:
Što bi uradili kad bi umrli i postali duh, točnije ostali zarobljni ni tamo ni vamo sa minimalnim utjecajem u oba svijeta

TvRc
21-12-2007, 18:28
Čuj ako si besmrtan to znači da ne možeš umrijeti prirodnom smrću, tj. od starosti, nasilna smrt motornom pilom bi te mogla ubiti, ne mješati besmrtnost sa neuništivošću.
Sljedeće:
Što bi uradili kad bi umrli i postali duh, točnije ostali zarobljni ni tamo ni vamo sa minimalnim utjecajem u oba svijeta
ovo je malo slabo postavljeno pitanje, ovisi kako svako doživljava duhove, jel se mogu vidjet, jel mogu utjecat u stvarnom svijetu? kakv je taj "drug" svijet, etc. etc. :D