PDA

Pogledaj cijelu verziju : Brink



Grim
31-05-2009, 13:40
Bethesda Softworks poznati po odlicnom TES serijalu i nedavnom odlicnom RPG-u Fallout 3 je najavio da se radi revolucionarni FPS BrinkSte da je and i quote:"genre breaking" te da na njemu radi Splash Damage (Wolfenstein: Enemy Territory and Enemy Territory: Quake Wars).



Vjerujemo da otprilike svake godine ažurno izlazi neka igra koja će "revolucionarizirati" žanr, a začudo, žanrovi interaktivne zabave se generalno samo postupno nadopunjuju, što je, rekli bismo, "prirodni" tijek.
Bilo kako bilo, Splash Damage, studio odgovoran za Wolfenstein: Enemy Territory i Enemy Territory: Quake Wars, te Bethesda donose - Brink.

O ovom naslovu trenutno nije ništa poznato, osim CG teaser trailera koji isto tako ne otkriva pretjerano mnogo, no naše oko sokolovo otkrilo je kako se očito odvija nekakva makljaža na neimenovanom planetu. Bravo mi. Sve u svemu, Brink izlazi u proljeće 2010. godine.

Pogledajte video: 0qX3qlo2r4k

Zasada je poznato vrlo malo informacija o igri, meni izgleda vrlo zanimljivo, ali ipak da je revolucionarna je malo previse za reci, ali ipak nista neznamo o igri tako da cemo vidjeti.

http://www.pcplay.hr/uploads//20090529124057brink_vela.jpg
The Eye!

Ray
31-05-2009, 14:04
Revolucionarna. Hm, teško, prije nešto tipa mass efect s više akcije i oblivion/fallout 3 gameplayem. No, izgleda zanimljivo, iako je prerano za ikakva razglabanja o igri. Možda će ovaj E3 donijeti nešto više informcija.

ScorpiuS
31-05-2009, 15:18
Revolucionarna. Hm, teško, prije nešto tipa mass efect s više akcije i oblivion/fallout 3 gameplayem. No, izgleda zanimljivo, iako je prerano za ikakva razglabanja o igri. Možda će ovaj E3 donijeti nešto više informcija.
Lol, na E3 smo doznali sve što sad znamo o igri.

Bara
31-05-2009, 15:42
Malo je tema prerano otvorena za raspravu, ovo je trebalo ostati na onoj vijesti od Iggya... Samo će jadna propasti, ali ipak je to Bethesda pa je ja prvi vratim u život kada igra izađe ;)

Grim
31-05-2009, 15:47
Ma nece, samo ce ovako skupit vise stranica ^^

Magekiller
31-05-2009, 19:36
o cemu se u igri radi?

Grim
31-05-2009, 19:37
Pa.... jos nije poznato ^^, samo ono sta se po traileru vidi...

ScorpiuS
31-05-2009, 19:54
o cemu se u igri radi?
FPS, od kreatora Wolfenstaina i izdavač je Bethseda. Radnja je smještena u budućnost i planovi za svijetski mir su uništeni.

Aral
15-06-2010, 22:02
E3 2010: Brink Preview (http://xbox360.ign.com/articles/109/1098000p1.html)

Aral
18-06-2010, 11:37
E3 2010: Features Interview (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-brink/700663)
E3 2010: Walkthrough (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-brink/700693)

Awesome. Samo kaj je release date spring 2011, a ne 9.mj ove godine kak je trebalo bit :( No matter, spring 2011, here i cum.

Grim
18-06-2010, 14:51
Izgleda vrlo zanimljivo, sviđa mi se što je orijentirano na coop poput Borderlandsa, ali igra ima čudan dizajn likova. Uglavnom ovo će se igrati. :)

ScorpiuS
18-06-2010, 15:05
Nije me impresioniralo, sviđa mi se sistem i kustomizacija, ali to je to.

Aral
11-08-2010, 06:53
Developer Diary: The Last Stand (http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-brink/702645)

Aral
01-09-2010, 07:02
Developer Diary: Endless Horizon (http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-brink/703789)

Kako će ovo rasturat.

Arbiter of Change
27-01-2011, 20:05
Datum izlaska je objavljen.
http://news.bigdownload.com/2011/01/27/ ... ease-date/ (http://news.bigdownload.com/2011/01/27/brink-finally-gets-firm-may-17-release-date/)

It's been a long time in coming but today publisher Bethesda Softworks finally announced that the long awaited sci-fi first person shooter Brink will be released on May 17 in the US. The game from developer Splash Damage will be out in Europe a few days later on May 20.

Aral
27-01-2011, 21:53
Datum izlaska je objavljen.
http://news.bigdownload.com/2011/01/27/ ... ease-date/ (http://news.bigdownload.com/2011/01/27/brink-finally-gets-firm-may-17-release-date/)

It's been a long time in coming but today publisher Bethesda Softworks finally announced that the long awaited sci-fi first person shooter Brink will be released on May 17 in the US. The game from developer Splash Damage will be out in Europe a few days later on May 20.
Ajde super, nije tak daleko a i jedva čekam zaigrat, ovo mi je jedna od rijetkih igara koje ove godine fakat s guštom čekam.

Čux
31-01-2011, 13:55
kao i za sve MP orijentirane naslove imam velike doze rezerve, al po svemu obećanom i pokazanom bi trebalo ispast jako jako dobro. Rado bi neki demo ili barem beta leak :D

Kadamon-sama
31-01-2011, 14:24
Igra totalno dobro izgleda, malo mi je character design eh ali ostalo mi se cini super, jos od Mirrors Edge-a sam cekal parkour multiplayer game, ovo bi moglo biti dosta blizu

Aral
11-04-2011, 17:40
Brink's Release Date Bumped Up (http://pc.ign.com/articles/116/1160928p1.html)
Bethesda releasing shooter a week earlier.

Igra dolazi tjedan dana prije, što je u današnja vremena stvarno rijetkost.

Arbiter of Change
13-04-2011, 10:17
Steamworks i zahtjevi potvrđeni.
http://www.splashdamage.com/content/bri ... quirements (http://www.splashdamage.com/content/brink-pc-gets-steamworks-system-requirements)

Minimum Specs

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or equivalent
Memory: 2GB RAM
Graphics: NVIDIA 8800GS / ATI Radeon HD 2900 Pro or equivalent
OS: Windows XP (SP3)/Vista/Windows 7
Hard Drive: 8GB of free space

Recommended Specs

Processor: Intel Quad Core i5
Memory: 3GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon™ HD 5850
OS: Windows XP (SP3)/Vista/Windows 7
Hard Drive: 8GB of free space

Čux
13-04-2011, 13:17
fuj, jedva minimum lovim :(

W3DR4N
13-04-2011, 14:10
Uf, jako zahtjevno s obzirom na prosječnu grafiku, tim više što se vode izuzetno fluidnom mehanikom.

Deadwalker
13-04-2011, 14:12
Da.
Zapravo, ne ide mi u glavu kako se tako zahtjevna igra uopće može vrtiti na konzolama? Ili kod PC-a zaobilaze optimizaciju?

W3DR4N
13-04-2011, 14:14
Da Killzone izađe za PC, imao bi još veće zahtjeve. :wink:

Čux
13-04-2011, 14:50
ja se pouzdam u svoje .cfg skillove za igranje ovoga :D

DJ Not Nice
03-05-2011, 22:07
Kent vejt zis game;
8p92-NTUv2k

Multiplejerat će se mnogo.

Aral
04-05-2011, 07:17
I ja sam na minimumu. Ipak, godine iskustva igranja na minimumu su standard za mene tak da i ovo neće bit niš novo.

W3DR4N
04-05-2011, 09:01
Očekujem sudbinu Quake Warsa. Prevelika ambicioznost i prosječan naslov.

DJ Not Nice
04-05-2011, 23:05
E7nUn2ACLg8

W3DR4N
04-05-2011, 23:13
iPHONE!

Kenyi
05-05-2011, 11:55
Očekujem sudbinu Quake Warsa. Prevelika ambicioznost i prosječan naslov.
Jep. Nisam ni znao da je ovakva igra ispracena tolikim hajpom. Slucajno pogledah koji ga studio radi i ono. Odma se sjetih kakav je fejl bio Quake Wars. Ovo ce biti manje više ista fula.

DJ Not Nice
05-05-2011, 18:20
hAOTdoaWmCk

Ma ovo će se igrati samo tako..nadam se da neće biti tih par stotina kuna bačenih u vjetar.

Čux
05-05-2011, 18:53
Očekujem sudbinu Quake Warsa. Prevelika ambicioznost i prosječan naslov.
Jep. Nisam ni znao da je ovakva igra ispracena tolikim hajpom. Slucajno pogledah koji ga studio radi i ono. Odma se sjetih kakav je fejl bio Quake Wars. Ovo ce biti manje više ista fula.

nemate pojma, ovo će bit neš friško za promjenu. I na casual i na comp sceni.

pat
05-05-2011, 19:06
Da bude tako kao što Čux kaže bio bi presretan, takvo nešto fali danas.

DJ Not Nice
07-05-2011, 05:35
E7nUn2ACLg8

Čux
08-05-2011, 19:02
http://img705.imageshack.us/img705/7953/brinkcomicanhonor.png

Aral
09-05-2011, 19:51
Launch Trailer (http://www.gametrailers.com/video/launch-trailer-brink/713651?type=flv)

DJ Not Nice
10-05-2011, 05:20
z37jegXHvbU

Aral
10-05-2011, 07:53
Brink GT review (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-brink/713695)

Šteta, a moglo je bit puno više. Skip.

Srle
10-05-2011, 08:23
a baš sam se nadao ovoj igri....
Mada to me neće zaustaviti da je uzem u dogledno vrijeme, kad pojeftini, jer mi se dopao koncept i izgled...

DJ Not Nice
11-05-2011, 05:44
E06sGT_YmMQ

W Y "FAIL"

NITROS
11-05-2011, 08:19
Obožavam ovakve reviewu. Igru kao prvo gledao kao singleplayer, ako ćemo tako, niti jedan CoD nije zanimljiv previše u singleplayeru. Imaš par sati igre i to je to.

Druga stvar, brink je nastavak odličnih splash damage igara, ETa i ETQW. Obje igre su bile dobre i nadam se da će ova igra biti jednako dobra.
Ekipa koja se počela skupljati oko igre već sad obećava, jer su to sve stari wolferi.
I ffs, mrzim CoDovce koji ne vide ništa dalje od glupog DM, dajte malo zaigrajte igre i u kojima treba teamworka pa ćete vidjeti da vaš "ultra spešl pro skill pro" u ovakvim igrama ne pali...

Aral
11-05-2011, 09:18
Ak je bilo kaj zanimljivo u CoD-u onda je to fenomenalan singleplayer, odnosno kampanja. Naravno, mp je druga priča al otom potom.

Deadwalker
11-05-2011, 09:29
Ubijanje glinenih golubova na zastarjelom engineu sa klišej radnjom teško se može nazivati fenomenalnim singleplayerom.

Aral
11-05-2011, 09:31
Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu :)

NITROS
11-05-2011, 09:45
Opet jedan CoD fanboy. Odlična priča? to je drugi svjetski rat za ime boga, to je povijest, nitko nije izmislio tu priču...
Fenomenalan singleplayer se sastojao od skriptiranog puta po kojem si hodao i pritom ubijao vojnike koji su skakali pred tebe. Stari engine, loša grafika. Bilo je zabavno odigrati kampanju, ali je bila kratka, prekratka. Igrao sam CoD i singleplayer i multiplayer i odigrao sam stotine sati toga, ali nikada se nisam u CoDu zabavio kao što sam se zabavio u ETu ili ETQW, prvenstveno radi ljudi.

Ako hoćeš gledati film, gledaj BoB ili The Pacific (je da su miniserije, ali svaka epizoda bi mogla biti film :) )

Čux
11-05-2011, 10:05
ajme katastrofa, pa poštene recenzije nema. 90% problema koje likovi stalno navode su specifični za konzole, a na igru treba gledat kao čisti MP naslov tak da jebo i njih i primjedbe im za SP i legove na nesposobnim konzolama koje ni servere nemogu imat.

Deadwalker
11-05-2011, 10:39
Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu :)

gameplay? Ja ne vidim kako čovjek može imati nekakav izazov u toj igri. Sve je skriptirano do bola. Pričam naravno o SP-u samo.


ajme katastrofa, pa poštene recenzije nema. 90% problema koje likovi stalno navode su specifični za konzole, a na igru treba gledat kao čisti MP naslov tak da jebo i njih i primjedbe im za SP i legove na nesposobnim konzolama koje ni servere nemogu imat.

Da, čitao sam recenzije malo, svi nešto previše gruntaju oko SP-a koji je tu tek "reda radi". Riječ je o čisto MP orijentiranom naslovu koji ekšueli za razliku od 99% MP pucačina traži korištenje teamworka. Igra nije loša, ocjene su preniske.

Aral
11-05-2011, 12:07
Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu :)

gameplay? Ja ne vidim kako čovjek može imati nekakav izazov u toj igri. Sve je skriptirano do bola. Pričam naravno o SP-u samo.

Skriptiranost je ovdje najvažniji element, da je nema, CoD ne bi bio to što je. I samo da ispravim neupućene, ako se govori o meni naravno, nisam ja nikakav CoD fanboy (nisam fanboy ničega, to je najveća glupost za bilo koju osobu od kad počne udisat zrak na ovom planetu), samo govorim o činjenicama i samim temeljima na kojima se zasniva cijela cod franšiza, bila ona dobra ili loša, popularna ili ne. Netko voli hladnog i monotonog Staklera (dajem primjer samo, ima tona takvih igara), netko voli akcijom i flashy efektima nabijeni cod, MoH i sl, koji je usput rečeno u svoje vrijeme imao jedan od najboljih enginea za prikazivanje onoga što je trebao prikazat, bez ikakvih izmišljotinja i preseravanja. Iako, dosta vremena je već prošlo i Battlefield3 je na dobrom putu da postane predvodnik na tom polju, s obzirom da i sami developeri govore da žele nadmašiti cod franšizu a to znači samo jedno, više wow efekata i scena, više skripti i više "bolje" grafike. I par stotina milijuna dolara marketinga worldwide, ne zaboravimo najbintniji element u današnjim igrama. Nitko ne strepi ničem drugom u igrama takvog tipa iz jednostavnog razloga - jer nemora. Barem još neko vrijeme.

No dobro, da sad ne pričam o nečem sto je etablirano već davnih dana i spamam temu bezveze. Brink možda probam jednom prigodom, al to neće biti u neko skorije vrijeme. Nadao sam se odličnom sp naslovu zanimljive priče i atmosfere a pretvorio se u prosječan cross-dress shooter kojeg možeš naći iz svakog ugla. Ako hoću igrat mp, rađe nabacim half, q3 ili ut.

Čux
11-05-2011, 13:14
Nemrem niš konkretno reć dok ju ne zaigram, al se nikako nemogu složit da je to igra na kakvu možeš naletit svako malo. U zadnjih 10 godina su se ukupno pojavile 3 igre za koje bi reko da su slične ovakvoj mehanici koja zapravo i ne odstupa previše od dobrog starog ETa s kojim je SD i počeo.

Istina da SP zapravo ni nepostoji, ali mene igra od samog start zanima isključivo zbog MPa pa mi to i nije minus. Zapravo me i čudi da su na ikakvu vrstu SPa opće i išli.

DJ Not Nice
11-05-2011, 14:45
Pa jeste li pogledali video?
No zabrinjava me taj lag, fejlanje pri skakanju sa/na objekte, fejlanje pri korištenju spešl skilova..itd..itd..

No da se zna, ja igru definitivno kupujem.


E da, IGN i Gamespot su totalni kreteni postali što se tiče revjuvova. Iako tu IGN totalno prednjači.

NITROS
11-05-2011, 17:57
Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu :)

gameplay? Ja ne vidim kako čovjek može imati nekakav izazov u toj igri. Sve je skriptirano do bola. Pričam naravno o SP-u samo.

Skriptiranost je ovdje najvažniji element, da je nema, CoD ne bi bio to što je. I samo da ispravim neupućene, ako se govori o meni naravno, nisam ja nikakav CoD fanboy (nisam fanboy ničega, to je najveća glupost za bilo koju osobu od kad počne udisat zrak na ovom planetu), samo govorim o činjenicama i samim temeljima na kojima se zasniva cijela cod franšiza, bila ona dobra ili loša, popularna ili ne. Netko voli hladnog i monotonog Staklera (dajem primjer samo, ima tona takvih igara), netko voli akcijom i flashy efektima nabijeni cod, MoH i sl, koji je usput rečeno u svoje vrijeme imao jedan od najboljih enginea za prikazivanje onoga što je trebao prikazat, bez ikakvih izmišljotinja i preseravanja. Iako, dosta vremena je već prošlo i Battlefield3 je na dobrom putu da postane predvodnik na tom polju, s obzirom da i sami developeri govore da žele nadmašiti cod franšizu a to znači samo jedno, više wow efekata i scena, više skripti i više "bolje" grafike. I par stotina milijuna dolara marketinga worldwide, ne zaboravimo najbintniji element u današnjim igrama. Nitko ne strepi ničem drugom u igrama takvog tipa iz jednostavnog razloga - jer nemora. Barem još neko vrijeme.

No dobro, da sad ne pričam o nečem sto je etablirano već davnih dana i spamam temu bezveze. Brink možda probam jednom prigodom, al to neće biti u neko skorije vrijeme. Nadao sam se odličnom sp naslovu zanimljive priče i atmosfere a pretvorio se u prosječan cross-dress shooter kojeg možeš naći iz svakog ugla. Ako hoću igrat mp, rađe nabacim half, q3 ili ut.

Jel ti shvaćaš kaj uspoređuješ?

Ovo je isključivo MP igra sa SP samo reda radi!
Neznam da li ljudi jednostavno ne shvaćaju ili su totalno neupućeni, ali Splash Damage je počeo od ETa raditi fps MP igre s objectivima po mapi. ET je dugo dugo vremena bio jedna od igranijih igara na svjetskoj, ali i Hrvatskoj sceni. Brink nije igra koja se može uspoređivati s CoDom jer to bi bilo kao da uspoređuješ CoD s WoWom. To su drugačije igre.

Onaj tko je želio kupiti Brink samo zbog SPa mislim da bi trebao zaobići igru u širokom luku i otići igrati crysis sa "super mega uber duper" grafikom.

I ovo za skriptiranost. Pa čovječe božji, pa niti jedna igra se nebi trebala ponositi sa skriptiranošću i nije sigurno zbog toga zanimljiva i unikatna...

DJ Not Nice
13-05-2011, 04:47
Možete slobodno preskočiti do 01:50;

0Y6qZlTtME0





I od Mašinime;

SiRSH6qhoyM

Nightyx
13-05-2011, 13:19
ja ne kontam ovu igru, sta da radim u SP? XD

DJ Not Nice
13-05-2011, 13:30
Pogledaj si tutoriale na netu.

.
13-05-2011, 13:36
ja ne kontam ovu igru, sta da radim u SP? XD

prebaciš na mp

DJ Not Nice
13-05-2011, 13:50
na vam da se još mal upoznate sa klasama;
pe30mDhAHHw


btw, tko će igrati MP?

DJ Not Nice
14-05-2011, 14:57
Na još mal;
E4XWG5kCLbY
NJ-l4Mx-uq8

Trebam vidjeti u configu moglu li smanjuti grafu dodatno jer mi je trenutni minimum nedovoljan za neki veći FPS.

Čux
14-05-2011, 16:03
sretno s time, al igra je bezobrazno gladna hardveraja za tako stari engine. Nije da ja imam neku imba kantu, al opet, da mi je tak teško dobit preko 30 frejmova je bezveze :(

DJ Not Nice
14-05-2011, 16:15
Da, dosta je zahtjevna : (
..a užasno sam se radovao MP-u.

Sonic_Moronic
14-05-2011, 16:34
Mislio sam ovo probati, ali ako je toliko zahtjevna, pass.

DJ Not Nice
14-05-2011, 16:49
Podosta da.

Hidraulicar Kreso
14-05-2011, 22:50
Ja sam odustao od igre, pokrenem kad ono na medium detaljima jedno 10-15 fps-a. Mogu mislit kako će se ovo igrat u mp-u.

playyy
14-05-2011, 23:47
kad vidim kak se serucka po cod zastarjelom enginu haha. eto vam pa igrajte ovo na 20 fps-a

W1k1n6
15-05-2011, 21:54
Huh, što reći? Šokantno. Očekivanja su mi bila mrvicu veća od ovog što se dobije. SP čisto radi forme, a MP hm čudan. Klase tipa Wolfa ili ETQW su ajmo reći ok. Mape su uglavnom jako zatvorene, čak imate osjećaj na momente da imaju manje prostora od Quakea 3 recimo. Taj osjećaj se javlja najviše zbog hrpa nepotrebnih detalja kojih ima ko kenje i samo služe tome da vam umanjuju dobar pogled na likove koje trebate pobit. Ima tu svega i svačeg nabacanog pa se stvara dojam mješavine Q3A, UT, Team Fortress 2, ETQW, pa čak i Battlefield Heroes (uvjetno, ali da). Nekako neozbiljno nakon MP pucačina na koje smo navikli. Moram reći da tek sada više cijenim Crysis 2 MP i možda ga počnem igrat (kad mi dosadi MOH), ali Brink jako teško. Za to bi me se moglo nagovorit samo da se skupi ekipa od 80-100 starih wolfera (ali samo onih iz 2003.-2004.). Osim toga "tvrdwehr" mi totalno umire, za usporedbu, CoD Black Ops i Crysis 2 lete ko F16 pored ovoga, a nitko ne zna zašto. Valjda će barem to riješiti u sljedećih 7-8 patcheva, s prvim nisu.
Niš od ovog rekao bih. Možda neću dizat telefon ako počnu zvat Wolferi za server :)

*Fila*
16-05-2011, 00:15
Dođoh, instalah, pokrenuh, obrisah, ne hvala.

NITROS
16-05-2011, 19:57
Igra je dobra i zabavna, al šta je zahtjevna brate... Nešto su gadno zeznuli s ATI karticama, a i engine nije ispoliran, tako da troši stvarno previše resursa.

*Fila*
16-05-2011, 20:22
Neka se oni ostave multija, to nek sotave codu bf i ostalima i nastave sa rpg i sa falloutima :)

Čux
16-05-2011, 21:18
Neka se oni ostave multija, to nek sotave codu bf i ostalima i nastave sa rpg i sa falloutima :)

pa nije bethesda developer opće

Nightyx
16-05-2011, 21:30
Dođoh, instalah, pokrenuh, obrisah, ne hvala.
šteta para :/ xD

*Fila*
16-05-2011, 23:56
Neka se oni ostave multija, to nek sotave codu bf i ostalima i nastave sa rpg i sa falloutima :)

pa nije bethesda developer opće[/quote:tnisaf0u]
Ma znam ali vidim njihovo ime pa mi tako asocijacija došla. Oprostite šefe.



[quote=*Fila*]Dođoh, instalah, pokrenuh, obrisah, ne hvala.
šteta para :/ xD
Upravo tako. :hangin:

W1k1n6
17-05-2011, 18:16
Splash Damage je zapravo jedinu pravu stvar po meni napravio s W:ET, no na temelju tuđe slave, preuzevši cijelu mehaniku iz RTCW MP-a. Bojim se da su oni bili i ostali modderi, fali im uvijek nešto da bi bili pravi developeri. ET QW je bio zanimljiv ali nam je dosadio za mjesec dana, a s Brinkom su pomalo zabrijali. Ono OK, ali...

gizmo
18-05-2011, 21:22
Bok...nazalost i ja sam ocekivao mnogo vise (da bude sto slicnija ETu) pogotovo jer je igra odgodena vise od godinu dana od prvobitnog datuma. Ako bi ga trebao usporedivat sa wolfom 2 ovo mi je mnogo bolje i ima vise potencijala. Cinjenica je da se sve vrti oko $, konzola i da patchave izbacuju doslovno na dan ili dan iza izlaska igre. Toplo se nadam da ce patch sredit neke stvari (koliko moze), a i promod, tako da ce ipak to doc na svoje. Vremena Q2...ETa su za nama... :cry:

p.s.Wikinže okuplja se neka stara ET ekipa :rambo:

Kenyi
26-05-2011, 07:38
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... 3286-Brink (http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/3286-Brink)

Arbiter of Change
04-08-2011, 18:39
Ovaj vikend je Free Weekend preko Steama, a ako kupite igru koja je uz to i na 50% sniženja dobijete neki TF2 headgear.
http://store.steampowered.com/app/22350/

Čux
05-08-2011, 09:54
Ovaj vikend je Free Weekend preko Steama, a ako kupite igru koja je uz to i na 50% sniženja dobijete neki TF2 headgear.
http://store.steampowered.com/app/22350/

uz to je i DLC izbačen i free je ako ga ćopite u iduća 2 tjedna.

Arbiter of Change
01-12-2011, 19:34
Opet free weekend, ovaj put igra snižena za 75%. :)
http://store.steampowered.com/app/22350/

Kid A
01-12-2011, 19:58
Sto dovoljno govori o kvaliteti. Mozda ce La Noire isto tako biti na 75% snizenju