PDA

Pogledaj cijelu verziju : Msn problem...



bornathepicek
01-06-2009, 19:22
Uglavnom instalirao sam novi msn, i začudo on nije neš radio, kad god sam htio otvorit neki prozor za razgovor on je jednostavno zašteko, pa sam ja bistra glavica ošo zbrisat taj hebeni novi msn, naravno add-remove programs u control panelu, al opet naravno njega tamo nije bilo, pa sam fino oso u program files i tamo našo datoteku Windows Live Messenger, i probo tamo naći uninstall, naravno, ni toga nije bilo, pa sam jednostavno popizdio i zbriso cijelu datoteku Windows Live Messenger, te sam skinuo Msn 8.1 i probo ga instalirat, naravno, nije htijelo jer kao imam novu verziju msn-a na kompu pa trebam to prvo zbrisat da bi instaliro staru verziju... Vjerojatno je problem u Registryju, pa fino pokrenem programček koji se zove CCleaner i pomoću njega izbrišem registry, i supač, opet probam i ono opet veli da imam novi msn na kompu i da ne može instalirati.

Neznam dal sam bio jasan al eto, ako netko možda zna nek kaže što da radim...

EDIT: Moje isprike kaj nisam ovo posto u MSN Faq-s al eto, valjda mi nebudete previše zamjerili :(

Cookie monsta
01-06-2009, 19:28
Ja sam isto imo taj problem i riješio sam tako što sam neki program koristio ( neznam koji ). Sve uninstall - ove koje nisam mogo nac on je naso, pa sam naso i otišo lijepo na uninstall i riješio problem ak se sjetim javim ti, a uostalo imaš tu jednu cijelu temu viewtopic.php?f=34&t=16842 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=16842)Spa pitaj tamo. :thumbs2: