PDA

Pogledaj cijelu verziju : PING



dabl eM
10-06-2006, 11:20
tam kad piše this server is for low ping only,kak da uđem na taj server???tam sa vec metnio da imam modem...kak da uđem na servere sa najmanjim pingovima....??

Lakuda
10-06-2006, 23:45
Mislim da sa modemom nikako. Mislim možeš, ali će ti bit neigrivo..
Ako promjeniš neke postavke mogao bi cak doci do 120 pinga, ne sjecam se sta vise...
Max packets, rate i sta ja znam, ali ti neki serveri ne dozvoljavaju sa malim ratama spajanje, ma ustvari ne sjecam se koje su vrijednosti i to. To ce ti znat Black ili baz00ka.. aj pomozite dečku...

:roll:

dabl eM
11-06-2006, 08:04
tam kad mi piše "this server is for low ping only" ,kak da uđem na te??

Uber
11-06-2006, 11:12
moni obično rikonekt pomaže

dabl eM
11-06-2006, 11:34
moni obično rikonekt pomaže

da,al mi onda opet piše isto

Blek_Stena
11-06-2006, 22:25
Ma stisci rikonekt dok ti ne ude... Ali ako si na modemu... izvan hr nema sanse da igras!

mj_lord
04-07-2006, 12:54
koji je najbolji ping za W:et? Ja većinom igram sa pingom oko 350 na njemačkim i engleskim serverima.
Koji su sve hr serveri i koja je njihova ip adresa?

Blek_Stena
04-07-2006, 18:33
83.133.126.134:27972

Tu se skupljaju Hrvati! Idealan ping je 0... Tvoj je daleko prevelik.. Sa najslabijim DSLom (1mbit) ping se krece oko 50! Naravno sve ovisi od servera do servera...

mj_lord
12-07-2006, 21:13
Ja imam modem,živim na selu, mogu samo zaboravit na maxadsl i slično tome... Oko koliko će mi biti ping na tom hr serveru?
Kad se pokušam connectati piše da ne može loadati mapu tc_base.bsp i da mi nedostaju etadmin_sounds.pk3, dubrovnik_final_etpro_only.pk3 i tc_base.pk3? Evo sad ću početi tražiti po googleu gdje to ima za download, ali zanime me treba li još što downloadati?

Grobo
12-07-2006, 22:57
hm,da sjećam se tih vremena,naskidal san se mapa sa modemom da bi shvatio da se ih pola ne igra,teško ćeš igrat modemom baš na tom serveru jer ima masu mapa i sve trebaju,ako biš ikako mogal isdn stavit to možeš i na selu tad bi bilo igrivo pogotovo na ovom Njemačkom serveru inače niš.

mj_lord
13-07-2006, 20:50
Jedva da sam roditelje mogao nagovorit za carnet... Koje se tu još mape vrte? Mape putem googlea brzo nabavim( inurl:etmain ) samo ne mogu naći etadmin_sounds.pk3 .. Tražio sam ih čak 15 min....

P.S. tko je izmislio taj ping tako šašavo? Ak ga je već izmislil mogao ga je izmisliti za sve veze jednakog....

Blek_Stena
14-07-2006, 00:28
LoL! Nitko nije izmislio ping.. ping = Packet Internet Groper. A utility that forwards data packets to check the quality of a link or verify the connection of a machine to the Internet. Ping ti pokazuje kakva je tvoja kvaliteta veze na neki server! Sto manji ping to bolje! Da bi bio manji treba ti brza veza.. jednostavno! Nazalost ti sa modemom ne mozes igrati na stranim serverima! Eventualno u hr ali i to je pitanje! Tako da bi ti preporucio da ne gubis vrijeme na skidanje mapa i ostalih stvari jer da se i uspijes spojiti tolko bi bio los (ne svojom krivnjom) jer bi ti sve lagalo! Moja preporuka ili nabavi isdn ili igraj neki single player! Zivjeli

Grobo
14-07-2006, 19:30
ovo etadmin mislim da je to samo na tom serveru neki zvukovi,a bio sam neku večer ona ice mapa me ubila :rotfl: ,šta tamo treba,ja stajal na uglu i bacakal municiju nisan imel pojma šta treba,ee i oazu dogradili ono balkoni i neki novi prolazi jedva se snašal.

shrub***
06-11-2006, 10:56
Ukoliko zelite bolju vezu, pokusajte izjednaciti maxpackets i fps. npr. cl_maxpackets "76"
com_maxfps "76"