PDA

Pogledaj cijelu verziju : TIPKOVNICA I MIŠ



Doggy
10-06-2006, 15:47
htel bi kupiti nest dobroga...

sad me zanima dal je ko igral na wolf claw tipkovnici, kolko to kosta i di ima za kupiti????

a kaj se misa tice kolko kosta i dal se isplati kupiti ove logitech (or whatever) miseve, laserske, opticke s puno gumba???

Ementaler
10-06-2006, 16:28
Igrao sam ja na Wolf Claw-u.

Recenziju možeš naći na HCL Portalu:
http://www.hcl.hr/index.php?option=com_ ... &Itemid=68 (http://www.hcl.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1120&Itemid=68)

Tipkovnica je odlična za FPS i TPS igre... Uostalom pročitaj recenziju... ;-)

Što se tiče miša. Preporučam Logitechov G1 koji sam i sam nedavno kupio... Dođe svega 200kn, a performanse su odlične...

Sa G serijom Loigtechovih miševa uglavnom nemožeš pogriješiti, a odličan je i njihov miš MX 518....

Microsoft je dobre miševe imao, ali koliko čujem u zadnje vrijeme novi miševi im se često kvare.

goGAMERo
10-06-2006, 16:40
Ako si okorjeli FPS-aš i imaš na raspolaganju do 700 kn za miš, uzmi si Razer-a Copperhead, zastrašujuće performanse! BTW. Još ak imaš malo više love uzmi si i neku steelpad poglodu ili onu oficijelnu razerovu!

Gamer-HR
14-06-2006, 00:35
Ja znam pravi odgovor na tvoje pitanje
Tipkovnica: Logitech g-15 gaming keybord -625.00 kn
Miš: Logitech g5 gamin mouse (ocjena za gaming 91)-600.00 kn


Ja ti ovo preporučam to ti je najbolje što postoji, odi malo na logitechovu stranicu pa pogledaj,govorim ti iz vlastitog iskustva oboje imam ! nečeš pogriješiti.

Doggy
14-06-2006, 12:37
ok, al nisam dobil na lotu...

nego daj mi reci kaj pise na onom ekranu, tj. cemu sluzi, na toj tipkovnici???

W3DR4N
14-06-2006, 13:03
ok, al nisam dobil na lotu...

nego daj mi reci kaj pise na onom ekranu, tj. cemu sluzi, na toj tipkovnici???

Znaš koji je problem današnjih igrača? Misle da će im miševi i tipkovnice pomoći da budu bolji igrači. Ali znaš šta je zapravo na stvari, te "gamerske" gluposti najbolji su način kako od naivnih ljudi posisati 1000+kn. To je samo adrenalinska injekcija. Onako, kad imaš slabiji miš, misliš da loše igraš zbog toga. Onda miš platiš 500-700kn, digne ti se koncentracija, moral i odmah imaš više volje za igranje. Sve je to iluzija, samo šta si to igrači ne žele priznati. Zapravo se nitko ne pita slijedeće. Kako smo mogli igrati Quake 2 na kugličnim miševima i uopće se nismo žalili, a danas nam ni visokorazlučiva optika nije dovoljno. Dalje od MX-510 nikako ne idi. Najviše nagrada, pohvala i gamerskih okršaja ima upravo taj miš. Ukoliko ga uspiješ nabaviti, prihvati ga objeručke. Ukoliko si lijevak, uzmi G1. Ista je optika, samo je ovaj simetričan. Tipkovnice uopće ne želim komentirati, jer tek je to glupost svjetska. Molim te, tko gleda u tipkovnicu, na njezin display u žaru online okršaja? Pogađaš, nitko. Tko mi iskreno može reći razliku između tipkovnica za recimo 80 i one za 650 kuna. Probao sam Z-board, DiNovo, WolfClaw, G15 i sve ostale gluposti. Lijepo je to, ali potpuno nepotrebno.

Doggy
14-06-2006, 13:11
ja nikad nisam mislil da mi mis il tipkovnica kvare igranje, to da mi 15" monitor kvari igranje, to da, i nikad nisam mislil da mi budu mis il tipkovnica il monitor pomogli da budem bolji u igrama, nego da si pojednostavnom igranje...

i ne mislim kupiti onu logitech gaming tipkovnicu jer je ista ko i svaka druga, za razliku od wolfclaw koji ima sve, pa cak i previse tipki na jednom mjestu...

a mis mi treba neki kvalitetniji, jer mi na svakom il baterija zacas rikne (zdere ju pun k...) il mi odj... ljeva tipka pa kad ju stisnem klikne par put, zisku???

i neznam zast mi pis TRZA kad sam na netu (imam max adsl)

SLIDE SHOW RAT!!!! (znam da je to stakor)

z board bi mozda kupil da igram neku igru bas napravljenu za to, al walfclaw mi se cini idealnim...

a misa bi htel da ima puno tipke i da ih sve koristim u svim igrama...

King tiger
14-06-2006, 13:13
Ja sam tek prije ekoliko mjeseci kupio opticki mis.
Igrao sam CS,UT i CoD2 sa kuglicnim i bi osam dobar, dernes sensitivity na max i odma :D ovo ozbiljno govorim.