PDA

Pogledaj cijelu verziju : Interstellar Marines - novi indie RPG shooter iz prvog lica



IgGy
27-05-2009, 13:52
I izgleda jako dobro. Danski nezavisni studio Zero Point Software donosi nam sci-fi shooter iz prvog lica naziva "Interstellar Marines", a koliko smo uspjeli shvatiti, radi se o hibridu RPG-a i pucačine, te se uvelike oslanja na co-op mod igranja i... mutirane morske pse.

Posljednji trailer za Interstellar Marines prikazuje nam prilično impresivan grafički izgled (razvojni studio se kune kako se radi o "in-engine" prikazu) u kojem tim intestelarnih marinaca sudjeluje u zajedničkom fotografiranju, no odjednom ih iznenade... khm, četveronožni morski psi. To zapravo generalno više nisu morski psi, već... psi?

Bilo kako bilo, umnogome iščekujemo ovaj naslov, a Zero Point Software tvrde kako posjeta službene web stranice, kao i registriranje na istoj uvelike pomaže produkciji, pa stoga, eto... posjetite i registrirajte se.

Službeni sajt: http://www.interstellarmarines.com/

Trailer: Sc0y5hgb ... re=related (Sc0y5hgbTgE&feature=related)

Anarion.Umarth
27-05-2009, 13:55
kakve veze imaju ovi kopneni psi sa ičim smislenim?

The Jackal
27-05-2009, 13:55
:rotfl:

Raz
27-05-2009, 14:43
Radujem se ovome, većina je indie igra zabavna i originalna tako da bi moglo biti dobro.

Hellboy
27-05-2009, 14:47
Toliko o onoj teoriji određene individue da indie igre uništavaju gaming industriju. Samo grafički ovo jede neke visokobudžetne naslove. A hodajuće ajkule mi vuku na one demotivationale sa letećim ajkulama. Hell, morski psi mi nisu dragi otkad sam gledao Ralje, a ovdje prokletinje hodaju. I grizu. :(

IgGy
27-05-2009, 14:54
Toliko o onoj teoriji određene individue da indie igre uništavaju gaming industriju. Samo grafički ovo jede neke visokobudžetne naslove. A hodajuće ajkule mi vuku na one demotivationale sa letećim ajkulama. Hell, morski psi mi nisu dragi otkad sam gledao Ralje, a ovdje prokletinje hodaju. I grizu. :(

I mislim da sam im vidio lasere na leđima.

The Jackal
27-05-2009, 14:56
Nh5Lh-tTSZQ

?

Death By Sexy
27-05-2009, 17:21
Kako DOBRO eee!! Prekul :{D

vUUAFKyO ... re=related (vUUAFKyO3bQ&feature=related)

EDIT: Mislim na igru, a ne na psetov post - koji je jadan ;{*

Nodakim
27-05-2009, 18:19
Nitko se nikada nije usudio ovakvo nešto napraviti,but now we have it.
:)

Arbiter of Change
27-05-2009, 18:29
Ovo je, ono, utjelovljenje neke pun šale tako da jednostavno ne može biti loše, bar sa konceptualnog stajališta. :)

Nodakim
27-05-2009, 19:26
We have Space Marines and Sharks with teeth.
WHAT MORE CAN YOU ASK FOR!!!1

flander
27-05-2009, 19:53
nadam se da nije još jedan Hellgate London, on je isto super izgledao u uvodnoj animaciji pa ispal šrot od igre

Feanor
27-05-2009, 19:56
Hahhaha, još samo fali da EA games počme proizvodit Indie igre, a kako je krenulo, isto ko sa britanskim ''indie'' bendovima....

RIDER32
14-06-2009, 01:05
Pa ovo je prekul.
Kako DOBRO eee!! Prekul :{D

vUUAFKyO ... re=related (vUUAFKyO3bQ&feature=related)

EDIT: Mislim na igru, a ne na psetov post - koji je jadan ;{*
Sahara je naseljena :shock: i majčica zemlja je stala :cry: ribonogati psi :killyou: