PDA

Pogledaj cijelu verziju : Modern Warfare 2 prvi službeni trailer



IgGy
25-05-2009, 09:36
Ukoliko se pitate što je bilo objavljeno pred otprilike dva do tri tjedna, radilo se o - teaser traileru. Dakle, njegov je zadatak bio u 16 sekundi "narajcati" gledatelja. Trailer isto to pokušava učiniti u dvije minute.

Ukratko, da vam sada ne uništimo gušt pri gledanju trailera, iskreno bismo mogli reći kako Modern Warfare 2 trailer rajca više negoli bilo koji trailer za bilo koji ovogodišnji filmski blockbuster, pa čak i Terminator Salvation.
Osim toga, koliko smo uspjeli shvatiti, radnja se odvija i u Brazilu, A i igra za razliku od prethodnika izgleda jako lijepo.

apDAS3t3N-c

Constantine
25-05-2009, 09:51
Predobro.Bude se moglo vozit snowmobil u igri,područja izgledaju odlicno,jedva čekam.I evo HD verzija istog trailera:
YwXQ8s050RA

Aral
25-05-2009, 10:59
Ma daaaaj, necu nis komentirat. Ovako dobra igra zasluzuje samo da je se postuje i igra, bez ikakvih komentara. Presavrseno.
Evo link na HD quality trailer:
http://www.gametrailers.com/video/revea ... fare/49655 (http://www.gametrailers.com/video/reveal-trailer-modern-warfare/49655)

Jedva cekam, za pola godine cemo vec uzivat u ovom cudu!

AntraX_COD
25-05-2009, 11:21
ma pre savršeno....bit će pre dobra igra

W1k1n6
25-05-2009, 11:23
Hm izgleda samo mene ne impresionira. Loši modeli likova, obilje eksplozija, natrpano po svuda svega i svačega potrebnog i nepotrebnog, a s previše cut scena u traileru u odnosu na igrivi dio kao da prikrivaju nešto. Na žalost ovo je vrlo vjerojatno konzolitis FPS, dam ruku u vatru da se health sam obnavlja. Samo fale trokutići iznad glave kao u BiA :) Ukratko, vjerojatno zabavan singleplayer, vjerojatno i co-op, nadam se da neće biti kratko u sp kao cod4, a što se mp-a tiče, to tek treba vidjeti. Obzirom na tržište koje se cilja, bojim se da neće mp-u posvetiti previše pažnje, bit ću najsretniji ako sam se zajebo.

Gaming Insider
25-05-2009, 11:37
izgleda nerealistino

Deadwalker
25-05-2009, 11:39
Hm izgleda samo mene ne impresionira. Loši modeli likova, obilje eksplozija, natrpano po svuda svega i svačega potrebnog i nepotrebnog, a s previše cut scena u traileru u odnosu na igrivi dio kao da prikrivaju nešto. Na žalost ovo je vrlo vjerojatno konzolitis FPS, dam ruku u vatru da se health sam obnavlja. Samo fale trokutići iznad glave kao u BiA :) Ukratko, vjerojatno zabavan singleplayer, vjerojatno i co-op, nadam se da neće biti kratko u sp kao cod4, a što se mp-a tiče, to tek treba vidjeti. Obzirom na tržište koje se cilja, bojim se da neće mp-u posvetiti previše pažnje, bit ću najsretniji ako sam se zajebo.


nadam se da jesi :) Ma obicno u te trailere trpaju previse eksplozija, razaranja i slicno kako bi postigli kod gledatelja onaj cool efekt sto ocito i jesu. I da, samo se nadam da ce Infinty opet izbacit legendaran COD kao sto je bila dvojka i cetvorka...

Raz
25-05-2009, 11:39
Izgleda dobro, iako imam dojam da će biti lošija od prethodnika. Ipak... ovo se čeka :)

str1k3r
25-05-2009, 11:46
Ohhh, konačno Trailer u kojem se nešto može i vidjeti. Igleda bolje od prethodnika (MW), 11. 10. je daleko, treba to dočekati. :D

Gaming Insider
25-05-2009, 11:47
11/10/2009 I want today

str1k3r
25-05-2009, 11:51
Sad sam primjetio da kaže nešto na ruskom na kraju, zna li itko ruski ? I Snowmobil mi se svidja, jako.

BTW. Insider, want se piše bez apostrofa. :) :wink:

EDIT- I, što kaže na kraju.....

Gaming Insider
25-05-2009, 11:52
Znam ja ruski

IgGy
25-05-2009, 11:59
Hm izgleda samo mene ne impresionira. Loši modeli likova, obilje eksplozija, natrpano po svuda svega i svačega potrebnog i nepotrebnog, a s previše cut scena u traileru u odnosu na igrivi dio kao da prikrivaju nešto. Na žalost ovo je vrlo vjerojatno konzolitis FPS, dam ruku u vatru da se health sam obnavlja. Samo fale trokutići iznad glave kao u BiA :) Ukratko, vjerojatno zabavan singleplayer, vjerojatno i co-op, nadam se da neće biti kratko u sp kao cod4, a što se mp-a tiče, to tek treba vidjeti. Obzirom na tržište koje se cilja, bojim se da neće mp-u posvetiti previše pažnje, bit ću najsretniji ako sam se zajebo.

Regenerirajući health dolazi sigurno, jer Call of Duty takav sustav healtha nudi od drugog naslova. Osim toga, negdje sam pročitao da igra donosi 10 sati singleplayera što doista jest malčice prekratko.

Što se multiplayera tiče, sigurno će mu posvetiti mnogo pozornosti. CoD/MW je uvijek imao prilično dobar multiplayer. Naravno, nekim wolferima nikada nije sjeo, no jebiga sad :)

Gaming Insider
25-05-2009, 12:19
Slazem se s IgGy-em. Mislim da ce se s vise vozila moci upravljati u SP. Cuo sam da ce se cak helikopter vozit. No u multy to nema svrhe. Jer BOOM HEADSHOT ti ides u raj. Ak se vozis u helicu samo te snajpom skinu dok si u kabini a na snow bacis C4 i BOOM

W3DR4N
25-05-2009, 12:35
Meni je cijeli CoD serijal bio katastrofa i plagijat MoH-a sve do pojave Modern Warfarea, koji je gotovo savršen shooter.
Pošto mi je prvi bio odličan, ne sumnjam u kvalitetu dvojke, samo se nadam da će ovaj put biti koji DLC ili mission pack u isčekivanju sljedećeg kvalitetnog nastavka.

Kad počinju preorderi? :)

flander
25-05-2009, 12:58
kakav god da je meni dobar ako ga ja na svojoj kanti budem mogal vrtit kao i jedinicu

dakle - OPTIMIZACIJA!!

###DK###
25-05-2009, 13:50
Izgleda dobro.
Nisam očekivao da će se radnja nastavljati, ali dobro da se nastavlja.

RIDER32
25-05-2009, 22:17
Kolko vidim animacija likova je ostrala najbolja. :pray:
Ni tolko uzdizani crysis im nije do koljena :P


kakav god da je meni dobar ako ga ja na svojoj kanti budem mogal vrtit kao i jedinicu

dakle - OPTIMIZACIJA!!
Meni se CoD4 vrti na vise frejmova vec cod2 :D

Arbiter of Change
25-05-2009, 22:19
Budući da me ionako ekskluzivno zanima samo zbog SP-a ne vidim kako bi moglo failati... veselim se, a ne igram FPS-ove inače.

Deadwalker
26-05-2009, 08:23
Budući da me ionako ekskluzivno zanima samo zbog SP-a ne vidim kako bi moglo failati... veselim se, a ne igram FPS-ove inače.

same here. Fps-ove također ne igram previse, al ono najbolje uvijek odigram...stoga se jako veselim i ovom nastavku

Gaming Insider
26-05-2009, 08:59
World Of CoD

Sickmanno1
27-05-2009, 09:54
RIDER bre, kakve ti gluposti pises svaki cas :(

RIDER32
30-05-2009, 09:26
Koji dio?

Jesi gledo npr akcije otvaranja vrata u codu? Perfektno su napravljene. A di je tako nesto kod crysisa? Tamo ima samo trckanje u onom neudobnom nanosuitu koje je sigurno jako realno izvedeno.

A sto se tice optimizacije, dvojka mi se vrti na 50 frejmova na svim postavkama na max, a cetvorka sa istim postavkama se krece od 45 do 70 frejmova do 150 u zatvorenim prostorima. Dvojka u zatvorenom ide 80ak..

flander
10-08-2009, 15:21
ajme meni predobro

6ZUmTdeaoiQ

:pray:

Deadwalker
11-08-2009, 14:24
Da, vidio sam vec taj trailer prije. Ah, sta reci, pure perfection 8)

hansi
11-08-2009, 14:28
Jedva čekam :pray:

Toxic_x3
11-08-2009, 14:31
Jedva cekam nove perkove, oruzja u multiplayeru,a vjerujem da ce i sp biti odlican. :D

MasaKrisT
11-08-2009, 14:49
Pogledao trailer,nista me vise ne odusevljava ko prije, totalno ravnodusan..mora da starim...

Nodakim
11-08-2009, 14:52
Mora da si sazrio.
:[D

RIDER32
11-08-2009, 22:22
ajme meni predobro

6ZUmTdeaoiQ

:pray:
Mora da se šališ da nisi taj video vidio prije par mjeseci :o

Btw: prefenomenalno :D :pray:

flander
11-08-2009, 22:50
a nisam jebiga, to mi sad neki dan došlo, malo da vidim kaj ima novog

a neam mrcinu od kompa pa ni ne pratim te next gen igre koje dolaze

RIDER32
12-08-2009, 01:15
heh gle nece biti puno zahtjevniji od CoD4 jer je rađen na istom engineu koji je dodatno usavršen a i InfinityWard jako dobro zna optimizirati svoje igre.

neox99buleseye
12-08-2009, 06:46
cant wait.., a ovo sa engineom je super stvar jer ce to biti super a moja grafa ce to moci podnijeti :D

kent vejt

flander
12-08-2009, 09:08
heh gle nece biti puno zahtjevniji od CoD4 jer je rađen na istom engineu koji je dodatno usavršen a i InfinityWard jako dobro zna optimizirati svoje igre.


ma znam, sve mi to jasno :D kažem općenito da ne prativm ove nove igre, pa eto tako se i MW2 našao međunjima da ne dobije moju pozornost ^^

ali stvari se mijenjaju hehe