PDA

Pogledaj cijelu verziju : Šalabahteri



gamer4life
15-05-2006, 21:04
Pa :? ...naslov govori sve al eto :fof: ...napišite svoja najbolje :D i najgore :cry: zgode vezane u šalabahter..evo ja upravo napravio jedan za hrv. književnost moram dobiti barem 4 da bi mi zaključila 5 pa sam se potrudio 8)

Berax0r
15-05-2006, 21:19
nekoristim šalabahtere!!!!No kada mi netko spomene riječ KEMIJA ja već vadim papir i olovku te krećem raditi šabić :rotfl: :rotfl:

Babitz
15-05-2006, 21:20
koristim ih

T.N.T.
15-05-2006, 21:23
uvijek...

nema testa pod kojim ih ne koristim.... :wink:

Tri66a
15-05-2006, 21:27
Ha i to je dio snalažljivosti u životu. Zar vi mislite da kada odete npr. odvjetniku i pitate ga o nekakvom specifičnom zakonu i njegovoj primjeni,da će on napamet znati odgovor? Ne,on lijepo uzme zakonik,pročita i da savjet itd. Zašto mi onda ne bi koristili malu pomoć u našem intelektualnom dokazivanju? Dakle-da mala pomoć, ne slijepo prepisivanje.

Sgt. Bull
15-05-2006, 21:54
ponekada...cesto napravim al nemam yaya da ih izvadim da me ne uhvate :rotfl: :rotfl:

gamer4life
15-05-2006, 22:06
ponekada...cesto napravim al nemam yaya da ih izvadim da me ne uhvate :rotfl: :rotfl:



Npr. pod mat. :-x kad se smije koristit kalkulator onda pitaš dal smiješ koristit onaj u mobu i ak smiješ onda napraviš šalabahter u poruci i spremiš ju :wink:

'L$d'
15-05-2006, 22:18
Pišem ... na ruku , stol , papir , pernicu , a najbolje je uzet papir i obljepit ga sa selotejpom , onda kad se prof šeće samo ga stisneš u ruci i neće se pogužvat. :roll:

Rocchiro
15-05-2006, 22:22
pa,da u vecini slucajeva-najvise iz latinskog i hrvatskog :wink:

Worthaur
15-05-2006, 22:37
Koristim ih pod svim testovima, svim predmetima i nikad me nisu uhvatili.... 8)

Frky
15-05-2006, 22:47
Naravno da da !
Samo treba dobro profesore skužikti i koristiti ih kad se najmanje nadaju!

SolInvictus
15-05-2006, 22:51
uvijek

L3VI4TH
15-05-2006, 23:08
Ma skoro uvjek :D

nekad znam pa onda necu riskirat,ali to je vrlo rjetko....

gamer4life
15-05-2006, 23:12
Koristim ih pod svim testovima, svim predmetima i nikad me nisu uhvatili.... 8)ž



Ja isto 8)

JedimiNjoke
15-05-2006, 23:12
Evo da podijelim tek dijelić mog znanja o prepisivanju :)

Uzmite običnu bijelu olovku, kupite novu po mogućnosti da bude što duža. Isprintajte na kompu najmanji font koji vidite pročitat, izmjerite dimenzije olovke (dužina, obujam), zatim uzmite onaj prozirni bijeli selotejp, obmotajte šalabahter oko olovke i pažljivo ooblijepite selotejpom - probajte da se prijelazi ne vide... I voila. Vjerujte mi, na ovu foru sam prepisivao tko zna kolko puta i nikad me nisu ćopili 8) :wink:

Worthaur
16-05-2006, 06:57
Ma koristim najjednostavniju foru, stavim šalabahter u rukav pa kad mi treba izvadim ga ili ga stavim pod test...

MindReader
16-05-2006, 07:59
ja koristim šalabazu jedino pod tehničkim jer nam da u testu skoro cijelu knjigu :twisted:
inače nikad ne koristim

ewok
16-05-2006, 09:22
ja koristim samo pod povijesti, hrvatskim, kemoijom, i njemačkim.... jednom je liku iz razreda pod testom iz gramatike dosla profesorica i onak samo mu izvukla šalabajzer iz rukava, sve onak smireno nije ni pisnula... a jesmo se pokočili

King tiger
16-05-2006, 12:59
Da korsitim ih ali ne bas cesto, samo na Fizici,Hemiji itd, evo savjeta

uzmete lotos maramicu i stavite u nju papiric, kad vam treba samo glumite da slinite i bacite pogled na papiric.Preporucljivo je malo i zasliniti na maramicu jer vam onda nijedan profesor to nece uzeti :rotfl:
Hiljadu puta sam ovu foru koristio nije im bilo cudno ni kad sam u Junu imao "prehladu" :rotfl:

goGAMERo
16-05-2006, 14:55
LOOOOOOL roftl


Ma katkad koristim, ali većinom dolazim spreman na testove! Nego evo jedna anegdota! :)
U 8. razredu, mi radili test iz Kemije, i sada ja napisao popluarni "šverc komerc" , i stavio ga u džep traperica, i prolazi profa, a ja se zagledo u neko formulu jer je toliko bila sitna (font 4 ili 5 :) i profa se zadere, inače je profa malo ludasta, i ja taj papirić strpam u GAĆE , profa, me pošalje u WC, uzme mi kontrolni, i sljedeći sat doniejal na njemu piše 3!



ZAKLJUČAK: PROFA GLUPO NA n-tu potenciju

ŠTO SMO NOVO NAUČILI: Kada vas profa zatekne u ŠVERCU iliti šalabahtingu, strpajte papirić u gaćice, zamolite ju da vas pošalje na WC, i PASTI ĆE 3! :) :rotfl:

Nefarnius
16-05-2006, 16:09
mi ti pisali test iz zemljopisa i smijemo koristiti atlase, i ja napravio šverc na A4 format, i listam i tako ona mene skuži,...
i stane mi listati atlas i glupa krava ga neuspije naći, lol!!!
No našla mi je šverc iz prošlog razreda,koji me izvukao,...




Kemija; ja gurnem šverc između papira i kuč*ka mi ga uzme,
ja se sasro, i vidiš kasnije vraća mi test, i piše 3!!! A šverc još osto između papira...lol

Tri66a
16-05-2006, 18:16
Napišete šalić sa fontom 5-6. Odete u fotokopirnicu (ili sami doma) i fotokopirate ga na prozirnu foliju. Zatim u školi nađete pošaranu klupu(najbolje smeđu) i jedonstavno ga stvite ispod ispita. Zatim jednostavno vrtite ispit cijeli sat kao da niste sigurni koje pitanje bi prvo odgovorili,a ustvari čitate šalič. Najjednostavnije od svih metoda sa najvećom šansom za uspjeh jer vam oko ne bježi u stranu i ne dižete često glavu da vidite gdje je profa. to vas inače najviše odaje pri prepisivanju. I ako se profesor okrene naglo prema vama nikako ne usmjerujte pogled brzo negdje u stranu,osobito glavom. Najbolja reakcija je da smireno počešete nogu,obrišete ruke o hlače ali sve to sa pogledom u generalnom smjeru gdje ste maloprije gledali. I najbolje vrijeme za prepisivanje je kada se dijele ispiti. Pogledate brzo i pitanje i ona koja ne znate prepišete. Osobni rekord=4 pitanja prepisana prije nego je profa sjela za stol.
Eto toliko od mene.

Prince-Artas
16-05-2006, 18:18
koristim šalabahtere kako kad. većinom ne jer koristim bilježnicu :fof:

Herr Schnitzel
16-05-2006, 19:52
Nikad, bezveze mi je to.
Ali frend koji je sjedio pored mene na tehničkom
izvadio knjigu usred stola a profa ne kuži
(neki stari napol slijep)!!!! :rotfl:

goGAMERo
16-05-2006, 20:26
Znate da je naš profa, još u osnovnoj iz tehničkom, dadne nam pitanja da radimo za kontrolni i kaže možete se poslužiti knjigom! BOGAMI NE LAŽEM VAM, Meni taj čovjek nije jasna nikako! :rotfl:

T.N.T.
16-05-2006, 20:33
Znate da je naš profa, još u osnovnoj iz tehničkom, dadne nam pitanja da radimo za kontrolni i kaže možete se poslužiti knjigom! BOGAMI NE LAŽEM VAM, Meni taj čovjek nije jasna nikako! :rotfl:mi smo imali istu stvar u 5. razredu... :)

dobio sam 3, koji sam n00b bio... :)

POSA
16-05-2006, 20:38
gledajte na stvari ovako
varanje je varanje samo ako vas se ulovi u tome
zato šalabahteri AHOJ


a i dok se piše šalabahter onda se uči

KingTomy
16-05-2006, 20:58
Najlakše je reći profi: "Sila mi je, joooj, molim vas pustite me na WC !!!" i bez oklijevanja otrčite, strpajte test u gaće sa šalabahterom, napišite lijepo neka pitanja i gotovo. UPOZORENJE:Samo pali na reterdiranim profama. (op.a.-knjiga na stolu širom otvorena) 8)

goGAMERo
16-05-2006, 21:00
Znate da je naš profa, još u osnovnoj iz tehničkom, dadne nam pitanja da radimo za kontrolni i kaže možete se poslužiti knjigom! BOGAMI NE LAŽEM VAM, Meni taj čovjek nije jasna nikako! :rotfl:mi smo imali istu stvar u 5. razredu... :)

dobio sam 3, koji sam n00b bio... :)


I ja isto, bez obzira, što si mogao gledati iz knjige, akda želiš, nitko nije dobio više od 3, on nama da tst, i ode čovik nešto pojest u zbornicu" :)

Babitz
16-05-2006, 21:46
a i dok se piše šalabahter onda se uči
true 8)

hacker
17-05-2006, 21:34
koristim sverc,ali si namjeravam kupiti onaj mali mikrofon i slusalice pa mi neki frend tam prica sve tocne odgovore :rotfl: :rotfl:

btw,sjedim kraj STREBERA!!!!! tak da sve prepisem od njega

Maloki
17-05-2006, 21:40
Nikada. Strah me da me uhvati (makar sam mrtav hladan). Moj moto je: Tko riskira i ne dobi niš od toga, najebo je" :rotfl: :rotfl: . Rađe pitam onak potiho nekog kraj sebe za kog znam da ima šalabahter il otovorenu knjigu. Jednom samo pod povješću zamjenio test sa frendom pa mi je on riješio kaj ja nisam znao :rotfl: :rotfl: . Imamo jako sličan rukopis.

Gaas
18-05-2006, 07:05
biljeznica ^^ ja na nekim predmetima biljeznicu na noge i pisi brate..na nekim drugima stavi ih u onu foliju od trokuta i drzim u ruci i citam a profa gleda u mene i misi si sta ovaj bleji u te trokute XD(btw stalo imam trokute gradjevinska sam :P)

S4MUR41
18-05-2006, 13:29
napisem na papiric... prije sata ga uguram u kemijsku i onda za vrijeme testa dok profa ne gleda izvadim papir...

POSA
18-05-2006, 14:55
moj šalabahter je u glavi :yuck:

POSA
18-05-2006, 14:55
hehe, baš
stavim šalić na nogu, a kad zagusti dignem nogu do klupe pa se ne vidi
nije ništa posebno, al uvijek pali

D.E.M.O.
19-05-2006, 09:28
ja napravim salabaher i naucim ga napamet :?

goGAMERo
19-05-2006, 09:57
ja napravim salabaher i naucim ga napamet :?



lol, izjava stoljeća, evo baš bi danas mogo malo ŠVERCNUT math! :)

Daniel666
19-05-2006, 11:44
Mi iz tehničkog koristimo knjigu na stolu kao normalno pomagalo.

Prince
19-05-2006, 13:03
ja ga koristim ponekad

v4MP1r3
19-05-2006, 16:15
danas mozda dobijem 5 iz njem, ROFL, a ja se ndam 3 (prosle ocijene 1,1,1,2,2,2) ROFL

da, da, sve sam naucio ^.-

goGAMERo
19-05-2006, 16:37
Ja danas koristio na matematici, jučer sam mislio da ću dobiti kečinu :rotfl: a danas se nadam čak i petici! :rotfl:

Sonic_Moronic
19-05-2006, 19:38
Ja ne koristim šalabahter ja prepisujem :rotfl:

v4MP1r3
19-05-2006, 20:25
Ja ne koristim šalabahter ja prepisujem :rotfl:

a sto kad nemas od koga ?? ^.-

Tyrant
20-05-2006, 01:43
Pisem samo iz predmeta koji se uce istorija, i jos par...
Matematika i sl nikad nepisem to nikad ni ne ucim, uvek imam 5.
A sto se tice salabahtera, snimim lekcije na mp3 pa ih pustam pod satom (to je bilo iz istorije i dobio sam 5 :D), zatim salabahteri na 1337-u pale savrseno kod bilo kojeg profesora bar u mojoj skoli ...

Sonic_Moronic
20-05-2006, 08:05
Ja ne koristim šalabahter ja prepisujem :rotfl:

a sto kad nemas od koga ?? ^.-

Uvijek imam od koga ^^

dabl eM
20-05-2006, 08:41
nek dan smo se morali naucit neku velku pjesmu napamet i pisat diktat...

doma sam na prazan papir ju prepiso i sam zamjenio papire.....jucer dobio 5 i to bez greške mi bilo :D

u šalabahterima sam majstor!!!!

računo sam tocno-ove god sam dobio 23 petice i 10 cetvorki zbog šaptanja i prepisivanja....ne kakam...

ja sam ko sneak master u oblivionu :D

Cr@zy R1d3r
20-05-2006, 21:06
Ja sam švercao jednom...Trebali naučiti pjesmu a ja nisam pa pošto sam u zadnjoj klupi(zbijen u kutu) uzeo knjigu i listao na podu. :rotfl: :rotfl:

Koji sam kreten bio...Inače ne švercam jer prolazim sa 5,0 8)

ewok
21-05-2006, 19:17
e sad do kraja godine pisemo jos jedno 10 testova.... ko ce to sve uciti....
wordpad> arial> size 5> udri

Cr@zy R1d3r
21-05-2006, 21:11
e sad do kraja godine pisemo jos jedno 10 testova.... ko ce to sve uciti....
wordpad> arial> size 5> udri

He he... :rotfl:

kec
22-05-2006, 19:16
spaljeni ste svi...
ja se rijetko sverim, napisem testove za 2 i navise (moras bit retardiran da bi napiso test za 1) odgovaram na ljepe oci i dobijem 5,5 kus vise... prednosti ekonomske :D :fof:

dabl eM
23-05-2006, 14:28
spaljeni ste svi...
ja se rijetko sverim, napisem testove za 2 i navise (moras bit retardiran da bi napiso test za 1) odgovaram na ljepe oci i dobijem 5,5 kus vise... prednosti ekonomske :D :fof:

svako imam svoj način u kojem je dobar :roll:

-Štakor-
23-05-2006, 17:09
Ma napishesh na neki mali papirich svojim rukopisom, jako sitno... i stavish u djep
i kad profa podjeli papire... samo ga uzmesh i stavish na test
NE PORED!!!
Nego na test...
i onda samo prepisujesh, i kad prepishesh... bez problema ga vrati nazad u djep i gotovo...

Radi na svima...nemorate micat ni ochi a ne glavu...
ako ide profa samo ga poklopish rukom ili onak, odgurash da padne negdje na drugu stranu i stanesh nogom na njega...

Nikad me nisu uhvatili ...

LuJo
24-05-2006, 08:32
[quote="Sonic_Moronic":2skog552]Ja ne koristim šalabahter ja prepisujem :rotfl:

a sto kad nemas od koga ?? ^.-

Uvijek imam od koga ^^[/quote:2skog552]

Naravno da imas od koga kada sjedis kraj mene.

str33t6l0w
24-05-2006, 09:24
koristim ali rijetko.... samo za neke velike testove... ili za ono sto nisam ucio...

Fencing_LORD
24-05-2006, 12:06
Nikad ih nisam koristio - preriskantno mi je moji profe gledaju ko nenormalni. Izbulje oči i nemiču ih s tebe.

Its risky, to risky :naughty:

Sonic_Moronic
24-05-2006, 19:10
[quote="Sonic_Moronic":7o4i1ur5]Ja ne koristim šalabahter ja prepisujem :rotfl:

a sto kad nemas od koga ?? ^.-

Uvijek imam od koga ^^

Naravno da imas od koga kada sjedis kraj mene.[/quote:7o4i1ur5]

Vidi, vidi Lujo ima ČAK 12 postova. Wow, ovo moram reći svima u gradu čuda li 8)

Babitz
24-05-2006, 19:11
Nikad ih nisam koristio - preriskantno mi je moji profe gledaju ko nenormalni. Izbulje oči i nemiču ih s tebe.

Its risky, to risky :naughty:the bigger the risk, the bigger the profit

goGAMERo
24-05-2006, 19:24
Upravo to, stari zakoni koji datiraju još iz prehisotrijskog doba :)


BEZ RIZIKA NEMA DOBITI! E sada umjesto rizika stavite šalabahtera . . . :)

Babitz
24-05-2006, 19:27
Upravo to, stari zakoni koji datiraju još iz prehisotrijskog doba :)


BEZ RIZIKA NEMA DOBITI! E sada umjesto rizika stavite šalabahtera . . . :)oh yes, my fellow ferengi 8)

hacker
24-05-2006, 19:35
Jel nekog od vas ikad ulovila i dala 1???
moga frenda jednom kada mu je ispao iz rukava :rotfl: :rotfl:

Frky
24-05-2006, 21:18
Jel nekog od vas ikad ulovila i dala 1???
moga frenda jednom kada mu je ispao iz rukava :rotfl: :rotfl:

Mene je jednom i rekla da bacim šalabahter i da nastavim pisati ispi , a ja zgužva neki papir sa strane i nastavio prepisivati! Inače , profa je malo glupa!

Lord Ragnarok
24-05-2006, 22:17
Ja ga koristim kako kad. Jednom sam ženi iz njem. uspio prošvercati cjelu bilježnicu ispod lakta pretvarajući da se izležavam na klupi. Iz povjesti sam cjeli test napisao na klupu i dobio petaka, akad me profa pitala kako to (imam prosjek 3,0) ja sam jednostavno reakao: Imao sam sreće sa pitanjima. Točno sam samo njih učio. 8) 8)

Glass
24-05-2006, 22:21
Ništa se nemože usporedit s obično krađom testova, jednostavno mazneš test, doma riješiš i onda kažeš da si išao na lekcije.

Zero cool
02-06-2006, 09:09
Moja glupa sestra je napsala šalabahter za zemljopis i nastavnica pokraj nje.Uplašila se i nije znala kud da stavi šalabahter i pojede ga!!!!!!!!S:D

MindReader
02-06-2006, 09:14
Moja glupa sestra je napsala šalabahter za zemljopis i nastavnica pokraj nje.Uplašila se i nije znala kud da stavi šalabahter i pojede ga!!!!!!!!S:D
:rotfl: i jel ga israla poslije?? :rotfl:
to si mogao nabacit i u provale stoljeća, jer stvarno je provala stoljeća :D

a mi pod tehničkim (kad pišemo test) svi na koljenima imamo knjige i bilježnice, jer je nastavnik mutav da boli :D
a švapski isto, kad pišeš diktat, lijepo staviš knjigu pred sebe, a nastavnoca niš ne hebe :rotfl:

Zero cool
02-06-2006, 09:17
EVO LJUDI ORIGINAL FROM ME=JA JEDNOM AL MALIM SLOVIMA NAPISO ŠALABAHTER NA KURČINU A POŠTO MI JE VELIK(50 CM) STALO JE CIJELO GRADIVO. JEDINI PROBLEM JE BIO ŠTO SAM CIJELI SAT MORO DRKAT DA MI SE SLOVA JASNIJE VIDE KUŽIŠ. SVRŠIO JE 15 PUTA JEBO TE I ONDA MORO U BOLNICU JEL MI SE OSUŠJO. ISPROBAJTE!
P.S. SAMO ZA ONE S VELIKOM KURČINOM!

Lord Bazooka
02-06-2006, 09:21
EVO LJUDI ORIGINAL FROM ME=JA JEDNOM AL MALIM SLOVIMA NAPISO ŠALABAHTER NA KURČINU A POŠTO MI JE VELIK(50 CM) STALO JE CIJELO GRADIVO. JEDINI PROBLEM JE BIO ŠTO SAM CIJELI SAT MORO DRKAT DA MI SE SLOVA JASNIJE VIDE KUŽIŠ. SVRŠIO JE 15 PUTA JEBO TE I ONDA MORO U BOLNICU JEL MI SE OSUŠJO. ISPROBAJTE!
P.S. SAMO ZA ONE S VELIKOM KURČINOM!

LOL. Samo ču to reč

MindReader
02-06-2006, 10:30
EVO LJUDI ORIGINAL FROM ME=JA JEDNOM AL MALIM SLOVIMA NAPISO ŠALABAHTER NA KURČINU A POŠTO MI JE VELIK(50 CM) STALO JE CIJELO GRADIVO. JEDINI PROBLEM JE BIO ŠTO SAM CIJELI SAT MORO DRKAT DA MI SE SLOVA JASNIJE VIDE KUŽIŠ. SVRŠIO JE 15 PUTA JEBO TE I ONDA MORO U BOLNICU JEL MI SE OSUŠJO. ISPROBAJTE!
P.S. SAMO ZA ONE S VELIKOM KU*Č***M!
evo par napomena:

1. isključi CAPS LOCK
2. ne piši takve prostote
3. pazi malo na jezik
4. nema veze što si novi tu, lako tebe IgGy ili W1k1n6 ruknu s foruma
5. malo cenzuriraj riječnik, ne vole sve ovdje prostote u originalu
6. nemoj da se ovakvo šta više ponovi
7. to si mogao napisati u lovačke priče
8. sad si ga gadno zaje*o u smislu poštivanja od strane ostalih članova
9. ne brini ništa, neće te nitko tući za ovo (osim mene), samo se malo skuliraj :wink:

Jerry
02-06-2006, 10:31
EVO LJUDI ORIGINAL FROM ME=JA JEDNOM AL MALIM SLOVIMA NAPISO ŠALABAHTER NA KURČINU A POŠTO MI JE VELIK(50 CM) STALO JE CIJELO GRADIVO. JEDINI PROBLEM JE BIO ŠTO SAM CIJELI SAT MORO DRKAT DA MI SE SLOVA JASNIJE VIDE KUŽIŠ. SVRŠIO JE 15 PUTA JEBO TE I ONDA MORO U BOLNICU JEL MI SE OSUŠJO. ISPROBAJTE!
P.S. SAMO ZA ONE S VELIKOM KURČINOM!
jesi kurac nemoj srati 100%

goGAMERo
02-06-2006, 14:29
Vidiš da je majmun,! Nedavno mi bisniz šalabahting koristili na MATIŠU! :) Kul dobio sam 4, inače bih molio boga i za 1 :rotfl:

--HS--
02-06-2006, 15:08
Svaki test skoro ...

Il zamjenim grupe citaj cijeli razred zamjeni grupe tj kak su klupe AA BB AA BB a ne AB AB AB jer su nas jednom skuzili


Evo moji

1:Šalici idu na foliju ,

2: ipod stola ima zeljezo gurni ispod ak skuzi nema dokaza jer ga nemre naci .. a ak nejde uzmi srafenciger i malo klupu odsarafi.. gornju plocu

3: Na olovku.malim slovima .. sprintati još ak je bijela savršeno

4: Sprintat 15 x 5 i u perinicu staviti font 5,6 sve se vidi niko nis ne kuzi..dobro je ak je pernica ko valjak pa stane nutra.

5:kniga ispod guzice i na koljenima

6 : U ljetno vrijeme u kapu satviti salic.. u siltericu.. Danas frend to prodo ..A4 stane bez beda..

7: Na nogu zaljepiti salic.. isto se ne kuzi

8: I najvaznije i meni najdraze 0 % kuzenja.. otici do lejkarne nabaviti zavoje.. staviti headset zghurat u uho prek leda spustiti do moba i preko glave na taj dio zavoj pokriti.. Ak te pita pao si s motora .. frend u drugoj klupi slusa i govori sve.. tj vise njih.. Danas napravlkjeno potroseno 7 kn. .. dobio -4 zato kaj me lik mrzi i kaj ga prcam u mozak svaki put :)

Nefarnius
02-06-2006, 16:16
hehe, namo ova iz biologije da , da koristimo knjigu!

King tiger
02-06-2006, 18:19
hehe, namo ova iz biologije da , da koristimo knjigu!
Pa to uopste onda nije test :rotfl:
Mi na fizici u ono gdje se stavljaju baterije od digitrona stavimo moze stat papircina. :D

hacker
02-06-2006, 19:44
Ne nego najbolji nacin je lijepo uzet mp3,snimit odgovore,na testu sakrit slusalice iza jakne,navit do daske ali svejedno da profa ne skuzi i slusat!!!! kaj nije dobro?? jednom sam probao,ali sam se usrao kad je profa dosla pa sam prekinuo

Worthaur
02-06-2006, 20:21
Ne nego najbolji nacin je lijepo uzet mp3,snimit odgovore,na testu sakrit slusalice iza jakne,navit do daske ali svejedno da profa ne skuzi i slusat!!!! kaj nije dobro?? jednom sam probao,ali sam se usrao kad je profa dosla pa sam prekinuo
nije dobro... šta ti nije lakše napisat na papir, lakše se snađeš

hacker
02-06-2006, 21:00
Da,ali su manje sanse da te uhvate

Cr@zy R1d3r
02-06-2006, 21:18
Ima jedan šalabahter(profa certificated,ona je rekla da uvijek upali) zabiješ čavlič ispod klipe a na njemu nataknut šverc.Kad možeš okreneš papirić na čavlu i pročitaš,a kad dolazi profa okreneš nazad ispod klupe.

Nije baš za shvatit ali može se 8)
70% uspjeva samo nemojte gledati puno ispod klupe jer može misliti da imate knjigu ispod klupe pa vidi šverc pa će u imeniku biti koso-ravno(jedinica) upisano
:rotfl:

T.N.T.
02-06-2006, 22:00
ja uvijek držim ispod testa..

nikad me nisu uhvatili...

dok me uhvate, probat ću neku novu metodu... :)

goGAMERo
02-06-2006, 22:02
ja uvijek držim ispod testa..

nikad me nisu uhvatili...

dok me uhvate, probat ću neku novu metodu... :)


U nas je fora, što neki profesori, usred testa, dođu uzmu papir, pročačkaju, ako vide da je sve OK, potpišu se i možeš nastaviti raditi test?! :)

Johnny68
02-06-2006, 22:03
Koristim ih pod svim testovima, svim predmetima i nikad me nisu uhvatili.... 8)ž



Ja isto 8)
i ja, ali me uhvete ponekad hahahhaa lol

T.N.T.
02-06-2006, 22:03
ja uvijek držim ispod testa..

nikad me nisu uhvatili...

dok me uhvate, probat ću neku novu metodu... :)


U nas je fora, što neki profesori, usred testa, dođu uzmu papir, pročačkaju, ako vide da je sve OK, potpišu se i možeš nastaviti raditi test?! :)nama nikad ne pregledavaju... :)

Cr@zy R1d3r
03-06-2006, 07:40
ja uvijek držim ispod testa..

nikad me nisu uhvatili...

dok me uhvate, probat ću neku novu metodu... :)


U nas je fora, što neki profesori, usred testa, dođu uzmu papir, pročačkaju, ako vide da je sve OK, potpišu se i možeš nastaviti raditi test?! :)

:? Kako to molim te!? Pregledavaju ispit dok radiš?Pa šta imaju gledat kad nije gotovo?Čudno :o

Maloki
03-06-2006, 09:08
[quote="T.N.T.":1bxrif5q]ja uvijek držim ispod testa..

nikad me nisu uhvatili...

dok me uhvate, probat ću neku novu metodu... :)


U nas je fora, što neki profesori, usred testa, dođu uzmu papir, pročačkaju, ako vide da je sve OK, potpišu se i možeš nastaviti raditi test?! :)

:? Kako to molim te!? Pregledavaju ispit dok radiš?Pa šta imaju gledat kad nije gotovo?Čudno :o[/quote:1bxrif5q]

Mi pod matematikom ili fizikom pozovemo profu i pitamo "Jel dobro?", a profa pregleda, i kaže ti. Ak nije dobro, točno nam kaže di smo fulali :D

Cr@zy R1d3r
03-06-2006, 19:09
[quote="T.N.T.":mzajo0xr]ja uvijek držim ispod testa..

nikad me nisu uhvatili...

dok me uhvate, probat ću neku novu metodu... :)


U nas je fora, što neki profesori, usred testa, dođu uzmu papir, pročačkaju, ako vide da je sve OK, potpišu se i možeš nastaviti raditi test?! :)

:? Kako to molim te!? Pregledavaju ispit dok radiš?Pa šta imaju gledat kad nije gotovo?Čudno :o

Mi pod matematikom ili fizikom pozovemo profu i pitamo "Jel dobro?", a profa pregleda, i kaže ti. Ak nije dobro, točno nam kaže di smo fulali :D[/quote:mzajo0xr]

Moj profesor iz matematike je ful dobar nemam ocijene za pet a on mi zaključi pet(to ono da se trudim i pišem domaće i te stvari) :bravo:

olio
05-06-2006, 22:30
šalabahteri su pomoć pri testu , to postaje varanje tek kad te profa uhvati

KENWOOD
06-06-2006, 16:52
upravo tako :D

goGAMERo
06-06-2006, 17:35
Probajte onu foru sa UV flomićem, kull odlično radi kod profića, kako imaju glup AI! :rotfl: :pray:

kec
06-06-2006, 18:22
jos bolje, sjedni kod profa u prvu klupu do katedre, kad uvati nekog majmuna kak se sverca, uzme mu sverc i stavi na katedru, ostalo znas sta ti je cinit
ak to ne upali, kad geekovi rjese test za 5min predaju ga odmah, samo trebas naucit citat naopacke :D

ewok
06-06-2006, 18:26
Probajte onu foru sa UV flomićem, kull odlično radi kod profića, kako imaju glup AI! :rotfl: :pray:

samo da mi je znati gdje da nabavim UV flomić!!!

KENWOOD
06-06-2006, 19:06
bio je prije godinu dana u miki mausu :D

goGAMERo
06-06-2006, 19:07
Probajte onu foru sa UV flomićem, kull odlično radi kod profića, kako imaju glup AI! :rotfl: :pray:

samo da mi je znati gdje da nabavim UV flomić!!!


Moj jedan frend ga je nabavio u običnoj Knjižari... :wink:

ewok
06-06-2006, 19:22
Probajte onu foru sa UV flomićem, kull odlično radi kod profića, kako imaju glup AI! :rotfl: :pray:

samo da mi je znati gdje da nabavim UV flomić!!!


Moj jedan frend ga je nabavio u običnoj Knjižari... :wink:

a diodu s kojom cu to osvijetlit??? :)

KENWOOD
06-06-2006, 19:24
je.bem ti moj grad, nema niti jednu knjižaru, samo knjižnicu. nema ni kazalište nego nam kao kazalište služi kino-dvorana. offtopic, ali stvarno mi moj hebeni grad više ide na živce :killyou:

KENWOOD
06-06-2006, 19:24
mrzim ga,mrzim ga,mrzim ga,mrzim ga,!!!

goGAMERo
06-06-2006, 19:26
Probajte onu foru sa UV flomićem, kull odlično radi kod profića, kako imaju glup AI! :rotfl: :pray:

samo da mi je znati gdje da nabavim UV flomić!!!


Moj jedan frend ga je nabavio u običnoj Knjižari... :wink:

a diodu s kojom cu to osvijetlit??? :)


Pa ovaj moj frend je kupio taj UV flomić, sve u jednom, tu ti dodje i ta dioda
i specijalna tinta! :)

ewok
06-06-2006, 19:31
Probajte onu foru sa UV flomićem, kull odlično radi kod profića, kako imaju glup AI! :rotfl: :pray:

samo da mi je znati gdje da nabavim UV flomić!!!


Moj jedan frend ga je nabavio u običnoj Knjižari... :wink:

a diodu s kojom cu to osvijetlit??? :)


Pa ovaj moj frend je kupio taj UV flomić, sve u jednom, tu ti dodje i ta dioda
i specijalna tinta! :)

thx....skola je prakticki gotova, ali nagodinu....he he he he....he he he he....

Kron
06-06-2006, 19:35
Ja san u prvoj klupi, covice, svaki ispit rasturim, jedino je malo zajebano sto oči bole poslije čitanja naopako................................ a ova kurva s kojon sidim odma na početku ispita napravi barikadu s torbom da ne prepisujem........... krepa dabogda. Cili tjedan: ajme ispit za tri dana, ajme ispit za dva dana , ajme sutra ispit, AJME sljedeći sat ispit............. i p*zdun dobije PET bez greške, i to svaki fuck**g ispit............"Uvatila bi nas da prepisujemo"- njanjanjanjanja, mummy aaaah :twisted:

KENWOOD
06-06-2006, 19:37
je.bem ti moj grad, nema niti jednu knjižaru, samo knjižnicu. nema ni kazalište nego nam kao kazalište služi kino-dvorana. offtopic, ali stvarno mi moj hebeni grad više ide na živce :killyou:

eh, da, grad nema ni trkalište :D

Sonic_Moronic
06-06-2006, 20:17
je.bem ti moj grad, nema niti jednu knjižaru, samo knjižnicu. nema ni kazalište nego nam kao kazalište služi kino-dvorana. offtopic, ali stvarno mi moj hebeni grad više ide na živce :killyou:

eh, da, grad nema ni trkalište :D

A da kažeš ima grada umjesto 10 redova opisivanja :D

Shadowhell
06-06-2006, 21:56
je.bem ti moj grad, nema niti jednu knjižaru, samo knjižnicu. nema ni kazalište nego nam kao kazalište služi kino-dvorana. offtopic, ali stvarno mi moj hebeni grad više ide na živce :killyou:

eh, da, grad nema ni trkalište :D

A da kažeš ima grada umjesto 10 redova opisivanja :D

stvarno bi mogao...lol

KENWOOD
07-06-2006, 12:10
sunčev sustav, zemlja, europa, hrvatska, karlovačka županija, slunj :D

MindReader
07-06-2006, 12:29
jedan mali offtopic:

izgleda da imamo još jednog spammera na forumu: KENWOOD-a.

ljudi, koji uređujete ovaj podforum, pobrišite te spammove i dovedite ga u red. ja bih rado, ali bi mi rekli da spammam

m777
24-06-2006, 11:48
Ne koristim šalabahtere, ali prijatelj i ja si pomažemo za vrijeme ispita. Više ja njemu, nego on meni, ali nema veze :roll: . Čak sam jednom uspio riješiti i njemu i sebi ispit iz latinskog i obojica smo dobili 5. :D

KENWOOD
24-06-2006, 12:11
jedan mali offtopic:

izgleda da imamo još jednog spammera na forumu: KENWOOD-a.

ljudi, koji uređujete ovaj podforum, pobrišite te spammove i dovedite ga u red. ja bih rado, ali bi mi rekli da spammam

yeah,right! :rotfl:

King tiger
24-06-2006, 12:18
Ako se nevaram Zvucnik™ je rekao da je dobi ban na forumu zbog spama, zato modovi opomenite Kenwooda

Eucaliptus
24-06-2006, 14:55
da,pod svim zivim predmetima koji postoje,i ono sto znam cak da se uvjerim :fof:

Mjutant
27-02-2008, 21:54
Uvijek, sve razrede bi pao da ih nemam

prcko
27-02-2008, 21:58
Joj šalič uvijek pa nema testa da ih nije bilo barem 2.

Mjutant
27-02-2008, 22:00
Joj šalič uvijek pa nema testa da ih nije bilo barem 2.


Ko ja :D

Tegla Ajvara
27-02-2008, 22:04
evo vam top šverc: nasnimite si na mob ili mp3 odgovore ako ih nabavite, jednu slusalicu u uho i samo si pustas. ako netko ima bluetoth slusalicu, jos veci je car. oni s kablom, provuku ga kroz rukav suprotni od koji pisu i s ledja si provuku i stave u uho i pokriju kosom ili kapom. samo si pustaju odgovore i pisu, al nek si kod snimanja paze da polako diktiraju da se moze pratit pisanjem.
zato ja 2 god imam 5 iz povijesti po gimnazijskom. :D
papirici su price za djecu.

THUNDER_DINIX
27-02-2008, 22:06
ponekad koristim...

cevap
27-02-2008, 22:12
ja ne koristim salabahtere jer mi se neda ih pisat, nego imam svoje trikove za prepisat iz knjige il od prijatelja

Plexihack
27-02-2008, 22:12
Nikad...uvijek se oslanjam na znanje :D

Jedan lik iz razreda je napisao šalabahter za biologiju na A4 i stavio ga na stolicu...na kraju kad je predao ispit i krenuo na mjesto mi smo riknuli od smijeha...šalabahter mu bio na dupetu...Jedan moj frend si ga je stavio unutar zavoja i prošao test :D

Dreadlock
27-02-2008, 22:13
da,najbolje je napravit salabahter na a4 papiru...

zasto je napravio na tako velikom papiru???

Arbiter of Change
27-02-2008, 22:16
Zašto ne?

Posebno mislim na tehničare koji imaju nekoliko stranica formula (kod recimo mehanike ili statike) pa relativno lagano možeš ušvercati jedan koji je šalabahter (znam jer sam ja to radio, to i u kalkulator, a profa sjedi pored mene i pita da mu posudim kalkulator...).

Nemesis
27-02-2008, 22:18
ja nekad koristim šverc.prelijen sam da ga napravim.

Jerry
27-02-2008, 22:19
auf,uvatio me informatiku,ispo mi dolje na pod omg :D
a baš sam si lijepo složio ga,uspio sam izbrojat bodova za 2

Plexihack
27-02-2008, 22:28
da,najbolje je napravit salabahter na a4 papiru...

zasto je napravio na tako velikom papiru???

Jer je lik ćorav ko majka pa mora pisat sitno...lik struže nosom po bilježnici dok piše jer ne vidi šta piše.

Nemesis
27-02-2008, 22:49
moj lega je zalijepio ispod patike,pa je jednom pisao na patiku.

Ogg The Dogg
27-02-2008, 23:13
eh.. nova ideja: ako vam profesori daju da držite bocu sa nekom tekućinom na stolu, iskopirate šalabahter na prozirnicu(valjd je tak na knjiž da me svi razumiju) i zalijepite na bocu!

RIDER32
27-02-2008, 23:16
Ja napisem salabakter i onda ga uslikam na mob (3,2mpx) i pod satom samo zumiram i to je to. :)

Plexihack
27-02-2008, 23:21
Nađite štrebera u razredu i dopisujte se s njim preko BT Messengera :P
Ili pišite na onaj najuži dio klupe,tamo nikad ne gledaju...

Mjutant
28-02-2008, 09:56
evo vam top šverc: nasnimite si na mob ili mp3 odgovore ako ih nabavite, jednu slusalicu u uho i samo si pustas. ako netko ima bluetoth slusalicu, jos veci je car. oni s kablom, provuku ga kroz rukav suprotni od koji pisu i s ledja si provuku i stave u uho i pokriju kosom ili kapom. samo si pustaju odgovore i pisu, al nek si kod snimanja paze da polako diktiraju da se moze pratit pisanjem.
zato ja 2 god imam 5 iz povijesti po gimnazijskom. :D
papirici su price za djecu.

Ja sam isto to napravio pod povijesti, al sam stavio slusalicu na sat, prekrio rukom, i onda kao da mislim, češkam se po glavi, al zapravo slusam :D

Arbiter of Change
28-02-2008, 09:58
evo vam top šverc: nasnimite si na mob ili mp3 odgovore ako ih nabavite, jednu slusalicu u uho i samo si pustas. ako netko ima bluetoth slusalicu, jos veci je car. oni s kablom, provuku ga kroz rukav suprotni od koji pisu i s ledja si provuku i stave u uho i pokriju kosom ili kapom. samo si pustaju odgovore i pisu, al nek si kod snimanja paze da polako diktiraju da se moze pratit pisanjem.
zato ja 2 god imam 5 iz povijesti po gimnazijskom. :D
papirici su price za djecu.
Yup, carska ideja za predmete sa teorijom (samo je problem nabaviti bluetooth slušalice)... i oni oni kažu da je mp3 samo za glazbu slušati. :)

Mjutant
28-02-2008, 10:00
[quote="Tegla Ajvara":1ul5x8jr]evo vam top šverc: nasnimite si na mob ili mp3 odgovore ako ih nabavite, jednu slusalicu u uho i samo si pustas. ako netko ima bluetoth slusalicu, jos veci je car. oni s kablom, provuku ga kroz rukav suprotni od koji pisu i s ledja si provuku i stave u uho i pokriju kosom ili kapom. samo si pustaju odgovore i pisu, al nek si kod snimanja paze da polako diktiraju da se moze pratit pisanjem.
zato ja 2 god imam 5 iz povijesti po gimnazijskom. :D
papirici su price za djecu.
Yup, carska ideja za predmete sa teorijom (samo je problem nabaviti bluetooth slušalice)... i oni oni kažu da je mp3 samo za glazbu slušati. :)[/quote:1ul5x8jr]

Gle, uzmes slusalicu i prisvrstis ju za sat, i prekrijes rukavom, i onda se pravis da mislis, a zapravo slusas :wink:

Provjereno, i radi, pod povjesti :wink:

streetrace777
28-02-2008, 10:12
Evo ja cijelu ovu godinu a i pola prosle prolazim zahvaljuci mobitelu i kameri .

Slikam cijelo poglavlje u knjizi i vozi:)

Mjutant
28-02-2008, 10:14
Evo ja cijelu ovu godinu a i pola prosle prolazim zahvaljuci mobitelu i kameri .

Slikam cijelo poglavlje u knjizi i vozi:)

To nisam probo, al bi mogo :D

Nemesis
28-02-2008, 10:15
Evo ja cijelu ovu godinu a i pola prosle prolazim zahvaljuci mobitelu i kameri .

Slikam cijelo poglavlje u knjizi i vozi:)
bogte,šta ti imaš?nokiu N95? :shock:

Ogg The Dogg
28-02-2008, 10:51
dovoljan ti je svaki mobitel koji ima autofokus

Plexihack
28-02-2008, 11:09
Evo ja cijelu ovu godinu a i pola prosle prolazim zahvaljuci mobitelu i kameri .

Slikam cijelo poglavlje u knjizi i vozi:)

Moj frend slika nepravilne glagole i prođe test :P

Blacky_123
28-02-2008, 13:27
Mi profesoru platimo kavu i on nam napravi salic, a kd cijeli razred ide radit salic onda svi poberemo kuljagera
Barem nije tesko dat 3 kn za kavu :D

Nodakim
28-02-2008, 13:35
ja napravim salabaher i naucim ga napamet :?


sign

streetrace777
28-02-2008, 13:36
Evo ja cijelu ovu godinu a i pola prosle prolazim zahvaljuci mobitelu i kameri .

Slikam cijelo poglavlje u knjizi i vozi:)
bogte,šta ti imaš?nokiu N95? :shock:

Samsung SGH E250 :)

LD
01-03-2008, 00:50
Ako netko zna di nabavit digitron (kalkulator...) sa memorijom na sebi. Da vam pojasnim, frend mi ima neki digic koji ima na LCD displayu nekih 6-7 redova (dimenzije otprilike 3,5 sa 6,5 cm) i moze ga povezat sa kompom i pisat takst koji kasnije moez ociitat sa digica. Lik je lud, ima po 3-4 stranice teksta na nemu (A4 stranice ^^).

Otvoren sam za prijedloge!

RIPtheREAPER
01-03-2008, 01:47
fizika: salic na stolicu i ajmo :D zena nis ne kuzi...

kenwood: pa nemoj tako o slunju, nije to los grad :P

RIDER32
01-03-2008, 02:06
Danas sam uzeo necij test sa stoja i napiso svoje ime.
Ako ne skuzi, dobit cu 5.
Uspio sam to napravit 6 s. prije neko je prosla pored mene da pokupi testove. :rotfl: :rotfl:

Lord Jambrek
01-03-2008, 02:42
Ako netko zna di nabavit digitron (kalkulator...) sa memorijom na sebi. Da vam pojasnim, frend mi ima neki digic koji ima na LCD displayu nekih 6-7 redova (dimenzije otprilike 3,5 sa 6,5 cm) i moze ga povezat sa kompom i pisat takst koji kasnije moez ociitat sa digica. Lik je lud, ima po 3-4 stranice teksta na nemu (A4 stranice ^^).


pazi ovo, koristio godinama:

Kupiš neki široki i veliki digitron, odšarafiš ga i tiskanu pločicu mu prilijepiš za gornji dio gdje su tipke tako da može funkcionirat i da se ne raspada, na unutarnju stranu donje ploče fino pikneš šalabahter, zalijepiš ga u komad sa 2 komada selotejpa gore i jednim dolje, ovaj dolje odlijepiš i zalijepiš kojih 30-ak puta ili ideš prstom po njemu da izgubi na ljeplivosti i pod satom samo otvaraš i zatvaraš digitron.

RIDER32
01-03-2008, 04:05
Hvala na iscrpnoj dezenciji.
Sto put otvarat i zatvarat digitron noglo bi bit previse cudno.
Ipak cu probat :)

Nodakim
01-03-2008, 12:21
Danas sam uzeo necij test sa stoja i napiso svoje ime.
Ako ne skuzi, dobit cu 5.
Uspio sam to napravit 6 s. prije neko je prosla pored mene da pokupi testove. :rotfl: :rotfl:


isuse koji kreten,mislim ti najniže govno koje postoji!Uostalom da li si se sjetio izbirsati svoje ime na drugom testu?i da li znašda učitelji u osnovnoj pamte rukopis?

The Great Duck
01-03-2008, 20:30
Nikad ne koristim šalabahtere jer imam sve 5 (osim tjelesnog),ali sam par puta pitao prijatelje.Također,razrednica koja nam drži fiziku i matematiku kaže nam kad točno riješimo ili pogrišimo i da neke savjete,ali nikad ne kaže rješenje.
Malo off-topic,moj novi profesor iz povijesti i geografije (koji čestoo govori "znači" dok priča) nam je pričao kako je na faksu radio šalabahtere.
Usput,čini mi se da je ovo trebalo biti zatvoreno s obzirom da je zadnji post prije oživljavanja bio pred godinu i po.
Kako to da modovi ne vide toliku nekromantiju...

King tiger
01-03-2008, 21:27
teme se ne lokaju zbog toga nego se eventualno postovi tipa " jedan smajli" brisu.
post nije bio opsiran ali je bio uredu.
nema potrebe za lokanjem/brisanjem

Mjutant
02-03-2008, 20:19
Ja ih pripremam za iduci tjedan :D

*Fila*
02-03-2008, 20:45
klasika kod mene uvijek iam dva na onim papirićima od telefona
i pod testom su i bez beda prepisujem

LD
04-03-2008, 19:02
Ako netko zna di nabavit digitron (kalkulator...) sa memorijom na sebi. Da vam pojasnim, frend mi ima neki digic koji ima na LCD displayu nekih 6-7 redova (dimenzije otprilike 3,5 sa 6,5 cm) i moze ga povezat sa kompom i pisat takst koji kasnije moez ociitat sa digica. Lik je lud, ima po 3-4 stranice teksta na nemu (A4 stranice ^^).


pazi ovo, koristio godinama:

Kupiš neki široki i veliki digitron, odšarafiš ga i tiskanu pločicu mu prilijepiš za gornji dio gdje su tipke tako da može funkcionirat i da se ne raspada, na unutarnju stranu donje ploče fino pikneš šalabahter, zalijepiš ga u komad sa 2 komada selotejpa gore i jednim dolje, ovaj dolje odlijepiš i zalijepiš kojih 30-ak puta ili ideš prstom po njemu da izgubi na ljeplivosti i pod satom samo otvaraš i zatvaraš digitron.

[poslije tjedan dana ja pisem odgovor :)]

Ma tu foru i ja znam, i dosta profi kod nas je to provalilo (al' svejedno fala).. A taj digitron, jebo strinu svoju :cry:; danas na mjerenjima frend sve o nacelu rada nekoliko instr. prepiso dok se ja mucio ko stoka.

njub
04-03-2008, 19:09
najbolje mi je zaljepiti šalabahter ispod na dno majice i dok pišem majicu okrenem i samo pogledam dolje...

r0pe
04-03-2008, 20:10
uvijek...

nema testa pod kojim ih ne koristim.... :wink:

SkunK
04-03-2008, 20:14
Fora je i zaljepit šalabahter s selotepom na unutarnju stranu majce pa samo dignes majcu i gledas.

Ili recimo jedna zenska bila sjedila ispred mene s dugom kosom, i dala mi da joj zaljepim šalabahter na ledja i pokrijem kosom, i kad mi treba samo razmaknem kosu.

Windwalker
04-03-2008, 20:14
Samo za Njemački. To jednostavno nemogu naučit.

Mahadeva
04-03-2008, 23:07
koristim ih svaki put, pa cak kad mi i netrebaju da budem siguran.

Korpse
05-03-2008, 11:01
uvijek :P

Buftla
07-03-2008, 21:27
Uvjek koristim...profe glupe do kur*a...U tim svojim ladicama imaju sve (testove i ostala sranja) i ovjek odu u zbornicu, tako ja odem do stola di sjedi nastavnik i samo maznem test...Kod kuce napisem pitanja na papiric i podebljam flomasterom i gotovo...Pod satom samo stavim pod test i sve vidim..^^ a ako bas vidi da imam nesto gurnem prijatelju u torbu...Jednom sam proguto...
:? :shock:

Fenrir
07-03-2008, 23:07
Ja iam šalabahter jedino ak od nekog maznem, jer mi nema smisla da idem sam radit doma. Za vrijeme koje mi treba da napravim pošten primjerak, naučim bar za 4, a to je puno više nego kaj bi dobio od čitanja sa šalabahtera.
Kad mi se ne da učit, onda mi se neda ništa. Lijen 120%
Hvala.

Unnamed
08-03-2008, 21:38
Uzmes neku malo vecu gumicu, isprintas sitnim fontom (moj 3 u wordu) i zaljepis na jednu stranu. :pray:

Lord Ragnarok
08-03-2008, 23:41
nalijepis skroz naokolo, to mi radimo i uspjeva svaki put

Apacer
09-03-2008, 02:23
To nikada nisam radio ni u srednjoj ni u osnovnoj..jer nebi ja radio salabahter doma da mi platis..kud mi se nikada nije dalo uciti a tek da to pisem..zato sam uvijek imao knjigu/biljeznicu na stolu ili ispod stola i super,a i kad te uhvate...nije kraj svijeta ;)

Nitro3d
09-03-2008, 12:13
Kad se sjetim,koliko je moja razrednica u osonovnoj bila glupa da nije skužila da prepisujem.Ionako je plavuša.

Buftla
09-03-2008, 12:43
bravo...baš me zanima koliko ćeš to dugo moći raditi...

Eh ako mislis na mene radim to 3 godine.. 8) Ili neki frend ukrade...

Human m0nst3r
09-03-2008, 12:44
Ma joj svi ste amateri. Ja ispod testa krknem i nikad ne skuzi.

Nitro3d
09-03-2008, 12:59
Kad ni ne gledaju na takva mjesta.

unknown
09-03-2008, 13:21
ahahahaha, to se izvadi knjiga na stol pa se prepisuje, da ne bi ja kvario oči na nekom malom papiriću

Death By Sexy
09-03-2008, 13:26
svaki put u srednjoj.... svakakvi..A4..strgane str iz knjige..bilježnica..
imao sam ga na jednom ispitu sad na faksu al sam završio u 1. redu...

Stryder
09-03-2008, 14:00
Ja iam šalabahter jedino ak od nekog maznem, jer mi nema smisla da idem sam radit doma. Za vrijeme koje mi treba da napravim pošten primjerak, naučim bar za 4, a to je puno više nego kaj bi dobio od čitanja sa šalabahtera.
Kad mi se ne da učit, onda mi se neda ništa. Lijen 120%
Hvala.

blood4me
20-10-2008, 13:18
Ja iam šalabahter jedino ak od nekog maznem, jer mi nema smisla da idem sam radit doma. Za vrijeme koje mi treba da napravim pošten primjerak, naučim bar za 4, a to je puno više nego kaj bi dobio od čitanja sa šalabahtera.
Kad mi se ne da učit, onda mi se neda ništa. Lijen 120%
Hvala.
potpisujem :D

Constantine
20-10-2008, 13:29
Ponekad ih koristim,nikad ih ne radim,kupim od nekoga.Sad mi je dobro sto pokraj moje klupe ima pošarani zid i tamo si mogu zapisat šalabahter i da,niko me nikada nije ulovio sa njim.

neox99buleseye
20-10-2008, 14:54
Ma salabahtere samo na engleskom, a na informaticikoristimo knjige, ucitelj ne vidi, jer sam iza ogromnog ekrana.... eto bas danas pisali test, a zadatak je bio teorija o pola stranice(A4) komponenata, a ja i susjed smo imali knjigu!!! HEHE, sve tocno!! :D

pimp
20-10-2008, 17:21
koristim , zato što za 90% predmeta nam profesori daju svoje skripte u pdf formatu , pošto vec imam sav text na kompu , samo copy/pasteam sta mi treba , smanjim font izrežem i voila

ZoSo
28-10-2008, 11:07
Ma, najbolje je napisat na stol. Onda kad prepišeš sam obrišeš i toe to, nema šanse da vide.
Nekad stavimi iza pernice, sjedim u zadnjim klupama pa ne skuže. :D :D

Constantine
28-10-2008, 21:02
Sad sam našao savršen podložak za šalabahter.Imam onu oluvku iz jutarnjeg lista iz koji se izvlači papir(mislim da ima raspored utakmica ili nesto).Sad si ja lijepo napisem šalabahter na to,test pisem sa tom olovkom i kad profesor ne vidi samo razvučem malo papirića i pogledam.

wiseguy
29-10-2008, 17:28
koristim ih ali mi rijetko pomognu

Čux
29-10-2008, 17:41
meni najdraža fora je zakeljit ga na unutrašnji dio Rotringove Tikky II tehničke, fino sam odšerafiš i vrtiš, to smo frend i ja frkali u srednjoj još, a stane iznenađujuće puno materijala gore, a još ak ima dvije....

MTF*
29-10-2008, 18:44
nikada, to mi je uber glupo i jadno...
a tek kad vidim ekipu da pise po ruci, na to sam alergican...

Lord Ragnarok
29-10-2008, 18:50
sjedite po 2 u klupi? pa sam na đon od tenisice napisite sta ocete (papir se dobro drzi na tenisicama uz upotrebu selotepa). samo treba malo paziti kako se hoda. na kraju samo ovaj tvoj kompanjon tebi čita odg(sebi ispunjava test

Lenkota
31-10-2008, 11:31
ma najbolje vam je na poruci u mobbitelu napisete i bok :bravo:

Ivan_87
31-10-2008, 11:58
ma najbolje vam je na poruci u mobbitelu napisete i bok :bravo:


blue tooth slušalice koje ne svijetle uz dugu kosu .. najbolja knbinacija ..

još ako vam daju cca 50 pitanja za napamet staviš slušalice snimiš se doma kako si diktiraš ta pitanja polagano.. u pola sata napišeš .. makneš slušalice i predaš ..

Abadon
31-10-2008, 15:42
Najbolje vam je sjesti do zida i pisati na zid jer meni vecina profesora kaze okrenite se prema zidu da nemozete prepisivati :rotfl:

###DK###
31-10-2008, 16:10
Koristim ih ponekad.
Ono baš kad ništa ne znam tek tada ih koristim.
I to zavisi kod kojeg profesora.
Kod nas profesorica latinskog kaže da ako nas ulovi da švercamo, dobit ćemo 1 iz odgovora i iz kontrolnog i zaključit će nam jedan na polugodištu tako da se iz tog predmeta ne isplati švercati.
Doduše, sumnjam da ona to može ali nitko nije spreman riskirati.

Abadon
31-10-2008, 16:44
Ako cete koristiti salabahter koristite ga u prvoj klupi tamo vas najmanje gledaju.
Evo jos jedan koristan salabahter, pisite na nogu i onda kad sjednete prekrstite noge povucete hlace i pisete a ako vas profesor digne da vas pregleda tamo sigurno nece gleadat.

neox99buleseye
31-10-2008, 17:13
Ma, najbolje je napisat na stol. Onda kad prepišeš sam obrišeš i toe to, nema šanse da vide.
Nekad stavimi iza pernice, sjedim u zadnjim klupama pa ne skuže. :D :D

To ja za povjest rabim, samo datumi, jer nemogu ih pamtiti..,..

###DK###
31-10-2008, 17:14
Ako cete koristiti salabahter koristite ga u prvoj klupi tamo vas najmanje gledaju.
Evo jos jedan koristan salabahter, pisite na nogu i onda kad sjednete prekrstite noge povucete hlace i pisete a ako vas profesor digne da vas pregleda tamo sigurno nece gleadat.

Malo ti je nezgodna ta metoda.
Teško je vidjeti što si napisao na nozi.
Osim toga, ako te skuže da švercaš, uopće neće trebati dokaze da te izbace sa sata i dadnu 1.
Premda može upaliti. :D
Ali ne bih ja riskirao.

Abadon
02-11-2008, 13:47
Vjeruj mi uopste nije nezgodno i vrlo je lako izvedivo.
A i ako dadnu 1 nije ni prvi ni zadnji.

Electromaster
02-11-2008, 14:06
Nah, ne koristim šalabahtere otkad sam u srednjoj...jedino iz fizike zapišem neke formule na poklopac digitrona... :roll:

choksi
02-11-2008, 14:11
Nah, ne koristim šalabahtere otkad sam u srednjoj...jedino iz fizike zapišem neke formule na poklopac digitrona... :roll:

A jel se sjecas osnovne..salabahteri iz kemije..taj covik nista nije kuzi :D

Electromaster
02-11-2008, 14:19
@choksi
Hehe, Jablan...napišeš šalabahter na A4 papiru i zaljepiš na pano, a on ne primjeti... :rotfl:

Inače, za sve ostale, choksi je moja frendica iz osnovne, i nova cura na forumu... *cheer* :D

thonchek
02-11-2008, 17:50
mi iz povijesti dok nas pita imamo otvorenu bilj i ona nikaj ne gleda neki čak i knjigu to u ruđeru, ja si ponekad šalabahter napišem na trapericr plavom kemijskom i niko ne skuži :D

Abadon
02-11-2008, 18:02
Nah, ne koristim šalabahtere otkad sam u srednjoj...jedino iz fizike zapišem neke formule na poklopac digitrona... :roll:

A to kao nije salabahter.

thonchek
03-11-2008, 08:46
kaj vi ne smijete imati formule napisane na papiru i slobodno ih koristiti????

Abadon
03-11-2008, 09:16
Ne

thonchek
03-11-2008, 10:55
haha mi smijemo i to još svi donesu napisane na a4 papiru

Abadon
03-11-2008, 10:59
Mi smo to smjeli u osnovnoj na matematici a na fizici nismo.(malo glupo al sta se moze)

thonchek
03-11-2008, 13:21
mi na matiši nemremo a na svim ostalim predmetima možemo za koji nam trebaju formule

Electromaster
03-11-2008, 14:30
mi na matiši nemremo a na svim ostalim predmetima možemo za koji nam trebaju formule

...To je glupo... Koji si ti razred? Na matematici se dozvoljvavaju formule, jer tu imaš kubove binoma, zbrojeve kvadrata i što sve ne, ali nije važno da to znaš napamet, nago da znaš s time računat...

Na fizici i sličnim predmetima se ne dozvoljavaju formule, jer, u biti, sve što tu trebaš znat- su formule. Samo skopčaš gdje i koju primjeniti, i riješen zadatak...

thonchek
03-11-2008, 14:54
nama je na matiši rekla da formule za kubove, kvadrate binoma moramo znati napamet
1. sam razred Tehničke škole Ruđera Boškovića

Electromaster
03-11-2008, 15:02
Hm...neznam...da vas traže da naučite formule iz matematike i svih ostalih premeta napamet, još bi razumio...ali samo matematiku, a drugo ništa...profama vam fali koja daska u glavi... :(

Constantine
03-11-2008, 16:08
kaj vi ne smijete imati formule napisane na papiru i slobodno ih koristiti????
Pa naravno da ne,to je pola testa rijeseno onda,na ntit jednom predmetu nesmijemo imat na papiru napisane formule,sve se mora naucit napamet.Pogotovo kvadriranje binoma i te stvari.

Arbiter of Change
03-11-2008, 18:25
Lako za matematiku... neka ti zabrane formule za predmete tipa statika (logične formule, ali novajlijama treba vremena dok ne pohvataju sam koncept) ili tako nešto (tehničari znaju... mi znamo) moš' odmah ježa u leđa da ćeš dobiti pozitivno. :)

Electromaster
03-11-2008, 18:38
Lako za matematiku... neka ti zabrane formule za predmete tipa statika (logične formule, ali novajlijama treba vremena dok ne pohvataju sam koncept) ili tako nešto (tehničari znaju... mi znamo) moš' odmah ježa u leđa da ćeš dobiti pozitivno. :)

Misliš, mehanika: statika? Prvi razred računalnih tehničara? bio tamo prošle godine... nisu nam dopuštali formule :( To valjda objašnjava zašto sam pao taj predmet... :( Sad muku mučim s elektrotehnikom, svaku lekciju 5 novih formula... a moramo ih naučit napamet :(

Constantine
03-11-2008, 22:40
Osnove elektrotehnike mi je najteži predmet,imam 3 ili četiri jedinice iz toga,ništa ne kužim.

crowap
09-11-2008, 08:27
ja ih koristim uvijek i skoro mi uvijek prođe. kako volim zajebavat profe.... :D

El Klinjo
09-11-2008, 11:01
Ponekad, sljedeći mi treba za povijest u utorak.

King’s Rider
09-11-2008, 11:26
Koristim šalabahtere , ali ponekad i nikada me dosada nisu skužili.

Ali najjače mi je kod profe iz povijesti jer povijest mi je najjlakša kada nemam šalabahter ali ju zezam da imam , kao po džepovima kopam gledam ispod stola pa onda onda dođe provjeriti i ništa ne nađe xD

Mordor
13-11-2008, 18:07
Ja nikada ne koristim šalabahtere ali moj prijatelj svaki sat ih ima :shock:

Stryder
13-11-2008, 19:16
napišeš na kalkulator šalabahter iz engleskog i gg...praviš se da nešto računaš...jedino ce te profa malo cudno gledat :rotfl:

Mordor
14-11-2008, 12:35
napišeš na kalkulator šalabahter iz engleskog i gg...praviš se da nešto računaš...jedino ce te profa malo cudno gledat :rotfl:
Ja sam mislio da se na kalkulator mogu samo racunati :shock:

Stryder
14-11-2008, 15:33
kalkulator sluzi za dvije stvari... prva i najvažnija funkcija kalkulatora je ta da na njega napišeš šalabahter... a druga i manje važna funkcija kalkulatora je ta da može i računat :D

Kenyi
14-11-2008, 20:37
nama je na matiši rekla da formule za kubove, kvadrate binoma moramo znati napamet
1. sam razred Tehničke škole Ruđera Boškovića

To je tebi tesko?

King tiger
14-11-2008, 20:38
ako ne naucis formule za kvadriranje binoma napamet ubij se.
niti su komplikovane , logicne su . pretpostavljam da ces umrijeti kad budes morao uciti formule za kub binoma.

McPingvin_v2.0
15-11-2008, 00:46
nama je na matiši rekla da formule za kubove, kvadrate binoma moramo znati napamet
1. sam razred Tehničke škole Ruđera Boškovića
I onda mi govore kako je Ruđer teška škola, a Končar lagana...

Kenyi
15-11-2008, 20:59
al ne fakat ono, njemu je to tesko.

iznogud1515
15-11-2008, 22:03
samo za kvadrat i kub binoma? :(

Kenyi
15-11-2008, 23:11
to djeca u 7. razredu osnovne škole uce :(

Constantine
15-11-2008, 23:15
Zasto je to problem naucit,ima samo par formula i to je to.

cropir
16-11-2008, 14:00
to djeca u 7. razredu osnovne škole uce :(
u 8. , a u 8. se ne uce kubovi, samo kvadrati.

Sickmanno1
16-11-2008, 17:03
Ontopic:

Da nije bilo salabahtera vjerovatno bi jos isao u srednju skolu ^^

Nisam bash redovito isao u skolu ^^

majstoro
24-11-2008, 11:12
mi smislimo svoja slova pa onda

rade0N
24-11-2008, 11:30
ja uvjek jedan npisem,zlu netrebalo
i na kraju u vecini testova mi ne pomogne

serijski samoubojica
26-11-2008, 11:10
Otkopčaš šlic i staviš nek ti šalabahter viri iz njega. Ako ti profesor/ica kaže da pokažeš šta gledaš, napadneš je za seksualno uznemiravanje :D :rotfl:

KI KI
26-11-2008, 12:07
salabahter

slova 3 ili 4 ovisi ako je njem ili eng onda da se vide slova da nebi bilo krivo prepisano i lijepo pod ruku ako te pita kaj je u slucaju nuzde pojedes

yvohr
29-11-2008, 11:34
Koristio sam samo dvaput, i to sam imao otvrene biljeznicu i udzbenik pod klupom, to je bilo na zadnjem testu iz fizike i isti dan pod povijesti sam napisao na papiric i stavio u rukav

Dexter PRO
29-11-2008, 11:58
ja svaki hebeni test imam salić zakeljim za ruku il nogu

fatal1ty
29-11-2008, 12:50
to djeca u 7. razredu osnovne škole uce :(
ja ne ucim

Wishmaster
29-11-2008, 12:56
Evo moj:papirić dužine oko 5x1 cm,kemijskom/olovkom/bilokak napisano samo s jedne strane i ubaciti unutar tehničke s gornje strane zak da se ovije oko unutarnjeg dijela tehničke,znači tam di se stisne da ide špica van(Rotring tehnička najbolje).
jedan mali dio mora virit van da se može noktom ili prstom potegnut van(dosta se brzo more natrag nutra).
Zasad mi jedino koristil za fiziku(formule).
Nije loš,teško se vidi od strane profesora i večinom ima premalo mjesta za sve one divlje sheme.. :)

GDra
31-12-2008, 19:15
Jedan moj frend se pod testom počne derat: imam šalabahter, imam šalabahter, profesorica dođe do njega, on njoj da prazni papir i izvuče pravi šalabahter. :pray: :pray:

Fakat glupa profesorica...

K4ciga
03-01-2009, 19:09
salabahter

slova 3 ili 4 ovisi ako je njem ili eng onda da se vide slova da nebi bilo krivo prepisano i lijepo pod ruku ako te pita kaj je u slucaju nuzde pojedes

Nebi mi vjerovao,ali ja sam pojeo svoj šverc u petom ili šestom osnovne.Nisam mogao zapamtiti padežna pitanja niti redoslijed,a pošto sam uvijek imao 5 iz hrvatskog nisam htio da si sad pokvarim ocjenu,pa sam napravio šverc,stavio ga ispod papira,a pošto je profesorica bila stroga,bojao sam se i u jednom groznom trenutku mi se učinilo da ide prema meni,pa sam brzinski povukao šverc,odglumio da mi ispada gumica,sagnio se i pojeo ga.Ne moram pretjerano naglašavati da su mi frendovi umirali od smijeha.

Lord Jambrek
04-01-2009, 00:04
salabahter

slova 3 ili 4 ovisi ako je njem ili eng onda da se vide slova da nebi bilo krivo prepisano i lijepo pod ruku ako te pita kaj je u slucaju nuzde pojedes

Nebi mi vjerovao,ali ja sam pojeo svoj šverc u petom ili šestom osnovne.Nisam mogao zapamtiti padežna pitanja niti redoslijed,a pošto sam uvijek imao 5 iz hrvatskog nisam htio da si sad pokvarim ocjenu,pa sam napravio šverc,stavio ga ispod papira,a pošto je profesorica bila stroga,bojao sam se i u jednom groznom trenutku mi se učinilo da ide prema meni,pa sam brzinski povukao šverc,odglumio da mi ispada gumica,sagnio se i pojeo ga.Ne moram pretjerano naglašavati da su mi frendovi umirali od smijeha.

Ovo me podsjeća kad je frend pod zemljopisom u osnovnoj popizdio na profesoricu i ova ga prozvala da ode odgovarat, a ovaj zagurao par papira iz bilježnice u usta i odgovarat s punim ustima papira, ja nisam disat mogao :pray:

Mjutant
04-02-2009, 20:14
evo ja sad jedan radim za povijest...bit ce dugacak :D

Guber
04-02-2009, 20:25
iz povjesti je najbolje malo pročitati udžbenika tak oda znamo sve kako je bilo, da imamo neku podlogu, a ključne pojmove (koje je teško zapamtiti) na šalabahter i gotovo

TutBlut
04-02-2009, 20:47
uf prije sam svaki test imo salabahter. i tako jednom na engleskom imo neki ispis rijeci (ona sranja tipa have-had i tako) i taj betmen sta predaje engleski me skuzi i kaze sta ja to imam... ja ono nista bacim dolje na pod, ovaj to vidio i dobio dva kolca 1 zato sta sam imo, 2 jer sam lago da nemam xD sad samo za biologiju radim salabahter.

Abadon
16-02-2009, 19:18
Ja sam poco radit na drugi nacin.Ja fino taman prije nego sto cemi dat test kad je ona pored mene glumim kao da negdje pokusavam zastekati knjigu taman kad je ona pord mene, onda ona meni uzme knjigu i misli da vise nemam nista a ja onda izvucem mali papir i fino pisem.

###DK###
16-02-2009, 21:38
Ja sam u osnovnoj non stop švercao.
Apsolutno na svakom kontrolnom, ja i prijatelj smo imali otvorenu knjigu i teku pod stolom.
Sad u gimnaziji više ne švercam. Samo pod posebnim okolnostima.

MasaKrisT
17-02-2009, 08:28
Veoma interesantna tema,za nas nastavnike...:)

Guber
17-02-2009, 15:07
Veoma interesantna tema,za nas nastavnike...:)

tema je za vas zabranjena :P

thonchek
20-02-2009, 23:12
Prosli tjedan pod fizikom redari nicu obrisali ploču od TC-a i mi smo napisali formule na ploču i bacili spužvu kroz prozor.Profesor nije ništa skužio do kojih 20 min sata i dok je skuzio nije mogao naci spuzvu i briso je sa rukama i onda je obrisao ruke o jednog malog janjevca iz razreda :D

gtaIvan
18-05-2009, 20:27
de je zna neko bas super nacin za sverc.ak zna nek ga posta pa cemo vidit :P

Hellboy
18-05-2009, 20:37
Kemijska olovka sa papirom koji se izvlači iz nje. Kao one koje dolaze uz jutarnji oko većih sportskih natjecanja. Samo naravno u olovci bude šalac.

Grim
18-05-2009, 20:42
Za formule najbolje je napisat formule na plocu i onda plocu pobrisat suhom spuzvom tako da formule ostanu, profesori nikada nisu primjetili.

Wishmaster
18-05-2009, 21:40
Potrebno: -selotejp
-tanki marker
-malo dobre volje

Znači: odrezati komad selotejpa (oko 4-5 cm), negde ga rastegnuti tak da se može pisati po ljepljivoj strani, napisati tankim markerom potrebne podatke na tu stranu, drugi komad (jednake veličine) zaljepiti prek ljepljive strane prvog (znači ljepljivo na ljepljivo).
Sad kad imamo čvrsti prozirni šalabahter najbolje ga je zaljepiti na kemijsku/tehničku/bilokaj s kim pišemo i nema šanse da ga netko otkrije. Ako se profesor šeće razredom onda jednostavno malo zarotirati tehničku u drugu stranu dok ne ode dalje.
Sistem je djelotvoran jer nema nikakvog traženja po džepovima/pernici/rukavu niti nikakvih dodatnih neprirodnih pogleda/poteza.

gtaIvan
19-05-2009, 10:05
Kemijska olovka sa papirom koji se izvlači iz nje. Kao one koje dolaze uz jutarnji oko većih sportskih natjecanja. Samo naravno u olovci bude šalac.


to sam neki dan napravio....bilo je super xD

Gamer++
27-06-2009, 20:48
Znate da je naš profa, još u osnovnoj iz tehničkom, dadne nam pitanja da radimo za kontrolni i kaže možete se poslužiti knjigom! BOGAMI NE LAŽEM VAM, Meni taj čovjek nije jasna nikako! :rotfl:
Nama pod testom iz tehničkom samo kaže ako vam je ostala bilježnica nema korištenja knjige, i nemojte da nekog ulovim sa šalabahterom, ozbiljno smijemo koristiti bilježnice ali ništa drugo... a taj profesor ništa ne kaže da zapisavamo ima neku rezentaciju ti reče i gotoo

Barathrum
28-06-2009, 03:04
Pa :? ...naslov govori sve al eto :fof: ...napišite svoja najbolje :D i najgore :cry: zgode vezane u šalabahter..evo ja upravo napravio jedan za hrv. književnost moram dobiti barem 4 da bi mi zaključila 5 pa sam se potrudio 8)

nisam nikad pisao salabahter i smatram da ga samo odredjena vrsta ljudi pise.
ljencine, oni koji nemaju karakter pa potom ih skola i predmeti vezani za nju nezanimaju, ljudi koji uvijek imaju "pametnijeg" posla... i slicno. smjesno. neznam za koji vrag uopce oni koji pisu salabahtere studiraju, skoluju se i slicno. ako vam se neda slobodno mozete visjeti doma ili vani.

kao sto se vidi ne simpatiziram bas ljencine kad je u pitanju ucenje. :friends:

medjutim osobe koje su lijene za ucenje i pisuckaju salabahtere sa vremenom ih pokosi situacija jer jednostavno neznaju ni pola onoga sto bi trebali znati. onda dodju na prijamni za faks i kazu:"pa sve sam znao a nisu me pustili!" ili upises faks jedva na knap sa mizernim znanjem i poznavanjem inoga, medjutim vecinom ljudi sa salabhterima neznaju ni koji faks bi upisali pa upisuju sto im drugi savjetuju ili sto misle da je najpopularnije. vjerojatno nikad u zivotu ne usavrse se u nekom zvanju jer jednostavno uvijek ce tu biti nesto sto ce ih izvuci iz rupe neznanja kao papiric sa formulicama i razlicitim svrljotinama. onda dodje posao pa po 8 godina traze posao jer jednostavno nista nije ostalo u glavi te ne mogu kotirati visoko sa svojim poznavanjem inoga i zato se kaze:"diplome nisu mjerilo znanja!"

sve u svemu ... nijednom u zivotu nisam koristio salabahter.
kada neki predmet nisam volio ili nije me zanimao štrebao sam, ono sto me zanimalo ucio sam sa razumjevanjem. neznam zasto drugi nebi isto mogli, ali ajd, vec je poznato da svi vole ici putem manjeg otpora.

2-3 sata dnevno potrebno je potrositi da bi se ensto naucilo po dnevnom predavanju. zbrojite da vam starci rade 8-12 sati dnevno a vi ni 3 sata nemozete sjest doma i grijat stolicu a 5-6 sati ste u skoli. kao sto jednom neki prof rece:"kad bi svi ucenici i studenti ucili 8 sati dnevno koliko odprilike traje jedno radno vrijeme svi bi imali dobre ocjene." tu se broji 8 sati ucenje + predavanje zajedno a ne sad 6 sati slusati predavanje pa 8 sati uciti. :D

sam ja sam bio jedan od onih frikovksih odlikaša samo ja nisam imao komplekse oko jeinica , cetvorki i slicno. kad nisam ucio trazio sam komad. il sam dobio komad ili 5 rijetko koja ocjena izmedju je mogla se dogoditi. neznam kakvi su tu drugi ucenici ili studenti ali malo citanja samog citanja nece vas ubiti. najlakse je reci ja "ne mogu" a ni knjigu nisi otvorio.

M3T4L1C4
28-06-2009, 09:49
najbolja i najgora zgoda je bila pod geografijom... :thumbs2:
naša prof ostavlja ispite u skoli, u ormaru,a kljuc na stolu.
itak na pocetku godine kopiralo se sve u 16... :D
svi su dobivali 5 pa je profesorici bilo cudno...pa nam je zadala 2 ispita u jednom danu.
najgora zgoda se dogodila kad mi je sverc ispao na pod(jer ga drzim pod šlicem) :thumbs2:
profa se izderala na onog iza mene da se sverca... :D :D :D :D :D
svi su dobili 5 osim mog prijatelja koji se bojao izvadit... :D

Booby
28-06-2009, 10:14
obično si zaljepim šalabahter na unutarnju stranu majice... još me nitko nije uhvatio kak prepisujem

Gamer++
15-07-2009, 20:53
Imam ih rijetko kada a još rijeđe ih koristim recimo na 10 ispita jednom imam šalabahter i od 10 puta dok ga imam 1 ga koristim tu negdje jedino za kemiju mi je standard i za hrvatski