PDA

Pogledaj cijelu verziju : Evony



rudeboy95
25-05-2009, 16:27
Predobra browser igra. Danas sam je poceo igrat pa nemam sta objasnjavat. Probajte i svidit ce vam se 100%! Ovo je prva browser igra loju sam vidio da je ovoliko razvijena.
Site: Evony - Free Forever (http://www.evony.com/)
Ja se ingame zovem Paladin of the Black Devil. a mogli bi i formirat neku aliansu ako se skupi dosta ex-yu igraca.

TeraBajt
25-05-2009, 18:35
isprobam ovo sutra. Dizajn stranice izgleda jebacki.
Ovo bi bilo nešto tipa Ikariam?

rudeboy95
25-05-2009, 19:23
da slicno, ali se dogadja u drugom vremenu i drugaciji je nacin otvaranja stranica. U Evony-u ti je live stanje populacije, love, etc... Dok u Ikariamu moras stiskat refresh da bi vidio kolko trenutacno imas love, populacije, drva i tako dalje.

Jos da spomenem da se Evony prije zvao Civony, al su promijenili ime iz ovog razloga: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Notice that the Civony ads have disappeared? Notice the new Evony ads? Coincidence?

http://i526.photobucket.com/albums/cc342/sudeaux/evony.jpgShttp://johnsarcade.com/klov/zen/Picture%2021.png

Well, apparently, the marketing team behind Civony didn't hire some random girl to model for the ads. No, they "borrowed" the shots from someone else.

If you really liked the Civony girl's outfit, you can purchase one here (http://costumecraze.com/FAIR82.html?SSAID=87543). :D

galahad
26-05-2009, 18:12
Ja igram na serveru 8..... Kako vam ide? Znate li sta je najvaznije, fore i to? Skoro sam krenuo... Ima mozda 3 dana....

rudeboy95
26-05-2009, 20:32
ja igram na 9. serveru. Mogu rec da mi je igra dobra i napokon sam je u potpunosti skuzio. Jako je komplicirana igra pa mi je trebalo 2 dana da je skuzim :scared: . Zapravo jos nisam skuzio kako se namisti da populacija ide na gore.

Ja dolazim na server 8. Reci mi u kojoj si drzavi.

keko
01-06-2009, 10:15
Sad ću i ja započeti igrati ovo, idem na server 8, samo recite u kojoj ste državi.

rudeboy95
06-06-2009, 16:33
Država: THURINGIA (ako si vec uzeo drugu državu imas item koji te moze teleportati u drugu drzavu... jedino je problem ako imas vise gradova.)
Alijansa: BALKAN
Sad cijela alijansa se seli u novu jer host vise ne igra igru.
EDIT: ipak ne jer smo se sjetili da gubimo 10% prestigea ako izadjemo iz alijanse.

Dropper
17-06-2009, 12:43
gdje vas ima najvise na kojem severu??

Skrbo
18-06-2009, 01:11
Evo ja poceo jucer, igram na World 12 Serveru, igra je pre*ebena, steta sta je nema na hrvatskom tj steta sta nema samo hrvatski server ili balkanski.. no i ovako je dobro.
Nevjerojatno puno opcija. To je nesta kao travijan samo puno puno naprednije :)

Empe Tri
22-06-2009, 18:02
eo poceo i ja igrat w12 drzava THURINGIA

nick alkaram :P

Rang€r
29-06-2009, 23:37
to ona igra što se svugdje reklamira sa skoro toples ženskom? xD

možd probam kad je svi hvale x)

blue
01-07-2009, 21:57
dobra vecer...ja sam nova ovdje.....isto sam se ukljucila na ovu novu igru Evony......ali puno toga ne razumijem...zna li itko nesto?thank's...

Dropper
02-07-2009, 00:07
ja znam sve...!

pucaj...sta ti treba?

blue
02-07-2009, 22:02
ja znam sve...!

pucaj...sta ti treba?
hvala ti,sta si se javio za pomoc....neznam kako prodat hranu u nekakvim postocima recimo za kamenje...pa onda neznam kako postic da izgradim relief station stalno pise da tehnologi not met...sve sam probala bar tako mislim....archery nemogu research....bila bih ti zahvalna ako bi mi objasnio sta je bitno za znati...zahvaljujem unaprijed...blue... :pray: :friends:

Dropper
02-07-2009, 22:57
nemozes prodati u postocima...mozes prodat hranu pa sa zaradenim goldom kupit kamenje...
za relief station moras imat istrazen horseback riding u academyu..
za archery mislim da moras imat akademiju na lvl2...nisam siguran
inace kad predes misem preko onoga de pise research ili build pise ti ljepo koliko ti cega treba(znaci hrane ,kamenja ,irona,drva itd...) i jos ti pise koja tehnologija treba biti istrazena da bi mogla to izgadit ili istrazit ukoliko treba neka tehnologija...ono sta ti je napisamo crvenim slovima znaci da nemas...to bi bilo to..ak te jos sta zanima samo reci

blue
03-07-2009, 23:47
nemozes prodati u postocima...mozes prodat hranu pa sa zaradenim goldom kupit kamenje...
za relief station moras imat istrazen horseback riding u academyu..
za archery mislim da moras imat akademiju na lvl2...nisam siguran
inace kad predes misem preko onoga de pise research ili build pise ti ljepo koliko ti cega treba(znaci hrane ,kamenja ,irona,drva itd...) i jos ti pise koja tehnologija treba biti istrazena da bi mogla to izgadit ili istrazit ukoliko treba neka tehnologija...ono sta ti je napisamo crvenim slovima znaci da nemas...to bi bilo to..ak te jos sta zanima samo reci
hvala ti puno...sad sam razumila....jesi li i ti ukljucen na Evony? :friends:

Dropper
04-07-2009, 11:42
jesam

jababic
05-07-2009, 15:56
E ljudi poceo sam igradi na 8 serveru u državi sam Thurinsia dali bi me netko mogao pozvati u alliance BALKAN moji koordinati su ( 412,380 ) hvala puno

Kristijan G.n.c
22-07-2009, 22:10
Igrica je predobra ali ti trba dva-tri dana da ju skuzis...:
Ja igram vec kojih 7-8 dana i svidja mi se igra ono zanimljiva iako je malo teska za prelazit
imam par frendova na serveru w18 ToTaLkA 8) ((cool,brate))

..:Evo link za registraciju:..
...: http://www.evony.comS:...

file:///home/mpikec/Radna%20povr%C5%A1ina/Prikaz_zaslona.png

Markecgrad
22-07-2009, 22:43
file:///home/mpikec/Radna%20povr%C5%A1ina/Prikaz_zaslona.png
:pray: :pray: :pray: :rotfl:

Dropper
23-07-2009, 00:38
file:///home/mpikec/Radna%20povr%C5%A1ina/Prikaz_zaslona.png
:pray: :pray: :pray: :rotfl:

haha

blue
08-08-2009, 10:28
jesam
nisam ti se odavno javila....jos sam u igri...napadnuta sam 18 puta...uzas...da li da promjenim svoj status iz normal u truce?

Dropper
08-08-2009, 10:50
mislim da ti taj truce traje samo 24 sata ili 12 neznam tocno...mozes promjenit ako hoces i naravno ako imas item onaj....

blue
08-08-2009, 10:53
mislim da ti taj truce traje samo 24 sata ili 12 neznam tocno...mozes promjenit ako hoces i naravno ako imas item onaj....

thank's...da li bi bilo bolje da ostanem na Normal...

Dropper
08-08-2009, 11:36
pa svakako je bolje da budes truce al samo ako imas taj item

blue
08-10-2009, 12:09
nemozes prodati u postocima...mozes prodat hranu pa sa zaradenim goldom kupit kamenje...
za relief station moras imat istrazen horseback riding u academyu..
za archery mislim da moras imat akademiju na lvl2...nisam siguran
inace kad predes misem preko onoga de pise research ili build pise ti ljepo koliko ti cega treba(znaci hrane ,kamenja ,irona,drva itd...) i jos ti pise koja tehnologija treba biti istrazena da bi mogla to izgadit ili istrazit ukoliko treba neka tehnologija...ono sta ti je napisamo crvenim slovima znaci da nemas...to bi bilo to..ak te jos sta zanima samo reci


dobar ti dan....nisam te odavno nesto upitala...jos igram Evony.....a ti?lutam po mapi i ne mogu pronac flat da bi mogla podignit novi grad....kako je to moguce? :pray: thanks....blue..

rudeboy95
07-11-2009, 21:18
igra jos ko? ja evo ponovo poceo na serveru wn4 idem na drugi server ako jos neko igra!