PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kendo, Parkour



Stranica : 1 [2]

B4j4
22-10-2007, 19:13
ne, nije pop... nego je sdc.... vjeruj mi znam razliku izmedu pop-a i sdc-a :wink: sad bi otiso potrazit na jubito ak ima to snimljeno al sam kratak sa prometom...

Tsumetai Ryujin
22-10-2007, 19:21
@ dreadlock
radis najobicnije vjezbe... sklekove, trbusnjake, cucnjeve, obrnute sklekove, cucnjeve na jednoj nozi, zgibove itd.

@baja
ok nije pop... al sdc takoder nije... eventualno sdb

Dreadlock
22-10-2007, 19:22
@Tsumetai

Tnx :thumbs2:

Tsumetai Ryujin
22-10-2007, 19:28
dread... nemas beda... nego ja ti se vec dugo nisam mogao baviti bilo kakvim fizickim aktivnostima zbog zdravstvenih problema tak da ti nisam vise u toku i dost toga sam ti zaboravil... i zat bih ti preporucio da odes na http://www.parkour.hrSi registriras se na forum i pitas tamo sto god te volja... netko ce ti uvijek odgovorit...

@baja... gle... ti meni sam pokazi taj filmic kak on to izvodi i sve u dure...

MTF*
22-10-2007, 19:32
@ dreadlock
radis najobicnije vjezbe... sklekove, trbusnjake, cucnjeve, obrnute sklekove, cucnjeve na jednoj nozi, zgibove itd.

kakvi su ovo sklekovi?

B4j4
22-10-2007, 19:34
@ dreadlock
radis najobicnije vjezbe... sklekove, trbusnjake, cucnjeve, obrnute sklekove, cucnjeve na jednoj nozi, zgibove itd.

@baja
ok nije pop... al sdc takoder nije... eventualno sdb

kak moze bit sdb :o :o :o joj ne kuzis me... i tjeras me da predem limt :D odo potrazit na jubito, mozda nadem

edit: di su nestali svi zorakovi filmici sa jubitoa ? el se filmici mozda nakon nekog vremena brisu ? :o

Tsumetai Ryujin
22-10-2007, 19:45
@tagan
to su ti sklekovi koje radis ledima okrenut podu...

kak nebi mogo bit sdb...

B4j4
22-10-2007, 20:00
pa ljepo.. sdb je kad recimo ja dodem do zida, skocim ko da cu napravit regular ali se okrenem u skoku i noge stavim na zid ali s druge strane...

Tsumetai Ryujin
22-10-2007, 20:11
k... znaci neznas sto je sdb (ili ti saut de bras)... nista zato... zato sam ja tu da te ispravim...

http://sensorymetrics.com/wp-content/uploads/2007/01/180px-pksautdebras.jpg

B4j4
22-10-2007, 20:16
k... znaci neznas sto je sdb (ili ti saut de bras)... nista zato... zato sam ja tu da te ispravim...

http://sensorymetrics.com/wp-content/uploads/2007/01/180px-pksautdebras.jpg

lol pa na to sam i mislil.. mozda nisam dobro objasnil... ugl znam kae sdb... al me jebe kaj ti nemrem objasnit kae ovaj bunta napravil a nemrem vise filmice naci na jubito... joj poludel bum.... sad bi najrade opet pocel trenirat i za jedno godinu dve ti pokazal kae ovaj napravil :rotfl:
neg sto se sdb tice... sljedeci pokret koji ce ovaj na slici napravit ce vjerovatno bit primanje za rub zida i stavljanje nogu na zid...

Tsumetai Ryujin
22-10-2007, 20:19
prvo amortiziranje nogama o zid pa tek onda ruke na zid...

ja jednostavno ne vidim niti jedan drugi nacin da se savlada zid visine 1.80m...

B4j4
22-10-2007, 20:21
prvo amortiziranje nogama o zid pa tek onda ruke na zid...

ja jednostavno ne vidim niti jedan drugi nacin da se savlada zid visine 1.80m...
nda... neg vis da znam kae sdb :wink: pa moze se.... lik je treniro jedno 3 god mislim... i moze se popesti na zid od 4 metra... samo pop, nikakav tic-tac i to :wink:

100EURO
22-10-2007, 22:02
ja treniram šah i golf

@ S4MUR41 - pazi na vokabularti to ozbiljno ili<?

~Dozer...
23-10-2007, 10:11
dozer... ... vidim da si novi u parkouru... zat ti odmah kazem da bilo kakva vrsta flipova nema nikakve veze sa parkourom... jer se kosi sa njegovim nacelima...

monkey je najobicnija zgrcka... al sa mjesta... dok je kong zgrcka iz trka...
znam da flip ne spada u poarkour al vidio sam mnoge tipove kak to rade u free run.Ono ko radi fore...
monkey jest najobičnija zgrčka al ne vjerujem da će te neko u svijetu parkoura prokužit ako kažeš"znam napravit zgrčku..."
a za kong imaš pravo...

B4j4
23-10-2007, 10:34
eh, ugl traceuri nakon nekog vremena pocnu flipat jer ak imas mogucnost da izgledas ub3r k3wl zast ne

Hazfer
04-12-2007, 12:09
Ja treniram parkour oko 1 god. i znam sve osnove ali me muci Barell vault i scissors vault pa ako bi netko mogao malo pojasnit bio bih mu zahvalan.

EfvlAFrY-jkSnenadje*ivo

Arbiter of Change
04-12-2007, 12:28
Vještinu na stranu, moraš biti i bolesno hrabar za raditi dobar dio tih stvari. :D

Hazfer
04-12-2007, 19:43
Vještinu na stranu, moraš biti i bolesno hrabar za raditi dobar dio tih stvari. :D

Pusti sad hrabrost tolko sam puta pao da sam se vec navikao na to , nego mene zanima hand-placement u barrel tj. scissors vaultu ( dok sam to iso radit nije bas ispalo najbolje tak da...HELP)

Tsumetai Ryujin
04-12-2007, 19:55
daj mi prvo objasni kakav je to barrel iliti scissors vault... el to mozda dash?? ono ko kad ides sdc sam ke prvo idu noge i ond se kasnije odgurnes rukama... nisam vec dugo bil u pk svijetu tak da sam zaboravil dost toga...

Hazfer
04-12-2007, 20:11
ISPRAVKA! scissors vault mogu ne mogu barrel vault i reverse vault (oboje zbog hand-placementa)


Barrel vault 00:47

Reverse vault 3:22

BZhgIn4iVzg&feature=related

EDIT: sve ostalo mogu

Tsumetai Ryujin
04-12-2007, 21:08
to ti nije uopce komplicirano... to sam znal napravit bez pol beda... kazem znal jer vec dugo nisam radil pk... tak da neznam dal vise mogu...

princip ti je da se zaletis na prepreku i blizom rukom prepreci se oslonis na tu prepreku i... damn... brijem da nogama sam stanes na mjesto i ond trznes da se okrenes... damn... moram pocet ponovo trenirat...

odakle si ti hazfer?? jel ima neka ekipica tu iz zagreba koja se bavi parkourom...

Hazfer
04-12-2007, 21:11
Ja sam iz Bjelovara a tamo niko živ nezna sta je Parkour pa misle da sam neki freak koji skace bezglavo po gradu.

P.s. Hvala na savjetu mucil me samo taj hand placement al mislim da sam ga skuzio

Jopax
05-12-2007, 01:03
Isto je u mostaru niko za to nije čuo, osim dva tri frenda pa malo se zekamo po gradu, dosad nisam baš vježbao neke poteze jer sam jačao ruke, jedino što sam radio praktilno jest penjao se na zid, skakao sa istog i penjao se na veći zid i skakao sa istog :D

Hazfer
05-12-2007, 08:36
Sniko za to nije čuo, osim dva tri frenda

Same here samo sto ta dva frenda treniraju tjedan dana i odustanu mislim, e sto se trude ono....

Hazfer
05-12-2007, 10:55
Probao sam barrel vault i reverse. Oboje sam uspio. Nije tesko.

Tsumetai Ryujin
05-12-2007, 12:13
ljudi ako ocete nac neku ekipu za pk odite na parkour.hr na forum, registrirajte se i pitajte el ima netko iz vaseg kraja ko trenira pk... ziher ih ima...

Jopax
06-12-2007, 02:03
ja sem već regan, al nisam bio tam odavno, neda mi se sad link tražit, idem w3 odigrat partiju pa spavat

Mjutant
06-12-2007, 11:00
ja sem već regan, al nisam bio tam odavno, neda mi se sad link tražit,Sidem w3 odigrat partiju pa spavat

Iss, pa fala bogu, 2 u noci je :rotfl:

t0ma
25-07-2008, 00:25
zanima me dal tko od vas zna u Varaždinu kakvu ekipu ili neku osobu koja trenira parkour ?

hvala puno :thumbs2:

GeForce
25-07-2008, 01:12
tko te zanima iz varaždina.....3 godine sam trenirao parkour bio na jamovima....ja i moja 2 prijatelja smo prvi to u os pokrenuli onda sam nakon 3 godine odustao nije mi se više dalo imaš ih u varaždinu ko malih majmuna...

t0ma
25-07-2008, 11:43
tko te zanima iz varaždina.....3 godine sam trenirao parkour bio na jamovima....ja i moja 2 prijatelja smo prvi to u os pokrenuli onda sam nakon 3 godine odustao nije mi se više dalo imaš ih u varaždinu ko malih majmuna...

bilo tko..samo da mogu trenirat.poznajes nekog tko u Varaždinu trenira ?u Varaždinu ima više ekipa koja trenira ?

Tsumetai Ryujin
25-07-2008, 16:45
Najbolje bi ti bilod a odes na http://www.parkour.hrSi tamo na forumu postavis pitanje. Tamo ce ti se sigurno javiti netko iz Varazdina i onda cete se moci sve detaljnije dogovoriti o skupovima.

t0ma
25-07-2008, 17:21
napravio sam vec temu tamo prije 2 dana i nema odgovora na temu :cry:

Tsumetai Ryujin
25-07-2008, 17:59
Nisam bio na tom portalu odkad su ga preuredili. Ekipa je uvijek bila aktivna i netko je uvijek odgovorio vrlo brzo, sad, zasto tebi nitko ne odgovara, neznam. Mozda si u krivom podforumu otvorio temu ili si otvorio vec postojecu temu. Probaj otvorit temu u podforumu za upoznavanje.

t0ma
25-07-2008, 18:26
dok sam se predstavljao odmah sam napisao da sam iz Varaždina i ako netko trenira u Vž da mi se javi.

Raoul Duke
25-07-2008, 21:40
ja probo parkour popodne u parku,nisan ono pravo neke moje forice smislio,,ali isti stil.skako s 5 m penjao se na krov od 6 m onda provukao se svugdje,pa skaknje sa sipke na sipku..prvi dan jebiga isto me strah bilo :D

B4j4
04-08-2008, 01:03
ja probo parkour popodne u parku,nisan ono pravo neke moje forice smislio,,ali isti stil.skako s 5 mSpenjao se na krov od 6 mSonda provukao se svugdje,pa skaknje sa sipke na sipku..prvi danSjebiga isto me strah bilo :D

to kaj si ti sad reko nie parkour... to je ubijanje... prvi dan skakati sa 5 m... a ne znas ni kaj je roll...

Tsumetai Ryujin
04-08-2008, 06:22
Baja je dobro rekao, to sto ti radis nema nikakve veze sa parkourom i njegovom filozofijom. Ako vas vec zanima parkour, ajde se barem potrudite procitati i njegovu filozofiju, jer inace ne znate sto predstavljate. A sa parkourom je problem to da malo ljudi (koji se ne bave parkourom) zna definiciju parkoura i razumije sto radimo, njima je to prije jedan oblik vandalizma i onda su protiv toga. I onda kad se nadobudna dijeca ubiju (doslovno, bilo je takvih slucaja), nije ni cudo ke svi jos vise pocnu pljuvati po parkouru. A sto je najgore, ovi koji se ubiju nisu ni izvodili parkour.

unknown
04-08-2008, 08:43
eh, ovako...

1. zanima me dal ima na ovom forumu netko ko trenira Kendo

2. zanima me dal ima traceura na ovom forumu...


^^

to želim trenirati ali nema toga u osijeku :(

Raoul Duke
04-08-2008, 09:19
je.be se vama kad vi imate gdje trneirat,i nego posto ja ne znam sto je parkour ajd ti objasni " filozofiju"

Tsumetai Ryujin
04-08-2008, 10:17
Odakle si ti overdoser? I kolko godina imas?

Filozofiju parkoura necu nikome objasnjavati jer ne vjerujem da sam u poziciji. Jedino ti mogu reci da cilj parkoura NIJE natjecanje i cilj NIJE preseravanje sa skokovima sa visina od 5 metri. Procitaj malo na netu nesto i odi trenirat sa iskusnijom ekipom.

@Uknown
Cega nema u osijeku? Parkour ili Kendo?

unknown
04-08-2008, 10:42
Odakle si ti overdoser? I kolko godina imas?

Filozofiju parkoura necu nikome objasnjavati jer ne vjerujem da sam u poziciji. Jedino ti mogu reci da cilj parkoura NIJE natjecanje i cilj NIJE preseravanje sa skokovima sa visina od 5 metri. Procitaj malo na netu nesto i odi trenirat sa iskusnijom ekipom.

@Uknown
Cega nema u osijeku? Parkour ili Kendo?

Kendo.... što se tiče parkoura, gledao sam od početka kako se razvija(jedan od mojih vrlo dobrih prijatelja je počeo tu cjelu priču sa još par njih... pa sam se šlepao za njima i gledao kako se lome(da si skratim dane nekako XD))

McPingvin_v2.0
04-08-2008, 11:09
je.be se vama kad vi imate gdje trneirat,i nego posto ja ne znam sto je parkour ajd ti objasni " filozofiju"
Parkour imaš za trenirati DOSLOVNO bilogdje. Osim ako ne živiš na livadi koja je ravna kao poprsje osnovnoškolke u 3. razredu.

Tsumetai Ryujin
04-08-2008, 11:39
Cak i pingvin zna i lijepo ti je reko... ... iako nisam od njega ocekival da zna o_O ... ... ...

@Uknown
Ako se ne varam osijecka ekipa se prva u hrvatskoj pocela baviti.

unknown
04-08-2008, 12:42
Cak i pingvin zna i lijepo ti je reko... ... iako nisam od njega ocekival da zna o_O ... ... ...

@Uknown
Ako se ne varam osijecka ekipa se prva u hrvatskoj pocela baviti.

nije zagrebačka je bila prva(koliko se barem sjećam)

McPingvin_v2.0
04-08-2008, 13:17
Cak i pingvin zna i lijepo ti je reko... ... iako nisam od njega ocekival da zna o_O ... ... ...
Znam ja i filozofiju, barem onu koja se može sročiti u jednu rečenicu ;)

B4j4
04-08-2008, 13:24
[quote="Tsumetai Ryujin":eyy75afu]Cak i pingvin zna i lijepo ti je reko... ... iako nisam od njega ocekival da zna o_O ... ... ...
Znam ja i filozofiju, barem onu koja se može sročiti u jednu rečenicu ;)[/quote:eyy75afu]

filozofija parkoura u jednoj recenici:
stici od tocke A do tocke B u najbrzem mogucem vremenu...
har har

Raoul Duke
04-08-2008, 16:34
e pa super..al ne kuzin nisan ja reko da ga izbodim da pokusavam izvest i to nisan radio nego vjezbao kako se doeckat kako sranja i to..

Tsumetai Ryujin
04-08-2008, 17:55
Ne ucis se docekivat na noge skakajuci sa pet metri... vec sa pol metra ti je cisto dovoljno da bi naucio pravilno ublazivati pad...

unknown
05-08-2008, 00:02
Ne ucis se docekivat na noge skakajuci sa pet metri... vec sa pol metra ti je cisto dovoljno da bi naucio pravilno ublazivati pad...

roll bitch roll :rotfl:

B4j4
05-08-2008, 02:44
Ne ucis se docekivat na noge skakajuci sa pet metri... vec sa pol metra ti je cisto dovoljno da bi naucio pravilno ublazivati pad...
tak sam i ja... pol metra sasvim dosta za pocetak...
i u pocetku gledaj da radis na travi, kasnije na zemlji, a onda na asfaltu....
ustedjet ce ti puno masnica po ramenima i bolova u ledima vjeruj mi :D

McPingvin_v2.0
05-08-2008, 07:10
filozofija parkoura u jednoj recenici:
stici od tocke A do tocke B u najbrzem mogucem vremenu...
har har
Haleluje, brate, haleluja.

B4j4
05-08-2008, 09:56
filozofija parkoura u jednoj recenici:
stici od tocke A do tocke B u najbrzem mogucem vremenu...
har har
Haleluje, brate, haleluja.

viđe ovo i vjernika ima ovdje :rotfl:

Raoul Duke
05-08-2008, 11:19
Ne ucis se docekivat na noge skakajuci sa pet metri... vec sa pol metra ti je cisto dovoljno da bi naucio pravilno ublazivati pad...
tak sam i ja... pol metra sasvim dosta za pocetak...
i u pocetku gledaj da radis na travi, kasnije na zemlji, a onda na asfaltu....
ustedjet ce ti puno masnica po ramenima i bolova u ledima vjeruj mi :Dok..hvala na savjetima xD

Jopax
06-08-2008, 14:28
Meh i ja sam htio parkour raditi ali nikako da se natjeram, moram malo ojačati ruke i kondiciju popraviti, u gradu baš i ne fali toliko mjesta koliko fali ljudstva, čak jednog frenda iz razreda to zanima XD

B4j4
07-08-2008, 13:48
Meh i ja sam htio parkour raditi ali nikako da se natjeram, moram malo ojačati rukeSi kondiciju popraviti, u gradu baš i ne fali toliko mjesta koliko fali ljudstva, čak jednog frenda iz razreda to zanima XD

sigurno nemas tolko slabe ruke da se nebi mogao podignuti na zid ili nesto...
a i nemoras samo ruke ojacat nego cjelo tjelo... niti jedan potez ne zahtjeva samo rad ruku...
s vremenom ces vidjet gdje ti fali snage pa ces na tome vise i radit...

Tsumetai Ryujin
07-08-2008, 16:56
Kad sam ja prvi put pocel sa parkourom, bio sam u ocajnoj kondiciji i snaga mi je bila jednaka nuli... ... recimo... nisam se mogao dici iz cat leapa ili popa... ali vec nakon par dana vjezbanja sam uspio... ocu samo rec, dok se trenira parkour ne treba radit nesto pretjerano na snazi, sama ce doc... ali za vrijeme zime, kad se ne moze tako cesto trenira, treba izrazito radit na snazi...

Human m0nst3r
07-08-2008, 17:47
I uz tu snagu opet poberes batine :P

Tsumetai Ryujin
07-08-2008, 20:49
Odakle sad batine o~O??

Herr Schnitzel
07-08-2008, 20:56
Odakle sad batine o~O??


Kako bi rekao B4j4: har har.

King tiger
07-08-2008, 23:39
Odakle sad batine o~O??
posljedica nasilnog lova na fazane.

RIPtheREAPER
08-08-2008, 01:02
da, kad fazani love tebe

B4j4
08-08-2008, 12:16
Kad sam ja prvi put pocel sa parkourom, bio sam u ocajnoj kondiciji i snaga mi je bila jednaka nuli... ... recimo... nisam se mogao dici iz cat leapa ili popa... ali vec nakon par dana vjezbanja sam uspio... ocu samo rec, dok se trenira parkour ne treba radit nesto pretjerano na snazi, sama ce doc... ali za vrijeme zime, kad se ne moze tako cesto trenira, treba izrazito radit na snazi...
iz cat leapa mi nije cudno da se nisi mogo dic... al iz popa O_o



[quote="Tsumetai Ryujin":19fleahy]Odakle sad batine o~O??


Kako bi rekao B4j4: har har.[/quote:19fleahy]

:D
kad treniras parkour nikad ne dobis batine.. kad te niko nemre ulovit >.<
dobro je i kad te murja lovi.. osim ak nisi (previse)pijan :P

Tsumetai Ryujin
08-08-2008, 13:22
Pa meni je princip ustvari isti, bilo iz cat leapa bilo iz popa... al dobro jednom kad skuzis tehniku... ond ti je lagano... sam ke jos se jos nikad nisam uspio dici na dvije ruke istovremeno... nego na jednu pa na drugu :\ ... ... a ja isto pricam... pa ne treniram parkoru vec gotovo dvije godine...

Jopax
12-08-2008, 17:43
Ok zvanično opet počinjem sa Parkourom, ovaj put za ozbiljno,sutra ustajem rano i idem vježbat rollove u parku(kad nema nikoga teže se osramotiti) :D

unknown
12-08-2008, 18:10
ja bi volio trenirati kendo da imam nekog šajbati štapom

Tsumetai Ryujin
12-08-2008, 21:23
Kendo mi se svida zbog filozofije, ali bih rade trenirao nesto za sto mi ne treba nikakva oprema tj nesto sto mogu prakticirati svugdje, ali bih volio i kendo probati.
Sad se trenutno mogu sjetis samo jedne vjestine koja koristi stapove ("Bo"), Ninjutsu... samo sto su ovi iz Zagreba gamad i ne bih nikome preporucio da tamo trenira jer unatoc tome kolka je ninjutsu prelijepa vjestina, ne isplati se davat tolke pare za ono sto dobijes.

@Jopax
Zelim ti sto manje bailova i lomova na treninzima ^^. Btw odakle si ti?

Jopax
12-08-2008, 21:54
Iz mostara, sada neću napraviti početničku grešku i odustati XD
Sutra sam odredio u 6 ustati i u parku na travi vježbati rollove i malo se verendžati po drveću, ranije to radim jer se nadam manjem javnom sramoćenju XD

B4j4
14-08-2008, 12:08
Iz mostara, sada neću napraviti početničku grešku i odustati XD
Sutra sam odredio u 6 ustati i u parku na travi vježbati rollove i malo se verendžati po drveću, ranije to radim jer se nadam manjem javnom sramoćenjuSXD
speakin bout that...
cjelo popodne sam vjezbao tic-tac u jednom cosku.... zid oko 3 metra.. i ide mi, sve 5...
i onako predvecer poceli ljudi dolazit i vidim ja ide neka grupa cura s druge strane ceste... i ja faca krenem odbijem se prvi put i ne uspijem drugi i padnem ko kruska... necu ni spominjat njihovu reakciju :(

Mjutant
14-08-2008, 12:48
Parkour owns all :D

Nodakim
14-08-2008, 13:38
including yourself

Fireblade
14-08-2008, 15:10
ovako zelim pocet trenirat parkour
i sad mi recite sta cu pocet prvo
btw cjeli sam jadan ruke su mi za nista
poceo sam dizat utege od 4 kg svaki dan po 50 komada u razmaku i lakse mi je nosit onu bocu za aparat za vodu od 19 l
znaci sta trebam prvo pocet

_ZlayA_
14-08-2008, 15:47
sad uzmi te dvije boce i njih dizi... inace probao sam... presta sam... nisam imao vremena i sluzilo mi je za rekreaciju...

Tsumetai Ryujin
14-08-2008, 15:55
@Fireblade
Nadi ekipu koja trenira u tvojem gradu i njima se prikrpaj.

http://www.parkour.hr

Fireblade
14-08-2008, 16:03
nema
trazio sam vec par dana vec al nema niko

B4j4
14-08-2008, 16:20
ovako zelim pocet trenirat parkour
i sad mi recite sta cu pocet prvo
btw cjeli sam jadan ruke su mi za nista
poceo sam dizat utege od 4 kg svaki dan po 50 komada u razmaku i lakse mi je nosit onu bocu za aparat za vodu od 19 l
znaci sta trebam prvo pocet

4 kg O_o
jbt kolko imas godina ?
nego sam da ti velim... vise ces ojacat ako radis s vecim tezinama ali na manje ponavljanja nego s malim tezinama na vise ponavljanja...
i najbolje ti je da radis sa vlastitom tezinom...
prtpostavljam da radis vjezbe za bicespe ( -.- ) a to ti nece trebati...
vjezbaj prsa, leda i noge... to ce ti najvise trebat... makar ces nakon nekog vremena razvit snagu u cjelom tjelu.. naravno ako ces trenirati kako treba :D

Fireblade
14-08-2008, 16:34
znaci da radim ledne i trcat ko lud da nabijem kondicije i ojacam noge

B4j4
14-08-2008, 17:15
znaci da radim ledne i trcat ko lud da nabijem kondicije i ojacam noge

ma joj...
cucnjevi, sklekovi i zgibovi... 3 najvaznije vjezbe kaj ti budu trebale...
kondiciju ces tak i tak steci s vremenom... jos kad nades neku ekipu... nece ti biti niti problem...
kak smo mi znali lovice igrat tak jbt... to su bila vremena :D

Fireblade
14-08-2008, 17:46
wtf je zgib

B4j4
14-08-2008, 18:01
wtf je zgib
Z_7_9Qw8 ... re=related (Z_7_9Qw8X5Q&feature=related)
to su ti zgibovi sirokog hvata...
to ti je za leda.. a kao bonus budes dobil i formu trokuta :D

Jopax
14-08-2008, 19:02
Moram pod hitno naći nekoga za pk, ne mogu se ja sam blamirati tako XD

B4j4
14-08-2008, 19:22
Moram pod hitno naći nekoga za pk, ne mogu se ja sam blamirati tako XD
a od kud si ?

Jopax
14-08-2008, 19:30
Mostar, gdje većina ljudi ne zna ni što su to extremni sportovi a kamoli što je to parkour, ugl znam da će biti bezbroj wtf je ovome pogleda, a ja želim malo žive mase da upije vatru :)

B4j4
14-08-2008, 21:28
Mostar, gdje većina ljudi ne zna ni što su to extremni sportovi a kamoli što je to parkour, ugl znam da će biti bezbroj wtf je ovome pogleda, a ja želim malo žive mase da upije vatru :)
takvih ce biti i kad si sam i kad treniras s frendovima ;)

Parkour_Os_Jug2
17-08-2008, 10:52
ima neko iz osijeka voljan trenirati klinca parkour , mislim imam 12 god :D :rambo:

Tsumetai Ryujin
17-08-2008, 16:58
Hodi na http://www.parkour.hrSi tamo se raspitaj kad decki (neznam el ima cura u osijeku) imaju treninge i njima se prikrpaj. Ali NIKAKO ne idi sam pokusavat ikaj radit, sumljam u tvoju sposobnost prosudivanja, kako tvoju tako i bilo koga ko je tvojih godina (pa i starijih).

unknown
14-10-2008, 22:34
otvorili kendio klub u osijeku!!! :D ići ću se upisati što prije moguće

Blacky_123
01-03-2009, 11:00
Jel ima neko iz ZG-a tu da se bavi parkurom?
Jednostavno mi treba neka ekipa za pokoji savjet, jer jedini sam se ja poceo bavit s time u kvartu
Ak se ko hoce dogovorit za neki suncan dan nek mi se javi ovdje ili na pm

NITROS
01-03-2009, 12:20
Mostar, gdje većina ljudi ne zna ni što su to extremni sportovi a kamoli što je to parkour, ugl znam da će biti bezbroj wtf je ovome pogleda, a ja želim malo žive mase da upije vatru :)

PARKOUR NIJE SPORT!!!!

To je vjestina.

Tsumetai Ryujin
01-03-2009, 13:21
Jel ima neko iz ZG-a tu da se bavi parkurom?
Jednostavno mi treba neka ekipa za pokoji savjet, jer jedini sam se ja poceo bavit s time u kvartu
Ak se ko hoce dogovorit za neki suncan dan nek mi se javi ovdje ili na pm

Blacky pa daj se javi na msn pa bumo se zaletili zajedno...

Blacky_123
01-03-2009, 18:54
Na zapovijed, direktore :D
Covjece, nisam znao da se ti time bavis

D.E.M.O.
01-03-2009, 19:52
http://www.penntownship.us/ImageRotator/images/Park-100_1119.jpg

martin499
14-04-2009, 14:24
Ee S4AMUR4I odakle si ti i kolko imas god??

Guber
14-04-2009, 17:36
nesvaćam taj parkur, je lto imate neke poligone ili šta? ono čini se zabavno, no ako hoćete prelaženje prepreka, a da vam se napumpa adrenalin, probajte free-clymbing :D

K4ciga
14-04-2009, 17:57
Parkour ti je...recimo to ovako.Od točke A do točke B te dijeli 30 metara,a između tih točki su ljuljačke,2 relativno visoke ograde,par klupa,ogromne cijevi i visok zid.Ja znam parkour,ti neznaš.Ja ću doći do točke A,vratiti se do točke B,i ponovno doći do točke A dok ćeš se ti valjati na podu jer ti je zapela noga za klupu,ili ćeš pokušavati preskočiti ranije spomenuti zid.

Guber
14-04-2009, 19:14
neznam, meni su takve stvari nekako u krvi... to penjanje, snalaženje kroz prepreke, nikad se nisam bavio parkurom doduše... nekako mi zvuči, oprostite, ali nekako malo lejmasto, ali eto nisam nikad probo, morat ću... e ali free clymbing, preludo, osjetiš adrenalin, a t ise zapravo popneš bez ikakve pomoći, sam svojim rukama i nogama, samo što imaš uže za slučaj da padneš