PDA

Pogledaj cijelu verziju : GOM player



Ren85
01-06-2009, 13:10
bok
Imam problem u GOM playeru, kad pokrenem .vob file nema mi slike samo zvuk, a recimo u vlcu sve dobro radi. Treba neke postavke namjestiti?
I jos nesto, neznam dal ima veze sa gom-om ali svaki put kad pokrenem neki file trazi me da se spojim na internet a ja sam vec spojen, pa moram stisnuti connect a ako cancel stisnem izbaci me s neta. Nemam pojma kaj je to :o :?
Ak neko zna pliz nek odgovori

Raz
01-06-2009, 13:15
Neznam za GOM player, ali preporučam ti da skineš KMPlayer. Mnogi su prošli s GOM-a i ostalih playera na njega te se uvjerili da je bolji. Čita mnogo fajlova (i VOB između ostaloga)

http://kmplayer.en.softonic.com/download

Constantine
01-06-2009, 14:01
Neznam za GOM player, ali preporučam ti da skineš KMPlayer. Mnogi su prošli s GOM-a i ostalih playera na njega te se uvjerili da je bolji. Čita mnogo fajlova (i VOB između ostaloga)

http://kmplayer.en.softonic.com/download
Nemam vise sto dodat,rijesenje za bilokoje probleme s nekim playerom je skidanje KMPlayera.

SkunK
01-06-2009, 14:05
Ja koristim GOMPlayer i odličan je, no i VLC je dobar isto tako.

Constantine
01-06-2009, 14:13
VLC je vjerovatno najgori player koji sam ikad vidio,jedino za što ga koristim je za snapshot filma u orginalnoj rezoluciji.

SkunK
01-06-2009, 15:34
VLC je vjerovatno najgori player koji sam ikad vidio,jedino za što ga koristim je za snapshot filma u orginalnoj rezoluciji.

Prije nego što kreneš s ovakim zaključcima probaj malo to argumentirati. Inače, i ja koristim GOMPlayer i trenutno mi je numero uno no kako kazem, VLC nije loš i dobra je alternativa.

Constantine
01-06-2009, 15:44
Prije svega ima odvratan dizajn,funkcionalnost i jednostavnost nije ispod razine,zatim uopce mi ne reproducira dobro skoro sve video fileove(ispexelizirana je slika) dok KMP to radi savršeno,nema jednostavne mogućnosti za full screen strech,nema razloga za koristenje VLC-a kad je tu kmp koji je jednostavan,ima mnoštvo opcija i što mi je najvažnije,720 i 1080p mkv fileove reproducira savršeno glatko.

Macolla
01-06-2009, 15:50
Nikad cuo za GOM

SkunK
01-06-2009, 17:11
Prije svega ima odvratan dizajn,funkcionalnost i jednostavnost nije ispod razine,zatim uopce mi ne reproducira dobro skoro sve video fileove(ispexelizirana je slika) dok KMP to radi savršeno,nema jednostavne mogućnosti za full screen strech,nema razloga za koristenje VLC-a kad je tu kmp koji je jednostavan,ima mnoštvo opcija i što mi je najvažnije,720 i 1080p mkv fileove reproducira savršeno glatko.


Vidiš, meni je dok sam ga koristio VLC HD sadržaj glatko izvodio, da ne kažem kako je tu streaming input i output komponenta, lakoća korištenja, mogućnost kontroliranja programa putem infrared uređaja, stabilnost, funkcionalnsot mu je jako dobra ako ga znaš konfigurirati, dolazi sa mnoštvom codeca...open source je :)


Svaka aplikacija ima svoje prednoti i mane, ja preferiram trenutačno GOMPlayer iz više razloga, no da je VLC loš to sigurno nije. KMPlayer je isto tako jako dobra aplikacija.

Ren85
02-06-2009, 00:48
Lijepo ste se vi raspricali a nitko nije ponudio konkretno rjesenje problema osim instaliranja drugog playera :rotfl:
Uredu prihvacam preporuku KMP-a, ali ako neko zna zasto tocno GOM ne vrti .vob tj nema slike nek javi ak zna u cemu je problem :gitara:

SkunK
02-06-2009, 08:25
Lijepo ste se vi raspricali a nitko nije ponudio konkretno rjesenje problema osim instaliranja drugog playera :rotfl:
Uredu prihvacam preporuku KMP-a, ali ako neko zna zasto tocno GOM ne vrti .vob tj nema slike nek javi ak zna u cemu je problem :gitara:

Meni DVD-e vrti kako treba (sve .vob datoteke) GOMPlayer recimo...

Koji OS imaš i imaš li najnoviju verziju GOMPlayera?

U vezi connecta : izgleda da imaš nekakav diler program, jesi na ADSL ili 56k liniji? U svakom slučaju pročešljaj sustav nekim dobrim antivirusom (nod32) i antispywareom(spybot s&d).

Sretno!

Ren85
04-06-2009, 03:47
Imam win xp sp2 i najnoviji gom updatean s neta. Nema ni virusa sve skeniro sa nodom32. :roll:
sto se tice toga sta me stalno trazi connect pita me ponekad i za javu, ali to rijetko. Imam ADSL