PDA

Pogledaj cijelu verziju : Damnation



Arbiter of Change
30-05-2009, 14:57
Evo otvaram temu kad vidim da nitko još nije za ovaj rijetki steampunk naslov. Osobno nisam još odigrao, ali možda netko tu je, pa eto. :)

SLUŽBENA STRANICA (http://damnation.blueomega.com/)
Launch Gameplay Trailer (http://www.gametrailers.com/video/launch-gameplay-damnation/49695)


Evolving the shooter genre with its unique and exhilarating combination of fluid action and combat, Damnation features huge, open environments, frenetic combat, daredevil acrobatics and high-octane vehicle-based stunts. Presenting players with an intense test of reflexes, quick thinking and rapid-fire conflict, Damnation will feature vast, breathtaking landscapes, each covering miles of distance and thousands of vertical feet. Billed as a ’shooter gone vertical,’ and visually inspired by iconic elements of American history, these massive streaming landscapes will form the battlegrounds for a post-industrial conflict between humanity and an unstoppable arms dealer hell-bent on total world domination.

Players will be able to choose their own paths and navigate the world by performing daredevil feats on the edge of human ability. However players aren’t the only ones with mind-blowing acrobatic skills; intelligent enemies will give chase and engage players in frantic gun fights and attacks that can come from any direction — in Damnation’s world there’s no safe place to hide. In addition to the single player experience, Damnation comes complete with a unique set of multiplayer options that take full advantage of the game’s expansive levels.

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/901/901766/damnation-20080821021538062_640w.jpg

vex
30-05-2009, 15:30
Gledao sam malo trailere neki dan.. igra izgleda ok ali nema ništa novo.
Silno penjanje je lošije izvedeno od assassins creeda, pucanje, ciljanje i ostali akcijski elementi nisu ništa posebno.
Svi leveli izgledaju kao da nisu dovršeni do kraja, premalo je detalja , također svi leveli više-manje izgledaju kao copy-paste prethodnog.

Ne znam, možda se varam..
Po meni ova igra nije ništa posebno, više kao igra koju igraš dok čekaš neku bolju.

megalodon
30-05-2009, 16:47
Damnation was met with generally poor reviews. The Xbox 360 version has a 42.5% rating on GameRankings,[6]Sand a 40 out of 100 rating on Metacritic.[7]SThe PC version has a 55 rating on Metacritic.[8]. IGN Gave Damnation a 2.5.
Zao mi je sto je ispalo lose, ionako je izbor SP igara premal.

BINUX
30-05-2009, 17:05
Da loša je igra puna bugova itd.Ja je igram dan dva i nije baš neš ali kad nemaš niš igrat dobra je i ona. :)

Hidraulicar Kreso
30-05-2009, 17:50
ja sam ju probao, i trenutno mi je instalirana na PC-u, ali me je jako razočarala. Očekivao sam puno više, pogotovo što se tiče pucanja, ciljanje je jako loše izvedeno, nije važno na kojoj težini igrate protivnici vas ubijaju u nekoliko hitaca. Jedino što se meni svidjelo je vožnja ultra brzih motora s kojima možete prkositi gravitaciji i voziti po boku. I na kraju loše iskorišten U3 engine, igra izgleda dosta loše, čak lošije i od najlošijih igara koje su koristile U3.

Arbiter of Change
31-05-2009, 01:03
Šteta ako je ukupni dojam stvarno tako loš... ja sam se nadao barem nekakvoj solidnoj igri.
Steampunk je braćo, steampunk.

Grim
31-05-2009, 07:50
Ah steta moglo je i bolje biti a ispalo je lose.

Aral
31-05-2009, 18:44
Smece smece smece...jel sam rekao da je smece? Ista stvar kao i sa Rise of the Argonauts, Codemasters nikak da nauci da se ne mijesa u izdavanje takvih igara.