PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vratija se Šim... ovaj, Sam Fisher



IgGy
01-06-2009, 09:33
Peripetije oko novih avantura našeg omiljenog supertajnog NSA-ovog agenta Sama Fishera na ovogodišnjem bi E3-u mogle konačno i završiti. Podsjetimo se, Ubisoft je ConViction nakon loših reakcija fanova vratio u produkciju i navodno u potpunosti izmijenio. A sada, nakon dugog zatišja, pojavio se i "procurjeli" video trajanja cca 11 sekundi.

I iz aviona je prilično jasno kako je "procurjeli" video Ubisoftova očita strategija viralnog marketinga, a kako zasad stvari stoje, poprilično im dobro ide.
Uglavnom, što se samog videa tiče, Sam je izgubio "emo" frizuru i bradurinu, te sada djeluje poput dobrog, starog Sama Fishera kakvog ga poznajemo iz Chaos Theory. Doduše, nama nekako jako nedostaju njegovo ninja odijelo i poznate naočale, no, pošto zasad o igri znamo vrlo malo, nikad se ne zna, možda se dobri, stari Sam Fisher i vrati.

Pogledajte video: uyDTUv_dwos

flander
01-06-2009, 09:41
a prejako !!!!

Whats happens next it's up to you :D

predobro :D

jedva čekam :pray:

R@pt0r
01-06-2009, 11:05
Jedno malo pitanje. Jeste igrali Double Agenta, kakav je naspram starijih nastavaka? Samo taj nisam odigrao, neznam dal da sad odigram... Nebi volio ostavit rupu, da ne preskačem jedan dio. Jer ovaj Conviction ću igrat sigurno.

Feanor
01-06-2009, 11:21
PA conviction se nastavlja direktno na Double agenta tako da, Double Agent je ok samo je dosta bio bugovit, ja sam ga igrao sa 1.2 patchem i dalje je bio bugovit i usporavao je na nekim scenama, a inače nije puno različit stil igre od ostalih Splinter Cellova, samo sto imas par misija po danu i Fisher kao i uobicajeno ima par poteza više i to je to....

Nodakim
01-06-2009, 20:43
Ne,samo su uveli općenito mogućnost prosudbe igraće i reflektiranje njegovih postupaka na cijelokupnu priču.
Samo to.