PDA

Pogledaj cijelu verziju : Car Tuning and Styling



Ripaz
06-11-2007, 21:14
Evo prije nekoliko dana počeo sam uređivati ćaćin Clio II (da mi da tuniram auta a ne da mi da ostanem vani iza 11:00 :( ) pa me sada zanima kako vi stojite sa tuniranjem.

Ja počeo do motora, prijatelj mi sredih čip tuning, sada šaltam malo usisnu granu da dobijem na konjima. Poslije još slijedni turbine, osovina i ovjes. Isto tako poslije budem potražil po gradu neke tuning (pa nije ih toliko teško naći). Evo sada se kupi dičurlija oko auta (znatiželjni mali gadovi :D ).

Uglavnom da ne dužim samo mi recite koliko znate o tome, jeste šta tunirali, di nabaviti djelove i sve što mislite da je važno.

P.S. nemojte me sada popljuvati zbog mojih godina (ako niste znali imam 15 godina).

Korpse
06-11-2007, 21:25
kada završiš priloži nam dokumentaciju..
a o tuningu znam kad se auto tunira bude ljepšije i bržije :D

streetrace777
06-11-2007, 21:25
Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis :)

Ripaz
06-11-2007, 21:32
Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis :)

Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)

EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)

streetrace777
06-11-2007, 21:35
Hah da tak je i moj frend mislio. Podigao je vozacku i nakon 2 dana ode na autocestu i sam odjednom presretac ispred njega, i vozacku na 3 mjeseca, bye, bye :)
Decko ima tunirani Golf GTI

Human m0nst3r
06-11-2007, 21:38
Gle ja ti samo mogu reci da jednom kad krenes neces moci stati moja prepopruka ti je da to ne radis, a ti sam biraj. Spustanje auta ti je 5000kn, ako ces samo cipati auto racunaj da moras imati turbinu u autu da bi dobio neke vece performanse jer bez turbine ces dobiti 5-15%, a sa turbinom i 30-40% vise snage primjer kod nas u klubu fabia vRS sa cipom je dignuta sa 131ks na 173ks. Okretni moment 410Nm. Ali to ima i gewinde i tvrdo je ko kamen i strasno nesto. Mjuza necu ni pricati cijene dvd playera postenih se krecu od 6900kn - 20000kn(alpine, blaupunkt), dalje pojacanja na motoru moras raditi jer ako spustas auto povecavaju se vibracije motora i motor treba vecu cvrstocu. To isto dode. Cijene filtera se krecu oko 500kn. Felgi imas od 500-5000kn i jos racunaj na to gume od barem 1500kn (Goodyear Eagle F1) koje trebaju drzati cestu posteno. Di je jos i pojacalo za auto, subwoofer itd. Pa spojleri, pa ovo pa ono jednostavno preskup sport. Sad ce se neki smijati, ali kupi fabiu vRS polovnu, cipaj to i na vrhu sljemena si za 7min i 40sec (bez lisica :rotfl: ). Uglavnom jako skup sport, ali ako imas zivaca i mnogo para onda samo naprijed, ali to ti nije isto kao da kupis vec bar koliko toliko sportski auto pa ga sredujes jer takvi auti vec sa sobom imaju neka ojacanja. Eto nadam se da sam bar malo pomogao, ako imas jos pitanja samo reci.

Ripaz
06-11-2007, 21:47
Fabia@ znam ti ja već cijene. ali se ne zabrinjavam. imam dosta veza sa tuning garažama. Prodaje mi djeove za pola cijene. A vRS-icu bi moga kupiti kada dovršim ovu. Itako neću Clia puno tunirati zato jer se njim ipak čaća koristi svaki dan.

r0pe
06-11-2007, 23:49
/cut

nisam ni mislio da će neko drugi nešto reći :)

Nightyx
07-11-2007, 14:03
Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis :)

Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)

EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)
70k kn...odličan tuning auto, manji, narančaste boje, bumperi, spojleri, mega zvučnici sa neonkama, ispod njega neonke, unutar auto nitro boca itd...
tako da se bacati novce na nešto posebno za svoj auto ne isplati baš previše...

Korpse
07-11-2007, 14:30
fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje... :rotfl:

Ripaz
07-11-2007, 14:48
fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje... :rotfl:

A što ćeš ima i takviš na svijetu :rotfl:

Inače što mislite o Nissan 200SX. Susjed mi ga prodaje za 6k kn a svi kažu da je dobar za tuniranje. Ima dosta rezervnih djelova i djelova za tuniranje.

Korpse
07-11-2007, 15:40
ak imaš para kupuj i tuniraj.

*Fila*
07-11-2007, 19:12
fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje... :rotfl:

A što ćeš ima i takviš na svijetu :rotfl:

Inače što mislite o Nissan 200SX. Susjed mi ga prodaje za 6k kn a svi kažu da je dobar za tuniranje. Ima dosta rezervnih djelova i djelova za tuniranje.
uzimaj to...

Ripaz
07-11-2007, 19:19
fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje... :rotfl:

A što ćeš ima i takviš na svijetu :rotfl:

Inače što mislite o Nissan 200SX. Susjed mi ga prodaje za 6k kn a svi kažu da je dobar za tuniranje. Ima dosta rezervnih djelova i djelova za tuniranje.
uzimaj to...

Ajde pokušat ću ga odgovorit od prodaje auta i pokušat ga nagovorit da zajdeno tunamo auto. Poželi te mi sreću za otprilike 1 sat.

NiX4
07-11-2007, 19:26
evo za one koji ne znaju za ovaj legendarni Nissan 200SX :

kako se da člijepo tjunirati

http://www.modifiedstreetcars.com/car_i ... Sx-160.jpg (http://www.modifiedstreetcars.com/car_images/nissan/nissan-200Sx-160.jpg)

odite na google i upišite ime istoga i gledajte slikice :PPP

Human m0nst3r
07-11-2007, 19:55
evo za one koji ne znaju za ovaj legendarni Nissan 200SX :

kako se da člijepo tjunirati

http://www.modifiedstreetcars.com/car_i ... Sx-160.jpg (http://www.modifiedstreetcars.com/car_images/nissan/nissan-200Sx-160.jpg)

odite na google i upišite ime istoga i gledajte slikice :PPP
Evo moram opet ja. Daklem prvak hrvatske u drifftu upravo vozi takav autek dakle uzimaj ga za te pare odma to ti je moja preporuka. Jednom se tu u zagrebu prodavao stjunirani Nissan Skyline GT-R 798ks :shock: i to za 50000€. Uzmi 200SX neces pozaliti. :wink:

Ripaz
07-11-2007, 20:01
evo za one koji ne znaju za ovaj legendarni Nissan 200SX :

kako se da člijepo tjunirati

http://www.modifiedstreetcars.com/car_i ... Sx-160.jpg (http://www.modifiedstreetcars.com/car_images/nissan/nissan-200Sx-160.jpg)

odite na google i upišite ime istoga i gledajte slikice :PPP
Evo moram opet ja. Daklem prvak hrvatske u drifftu upravo vozi takav autek dakle uzimaj ga za te pare odma to ti je moja preporuka. Jednom se tu u zagrebu prodavao stjunirani Nissan Skyline GT-R 798ks :shock: i to za 50000€. Uzmi 200SX neces pozaliti. :wink:

Daj mi još 1k kn pa ću ga uzet. Evo za pola sata idem do susjeda kada se vrati iz grada.

Korpse
07-11-2007, 20:54
sada sam u NFS:MW tuniro jedno auto
nisam znao da se to može... :D

Ripaz
07-11-2007, 21:01
sada sam u NFS:MW tuniro jedno auto
nisam znao da se to može... :D

Kako se to radi???

Inaće bio sam kod suseda. Prodao ga je već prije tjedan dana samo treba ćekat kupca da dođe po njega.

Korpse
07-11-2007, 21:49
dont be sad, biti će još prilika...
nego jesi li završio to prvo auto?

Ripaz
07-11-2007, 21:52
dont be sad, biti će još prilika...
nego jesi li završio to prvo auto?

nop. ima još posla. dolazi još ugradnja nekih wofera i zvučnika, xenon svjeta i dosta toga.

Mjutant
07-11-2007, 22:12
Ja tuniram dok napunim 18. :)

BLOODdemon
07-11-2007, 22:45
uff kad bi bar meni stari dao da mu tuniram auto :cry:

07-11-2007, 22:56
Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis :)

Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)

EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)

i tvoja bandera prva :D

nisam ja zapaljen za aute. vise volim motore. tj puuuuuuuuuno vise. obazavam ih i luda sam za njima.

Ripaz
08-11-2007, 08:58
evo odlućio sam ne tunirati auto nego ga samo stylati zato jer ako bi tunoa auto onda nebi baš digao puno sagu (ipak je to 1.2). kreće se sa izradom boom boxa (ili ti kutija za bass)

Korpse
08-11-2007, 13:34
pokupi ideja iz Pimp my ride... tamo rade jebenica aute. :D

RZR
12-01-2008, 22:16
heh..tuning :D

po meni
1. motor
2. unutrasnjost
3. body kit

sad mi se neda pisat
uglavnom posjeti cartuningcrew (za pocetak)
najbolji su ti forumi mozda hraweb i caroverdose
al za nih moras imat svoj auto, 18 godina i preporuku :D

200sx ti je ful dobar auto, najbolji za drift
ako te zanima drift posjeti go-drift.com
najbolja verzija 200sx-a je (r)s13 po meni

sto se tice izrade body kita to ti je malo zajebano
znaci prvo trebas na orginal braniku oblikovat sta hoces (mislim da se to radi pur pijenom i zidarskim kitom- poslje bi se trebalo moc skinut)
to premazes nekom 'tekucinom' za dvajanje (kao neki filter)
i onda stavljas slojeve krpe i nekakve smole
nakon vise takvih slojeva kad je sve suho pomocu vode to odvojis (za to sluzi filter)
kad to odvojis moras kitat i brusit dok ne bude sarseno (s unutarnje strane), tada si dobio kalup
kad izljevas branik moras opet na kalup stavit taj filter i opet stavljat tu krpu sa smolom
opet to odvojis i onda obradjujes (kitas i brusis) do savrsenstva, tada je spremno za lakiranje

eto to je otprilike ali jos treba provjerit
koliko sam cuo za izradu takvog bodykita (ako sam radis) treba i do 6 mjeseci :wink:

eto nadam se da sam pomogao, i ja imam 15 godina al me to dosta zanima pa znam dosta toga u teoriji :wink:

Human m0nst3r
12-01-2008, 23:08
Ovaj da hraweb. Tesko im padne kad fabija 1.9 TDi+cip pobjedi alfu 156 isto cipanu, pa se izvlaci na foru da je kasnije startao. Inace cartuningcrew je ok strana makar mi se ne da regati. :wink:
I da ako inace se radi vlastiti bodi kit ma prvo sto radis odostraga ako to nemas je rezanje branika da ti moze izaci veca spulja. Ja na svoj planiram krknuti fabia rs branik sprijeda. Osim ako na proljece ne sjedne O2 = Octavia 2 SS= SportStyle 2.0TDIS140ks + cip oko 170ks. Ali otom potom. A uredivanje auta bodykitovima i tim sranjima, nema sanse. Spustit ga za 4cm ili sa gewindama sa jos 1.5cm i to je to, ali stavljati neke kitove koji ti prosire auto, pa izgleda kao krme, ne bi to islo na moj auto. NHF, ali serijski auti su puno ljepsi. I da nauci se pravilima foruma I NEMOJ DIZATI TEME STARE PO SKORO TRI MJESECA LAKU NOC.

tmarosi
13-01-2008, 00:29
pukni onda lock i gg

mislim zbog toga si tu, lockaj ju i dovidjenja

Human m0nst3r
13-01-2008, 08:51
pukni onda lock i gg

mislim zbog toga si tu, lockaj ju i dovidjenja
Nije bio debilan komentar, ali za ubudce mu kazem. Ali i like this theme and it is under my protection.

RZR
13-01-2008, 20:34
a jbm, srry
ovo mi se inace ne dogadja na forumima
uopce nisam skuzio da je stara tema, zacitao sam se :rotfl:
isao sam da mi izlista neprocitane teme a kako sam tek regan mi je izlistalo sve moguce :D
won't happen again :wink:

Human m0nst3r
13-01-2008, 20:38
a jbm, srry
ovo mi se inace ne dogadja na forumima
uopce nisam skuzio da je stara tema, zacitao sam se :rotfl:
isao sam da mi izlista neprocitane teme a kako sam tek regan mi je izlistalo sve moguce :D
won't happen again :wink:
Kao sto rekoh ako mislis ostaviti konstruktivan post temu mozes doci, ali ono komentari tipa ok, odlicno i to naravno necemo dopustiti. Inace caryon. :wink:

Ogulinac111
13-01-2008, 21:10
sad cu ti ja rec nesto.. turbinu u auto ugradit to ti se jako ne isplati.. ako mislis sredivat motor kupi novi motor.. a po tome ti imas tek 15 god za 3 god auto je krs.. tak da za 3 god budes mogao kupit puno bolji auto... onda dalje iz vana da ga malo uljepsas trebalo bi ti oko 10000kn... recimo da nesto oces napravit.. sa tim da ti farbanje najjskuplje.. onda recimo malo bolje felge 1000e.. ma iskreno bus si trebao kupit drugi auto... jer nista od toga velika pusiona para... a ti ako imas 15 god koliko ti ima frend koji ti je radio cip??? jer sa tim se nemoj zajebavat, jer max trebas staviti cip koji ti daje 50ks znaci to je MAX jer ti je i to puno vece opterecenje za masinu.. zato se bolje sa tim nemoj zezati jer bus dobio od tate po glavi :wink: evo toliko od mene.... e da aj da jos nesto kazem.. evo sad je moj brat radio auto iznutra to ti je najjveca pusiona para.. lijepo izgleda al kosta.. zato bolje nadi kakav auto malo jaci.. 100ks.. evo po meni ti je dobar seat ibiza sport(100ks) jer ti neces moc vozit auto koji ima preko 100ks.. pa malo razmisli o svemu

Human m0nst3r
13-01-2008, 21:13
Ili kupis dizlo i cipas ga i mirna bosna.

Ogulinac111
13-01-2008, 21:19
Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis :)

Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)

EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)


ovako nisam u proslom postu citao.. pa sad kazem.. ne balamasaj.. bjezanje policiji ti je nemoguce.. znam iz iskustva.. ja njima pobjegnem ali drugi dan dobijes kaznu od 4000kn i 4 kaznena boda.. a ti onda placaj odvjetnika i to tako da filmove zaboravi... moj brat ima fabiu i to ti je dosta dobar auto... samo opet kazem previse konja auto kad polozis mislim da ce jos bit zakon da nesmijes auto preko 100ks tako da i na to zaboravi jer kazne pusit bez je glupo..ako mislis kakve spojlerice izvana to ti je jedino dobro.. ono to je odlicno nekosta puno samo sa spojlerima idu drugi problemi.. ZIMA(auto unisti) onda recimo vozis malo rupa plesnes odkines spojler.. FELGE da nepricam o njima.. a jos ako ide auto u perlu.. jednostavno bacanje para.. kupis si kakav lijep auto i to je to

Human m0nst3r
13-01-2008, 21:32
Felge hmm. Pa gle uspjeli smo regati fabiu sa 17". Nije problem.

Ogulinac111
13-01-2008, 21:39
Felge hmm. Pa gle uspjeli smo regati fabiu sa 17". Nije problem.

da nije problem.. ali lijepo ti u papirima pise koliko auto smije imat.. i ako se namjeris na loseg policajca.. a ne :roll: sve znam iz iskustva :roll: jer ako te netko doista zamrzi onda te i za onu naljepnicu od tehnickog zeza a kamo za felge.. i onda te recimo posalje na ponovni tehnicki a to ti sve izbija lovu iz đepa

Human m0nst3r
13-01-2008, 21:40
Felge hmm. Pa gle uspjeli smo regati fabiu sa 17". Nije problem.

da nije problem.. ali lijepo ti u papirima pise koliko auto smije imat.. i ako se namjeris na loseg policajca.. a ne :roll: sve znam iz iskustva :roll: jer ako te netko doista zamrzi onda te i za onu naljepnicu od tehnickog zeza a kamo za felge.. i onda te recimo posalje na ponovni tehnicki a to ti sve izbija lovu iz đepa
Ovaj je covjek isao na tehnici normalan, nista potplatio i dali su mu odobrenje, jer sam se ja pozalio da ako moj susjed moze serijski imati na astri 18", onda moze i on 17" i murja ga ne prca nikada.

RZR
14-01-2008, 11:23
mislim da je za felge pravilo da mozes imat onu velicinu koju ima najaci model tog auta

inace jeste culi onu recenicu...turbo money hole :rotfl:

po meni je najbolje il uzet normalan auto il uzet neki stari krs koji skoro dobijes besplatno

na tom starom krsu napravis sam sto mozes a za ostalo te bas briga jer je smece auto pa nis ne gubis ako zeznes nesto

najgore je u startu puno platit auto pa onda jos hrpu para dat na tuning
a onda nemos ni proc ejftinije ni snac se jer ti je steta auta na koji si potrosio toliko para :wink:

inace ovo sa starim autom pali samo ako znas nesto o autima i imas potrebna poznanstva, znaci frendovi su ti svi car freakovi :D

Human m0nst3r
14-01-2008, 12:35
Ili se uclanis u klub. Vis kad sam vec sjebao most na autu, mogao bi pitati dali bi mi mogli staviti ovjes sa sportstyle oprememe. Bar bi mi legao 2cm, a platio bi malo vise. :D

Ogulinac111
14-01-2008, 12:46
po meni ovako.. polovan auto ne kupovati. Jer kad kupis polovno nista neznas sta je sa tim autom.. kako se kaze novo je novo.Ako rikne ti znas da ces ga besplatno popravit.. Moj je buraz prvi auto kupio bravo GT... auto hebeno ide odlican auto.. No nakon 1 mjesec se vec poceli dogadat kvarovi.. sad ovo sad ono sad ovo sad ono.. ukupno je mozda spucao 10 000kn u popravak auta..a zasto?? zato sto ga netko zajebo.. sad je kupio novu skodu fabiu i prezadovoljan je sa autom i lijepo ga lagano sreduje


EDIT: da jos kazem.. Po meni recimo ima kretena koji sreduju yuga i takve krseve kadeta i to.. Sta je to nego krama od auta i to je po meni sramota sredivat.. Jer to je auto za k... sredis ga i bojis se kad ce riknut kad ce ovo kad ce ono..Kupis lipo nov auto i imas vremena.. nemoras sve od jednom.. sad kupis prvi spojler sad drugi pa onda pragove i tako to.. dode zima stavis sve na auto preko ljeta imas pilu

Human m0nst3r
14-01-2008, 13:09
po meni ovako.. polovan auto ne kupovati. Jer kad kupis polovno nista neznas sta je sa tim autom.. kako se kaze novo je novo.Ako rikne ti znas da ces ga besplatno popravit.. Moj je buraz prvi auto kupio bravo GT... auto hebeno ide odlican auto.. No nakon 1 mjesec se vec poceli dogadat kvarovi.. sad ovo sad ono sad ovo sad ono.. ukupno je mozda spucao 10 000kn u popravak auta..a zasto?? zato sto ga netko zajebo.. sad je kupio novu skodu fabiu i prezadovoljan je sa autom i lijepo ga lagano sreduje

EDIT: da jos kazem.. Po meni recimo ima kretena koji sreduju yuga i takve krseve kadeta i to.. Sta je to nego krama od auta i to je po meni sramota sredivat.. Jer to je auto za k... sredis ga i bojis se kad ce riknut kad ce ovo kad ce ono..Kupis lipo nov auto i imas vremena.. nemoras sve od jednom.. sad kupis prvi spojler sad drugi pa onda pragove i tako to.. dode zima stavis sve na auto preko ljeta imas pilu
Mogao bi nam se joinati na http://www.skodacroatia.com

Dyslexia
14-01-2008, 13:28
po meni ovako.. polovan auto ne kupovati. Jer kad kupis polovno nista neznas sta je sa tim autom.. kako se kaze novo je novo.Ako rikne ti znas da ces ga besplatno popravit.. Moj je buraz prvi auto kupio bravo GT... auto hebeno ide odlican auto.. No nakon 1 mjesec se vec poceli dogadat kvarovi.. sad ovo sad ono sad ovo sad ono.. ukupno je mozda spucao 10 000kn u popravak auta..a zasto?? zato sto ga netko zajebo.. sad je kupio novu skodu fabiu i prezadovoljan je sa autom i lijepo ga lagano sreduje


EDIT: da jos kazem.. Po meni recimo ima kretena koji sreduju yuga i takve krseve kadeta i to.. Sta je to nego krama od auta i to je po meni sramota sredivat.. Jer to je auto za k... sredis ga i bojis se kad ce riknut kad ce ovo kad ce ono..Kupis lipo nov auto i imas vremena.. nemoras sve od jednom.. sad kupis prvi spojler sad drugi pa onda pragove i tako to.. dode zima stavis sve na auto preko ljeta imas pilu


Moram se malo vamo nadovezet jer vidim da se pricaju gluposti. Ovako kao prvo 6 puta je bolja tunirati nekog kadeta nego uzet nekog bmwa ili neznam nekog vec tako sportskog auta. Oni su vec samo po sebi nabrijani. A sad da pocnem imam kadeta 1.6i i auto je strava. Stavis mu samo felge drugi auto, spustis ga malo i stavis nove branike ali to sve posteno napraviti znaci da se spajanja ne vide jer vidio sam kako mnogi rade i da vidis kako kadet izgleda. I nije istina da se kvare jer moj kadet ima 17 godina i jos uvijek pali na zub. Motor je serijski nista dirano po njemu. E sad zapeli ste za te skode jao kako bi ja to mogao posprdat. Inace zavrsio sam skolu za automehanicara. Škoda(šteta kupit ovako drndav auto) to je auto odi mi dodi mi. Pa nebi uzeo neku skodu da mi platis. Zasto su najeftiniji auti, zato sto su losi kvare se cesto ali dijelova ima svugdje to ti je ista sema sa Wolksvageneom. A nadam se da znate da dijelovi od audia,Wolksvagena,i skode su isti. Ne svi dijelovi ali ima ih. Uglavnom uzet skodu fabiu boze sacuvaj pa, cemu to, bolje uzet onda kakvu vectru ili astru gtc ili opc to su auti. Necu se svadat ali budimo realni. Kad te neko pita sta vozis ti onako pa Skodu :rotfl: .

Human m0nst3r
14-01-2008, 13:38
Dyslexia aj molim te zakopaj se u zemlju. GG? GG. Idu mi na kurac likovi poput tebe, i opcenito opelovci jer su svi umisljeni. A i da ne pricam o corsi opc koja je kao opaka, a pere ju cipana fabia rs koja je dizel uz to. Pa ti nemas pojma o tjuningu i to si ovim postom dokazao. Znas sta imam ustvari za tebe izrecicu. Bolje ici pjeske na posao, nego opelom na sex. E majke mi jedino me smeta opel radi debila poput tebe koji misle da su bogovi jer voze najprodavaniji auto u hrv. Ali da jos k tome ides pljuvati cijeli vw koncern, ono aj se spusti na zemlju. Ja cu ti samo reci kakvo je tvoje razmisljanje: Mudre izjave NEŠkodaša:
"da vidimo šta ta škodica može"
"Otvorena je do kraja,za 2mj.rikava"

"DADX:škoda je največe smače,vrag vas vse jebi"
Ovako iskreno vidi se da si jedan od onih koji razmisljaju kurcem, a ne glavom. Ne bi nikad kupio skodu. Super za tebe. Ali covjek je kupio i zadovoljan je, ja ju imam i zadovoljan sam. Koliko se razumijes u mehaniku auta i to sigurno nisi neki expert. A ovo o kupnji novog auta. Ono ok, ako nemam para uzet cu nes jeftinije, ali sta mi to znaci da moram prvo promjeniti masinu ako ocu 140+ks, i naravno da masina ima turbinu. Drugo to znaci mjenjanje nosaca motora, ojacavanje drzaca masine da ne vibrira, spustanje auta za cca. 4cm da bi stavio vecu colazu, a da ne grebe po blatobranu izunutra itd. Zato rade uzmem auto koji je vec serijski spusten za cca. 2cm i ima felge na sebi i sve, i sigurno ce me ispasti jeftinije nego da stavljam kricaste pizdarije na njega.

Za kraj samo za tebe: 1HPPn5jX8Qk

Dyslexia
14-01-2008, 13:53
Eto vidis mozemo do sutra tako se nastavljat ti ces hvalit svoje ja cu svoje. Nemozes ti meni usporedivat skodu sa nekim autom. Pa normalno da je opel auto pa zato i je najprodavaniji. A sta je skoda kopija wolksvagena. Pogedaj samo ocatviu isti passat. De mislim necu se svadat ali znam o tome malo vise nego sto mislis. I vidio sam i rastavio motora vise nego sto si ti vidio. tako da prekini s psovanje i vrijedanjem. Skoda je dobra ali za one koji nemaju bas love znaci ono low budget auto. Nekazem ja da opel jede sve ali daj stani ti na crtu sa tom fabiom serijskom nekoj vectri pa ces da vidis sta ce biti. Mislim takvi poput tebe jedino znaju sta je ubaciti cip u auto i evo ga 30-35 konja vise. A ni neznas zasto i kako to dobijes. A sta prije kada nije bilo tih cipova kako se onda tuniralo, danas ubacis cip i evo ga gotovo ja imam nabrijan auto. Prije ljudi busili klipove da budu laksi, brusli radilice i sta se sve nije radilo i danas se to jos radi ali malo. Danas je sve elektronika nema vise ljubavi prema autu.

EDIT: Taj tvoj video ne znaci nista jer vidio si sta fico na street raceu radi porscheu tako da sve je stvar tko je bolje tunirao.

Human m0nst3r
14-01-2008, 14:02
Gle ti si primjer primitivca koji nema pojma o autima. To je sto ja ocu dokazati. I :rotfl: ti si motore rastavljao. E aj molim te o autima nemas pojma kraj. Iskreno bmk za tvoje misljenje o skodi kao low-budget autu. Meni u 5 godina nis veceg osim sto sam sada odletio u rinzol pa moram novi most staviti. Kako cip djeluje, da ne znam, e gle nas sta ne da mi se vidi se da si 1man car retaj koji misli da zato jer se prodaje da je odlican auto. Dalje se uopce necu raspravljati laku noc.

Dyslexia
14-01-2008, 14:16
E smiri dozivljaje i prestani se hvalit toliko o toj skodi. Skoda :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


E da i za tebe sam ja primitivac i to ces za sve reci koji posprdaju skodu jel tako. Cim neko kaze nesto lose protiv skode(a to je istina) ti odma pljujes po njemu da je glup ovo ono. Mislim jel sam ja tebe vrijedo mozda. ja sam pricao o autima nisam nikome govorio da je glup, a ti odma moras vrijedat. Ajd se malo smiri ono pa sta si ti umisljas da si ovdje. Ako ti se drugi uvlace u guzicu ja necu. I takvi poput tebe nevide dalje od svoje skode i neznaju da na svijetu postoji milijun auta kojima ta skoda nije ni do felge. A neznam kad sam zadnji put cuo nekoga da prica da bi uzeo skodu. Svaka cast iznimkama ko voli nek izvoli. I smiri se ako cemo pricat o autima pricat cemo a ne odma da vrijedas i seres po drugima.

Human m0nst3r
14-01-2008, 14:26
Ne nego dokazujem da upravo ti seres po marki jednoj o kojoj nemas pojma. Toliko o tome. Ja volim upravo sve aute, ali ti nemas pojma zasto postoje ljudi koji vole skodu. Gle ti si idiot jer se smijes upravo jednom autu. A ovo o kvarenju necu uopce komentirati. I samo jos nesto meni se nitko ne ulizuje u guzicu.

King tiger
14-01-2008, 14:30
sto se tice kvarenja, stari kupio prosle god. novu Octaviu, extra auto, nikakvih problema.

a za tjuniranje kadeta golfova juga i ostalih u vidu " mama vidi me nabio sam LED-ice" mogu reci da ljudi koji voze takvo nesto pripadaju miljeu turbo folk seljaka- koji nabijaju rore kalibra 38 centimetara na aVspuh.

normalan i decentan-kulturan tjuning je okej.

Niđo
14-01-2008, 14:51
Meni medu najbolje marke spada skoda i ja neznam sta ti imas protiv nje.
Ti tamo usporedujes neki kadet s njom.
Po meni je skoda najbolja jeftina je i neiskvariva.
Stari mi ima skodu feliciju staru 9 god. i nikad nije bila pokvarena i nije nis mijenjo osim auspuha i mozda jos jednu sitnicu.

I sta ako samo prica o fabiji nju ima, nju vozi i to je njegov limeni ljubimac.
Fabia vRS :pray:

Ogulinac111
14-01-2008, 14:56
aj sad cu ti ja nesto rec...
kupis kadete.. stavis na njega bilo kaj to je kadet to je auto star ko isusov magarac.. kupis skodu bilo koju.. stavis malo spojlera na nju ti si decko moj gospon covik.. ti imas sreden auto(NOVI SREDEN AUTO) o kadetima znam puno vise od tebe iako nisam mehanicar jer moj sused je imao kadeta i radio ga za trke i uvijek ovo ono mu treba.. I to za skodu sta pricas da je krs to bubas gluposti.. Jer moj brat je bas divlji sa autima.. i bas auto nabija i to sve i evo hvala bogu jos nista nije imao kvarova jedino sto je radio servis koji mora radit.. I mislim da je svima ljepse u gradu vidjet skodu(NOVI AUTO) nego kadeta(auto star ko isusov magarac)

EDIT: i ja jos posprdam svakog onog tko ide na tako stari auto stavljat spojlere i sredivat ga jer se on sam sprda sa sobom

Human m0nst3r
14-01-2008, 15:08
Nido, ogulinac imate msn?

Niđo
14-01-2008, 15:29
Nido, ogulinac imate msn?
Ja imam.Neda mi ga se tu pisati na forumu al ak ga hoces trazi ga od Reccon K(petra) nek ti ga slobodno da zato sta sam vidio kad sam bio kod njega da ima tebe na msn.

Dyslexia
14-01-2008, 15:33
aj sad cu ti ja nesto rec...
kupis kadete.. stavis na njega bilo kaj to je kadet to je auto star ko isusov magarac.. kupis skodu bilo koju.. stavis malo spojlera na nju ti si decko moj gospon covik.. ti imas sreden auto(NOVI SREDEN AUTO) o kadetima znam puno vise od tebe iako nisam mehanicar jer moj sused je imao kadeta i radio ga za trke i uvijek ovo ono mu treba.. I to za skodu sta pricas da je krs to bubas gluposti.. Jer moj brat je bas divlji sa autima.. i bas auto nabija i to sve i evo hvala bogu jos nista nije imao kvarova jedino sto je radio servis koji mora radit.. I mislim da je svima ljepse u gradu vidjet skodu(NOVI AUTO) nego kadeta(auto star ko isusov magarac)

EDIT: i ja jos posprdam svakog onog tko ide na tako stari auto stavljat spojlere i sredivat ga jer se on sam sprda sa sobom

To se vidi da nemas pojma. Pa puno kvalitetnije ja znati napravit od krsa dobar auto ako nisi znao, nego od novog. Pa puno ljepse mi je vidjeti kad neko od starog auta napravi masineriju. Nego od novog kao sto ti pricas. Jer novi je vec gotov nema puno posla. Vamo se ima sta radit i zasto bi recimo jedan kadet bio krs auto je strava jos dan danas. I sta ste zapeli za te skode bokte. Imate wolkswagen, audi, toyota,mitsubishi, mazda,volvo...i jos mnogo kvalitetnijih auta od skode. A njavise kod skode mi se nesvida njezin izgled auto odvratno napravljeno to morate priznat. Jer karoserija je odvratno napravljena ruzno da boli glava. Uopce nemaju smisla za oblik auta.

Ogulinac111
14-01-2008, 15:37
ti pricas o obliku?? aj sad reci iskreno dali nosis naocale? pa daj ajde reci auto star 20 god prema autu starom 5 god.. do je 15 god razlike.. i ti govoris o izgledu :?

King tiger
14-01-2008, 15:39
da ono bas je pregadno auto ne do bog da iko ima ovakvo ruzno auto

neas pojma o cemu pricas

http://www.sr.se/jonkoping/pavag/images ... via_01.jpg (http://www.sr.se/jonkoping/pavag/images/scoda-octavia_01.jpg)
http://katalog-automobilu.cz/img/skoda- ... -tdi-1.jpg (http://katalog-automobilu.cz/img/skoda-superb-2-5-tdi-1.jpg)

versus

opel kadet suza !

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:-hf ... Kadett.jpg (http://tbn0.google.com/images?q=tbn:-hfkMbI772xCcM:http://www.marmos.de/opel_kadett/Kadett.jpg)

Human m0nst3r
14-01-2008, 15:46
http://img138.imageshack.us/img138/8315/30112007essenmotorshow2rr8.th.jpg (http://img138.imageshack.us/my.php?image=30112007essenmotorshow2rr8.jpg)
http://img528.imageshack.us/img528/1480/30112007essenmotorshow2pi5.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=30112007essenmotorshow2pi5.jpg)
http://img528.imageshack.us/img528/9682/30112007essenmotorshow2oq6.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=30112007essenmotorshow2oq6.jpg)
http://img528.imageshack.us/img528/6627/30112007essenmotorshow2tf3.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=30112007essenmotorshow2tf3.jpg)

http://www.autonet.hr/Userdocsimages/vijesti/20070822-01/01.jpg
i rest my case oko ljepote.

Dyslexia
14-01-2008, 15:49
Joj de ajde kako ne shvacate da ste vi gotovani da ste navikli na sve gotovo. Sta si mi htio dokazat tim slikama pa 10 puta mi je ljepsi onaj kadet. Problem je sto vi neznate cijeniti aute. Moj kadet ima 17 godina i radi ko sat. Javi mi se s tom fabiom za 17 godina :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Nemojte pricati gluposti. Pola vas u zivotu nije vidjelo masinu od auta a da nepricam da neznate kako auto uopce radi i koje su razlike motora, dobavljanja goriva, itd. da ne nabrajam. Vi koji nemate auto nemjesajte se u ovo raspravu.

EDIT: Fabia sorry ali sta ti hoces reci s tim slikama. Iskreno nista posebno i uopce mi se nesvida jer ima 1000 ljepsih. Evo ti dokaz

http://img293.imageshack.us/img293/2374/opelastraopc200503ch6.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/2489/corsaopc01nb6.jpg (http://imageshack.us)


Ovo su astra i corsa opc. Pogledaj stil auta kako svaki rub lezi i ljepo doradeno. Ovu samo 2 auta koja se ljepsa od te tvoje skode a ima ih jos miljun ljepsih.

Ogulinac111
14-01-2008, 15:55
Joj de ajde kako ne shvacate da ste vi gotovani da ste navikli na sve gotovo. Sta si mi htio dokazat tim slikama pa 10 puta mi je ljepsi onaj kadet. Problem je sto vi neznate cijeniti aute. Moj kadet ima 17 godina i radi ko sat. Javi mi se s tom fabiom za 17 godina :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Nemojte pricati gluposti. Pola vas u zivotu nije vidjelo masinu od auta a da nepricam da neznate kako auto uopce radi i koje su razlike motora, dobavljanja goriva, itd. da ne nabrajam. Vi koji nemate auto nemjesajte se u ovo raspravu.

hvala bogu imam auto i imao sam ih vise od tebe... i zavrsio sam skolu za profesionalnog vozaca i radim u firmi di se voze i kamioni i auti(VIADUKT) pa tako da kada mi je kamion na popravku onda cijeli dan provedem u radioni zato nemoj balamasat... tu izmisljas toplu vodu.. ako je ovdje 10 ljudi potvrdilo da je skoda po necem bolja i ljepsa prihvati to i gotovo

Niđo
14-01-2008, 15:58
Joj de ajde kako ne shvacate da ste vi gotovani da ste navikli na sve gotovo. Sta si mi htio dokazat tim slikama pa 10 puta mi je ljepsi onaj kadet. Problem je sto vi neznate cijeniti aute. Moj kadet ima 17 godina i radi ko sat. Javi mi se s tom fabiom za 17 godina :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Nemojte pricati gluposti. Pola vas u zivotu nije vidjelo masinu od auta a da nepricam da neznate kako auto uopce radi i koje su razlike motora, dobavljanja goriva, itd. da ne nabrajam. Vi koji nemate auto nemjesajte se u ovo raspravu.

Kaj da se ne mjesamo, ta tvoja starudija jedva ide sram bi me bilo vozit tog kadetica po gradu.

Dyslexia
14-01-2008, 16:08
hvala bogu imam auto i imao sam ih vise od tebe... i zavrsio sam skolu za profesionalnog vozaca i radim u firmi di se voze i kamioni i auti(VIADUKT) pa tako da kada mi je kamion na popravku onda cijeli dan provedem u radioni zato nemoj balamasat... tu izmisljas toplu vodu.. ako je ovdje 10 ljudi potvrdilo da je skoda po necem bolja i ljepsa prihvati to i gotovo[/quote]


Pa kako ti znas koliko sam ja auta imao u zivotu. Imao sam 3 godine praksu automehanicar i gdje se bas radilo tako da ajde molim vas prekinit pricat kad neznate kako izgleda rastavljeni motor. Sta sada sto je 10 ljudi reklo da je skoda bolja ja cu ti dovest sada odma minimun 100 ljudi koji ce rec isto ovo sto i ja. I to ljudi koji rade s autima. Nemojte srat da moram rec jer idem po svim auto sajmovima, na svakom street raceu i imam mnogo prijatelja koji voze nabrijane auto i preprodaju ih znaci sverc, i nijedan nije nabavljo skodu mozda nekad ali rijetko kada. Smiju se na tu pomisao. Kako neshvacate da je skoda kopija Wolksvagena lai losija naravno. Ocatvia - Passat, fabia- polo shvacate. A skodini su jeftiniji i ruzniji. A zasto jeftiniji dijelovi.

SKODA FABIA RS
http://img172.imageshack.us/img172/6544/skodafabiars200301sol8.jpg (http://imageshack.us)

OPEL ASTRA GTC
http://img293.imageshack.us/img293/4300/opelastragtc200403saz5.jpg (http://imageshack.us)

Molim vas po kojoj logici je fabia ljepsa :rotfl:

daewoo racer gti
14-01-2008, 16:22
e sorry kaj cu ti ovo rec. kaj imas protiv skode kaj jo fali,sasvim solidan auto i kaj se odmah pjesnis,covjek ima pravo pricat o svom autu kaj oce...
i kaj si sad s tim kadetom neka faca,bas si super il kaj,nije da imam nesto protiv kadeta al kad se pretjera pretjera se...

Dyslexia
14-01-2008, 16:26
E ajde nisi bio u ovoj raspravi i nemjesaj se. Pogledaj samo slike iznad

Human m0nst3r
14-01-2008, 16:28
E ajde nisi bio u ovoj raspravi i nemjesaj se. Pogledaj samo slike iznad
Ima pravo sudjelovati u raspravi, a ti ovako odbrusi jos jednog usera i dat cu ti marked ne radi svih marki auta, nego radi ovakvog tjeranja usera sa teme.

Sonic_Moronic
14-01-2008, 16:28
Meni od tih slika fakat fabia izgleda ljepše.

daewoo racer gti
14-01-2008, 16:28
nista se ja ne mjesam,al ja sam svoje moro rec...

Ogulinac111
14-01-2008, 16:29
dali sad pricamo o astri ili kadetu? sta se sad tu izvlacis?i po meni je fabija ljepsa... a pogotovo unutrasnjost i po cemu su to dijelovi jeftini?? nebi se bas sa tobom tu slozio :roll: mislim nebi se nigdje tu slozio sa tobom sta pises

Dyslexia
14-01-2008, 16:36
Vidim da ovdje prelvadavo drustvo od 15 godina tako da mislim da je glupo raspravljat dalje. Ako je vama fabia ljepsa od ove astre vi onda niste vidjeli ljep auto. Boze sacuvaj. Ja nisam hvalio kadeta nego ja sam samo popi kad si ti srao o kadetu kako je to nikad ne bi nabrijavo. Daj molim te. I opce nismo pricali o kadetu nego opcenito o skodi da je odvratna i da je ona jebena kopija Wolksvagena, Ti se ne bi slozio sa mnom pa normalno kad neznas o cem pricam.

daewoo racer gti
14-01-2008, 16:36
djelovi za skodu jeftini :)
e ova ti je dobra...
fabia vrs daj reci mu mal cjenice ventilacije i onoga kaj smo kupovali... :wink:

Sonic_Moronic
14-01-2008, 16:38
Aha, slažem se s tobom, svi kojima fabia izgleda lijepo su klinci koji nemaju pojma. :*

....


Onak, ne. Retaj si.

Nightyx
14-01-2008, 16:38
skoda je sasvim ok auto, samo sto svaki novi model brzo zastari, neam pojma zasto, ali tako mi se cini...

a i nisu toliko skupi...

Human m0nst3r
14-01-2008, 16:39
Da. Mogao bi. Jebeni prokleti desni otvor za ventilaciju 400kn. Ako ti je to jeftino, onda fakat n/c. A ostatak potrosne robe zarulje, ali o tome necemo to sam ja ovisnik. E da idemo ovu nedjelju opet pogledati imaju li farova? :rotfl:

Ogulinac111
14-01-2008, 16:41
a da nepricam prilikom sudara koliko je kadet dobar :wink: i da se nadovezem na Fabia vRS.. sigurno si radio servis na autu?? pa i sam znas koliko to kosta :? :? :?

Nightyx
14-01-2008, 16:41
Da. Mogao bi. Jebeni prokleti lijevi otvor za ventilaciju 400kn. Ako ti je to jeftino, onda fakat n/c. A ostatak potrosne robe zatulje, ali o tome necemo to sam ja ovisnik. E da idemo ovu nedjelju opet pogledati imaju li farova? :rotfl:
pa po meni je pozitivno da su dijelovi od auto jeftiniji, zato su VW vozila među najisplativijima, jer osim odlične kvalitete i dijelovi su jeftiniji...

Dyslexia
14-01-2008, 16:45
a da nepricam prilikom sudara koliko je kadet dobar :wink:

LOL

Pa jaci je a zasto zato sto je tezi od fabie i zato sto ima jaci ovjes i zato sto nije sav u plastici sve je jaka limarija. Zato sto su se prije auti radili od lima i to kvalitetnog a ne kao danas sve plastika. Ali sta ces tehnologija ide dalje.
Ja sam kadeta naveo kao primjer nisam ja rekao da se on moze mjerit sa fabiom rs ali da on meni ljepse izgleda on nje. Ja cijenim starije aute.

Ponavljam octavia-passat, fabia - polo

King tiger
14-01-2008, 16:53
ovako

tehnologija impekt zona.

vidis
jednom davno u formuli 1 ljudi su skontali da se zeljezni monokok i onaj od ugljika ponasaju drugacije.
normalno svi bi tad rekli da ako je avto od zeljeza da ce bit , jeli izdrzljivije i da ce vozac biti sigurniji.
ali, to je bilo pogresno
zasto?
pa zato jer prilikom sudara zeljezo jednostavno"prenosi" energiju do vozaca uzrokujuci povrede, dok se ugljicni monokok drobio tj. preuzimao je svu silu na sebe sto je uzrokovalo vecu sigurnost.
eh sad

narod kaze recimo " francuska auta se krse pri sudaro dok "insert random balkanik car" ostaju citava.
nasi ljudi zakljucuju da je onda "random balkanik kar" sigurniji jer se ne lomi.

ali to je pogresan rezon.

auta s zonama koje apsorbiraju silu su visestruko sigurnija, jer ti dijelovi dok se lome , apsorbiraju svu silu udara od auto/zid/punicu.
vozac je zasticen naravno, roll cageom dakle da se i on ne slomi.
uglavnom
takva auta su skuplja za opravak poslije nesrece ali ostanes ziv . bolje i to nego s manjom stetom i 2 metra ispod zemlje.

Nightyx
14-01-2008, 16:56
Ponavljam octavia-passat, fabia - polo
http://www.skoda-auto.com/newoctavia/images/ext_photo_big_front.jpg
http://www.carpages.co.uk/guide/@images/skoda/skoda-superb.jpg
http://www.automag.be/IMG/jpg/Passat_2004.jpg
nije da palim vatru, al da su slični, fakat jesu...

Dyslexia
14-01-2008, 16:57
Bez brige pri 200km/h u zid tesko da te i bog moze spasit. :)

Nightyx hvala care to sam bas htio sada stavit. Pa sad nek mi neko kaze da nije. Ali to nisam samo ja reko to vam je jos odavno pisano na autoklubu u casopisu da je skoda kopija wolksvagena sto i je. Negovorim gluposti nego kazem sta sam citao i sta je istina.

King tiger
14-01-2008, 17:00
kakve to sad veze ima ?
procitaj moj post.
vecina sudara se ne desava pri brzinama koju su blizu 200 km/h

sile koje se ispoljavaju pri sudarima od 60 km/h su nevjerovatno jake i smrtonosne.

eh, bas tu se vidi ta razlika.

daewoo racer gti
14-01-2008, 17:03
kao prvo stavio si octaviu i passata .
valjda superb i passat to je vec slicno...

Dyslexia
14-01-2008, 17:04
Ma bas me briga za sudare ljudi se potepu padnu udare glavom od beton i umre. A ne u autu. Zavisi od vozaca do vozaca oce se snaci u izvjesnoj situaciji. 60 km/h je pno ali kako ti znas da ne bi bilo pogubno za vozaca u novom autu. Mozda bas u novom pogines a u nekom straom ostanes ziv. Zavisi od situacije. Netreba vjerovat kompjuteru. Real life je druga stvar.

Nightyx
14-01-2008, 17:05
kao prvo stavio si octaviu i passata .
valjda superb i passat to je vec slicno...
evo ubacio sam i to, ali svjedno svi izgledaju kao passat :o

King tiger
14-01-2008, 17:06
nema to veze s kompjuterima.
ti si rekao da je kadet bolji u sudarima zato sto je "jaci" , ja ti dokazujem da nije.

slucaj postoji ali generalno, normalno da si sigurniji u autu s impekt zonama.

Human m0nst3r
14-01-2008, 17:07
kao prvo stavio si octaviu i passata .
valjda superb i passat to je vec slicno...
evo ubacio sam i to, ali svjedno svi izgledaju kao passat :o
Ali gle puno je detalja razlicito. Pocevsi od unutrasnjosti pa nadalje. Prednja svjetla uopce nisu ista, maska nije ista, straga je drugacije gle ima dosta toga.

Nightyx
14-01-2008, 17:08
[quote="daewoo racer gti":7d12iwsb]kao prvo stavio si octaviu i passata .
valjda superb i passat to je vec slicno...
evo ubacio sam i to, ali svjedno svi izgledaju kao passat :o
Ali gle puno je detalja razlicito. Pocevsi od unutrasnjosti pa nadalje. Prednja svjetla uopce nisu ista, maska nije ista, straga je drugacije gle ima dosta toga.[/quote:7d12iwsb]
stražnji dio je IDENTIČAN, poklapaju se jbt

Human m0nst3r
14-01-2008, 17:08
Cini ti se vjeruj mi. Uzivo je totalno drugacija slika.

King tiger
14-01-2008, 17:09
generalno , sve te "limuzina " klase su iste.
neko bi rekao da su svi Audiji , Passati, Oktavije, Vectre, novi Megane sedan limuzina, sve kopija jedna druge sto u biti i jesi ali takav dizajn je vec usao u standard

daewoo racer gti
14-01-2008, 17:09
dobro al superb je puno slicniji passatu nego nova octavia.
isto ko sta ima peugeot partner i citroen berlingo...
full su isti...

Nightyx
14-01-2008, 17:10
Cini ti se vjeruj mi. Uzivo je totalno drugacija slika.
iz uživog sam se i uvjerio da su identični :wink:

daewoo racer gti
14-01-2008, 17:11
ko da je uopce vazna slicnost,vazno je da auto vozi i da je dobar,a ako tako nevalja zasto ga murija onda ima tij presretaci(vjerujte mi probo sam )
zaustavili su me sa superbom.

Nightyx
14-01-2008, 17:14
ko da je uopce vazna slicnost,vazno je da auto vozi i da je dobar,a ako tako nevalja zasto ga murija onda ima tij presretaci(vjerujte mi probo sam )
zaustavili su me sa superbom.
pa čuj...ja samo govorim da su slični, a šta kad jesu...inače nisam ništa rekao protiv superba ili bilo koje škode, solidni auto sa donekle prihvatljivom cijenom...skidam kapu...

daewoo racer gti
14-01-2008, 17:16
pa niko i ne govori da nisu slicni.
po meni jesu i to dosta slicni a ko da je to lose...

Dyslexia
14-01-2008, 17:16
Pa dobro tehnologija je uznapredovala ne poricem da su sada auti sigurniji plus sto jos vamo imas i zracne jastuke koji dok na starijim automobilima nema. Ma mozemo raspravljat o tome do jutra. Nego bjezimo od teme.

Ja sam htio dokazat svim fanovima skode da je ona nsita drugo nego losije replika Wolkswagena. Sto i je jer je to pisano u autoklubu.


SKODA SUPERB
http://img508.imageshack.us/img508/8976/skodasuperbnbiglt3.jpg (http://imageshack.us)

VOLKSVAGEN PASSAT
http://img508.imageshack.us/img508/8440/38f500935bc2a64af61f73epe9.jpg (http://imageshack.us)


SKODA FABIA
http://img508.imageshack.us/img508/1825/nadchodzinowafabia13035dw4.jpg (http://imageshack.us)

VOLKSVAGEN POLO
http://img521.imageshack.us/img521/9771/597742668tx1.jpg (http://imageshack.us)


Pa sad recite da skoda nije replika volksvagena

Ali skoda se trudi dobro je. Jeftiniji su auti barem ljudi mogu kupit. Meni se ne svida ja nebi kupio i amen. Nekom se svida taj ce kupit i gotovo.

daewoo racer gti
14-01-2008, 17:20
i kaj imas tolko protiv toga :nonono:
ne kuzim...
svako ima pravo na svoje misljenje

Dyslexia
14-01-2008, 17:23
i kaj imas tolko protiv toga :nonono:
ne kuzim...
svako ima pravo na svoje misljenje

Evo bas to ja sam iznio svoje stavove a fabia je poceo pljuvat po meni. Kuzis nije bilo u redu.

McPingvin_v2.0
14-01-2008, 17:24
Sto i je jer je to pisano u autoklubu.
E, da, čim je pisano u autoklubu to je 100% istina.

Dyslexia
14-01-2008, 17:27
Pa normalno da je nece davat lazne informacije. A da si malo pogledo slike vidio bi da je isitna. A potrazi na netu pa ces vidjeti da je.

Human m0nst3r
14-01-2008, 17:28
i kaj imas tolko protiv toga :nonono:
ne kuzim...
svako ima pravo na svoje misljenje

Evo bas to ja sam iznio svoje stavove a fabia je poceo pljuvat po meni. Kuzis nije bilo u redu.
Da, ali za ubudce pisi auto mi se ne svida, a ne pisati da je smece. Zato sam reagirao.

McPingvin_v2.0
14-01-2008, 17:31
Pa normalno da je nece davat lazne informacije. A da si malo pogledo slike vidio bi da je isitna. A potrazi na netu pa ces vidjeti da je.
Autoklub 90% sadržaja prepisuje od Auto Bilda i ADAC-a.

Go figure ;)

Dyslexia
14-01-2008, 17:32
Dobro i ja sam burnije reagirao zbog kadeta ali nema veze. Nadam se da nema nikavih ljutnji zbog ovoga.

Ogulinac111
14-01-2008, 17:32
ajmo onda mu ovako objasnit kao sto tupi da je skoda ista kao vw... ovako kao sto znamo da je skoda kopija od vw... a koliko znam vw se smatraju jedni od boljih auta.. i onda sad opet ja tebe nekuzim zasto ti skoda nije dobra?? a ako je vw dosta dobar auto.. :wink:

Dyslexia
14-01-2008, 17:35
ajmo onda mu ovako objasnit kao sto tupi da je skoda ista kao vw... ovako kao sto znamo da je skoda kopija od vw... a koliko znam vw se smatraju jedni od boljih auta.. i onda sad opet ja tebe nekuzim zasto ti skoda nije dobra?? a ako je vw dosta dobar auto.. :wink:

Ma necu se vise prepirat zisku. Evo ja tebe ne kuzim zasto ti je skoda dobra.

daewoo racer gti
14-01-2008, 17:37
ja vam sam imam za rec.
koji ste vi likovi :pray:

Ogulinac111
14-01-2008, 17:40
ovako... dobra zasto?? lijep auto,jak auto,izdrzljiv auto,udoban auto,ima mjesta u autu jos kaj?

Marcellius09
14-01-2008, 17:44
daj rjesite to preko pp

Korpse
14-01-2008, 18:30
Fabia je zakon auto, moj tetak novopečeni iz Zagreba ga ima, nabrijan je skroz, a još ima u gepeku onaj veeeliki zvučnik, samo je problem što pušta cajke...

Sonic_Moronic
14-01-2008, 18:56
i kaj imas tolko protiv toga :nonono:
ne kuzim...
svako ima pravo na svoje misljenje

Evo bas to ja sam iznio svoje stavove a fabia je poceo pljuvat po meni. Kuzis nije bilo u redu.

Ne, ti si govorio da auto saka i da su svi koji misle da je lijep nezrele budale. :wink:

Mislim, daleko sam ja od nekakvog poznavatelja automobila, ali ovo stvarno nije u redu.

Mjutant
14-01-2008, 20:33
Fabia je zakon auto, moj tetak novopečeni iz Zagreba ga ima, nabrijan je skroz, a još ima u gepeku onaj veeeliki zvučnik, samo je problem što pušta cajke...

:rotfl:


BTW, da li je dobar clio za tuning? ili alfa 156? 8)

Niđo
14-01-2008, 20:38
Ajde fabia molim te rokni lock da ne gledam ove svade oko auta ko mala djeca moj je autic bolji!

Human m0nst3r
14-01-2008, 20:55
Fabia je zakon auto, moj tetak novopečeni iz Zagreba ga ima, nabrijan je skroz, a još ima u gepeku onaj veeeliki zvučnik, samo je problem što pušta cajke...

:rotfl:


BTW, da li je dobar clio za tuning? ili alfa 156? 8)
Clio prije.^^

Ogulinac111
14-01-2008, 21:19
neznam meni se alfa 156 jako svida i taj sam si auto mislio kupit.. :D

Dyslexia
14-01-2008, 21:56
Ljepa je 156 super auto ali evo jos jedan prijedlog alfa 145 rodena za tuniranje. A kako tek auto lezi u zavoju to je nesto prekrasno. Frend mi ima 145 nemam tu sliku ali evo imam jednu sliku slicna je njegovom autu.

http://img210.imageshack.us/img210/5712/alfa145nh0.jpg (http://imageshack.us)

Njegova je slicna takva samo sto ima drugacije felge ostalo je skoro isto.
Autic je zakon, moli da mu date gas. Jedino serijski mi nije bas nesto ali kad se dotjera preljep je.

daewoo racer gti
14-01-2008, 22:33
[quote="daewoo racer gti":x74xuskt]i kaj imas tolko protiv toga :nonono:
ne kuzim...
svako ima pravo na svoje misljenje

Evo bas to ja sam iznio svoje stavove a fabia je poceo pljuvat po meni. Kuzis nije bilo u redu.

Ne, ti si govorio da auto saka i da su svi koji misle da je lijep nezrele budale. :wink:

Mislim, daleko sam ja od nekakvog poznavatelja automobila, ali ovo stvarno nije u redu.[/quote:x74xuskt]
nije u redu,naravno da nije...

Dyslexia
14-01-2008, 23:23
[quote="daewoo racer gti":3qvnwq9x]i kaj imas tolko protiv toga :nonono:
ne kuzim...
svako ima pravo na svoje misljenje

Evo bas to ja sam iznio svoje stavove a fabia je poceo pljuvat po meni. Kuzis nije bilo u redu.

Ne, ti si govorio da auto saka i da su svi koji misle da je lijep nezrele budale. :wink:

Mislim, daleko sam ja od nekakvog poznavatelja automobila, ali ovo stvarno nije u redu.[/quote:3qvnwq9x]

Navedi gdje sam to rekao.

McPingvin_v2.0
14-01-2008, 23:31
Navedi gdje sam to rekao.

Nemozes ti meni usporedivat skodu sa nekim autom.

Dyslexia
15-01-2008, 00:05
kakve to veze ima sa uvredom ja tu nigdje ne vidim da sam nekome rekao da je nezrela budala.

McPingvin_v2.0
15-01-2008, 00:21
Ovo se odnosi na ono da auto saka.

Dyslexia
15-01-2008, 00:30
Da ali nerazumijem sta se ti tu mjesas jel sam tebi mozda nesto krivo napravio.

McPingvin_v2.0
15-01-2008, 00:41
Napisao si svima. Ovo nije tvoja privatna rasprava između tebe i fabijana, ovo je forum. Što god tu napišeš tiče se svih nas, a meni, eto, ne leži što omalovažavaš škodu a opel uzdižeš u nebesa.

Dyslexia
15-01-2008, 01:10
Napisao si svima. Ovo nije tvoja privatna rasprava između tebe i fabijana, ovo je forum. Što god tu napišeš tiče se svih nas, a meni, eto, ne leži što omalovažavaš škodu a opel uzdižeš u nebesa.

Da ali ja sam naveo opel kao primjer. I prekini vise pricat o tome ne da mi se vise raspravljat s tobom ni sam kim viso o tome jel jasno :?

McPingvin_v2.0
15-01-2008, 07:32
Da ali ja sam naveo opel kao primjer. I prekini vise pricat o tome ne da mi se vise raspravljat s tobom ni sam kim viso o tome jel jasno :?
Čemu bahati stav?

Ako ti se ne da raspravljati napiši "Ja nisam spreman za parlamentarni način raspravljnja i neću više postati na ovome forumu." i ok.

Ogulinac111
15-01-2008, 09:36
ove 4 fabije su mi predobro sredene

http://gallery.skodahome.cz/albums/tuni ... 07-001.jpg (http://gallery.skodahome.cz/albums/tuning_skoda/smoula-fabia-18t-2007/fabia-smoula-18t-2007-001.jpg)
http://www.autodoplnky.cz/picture/galer ... lena_b.jpg (http://www.autodoplnky.cz/picture/galerie/skoda_fabia_zelena_b.jpg)
http://www.auto-evasion.com/forumsf/files/g34-4_784.jpg
http://designercars.be/biler/--68923.jpg

Mjutant
15-01-2008, 10:08
ove 4 fabije su mi predobro sredene

http://gallery.skodahome.cz/albums/tuni ... 07-001.jpg (http://gallery.skodahome.cz/albums/tuning_skoda/smoula-fabia-18t-2007/fabia-smoula-18t-2007-001.jpg)
http://www.autodoplnky.cz/picture/galer ... lena_b.jpg (http://www.autodoplnky.cz/picture/galerie/skoda_fabia_zelena_b.jpg)
http://www.auto-evasion.com/forumsf/files/g34-4_784.jpg
http://designercars.be/biler/--68923.jpg


3. mi je preedobra :shock:


EDIT: Koliko bi došlo sređivanje izvana(body kit)?
Mislim na nove branike, prabove, spojlere....

Ogulinac111
15-01-2008, 10:15
oko 20 000kn... jer od ovih vecina ima perlu.. felge.. pa onda kitanje kvake pa onda ili je stavljao LCD vrata ili magnetsko otvaranje a to jako puno kosta :) i reklo bi se preko 20 000kn

EDIT: mada ovakvi spojleri bi trebali biti oko 5000kn

Mjutant
15-01-2008, 10:17
oko 20 000kn... jer od ovih vecina ima perlu.. felge.. pa onda kitanje kvake pa onda ili je stavljao LCD vrata ili magnetsko otvaranje a to jako puno kosta :) i reklo bi se preko 20 000kn

EDIT: mada ovakvi spojleri bi trebali biti oko 5000kn

Kolko su neko malo bolji branici(otprilike)?

Ogulinac111
15-01-2008, 10:21
e to koliko su bolji to ti je o tome tko ti ih radi... i to se sam trebas raspitat kod majstora... i trebas se raspitat koji majstor najbolje radi.. da nebi bilo da kit odmah puca i te gluposti.. jer svaki majstor radi po svojem i svaki ima svoje cijene

Mjutant
15-01-2008, 10:49
Fora: http://www.autoholic.de/images/resized/ ... 6-TXeG.jpg (http://www.autoholic.de/images/resized/galerieRenault-Clio-V6-TXeG.jpg)

Alfica: http://www.apb-tuning.com/images/articl ... tuning.jpg (http://www.apb-tuning.com/images/articles/pare-choc-ar-alfa156-mtuning.jpg)

Dyslexia
15-01-2008, 13:22
Ovo je pilica :D

http://img171.imageshack.us/img171/9404/ficokv2.jpg (http://imageshack.us)

Lord Jambrek
15-01-2008, 13:27
Nadmašite ovo:

http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2954644/showPhotoSerie.do?fotoIndex=0

34 totalno ludo sređenih auta :pray:

Ovo mi je favorit, obratite pozornost na natpis na šajbi :rotfl:
http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/071115/auto7.jpg

Dyslexia
15-01-2008, 13:36
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

E kocio sam se kad sam ovo gledao kakvih sve ima auta, onaj helihopter preludo :rotfl:

Korpse
15-01-2008, 14:22
evo dvije pile!
http://img441.imageshack.us/img441/1959/auto4gm0.jpg

http://img181.imageshack.us/img181/8006/auto17lc1.jpg

Ogulinac111
15-01-2008, 14:29
e ovo je full oprema u autu :rotfl:

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/071115/auto33.jpg

Lord Jambrek
15-01-2008, 14:38
Evo još par odličnih

Jagufićoar (http://img209.imageshack.us/img209/7030/27242gh.jpg)

Idemo u rikverc (http://img186.imageshack.us/img186/6521/volkswagengolfspoilertwx2.jpg)

Fat Chrome, pre zakon (http://www.koreus.com/files/200410/mercedes-tuning6.jpg)

Nova Pila Cobre 11 (http://www.eriding.net/media/photos/geography/comenius_pr/germany/erfurt/050722_jmason_mp_geo_erfurt_0057.jpg)

:rotfl: Fićo drift (http://www.tuningfever.fr/pics-max-171-4457-.jpg)

Zvučnici U AUTU su out, Zvučnici IZVAN AUTA su IN (http://img512.imageshack.us/img512/2469/fiji2007046vq6.jpg)

Balkan Tuning video - bolje ugasite zvučnike (http://youtube.com/watch?v=Zcd7b9tX4Rg)

Niđo
15-01-2008, 14:44
Evo još par odličnih

Jagufićoar (http://img209.imageshack.us/img209/7030/27242gh.jpg)

Idemo u rikverc (http://img186.imageshack.us/img186/6521/volkswagengolfspoilertwx2.jpg)

Fat Chrome, pre zakon (http://www.koreus.com/files/200410/mercedes-tuning6.jpg)

Nova Pila Cobre 11 (http://www.eriding.net/media/photos/geography/comenius_pr/germany/erfurt/050722_jmason_mp_geo_erfurt_0057.jpg)

:rotfl: Fićo drift (http://www.tuningfever.fr/pics-max-171-4457-.jpg)

Zvučnici U AUTU su out, Zvučnici IZVAN AUTA su IN (http://img512.imageshack.us/img512/2469/fiji2007046vq6.jpg)

Balkan Tuning video - bolje ugasite zvučnike (http://youtube.com/watch?v=Zcd7b9tX4Rg)

svi su odlicni :pray:

Mjutant
15-01-2008, 20:54
Ja bi ovog imo za po livadi
http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimlj ... otoIndex=7 (http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/2954644/showPhotoSerie.do?fotoIndex=7)

Korpse
16-01-2008, 11:49
kaj mu znači KFOR?

Mjutant
16-01-2008, 12:04
kaj mu znači KFOR?

Nemam pojma, al je auto spaljen :rotfl:

McPingvin_v2.0
16-01-2008, 15:06
Vosjka koja drži red na Kosovu. Koristi gugl.

Korpse
16-01-2008, 17:29
lol, kaj ono auto nije sprdnja... :rotfl:

Mjutant
24-02-2008, 21:50
Ajmo oživit ovu temu :D
Bring hr bek tu lajf :killyou:

RIDER32
25-02-2008, 00:34
Vidio sam ovo na motori.hr (http://www.motori.hr/). Bila je slika dana.
Danas je ovo (http://www.motori.hr/galerija/2/2274.jpg)Sslika dana.

Human m0nst3r
25-02-2008, 07:19
Vidio sam ovo na motori.hr (http://www.motori.hr/). Bila je slika dana.
Danas je ovo (http://www.motori.hr/galerija/2/2274.jpg)Sslika dana.
I kakve to ima veze sa autima i tuningom autiju Oo

Mjutant
25-02-2008, 09:52
Najljepši auto :pray:
http://blogs.ideo.ro/supercars/files/20 ... i00007.jpg (http://blogs.ideo.ro/supercars/files/2007/07/carscoop_a159_ti00007.jpg)

Human m0nst3r
25-02-2008, 10:31
To mos gledati i ovako cipas auto i otvoris turbinu do kraja i brzo ce otici. Anyway oni imaju dobre aute, ali elektronika je u kurcu.

Mjutant
25-02-2008, 10:37
To mos gledati i ovako cipas auto i otvoris turbinu do kraja i brzo ce otici. Anyway oni imaju dobre aute, ali elektronika je u kurcu.


Moj stari ima 156 staru, al malo obrađena, sam body kit i to, al sad kad dode 159 gta, reko je da kupuje :D 260 konja, 3.2 motor, elektroničke blokade na 240 :D

Mjutant
25-02-2008, 11:39
To mos gledati i ovako cipas auto i otvoris turbinu do kraja i brzo ce otici. Anyway oni imaju dobre aute, ali elektronika je u kurcu.

naravno, ma imaju ti auti caka oko nacina na koji su slozeni, dosta je sjebano rastaviti jedan dio, a da ne moras jos pol auta pretumbati (karikiram :)),
na to se nasi limari/mehanicari bune, ali zato talijani imaju i alat za takve stvari

Naravno, a kad ja polozim auto, jedan alfa je moja :D

Human m0nst3r
25-02-2008, 11:48
Ma ja sad nadam se ako uspijemo skrpati uzet cu octaviu 2 SportStyle 2.0 TDi i to cipnuti i to ce letiti. Cak brze i od serijske rsice, mislim na benzinca. :wink: Jedan je bas bio mjerio isto tako cipana sa 140 na 168ks i isao je po autoputu 245, a po gpsu 238. :pray:

Mjutant
25-02-2008, 11:51
Ma ja sad nadam se ako uspijemo skrpati uzet cu octaviu 2 SportStyle 2.0 TDi i to cipnuti i to ce letiti. Cak brze i od serijske rsice, mislim na benzinca. :wink: Jedan je bas bio mjerio isto tako cipana sa 140 na 168ks i isao je po autoputu 245, a po gpsu 238. :pray:


ouu jea, al ja bas nisam ljubitelj škoda, samo sport izdanja volim, inace ne :roll:

Human m0nst3r
25-02-2008, 12:14
Tvoj bi se fino dao dignuti na 130ks. :roll:

Human m0nst3r
25-02-2008, 12:25
Pa ako ces ici cipat javi mi budem ti ja dao preporuku covjek cipa odlicno.

Human m0nst3r
25-02-2008, 13:27
A sad cipom ako ga neces stiskati ce ti trositi manje ;)

Human m0nst3r
25-02-2008, 13:55
Da, ali ako ga stisces onda trosi isto ili malo vise.

NoX
27-11-2008, 22:42
:D ufff kad bi se rasprica o tuningu nebi sta 5 godina govoirt :D

yvohr
30-11-2008, 16:06
Evo prije nekoliko dana počeo sam uređivati ćaćin Clio II (da mi da tuniram auta a ne da mi da ostanem vani iza 11:00S:( ) pa me sada zanima kako vi stojite sa tuniranjem.

Ja počeo do motora, prijatelj mi sredih čip tuning, sada šaltam malo usisnu granu da dobijem na konjima. Poslije još slijedni turbine, osovina i ovjes. Isto tako poslije budem potražil po gradu neke tuning (pa nije ih toliko teško naći). Evo sada se kupi dičurlija oko auta (znatiželjni mali gadovi :D ).

Uglavnom da ne dužim samo mi recite koliko znate o tome, jeste šta tunirali, di nabaviti djelove i sve što mislite da je važno.
P.S. nemojte me sada popljuvati zbog mojih godina (ako niste znali imam 15 godina).
ovo sto sam boldo je i kod mene, odnosno do 16 nesmijem biti vani duze od 11 jer po zakonu ako si mladji od 16 i policija te ulovi vani nakon 11 mogu te odvest u postaju i zadrzat te do dolaska roditelja

Human m0nst3r
30-11-2008, 17:21
:D ufff kad bi se rasprica o tuningu nebi sta 5 godina govoirt :D
Ako mislis o radenju sela od auta nemoj. Inace ja sam protiv stavljanja plastika po autu i nekakvih body kitova. Po mome. Zakucat u pod, mrcinske felge i masina i to je to.

The Jackal
30-11-2008, 18:07
Kad si ti selo. -.-

Human m0nst3r
30-11-2008, 19:01
O da fakat je jebeno vidit auto sa plastikama umjesto da ide. Bravo. Odlicno razmisljanje.

The Jackal
30-11-2008, 19:02
Neki rade obadvije stvari. Neki osim što stavljaju plastiku slažu i mašinu...

McPingvin_v2.0
30-11-2008, 19:08
Krapina tuning - tiho.

Human m0nst3r
30-11-2008, 21:58
viewtopic.php?f=31&t=28159&p=847765#p847765 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=28159&p=847765#p847765)
Ako netko nesto treba.

Lord Jambrek
19-03-2009, 01:37
turbina majka, sto se tice slicnosti sa VW-om, pa gotovi svi automobili su radjeni na istoj platformi sto je i logicno jer je skodilac po VW-om,
inace vozim passata medjuliniju, motor je 1.9 TDI od 90 ks, a kod njih se i tvornicki narucuju motori sa stelanom turbinom, isti motor sa rasponom od 90 do 150 ks

A da jednostavno odčepiš turbinu fino? Da puše kolko god ide. Evo mi smo na susjedovom puntu GT 96' godište odčepili turbinu do kraja, kad je bila prva probna vožnja na tlaku od oko 1,6 bara, turbina je crijevo koje ide do kompresijskog dijela izbila van :D

Jednostavno pošarafi to sve i odčepi turbinu, pa da vidiš snage :D

Aral
19-03-2009, 11:26
Imas power tuning a imas i visual tuning. Mozes imat kramu od auta a da leti 300 a mozes imat najbolji visual tuning kaj pare mogu kupit a auto ne ide s mjesta a mozes imat i jedno i drugo, stoga stfu sa pametnim komentarima. Svatko svoje voli, ja npr. necu ama bas nikad niti pipnut u masinu od auta, samo vizualno. Jedino kaj sam na svom pugu napravio je remusova spulja i kn filtar, to je to. Kad cu se vec htjet pravit vazan onda cu kupit stock auto sa 200,300,400ks ili kolko vec i to je to. Svakog pali nesto drugo! :D

MasaKrisT
19-03-2009, 14:51
mene pali amy lee.( morao sam :( )

The Jackal
19-03-2009, 16:47
Vidio sam si kolegu iz Dubrave na naslovnici Power magazina... Predobro složen tutač. Jedino mora ić okolo ležećih :D

Nemre ni s onom cakom da prvo guzom proć preko njih. :pray:

McPingvin_v2.0
20-03-2009, 08:57
To nije predobro složen tutač, to je nevozljivo smeće.

Lord Jambrek
20-03-2009, 14:11
Vidio sam si kolegu iz Dubrave na naslovnici Power magazina... Predobro složen tutač. Jedino mora ić okolo ležećih :D

Nemre ni s onom cakom da prvo guzom proć preko njih. :pray:

Nisam vidio, moram kupit.

Daj reci koji je auto?

The Jackal
20-03-2009, 15:22
Hyundai Coupe (makar sad baca na Tibouruna)


http://www.powertuning.com.hr/wp-content/images/reklama.jpg
http://i108.photobucket.com/albums/n40/mrgudZG/IMG_0299.jpg
Lijep tutač...a Jambrek? :)

Hellboy
20-03-2009, 15:23
Izgleda kao jeftina kopija betmobila. Naslov je pogođen. Auto nije.

The Jackal
20-03-2009, 15:24
Izgleda kao jeftina kopija betmobila. Naslov je pogođen. Auto nije.

Da ga imaš, šutio bi.

Hellboy
20-03-2009, 15:26
Zašto bih htio tako ogavan auto? Izgleda kao ralica za drag utrke. Nikad si ne bih to učinio s autom. Decentan tuning može, ali pretvaranje auta u spejs šatl je grozna ideja.

The Jackal
20-03-2009, 15:28
Onak... auto je pokupio tone nagrada i trofeja. U taj auto je uložen trud, volja i ljubav. Nešto što se najviše cijeni.

Hellboy
20-03-2009, 15:29
I svejedno mi je ružniji od poreza.

The Jackal
20-03-2009, 15:31
The Public didn't think so... so that your vote is quite useless.

EDIT: a šta misliš za ovaj Spacial Racer? http://www.tuningbuscador.com/fotos/1/2/5/foto15541.jpg

Ili za ovu kalibru? Mada ne izgleda uopće na nju..

http://www.maxi-tuning.cz/images/obrazky/n_obr_velky_723.jpg

Anarion.Umarth
20-03-2009, 15:37
razlog zašto san kupija časopis o tuningu a da neman pojma o autima(igra san underground 2 u to vrime)

The Jackal
20-03-2009, 15:40
Od izlaska filma brzi i žestoki pa do nfsu-ova je počeo taj masovni interes za tuning. A malo ljudi je pratilo tuning scenu prije toga.... Ja sam pratio... a pile su bile stvarno rađene sa ljubavlju a ne ovaj šrot kaj vidiš svaki dan na ulici. Ima auspuh malo je spušten i oni to zovu tuning. Ma to je smeće na kotačima a ne tuning

I molim da ne miješate street racing i tuning... to su 2 različita pojma

Hellboy
20-03-2009, 16:34
Mda, ti si pratio i karijeru Benedikta XVI prije nego je postao Benedikt XVI jer si znao da će postati Benedikt XVI jednog dana. Ti si uber.


Inače, Calibra mi vuče na RX-8.

Lord Jambrek
21-03-2009, 08:25
Lijep tutač...a Jambrek? :)

Ne, granica neukusa je ogromna, pretjerivanje definitivno, meni ne paše ni malo, ne volim plastike, rađe ulupam pare u mašinu nego u plastike.

Najviše mi isto ide na jetra kad ekipa na neko opel smeće našarafi neki auspuh da se čuje ko da ima 1000ks, a zapravo je ispod neki 1.3 od 60ks. Ako već oćeš zvuk, slaži mašinu, tak da zvuk dolazi od motora, ne od auspuha, svako može imat "sportski" zvuk, ali kad čuješ onaj zvuk od kojeg ti se sledi krv u žilama i nešto pocuri po gaćama od uzbuđenja i kad taj zvuk dođe od motora, a ne od auspuha, e onda je to nešto.


Kaj se tiče one kalibre gore.

Tipičan primjer bosne, ja ne znam koji je to mentalitet, ali kak ekipa voli te opele nakrcavat plastikama to je strašno i žalosno.


Sad idem na pripreme za faks, ali kad dođem doma, samo za vas ću popucat par najdražih seljo tuning fotki, imam tog na kompu ko dreka i možete se tome smijat 100 godina.

E da, commander dawg, el imaš ikakvu naljepnicu na zadnjoj šajbi?

The Jackal
21-03-2009, 09:12
Zašto pitaš? :)

Lord Jambrek
21-03-2009, 16:52
Zašto pitaš? :)

Ma tak retoričko pitanje, ja imam, pa pitam dal ti imaš i koju?

The Jackal
21-03-2009, 17:47
Imao sam na staroj Audi 100 napisano Dubrava slovima kakva su u SA i kakva mi je tetovaža. Pošto sam ga prodao neznam dal ga sadašnji vlasnik još ima...

Lord Jambrek
21-03-2009, 18:55
Imao sam na staroj Audi 100 napisano Dubrava slovima kakva su u SA i kakva mi je tetovaža. Pošto sam ga prodao neznam dal ga sadašnji vlasnik još ima...

Aha, to ti je vjerojatno davalo 5ks jelda? da je bilo kenwood bilo bi 10ks?

The Jackal
21-03-2009, 18:56
:rotfl: :rotfl:

a NOS odma da 50?

Mjutant
22-03-2009, 08:47
[quote="Commander Dawg":3276gyv4]
Lijep tutač...a Jambrek? :)

Ne, granica neukusa je ogromna, pretjerivanje definitivno, meni ne paše ni malo, ne volim plastike, rađe ulupam pare u mašinu nego u plastike.

Najviše mi isto ide na jetra kad ekipa na neko opel smeće našarafi neki auspuh da se čuje ko da ima 1000ks, a zapravo je ispod neki 1.3 od 60ks. ...... /cut [/quote:3276gyv4]



U potpunosti se slazem s ovim 8)

D.E.M.O.
22-03-2009, 21:15
Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)


wtf? :o

pimp
23-03-2009, 21:33
Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)


wtf? :o


ahahahaha , koji car , netko previše gledao brze i žestoke

Mjutant
04-04-2009, 18:06
Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih. :)


wtf? :o


ahahahaha , koji car , netko previše gledao brze i žestoke

da :rotfl: :rotfl:

FaTaL_mRkvA
04-04-2009, 18:20
Šalio se.
I to je post star 2 godine. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: